موضوع :بازیگران مرد ایرانی ، بیوگرافی بازیگران مرد ، گفتگو با بازیگران

میلاد کیمرام

بیوگرافی و زندگینامه

میلاد کی مرام بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 4 اردیبهشت ماه 1364 در بندر انزلی می باشد و هم اکنون 35 سال سن دارد.

تحصیلات : وی دارای فوق دیپلم الکترونیک است. او از شاگردان کلاس های بازیگر مسعود کیمیایی بوده است و به گفته خودش شاگرد اول کلاس بوده است.

او عضو یک خانواده 5 نفر است و یک خواهر و یک برادر دارد که از خودش بزرگ تر هستند.

وی بازیگری را با تئاتر از شهر خودش انزلی شروع کرد و بعد از آن در تهران در کلاسهای بازیگری مسعود کیمیایی شرکت می نمود.

وی در  سال 90 با سریال نابرده رنج در نقش جابر به کارگردانی علیرضا بذر افشان توانست به خوبی شناخته شود.

ازدواج و همسرش

میلاد کی مرام تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد . اطلاعات بیشتر در این خصوص در دست نمی باشد.

چندی پیش عکسی از او در کنار ماهور الوند در صفحات اجتماعی منتسب به همسرش منتشر شده بود که این عکس مربوط به پشت صحنه یک فیلم سینمایی (ملی و راههای نرفته) بوده است.

همسر میلاد کی مرام

اینستاگرام میلاد کی مرام : Instagram.com/Miladkeymaram

پدر میلاد کی مرام

میلاد کی مرام و پدرش

بیوگرافی میلاد کی مرام


گفتگو و مصاحبه با میلاد کی مرام

می‌گویند بازیگری را به صورت آکادمیک از کلاس‌های آقای کیمیایی شروع کردید؟

  آره من همان سرایدار مدرسه کیمیایی هستم که توی موتورخانه اش زندگی می کردم با افتخار می گویم که برای هدف هر کاری می کردم، نه هر کاری… شرفم را نفروختم… بی شرفی نکردم، اتفاقا با هیچکس دوست نشدم، دوستی نداشتم، آدمی که می خواهد دوست شود باید پول داشته باشد، من پول نداشتم، هیچی نداشتم صفر، صفر…

من کار هنری را از شهرم (بندر انزلی) شروع کردم. از ابتدا به تئاتر علاقه‌مند بودم و در 16 سالگی با نمایش «شب نشینی در جهنم» به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص جایزه بهترین بازیگر تئاتر منطقه‌ای فجر را دریافت کردم و در‌‌ همان شهرستان دو تجربه تصویری هم داشتم که آقایان پاک‌سرشت و معینی لطف کردند و به من اعتماد کردند.

بعداز این‌که به تهران آمدم، سعی کردم بازیگری را به‌صورت آکادمیک یاد بگیرم، همه جا رفتم، مثل کلاس‌های کارنامه یا کلاس‌های آقای سمندریان. در ‌‌نهایت کلاس‌های آقای کیمیایی را انتخاب کردم. در دوره اول کلاس‌های آقای کیمیایی، شاگرد اول کلاس‌هایشان شدم و این آشنایی سر آغاز اتفاق خوبی بود، چرا که توانستم در فیلم «رئیس» در گروه کارگردانی باشم. مسعود کیمیایی جدا از این‌که الفبای سینما را به من آموخت، یک درس مهم به من داد و آن درس درست زندگی کردن بود.

نگاه من به زندگی را تغییر داد ونگاه درست به پیرامونم را به من یاد داد. بعد از مدتی شروع کردم در یک رستوران کار کردن و یک شب وقتی خانم گلاب آدینه آمده بودند از رستوران شام بخرند در مورد علاقه‌ام به بازیگری با او حرف زدم و خانم آدینه هم آن زمان در تدارک ساخت مجموعه‌ای به نام «خواستگاران» برای شبکه یک بودند و به من گفتند: «بیا و برای بازیگری تست بده» من تست دادم و به جای یک نقش، ۲۱ نقش در این سریال اپیزودیک بازی کردم. بودن در این سریال دریچه جدیدی در زندگی من بود که به خاطر این اتفاق همیشه سپاسگزار خانم آدینه هستم.

پس بعد از فیلم «رئیس» ارتباط شما با مسعود کیمیایی قطع شد.

نه به این صورت، در حقیقت پیشنهادی برای حضور در فیلم‌هایشان نداشتم تا این‌که برای فیلم «متروپل» برای بازی در یکی از نقش‌های اصلی پیشنهاد دادند، قرارداد هم بستم، اما بخت با من یار نبود که در این فیلم حضور داشته باشم. همیشه دوست داشتم ادای دینی به استادم بکنم و متأسفانه چون ساخت این فیلم همزمان با تصویر‌برداری سریال «بچه‌های نسبتاً بد» شد نتوانستم هماهنگی انجام بدهم، این کم سعادتی من بود و امیدوارم روزی برسد که بتوانم مقابل دوربین او باشم.

میلاد کی مرام

از وقتی که قدم در مسیر حرفه‌ای بازیگری گذاشتید تا به امروز تا چه حد نظر منتقدان برایت تعیین‌کننده بوده است؟

خیلی زیاد و فکر کنم از انتخاب‌هایم مشخص باشد. بعد از بازی در فیلم «کوچه ملی» منتقدان من را به مسیر خاصی هدایت کردند و عده‌ای هم معتقد بودند که من به درد بازی درفیلم‌هایی از جنس فیلم‌های مسعود کیمیایی یا سینمای معترض می‌خوردم. اما خب! من از ایستایی بدم می‌آید و همیشه دلم می‌خواهد کاری را انجام بدهم که تا به حال انجام ندادم. در زندگی شخصی‌ام هم همین شکل هستم؛ درست به سمت چیزی می‌روم که از آن می‌ترسم یا تجربه‌اش نکرده‌ام.

این جسارت به موفقیت هر آدمی کمک می‌کند و خدا کمکم کرده که این قدرت ریسک و جسارت همراه من هم باشد. تا اینجا که کارهایم هربار، با رویه قبلی متفاوت بوده و در حال حاضر هم که مشغول بازی در فیلم «خط ویژه» هستم که کاملاً با نقش‌های قبلی من متفاوت است.همیشه سعی می‌کنم خودم را تکرار نکنم و کارنامه متفاوتی داشته باشم. همه این تلاش‌ها برای این است که برای کارگردان‌ها و تهیه‌کننده‌ها از خودم ذهنیت ثابت نسازم.

عکسهای میلاد کی مرام

برخی ازمنتقدان معتقدند که بعضی از بازیگران خودشان را تکرار می‌کنند.

دقیقاً همینطور است، متأسفانه برخی از بازیگران ما در یک قالب ماندند و معدود بازیگرانی هستند که سعی می‌کنند کارهای متفاوتی انجام بدهند. پذیرای انتقادات هستم و دوست دارم ایراد‌هایم گفته شود؛ به آن‌ها فکر کنم و این ایراد‌ها را درست کنم.

در جایی گفته بودید که بازی در سینما و تلویزیون برای شما متفاوت است. تفاوت این دو مدیوم از نگاه شما چیست؟

فکر می‌کنم باید به این موضوع در زمان بهتری پرداخت، اما یکی از دلایل کوچک آن این است که اصولاً مخاطب این دو مدیوم با هم متفاوت است، در تلویزیون بیشتر از نماهای بسته استفاده می‌شود در صورتی که در سینما اینطور نیست اما بعید می‌دانم در جنس بازی بازیگر، این دو مدیوم تفاوتی ایجاد کند. اصولاً مخاطب این دو مدیوم با هم متفاوت است. در تلویزیون برای مردم بازی می‌کنید، علاوه بر این‌که ما در تلویزیون محدودیت‌هایی داریم که نمی‌توانیم آن‌ها را وارد بازی‌مان کنیم اما در سینما شرایط فرق می‌کند و خیلی چیزهای دیگر دخیل است.

زندگینامه میلاد کی مرام

این شرایط سینما را ترجیح می‌دهید یا تلویزیون را؟

برای من کار خوب اولویت دارد. ترجیح من سینما است اما شاید سیروس مقدم تصمیم بگیرد سریال «بچه‌های نسبتاً بد۲» را کلید بزند و مطمئناً نمی‌توانم به او پاسخ منفی دهم و یکسری کارگردان‌های خاص که دوست دارم با آن‌ها تجربه همکاری داشته باشم.

چرا اصولاً کارهای سینما با کیفیت‌تر از تلویزیون است؟

به نظر من کار‌شناسی بیشتری روی یک فیلم سینمایی می‌شود. وقت بیشتری روی فیلمنامه آن یا انتخاب بازیگران می‌شود و با دقت و صبر بیشتری کارمی شود، اما در تلویزیون این اتفاق نمی‌افتد. اما من خودم را خط کشی نمی‌کنم، شاید یک تئا‌تر یا یک فیلم کوتاه خوب، بتواند من را ارضا کند. من کارهایی که از انجامشان لذت می‌برم احساس رضایت می‌کنم وهر اتفاقی که من را به لذت برساند هدف‌های کوتاه مدت زندگی من می‌شود.

همکاری با سیروس مقدم چطور اتفاق افتاد؟

سیروس مقدم قهرمان تلویزیون است. تا وقتی کسی با او کار نکند متوجه منظور من نمی‌شود، سریال‌های او پر طرفدار‌ترین سریال‌های تلویزیون است و این نشان می‌دهد که کارش را بلد است، اسم او هر بازیگری را برای حضور در کارش تحریک می‌کند، بسیاری از بازیگران حال حاضرسینمای ایران که خوش می‌درخشند با سیروس مقدم همکاری داشته‌اند مثل شهاب حسینی که من یکی از طرفداران بازی او هستم، او یکی از بهترین بازی‌های سال‌های ابتدایی بازیگری‌اش در سریال «پلیس جوان» بود.

یا خیلی از بازیگران حرفه‌ای سینما که حداقل یک‌بار در کارهای ایشان حضور داشتند.سیروس مقدم آنقدر اعتماد به نفس می‌دهد که در کنارش احساس آرامش می‌کنی، از طرفی فیلمنامه خوب پیمان عباسی من را بیشتر سر ذوق آورد، شخصیت «سمیر» بسیار متفاوت بود و دوست داشتم آن را طوری ایفا کنم که میلاد کی مرام دوست دارد نه جوری که تا حالا دیدیم. شاید بازی در این نقش را به هر کس دیگری غیر از من پیشنهاد می‌دادند جور دیگری می‌شد. نمی‌گویم خوب یا بد! شاید بهتر از چیزی می‌شد که من بازی کردم اما به این شکل در نمی‌آمد، سعی کردم خاص خودم این شخصیت را پرداخت کنم. «سمیر» شخصیتی بود که دراماتیزه شده بود. بازی در این نقش به من کمک می‌کرد که نقاط مختلف بازی‌ام را نشان بدهم و این برای هر بازیگری ارزشمند است. ساخت ۲۶ قسمت سریال در دو ماه جز کار کردن با سیروس مقدم اتفاق نمی‌افتد.

میلاد کی مرام و دوست دخترش

شهرت تا به امروز چه اثری روی زندگی شخصی تو گذاشته است؟

من همیشه از خدا خواستم اگر می‌خواهد چیزی به من بدهد اول جنبه داشتن آن را به من ارزانی کند خواه شهرت یا هر چیز دیگر. این اتفاق با سریال «نابرده رنج» و «بچه‌های نسبتاً بد» برای من افتاد. نتیجه این است که بعد از مدتی توقع مردم از تو بالا می‌رود و نمی‌توانی از مردم دور باشی و آن‌ها دوست دارند تو را ببینند. این کارم را سخت می‌کند چون سعی می‌کنم کم بازی کنم.

چند روز پیش سر صحنه فیلمبرداری فیلم «خط ویژه» چند جوان موتور سوار من را در خیابان دیدند و گفتند: «کل محل ما مثل سبیلای«سمیر»، تو سریال «بچه‌های نسبتاً بد» گذاشتن، چرا سیبیلاتو زدی؟» شنیدن این جمله یه حال خوبی به من می‌دهد و شاید مردم دوست دارند از الان به بعد من را در این قالب شخصیت بیشتر ببینند و این را به حرف‌های قبلم بر می‌گردانم که بسیاری از مردم دوست دارند بازیگرهایی را که در یک نقش خاص به شهرت می‌رسند در قالب‌‌ همان شخصیت ببینند مثلاً هر وقت هوس دیدن یک جوان عاصی را می‌کنیم سریع به یاد حامد بهداد می‌افتیم در صورتی که حامد بهداد یک بازیگر است که از عهده بازی در هر نقشی بر می‌آید. من بازی در فیلم «خط ویژه» را به این دلیل انتخاب کردم که نقش متفاوتی بازی کنم.

تا به حال این شهرت باعث آزارتان هم شده است؟

چند روز پیش برای خرید یک کت به یک پاساژ رفتم. ساعت ۲ بعد از ظهر رفتم و ساعت ۸ شب از آنجا بیرون آمدم و یک جایی نمی‌دانی باید جواب محبت مردم را چطور بدهی. من استدلالی در زندگی‌ام دارم و این‌که همیشه می‌گویم: «کسی که دلش با خدا باشه از این چیزا نمی‌ترسه» من حرفی را از پدرم به یادگار دارم که سرمشق زندگی‌ام است که می‌گویم: «خدایا هر چیزی که تو رو ازم دور می‌کنه ازم بگیر.» اگر دلت با خدا باشد هیچ اتفاق نمی‌افتد.

اینستاگرام میلاد کی مرام

 

بازیگری شغل عجیبی است، یک بازیگر به دلیل موقعیتی که دارد گاهی تبدیل به یک الگو در جامعه می‌شود که تمام رفتار و حرکاتش زیر ذره بین است. به نظر شما هم بازیگری با شغل‌های دیگر متفاوت است؟

این اتفاق فقط به بازیگری مربوط نمی‌شود تمام افراد مشهور با این اتفاق روبه‌رو هستند، شهرت یکسری عواقب دارد که اگر جنبه آن‌ها را نداشته باشی زود ازآن خسته می‌شوی.

یعنی هیچ وقت تا به حال سعی نکردید از شهرت استفاده کنید؟ مثلاً در یک صف طولانی از دیگران جلو بزنید؟

از اول زرنگ بودم، وقتی می‌رفتم نانوایی سعی می‌کردم دفعه اول با نانوا رفیق شوم که روزهای بعد زود‌تر کارم راه بیفتد(با خنده) اما گاهی اوقات دوستان لطف دارند و کارت را سریع انجام می‌دهند که اگر بخواهی در مقابل لطفشان مقاومت کنی ممکن است فکر کنند خودت را می‌گیری. اما هیچ آدمی نیست که از شهرت و رانت استفاده نکند. شهرت مسئولیت ما را بیشتر می‌کند و فقط باید مراقب رفتارمان باشیم چون خواه یا ناخواه مردم از رفتارهای ما الگو‌برداری می‌کنند.

چیزی هست که از آن بترسید؟

مثلاً از ارتفاع! خدا بیامرزد پیمان ابدی را. نخستین بار من با او جامپینگ کردم با این‌که ترسم ریخت اما هنوزم از فکر کردن به آن ارتفاع می‌ترسم. چیزهایی که من را می‌ترساند معنوی است، اما چیزی که من را ناراحت می‌کند، قضاوت کردن است که متأسفانه شغل اصلی خیلی از مردم شده است خصوصاً در حرفه ما که عجیب و غریب وجود دارد.

شاید کسی نظرش را می‌گوید و شما فکر می‌کنید قضاوت می‌کند.

فکر کنید من مثلاً نظر می‌دهم که این سیب خوشمزه است. خب، می‌توانم نظرم را برای خودم نگه دارم اما وقتی سعی کنی نظرت را به همه القا کنی دیگر اسمش قضاوت است.

milad keymaram

چه پدیده اجتماعی دیگری تو را اذیت می‌کند؟

چیزی که اصولاً ناراحتم می‌کند این است که برخی احترام را با علم اشتباه می‌گیرند. احترام بر مبنای کسوت است. قطعاً کسی که سن و سال بیشتری دارد باید به او احترام گذاشت، اما این دلیل نمی‌شود منی که با ۲۸ سال سن ۱۲ سال در کار هنری بوده‌ام و کسی که ۳ سال است قدم دراین راه گذاشته است علمش از من کمتر باشد. معتقدم در سینما کسی جای کس دیگری را نمی‌گیرد. من هر کمکی از دستم بر بیاید برای آدم‌هایی که دوست دارند وارد این حرفه شوند انجام می‌دهم. متأسفانه یک ذره تعداد آدم‌های بی‌عقده در سینمای ما کم شده است.

خیلی از بازیگران ما در انجام کارهای خیریه پیشقدم هستند و برخی فکر می‌کنند انجام این کار‌ها ریا کاری است، نظر شما چیست؟

من هم کار خیر انجام می‌دهم اما برای دلم کار می‌کنم. یکی از شرط‌های من برای مصاحبه معرفی انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) است این‌که به واسطه حرف زدن من از این انجمن مردم آنجا را بشناسند و کمک کنند اما این کار را با اعتقادم و دلم انجام می‌دهم.

چرا از تئا‌تر فاصله گرفتید؟

اگر کار خوبی پیشنهاد شود حتماً انجام می‌دهم. کارم را از تئا‌تر آغاز کردم و وجب به وجب صحنه را می‌شناسم.

میلاد کیمرام Milad Keymaram

عکسهای جدید و اینستاگرام میلاد کی مرام و بیوگرافی اشمیلاد کی مرام و علی زندوکیلی

میلاد کی مرام و علی زندوکیلی

milad

میلاد کی مرام بیوگرافی


 

میلاد کی مرام در کنار مهران مدیری در برنامه دورهمی سال 99


عکس میلاد کیمرام

فیلمهای سینمایی

روسی (۱۳۹۶)
امیر (۱۳۹۶)
حریم شخصی (۱۳۹۵)

مَلی و راه‌های نرفته‌اش (۱۳۹۵)
آبنبات چوبی (۱۳۹۴)
امکان مینا (۱۳۹۴)
غیرمجاز (۱۳۹۴)

۳۶۰ درجه (۱۳۹۳)
صفر (۱۳۹۳)
مستانه (۱۳۹۳)
هاری (۱۳۹۳)

برف (۱۳۹۲)
خط ویژه (۱۳۹۲)
روزگاری عشق و خیانت (۱۳۹۲)
متروپل (۱۳۹۲)
ملکه (۱۳۹۰)
کوچه ملی (۱۳۸۹)

کی مرام

سریالهای تلویزیونی

خواستگاران (مجموعه تلویزیونی)
شب هزار و یکم (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۸۷، علی بهادر)
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

نابرده رنج
بچه‌های نسبتاً بد (سیروس مقدم)
ژنرال (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۲)
سیب ترش (فیلم تلویزیونی)
چرخ فلک (اپیزود کامران)

سریال ممنوعه (نمایش خانگی) در نقش سامی

میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

گریم میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

فیلمهای میلاد کی مرام

جوایز و افتخارات

دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه برنده
۱۳۹۲ سی و دومین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه برنده
۱۳۹۳ شانزدهمین جشن خانه سینما بهترین بازیگر مرد ملکه برنده

دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» که به بیمارستان محک تقدیم شد.

همچنین دارندهٔ جایزهٔ ۳ سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانهٔ سینما در سال ۱۳۹۳ که هیچوقت در سینمای ایران تکرار نشده.. (خاص‌ترین جایزهٔ خانه سینما).


94,652 بازدید

نظرات کاربران

۱۵۶
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲

خوبه

محدثه حیدری چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱

فدات شم میلاد جان شما خیلی دوست داشتنی هستید مثل آقای امیر حسین آرمان عزیز عشق هستید نازنینم ❤️

ارزو چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

خیلی دوستتون دارم

سلیمانی شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

سلام اقای کی مرام عالی هستید عااااااااااالی .عشقی عشق

دانا جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰

بسیار بازی وتیپ جذابی دارید پسرم وهمشهری همسرم هستید .من از بازی های شما بسیار لدت بردم

Azadeh سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

عالی هستی همیشه ودرهرمراحل زندگیت موفق باشی

ناشناس چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

میلاد کی مرام عالی هستی ،باوقار مردمی،دوست داشتنی،نقش شما در سریال سیاوش عالی بی نظیر، امیدوارم سالیان سال توعرصه بازیگری خوش بدرخشی ،دوست دارم.

ناشناس پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

مینا
میلاد جون خیلی دوست دارم

فرناز صادقی دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شما خیلی عالییی هستی ،،،

Haste سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

سلام…آقای کی مرام بازیتون فوق العاده عالیه وواقعاجای تحسین کردن داره وجایزه ای که شماازسینماگرفتی ودیگه تکرارنشدواقعالایقش بودی امیدوارم همیشه بدرخشی

maryam جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

آقای کی مرام بازیگر بسیار توانا و فوق جذاب ..ایشالا همیشه موفق و درخشان باشی مث همیشه

ناشناس جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

بازیگر توانا و جذاب …ایشالا همیشه موفق و درخشان باشی مث همیشه

ترانه دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹

شما خیلی خوشگل و جذاب هستین من شما رو خیلی دوست دارم فقط کاشکی در سریال نابرده رنج در نقش جابر عماد یعنی آقای سام درخشانی جای شما شهید میشد اینجوری فیلم خیلی بهتر بود ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ناشناس شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹

آقا میلاد خیلی دوست دارم

Milad. K پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

ممنون از همتون… خیلی لطف دارین……

میلاد سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹

فدایی داری داداش⁦❤️⁩

سهیلا پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰

سلامعزیزم خوبی میلاد جان دوست دارم

عسل پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

میلاد عاشقتم

دختر توت فرنگی یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

کاش تو سریال ممنوعه با برکه ازدواج میکردی
خیلی کراشیییی
خیلی جذابی با ته ریش و لفطا ریش نذار
خیلی بازیگریت خوبه
تو سریال منوعه عالییییییییییییییی بودی

شبنم خزایی سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

عشق فقط نوید محمد زاده

شبنم خزایی سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

عشق غقط نوید و هوتن اینا کین

زینب دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

خیلی دوست دادم میلاد جون

زینب دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

تو خود خود عشقی میلاد جون

ناشناس پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

تر خدا کاری کن که یه روزی ببینیمت

دنیا شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

چیکار کنه ؟؟ ادرس بده بیاد ببینتت خخخ

میترا علیپور چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

ماشالا همه هم دخترن ڪه نظر دادن

نگین یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

سلام من شمارا خیلییی دوس دارم و امید وارم ی روز بتونم شمارو ببینم

زینب شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

میلاد جون عاشقتم من خیلی خیلی دوست دارم

.... چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

سلام کی مرام چرا ازدواج نمیکنی.بخورمش…….

elna شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

جذاب جآنم جذابیتت به غیرتته غیرتتو قربون:)

هانیه چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

بازیت عاااااااااااااااااااالیه/فوق العاده ای پسر

رشید عباس دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

زهرا جون خیلی دوسش داری ؟ اخی

mahshid جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

اقای کی مرام ایشالا همیشه موفق باشی

ناشناس چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

مثل همیشه جذاب و عشق

زهرا قزوینی جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

عالی

زهرا قزوینی جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

واقعا شما خوشگل هستین تو سریال ممنوعه عالی بازی کردین

پاسخ به زهرا قزوینی یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

عالیییی بودددد

زهرا قزوینی جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

شما رو خیلی دوستتون دارم خیلی خوشگلین تو سریال ممنوعه بازی تون حرف نداشت

زهرا جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

عاشقتم میلاد جون

ناشناس سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

آقای کی مرام توی سریال ممنوعه عالی بودی

ناشناس شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸

مثل همیشع عشــــــــــــــــــــــــــــــــــقی

زهرا جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

شما خیلی بازیگر جذاب و خوشگل هستین تو سریال ممنوعه عالی بودین

منم عاشق این آقامیلاد هستم شبیه دوست پسرم بود چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

عااااااااااااشقتم میلاد کی مرام

زهرا جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

من عاشق شما هستم میلاد جون
خیلی جذاب و خوشتیپ

ناشناس یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸

مثل همیشه با ابوهت

ناشناس دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸

هیچ تلاشی بی نتیجه نمیماند .جایگاه ایشون نتیجه هدف و تلاشی هست که داشتن ،زنده باد

مونا سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

آقای میلاد کی مرام شما عالی هستید توی ممنوعه کا بی نظیر هستید خیلی باحالی محشری

ناشناس جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

عشقم تو بی نظیری

غریبه سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸

خواهش میکنم همیشه نظرا تمو بخون

هانا یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

عالی هستی داداشی

ماهور چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸

آقای میلاد کی مرام من عاشق فیلم هایی هستم که شما در آن نقش دارین

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️فوتبال

فائزه سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

عاشقتم

shokufeh سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸

جذاب جاااااااان

ناشناس شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸

عشقی بخدامن خیلی شمارو دوست دارم

من شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

دوست دارم یه بار ببینم

Setia دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

فقط اینکه بی نهایت خفن و خوشگلی❤

ناشناس دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

آقای کی مرام من دیوانه وار دوستون دارم و امیدوارم یک روز از نزدیک ببینمتون و نقشتون رو در سریال ممنوعه عالی اجرا کردین امیدوارم‌همیشه موفق باشین

ناشناس پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

عشقی …….. تو ممنوعه ترکوندی……..

باران شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

عالی بازیتون دوستتون دارم

خیلی خری اقای کی مرام پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

اصلا خو ب نبود بازی تون اقای کی مرام خر بسکی خری که هنوز همسر نگرفتی اگر هم همسر گرفتی کی اگر راست می گی

ناشناس شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

سلام اقای کی مرام بازیتون واقعا عالیه خیلی دوست دارم که روزی بازیگر بشم با شما تو فیلم بازی کنم

ناشناس شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

سلام اقای کی مرام خیلی بازیتو نو دوستدارم دوست دارو روزی بازیگر بشم با شما تو یک فیلم بازی کنم

ناشناس شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

سلام اقای کی مرام من بازی شما رو خیلی خیلی دوست دارم خیلی علاقه به بازیگری دارم دوست دارمزود بازیگر بشم با شما یک فیم بازی کنو

ناشناس چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷

عال

اسما از مازندران پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

اقای کی مرام تیپ باغیرتی دارین عاشقتونم فقط توی ممنوعه اصلا نباید در کنار الهه حصاری بازی میکرد ین ابدا به هم نمیاین واقعا شما حیفید . از روحیاتتون خوشم میاد مخصوصا اینکه که مثل بقیه بازیگرا با پارتی وارد سینما نشدین

ناشناس دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷

بهترینی نقش رو بازی کردین در سریال ممنوعه ..فوق العاده جذاب آفرین

sara شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷

آقای کی مرام من شمارا خیلی دوست دارم ومخصوصا در فیلم ممنوعه در نقش سامی

بی نام سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸

عاشقتم

LENA جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷

عاشقتم همین…

sahar شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

میلاد جون عاشقتم دوستت دارم اولین آرزوم اینه که یه بار از نزدیک ببینمت سعی میکنم بازیگر شم ای کاش میشد الان باهات تو سریال ممنوعه بازی میکردم خلاصه میخوام بگم که عشقی عشق دوستت دارم اندازه کل جهان و دنیااا❤❤❤

نیروانا چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷

شبیه عشق قدیمی من و البته هم اسمش
خیلی جذاب ولی حیف روز ب روز خط پیشونیت داره بالاتر میره

Tara چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷

Mage darim pesar be in khoshgeli

Ati چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷

حسودی نگنین آقایون. ایشون همه چیزش خاصه. چه ظاهر، چه باطن و چه هنر. رویایییییییه

mohadeseh شنبه ۸ دی ۱۳۹۷

خیلی خیلی باحالی خیلی خیلی دوست دارم دمت گرم عاشقتم ….. واگه کسی مثل اون آقا اسمش چی بودآهان ظفری غدغد کرد بامن طرفه میلاد جون ما چی کار داری

ناشناس جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

سلام

madii چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷

آقای میلاد من از طرف همه ی بختیاری های ایران براتون احترام قاعلم همه ی فیلماتونو هم دوست دارم. ناراحت نشو، بجز فیلم ملی وراه های نرفته چون داخل این فیلم زیاد سوتی دادی باید بیشتر روی چگونگی بازی این فیلم کار می کردی

ناشناس یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

من عاشق شمام هرکس هم که میگه شما بدین داره.
حرف. مفت میزنه.
من. عاشق امام. ومن. دارم تمام. سعی
میکنم که بازیگر. بشم
موفق باشید

ناشناس شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷

اقای میلاد کی مرام ..نمیدونم چی بگم ولی واقعا خیلی بازیگریتون خوبه….امیدوارم یه روز از نزدیک ببینمتون…………….

ناشناس پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

آفرین میلاد کیمرام. عالی بود

ناشناس شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷

سلام آقا میلاد کی مرام من واقعا عاشق شما هستم واقعا بازیگر خیلی خیلی خوبی هستین و این که یکی از آرزو هام این که شمارو از نزدیک ببینم واقعا آرزو میکنم که ببینمت خیلی دوست دارم من و دخترم باران

سامی جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸

میلاد جون عاشقتم

ناشناس جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷

عالی خیلی خوبی دوست دارم یک بار از نزدیک ملاقاتتون کن

سامیه از مارندران یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

سلام وقتتون بخیر
نقشهایی متفاوت بازی کردین خوشم اومد
امیدوارم همیشه خوش بدرخشین

مونا سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

عالی میلاد کی مرام مخصوصن توی ممنوعه محشری بی نظیری

نفس جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷

بازیگریتون حرف نداره عالیه من خیلی عاشق بازیتونم و عاشق بازی گری .

ناشناس جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷

بازیگریتون حرف نداره عالیه من خیلی عاشق بازیتونم و عاشق بازی گری .

ناشناس شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷

اسمان افتابی

از همهی ادمایی که ازت تعریف میکنند متنفرم فکر کردی با این اداهات مردم عاشقت میشن اه

منم شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

هوووووووووو چته دیوونه؟؟؟ کدوم اداها ؟؟ از خودت متنفر شو دوسش نداری غلط میکنی میای بیوگرافیشو میخونی

ساحل پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷

عشق منی تو عزیزم من عاشقتم اقای خوشتیپ

مهسا دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

میلاد کی مرام شما بهترینی ..بی نظیری در بازیگری….خیلی دوست دارم از نزدیک ملاقاتت کنم.بزرگترین ارزوم شماهستی…نمیدونم چرا خدا عشق تورا در قلب به وجود آورد. ..من تا حالا شما یه بار ندیدم حضوری اما هرشب خوابت میبینم..تودر.رویایی من نقش داری بخدا خیلی دوست دارم نمیدونم چرا بی دلیل دلتنگت میشم ..تویه جورهای بهم امید میدی..چون توزندگیم خیلی سختی کشیدم
..ممنونم ازت…

ناشناس دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

مگه شک داشتین

ناشناس یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

بازیگرخوبی هستی انشالله همیشه موفق باشی

الهام جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

عاااشقشمممم اگر ی روز از عمرم مونده باشه میام تهران و بهش میگم…. روانیشم من لعنتی جذاب من

m جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷

وقتی بازیتون توی ملی وراه نرفته دیدم ازاول تاآخرفیلم گریه کردم چون شوهرمن خیلی کتکم میزدخیلی بلاهاسرم آوردبعدشش سال بدبختی بهم خیانت کردورفت زن صیغه کردمن با ی بچه دوساله طلاق گرفتم

Bb دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷

خیلییییییی دوستت دارم❤❤❤

Bb دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷

خیلییییییی دوستت دارم عاشقتممممم

هههه شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹

شما که اینارو مینویسید اقای کی مرام میخونه

ایدا دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷

عشقی

صبا دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

منم دوست دارم ببینمت

رضا ظفری شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷

واقعا بازیگر حال بهم زنی هستی
اه اه
حالم بهم خورد با ژست های ابکیت

n یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

چه رسم تلخیست تو بی خبر از منو تمام من درگیر تو

ناشناس پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷

می‌شود قربونت بشم جیگر طلا❤❤❤

ناشناس یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

خیلی دوستت دارم ♡♡♡♡♡

فاطی پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

عاشقانه دوستت دارم

فداى خوشگلى ھات

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

علی دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

امیدوارم روز به روز موفق تربشی
خیلی دوست دارم

ناشناس دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

بازیتون عالیه آقای کی مرام
موفق باشید

باران شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

بازیتون عالیه

خیلییییییی عالیههههه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸

مخصوصاً در نابرده رنج
ناموسا بازیگریش تک

ناشناس پنج شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷

من تازه دیدم متاسفم اقای کی مرام !!! اون مثنوی که خوندین قصدتون توهین به چه کسای بود ؟ دمتون گرم واقا.من نمیدونم چطورمیشه به خود اجازه داد وبه یه مذهب دیگه توهین کرداونم در یه برنامه زنده میدونین چقدر طرفدار از مذهب اهل سنت دارین ؟! والابجای توهین میشه از مذهبتون درسترین استفاده را بکنید از مولا علی یاد بگیرید.

shokufeh سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸

عالییییی هستین م.ی.ل.ا.د.جان عاشقتونم

تینا سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

خب چیکار میکردین مهرانه جان

نازیه پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷

اولین بار شمارادرسریال نابرده رنج دیدم عالی بودین
اما من شخصیت واقعی شما را خیلی پسندیدم دریه برنامه زنده دیدم چطور به پدرتون احترام گذاشتید وایشونم از سخت کوشی وتلاش شما گفت خیلی به دلم نشست ـ راستی در منطقه کــــــردنشین خیلی طرفدار دارین!موفق باشید

وانیا شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

در ضمن هم بهتون بگم آقای مهدی مرزی
میلاد کی مرام هم بازیش خوبه
هم خوشگله
هم خیلی خیلی خوشتیپه

وانیا شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

ببخشید شما که از بازیگریش خوشتون نمیاد چرا میای و در موردش نظر میدید اصلا چرا میای تو صفحه

برو یه جایی که می خودت زد میلاد باشه

مهرآسا دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷

توبهترین وخوش تیپ ترین بازیگری عشقم حرف نداری عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

مهدی مرزی جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ظاهر روالن پریشی داره
به درد فیلم اعصاب داغون می خوره
اصلا از بازیگریش خوشم نمی آد
حس نارحتی به آدم دست میده
انشالله که موفق باشه

Negar سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

من هر وقت فیلماشونو نگاه میکنم یاد عشق از دست رفتم میافتم و بخاطر همین فیلماشونو میبینم

Sara جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷

وااااااای من عاشقتم کاشکی یه روز شما رو از نزدیک ببینم. ایشاالله روز به روز موفق تر شی نفسم

یونا موسوی ۱۸ساله رشته روانشناسی چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

من کلا عاشق اینجور ادمام به خصوص ایشون خلاصه من عاشقشم فقط بهش بگید که دارم براش میمیرم
/یونا موسوی/
تهران

........ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷

در نقش سیا خیلی خوب بودید اما یه جاهای دل ما خانم ها را شکوندید.من متاهل هستم هر از گاهی تمام بدنم درد میگیره اما تحمل میکنم تحمل میکنم تا پسر هام بزرگ شند شاید شاید اونا قدر منو بدونند.موفق باشید

حمید پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

کارت درسته بابا میلاد

اسما یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

دوستون دارم

اسما یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

عالی هستی ای کاش می تونستم از نزدیک ببینمت ارزوی موفقیت برات دارم

mahsa جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

اقای کی مرام درفیلم ملی خیلی باحال وپرجذبه بازی کردین واقعا ازنقشتون خوشم اومد

ناشناس پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

آقا میلاد عالی هستین …یه مرد ایدعالید موفق باشی دوستتون دارم….♥

pari.m دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

عالی هستی میلاد جون خیلی دوست داریم❤

shima پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

داداش میلاد همین جوری که هستی باش خودت بهترینی بیشترم فیلم خشن بازی کن خیلی بهت میاد . انتقادم نمی خوای همه چی تمومه بازیگریت و صد البته خودت. شبیهه بالی خانم هستید

shima پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

واقعا هر شخصیتی که بازی میکنی بهتون میاد عالی بازی میکنید دیگه انتقاد نمیخواد ازتون بشه داداش میلاد خداوکیلی خیلی شبیهه بالیخانید .

ناشناس پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

خیلی چندشه اهه

شیلان چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام دوستان واقعاآقای کی مرام بازیگرخوبیه خیلی نقشاشوخوب بازی میکنه خیلیم شبیه دوست پسرمنه عاشقشممممممم

ناشناس سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام خوش تیپ

بصیرت نیا از یاسوج پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸

اقای کی مرام بهتون افتخار میکنم خوشتیپی یا ……..برام مهم نیست فقط رفتارت مهم که هستی بازم میگم بهت افتخار میکنم علی یارت!!!

محیا جوون دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

عاااااااااااشقتم

محیا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

خوشتیپ کی بودی تو …..خخخخخخخخ

محنا جووون جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

خوشتیپپپپپپپپپپپپپپ

مهرانه پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تو فیلم ملی و راه های نرفته اش چقدر بدجنس بودی میلاد…آگه من بجای ملی بودم…………

کاترین پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

بهتون تبریک میگم آقای کی مرام
من سایتتونو مطالعه کردم چقدر زندگیمون شبیه به همه
من خیلی تلاش کردم ولی چون پشتیبان نداشتم نتونستم به سینما دست پیدا کنم …منم توی تهران سختی زیاد کشیدم ولی چون من دختر بودم یا باید ازم سواستفاده میشد یا باید قیده بازیگری رو میزدم که من راه دوم رو انتخاب کردم و قیده بازیگری که عاشقش بودم رو بزنم .الان کانادا هستم و دارم با تمام و کمالم تلاش میکنم برای خوانندگی امیدوارم من هم یک روزی بتونم مثل شما بزرگ بشم و به هدفم برسم .من همیشه دوستت دارم خدایی تو خوشگلی و خوشتیپی بزنم به تخته حقه همه پسرا رو خوردی خداحفظت کنه به امید موفقیت بیشتر…❤

نا شناس یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

عااالی هستین….ارزوی موفقیت های بیشتری رو براتون دارم…

Tanaz parto سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

عالی هستی

Tanaz parto سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

واقعاخوشتیپه

ℳℳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

میلاد جان عالی هستی.بیگ لایکـــــــــــــــــــــ

ناشناس چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

من برای همه آدمایی که از صفر شروع کردن و به رویاهاشون رسیدن ارزش زیادی قایلم و واسه همشون آرزوی موفقیت میکنم…البته که نیازی به دعای من ندارن آدمای خودساخته….

متینا دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

من خیلی دوسش دارم جذابه مخصوصا تومجموعه بچه های نسبتا بدبرای ایشون ارزوی موفقیت دارم

ناشناس پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶

حرف مف نزن

ناشناس شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

بیچاره خیلی میخاد جلب توجه کنه نمیشه

یامین چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶

از جملتون مشخصه که خیلی حسسسسسسسسسسسودین…

ناشناس یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

کلا بازیگر نچسبیه

طرفدار پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

جذاب کی بودی عزیزم؟

ناشناس چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

بعد پوریا دقیقااااا

ناشناس شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

من میلادو اندازه پوریا دوس دارم ….

مینا دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

منم دقیقا میلاد و پوریا رو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوس درم

سیما سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

پوریا چیه اه

اسما از مازندران پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

اره مثل همن

مبیناکچیان بور دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

من واقعاازته دلم دوستون دارم البته شمارونه عاشق نقشاتونم شمابدنیستین امیدوارم زندگیت همیشه اروم باشه همون جوری که خودت می خوای علی یارت

واقعامنم دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

من خیلی دوست دارم شمارو و آقای کامبیز دیر باز از نزدیک ببینم خیلی نقش شما قشنکه

مبیناکچیان بور دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

من واقعاازته دلم دوستون دارم البته شمارونه عاشق نقشاتونم شمابدنیستین