موضوع :تلویزیون

پایتخت 5 رمضان 96

زمان پخش پایتخت 5

چندی پیش اخباری مبنی بر شروع پیش تولید سریال پایتخت 5 در تاریخ 25 فروردین ماه 96 توسط عوامل سریال اعلام شده بود اما این تاریخ فرا رسید و خبری از شروع کار نشد و به بازیگران سریال اعلام شده است که یک ماه آزاد هستند و اگر می خواهند می توانید در این مدت سر کار دیگری بروند.

پایتخت 5 که قرار بود تازه ترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج در سال جاری باشد، به دلیل زمان کم تا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و عدم آماده شدن سریال از کنداکتور ماه رمضان شبکه اول سیما خارج شده است؛ چرا که الهام غفوری، تهیه کننده کار پیش از این اعلام کرده بود که فیلمبرداری فصل جدید «پایتخت» 4 ماه زمان نیاز دارد و طبیعتا با این وضعیت، «پایتخت 5» نمی تواند برای ماه مبارک رمضان آماده پخش شود.

نکته قابل توجه در این زمینه سکوت سازمان اوج و همچنین عدم پاسخگویی دست اندرکاران ساخت این سریال است؛ به گونه ای که تلاش های خبرنگار ما برای تماس با عوامل «پایتخت 5» بی نتیجه ماند و همچنین روابط عمومی سازمان اوج نیز اطلاعاتی درباره چرایی این اتفاق ارائه نمی کند.

اما بعد از انتشار این خبر الهام غفوری تهیه کننده پایتخت این موضوع را تکذیب کرد و گفت :

این خبر را تکذیب می‌کنم. نمی‌دانم چرا چنین خبری منتشر شده است. تیم ما در حال انجام کارها بر طبق برنامه است و همه چیز در دفتر ما روی روال است. پیش‌تولید این مجموعه نیز متوقف نشده و در حال آماده کردن آن برای پخش در رمضان ۹۶ هستیم.

غفوری با تاکید براین‌که متوقف شدن سریال به دلیل کمبود وقت صحت ندارد ادامه می‌دهد:‌ ما همیشه با چنین شرایطی روبرو بوده‌ایم و قرار نیست این مجموعه به چنین دلیلی متوقف شود.

این تهیه‌کننده درباره زمان شروع فیلمبرداری «پایتخت5» نیز می‌گوید: به زودی مجموعه را کلید خواهیم زد و در روزهای آینده در این‌باره اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

به گفته او تیم ثابت بازیگران این مجموعه در سری پنجم آن نیز حضور دارند و هنوز بازیگر جدیدی به آن‌ها اضافه نشده است. بر اساس خبرهای قبلی قرار است بخش‌هایی از این مجموعه در کشورهای دیگر از جمله قبرس تصویربرداری شود.

آیا پایتخت 5 به پخش رمضان 96 می رسد؟

سریالهای رمضان 96 را بشناسید


1,968 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.