شهاب حسینی

بیوگرافی و زندگینامه

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر متولد 14 بهمن 1352 در تهران می باشد و 47 سال سن دارد.

تحصیلات : وی دارای تحصیلات نا تمام در رشته روانشناسی دانشگاه تهران است. 

 شروع بازیگری در تلویزیون را از سال 1379 با سریال پس از باران آغاز کرد و فعالیت سینمایی خود را از سال 1380 با بازی در فیلم رخساره ساخته امیر قویدل آغاز نمود. 

شهاب حسینی از همان ابتدای شروعش در بازیگری توانست به خوبی دیده شود و جوایز متعددی از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است.

وی در سال 1387 با بازی در فیلم سوپر استار،سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.  برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم برلین شد.  همچنین او در جشنواره فیلم کن 2016 با بازی در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص دهد. 

وی در سال 94 با حضور در سریال شهرزاد در نقش قباد به کارگردانی حسن فتحی توانست بازی بسیار حرفه ای از خود ارائه دهد که شاهد حضورش در فصل دوم سریال هم نیز هستیم.

ازدواج و همسر

شهاب حسینی متاهل است و در سال 74 با پریچهر قنبری ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج نیز دو فرزند پسر است.

ماجرای آشنایی شهاب حسینی با همسرش پریچهر

شهاب حسینی:22 ساله بودم که با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کردم. تا قبل از این که همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی ها و آشنایی ها نداشت و گفت:اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دارد،

باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم. بعد از 4-3 ماه نامزدی، عقد کردیم و بعد از 3 سال من سیدشهاب الدین 22ساله و پریچهر 15 ساله زندگی مشترکمان را با تمام کم و کاستی هایش شروع کردیم و تا امروز باوجود همه سختی ها و فراز و نشیب ها در تمام مدت در کنار هم بودیم.

اینستاگرام شهاب حسینی : instagram / shahaab_hosseini

شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی و همسرش

همسر شهاب حسینی , زن شهاب حسینی

شهاب حسینی 2 پسر به نام های محمد امین که 13 سال دارد و امیرعلی که 6 سال دارد است.

پسر شهاب حسینی

شهاب حسینی و فرزندانش

عکس شهاب حسینی با پسرانش

شهاب حسینی و خانواده اش

فیلم جدید شهاب حسینی

ساخت فیلم جدید به کارگردانی شهاب حسینی

شهاب حسینی ساخت تازه ترین فیلمش که با پروانه ویدیویی ساخته شده با عنوان «مقیمان ناکجا» را به پایان رساند. فیلمبرداری «مقیمان ناکجا» همزمان با اواخر روی صحنه بودن نمایش «اعتراف» آغاز شد و در مدت زمانی کمتر از یک ماه و ۳۱ جلسه فیلمبرداری به پایان رسید. این فیلم در سال 96 ساخته و پخش میشود.

گفتگو و مصاحبه با شهاب حسینی

نوزاد نیمه شب زمستان
متولد زمستان هستم. درست بعد از 9 ماه متولد شدم، حین تولد 3 کیلو و 700 گرم وزن داشتم. ساعت به دنیا آمدنم هم 3 و 30 دقیقه نیمه شب بود. پدر و مادرم در جوانی ازدواج کردند، آنها وقتی مرا به دنیا آوردند که سرگرم جمع و جور کردن زندگی شان بودند. 

سرشکستگی های کودکی
دوران کودکی من به شیطنت های مختلف با پسربچه  ها گذشت. مادرم می گفت تو پسر شری بودی. روزی که به خاطر سر بازی سرم را با نمره 4 اصلاح کردم، دیدم سرم از 9 ناحیه شکسته است. با توجه به اینکه زمان وقوع 5-4 مورد از این شکستگی ها را به خاطر نمی آورم، باید آنها را به دوران کودکی ام نسبت داد. جز سر  از نواحی دیگری همچون صورت و دست و پا هم بارها دچار جراحت های مختلف شدم. 

توپ چرمی عید
در خانواده پدری نوه اول بودم. ا رتباط ما با فامیل مادرم بیشتر بود تا با اقوام پدر. دوست ندارم از نقطه نظر مهر و محبت کسی را برتر از دیگری بدانم. هر دو خانواده به اندازه وسع خودشان محبت می کردند. یادم می آید که مادر پدرم بهترین عیدی ها را می داد. یک بار از او یک توپ چرمی فوتبال عیدی گرفتم. آن موقع این هدیه بسیار گرانبها بود و هر کسی توپ چرمی نداشت. 

دوستان بزرگ تر از من
دوستی بخش مهمی از روند شکل گیری نگاه و بزرگ شدن همه ماست. دانش عمومی من تا حدودی خیابانی است و محصول رفاقت با هم محلی ها. کودکی من در حد فاصل میان دو خیابان هاشمی و سپه غربی گذشت. دوستی داشتم به نام رضا که هم خیلی صمیمی بودیم و هم به صورت متوالی با هم کتک کاری می کردیم. ضمن آنکه اهل دوستی با بزرگ تر از خودم بودم، ولی مایلم از رفقا به خصوص در مسائل مختلف درس بگیرم؛ براساس این رویه حالا اکثر دوستانم بالای 40 سال سن دارند. 

از دست دادن رفیق قدیمی
دوست نداشتم قلدر محل باشم. با این حال همیشه در جمع بچه محل ها به حساب می آمدم. نوجوانی من حول و حوش خیابان فاطمی گذشت. هرقدر بزرگ تر می شدم، دایره ارتباطاتم گسترش می یافت. درنتیجه به تمایل برخی بچه ها برای انجام کارهای خلاف پی بردم. در آن دوره یکی از بهترین دوستانم را به خاطر اعتیاد به مواد مخدر از دست دادم. 

فیلمهای شهاب حسینی

کلکسیون ماشین های من
در مرور خاطرات هر پسربچه ای انگار وجود اسباب بازی اتومبیل، امری ناگزیر است. مادر من هم برایم از این ماشین های کوچک اسباب بازی می خرید. مجموعه ای جمع کرده بودم که در آن 150 ماشین کوچک به چشم می خورد. هنگام اسباب کشی، اسباب بازی ها را جا گذاشتم. 2 هفته بعد که فهمیدم کیسه حاوی ماشین ها نیست، از این موضوع بسیار ناراحت شدم.

دور ایران با مادر امدادگر
اول دبستان را در مدرسه بامداد نو گذراندم. سال بعد به خاطر کار مادرم به خرم آباد نقل مکان کردیم؛ او امدادگر سیار بود. سال های دوم، سوم و چهارم را در خرم آباد خواندم. دوران بسیار بدی بود. از جنگ تحمیلی خاطرات ناراحت کننده ای در ذهنم باقی مانده است. آن موقع این طور احساس می کردم که عراقی ها با کشتن مردم بی سلاح تفریح می کنند. 

شاگرد گوشه گیر کلاس
حضور در یک محیط جنگی، دوری از تهران و اکثریت فامیل به انضمام نگرانی هایی که به خاطر شغل مادرم در آنجا متوجه ما بود، باعث شد تا در بازگشت به تهران احساس غریبی کنم و در کلاس پنجم شاگردی آرام و گوشه گیر باشم. معلمی که بیشتر از بقیه معلم های دوره ابتدایی دوستش داشتم، معلم کلاس پنجم من بود. در ابتدایی دانش آموز متوسطی بودم و هیچ گاه مبصری را تجربه نکردم. 

تجدید شدن مبصر کلاس
دوران راهنمایی بود، از کودکی درآمده بودیم و می خواستیم شبیه بزرگ ترها رفتار کنیم. همین تغییر وضعیت به شدت روی درس خواندنم تاثیر گذاشت و باعث شد افت کنم. سال دوم راهنمایی بودم که در درس های ریاضی، علوم و عربی کارم به شهریورماه کشید. در راهنمایی نیز ورزشم فوتبال بود و این بار طعم مبصری را چشیدم. سال سوم مرا مبصر کلاس مان کردند. 

دیپلم با اعمال شاقه
نزدیک امتحانات ثلث سوم سال سوم دبیرستان بود که به شدت دچار بیماری یرقان شدم. حالم به قدری خراب بود که نمی توانستم از خانه خارج شوم. معده ام حتی 
آب خوردن را هم پس می زد. به خاطر بیماری نتوانستم در امتحانات شرکت کنم. به همین خاطر سال سوم را دوبار خواندم و سرانجام دیپلم را با معدل تقریبا خوبی گرفتم. 

یک روانشناس در راه کانادا
آنقدر به خودم اطمینان داشتم که فقط در کنکور سراسری شرکت کردم. مطمئن بودم که قبول می شوم، اما نشدم. سال بعد در دانشگاه آزاد جواز ورود به رشته بازیگری را به دست آوردم. اما آن موقع چون این حرفه برایم مطرح نبود، صبر کردم تا نتایج سراسری هم مشخص شود. با قبولی در رشته روانشناسی به دانشگاه سراسری نقل مکان کردم. دو سال درس خواندم و بعد انصراف دادم. عمویم مقیم کانادا بود. قصد داشتم هرچه سریع تر به او برسم و در کانادا ادامه تحصیل بدهم. همین تصمیم باعث شد تا درس را نیمه کاره رها کنم. حالا که به گذشته ها فکر می کنم، می بینم درس شیرینی را رها کردم. 

راننده پرمسوولیت ارتش
برای سفر به خارج یک سال تلاش کردم. وقتی نشد، رفتم سربازی؛ به این امید که بعد از پایان خدمت بروم. افتادم ارتش. در تیپ 65 نیروهای ویژه خدمت، کردم و راننده بودم. رانندگی در خدمت، کار سخت و پرمسوولیتی است. 

بیوگرافی شهاب حسینی

معافیت به خاطر بیماری
بعد از 18 ماه خدمت دچار خونریزی معده شدم. مرا به بیمارستان 5022 منتقل کردند. آنجا به من گفتند تو نباید به خدمت می آمدی. تو به خاطر وضع معده ات  می توانستی از معافیت پزشکی استفاده کنی. باتوجه به اضافه هایی که خورده بودم ترجیح دادم معاف شوم. این گونه بود که سر 18 ماه با خدمت خداحافظی کردم.

در سربازی عاشق پریچهر شدم
راستش در دوران سربازی بود که عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می کرد. افسری که نمی خواهم اسمش را ببرم متوجه این ماجرا شد و تا می توانست به پر و پایم پیچید تا آزارم دهد. راننده ها در زمان استراحت شان نباید نگهبانی بدهند،

با این حال او مرا می فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و از پادگان خارج شوم. همسرم (پریچهر) را در دانشگاه دیدم. یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم. دیدم دختر خانم زیبا، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه کتاب هایش است. هرچه خواستم با او ارتباط برقرار کنم، نشد که نشد. با این حال در نگاهش چیزی دیدم که تشویقم کرد به ادامه راهی که منجر به ازدواج شد. 

خانواده یا بازیگری
کار ما به قدری سخت است و دوری از خانواده در آن به چشم می خورد که گاهی می بینم چقدر بابت این موضوع شرمنده زن و بچه هایم شده ام. یک بار وقتی پسرم را دیدم غرق حیرت شدم. لحظه ای فکر کردم او چقدر بزرگ شده و من این را ندیده ام. خانواده من در این سال ها از این مسائل بسیار آسیب دیده اند و خوب که فکر می کنم از خودم می پرسم واقعا این کارها ارزش این آزار ناخواسته خانواده را داشت یا نه؟! 

روشن شدن تکلیف تجرد
شماری از جوان ها می گویند تا جوانی باید جوانی کنی، بنابراین باید با تاخیر تن به ازدواج داد. هرگز این  اعتقاد را قبول نداشته و ندارم. همیشه مایل بودم تکلیفم خیلی زود مشخص شود، به همین دلیل من هم مثل پدر و مادرم در ابتدای دوران جوانی ازدواجکردم. 

ازدواج بدون سنگ اندازی
خانواده من و همسرم از نظر تقسیم بندی های اجتماعی هم گروه بودند؛ به همین خاطر به سرعت با هم صمیمی شدند طوری که پدرخانمم می گفت ما دخترمان را با پسر شما عوض کردیم. هیچ کدام سنگی جلوی پای ما نگذاشتند. مهریه هم به میزانی تعیین شد که من و همسرم روی آن توافق داشتیم. من و همسرم در همه زمینه ها با هم توافق داریم. او مشکلات کاری مرا خیلی خوب درک می کند. همسرم مدتی در فرهنگسراهای بانو و شفق گریم درس می داد. در ضمن نقاش خوبی هم هست. 

اتودهای باستان شناس اسبق
زمانی دوست داشتم باستان شناس شوم. این حس به مرور از بین رفت و جایش را به بازیگری داد. بین سال های 71 تا 72 بود که در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم. ضمن دستیابی به فنون بازیگری، این کلاس ها محاسن دیگری هم برای ما داشت. به خاطر شرکت در کلاس های بازیگری استاد بود که جرات کردم کارهای مختلف را اتود بزنم. ترسم از بازی در حضور جمعیت ریخت و صاحب اعتمادبه نفس شدم. 

ستاره ها در دانشگاه
در دانشگاه با بچه های دانشکده هنر، تئاتر کار می کردم. از آن جمع پارسا پیروزفر و یوسف تیموری به  بازیگرانی مطرح تبدیل شدند. اولین کار تصویری من برنامه زنده اکسیژن بود که در آن مجری بودم. این برنامه زمان خودش مخاطبان زیادی را جذب کرد.

برای اجرا در شبکه های 2 و 3 و حتی جام جم صاحب برنامه شدم. البته در آن دوره و در اجراهایم بیشتر یک مجری بازیگر بودم که برایم جذابیت زیادی داشت. وقتی تماشاگر از کارم راضی است لذت می برم، اما هیچ وقت کاری که انجام داده ام به نظرم آرمانی و ایده آل نیست. به نظرم همیشه می توان بهتر بود.

گفتگو با پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

همسر شهاب بودن، چه حسی دارد؟ 

شهاب همیشه به صورت علنی قدردان زحمات همسرش بوده و هر موقع توانسته در مجامع عمومی از او تشکر کرده است. او حتی یکی از کلیدی ترین نقش های فیلمش را به او داد تا برای همیشه این تشکر در تاریخ ثبت شود. اما اگر می خواهید بدانید پریچهر قنبری چه ناگفته هایی از زندگی مشترک شان دارد، گزیده حرف هایش در سال های اخیر در گفت و گو با مجله زندگی ایده آل و نشست خبری و رونمایی از فیلم ساکن طبقه وسط، ساخته شهاب حسینی را برای تان جمع کرده ایم. 

شهاب واقعا چه کاره است؟ 
شهاب هیچ وقت کافه دار نبوده است. بعد از تولد محمدامین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ وگفتمان ایجاد کند؛ فضایی سالم و خانوادگی و بیشتر به خاطر ما کافه را راه انداخت.

در مورد مجری گری هم باید بگویم او بیان خیلی شیوایی داشته و بانک کلمات زیادی در ذهنش دارد. من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است؛ استاد است دیگر. (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود؛ تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود. 

بهترین پدر دنیاست 
به جرات می توانم بگویم او بهترین پدر دنیاست. خیلی به بچه هایش علاقه دارد و گاهی اوقات حس می کنم بیشتر از من، آنها را دوست دارد. خیلی عجیب است. من هم آنها را دوست دارم اما حس می کنم که شهاب بیشتر از من و عجیب تر به آنها علاقه مند است.

با تمام سختی های شغلی شهاب همیشه کنار ما بوده است. خیلی وقت ها پیش می آید که برای تمرکز کردن احتیاج به سکوت دارد. حس و حال بازیگری شبیه کارهای دیگر نیست که درست مانند بقیه از خواب بلند شوید، به مغازه یا اداره بروید و … . باید روح را بسازید که بتوانید نقشی را ایفا کنید. شاید جاهایی از هم دور افتادیم اما همیشه با هم بودیم و عشقی که نسبت به هم داشتیم، رابطه مان را محکم تر می کرد. 

دیگر برخورد مردم اذیتم نمی کند

برخوردهای مردم خیلی عجیب است. این عجیبی آنقدر زیاد است که هیچ خاطره واضحی از آنها را به خاطر نمی آورم اما خیلی زیاد است. قبل از این خیلی بیشتر اذیت می شدم اما همیشه می گویند هر قدر سن بالاتر می رود، تجربه ها بیشتر می شود و در برخورد با اتفاقات جامعه برخورد پخته تری را می توانیم از خودمان نشان دهیم. 

پسران هنرمند ما

پسر کوچکم، امیرعلی چهار ساله است و البته خیلی هم بازیگر است. در یک لحظه می تواند عصبانی باشد و با عصبانیت حرف بزند و در همان لحظه می خندد و  جواب می دهد. درواقع یک صحنه را به راحتی با دو زاویه و دو شخصیت تحویل ما می دهد. (خنده) از طرفی دیگر محمدامین استعداد زیادی در زمینه نقاشی دارد و بیشتر دوست دارد نقاشی بکشد. به نظرم یک استعداد هنری ذاتی در زندگی آنها وجود دارد و ما نمی توانیم منکر آن شویم.

با اوج گرفتن شهاب خودم را می بینم

اینکه شاهد باشی همسرت با سرعت و شتاب، همه سرازیری ها را طی می کند و تو در حاشیه ای ـ یعنی با وجود اینکه همسرش بودی و هستی و شاید نزدیک ترین فرد زندگی او درست مثل دیگران که از بیرون شاهد رشد او هستند باید از پشت صحنه تماشاگر صعودش باشی ـ در ظاهر سخت به نظر می رسد اما این تنها یک بخش از ماجراست؛ یعنی چیزی که شاید از بیرون قابل دیدن و تصور و قضاوت است.

اما یک بخش دیگر ماجرا تصویری است که من و شهاب خودمان از زندگی مشترک مان داریم. خیلی ها حتی با نگاه شان بارها از من پرسیدند که تو چطور نشستی تا شهاب روزبه روز محکم تر بایستد اما حقیقت برای من چیز دیگری است. با اوج گرفتن شهاب من خودم را می بینم که رشد می کنم. 

شهاب حسینی

در مراحلی از زندگی احساس کردیم اینجا آخر خط است 

ما با هم بزرگ شده و با گذشت زمان با همه کم و کیف روحیات هم آشنا شده ایم. در طول تمام این سال ها زیروبم صدای یکدیگر را به خوبی احساس می کنیم؛ بنابراین حتی در مراحلی از زندگی که احساس می کردیم اینجا و این بار دیگر آخر خط است، همان حس آشنایی که در وجود هر دوی مان بود، ما را به صبر و مدارا دعوت می کرد. من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در این 18 سال زندگی مشترک ما با هم بزرگ شدیم. هر اتفاقی که برای او می افتاد من در کنارش بودم و از همراهی با او لذت می بردم.

عکسهای شهاب حسینی

بازگشت به اجرا در سال 1399

شهاب حسینی در سال 99 برنامه گفتگو گو محور اینترنتی با نام همرفیق را اجرا کرد . برنامه ای که در ان خاص ترین مهمان ها حضور می یابند . یکی از پربیننده ترین برنامه های چند سال اخیر گردید

 

فیلمهای سینمایی شهاب حسینی 

۱ –  امتحان نهایی (۱۳۹۵) 
۲ –  لابی (۱۳۹۵) 
۳ –  فیلم برادرم خسرو (۱۳۹۴) 
۴ –  چهارشنبه (۱۳۹۴) 
۵ –  سایه‌های موازی (۱۳۹۴) 
۶ –  فروشنده (۱۳۹۴) 

۷ –  دوران عاشقی (۱۳۹۳) 
۸ –  طعم شیرین خیال (۱۳۹۳) 
۹ –  پنج ستاره (۱۳۹۲) 
۱۰ –  ساکن طبقه وسط (۱۳۹۲) 
۱۱ –  آشغال های دوست داشتنی (۱۳۹۱) 
۱۲ –  حوض نقاشی (۱۳۹۱) 

۱۳ –  هیس! دخترها فریاد نمی زنند (۱۳۹۱) 
۱۴ –  من و زیبا (۱۳۹۰) 
۱۵ –  یکی می خواد باهات حرف بزنه (۱۳۹۰) 
۱۶ –  آفریقا (۱۳۸۹) 
۱۷ –  برف روی شیروانی داغ (۱۳۸۹) 
۱۸ –  جدایی نادر از سیمین (۱۳۸۹) 
۱۹ –  خانه پدری (۱۳۸۹) 
۲۰ –  سوت پایان (۱۳۸۹) 

۲۱ –  پرسه در مه (۱۳۸۸) 
۲۲ –  آناهیتا (۱۳۸۷) 
۲۳ –  حوالی اتوبان (۱۳۸۷) 
۲۴ –  درباره الی (۱۳۸۷) 
۲۵ –  دل شکسته (۱۳۸۷) 
۲۶ –  سایه وحشت (۱۳۸۷) 

۲۷ –  سوپراستار (۱۳۸۷) 
۲۸ –  نیلوفر (۱۳۸۷) 
۲۹ –  پرچم های قلعه کاوه (۱۳۸۶) 
۳۰ –  محیا (۱۳۸۶) 
۳۱ –  ایستگاه بهشت (۱۳۸۵) 
۳۲ –  بچه های ابدی (۱۳۸۵) 
۳۳ –  غیرمنتظره (۱۳۸۵) 
۳۴ –  قصه عشق (۱۳۸۵) 
۳۵ –  باغ آلوچه (۱۳۸۴) 
۳۶ –  پیشنهاد 50 میلیونی (۱۳۸۴) 
۳۷ –  قتل آنلاین (۱۳۸۴) 
۳۸ –  رستگاری در 20/8 دقیقه (۱۳۸۳) 
۳۹ –  گرداب (۱۳۸۳) 
۴۰ –  الهه زیگورات (۱۳۸۲) 
۴۱ –  شمعی در باد (۱۳۸۲) 
۴۲ –  این زن حرف نمی زند (۱۳۸۱) 
۴۳ –  زهر عسل (۱۳۸۱) 

۴۴ –  واکنش پنجم (۱۳۸۱) 
۴۵ –  آدمک ها (۱۳۸۰) 
۴۶ –  رخساره (۱۳۸۰) 

سریالهای شهاب حسینی 

شهرزاد (فصل 1 و 2)
پس از باران 1379
همسفر 1380

پلیس جوان 1380
تب سرد 1382
مدار صفر درجه 1385
رقص پرواز 1385

شوق پرواز 1388
سرزمین کهن (کمال تبریزی، 1389)

کارگرانی های شهاب حسینی 

ساکن طبقه وسط 

شهاب حسینی

تاتر های شهاب حسینی 

اعتراف ( 1396)
برکرانه باد
افسانه
ملاقات
مستند

کربلا جغرافیای یک تاریخ ۱۳۹۵
من ناصر حجازی هستم… ۱۳۹۴
ساکن صحرای سکوت ۱۳۹۰


141,861 بازدید

نظرات کاربران

۳۲
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

مریم سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

واقعا شهاب حسینی خیلی خوبه من که خیلی دوسش دارم

ناشناس پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

شما واقعا عالی هستید.
یکی از بازیگرای مورد علاقم:

محنا شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

آقای حسینی من واقعا کارتون رو دوست دارم

M شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰

عاشقتم دلبرررم

M شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰

عاشق خنده هاتم دلبررررر رویاهای من .

زیبا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰

سلام آقای شهاب حسینی
از خدا برای شما و همسر نازنین تون سلامتی و خوشبختی آرزومندم. درسته شما بازیگر بسیار محبوبی هستید اما همیشه یادتون باشه اگر امروز می تونید محکم بایستید و موفقیت های زیادی کسب کنید قسمت اعظمش رو مدیون همسرتون هستید. زن ها فرشته های زندگی هستند که به وجود و موفقیت همسرشون افتخار می کنند و اگر احساس نکنند که نادیده گرفته میشن یا همسرشون کم کم داره فراموششون میکنه، خودشون قدم های استوار همسرشون میشن و بال و پر های قوی شوهرشون هستند اما اگر برعکس باشه، می شکنند و زندگی تلخ خواهد بود. من اینکه همسر شما خودشون دستی بر آتش دارند و جزو خانم های موفق هستند. در هر صورت از عاشقانه بودن زندگی شما لذت می برم. باشید برای هم.

سمیرا جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰

آقای شهاب حسینی بازیگر محبوب و محترم و عزیز کشورمون هستند .با تمام وجود براش آرزوی موفقیتهای بیشتر دارم.از وقتی که مجری بودن در برنامه اکسیژن کارهاشون رو دنبال میکنم.مدتی قبل شایعاتی هم تو فضای مجازی در مورد طلاق دیدم که امیدوارم دروغ باشه و این هنرمند خوب در کنار همسر و فرزندان گلشون به خوبی و خوشی زندگی کنند.آرزو دارم یه روزی بتونم ایشون رو از نزدیک ببینم.

asrin شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰

با تمام وجودم از همسر شهاب حسینی متنفرم

123 شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

چرا متنفری ؟

ناشناس جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰

سلام

ناشناس جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰

سلام خدمت بازیگر محبوب کشورمون اقای شهاب حسینی امیدوارم درخشش روزبه روز شمارو در کشورمون همچنان ببینیم.وخیلی مشتاق دیدارشما هستیم امیدارم که لایق این باشیم روزی از نزدیک باشمادیدار کنیم.

ناشناس پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

سلام خدمت آقای شهاب حسینی
شما از بازیگران محبوب من هستید
و همیشه از دیدن زندگی موفق و عاشقانه توم لذت میبرم
امیدوارم همیشه عمر شادو سلامت و خوشبخت در کنار هم باشید

ناشناس سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰

دوستون داریم عالی هستید در نقش شوق پرواز فوق العاده بودید تنها بازیگرمردی هستید که دوستون دارم موفق باشید

ناشناس سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰

عالی هستید بازیگری نمونه سالم وسلامت باشیددوستون دارم

امیر چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

خیلی زن زشتی داره

ناشناس یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰

سلام عرض کردم خدمت اقای شهاب حسینی انشالله همیشه سلامت وتندرست باشید
کارهای سینمایتون واقعا خارقالعاده است خدا حفظتون کند،،همسرتون خانم قنبری بسیار
خانم متشخصی هستن و فرزندان گلتون را خدا حفظ کند!!!!!!

میرزایی دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹

باعرض سلام خدمت اقای شهاب حسینی واقعآاقای‌حسینی خیلی خوب هستن ومهربان من ارزودارم ببینمشون چون یاباهاشون حرف بزنم

ناشناس یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹

جعفر

بهار جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

آقای شهاب حسینی بهترین هستند از همه لحاظ.
بازی ۲۰ اخلاق ۲۰ خلاصه همه چی ۲۰
آرزو دارم ایشان را از نزدیک ببینم

بهار یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

با سلام به بهترین بازیگر مرد ایران جناب آقای شهاب حسینی من از بچگی بازی های شما را دوست دارم مخصوصا فیلم دلشکسته و سریال شوق پرواز و…..

ناشناس دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹

شهاب حسینی بهترین بهترینی شما باعث افتخار کشورمان هستید شما یه مرد نمونه وبا معرفتی هستید در کنار همسر و فرزندان هنرمندتون زندگی عاشقانه‌ای داشته باشید

ناشناس سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

آقای شهاب حسینی شما فوق العاده ای

ناشناس پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

آقای حسینی من عاشق سریال شهرزاد هستم وبا بازی شما و خانم های دوستی

mowix پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

تمام بازیگرای قبل تو سوء تفاهم بوده …

آقابزرگی جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

بازیتون عالیه اقای حسینی.خصوصا سریال شوق پرواز که بینظیر بود

Zahra ghasemi noor جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

من از دوران نوجوانی عاشق بازی شما بودم اما با دیدن شوق پرواز تمام وجودم سرشار از زیبایی و معنویت و مردانگی و شرافتی بود که شما از شهید بابایی، ماهرانه انتقالش دادید…
فکر میکنم سینما و تلوزیون چون شما رو کمتر خواهد داشت..
از همسر عزیز و عاقلتون هم تشکر میکنم
و بدانید بازیگری که پدر و همسر خوبی هم باشه فوق العاده.
زنده باشید

اعظم چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

سلام اقای حسینی ممنونم از بازی خوبتون وممنونم از خانمتون بابت پوشش و اینکه خودشو گم نکرده که مثل کسایی که معروف هستن و…ممنونم پریچهر خانم پاینده باشید همیشه کنارهم

kambiz66666 دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷

شهاب داداش بخدا فوق العاده ای..

داداشت کامبیز دیرباز

کوثر احمدی یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

سلام آقای حسینی بازی شما واقعا عالی است و امید وارم همیشه سالم باشید

ناشناس یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸

عالی

علی طرفدارت سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

استاد آقا شهاب حسینی هم شما رو دوست دارم هم بازیگری تو همیشه سلامت باشید

ناشناس جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

سلام اقای حسینی ممنون از ایفای نقش در سریال پلیس جوان