پوریا پورسرخ

بیوگرافی و زندگینامه

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 تیرماه 1356 در منطقه جردن تهران می باشد و هم اکنون 44 سال سن دارد و صالتا تهرانی می باشد.

پوریا فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد . مادر وی معلم زبان می باشد و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

تحصیلات : وی که دکترای فیزیولوژی گیاهی است؛ قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی ازجمله دنیای جوانان مشغول به‌ کار بود و هم زمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می‌کرد.

شروع بازیگری : او پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی صورت گرفت برای بازی درمجموعه‌های ساخت ایشان “فرار بزرگ و وفا” دعوت شد که به عنوان چهره‌ای جدید مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد. وی توانست با بازی در سریال وفا در سال 85 به خوبی شناخته شود.

ازدواج و همسرش

پوریا پورسرخ در سال 98 ازدواج کرده است . وی برای بار اول این خبر را در برنامه سال تحویل شبکه 2 سال 99 اعلام کرد

عکسی از همسر وی تا کنون منتشر نشده است

مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال دیگری این اتفاق را در زندگی ام تجربه خواهم کرد

قطعا به آن فکر مز کنم و ایده‌ آل‌ های خودم را دارم ولی تا زمانی که پیش نیاید، لزومی نمی بینم که راجع‌ به آن صحبت کنم و حواشی رسانه‌ ای برای خودم ایجاد کنم چون زمانی که این اتفاق بیفتد، همه متوجه خواهند شد . وی در یکی از گفتگو های خود در خصوص شایعات و عکسهایی که از وی در مراسمات و برنامه مختلف منتسب به همسر وی منتشر شده  گفته اگر ازدواج کنم ختما آن را اعلام میکنم و ترسی ندارم مگر از دیوار مردم بالا رفتم .

همسر پوریا پورسرخ

عکسی از پوریا پورسرخ در کنار مهراوه شریفی نیا و بهرنگ علوی در جشنواره خارجی اسپانیا

اینستاگرام پوریا پورسرخ : Instagram / pouriapoursorkh

پوریا پورسرخ

درباره پوریا پورسرخ

در کودکی بسیار شر و شیطان بوده؛ البته درس هایش عالی بوده است و به همین خاطر به سادگی وارد دانشگاه شد. او برخلاف عقیده والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد . علاقه زیاد او نسبت به رشته تحصیلی اش آنقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد . حتی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج ازکشور رفت و هم زمان به تحصیل هم ادامه داد .

به خاطر شغل پدرش دوران دبستان را در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی بوده است . در دوران راهنمایی در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز گذرانده که در اخرین سال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است . دوران فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز هم با رتبه سوم ، فارغ التحصیل شد . در حال حاضر شغل دوم ایشان طراحی فضای سبز می باشد.

پوریا پورسرخ در رشته رزمی تکواندو کمربند مشکی دارد.


مصاحبه و گفتگو با پوریا پورسرخ

ورود شما به دنیای بازیگری چطور اتفاق افتاد؟

خیلی سال پیش، کلاس کارگردانی آقای لطیفی می رفتم. آنجا آشنایی شکل گرفت و بعد هم با ایشان در تماس بودم. تا اینکه یک روز زنگ زدند که بیا سر کاری که اسمش «فرار بزرگ» بود. اول قرار بود دستیار آقای لطیفی باشم. به طور کاملا خودجوش بازیگر نقشی که من بعداد آن را بازی کردم، نمی دانم به چه دلیل نیامد و گروه بازیگری در کل شخم خورد. ناگهان قسمت شد و من بازی کردم. آقای لطیفی در ذهنش ماند و فکر می کنم یکی دو سال بعد، قصه «وفا» پیش آمد و بخت به من رو کرد.

از دوران جوانی و نوجوانی پیگیر جدی سینما بودید؟

اصلا و ابدا. گره خوردن زلفم با این مقوله سینما و هنر هفتم تقریبا از وقتی شد که من خیلی قضا و قدری کلاس های بازیگری آقای امین تارخ رفتم. قبل از آن خیلی برایم سینما چیزی نبود که پیگیر باشم و سرگرمی مورد علاقه ام باشد. به مرور این اتفاق افتاد. یادم هست در دورانی برای اینکه از مدرسه فرار کنیم، ترجیح می دادیم همه جا از جمله سینما و فوتبال برویم جز مدرسه. من فیلم های مهم و شاخص تاریخ سینما را در سینما می دیدم. «مادر» مرحوم علی حاتمی را با اینکه بچه بودم، رفتم در سینما دیدم. یا «آژانس شیشه ای» ابراهیم حاتمی کیا.

یادم هست بلیت فیلم «قرمز» فریدون جیرانی را داشتم و همزمان همان روز استقلال با پاس بازی داشت. بلیت ها را به دوستم دادم و رفتم بازی استقلال را دیدم. بعد تعریف «قرمز» را زیاد شنیدم و آن بازی هم از بخت بد من بدون گل تمام شد!

دوران نوجوانی و جوانی چطور گذشت؟

(چند نفر می آیند برای گرفتن عکس و امضا. «باید اجازه بدین کارم تموم شه. نمی خواین که قطع کنم مصاحبه رو؟» عکس را می گیرند و می روند. «گرفتی آخر، ها؟ راضی ام ازت!»)

من هم مثل هر آدم دیگر، دوران نوجوانی ام را در جامعه ای گذراندم که بالاخره تازه از جنگ درآمده بود. بچه تر که بودم شاید سینما خیلی انگیزه ام نبود. آن زمان پنجشنبه و جمعه تفریح خانواده ها، سینمارفتن بود. یادم هست فیلم «پدربزرگ» آقای قاری زاده را در شرایطی که دورتادور سینمای میدان ولیعصر صف بود، دیدم.

بالاخره من هم تحت تاثیر فضای آن دوران و استرس هایش بودم. می توانم بگویم با کمی روحیه پرهراس نسبت به آینده. در مدرسه پرشور و شر بودم ولی بی ادب نبودم. فقط صبح ها دیر مدرسه می رفتم. در دانشگاه هم هر امتحانی ساعت های 10 و 12 بود، نتیجه اش بهتر از امتحان ساعت 8 می شد. چون ویندوزم اول صبح بالا نمی آید. هیچ وقت آن نوع شیطنت که نزدیک بشود به بی ادبی نداشتم. مادرم فرهنگی بود و خیلی سختگیری می کرد. همین الان هم مسائلی را رعایت می کنم که شاید همان ها جلوی پیشرفتم را می گیرد.

برسیم به نقطه عطف که «وفا» بود

خیلی اتفاقی قسمت من شد. آقای لطیفی بعد از دو سال زنگ زد. در این دو سال، نه اینکه دوست نداشته باشم، سر برخی پروژه ها رفتم و به دلایلی نشد. این پشت خط ماندن ها را خیلی بچه ها دارند و دنبال راهی هستند که داخل بیایند. برای من هم بود. جالب است که بعدها خیلی از کارگردانان که به من اعتماد نداشتند الان برای نقش اصلی دنبالم می آیند… آنها من را به یاد ندارند ولی من خوب رفتارهای آنها را حفظ هستم و این جالبه… البته اینکه می گویند طرف پول داده و توی سینما آمده است.

من در مورد خودم نشنیدم بگویند اما وقتی درباره همه می گویند لابد پشت سر من هم هست. اصولا ما آدم ها برای پیشرفت های دیگران دلایل ماورایی عجیب و غریب می سازیم. «وفا» به نظرم خیلی اتفاقی پیش آمد. آقای لطیفی اصرار داشت بازیگر تازه کار بیاورد. برخلاف میل تهیه کننده که دنبال اسم های خیلی بزرگ بود. «وفا» را هر کسی بازی می کرد، بلیتش برده بود. من خوش شانس بودم چون خوش ذات هستم و به این اعتقاد دارم. «وفا» برای من پیش آمد و خوشحال هستم که پیش آمد و هنوز که هنوز است، دارم نانش را می خورم.

خیلی ها با دیدن شخصیت ژوبین در «وفا» یاد محمدرضا فروتن افتادند و معتقد بودند بازیگری در قد و قواره او دارد می آید و می تواند آینده درخشان تر هم داشته باشد.

آن زمان بازیگرانی بودند که نسل جوان تر دوست شان داشتند. نظر من است اما به عنوان یک مخاطب، آن دوران خیلی فیلم های قشنگ تر ساخته می شد با اینکه الان اصرار داریم بگوییم چقدر فیلم هایمان جذاب است. البته جالب هم هست؛ بالاخره تخیل به سینما رنگ می دهد و این تخیل چند سال است از سینمای ما گرفته شده است. فیلمسازان بیش از حد به سمت واقعیت می روند. من هوادار مریض «بازی تاج و تخت» هستم و آن تخیل را در سینما دوست دارم.

درباره بازیگران آن نسل بالاخره داشتند کارشان را می کردند. آقای فروتن هم از آن دسته بود. هر کدام از ما جای خودمان را داریم. البته نسل ما کمی هم بدشانس بود. برخی مطبوعات عامه پسند، کار را خراب کردند. حتی اگر هم می خواستم درباره بعضی مسائل مثل غذا و رنگ مورد علاقه ام حرف بزنم، مدرک تحصیلی ام اجازه نمی داد. هر چند الان در آستانه 40 سالگی احساس می کنم مسائل دیگر برایم مهم تر از تعداد فالوئر، لایک فروش فیلم و اینهاست.

طبعا وقتی فیلم و سریال شما موفق می شود تعداد هواداران هم بالاتر می رود این خودش یک امتیاز است.

البته هست اما دست و پا زدن و گدایی کردن برای بالابردن تعداد مخاطب و فالوئر را نمی پسندم. می دانیم که خیلی از بچه هایمان اینطور هستندو شاید خود من هم باشم. می دانیم طرف یک آدم دیگر است اما می خواهد یک فلورانس نایتینگل از خودش جلوی مردم درست کند که همه بگویند وای این چقدر ماه است.

در برنامه آقای مهران مدیری نازنین که به شدت قبول و دوستش دارم، هم گفتم تمام تلاشم را می کنم قضاوت نکنم و اینطور نباشم. نمی گویم دوست داشته شدن برایم مهم نیست. قطعا هر آدمی محبت دیدن را دوست دارد. بالاخره هر کسی نظر خودش را می گوید و مشکلی نیست. من این جنگ برای به دست آوردن را دوست ندارم و نمی پسندم.

(یکی از متصدیان کافه، میکروفن را تنظیم و کیفیت صدا را آزمایش می کند. آقا کنسرته؟ روی ماهت رومی بوسم. از نظر من صدا خوبه آقا!)

شما از معدود بازیگرانی هستید که تحصیل را تا مقطع دکترا دنبال کرده اید، پشتکار دارید و در سینما و تلویزیون موفق بوده اید. ضمن اینکه کوتاه نمی آیید و زیر بار حرف زور نمی روید.

البته زور هم به کسی نمی گویم. می گویم همانقدر که او محترم است، من با رفتارم به بقیه نشان دهم، تا اینجایش خوب است. یکی از مسائلی که همیشه به آن افتخارکرده ام، این است که تا به حال نشده با کارگردان و تهیه کننده ای، کار کنم و کار بعدی دعوت نشوم. این یک نشانی است که می گوید من کارم را بلدم. به بقیه احترام می گذارم، کم فروشی نمی کنم. دیر نمی آیم. زود نمی روم. سر صحنه خواب آلود نیستم.

در تمام این سال ها بزرگترین آفتی که دیده ام همکارانی بودند که چون نظم پذیر نبوده اند، می گفتند پروژه را با آنها هماهنگ کنید. پوریا خودی است! این اتفاق می افتد. عملا باج دادن به بی نظمی و بی احترامی… در تمام این سال ها یکسری آدم در سینما جمع می شدند و می گفتند آقا هرکسی مثل ما فکر نمی کند و در طیف ما نیست، سعی می کردند طردش کنند. این آدم ها در سینما ریشه دوانده و قوی شده اند. قدرت زیادی دارند…

همان آدم ها چند سال پیش محمدرضا شریفی نیا را می کوبیدند که خیلی قدرت داشت و اعمال نظر می کرد اما وقتی توپ زیر پای خودشان است، همین کار را به شدیدترین وضع می کنند. یک جمله چند روز پیش خواندم و خیلی دوستش داشتم. نوشته بود «جوری زندگی کن که اگر همه مثل تو زندگی کردند، دنیا گلستان شود.» من اگر بتوانم، این را اندازه خودم رعایت می کنم.

همه داریم از بی احترامی ها در فضای مجازی یا ترافیک می نالیم. راه حل هایی هم که پیدا می کنیم، خنده دار است. بیلبورد می زنند «تک سرنشین خیر، شهر گل و بلبل» قربان شکلت بروم، دو تا تاکسی را نمی توانی مدیریت کنی که من بتوانم با تاکسی بروم. آن شعار برای شهرهایی است که سیستم حمل و نقل عمومی شان، زیرساخت و هزار مسئله دیگرشان درست است. در این مملکت تنها اتفاقی که هر روز می افتد، اختلاس است که همه هم نسبت به آن بی تفاوت شده اند.

اتفاق هایی که اگر در هر کشور دیگر بیفتد، بحران می شود. برای ما در نهایت چند لطیفه تلگرامی است تا یکی دو هفته بعد که فراموش بشود و برویم سراغ موضوع بعد و نفر بعد. چه بیچاره کسانی که این وسط قربانی می شوند تا حواس ها پرت شود. مثال بارزش بیچاره مهدی رحمتی. خیلی خنده دار است. چون من خودم در شرایط مشابه گیر کردم می گویم یا عکس گرفتن با یک خانم بی حجاب جرم است یا نیست. اگر است، چرا با افرادی که بارها خارج از کشور عکس می گیرند و خیلی راحت هم پخش می شود، برخورد نمی شود؟ از بازیگر و خواننده تا سیاسیون و فوتبالیست… چرا تاحالا جرم نبود؟ به یکی گیر می دهند و آن یکی نه. چرا؟

من معتقدم وقتی مادایره جرم را این همه وسیع می کنیم، اتفاق می افتد که خود قوه قضاییه هم به زیادشدن پرونده ها معترض می شود. نکته جالب این است که هرچه جر از نظر اجتماعی، کمتر آسیب بزند، بزرگ تر می شود.

دو کار اول شما که خیلی اتفاقی بود. بازیگری از چه زمانی برایتان جدی شد؟

مدتی است سریالی کار می کنیم به نام «پیکسل» درباره چند بازیگر که درگیر قتل می شوند. چون واقعا نمی توانیم سراغ هیچ شغل و حرفه دیگر برویم. من نمی گویم آدم بامطالعه هستم و اصلا زمان مطالعه آزاد ندارم. این جدی شدن از همان دوران بود. اگر آمدم که بمانم سعی کردم مقداری جدی تر باشم. خیلی نقدها را از منتقدهای خوب خواندم که وقتی درباره دوستانشان نمی نویسند، خیلی خوب می نویسند.

ما الان بازیگری داریم با کلی فیلم و بازی شکست خورده که درباه فیلم های شکست خورده اش یک خط نقد پیدا نمی کنی. من با عینک منتقدان فیلم ها را شروع به دیدن کردم. کمی سعی کردم مطالعه را جدی بگیرم. مسئله ای هم هست. تو به عنوان بازیگر نمی توانی در فیلمی بازی کنی که دوست داری. در ایران چند سال مد شده اگر دو تا جلد خورده و کمی هم خوش قیافه بودی، این یعنی بی استعداد هستی. من را تقدیر تا اینجا آورده و از کارنامه ای که دارم، راضی ام؛ جز دو سه فیلم.

پس برسیم به «روز سوم» و «عیار 14» که ورود جدی شما به سینما بود.

«روز سوم» که خیلی اتفاق جالبی بود و هنوز هم دوستش دارم. اتفاق بدی که افتاد من دراین فیلم چند سال زود بازی کردم. این نظر برخی دوستان است که در سینما دارم. اگر سه چهار سال بعد بازی می کردم، خیلی ها راحت تر می پذیرفتند. ولی نه برای کسی که چند ماه قبل «وفا» را داشته و روی جلد مجله هایی رفته که موردپسند خیلی ها از جمله خود من نبود.

در «روز سوم» نامزد دریافت جایزه از جشنواره شدید…

و همان پدرم را درآورد! به خاطر اینکه خیلی ها نقش را در حد قد و قواره من نمی دانستند. تاریخ را که نمی توان نادیده گرفت. استدلال آن دوستانم را که گفتند زود بازی کرده ام قبول دارم. یعنی اگر من دو سه سال بعد این نقش را بازی کرده بودم، می پذیرفتند. همه می گفتند بابا اینکه تا سه ماه پیش کسی او را نمی شناخت وروی جله مجله های عامه پسند بود. بالاخره حساسیت برانگیز می شود که شد. این میان چوب عقده بعضی ها را خوردم.

چرا رفتن روی جلد این مجله ها را می پذیرفتید؟

آن موقع این ابزار امروزی نبود که بیایند و نظرشان را درباره تو بنویسند. به ضرب و زور شماره تلفن تو را پیدا می کردند و پیامک می فرستادند Azzzzzzzzzzzizam با 11 تا z. چند روز بعد عزیزم می شد با پنج z. بعد عزیزم معمولی و چند روز دیگر می نوشتند «تو فکر کردی کی هستی که جواب ما رو نمی دی؟ خوبه فقط یه دست لباس داری!»

این خیلی برای من تکرار شد. من هم دنبال این بودم که بگویم به خدا من فقط یک بار عکاسی کردم و چند جا کار شد. بعد مد شد. مهدی سلوکی با «نرگس»، حامد کمیلی با سریال خوب «اغما». من همان سال با باران کوثری «صاحبدلان» را بازی کردم. اولش کار گارد داشت و می گفت یعنی چه که یکسره روی جلد این تیپ مجله ها هستی. یک روز عذرخواهی کرد و گفت الان می فهمم که دست خود بازیگر نیست. او این شهامت و درک را داشت که خیلی ها خودشان را به نفهمیدن این مطلب می زدند… کار می کشد ناگهان از این مجله به آن مجله. آن اتفاق دارد الان در اینترنت می افتد.

(دخترکی کوچولو از کنار میز می گذرد؛ «چقدر خوشگلی تو قرتی. من عاشق دختر بچه ام!».

من «وفا»، «صاحبدالان» و «روز سوم» را با آقای لطیفی کار کردم و با پررویی دارم این را می گویم چیزهایی که به نظرم از روز روشن تر است. در سه کار کاملا موفق هت تریک کردم. چنان فشاری یک دفعه وارد شد به ویژه به آقای لطیفی که جالب است ما از سال 85 دیگر با هم کار نکردیم تا همین چند ماه پیش که «پیکسل» شروع شد. همین الان دقتی کنید می بینید حتی ترکیب بازیگران خیلی از مجموعه ها هم تکراری است اما خدا نکند بخواهند به موردی پیله کنند.

پوریا پورسرخ از فراز و نشیب دو دهه نقش آفرینی در سینما و تلویزیون می گوید.

معمولا برای بازیگرانی در موقعیت شما که از تلویزیون با چند کار موفق شروع می کنند، بزنگاهی پی می آید که باید برای ادامه در تلویزیون یا ورود به سینما تصمیم بگیرند. برای شما هم این اتفاق افتاد؟

یک سالی آمدم این کار را بکنم اما اصولا تاس من در تلویزیون خوب نشسته است. من در سینما با کارگردانانی کار کردم که هرکدامشان وزنی دارند. هیچ کس هم به اندازه من با کارگردان اول کار نکرده است. با پرویز شهبازی، محمدحسین لطیفی، احمدرضا درویش و عزیزالله حمیدنژاد که جزو شاخص ها هستند.

تصمیم گرفتید بین سینما و تلوزیون در رفت و آمد باشید؟

مدتی است توهم هست که باید از تلویزیون بیرون آمد به نیت رفتن به سینما. من هم آمدم بروم اما دیدم حداقل من اینجوری نبودم و این تفکیک را قائل نیستم. چند روز پیش داشتم با یک بازیگر خیلی خوب و مطرح که دوست من هم هست حرف می زدم. می گفت «پوریا خیلی خوب است که در تلویزیون دیده می شوی و مردم رویکرد مثبت دارند». گفتم یک لحظه لطفا. چه کسی چنین حرفی زده است که الزاما هر کسی می آید، موفق می شود؟ همزمان با سریال «کیمیا» با کمی پس و پیش، خیلی بازیگران که کمتر حاضر به بازی در تلویزیون می شوند آمدند در سریال کار کردند اما هیچ کس ندید من در تلویزیون بیشتر کارهایم دیده شد جز «مرد نقره ای». اگر بخواهم بشمارم، چیزی یادم نمی آید که جزو سریال های پربیننده آن سال نبوده باشد.

چطور شد که از پسر عاشق پیشه «وفا» ناگهان رفتید در «صاحبدلان» نقشی را بازی کردید که به نوعی یادآور کاراکترهای فیلمفارسی بود؟

این یکی از مسائلی بود که خیلی از همکارهای شما آمدند گفتند بابا تو عجب جراتی داری. اگر دیگران بودند شاید چند سال می خوابیدند در آن بستر «وفا» وا از بازی در این نقش نان می خوردند. من به همه آنها این حرف را می زدم که اگر واقعا این برای شما تحسین برانگیز است، چرا این را جایی ننوشتید و فقط به خود من گفتید. این اتفاق اگر برای یک بازیگر دیگر بیفتد که تیم رسانه ای قوی داشته باشد، برجسته اش می کنند.

یادم هست فیلمی به نام «چراغ قرمز» بازی کردم با الناز شاکردوست و رضا شفیعی جم نازنین. ژوکر فیلم من بودم و عشق فیلم شفیعی جم. درواقع در آن فیلم، برعکس شده بود. تجربه خیلی خوبی بود و اتفاقا فروش بالایی داشت. جاهایی هست که کم تجربه ای و اشتباه می کنی و یا در برخی موارد محاسبات اشتباه می شود مثل «آس و پاس».

البته در چند سریال دیگر هم همین راه را رفتید.

شما «کیمیا» را دیدی؟ آنجا نقش من یک دیو بود. یادم هست یک مجله معتبر سینمایی می خواست پرونده بدمن های محبوب سینمای ایران را دربیاورد و سراغ من برای نقشم در «کیمیا» آمده بود. بدمن بود اما محبوب شد. اینهاست که جذاب است. من بازیگری که خیلی از همکارانم می بینند نیستم. به این مافیای داخل سینما و تلویزیون و اینها هم به این شکل قائل نیستم. معتقدم جامعه ما، جامعه ای است که براساس رفاقت و ارتباط کارهایش را پیش می برد.

بهترین دکتر را هم اگر ببری در یک بیمارستان متوسط، بالاخره حمایت نیاز دارد. من می گویم اندازه خودم از جایگاه ی که دارم راضی ام. یک نفر نمی تواند بگوید پایم را گذاشته ام روی شانه هایش برای اینکه بالا بروم. یک همکارم نیست که بگوید این آدم سر فلان کار، ادا و اصول درآورد. هر کسی یک جور زندگی اش را می بیند. شاید اگر یکسری کارها را می کردم الان جایگاهی دیگر داشتم.

کدامیک از نقش های تان را بیشتر دوست دارید؟

به سریال هایم خیلی نمره قبولی می دهم. معتقدم در کشور ما بخش دولتی جاهایی که ورود می کند خیلی قوی تر است. به طور مثال شرایط و امکانات تولید «مختارنامه» را هیچ دفتر سینمایی نمی تواند فراهم کند. وودی آلن، زمانی می گفت این آشغال ها را نریزید دور، بدهید برویم در تلویزیون فیلم درست کنیم. الان دیگر اگر «آنی هال» را بسازد نمی تواند این جمله را بگوید چون کلی سریال خوب دارد ساخته می شود.

 

شما در سینما بعد از «روز سوم» و «عیار 14» کاری نداشتید که چندان به کارنامه تان اضافه کرده باشد.

«رستاخیز» مگر بد بود؟ بهترین بازی من است اما از بخت بد و به دلیل توقیف، کسی هنوز آن را ندیده است. مقداری هم شانس است. قبول کن. من بعد از «رستاخیز» چند کار را رد کردم، به خاطرش خودم را سرزنش نمی کنم. در آستانه 40 سالگی خیلی مسائل مهم تر از سینما دارم که به آنها فکر کنم. وقتی در دورهمی های دوستان سینمایی می بینم همه حرف شان و زندگی شان درباره سینماست که به فلانی زنگ بزنیم در پیش تولید است و این حرفه، شاخ در می آورم. من اگر بروم بنشینم در جمعی ببینم حرف سینماست، به بهانه ای از جمع جدا می شوم. اصلا حوصله اش را ندارم. می گویم سینما بخشی از زندگی من است. بعضی ها زندگی شان قسمتی از سینمایی است که تمام دور و اطرافشان را گرفته است.

پوریا پورسرخ

بازی در «رستاخیز» چطور پیش آمد؟

آقای درویش با هیچ کس تعارف ندارد و به شدت سختگیر است. یادم هست سکانسی داشتیم که ما در لشکر بدمن ها بودیم. پلان ما را گرفتند صحنه مقابل را قرار شد فردا بگیرند منتظر بودیم یک روزه تمام شود اما چند روز طول کشید. لشکر اولیا بودند. از برنامه ریز پرسیدم چرا اینقدر طول کشیده است؟ آقای درویش اینقدر حساسیت داشت و برای همین است که آدم دلش می سوزد بعضی ها ندیده قضاوت می کنند.

درویش می گفت که آن طرف حفص بن عمر (من پسر عمر سعد را بازی می کردم) یاغی تر درآمده و مبادا رجزی که لشکر اولیا می خواند از رجز حفص ضعیف تر شده باشد. برای همین آن بخش چند روز طول کشید. خروجی فیلمی که با این وسواس ها ساخته می شود، فرق می کند تا اینکه من بروم یک فیلم تاریخی بازی کن. هر فیلمی همانقدر که برایش زحمت می کشی می ماند. من خودم از زحمتی که برای «رستاخیز» کشیدم خیلی راضی ام. آقای درویش با احدی تعارف ندارد.

خیلی از کسانی که ما باورمان نمی شد صدایشان دوبله شد. برای من این اتفاق نیفتاد. من آن فیلم و بازی خودم را هم دوست دارم.

پوریا پورسرخ

خیلی شنیده ایم که کسی اگر بازیگر تلویزیون باشد، سینمایی ها دور او را خط می کشند.

متاسفانه این اتفاق هست و برای من هم به نحوی افتاد. بالاخره با خودم که تعارف ندارم. اشتباه های من در سینما نسبت به تلویزیون خیلی بیشتر بود. بی تعارف بگویم در تلویزیون اگر برگردم، «مرد نقره ای» را شاید بازی نکنم. «وفا» را با جان و دل می پذیرم و همچنین «صاحبدلان» در «ساعت شنی» 30 سکانس داشتم ولی عاشق آن هستم. بگذریم که همه نقشم درآمد.

عاشق «مسیر انحرافی» هستم. نمی توانم بگویم سر رقابت با شبکه های دیرگ چه خیانتی کردند. آن کار را مثله کردند و وقتی در آی فیلم پخش شد، تازه همه دیدند. یکی از بهترین کارهایی بود که ما داشیتم. در تلویزیون یک سال مثلا می گویند مثلث عشقی ممنوع است. بعد می بینی یک سریال همزمان جایی دیگر پخش می شود و ذوزنقه عشقی است. چه خبر است؟ اشتباه من در سینما بیشتر بود. در فیلم هایی بازی کردم که اشتباه درآمد و اشتباه از خود من بود. من آقای ابوالفضل پورعرب را خیلی دوست دارم. می گفت پوریا تو خیلی ماخوذ به حیایی. هیچ وقت در رودربایستی کار قبول نکن.

به شرفم قسم 50 درصد کارهایی که من بازی کردم، بهخاطر اصرار طرف مقابل بود. بعضی ها را هم واسطه می کنند و وقتی تو می بازی، می بینی دورت خالی شد. من این بالا سرم آمد. البته موفقیت در بازیگری را مثل یک پازل می دانم. بخشی از آن بخت و اقبال است و بخشی هم ارتباط. یکجا هم می بینی همه را با هم داری اما آن درک را نداری که شانست رو بقاپی… جایگاه بیشتر بچه هایی که در «درباره الی» بودند (جز یکی دو نفر) قبل و بعد از آن فیلم را با هم بررسی کنیم. درباره شایستگی اصلا بحث نمی کنیم.

از جایگاهی که دارم راضی ام به اندازه بهایی که برایش دادم. امیدوارم همه به آن چیزی که دوست دارند برسند و دست از سر همدیگر بردارند. من خودم خیلی فوتبالی بودم. قبل از اینکه با بچه های فوتبال آشنا بشوم، فکر می کردم اینها که الزاما پیراهن یک تیم را می پوشند، اگر برای همسر ندهند، با هم بد هم نیستند. بعضی موقع ها می بینی حتی در یک پست هم نیستند ولی همچنان خوب یکدیگر را نمی خواهند. در سینما هم همین است. یکسری مسائل را باید از خودمان شروع کنیم.

چه شد که در «کیمیا» اینقدر خوب دیده شدید؟

بهترین همکارهای دنیا را در «کیمیا» داشتم و هنوز که هنوز است دلم برای آن تنگ می شود. خیلی گروهمان خوب بود. دروغ نمی گویم و معنی ریاضت کشیدن را نمی فهمم نمی دانم اسمش چیست اما کسی سرصحنه گوشی همراه دست من نمی بیند. کلا شوخ هستم و باید یخم باز شود. احترام می گذارم به همکارانم و اسمش را اصول، نه ریاضت می ذارم. من اصول دارم برای خودم. به همه به یک اندازه احترام می گذارم. کسی معطل من نمی ماند. سوار بر فیلمنامه می آیم! آدمی نیستم که باعث آزار کسی بشوم.

در این میان، گریزی هم به فیلم های طنز زدید.

به طور کلی کار کمدی سلیقه ام نیست اما چند کار کردم که موفق بود؛ از جمله «هرچی خدا بخواد» و «چراغ قرمز». راستش را بگویم من هوادار گروه «پایتخت» و عاشق بازی محسن تنابنده ام. خیلی بامزه اند. من هر کار کمدی بازی می کنم، تهیه کننده، دو روز دیگر من را می خواهد. من نیشم فوق العاده شل است و آنقدر سر صحنه می خندم حتی به چیزهایی که خنده دار نیست. چون من جوک بی مزه هم تعریف کنند، غش می کنم.

یک بار یک تهیه کننده، من را کناری کشید و گفت پسرم، این چیزی که ما به خاطر خنده تو داریم هی عوض می کنیم، اسمش نگاتیو است و کلی هم قیمت دارد. کمی رعایت کن. اما دست خدم نبود. یادم هست یک بار آرش معیریان در رابطه با فیلمی که با او کار کرده بودم با من تماس گرفت و گفت ما دو تا پلان سالم از تو نداریم به خاطر اینکه تو دائما در حال خندیدن بودی.

سریال مورد علاقه شما چیست؟

سریال مورد علاقه ام «بازی تاج و تخت» است. یادم هست شبی ساعت 2 چون از شبکه HBO پخش می شد، زنگمی زدم خانه دوستانم که آن قسمت را برای من ضبط کنند. «برکینگ بد» را شروع کردم و تا اواسط دیدم. سلیقه است دیگر، هنوز تمامش نکرده ام.

نقشی هست که دوست داشتید آن را بازی کنید؟

نقش پورعرب در «نرگس» بی نظیر بود. نامزد ترانه را در «درباره الی» صابر ابر بازی می کرد. خیلی خوب بود و دوست داشتم. کار با اصغر فرهادی را همه دوست دارند.

بازیگر مورد علاقه شما در سینمای ایران کیست؟

مهدی پاکدل را خیلی دوست دارم و تئاترهایش را می پسندم. محسن تنابنده و امیر آقایی را هم دوست دارم. بیشتر همبازی هایم خوب بودند.

حضورتان در شبکه مجازی چگونه است و بیشترین کامنت هایی که دریافت می کنید، چست؟

به کامنت های فضای مجازی دلخوش نیستم. من وبلاگی داشتم که در آن با مخاطبانم در تماس بودم. دو سه سال در کنکور صددرصد آمار قبولی داشتیم. یعنی تمام بچه های ما در دانشگاه قبول می شدند.

در کنار کدام بازیگران احساس راحت تری می کنید؟

رضا کیانیان در «کیمیا» فوق العاده بود. همین طور خانم ها عاطفه رضوی و آزیتا حاجیان و آقای حسن پورشیرازی. من در کل این سینما با دو نفر مشکل دارم در این حد که اگر آنها در یک کار باشند، من نمی روم. البته آنها بی معرفتی کردند و بی خبر به جای من در پروژه ای قرارداد بستند که با من بسته شده بود. من اخلاقم این است؛ یوسف تیموری، کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و خیلی ها می دانند.

تیموری سر کار «هرچی خدا بخواد» قرارداد داشت. به هردلیل هر وقت وعده می کردند نمی رسید برود. زنگ زدم که می خواهم بروم جای تو و به یک شرط می روم؛ اینکه در تلفن، مقابل همه بگویی از تو اجازه گرفتم. «رستاخیز» را قرار بود کامبیز بازی کند، به هر دلیل نشد و من جایش رفتم. ما خودمان باید به هم احترام بگذریم.

حقتان را از سینما گرفته اید؟

کم لطفی هایی شده است. نه می گویم خیلی باسوادم، نه بی سواد. ولی اندازه خودم فیلم می بینم و برای این حرفه وقت می گذارم. به خودنمایی کمتر قائلم. جایگاهم همین بوده و همین هم محصول تمام انتخاب ها، اشتباه ها، تلاش ها و کارهای نکرده است.

پوریا پورسرخ

چقدر فیلم می بینید؟ چقدر کتاب می خوانید؟ رابطه شما با سینمای جهان چطور است؟

درباره کتاب که من بیشتر مطالعه ام، مطالب کاربردی است. زمانی ندارم برای مطالعه و مجبورم مرتبط با رشته درسی ام کتاب بخوانم. کتاب های روانشناسی را هم چون علاقه درام می خوانم ولی اینکه فلان رمان را می توانم راحت بنشینم و بخوانم، صادقانه بگویم فرصت نمی کنم اما درباره فیلم اصولا فیلم بازم و فیلم دوست دارم. بی تعارف بگویم یکسری مسائل را نمی فهمم و اصراری هم ندارم بفهمم. بعضی بچه ها گفتند «کیم کی دوک» خیلی باحال است. من که نفهمیدم. زور که نیست. حال نمی کنم. یا این فیلمساز ترک بود (نوری بیلگه جیلان) خیلی زورکی فیلم هایش را دیدم؛ یک لانگ شات چهارنفری بود که مدام می گفتم الان می رود نمای بسته. نرفت که نرفت. راستش نمی فهمم.

در مورد فعالیت های خیرخواهانه و ایفای نقش به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات در خیریه روشنای امید بگویید.

ببینید حضور برخی در این عرصه تنها خودنمایی است اما این دلیل نمی شود اگر از یک ابزاری بعضی مواقع بد استفاده می شود به حسن آن نگاه نکنی. من با این نیت می روم که حضورم باعث خوشحالی یک نفر بشود شاید یک نفر به خاطرم کمی بیشتر به نیازمندان کمک کند. حضور من در خیریه روشنای امید به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات مسئولیت و احساس دین من را به این موضوع بیشتر کرد.

پوریا پورسرخ

ماه رمضان در مهمانی افطار ییس جمهور گویا با ایشان گفت و گوی کوتاهی داشتید؟

شنیده بودم برخلاف روسای قبل آقای روحانی خیلی علاقه ای برای تماشای فیلم ندراند اما برای خوردم هم شگفت انگیز بود که دکتر روحانی گفتند شب ها سریال برادر و نقش منفی من در این سریال را دنبال می کنند.

جایی گفته بودید هرگز در سینما در هیچ نقشی سیگار نمی کشید.

در اینکه دوست دارم به نوعی مخالفتم را با سیگار اعلام کنم، شکی نیست. گفته ام دوست ندارم در سینما سیگار بکشم چون دوست ندارم باعث ترویج آن شوم. من اگر نقش قاتل بازی کنم، یعنی دارم قتل را ترویج می کنم؟ نه قطعا این نیست. دیدی کسی با خودش عهدهای عجیب و غریب می بندد که شاید فقط برای خودش محترم باشد؟ من سال ها می دیدم و غبطه می خوردم که بهترین بازی های همکارانم دیده نشده اما هر موقع نقش عملی بازی می کنند، جایزه می گیرند. ظاهرا یک جیز بامزه شده است. قبول دارم حرفی که دارم می زنم به عنوان بازیگر غیر حرفه ای است. مخالفت با سیگار زکات کاری است که می کنم. می خواهم یک چیزی از من یادگار بماند.

اگر اصغر فرهادی بگوید در فیلم من باید در نقشی بازی کنی که سیگارکشیدن هم لازمه آن است، آیا قبول می کنید؟

صادقانه بگویم باید در شرایط قرار بگیرم تا ببینم چه تصمیمی می گیرم. شکستن این قولی که به خودم داده ام، سخت است؛ یک چیز دلی است. البته شده قنش هایی را به خاطر سیگار کشیدن از دست داده باشم. اگر یادت باشد در سینمای کلاسیک، کلارک گیبل و همفری بوگارت با سیگار، پزهای خوشگل می گرفتند. یادم هست بچه بودم داشتم فیلم «راکی» را می دیدم که داشت با یک دخترک می آمد. با یک دوبله خیلی خیلی خوشگل می گفت ببین اگر سیگاری بکشی، بهت می گویند بدکاره. بعدها فهمیدم بابت این جمله به او جایزه داده اند.

بالاخره عاشق سینما هستید یا خیر؟

عاشق سینما نیستم اما خیلی از آن لذت می برم. صادقانه نیستم. بیشترین لذتی که در زندگی ام می برم از سینماست.

و اما پاسخ های کوتاه

حسین لطیفی: باعث حضور من در سینما شد. هر قراردادی که می بندم به یاد او هستم.

امین تارخ: خیلی دوستش دارم و تا آخر عمر قدردانش هستم. هرجا بود، به نظر من تندیس ایشان را ساخته بودند.

علی دایی: برای اظهارنظر حساب و کتاب ریاضی ندارد. ما بسیار خوشبختیم در زمانه ای زندگی می کنیم که می توانیم با او هم صحبت شویم.

مهدی پاکدل: خوش قلب ترین و بدون عقده ترین دوست و بازیگر. بازی های تئاتری خیلی درخشان دارد.

علی کریمی: پسر بسیار خوب، کله شق و دوست داشتنی.

ناصر حجازی: یک روز استقلال با دالیان بازی داشت و من بچه بودم. برای دیدن مرحوم حجازی رفتم در هتلی که تیم اردو زده بود. در لابی هتل از خانمی پرسیدم ببخشید آقای حجازی کجاست؟ گفت برو هر جا بوی ادکل خوب آمد، همان جا نشسته است. سال ها بعد یک روز به ملاقات آقای حجازی رفتم و او را در شرایطی دیدم که نه خودش می توانست عطر بزند، نه کسی که به دیدنش می رفت.

الهام حمیدی: شریف و نجیب.

ترامپ: من اصلا سیاست نمی فهمم اما هر کجای دنیا می روی، در هر فرودگاهی که آمریکایی ها و انگلیسی می آیند، همه از آنها بدشان می آید. از این نظر، انتخاب ترامپ چندان هم بد نبود. خودشیفتگی ویژه ای دارند بیشتر انگلیسی ها و آمریکایی ها و این عرب های حاشیه خلیج فارس هم چون چند سالی دارند به اینها سرویس می دهند، گرفتار این توهم خودشیفتگی خودباحال بینی شده اند.

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال کیمیا در نقش آرش

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و رضا عطاران

پوریا پورسرخ

جدیدترین عکس پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ علاقه زیادی به بچه های کوچک دارد.

رشته ورزشی پوریا پورسرخ

ماجرای ورزش کردن پوریا سرخ از کجا شروع شد؟

– از بچگی ورزش را دوست داشتم، آن زمان بیشتر فوتبال را دنبال می کردم و به قول معروف فوتبالی بودم اما بعدها چون بدنسازی مد شد، من هم این رشته را دنبال کردم. خلاصه در سن و سال خودم، ورزش های مختلفی را تجربه کردم. راستش را بخواهید از نظر من همه آدم ها برای این که ورزش را شروع کنند باید جلوی آینه با خودشان روراست باشند. برعکس چیزی که فکر می کنید، برای ورزشکار شدن در اول کار به یک بدن قوی و ورزیده و متناسب نیازی ندارید؛ تنها چیزی که باید در خودتان ببینید، انگیزه و علاقه است؛ جمع این دوتا که جمع شد، همه چیز حل می شود

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و میرطاهر مظلومی

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و مهدی پاکدل / پشت صحنه کیمیا

پوریا پورسرخ

عکس : پوریا پورسرخ و احمدرضا عابدزاده

پوریا پورسرخ در افتتاحیه کافه رئال

پوریا پورسرخ به تازگی کافه ای در برج میلاد افتتاح کرده است و کافه رئال نام دارد.

https://ariapix.net/wp-content/uploads/pouria2-dorehami.jpg

پوریا پورسرخ در برنامه دورهمی مهران مدیری

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

فیلمهای سینمایی پوریا پورسرخ

۱۳۹۶ خالتور
۱۳۹۵ ثبت با سند برابر است
۱۳۹۴ عشق و جنون

۱۳۹۴ عاشق‌ها ایستاده می‌میرند
۱۳۹۳ دوربین
۱۳۹۳ لامپ ۱۰۰
۱۳۹۲ روز رستاخیز

۱۳۹۲ قرار بعدی همان‌جا
۱۳۹۱ آقای الف
۱۳۸۹ آخرین سرقت
۱۳۸۹ گلوگاه شیطان
۱۳۸۹ هر چی خدا بخواد
۱۳۸۸ ناسپاس
۱۳۸۸ چراغ قرمز
۱۳۸۸ شیر و عسل

۱۳۸۸ به دنبال خوشبختی
۱۳۸۷ آناهیتا
۱۳۸۷ خاطره
۱۳۸۷ دلخون
۱۳۸۷ حرکت اول

۱۳۸۷ عیار ۱۴
۱۳۸۵ روز سوم
۱۳۸۵ پسران آجری
۱۳۸۵ مصائب دوشیزه
۱۳۸۵ مهمان
۱۳۸۴ جنایات و جنحه

سریالهای پوریا پورسرخ

وطن من
۱۳۹۶ پیکسل
۱۳۹۵ مرز خوشبختی
۱۳۹۵ برادر
۱۳۹۴ بیمار استاندارد

۱۳۸۹-۱۳۹۴ کیمیا
۱۳۹۳ شام ایرانی
۱۳۹۱ دختران حوا
۱۳۹۱ ماتادور
۱۳۹۱ مرد نقره‌ای

۱۳۹۰ مسیر انحرافی
۱۳۹۰ سقوط آزاد
۱۳۸۹ پایتخت
۱۳۸۸ رستگاران
۱۳۸۷ روز حسرت

۱۳۸۶ شکرانه
۱۳۸۶ ساعت شنی
۱۳۸۵ صاحبدلان
۱۳۸۴ مسافر
۱۳۸۵ وفا
۱۳۸۴ فرار بزرگ

پوریا پورسرخ


120,921 بازدید

نظرات کاربران

۲۲۸
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
م چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

چرا کج راه میره؟ تاحالا دقت کردین ؟،تحویل سال آورده بودنش فک کنم شبکه دو بود یک طرفش همیشه جلوتره چرا واقعا

آرزو دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

سلام آقاپویامن۲۰سالمه از فیلم صاحبدلان عاشقتون شدم واقعن یکی ازطرف داران پروپاقرص شماهستم

هستی چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

دیونشم

پانته آ چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵

عاشقشم واقعا دنیامه خوشتیپ خوشگل عشق

آرش سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

همه آرزوشونه تو ماتادور بازی کنن و پورسرخ بیاد نجاتشون بده

یکی از هواداران پوریا جون به اسم متین یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

پوریا جون تو سریال کیمیا خیلی قشنگ بازی کرد ولی موقعی که کشتندش من خیلی ناراحت شدم نباید اخر فیلم اینطوری میشد پوریا تو همه ی فیلماش عالییی ودوست داشتنی دوست دارم خیلی زیاد متین۱۵ساله از اصفهان

ناشناس سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

سلام من شمارو خیلی دوست دارم و طرف دار شما هستم اگر میشه شماره تماس برام بفرستین ممنونم بستون خوش

ناشناس دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

النا اقای پوریا پور سرخ خیلی خوشتیییییپ هستید

ناشناس دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

خوشتییییپ

md سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

پوریاجان که توی دنیامانندتوپیدانمیشه یکی ازبزرگ ترین ارزوهام اینه توروازنزدیک ببینم ماه قشنگ من شباتاعکستونبینم خوابم نمیبره امیدوارم این عاشق یک روز تورا ازنزدیک ببیندوبه آرزویش برسد

پیشاپیش تولدت مبارک نازنینم

نفس جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

من خیلی ازاین عکساخوشم میادچون آقای پورسرخ دراین عکساخیلی جذاب به نظرمی رسن

نفس جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

آقای پورسرخ من عاشقتونم خیلی دوستون دارم امیدوارم یه روز ازنزدیک ببینمتون انشا…هرجاکه هستیدسلامت باشید.

سلنـــــــــــا پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

تونقشش خیلی عالی بازی میکنه اما خیلی مغرور به نظرمیرسد کمی خاکی باشید خودتون تو بالا بالاها نبین

نفس جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

خانم سلنا من بانظرشماکاملا مخالفم ایشون خیلی هم جذاب هستند

لیلا یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

آقای پور سرخ از اینکه به مهراوه علاقه مندی خییییییلی خوشتان واقعا دختر دوست داشتنیه

الناز شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

عاشقتم پوریا

ل یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵

وقتی پای پوریا وسط ادم میمونه چی بگه والله

كلثوم یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴

سلام من اصلا فیلم کیمیا ندیدم خدای شکر ولی من چهار بازیگر را دوست دارم مصطفی زمانی وپژمان بازغی ومحسن افشانی وپوریا پور سرخ

مبینا پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

اره

مبینا پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

دوستت دارم ای لا وی یو

حنانه پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

بد نیست

حنانه پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

سلام اقای پوریاپورسرخ امیدوارم که حالتان خوب باشد یکی از دوستانم شما را خیلی دوست دارد

دنیا یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴

اره سیما جون ارزوم خوشبختی پوریاس کاش نمیرم دخملشو ببینم جیگرمه بوس بوس بوس

یه عاشق جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

بهترین وبا اخلاق ترین بازیگر فقط پوریا پور سرخ

یه عاشق جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی پوریا جان خیلی دوست دارم از اینجا تا اسمون هفتم .کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم.بین تمام بازیگرا فقط شمارو دوست دار م .عاشق و دیوانه کسی شدن بدون اینکه طر ف بدونه بدترین درد دنیاست .وای خدا تو بگو چکار کنم.

یه عاشق جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی خیلی خیلی دوستدارم از اینجا تا اسمون هفتم کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم .بین تمام هنرمندا فقط شمارو دوست دارم عاشق شدن بدون اینکه طرف بفهمه چقدر دیوانه وار دوستش داری بدترین درد دنیاست. وای خدا تو بگو چکار کنم

ناشناس جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴

داداش فکرکنم هنوز که هنوزه کیمیا معلت نده بزنتت تودیوارررررررررربتونی خخخخخخخخخ

ناشناس دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

وای فک کنین دخمل پوریا چجوریه واییی

سیما دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

وا بچه ها چرا از زنش که هنوز وجود خارجی نداره متنفرین ارزوم خوشبخیشه

تیارا دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

من بی نهایت دوسش دارم

مانا دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

چندش اوره.مخصوصا لوس بازیهاش.همه فیلمهاشومثه هم بازی میکنه.

ناشناس یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

من نقش ارشرو دوست دارم .ارش کیمیا رو دوست داشت وداشتن زندگی میکردن درباره پدرش که فهمید زندگیشو خراب کرد .ارش هم ۶سال پدراون بچه بودوکیمیا حق اینکه بچه را ببینه بهش نداد اونهم ازتنهایی ودوست داشتن ازاده را برد براش زخمت کشید حالا کیمیا خودش بچه داره حاضراماده بزرگ شده ودکترشده ازاده رو میخاد ارش گناه داره

نیلوفر دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

من خیلی ازش خوشم میاد ولی به پای رامبد جوان نمیرسه …..،اماخیلی دوستش دارم☺☺☺☺

سیما یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴

اخه تو چقد نازی بشر

نادیا پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴

عاشقتم نفسمی جونمی عمرمی میمیرم واست آرزوم خوشبختی تو ماه زندگیم

عصمت دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴

عاشتممممممممممممممم تموم زندگیمی پوری جونم…..
مامانت باید روزی صدباردورت بگرده وبهت افتخارکنه…..
ایشالله بهترینانصیبش شه مهراوه که عددی نیس

سلنــــــــــــا پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

مگه قرار با مهراوه ازدواج کنه

نگار شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

وای چقدر ماه و خوشتیپه

حمیدرضا شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

ای کاش با بهنوش طباطبایی ازدواج میکرد خیلی به هم میومدن

نیروانا شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

وای آره منم کنکوری ام عشق پوریام

ناشناس پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴

یه پست گذاشته بود عشق یعنی نی نی وای عاشق بچه ها س خیلی با حاله

فاطمه پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴

ماه منی داداش پوریا بچه ها اگه کسی اینستاگرام هس بگه فاطمه عاشقته پوریا آرزوم خوشبختی تویه خواهش بگین تو سایت pelan که اینستا بازیگران رو نشون میده بروز میتونم کامنتا رو ببینم لطفا بهش بگین دوسش دارم اندازه داداشم انشاء الله سالم باشه و روز به روز پیشرفت کنه ممنون

مینو پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴

اون دختره بغل پوریا آزاده نیس ? قربون دل مهربونت بشم خوشتیپ

پونه پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴

وای چقدر جذابی تو آخه چراااا

ناشناس یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

بنی بگه بمیر میمیرم

ع یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

میگ این دختر بچه که بغل پوریا ومهدی هست چه قدر زشته .

فاطمه15ساله شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴

وای که چقدتوسوسولی.

ناشناس شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴

سوسول تویی عقده ای

رویا سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بوش میاد

ناشناس چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

میمیرم واست آقا پوریا

سحر پ چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

وای واقعا پوریا خیلیییییییی سرتر از مهراوه اس ینی ماهه

ناشناس پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴

آخه این نویسنده و کارگردانه قسم خوردن آرش آدم بده فیلم باشه چرا چون دخترا باید حواسشون باشه گول ظاهر جذاب پسرارو نخورن حالم از کیمیا بهم میخوره

ناشناس پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴

واقعا هرکی میگه خوشگل نیس مخش عیب داره

شانا پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴

بسیار جذابه من که میمیرم براش برعکس همه دوس دارم از کیمیا جدا شه آخه این دختر زشت کجا آقا پوریای ما کجا

ستاره سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴

یه نفس از نزدیک ببینمت رویامه

سوین سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴

دردونه قلبمی

سوسنذابجذاجذ سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴

ینی میمیرم برات پسر خوشتیپ و جذاب

پریا سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴

بیچاره زنش از الان همه متنفرن ازش

بهناز دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴

آره رویا منم از الان ازش حالم بهم میخوره

ساناز دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴

لطفا دیگه نقش منفی بازی نکن جیگرم من مجنون پوریام

ناشناس جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

کارش عالی

رامین شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

پسر خیلی خوشتیپ و خوشگله مل که عاشقشیم

پونه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

این بشر بسیار ناز و زیبا میباشد من که پسندیدم شدید

Mitra شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

خوش به حال اونی ک قراره ی عمر با پوریا زندگی کنه
خوشحالیت و خوشبختیت آرزومه داش گلم

رویا جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴

وای هر کی زنشه کوفتش بشه از الان از اون دختر متنفرم

فاطمه15ساله یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

وای این دختراچقدحسودن.اشکالی نداره بهش میگم بیادباتوازدواج کنه خوبه؟ناراحت نشوعزیزم.

مارال جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴

پوریاآخر فیلم آدم میشه خودش گفته نقشش منفی یا خاکستری نیس اینکه یکی طرفدار شاهه که نشد دلیل برا منفی بودن کاش جدا نشن

تیناخیلیییییی جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴

ااااااکاش رویا نمرده باشه واقعا و مرگش نقشه باشه آخه آرش عاشقشه

باران پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴

نگران اسناد بود نه کیمیا ههههههههه

دلارام پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴

واای من خیلی پوریا رو دوست دارم ولی بااین بازیت خراب کردی
بابا دختر مردم و چرا بدبخت میکنی خب ؟؟!!!
خبر مرگ رویا بیاد ک هنوزم دوسش داری

دلارام پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴

پوریا رو خیلی دوست دارم ولی بابازیش تو این فیلم … اصن خوشم نمیومد کیمیا رو بدبخت کرد
ای خدا رویا رو لعنت کنه ک دس از سر آرش برنمیداره

ناشناس یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

نقشش جذابه،بهترین بازیشو توی این نقش داشت من که خیلی خوشم امد از بازیش خود بازیگرا هم این نقش ها رو دوست دارند چون بازی کردنش سخته وکارهرکسی نبست این نشون میده واقعا هنرپبشه هستند .توی تی وی پلاس مصاحبه های تصویریش توی چند قسمت هست میتونید ببینید سایت خوبیه ریتم زندگی .
درضمن این پسرخوشتیپ ,بااخلاق وموفقه اقا دکتره وورزشکار همیشه موفق باشی .

غزل پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴

آرش میمیره فک کنم من که دیگه اونوخ فیلمو نمیبینم

شعله چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

از این که راحت مخ کیمیا رو میزنی خیلی خوشم میاد

حنا چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

وای وقتی میخنده من غش میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هنگامه چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

چقدر کامنت * منم دیووووووووونشم

فرزاد چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

قربونت برم که تو هر فیلمی دیوونه ایه دوست دارم عخشم

فرزاد چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

آره آریا اگه زن پیمان شه و آرش بره فیلم جذابیتشو از دس میده

ستاره چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

فقط میخام از نزدیک ببینمش حتی یک بار خدااااااا

aria سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

اگه آرش و کیمیا طلاق بگیرن و کیمیا با پیمان ازدواج کنه واقعا فیلم نچسب و مزخرف میشه اگه فیلم مخاطب داره فقط به خاطر پوریا س

شیدا شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

حرف خوبی زدی گلم

سعیده سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

نقاشی رویا خیلی ناز بود

ثریا سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

واقعا کیمیا رو دوس نداره حتی دلش نمیاد عکس رویا رو بندازه بیرون

نگار سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آخ گفتی شبنم من که خسته شدم یه نقش درست حسابی که نرمال بود زوبین وفا و رضای روز سوم بودن بقیه یا انتقام میگرف یا روانی بود

بارانا دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

آره مهسان پسرا بیشتر دوسش دارن ! منم با شبنم موافقم دختر سناتور از جفتشونم بهتره

مارال دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

ساحل جون آروم باش عزیزم

شبنم دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

دختر سناتور چشه مگه پوریا? از رویا و کیمیا که بهتره نشد یه فیلمی بازی کنی که خیانت نکنی بسه دیگه

ساحل یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴

کاش هیچوقت عاشقش نمیشدم شب و روزم شده پوریا خدایا کمک کن دیگه کشش ندارم چقدر سخته عاشق کسی بشی که اصن تو رو نمیشناسه

پانته آ پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

پوریا عاشقتم

مهسان یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴

جالبه پسرام عاشقش شدن به قول یکی مهراوه خیلی خوب رفته تو نقشش خوب بازی میکنه انگار واقعا خوشگله خخخخخخخخخخ آرش تو فیلم آزمایش کیمیاست

ارسلان سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آره من که خیلی دوسش دارم از ایرانی ها یکی پوریا و گلزار و شهاب جذابن

نیایش یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

کی گفت آرش آخر میمیره

سها یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴

نه خدا نکنه پوریای من با مهراوه ازدواج کنه پسر به این شخصیت و زیبایی حیفه بخدا

ثریا سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آره پسرا هم بیشتر پوریا رو دوس دارن تا مهراوه

ناشناس دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵

مگه مهراوه چشه

الناز شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴

زهرا جون انشاء الله به آرزوت میرسی منم عاشقشم کاش آخر فیلم آدم بشه به نظر منم کیمیا رو دوس نداره

شهرزاد جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

آ رش خیلی قشنگ بازی میکنه

آیسان جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

وااا…واسه چی بعد از اینکه با پیمان ازدواج کرد دوباره بره با آرش ازدواج کنه.من فک میکنم آخرش از آرش طلاق میگیره و زن پیمان میشه فقط نمیدونم سرنوشت آرش چی میشه.

ناشناس جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

یدونید به نظر من آرشاصلا کیمیا را دوست نداره بنابه دلایل مختلف که من دوتسه تاش میگم اون حاضربود مادر کیمیا اعدام بشه تا پیمان شکست بخوره خیلی وقتا مغرورانه با کمیا حرف میزد وقتی کهئ کیمیا مادرش در زندان بود وهمسایه ها بهشون صدقه میدادند جلوی در آرشخندید اگر کمسی یک نفر ا دوست باشه برای ان وضعیتی که براشون پیش اومده نمیخنده وبنابه خیلی دلایل دیگر که بحثش در این مقال نمیگنجه .

zahra چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

نفسه منیییییییییییییییییییییییییییییییییییی وقتایی ک کیمیا رو نداره انقد قصه میخورم ک نگو خیلی دوست دارم تو واقعیت با مهراوه ازدواج کنی تو ایران همتا نداری خیلی دوست دارم وقتی بزرگ شدم باتو هم بازی شم تو ی فیلمی اخه رشتم گرافیکه و میخوام سینما بخونم ب عشق تو داداشششششششششششششششششششششششششششششششششی دوست دارم ی المه یه دونه ای کاش با مهراوه ازدواج کنی خوشحال شم چون خیلی ب هم میاید

ترگل چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

انصافا آرش از کیمیا سرتره کیمیا و پیمان بهم میومدن پوریا خیلی خوب ادای دیوونه هارو درمیاره

ناشناس چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

بمیرم چقدر باباش اشغاله فک کنم کیمیا یه بار طلاق بگیره بعد با پیمان ازدواج کنه بعد دوباره با آرش تا عشقشو آدم کنه

ناشناس چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

واقعا تو عروسی خوشگل شده بود فرزانه هم اداهاش خوب بود

ناشناس سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

Salam khely zeshty bacheh mibynamet azyt mysham

ناشناس چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

چقدر حسودی تا یه پسر خوشگل میبینید شما پسرا زش بدتون میاد مجبور نیستی پوریای خوشگل منو ببینی اون مال خود خود خود خود خود خود خود خود خود منه

الناز چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

پوریا فقط مال منه الکی جو ندین هیشکی اندازه من عاشقش نیس

hamideh یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

اه اه حالم بهم خورد از این حرفای مزخرفتون اون فقط یه هنرپشه اس انقد بی جنبه نباشید لطفا.فیلمشون اصلا جالب نیس انقد بزرگش میکنید

نیتاااااا چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

پوریا اتفاقا ماه اهه

ناشناس سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

چقدر تو عروسی ماه شده بود

فرشته چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

خیلیییییییی مامانی و ناز بود کیمیا م ابرو هاشو مرتب کرد خوشگل شده بود

ناشناس دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

کاش با کیمیا ازدواج نکنه

ناشناس سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

اوا چرامن که خدا خدا میکردم

ناشناس دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

چرا اینقد نقشت منفیه?

mamad soltanian سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

خب فیلمه دست خودش که نیست

mamad soltanian سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

من آخرنفهمیدم این دختره واقعا خواهرش هست یانه؟اصلا رویا کیه؟مگه اون قبلازن داشته؟

ناشناس چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

بله خواهر ناتنی پوریا س رویام عشق اول پوریا بوده که باباش کشتتش

ناشناس دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

ناشناس جان بله که دفاع کردم اولا راجع به یکطرف آتیش گرفتن بازار ویا خون نیومدن از پای قطع شده من اصلا اینارامتوجه نشدم اگرم بوده بعدشم این چه ربطی به یک طرفه به قاضی رفتن داره شما احتمالا منظور آقا فرشید ا از یکطرفه یه قاضی رفتن نفهمیدید که دفاع من به نظرتون مسخره اومد .

ناشناس سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

اتفاقا شما منظورهر دوطرف نفهمیدی عزیزم بادقت سریال ببین

ناشناس دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

دوست داشتنیه خیلیییییییی

ناشناس دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

چه بد گلاره خواهرشه من دوس داشتم فرزانه با آرش ازدواج کنه

ناشناس یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴

کاش آخر فیلم سر براه شی پورییییییییییا

سیما یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴

تینا جون با نرگس یا نیکی کریمی?! باز گلاره عباسی میگفتی یه چیزی

تینا شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴

چقدر دوست دارم کاش با کیمیا ازدواج نکنی من ترجیح میدم با نرگس یا محبوبه ازدواج کنی جونننننم

zahra پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴

من عاشق پوریا پورسرخم عشقه جیگره قلبه
دنیایه منه وایی عزیزه

ستاره شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴

زهرا جون منم همین حس رو نسبت به پوریا دارم ینی دنیای منه انشاء الله سالم باشه و یه خانم خوب مث خودش تقدیرش باشه

شبنم پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴

بسیار نازی

شیدا چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴

عاشقتم سلامت باشی

ناشناس چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴

آقا فرزاداتفاقا این فیلم اصلا یک طرفه به قاضی نرفته نمونش در رفتارهای آرش هست که در عیننشون دادن بدیهاش خوبیاش را همن نشون میده یکیش موقع دلسوزی برای بیکاری منشی شرکت پدرش بعد از انحلال شرکتشون دومین مورد کمکش به زخمیها ناراحت شدنش برای اونادر زمان بمب گذاری بود که اولش من فکردم به خاطر جلب توجه کیمیاست درصورتی که بعد از رفتن کیمیتا ازاربازارهم کمکهاش به زخمی ها ادامه داشت یا درمورد زنوبچه دوست بودن جلادی مثل شهرام که هررچند فکر نمیکنم تو واقعیت همچین چیزی باشه درمورد راز آش هم فکر کنم احتمالا قبلا بیماروانی بوده وبیمارستان بستری بوده چون بعده ها دست بزن پیدا میکنه واحتمالا این بیماریش هم از بی مادری بودهو یا برعکس در مورد شخصت انقلابی مثل فرشید که با خانواده مذهبی پیمان ارتباط داره اما از کااش بعید نیست که بعدا جذب گرروهکهایی مثل منافقین بشه

لاله چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴

آره بابای آرش گف قبلا مریض بوده

ناشناس شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴

الان مثلا دفاع کردی راجع به شعارهای درو غین دفاعی نداری بکنی یامثلا صحنه بمب گذاری که فقط یه طرف بازار اتیش گرفت درصورتی که هرجا بمب گذاشته بشه کل اون جا داغون میشه ازپای قطع شده خونی نیومد

najibeh سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

سلام واااای من خیلی شمارو دوست دارم پوریا…عاشق بازیهای شماهستم

aria سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

I love u very much be safe my dream and my life

مرضیه سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

واقعا خوشتیپیا هوادار زیادی داری پوریا جان

نیتاااااا سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

رفته رفته آرش داره عجیب تر میشه

شبنم پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴

واقعا

مهیا سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتنتتتتم

مونا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

یعنی آرش تا آخر آدم نمیشه?

بارانا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

چون کیمیا دوسش داره بخاطر نقش اول فیلم هم که شده باید متحول بشه ولی شواهد فیلم یه چیز دیگه میگه

مونا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

عزیزم چقدر لوسی

نازگلم دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

عایا در سریال کیمیا آرش مریض هست?

ثونا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

منم فک کنم روانیه وا چرا اینقدر دیوونه بازی درمیاره

سهیل سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴

بابا یکم صبر کنین شاید آدم شه

شبنم یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴

با همه سوتی هاش بازم عاشق سریال کیمیام بخصوص آرش

شاهین یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴

فیلم جذابیه هم آرش هم کیمیا خیلیییییییی خشگلن

ناشناس سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

دقیقاااااااااااا!!!!!!!!!!!!

غزاله شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

عاشقتم.پوریا جوووووون

گیلدا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

آرش چرا متحول نمیشه? چرا اینقد پلاس منفی میده?

کیارش شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

باز این دخترا جو گیر شدن

صبا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

واقعا چقدر آدم بدیه با این اوضاع فک نکنم با کیمیا ازدواج کنن

بارانا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

مهراوه و پوریا فوق العاده ان

ناشناس یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴

کاش توی حقیقت هم با مهراوه شریفی نیا ازدواج کنه

سعید شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

یدونه ای عاشقتم

سهیل شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

اوایل خوب بازی نمیکرد ولی جدیدا عالیه بخصوص آرش کیمیا

افسانه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

انشاء الله همیشه سالم باشی دنیای من

ستاره شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

چقدر این بشر تو دل برو می‌باشد

فرزاد شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

به نظر من با این شرایط کشور یه طرفه به قاضی رفتن مث سریال کیمیا باعث میشه ما جوونا بدتر از انقلاب زده بشیم هرچند سریال جذابه ولی کاش به دو قطب منفی و مثبت تقسیم نمیشد مثلا آرش که بعد شهرام منفی ترین کاراکتره چرا باید عاشق دختری مث کیمیا بشه تازه کیمیا هم عاشق آرشی بشه که همه میدونن تو فیلم نقشه داره

سمیرا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

من این سریال فقط به خاطر پوریا میبینم

امیر حافظ پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴

عععع نه بابا
خوب برو بگیرش
اگاهی ازدواج داداه

سمیرا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

این سریال اگه مخاطبی داشته باشه به خاطر پوریا ومهدی وگرنه یه سریال اشغال که معلوم نیست هدف نویستده وکارگردانش چی بوده که دیدن نداره سریالش اصلاخوش ساخت نیست این همه سوتی که ربطی به کمبودبودجه نداره مثل ریموت تودست ارش یاجه کمبودبودجه ای این سریال باحمایت انحمن انقلاب ودفاع مقدس ساخته شده یعنی هرچی می خواستی دراختیارت قرارمیدادن کارگردان بلدنبوده ازشون استفاده کنه

صبا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

خسته نباشی پوریای من

شیما شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

پرسپولیسه یا استقلالی? بعضیا میگن استقلال بعضیام میگن پرسپولیس

عسل شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

استقلالیه عخشم

میلاد شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

وا رفیق علی کریمی پرسپولیسیه دیگه

محسن دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

تو شام ایرانی گف دیگه استقلالی دو آتیشه اس

سارا یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

برو بیوگرافیشو درار پرسپولیسیه .اونم چه پرسپولیسی .وای دردت بکفی ال گیانم(به زبان کردی بودیعنی دردت به جونمممممممممممممممممممم پوریا)

صدف جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴

آرش و کیمیا جفتشون نازن ولی پوریا بیشتر

پریسا شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

آره خیلی دوست دارم تو فیلم با هم ازدواج کنن

مسعود پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

داره از جفتشون کیمیا و آرش خوشم میاد بخصوص وقتایی که کیمیا داره طفره میره که به آرش بگه دوسش داره

شیما شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

می تو

ملوس شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

آره خیلیییییییی به هم میان

صدف پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

پوریا هدفش تو فیلم چیه؟

سارا جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴

خوردن پول های تو ماشین و روکم کردن پیمان

ثریا جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴

کیمیا رو دوس داره ولی از اول قصدش چمدون پول بوده

امیرحسین چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴

عشق بخدا مهرواره و آرش من خیلی دوستشون دارم من یکی از طرفداران وفادارشونم خدا انشاالله سالم نگرشون داره

صدف پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

پوریا ماهه ولی کیمیا زیاد به دل نمیشیینه

ثریا سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

کیمیا فوق العاده اس پوریا و مهراوه هم عالین

فاطمه سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

خبر نگار بوده؟ پ واسه این تند تند حرف میزنه عزیزم انشاء الله همیشه سالم و شاد باشه

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

آره خبرنگار ورزشکار بازیگر درسخون عشقمه

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

خیلی بامزه میخنده

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

لایک

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

من تابه حال به کسی نگفتم خوشگل،ولی این واقعا خوشتیب وخوشگله

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

پوریا و گلزار و مصطفی زمانی واقعا خوش تیپین

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

دانیال عبادی یادت رفت

ماهی سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

شهاب حسینی عشقم

ناشناس پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

کیمیا چقدر قشنگی

تینا دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

بهرام رادان

ناشناس دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

واقعا عاشقتم

ناشناس دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

وای اون دخترا خوشگل چه با مزه ن و ککیمیام هستن

مهسان دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

شهرزاد فوق العاده اس کاش پوریا و مهدی تو کیمیا بازی نمیکردن

سیما دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

پوریا اشتب کرد کیمیا رو بازی کرد فقط شعار

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

نه کیمیا خیلی مخاطب داره که اتفاقا بیشتر بخاطر پوریا میبینن نه مهراوه

ناشناس شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴

همچین میگه مخاطب داره انگار ماگفتیم نداره خب مردم ازسربیکاری میشنن سریال میبنن دقیق عین ستایش که بعدافهمیدن چه قدراشغال بوده اینم بعدامیفهمن بعله بیشتربه خاطرپوریاست

بیتا یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

دقیقااکثرا به خاطر پورسرخ ومهدی پاکدل میبینن واگرنه سریال سفارشی وتحریف شد ست یه قول حسن فتحی سازنده های تاریخی نباید تاریخ تحریف کنن بدون خوش امد یابدامد جناح های مختلفسریال بسازن دوسکانس ازشهرزاد روبا این سریال مقایسه کنید تاعیار کیمیا مشخص بشه هنرکارگردان که که ازبازیگرای خوب بازی عالی وازبازیگرای عالی بازی فوق العاده بگیره کارگردان کیمیا هنراینونداشته که ازبازیگرا بازی بگیره اصلا باورم نمیشه مهدی پاکدل که تومحمدرسول الله عالی بازی کرده این جا انقدرضعیف باشه متاسفانه هم نویسنده خالی بند وهم کارگردانش بی هنر ونادان

مژگان جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

واقعا فیلم کیمیا یکى از بهترین فیلمهاى ایرانى به نظر همه میاد و همچنین نقش پوریاپورسرخ رو بیشترازهمه درفیلم دوست دارم چونکه با معرفت زیادیکه داشت بعد از طلاق با کیمیا ازدواج نکرد ومراقب ازاده بود

ناشناس یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

دوستدداشتنیه مرسی آریا از عکسا

ملوس یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

عکس ۱۱ وایییییی

مینا یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

آرش فرزانه رو دوس داره یا کیمیا رو? کاش با گلاره ازدواج کنه حالم از مهراوه بهم میخوره

ناشناس دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

فک کنم گلاره رو دوس داره ولی بعدا کیمیا و آرش عاشق هم میشن

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

کاش با گلاره ازدواج میکرد من عاشق گلاره ام

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

از گلاره عباسی متنفرم ولی مهراوه عالیه همینطور پوریا و مهدی پاکدل

مسعود سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

مهراوه واقعا خوشگله به پوریا م میاد

سیامک یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

شهرزاد علاوه بر کارگردانی و قصه جذاب یکی از نقاط قوتش بازیگرای محبوبن شهاب حسینی و ترانه و مصطفی زمانی و پریناز ولی کیمیا به جز همین پور سرخ و مهدی پاکدل ونیکی کریمی هیچی نداره نقش اولم که بهتره چیزی نگم

مرجان یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

یه کارگردان درجه یک فیلنامه درجه یک بازیگرای درجه یک وخواننده های درجه یک محسن چاووشی وعلیرضاقربانی میشه یهسریال فوق العاده درجه یک شهرزادمحسن چاووشی قبول نمیکنه واسه هرکاری بخونه

NIKA یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

نکته منفی سریال کیمیا نیکی کریمی بود
نکته مثبت مهراوه

مانا دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

نیکی و پوریا که خوشگلای فیلمن نقششون آشغاله

پری یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

آورده بودنش برنامه خوبی از خودتونه خیلی نازه ماشاالله نمیذاش مجری حرف بزنه

فاطی یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

آره منم دیدم چقدر با شخصیته

ناشناس یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

چرا اینقدر نقش منفی بازی میکنه?

مریم یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

اولین بازیگری که میبینم اینقد تحصیلکرده اس خوشگلم که هس خوش بحال زنش

ناشناس یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴

دیالوگای آرش با ناپدریش و وقتایی که کیمیا رو حرص میده عالیه

ناشناس دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

آره منم حرف زدنشو دوس دارم بانمکه

سارا 80 یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

واییییییییییییییییییییییییییییییییییی نفسم آق پوریا چاکرتم.قربونش چه ماههههههههههههه.دردت بکفی ال گیانم .بهزبون کردی بود یعنی دردت به جونم

نیلوفر شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴

خیلی عالی بود من عاشق ایشون هستم بازیشون عالیه .هر جا هستن سلامت باشن

atefeh شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴

چقدر خوشتیپ و خوشگله لامصب

ناشناس سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴

آره چقدر خوشگل

ناشناش چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴

واقعا خوشگل و خوش تیپه

ناشناس پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

منم خیلی ازش خوشم میاد خوش ب حال زن آیندش

ناشناس جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴

اره

مهسا دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

نقش پوریا و مهرواه تو سریال کیمیا عالیه من واااااقعا عاشق مهراوه وپوریام به ویژه پوریا…پوریاجان عاااااشقتم راسی خیییلی خوشگل و خوشتیبی ایشاالله همیشه سالم وسلامت باشی عشقم…

ناشناس یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴

من دوسش دارم البته به جای برادرم نه شوهر ایندهام

دلسا یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴

من که عاشق نه مجنون پوریام

نسرین جووووووون دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

زیادم خوشگل نیستا

نسرین جووووووون دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

خخخخخ شوخی کردم خیلی باحاله جیگره

ناشناس سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴

سلام نقشت درسریال کیمیاواقعاجالبه مخصوصاچرب زبونیت دقیقاچرب زبونیت مثله همسرمه .درضم وقتی اومدی مشهد نتونستیم بیایم داخل سالن خیلی دوست داشتیم ببینیمت

دنيا دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

اره والازیادم خوشگل نیست چیه بااین قیافش

مبینا پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

من نمیدونم پوریا که این قدر طرف دار داره چرا زن نمیگیره ماشاا…۳۸سالشه می خواد چه کار کنه مگه؟؟؟؟؟!!!!!!

مبینا سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

اتفا قا عالیه

پونه پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

خییییلییییی خوشششششگگگلهههه.من که عاشقشم.شما دوسش نداری نظر نذار

نظرات بسته شده است.