موضوع :دنیای هنرمندان ، فیلم و سریال

سریال هیولا مهران مدیری

سریال هیولا عنوان جدیدترین ساخته مهران مدیری می باشد که قرار است از شبکه نمایش خانگی تولید و پخش گردد.

از نکات قابل توجه این سریال حضور پیمان قاسمخانی به عنوان طراح و مشاور فیلمنامه در آن می باشد که تجربه های بسیار موفقی را در کنار مدیری داشته است .

آن طور که توسط خود مهران مدیری گفته شده است هیولا یک اتفاق بزرگ در سریال سازی می باشد و تعریف زیادی از آن کرده است.

سریال هیولا دارای 19 قسمت می باشد و پخش آخرین قسمت آن بعد از دهه اول محرم است

در ادامه به معرفی خلاصه داستان موضوع و بازیگران این سریال می پردازیم.

بازیگران سریال هیولا

بازیگران سریال هیولا

اسامی کامل بازیگران زن و مرد سریال هیولا

فرهاد اصلانی / مهران مدیری / شبنم مقدمی / گوهر خیراندیش / شیلا خداداد / محمد بحرانی / سیما تیرانداز / میرطاهر مظلومی / نیما شعبان نژاد / عزت اله مهرآوران / فرزین محدث / افشین زینوری / محسن قاضی مرادی و … .

از نکات دیگر این سریال عدم حضور سیامک انصاری که پای ثایت برنامه ها و سریال های مدیری بوده است می باشد که اسمی از او در لیست بازیگران مجموعه هیولا دیده نمی شود ! . سوالی که کاربران در صفحات مجازی بیشتر از علت آن جویا شدند و باید منتظر ماند که آیا انصاری به پروژه اضافه خواهد شد یا نه.

داستان و موضوع سریال هیولا چیست ؟

هوشنگ شرافت با بازی فرهاد اصلانی فرزند یک خانواده با شرافت قدیمی بوده است که شرافت آین نسل زبان زد همگی بود . او به دلیل حفظ هیمن شرافت خود بسیاری از موقعیت ها را از دست داد و زندگی سطح پایینی داشت تا جایی که مورد سرکوفت فرزندان و همسر خود قرار میگرفت.

هوشنگ شرافت که معلم بود به واسطه یکی از دانش آموزان خود که برای روز معلم برایش هدیه نقدی آورده بودند اما این پول ها تقلبی بودند پایش به یک ماجرای بزرگ باز شد . او با پدر این دانش آموز که فردی بود به اسم کامروا آشنا گردید که یکی از دانه درشت ها بود و در همه جا نفوذ داشت . او به واسطه همین فرد به جایگاه های بزرگی رسید دریغ از آن که همه این ها نقشه بوده است که در حین همین ماجرا اتفاقات جالبی رخ داد.

سریال هیولا در 20 قسمت در شبکه نمایش خانگی پخش میگردد.

 

خانواده هوشنگ شرافت

خانواده هوشنگ شرافت

 


15,401 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.