مهران مدیری

بیوگرافی کامل و زندگینامه

مهران مدیری , کارگردان, بازیگر, خواننده, مجری متولد 18 فروردین ماه 1346 در تهران می باشد و 50 سال سن دارد.

وی آخرین فرزند خانواده 6 نفری است. او سه برادر بزرگ‌ تر دارد. خانواده او اصالتاً اراکی هستند. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال 1372 ، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت.

همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. پس از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

وی در سال 96 اولین فیلم سینمایی خود به نام ساعت 5 عصر را کارگردانی کرده است که در همان سال اکران گردید و رکوردهای جدیدی در سینمای ایران به جای گذاشت.


ازدواج و همسرش

او چندین سال قبل ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج دو فرزند یک پسر به نام فرهاد و یک دختر به نام شهرزاد می باشد

مجموعه پرواز 57 اولین کارگردانی وی بود و توانست در زمان خود به خوبی دیده شود . وی پس از آن در سال 72 مجموعه ساعت خوش را ساخت مجموعه ای که تحول بزرگی در عرصه طنز بود و بسیاری از بازیگران طنزی که هم اکنون ستاره شده اند با همین مجموعه شناخته شدند.

بعد از آن نیر مجدد چندین مجموعه دیگر را کارگردانی نمود از جمله سریالهای سال خوش,پلاک 14,ببخشید,90 شب,80,پاورچین,نقطه چین,جایزه بزرگ,شبهای برره,باغ مظفر,مرد هزار چهره,مرد دوهزار چهره,در حاشیه و …

وی همچنین در شبکه نمایش خانگی چند مجموعه موفق از جمله قهوه تلخ را نیز کارگردانی نمود . مجموعه های قهوه تلخ,ویلای من,شوخی کردم,گنج مظفر و عطسه سریالهایی هستند که وی کارگردانی نموده است.

وی هم چنین در چند فیلم سینمایی از جمله : دایره زنگی,همیشه پای یک زن در میان است,دیدار,توکیو بدون توقف,پل چوبی به عنوان بازیگر حضور داشته است.

جزئیات بیشتر را می توانید در ویکی پدیا  بخوانید

برنامه دورهمی که پخش آن از نوروز 95 شروع گردید نیز آخرین اثر تصویری وی به شمار می آید . وی کارگردانی, اجرا و خوانندگی تیتراژ این برنامه را بر عهده دارد. برنامه ای که توانسته در مدت زمانی کوتاه مخاطبین زیادی را جذب نماید که شاید حضور مهران مدیری یکی از دلایل اصلی اش باشد.

مهران مدیری, بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری و پسرش فرهاد

مهران مدیری و پسرش فرهاد

شهرزاد مدیری و پدرش مهران مدیری

مهران مدیری و دخترش شهرزاد


مهران مدیری در جشن حافظ سال 96

مهران مدیری در هفدمین جشن حافظ تندیس بهترین چهره ی تلویزیونی در سال 95 را برای اجرای برنامه دورهمی دریافت نمود.


گفتگو با فرهاد مدیری

اردیبهشتی مستقل
فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه‌های هنری است و نه در مرتب کردن چهره‌اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد؛‌ حتی می‌تواند بخندد و تعریف کند که ریش فراوانی داشته و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمی‌خواسته عکسش با آن ریش‌های بلند چاپ شود!

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. او خانه‌دار است و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی‌اش استفاده کرده است.

بیوگرافی مهران مدیری

شوخ طبعی ارثی
او شوخ طبعی را هم از پدرش به ارث برده؛ ‌اگر چه آن روزها کمتر امکان بروز این توانایی را پیدا می‌کرد و می‌گفت: «همه می‌گویند پدرم آدم شلوغی است من به خاطر شرایط خانوادگی‌ام نمی‌توانستم این طور باشم»

البته آنقدر با هوش بود که گزک دست کسی ندهد و بگوید حضور پدرش همیشه به نفعش تمام می‌شود و هیچ وقت با او مشکلی نداشته است. به همین خاطر هم بود که گفت: «به فامیلی مدیری افتخار می‌کند، ‌هر چند سختی‌های زیادی دارد.»

بیلیاردبازی با پدر
وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می‌کند. بیخود نبود که پدر در اجرای جشنواره فجر پشت تریبون گفت: «قد و بالات رو قربون» همه فکر می‌کردند بسکتبالیست است اما خودش می‌گفت : « اهل بسکتبال نیستم و تنها سه ماه رفتم» و با خنده ادامه داد: «اثرش را گذاشته از بس که قدم بلند است. اما اهل ورزش‌های رزمی هستم و اهل دفاع شخصی. با پدر هم بیلیارد بازی می‌کنم. بیلیارد پدر از من بهتر است و همیشه مرا می‌برد» فرهاد اهل شنا هم بود. می‌گفت پدرش برای کوهنوردی یا ورزش‌های دیگر هم وقت ندارد. بیشتر اهل نرمش است و اهل سینما رفتن هم نیست. در سال‌های اخیر تنها یک بار با هم به سینما رفته‌اند ولی کنسرت زیاد می‌رفتند.

بیوگرافی مهران مدیری

بازی برای پدر
فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است،‌ در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می‌کند؛ ‌از بس به هم شبیه هستند و این را همه می‌گویند. در پشت صحنه برنامه‌های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

واقعیت این است که همیشه از زیان بازیگرها درباره حاشیه‌ها شنیده‌ایم خودمان هم نمی‌دانستیم وقتی فرهاد مدیری می‌گفت که در آرزوهای دور و دراز هنری‌اش جایی برای بازیگری وجود ندارد به خاطر حاشیه‌هاست یا اصولا علاقه‌ای به این محیط و فضا ندارد اما می‌تواند بگوید: «همه خانواده مجبورند این حاشیه‌ها را تحمل کنند . هر کدام به اندازه خودشان. مسلما مادرم به این خاطر که پدر صدر است فشار بیشتری را تحمل می‌کند. اما این بار روی همه خانواده هست.»

بنابراین گزارش؛ فرهاد مدیری با اینکه علاقه‌ای به بازیگری نداشت ولی هدف فیلمسازی داشت. البته اهل سریال‌سازی نیست وحضور در سینما را ترجیح می‌دهد. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری بودن رشته‌اش در مدرسه ویک عمر زندگی دریک خانواده هنری درباره سریال‌های پدرش هم صحبت می‌کند. تا‌ آن زمان به نظر فرهاد مدیری سریال مرد هزار چهره بهترین سریال پدرش بود. شاید هنوز هم باشد. به خاطر کارگردانی، ایده و بازی بازیگرها و… و بین سریال‌ها هیچ علاقه‌ای به «جایزه بزرگ» نداشت.

آزادی به مقدار لازم اما مشروط
مشکل رفت و آمد در خانه‌شان وجود نداشت. فرهاد حتی ممکن است تا ساعت سه،‌ چهار صبح بیرون باشد اما حتما خانواده‌اش می‌دانند که کجاست و چه کار می‌کند. اما پدر این طور نیست؛‌ یعنی گاهی پیش می‌آید که خانواده ندانند او کجاست و چه می‌کند.
مهران مدیری برای فرهاد و شهرزاد کادو هم خوب می‌خرد. به نظر می‌رسد حواسش به روز تولد بچه‌هایش هست ولی آخرین کادویی که تا آن زمان به پسرش داده،‌ پول بوده فرهاد خندید و گفت :«نقدی حساب کرد» اما کادوی برعکس هم وجود دارد. پسر برای پدر معمولا کتاب و سی دی می‌خرد و وقتی روی قیمت‌ها اصرار می‌کردیم و می‌خواستیم بودجه پول توجیبی‌اش را حدس بزنیم،‌ می‌گفت: «معمولی. پسر بیل گیتس که نیستم!»

علاقه به مهرجویی و بیضایی
او فیلم می‌بیند؛‌ فیلم‌هایی را که یا خودش می‌خرد یا پدرش به خانه می‌آورد . در بین فیلمسازهای ایرانی بیضایی و مهرجویی را خیلی دوست دارد. مجله هم می‌خواند یا حتی روزنامه اما نه اینکه پیگیری کند و عاشق مجلات باشد. لحن و فرم نگاهش خیلی به مهران مدیری شباهت دارد . خودش هم اینها را احساس می‌کند.

موسیقی در خانه مدیری‌ها
ساز تخصصی فرهاد پیانوست ولی سازهای دیگر را هم امتحان کرده است که گاه برای پدرش هم ساز می‌زند تا او بخواند؛ البته این در صورتی است که وقت برای آوز خوانی وجود داشته باشد که معمولا این طور نمی‌شود. معمولا پدر در خانه نیست و سرکار است یا آنکه در مرحله پیش تولید سریال‌هایش قرار دارد. فرهاد در ادامه حرف‌هایش درباره موسیقی می‌گفت: «بابا استعداد بی‌نظیری در موسیقی دارد.»
مهران مدیری به طور حرفه‌ای ساز نمی‌زند. یک مدت ساز ضربی می‌زده و یک مدت گیتار و پیانو. با وجود اینکه پدرش صدای خوبی دارد ولی فرهاد خاطره‌ای از لالایی پدر ندارد. گهگاه شنیدن صدای پدر که برای خودش آوازی زمزمه می‌کند، حال او را خوب می‌کند.

خانواده مهران مدیری

تیپ مهران مدیری

عکسهای مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

مهران مدیری کارگردان دورهمی

مهران مدیری کارگردان دورهمی

تحصیلات مهران مدیری

مهران مدیری

اصالت مهران مدیری

اینستاگرام مهران مدیری : وی صفحه ای در instagram نداردi

مهران مدیری

مهران مدیری

ط

مهران مدیری

فیلمهای سینمایی مهران مدیری که به عنوان بازیگر حضور داشته است :

دیدار
توکیو بدون توقف
همیشه پای یک زن در میان است
دایره زنگی

تهران ۱۵۰۰
پل چوبی
ساعت پنج عصر

تیپ مهران مدیری

سریالهای مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی

سریال گنج مظفر
بمب خنده (غیررسمی)
سریال قهوه تلخ

سریال قلب یخی (فصل سوم)
سریال ویلای من
سریال شوخی کردم…!
سریال عطسه

مهران مدیری

سریالهای مهران مدیری در تلویزیون

سریال مشت‌های کوچک (بازیگر)
سریال حکایت‌ها (بازیگر)
سریال پندها و اندرزها (بازیگر)
سریال نوروز  (بازیگر)۷۲
سریال باغ گیلاس(بازیگر)

در سریالهای زیر به عنوان کارگردان و بازیگر

سریال پرواز ۵۷
سریال ساعت خوش
سریال سال خوش
سریال نوروز ۷۶
سریال جُنگ ۷۷
سریال ببخشید شما

سریال پلاک ۱۴
سریال ۹۰ شب
سریال طنز ۸۰
سریال دردسر والدین (بازیگر)
سریال پاورچین
سریال نقطه‌چین

سریال جایزه بزرگ
سریال شب‌های برره
سریال باغ مظفر

سریال مرد هزارچهره
سریال مرد دوهزارچهره
سریال در حاشیه

گریم متفاوت مهران مدیری در فیلم ساعت پنج عصر به کارگردانی خودش


102,571 بازدید

نظرات کاربران

۴۴
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

زهرا کریمی پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

آقای مدیری شما بهترینید اسطوره طنز ایران من عاشقتونم دوآتیشه هوادارتونم

ندا سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

سلام جناب آقای مهران مدیری تولدتون مبارک تبریک میگم انشاالله صد سال با این سالها به سلامتی و شادکامی در کنار عزیزات
خیلی دوستت دارم شما ابر مرد هستین مدیون زحمات بی دریغ شما هستیم خدا قوت

ی ایرانی پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

من مجری گری جناب مدیری رو خیلی دوس دارم ولی سریال های ایشون اصلا ب دل نمیشینن

یگانه جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹

سلام آقای مدیری نمی دونم اینارو میخونید یانه ولی می خوام بهتون بگم خیلی بی نظیرید با اینکه نسل جوان موسیقی های قدیمی رو نمی پسندن ومن رو هم که یک دختر۱۵ساله هستم به خاطر گوش دادنشون مسخره میکنن ولی آهنگای شما وکلا تمام موسیقی های سنتی بی نظیر هستند ونبایدبزاریم ازبین بروند آهنگ ناوک مژگان شما خیلی عالیه من هرشب قبل ازخواب اونو گوش میدم آقای مدیری عاشششششششسششششششششششششقتونم

یگانه جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹

عالی خیلی دوسش دارم بی نظیره عاشقشششششششششششششششششششششششششششششششششششششم

ابوذر ج دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹

سلام به سلطاان تنزبه خودم میبالم همچون شماهموطن دارم دردرادردکشیده میداندباارزوتندرستی به شماوهمه ایرانیان سربلندیاشاسین ایرانم ابوذر

ناشناس یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

واقعا عالی یدونس یدونس

سمی یاس پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

واقعا جذابتی تو صورتش
هست ک نمیشه توصیف کرد دوسش دارم

نگار سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸

پیشنهادمن دوباره اجرا کنید

سمی یاس پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

واقعا جذابتی تو صورت و رفتارش هست ک نمیشه توصیف کرد دوسش دارم

ناشناس جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷

من ببینمت دلم باز میشه تو خیلی عشقی منم خیلی دوستت دارم بیش از حد…بوعذار از خرمشهر

ناشناس سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷

سلام مهران جان خیلی دوستت دارم انشاالله همیشه سالم و تندرست باشین بدرخشید منصور از کرمان عاشقتم.

راحله یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

سلام اقای مدیری نمیدونم چیزایی که میگم میخونید یا نه ولی منم مث شما متولد هجده فروردین هستم و این چون شمام متولد این روز هستین افتخاره و من خیلی خیلی براتون ارزش زیادی قایل هستم شما یک انسان واقعی و نایاب و فهمیده هستید . راحله

الهام پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

سلام اقای مدیری من کته رو از شما یاد گرفتم تو برنامه خندوانه…خیلی خانمی

الهام پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

اقای مدیری من کته رو ازشما یاد گرفتم…..تو برنامه خندوانه….دمت گرم..خیلی خانمی

ناشناس شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹

وا مگه خانمه؟ اون نفری که نوشته کس کش بوده

ناشناس سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

سلام آقای مدیری،همه مردم ایران شمارادوست دارن من وفرزندم وهمسرم شمارا وست داریم.وضع مالی ماخرابه من کارگرکارخانه هستم اماحقوقم خیلی ناچیزه،بزرگترین آرزوم داشتن یک خونه کوچک ویک پرایدهست.

مرضیه سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷

سلام اقای مدیری خیلی دوستون دارم…….

ملیس دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

سلام بر سلطان طنز آقای مدیری من عاشق بازیگری هستم
اول فکر می کردم به چیز الکیِ ولی از وقتی که شمارو شناختم عاشق بازی گریم دایی من کپی شماس و من آرزو می کردم شما دایی من باشی

رها سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

آقای مدیری عزیزسلام!نمیدانم وقت میکنیدکه این پیامهای ما رو بخونید یانه؟ اما من وخانواده ام عاشق شماوبرنامه های خوبتون هستیم وموقع پخش برنامه های شما تاحدودی ازدغدغه فکری وبیماری من کاسته میشودپس مدیری عزیزوبرادرارجمندم خواهش میکنم بازم برای ما برنامه بسازمن تنها دلخوشیم به برنامه دورهمی بود!برای شماابرمردطنزایران زمین آرزوی سلامتی سعادت وعاقبت بخیری دارم واین کمترین کاریست که میتوانم درحق برادربزرگوارم بکنم به امیددیدارمجددشما درتلویزیون!خدانگهدارتون برادردوست داشتنی وارجمندم

ملیکاخوئینی جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷

من بازی و آثار های شما بسیار دوست دارم
دوست دارم مدیری

ناشناس جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷

جناب اقای مدیری یه شخصیت فوق العاده عالی وبی نظیر …من خیلی دوس دارم بدونم کدوم منطقه تهران زندگی میکنه وای کاش اقای مدیری به مناطق پایین شهر تهران هم سری بزنند

محمد جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

مهران یه دونست…

یگانه یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

جناب مدیری سلطان کمدی ایرانه!و هیچ کس هم نمیتونه این رو انکار کنه جناب مدیری دوستتدارم
عشقی….عشق

حسین یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

قطعا جناب مدیری در بازیگر سازی .حق به گردن ایران و ایرانی دارند. ایشان استاد استعداد یابی بازیگران طنز دارند. ارزوی سلامتی کمترین کاری که میتونم براشون داشته باشم.

علی صفر شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

داش مهران بلبلت طلا

كامران پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

تنهاو بهترین کارکردان طنز ایران بقیه بلد نیستن طنز بسازن مثلاً خنده بازار سأختن خیلی مسخره ومزخرفه نمیدونم احمقیم پیدا میشه خنده بازار ونکاه کنه خیلی بی معنی بچه کانست خاک بر سرکارگردان وعوامل فیلم وقت مردم و گرفتن

یلدا سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷

مدیری دوستت دارم

فطری یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶

من ایرانی نیستم اما ارادت خاصی به اقای مدیری دارم اقای مدیری در نقش هایش چنان مینمایدکه بیننده را قانع و خوشحال میکند. سیما ی خوشحال و ملیح وی ارامبخش خاطر ماست. درود برشما اقای مدیری عزیز !

سورنا جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶

سلام آقای مدیری،امیدوارم که همیشه شادوسلامت باشید.من یکی از طرفداران پر وپا قرص شماهستم و معتقدم که شما بهترین کمدین ایرانی هستید. من عاشق ازنزدیک دیدن شماهستم و برای شرکت در دورهمی هم تقاضا داده ام ولی هنوز جوابی نگرفته ام آیا لطف می کنید که این کار برای من انجام دهید-۰۹۱۳۶۸۲۹۲۶۱

حسین هاشمی پور یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶

سلام اقای مدیری فقط میخاستم بگم که خیلی دوستتون دارم شما سریالهای دل منو بازی کردین در شب های برره و پا ورچین همچنین برنامه دور همیتونم خیلی قشنگو دوست داشتنیه شما درقلب من جا دارید برای همیشه باتشکر خداحافظ

فردین نامی دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

سلام آقای مدیری عزیز —–بنده خیلی علاقه به بازیگری دارم اما هیچ وقت نتونستم به سمت این رشته و هنر برم ای کاش یکی پیدا میشد که دستم را می گرفت و من را وارد سینمای ایران می کرد . من از طرفدارهای پرو پا قرص شما هستم خیلی دوستتان دارم مخصوصاً طرز نگاهتان را بیشستر دوست دارم ….و اینکه همسر من خیلی به جایزه برنامه های شما ( اوال مارکت ) دلبسته انشالله یکی از این جوایز به ایشان دربیاد و مشکل چندتا خانواده حل بشه …آمین ….. در پناه خدا

سید عرفان میرحق جو سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

به خدا خیلی مردی آقای مدیری تک ستاره ی طنز ایران….
عشقییی عشق

رویا دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶

نمیدونم این نظراتو مینویسیم واسه اشخاص خودشون میخونن یا نه؟اقای مدیری تو افتخاری هستی واسه ی تموم ماها وقتی از مشکلات کشور در قالب طنز میگفتی خیلی ناراحت میشدم ولی مشکل اصلی اینجاست ک مردماش حتی نون واسه خوردن ندارن کاشکی فقط حد گفتن نباشه و کسی باشه تا عمل کنه ب این حرفا

badgirl شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

عالییییییی مهران مدیری توی تمام کارت عالی بودی و ایشالا موفق تر باشی دمت گرم خیلی دوست داریم

علی سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

سلام بر بزرگ مرد ادب و هنر ایران جناب مهران مدیری
من وخانواده ام و به نظرم تمام مردم ایران از طرفدار های پر و پا قرص ایشان هستند.
امیدوارم ۱۲۰ سال زنده و سلامت باشند.و هم چنان از برنامه های متنوع و زیبای ایشان لذت ببریم.

باقر جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵

سلام علیکم برنامه دوره همی بمب خندس خیلی ممنونم مهران

نسترن شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵

خیلی خوب بود به آقای مدیری خسته نباشید میگم

ناشناس شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

aghaye modiri insta nadarand

مهران یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

خودش گفته از فضای مجازی تنفر داره و عضو هیچ شبکه اجتماعی نیست.

تینا پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵

واقعا آقای مدیری یک هنرمند واقعی است. توانمندی های هنری ایشان آن قدر بالاست که غیر قابل انکار است. امید که زنده و پاینده باشد.

Kanaan جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵

Kheyli doosesh daram binazire

nika جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

این مصاحبه جدید نیست برای ده سال پیش هست ک جدیدا تجدید چاپ شده

مهران مدیری سلطان طنز ایران

زهرا دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹

سلام .واقعا جناب خان خوب گفت کاپیتان طنز ایرران ..بیر دنسن یوخدو تاین