دانلود سریال دل قسمت دوم
موضوع : بازیگران مرد ایرانی , بیوگرافی بازیگران مرد بازديد : 60,230 بازدید بار

پوریا پورسرخ

بیوگرافی و زندگینامه

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 تیرماه 1356 در منطقه جردن تهران می باشد و هم اکنون 40 سال سن دارد و صالتا تهرانی می باشد.

پوریا فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد . مادر وی معلم زبان می باشد و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

تحصیلات : وی که دکترای فیزیولوژی گیاهی است؛ قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی ازجمله دنیای جوانان مشغول به‌ کار بود و هم زمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می‌کرد.

شروع بازیگری : او پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی صورت گرفت برای بازی درمجموعه‌های ساخت ایشان “فرار بزرگ و وفا” دعوت شد که به عنوان چهره‌ای جدید مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد. وی توانست با بازی در سریال وفا در سال 85 به خوبی شناخته شود.

ازدواج و همسرش

پوریا پورسرخ تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد .

مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال دیگری این اتفاق را در زندگی ام تجربه خواهم کرد

قطعا به آن فکر مز کنم و ایده‌ آل‌ های خودم را دارم ولی تا زمانی که پیش نیاید، لزومی نمی بینم که راجع‌ به آن صحبت کنم و حواشی رسانه‌ ای برای خودم ایجاد کنم چون زمانی که این اتفاق بیفتد، همه متوجه خواهند شد . وی در یکی از گفتگو های خود در خصوص شایعات و عکسهایی که از وی در مراسمات و برنامه مختلف منتسب به همسر وی منتشر شده  گفته اگر ازدواج کنم ختما آن را اعلام میکنم و ترسی ندارم مگر از دیوار مردم بالا رفتم .

همسر پوریا پورسرخ

عکسی از پوریا پورسرخ در کنار مهراوه شریفی نیا و بهرنگ علوی در جشنواره خارجی اسپانیا

اینستاگرام پوریا پورسرخ : Instagram / pouriapoursorkh

پوریا پورسرخ

درباره پوریا پورسرخ

در کودکی بسیار شر و شیطان بوده؛ البته درس هایش عالی بوده است و به همین خاطر به سادگی وارد دانشگاه شد. او برخلاف عقیده والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد . علاقه زیاد او نسبت به رشته تحصیلی اش آنقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد . حتی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج ازکشور رفت و هم زمان به تحصیل هم ادامه داد .

به خاطر شغل پدرش دوران دبستان را در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی بوده است . در دوران راهنمایی در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز گذرانده که در اخرین سال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است . دوران فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز هم با رتبه سوم ، فارغ التحصیل شد . در حال حاضر شغل دوم ایشان طراحی فضای سبز می باشد.

پوریا پورسرخ در رشته رزمی تکواندو کمربند مشکی دارد.


مصاحبه و گفتگو با پوریا پورسرخ

ورود شما به دنیای بازیگری چطور اتفاق افتاد؟

خیلی سال پیش، کلاس کارگردانی آقای لطیفی می رفتم. آنجا آشنایی شکل گرفت و بعد هم با ایشان در تماس بودم. تا اینکه یک روز زنگ زدند که بیا سر کاری که اسمش «فرار بزرگ» بود. اول قرار بود دستیار آقای لطیفی باشم. به طور کاملا خودجوش بازیگر نقشی که من بعداد آن را بازی کردم، نمی دانم به چه دلیل نیامد و گروه بازیگری در کل شخم خورد. ناگهان قسمت شد و من بازی کردم. آقای لطیفی در ذهنش ماند و فکر می کنم یکی دو سال بعد، قصه «وفا» پیش آمد و بخت به من رو کرد.

از دوران جوانی و نوجوانی پیگیر جدی سینما بودید؟

اصلا و ابدا. گره خوردن زلفم با این مقوله سینما و هنر هفتم تقریبا از وقتی شد که من خیلی قضا و قدری کلاس های بازیگری آقای امین تارخ رفتم. قبل از آن خیلی برایم سینما چیزی نبود که پیگیر باشم و سرگرمی مورد علاقه ام باشد. به مرور این اتفاق افتاد. یادم هست در دورانی برای اینکه از مدرسه فرار کنیم، ترجیح می دادیم همه جا از جمله سینما و فوتبال برویم جز مدرسه. من فیلم های مهم و شاخص تاریخ سینما را در سینما می دیدم. «مادر» مرحوم علی حاتمی را با اینکه بچه بودم، رفتم در سینما دیدم. یا «آژانس شیشه ای» ابراهیم حاتمی کیا.

یادم هست بلیت فیلم «قرمز» فریدون جیرانی را داشتم و همزمان همان روز استقلال با پاس بازی داشت. بلیت ها را به دوستم دادم و رفتم بازی استقلال را دیدم. بعد تعریف «قرمز» را زیاد شنیدم و آن بازی هم از بخت بد من بدون گل تمام شد!

دوران نوجوانی و جوانی چطور گذشت؟

(چند نفر می آیند برای گرفتن عکس و امضا. «باید اجازه بدین کارم تموم شه. نمی خواین که قطع کنم مصاحبه رو؟» عکس را می گیرند و می روند. «گرفتی آخر، ها؟ راضی ام ازت!»)

من هم مثل هر آدم دیگر، دوران نوجوانی ام را در جامعه ای گذراندم که بالاخره تازه از جنگ درآمده بود. بچه تر که بودم شاید سینما خیلی انگیزه ام نبود. آن زمان پنجشنبه و جمعه تفریح خانواده ها، سینمارفتن بود. یادم هست فیلم «پدربزرگ» آقای قاری زاده را در شرایطی که دورتادور سینمای میدان ولیعصر صف بود، دیدم.

بالاخره من هم تحت تاثیر فضای آن دوران و استرس هایش بودم. می توانم بگویم با کمی روحیه پرهراس نسبت به آینده. در مدرسه پرشور و شر بودم ولی بی ادب نبودم. فقط صبح ها دیر مدرسه می رفتم. در دانشگاه هم هر امتحانی ساعت های 10 و 12 بود، نتیجه اش بهتر از امتحان ساعت 8 می شد. چون ویندوزم اول صبح بالا نمی آید. هیچ وقت آن نوع شیطنت که نزدیک بشود به بی ادبی نداشتم. مادرم فرهنگی بود و خیلی سختگیری می کرد. همین الان هم مسائلی را رعایت می کنم که شاید همان ها جلوی پیشرفتم را می گیرد.

برسیم به نقطه عطف که «وفا» بود

خیلی اتفاقی قسمت من شد. آقای لطیفی بعد از دو سال زنگ زد. در این دو سال، نه اینکه دوست نداشته باشم، سر برخی پروژه ها رفتم و به دلایلی نشد. این پشت خط ماندن ها را خیلی بچه ها دارند و دنبال راهی هستند که داخل بیایند. برای من هم بود. جالب است که بعدها خیلی از کارگردانان که به من اعتماد نداشتند الان برای نقش اصلی دنبالم می آیند… آنها من را به یاد ندارند ولی من خوب رفتارهای آنها را حفظ هستم و این جالبه… البته اینکه می گویند طرف پول داده و توی سینما آمده است.

من در مورد خودم نشنیدم بگویند اما وقتی درباره همه می گویند لابد پشت سر من هم هست. اصولا ما آدم ها برای پیشرفت های دیگران دلایل ماورایی عجیب و غریب می سازیم. «وفا» به نظرم خیلی اتفاقی پیش آمد. آقای لطیفی اصرار داشت بازیگر تازه کار بیاورد. برخلاف میل تهیه کننده که دنبال اسم های خیلی بزرگ بود. «وفا» را هر کسی بازی می کرد، بلیتش برده بود. من خوش شانس بودم چون خوش ذات هستم و به این اعتقاد دارم. «وفا» برای من پیش آمد و خوشحال هستم که پیش آمد و هنوز که هنوز است، دارم نانش را می خورم.

خیلی ها با دیدن شخصیت ژوبین در «وفا» یاد محمدرضا فروتن افتادند و معتقد بودند بازیگری در قد و قواره او دارد می آید و می تواند آینده درخشان تر هم داشته باشد.

آن زمان بازیگرانی بودند که نسل جوان تر دوست شان داشتند. نظر من است اما به عنوان یک مخاطب، آن دوران خیلی فیلم های قشنگ تر ساخته می شد با اینکه الان اصرار داریم بگوییم چقدر فیلم هایمان جذاب است. البته جالب هم هست؛ بالاخره تخیل به سینما رنگ می دهد و این تخیل چند سال است از سینمای ما گرفته شده است. فیلمسازان بیش از حد به سمت واقعیت می روند. من هوادار مریض «بازی تاج و تخت» هستم و آن تخیل را در سینما دوست دارم.

درباره بازیگران آن نسل بالاخره داشتند کارشان را می کردند. آقای فروتن هم از آن دسته بود. هر کدام از ما جای خودمان را داریم. البته نسل ما کمی هم بدشانس بود. برخی مطبوعات عامه پسند، کار را خراب کردند. حتی اگر هم می خواستم درباره بعضی مسائل مثل غذا و رنگ مورد علاقه ام حرف بزنم، مدرک تحصیلی ام اجازه نمی داد. هر چند الان در آستانه 40 سالگی احساس می کنم مسائل دیگر برایم مهم تر از تعداد فالوئر، لایک فروش فیلم و اینهاست.

طبعا وقتی فیلم و سریال شما موفق می شود تعداد هواداران هم بالاتر می رود این خودش یک امتیاز است.

البته هست اما دست و پا زدن و گدایی کردن برای بالابردن تعداد مخاطب و فالوئر را نمی پسندم. می دانیم که خیلی از بچه هایمان اینطور هستندو شاید خود من هم باشم. می دانیم طرف یک آدم دیگر است اما می خواهد یک فلورانس نایتینگل از خودش جلوی مردم درست کند که همه بگویند وای این چقدر ماه است.

در برنامه آقای مهران مدیری نازنین که به شدت قبول و دوستش دارم، هم گفتم تمام تلاشم را می کنم قضاوت نکنم و اینطور نباشم. نمی گویم دوست داشته شدن برایم مهم نیست. قطعا هر آدمی محبت دیدن را دوست دارد. بالاخره هر کسی نظر خودش را می گوید و مشکلی نیست. من این جنگ برای به دست آوردن را دوست ندارم و نمی پسندم.

(یکی از متصدیان کافه، میکروفن را تنظیم و کیفیت صدا را آزمایش می کند. آقا کنسرته؟ روی ماهت رومی بوسم. از نظر من صدا خوبه آقا!)

شما از معدود بازیگرانی هستید که تحصیل را تا مقطع دکترا دنبال کرده اید، پشتکار دارید و در سینما و تلویزیون موفق بوده اید. ضمن اینکه کوتاه نمی آیید و زیر بار حرف زور نمی روید.

البته زور هم به کسی نمی گویم. می گویم همانقدر که او محترم است، من با رفتارم به بقیه نشان دهم، تا اینجایش خوب است. یکی از مسائلی که همیشه به آن افتخارکرده ام، این است که تا به حال نشده با کارگردان و تهیه کننده ای، کار کنم و کار بعدی دعوت نشوم. این یک نشانی است که می گوید من کارم را بلدم. به بقیه احترام می گذارم، کم فروشی نمی کنم. دیر نمی آیم. زود نمی روم. سر صحنه خواب آلود نیستم.

در تمام این سال ها بزرگترین آفتی که دیده ام همکارانی بودند که چون نظم پذیر نبوده اند، می گفتند پروژه را با آنها هماهنگ کنید. پوریا خودی است! این اتفاق می افتد. عملا باج دادن به بی نظمی و بی احترامی… در تمام این سال ها یکسری آدم در سینما جمع می شدند و می گفتند آقا هرکسی مثل ما فکر نمی کند و در طیف ما نیست، سعی می کردند طردش کنند. این آدم ها در سینما ریشه دوانده و قوی شده اند. قدرت زیادی دارند…

همان آدم ها چند سال پیش محمدرضا شریفی نیا را می کوبیدند که خیلی قدرت داشت و اعمال نظر می کرد اما وقتی توپ زیر پای خودشان است، همین کار را به شدیدترین وضع می کنند. یک جمله چند روز پیش خواندم و خیلی دوستش داشتم. نوشته بود «جوری زندگی کن که اگر همه مثل تو زندگی کردند، دنیا گلستان شود.» من اگر بتوانم، این را اندازه خودم رعایت می کنم.

همه داریم از بی احترامی ها در فضای مجازی یا ترافیک می نالیم. راه حل هایی هم که پیدا می کنیم، خنده دار است. بیلبورد می زنند «تک سرنشین خیر، شهر گل و بلبل» قربان شکلت بروم، دو تا تاکسی را نمی توانی مدیریت کنی که من بتوانم با تاکسی بروم. آن شعار برای شهرهایی است که سیستم حمل و نقل عمومی شان، زیرساخت و هزار مسئله دیگرشان درست است. در این مملکت تنها اتفاقی که هر روز می افتد، اختلاس است که همه هم نسبت به آن بی تفاوت شده اند.

اتفاق هایی که اگر در هر کشور دیگر بیفتد، بحران می شود. برای ما در نهایت چند لطیفه تلگرامی است تا یکی دو هفته بعد که فراموش بشود و برویم سراغ موضوع بعد و نفر بعد. چه بیچاره کسانی که این وسط قربانی می شوند تا حواس ها پرت شود. مثال بارزش بیچاره مهدی رحمتی. خیلی خنده دار است. چون من خودم در شرایط مشابه گیر کردم می گویم یا عکس گرفتن با یک خانم بی حجاب جرم است یا نیست. اگر است، چرا با افرادی که بارها خارج از کشور عکس می گیرند و خیلی راحت هم پخش می شود، برخورد نمی شود؟ از بازیگر و خواننده تا سیاسیون و فوتبالیست… چرا تاحالا جرم نبود؟ به یکی گیر می دهند و آن یکی نه. چرا؟

من معتقدم وقتی مادایره جرم را این همه وسیع می کنیم، اتفاق می افتد که خود قوه قضاییه هم به زیادشدن پرونده ها معترض می شود. نکته جالب این است که هرچه جر از نظر اجتماعی، کمتر آسیب بزند، بزرگ تر می شود.

دو کار اول شما که خیلی اتفاقی بود. بازیگری از چه زمانی برایتان جدی شد؟

مدتی است سریالی کار می کنیم به نام «پیکسل» درباره چند بازیگر که درگیر قتل می شوند. چون واقعا نمی توانیم سراغ هیچ شغل و حرفه دیگر برویم. من نمی گویم آدم بامطالعه هستم و اصلا زمان مطالعه آزاد ندارم. این جدی شدن از همان دوران بود. اگر آمدم که بمانم سعی کردم مقداری جدی تر باشم. خیلی نقدها را از منتقدهای خوب خواندم که وقتی درباره دوستانشان نمی نویسند، خیلی خوب می نویسند.

ما الان بازیگری داریم با کلی فیلم و بازی شکست خورده که درباه فیلم های شکست خورده اش یک خط نقد پیدا نمی کنی. من با عینک منتقدان فیلم ها را شروع به دیدن کردم. کمی سعی کردم مطالعه را جدی بگیرم. مسئله ای هم هست. تو به عنوان بازیگر نمی توانی در فیلمی بازی کنی که دوست داری. در ایران چند سال مد شده اگر دو تا جلد خورده و کمی هم خوش قیافه بودی، این یعنی بی استعداد هستی. من را تقدیر تا اینجا آورده و از کارنامه ای که دارم، راضی ام؛ جز دو سه فیلم.

پس برسیم به «روز سوم» و «عیار 14» که ورود جدی شما به سینما بود.

«روز سوم» که خیلی اتفاق جالبی بود و هنوز هم دوستش دارم. اتفاق بدی که افتاد من دراین فیلم چند سال زود بازی کردم. این نظر برخی دوستان است که در سینما دارم. اگر سه چهار سال بعد بازی می کردم، خیلی ها راحت تر می پذیرفتند. ولی نه برای کسی که چند ماه قبل «وفا» را داشته و روی جلد مجله هایی رفته که موردپسند خیلی ها از جمله خود من نبود.

در «روز سوم» نامزد دریافت جایزه از جشنواره شدید…

و همان پدرم را درآورد! به خاطر اینکه خیلی ها نقش را در حد قد و قواره من نمی دانستند. تاریخ را که نمی توان نادیده گرفت. استدلال آن دوستانم را که گفتند زود بازی کرده ام قبول دارم. یعنی اگر من دو سه سال بعد این نقش را بازی کرده بودم، می پذیرفتند. همه می گفتند بابا اینکه تا سه ماه پیش کسی او را نمی شناخت وروی جله مجله های عامه پسند بود. بالاخره حساسیت برانگیز می شود که شد. این میان چوب عقده بعضی ها را خوردم.

چرا رفتن روی جلد این مجله ها را می پذیرفتید؟

آن موقع این ابزار امروزی نبود که بیایند و نظرشان را درباره تو بنویسند. به ضرب و زور شماره تلفن تو را پیدا می کردند و پیامک می فرستادند Azzzzzzzzzzzizam با 11 تا z. چند روز بعد عزیزم می شد با پنج z. بعد عزیزم معمولی و چند روز دیگر می نوشتند «تو فکر کردی کی هستی که جواب ما رو نمی دی؟ خوبه فقط یه دست لباس داری!»

این خیلی برای من تکرار شد. من هم دنبال این بودم که بگویم به خدا من فقط یک بار عکاسی کردم و چند جا کار شد. بعد مد شد. مهدی سلوکی با «نرگس»، حامد کمیلی با سریال خوب «اغما». من همان سال با باران کوثری «صاحبدلان» را بازی کردم. اولش کار گارد داشت و می گفت یعنی چه که یکسره روی جلد این تیپ مجله ها هستی. یک روز عذرخواهی کرد و گفت الان می فهمم که دست خود بازیگر نیست. او این شهامت و درک را داشت که خیلی ها خودشان را به نفهمیدن این مطلب می زدند… کار می کشد ناگهان از این مجله به آن مجله. آن اتفاق دارد الان در اینترنت می افتد.

(دخترکی کوچولو از کنار میز می گذرد؛ «چقدر خوشگلی تو قرتی. من عاشق دختر بچه ام!».

من «وفا»، «صاحبدالان» و «روز سوم» را با آقای لطیفی کار کردم و با پررویی دارم این را می گویم چیزهایی که به نظرم از روز روشن تر است. در سه کار کاملا موفق هت تریک کردم. چنان فشاری یک دفعه وارد شد به ویژه به آقای لطیفی که جالب است ما از سال 85 دیگر با هم کار نکردیم تا همین چند ماه پیش که «پیکسل» شروع شد. همین الان دقتی کنید می بینید حتی ترکیب بازیگران خیلی از مجموعه ها هم تکراری است اما خدا نکند بخواهند به موردی پیله کنند.

پوریا پورسرخ از فراز و نشیب دو دهه نقش آفرینی در سینما و تلویزیون می گوید.

معمولا برای بازیگرانی در موقعیت شما که از تلویزیون با چند کار موفق شروع می کنند، بزنگاهی پی می آید که باید برای ادامه در تلویزیون یا ورود به سینما تصمیم بگیرند. برای شما هم این اتفاق افتاد؟

یک سالی آمدم این کار را بکنم اما اصولا تاس من در تلویزیون خوب نشسته است. من در سینما با کارگردانانی کار کردم که هرکدامشان وزنی دارند. هیچ کس هم به اندازه من با کارگردان اول کار نکرده است. با پرویز شهبازی، محمدحسین لطیفی، احمدرضا درویش و عزیزالله حمیدنژاد که جزو شاخص ها هستند.

تصمیم گرفتید بین سینما و تلوزیون در رفت و آمد باشید؟

مدتی است توهم هست که باید از تلویزیون بیرون آمد به نیت رفتن به سینما. من هم آمدم بروم اما دیدم حداقل من اینجوری نبودم و این تفکیک را قائل نیستم. چند روز پیش داشتم با یک بازیگر خیلی خوب و مطرح که دوست من هم هست حرف می زدم. می گفت «پوریا خیلی خوب است که در تلویزیون دیده می شوی و مردم رویکرد مثبت دارند». گفتم یک لحظه لطفا. چه کسی چنین حرفی زده است که الزاما هر کسی می آید، موفق می شود؟ همزمان با سریال «کیمیا» با کمی پس و پیش، خیلی بازیگران که کمتر حاضر به بازی در تلویزیون می شوند آمدند در سریال کار کردند اما هیچ کس ندید من در تلویزیون بیشتر کارهایم دیده شد جز «مرد نقره ای». اگر بخواهم بشمارم، چیزی یادم نمی آید که جزو سریال های پربیننده آن سال نبوده باشد.

چطور شد که از پسر عاشق پیشه «وفا» ناگهان رفتید در «صاحبدلان» نقشی را بازی کردید که به نوعی یادآور کاراکترهای فیلمفارسی بود؟

این یکی از مسائلی بود که خیلی از همکارهای شما آمدند گفتند بابا تو عجب جراتی داری. اگر دیگران بودند شاید چند سال می خوابیدند در آن بستر «وفا» وا از بازی در این نقش نان می خوردند. من به همه آنها این حرف را می زدم که اگر واقعا این برای شما تحسین برانگیز است، چرا این را جایی ننوشتید و فقط به خود من گفتید. این اتفاق اگر برای یک بازیگر دیگر بیفتد که تیم رسانه ای قوی داشته باشد، برجسته اش می کنند.

یادم هست فیلمی به نام «چراغ قرمز» بازی کردم با الناز شاکردوست و رضا شفیعی جم نازنین. ژوکر فیلم من بودم و عشق فیلم شفیعی جم. درواقع در آن فیلم، برعکس شده بود. تجربه خیلی خوبی بود و اتفاقا فروش بالایی داشت. جاهایی هست که کم تجربه ای و اشتباه می کنی و یا در برخی موارد محاسبات اشتباه می شود مثل «آس و پاس».

البته در چند سریال دیگر هم همین راه را رفتید.

شما «کیمیا» را دیدی؟ آنجا نقش من یک دیو بود. یادم هست یک مجله معتبر سینمایی می خواست پرونده بدمن های محبوب سینمای ایران را دربیاورد و سراغ من برای نقشم در «کیمیا» آمده بود. بدمن بود اما محبوب شد. اینهاست که جذاب است. من بازیگری که خیلی از همکارانم می بینند نیستم. به این مافیای داخل سینما و تلویزیون و اینها هم به این شکل قائل نیستم. معتقدم جامعه ما، جامعه ای است که براساس رفاقت و ارتباط کارهایش را پیش می برد.

بهترین دکتر را هم اگر ببری در یک بیمارستان متوسط، بالاخره حمایت نیاز دارد. من می گویم اندازه خودم از جایگاه ی که دارم راضی ام. یک نفر نمی تواند بگوید پایم را گذاشته ام روی شانه هایش برای اینکه بالا بروم. یک همکارم نیست که بگوید این آدم سر فلان کار، ادا و اصول درآورد. هر کسی یک جور زندگی اش را می بیند. شاید اگر یکسری کارها را می کردم الان جایگاهی دیگر داشتم.

کدامیک از نقش های تان را بیشتر دوست دارید؟

به سریال هایم خیلی نمره قبولی می دهم. معتقدم در کشور ما بخش دولتی جاهایی که ورود می کند خیلی قوی تر است. به طور مثال شرایط و امکانات تولید «مختارنامه» را هیچ دفتر سینمایی نمی تواند فراهم کند. وودی آلن، زمانی می گفت این آشغال ها را نریزید دور، بدهید برویم در تلویزیون فیلم درست کنیم. الان دیگر اگر «آنی هال» را بسازد نمی تواند این جمله را بگوید چون کلی سریال خوب دارد ساخته می شود.

 

شما در سینما بعد از «روز سوم» و «عیار 14» کاری نداشتید که چندان به کارنامه تان اضافه کرده باشد.

«رستاخیز» مگر بد بود؟ بهترین بازی من است اما از بخت بد و به دلیل توقیف، کسی هنوز آن را ندیده است. مقداری هم شانس است. قبول کن. من بعد از «رستاخیز» چند کار را رد کردم، به خاطرش خودم را سرزنش نمی کنم. در آستانه 40 سالگی خیلی مسائل مهم تر از سینما دارم که به آنها فکر کنم. وقتی در دورهمی های دوستان سینمایی می بینم همه حرف شان و زندگی شان درباره سینماست که به فلانی زنگ بزنیم در پیش تولید است و این حرفه، شاخ در می آورم. من اگر بروم بنشینم در جمعی ببینم حرف سینماست، به بهانه ای از جمع جدا می شوم. اصلا حوصله اش را ندارم. می گویم سینما بخشی از زندگی من است. بعضی ها زندگی شان قسمتی از سینمایی است که تمام دور و اطرافشان را گرفته است.

پوریا پورسرخ

بازی در «رستاخیز» چطور پیش آمد؟

آقای درویش با هیچ کس تعارف ندارد و به شدت سختگیر است. یادم هست سکانسی داشتیم که ما در لشکر بدمن ها بودیم. پلان ما را گرفتند صحنه مقابل را قرار شد فردا بگیرند منتظر بودیم یک روزه تمام شود اما چند روز طول کشید. لشکر اولیا بودند. از برنامه ریز پرسیدم چرا اینقدر طول کشیده است؟ آقای درویش اینقدر حساسیت داشت و برای همین است که آدم دلش می سوزد بعضی ها ندیده قضاوت می کنند.

درویش می گفت که آن طرف حفص بن عمر (من پسر عمر سعد را بازی می کردم) یاغی تر درآمده و مبادا رجزی که لشکر اولیا می خواند از رجز حفص ضعیف تر شده باشد. برای همین آن بخش چند روز طول کشید. خروجی فیلمی که با این وسواس ها ساخته می شود، فرق می کند تا اینکه من بروم یک فیلم تاریخی بازی کن. هر فیلمی همانقدر که برایش زحمت می کشی می ماند. من خودم از زحمتی که برای «رستاخیز» کشیدم خیلی راضی ام. آقای درویش با احدی تعارف ندارد.

خیلی از کسانی که ما باورمان نمی شد صدایشان دوبله شد. برای من این اتفاق نیفتاد. من آن فیلم و بازی خودم را هم دوست دارم.

پوریا پورسرخ

خیلی شنیده ایم که کسی اگر بازیگر تلویزیون باشد، سینمایی ها دور او را خط می کشند.

متاسفانه این اتفاق هست و برای من هم به نحوی افتاد. بالاخره با خودم که تعارف ندارم. اشتباه های من در سینما نسبت به تلویزیون خیلی بیشتر بود. بی تعارف بگویم در تلویزیون اگر برگردم، «مرد نقره ای» را شاید بازی نکنم. «وفا» را با جان و دل می پذیرم و همچنین «صاحبدلان» در «ساعت شنی» 30 سکانس داشتم ولی عاشق آن هستم. بگذریم که همه نقشم درآمد.

عاشق «مسیر انحرافی» هستم. نمی توانم بگویم سر رقابت با شبکه های دیرگ چه خیانتی کردند. آن کار را مثله کردند و وقتی در آی فیلم پخش شد، تازه همه دیدند. یکی از بهترین کارهایی بود که ما داشیتم. در تلویزیون یک سال مثلا می گویند مثلث عشقی ممنوع است. بعد می بینی یک سریال همزمان جایی دیگر پخش می شود و ذوزنقه عشقی است. چه خبر است؟ اشتباه من در سینما بیشتر بود. در فیلم هایی بازی کردم که اشتباه درآمد و اشتباه از خود من بود. من آقای ابوالفضل پورعرب را خیلی دوست دارم. می گفت پوریا تو خیلی ماخوذ به حیایی. هیچ وقت در رودربایستی کار قبول نکن.

به شرفم قسم 50 درصد کارهایی که من بازی کردم، بهخاطر اصرار طرف مقابل بود. بعضی ها را هم واسطه می کنند و وقتی تو می بازی، می بینی دورت خالی شد. من این بالا سرم آمد. البته موفقیت در بازیگری را مثل یک پازل می دانم. بخشی از آن بخت و اقبال است و بخشی هم ارتباط. یکجا هم می بینی همه را با هم داری اما آن درک را نداری که شانست رو بقاپی… جایگاه بیشتر بچه هایی که در «درباره الی» بودند (جز یکی دو نفر) قبل و بعد از آن فیلم را با هم بررسی کنیم. درباره شایستگی اصلا بحث نمی کنیم.

از جایگاهی که دارم راضی ام به اندازه بهایی که برایش دادم. امیدوارم همه به آن چیزی که دوست دارند برسند و دست از سر همدیگر بردارند. من خودم خیلی فوتبالی بودم. قبل از اینکه با بچه های فوتبال آشنا بشوم، فکر می کردم اینها که الزاما پیراهن یک تیم را می پوشند، اگر برای همسر ندهند، با هم بد هم نیستند. بعضی موقع ها می بینی حتی در یک پست هم نیستند ولی همچنان خوب یکدیگر را نمی خواهند. در سینما هم همین است. یکسری مسائل را باید از خودمان شروع کنیم.

چه شد که در «کیمیا» اینقدر خوب دیده شدید؟

بهترین همکارهای دنیا را در «کیمیا» داشتم و هنوز که هنوز است دلم برای آن تنگ می شود. خیلی گروهمان خوب بود. دروغ نمی گویم و معنی ریاضت کشیدن را نمی فهمم نمی دانم اسمش چیست اما کسی سرصحنه گوشی همراه دست من نمی بیند. کلا شوخ هستم و باید یخم باز شود. احترام می گذارم به همکارانم و اسمش را اصول، نه ریاضت می ذارم. من اصول دارم برای خودم. به همه به یک اندازه احترام می گذارم. کسی معطل من نمی ماند. سوار بر فیلمنامه می آیم! آدمی نیستم که باعث آزار کسی بشوم.

در این میان، گریزی هم به فیلم های طنز زدید.

به طور کلی کار کمدی سلیقه ام نیست اما چند کار کردم که موفق بود؛ از جمله «هرچی خدا بخواد» و «چراغ قرمز». راستش را بگویم من هوادار گروه «پایتخت» و عاشق بازی محسن تنابنده ام. خیلی بامزه اند. من هر کار کمدی بازی می کنم، تهیه کننده، دو روز دیگر من را می خواهد. من نیشم فوق العاده شل است و آنقدر سر صحنه می خندم حتی به چیزهایی که خنده دار نیست. چون من جوک بی مزه هم تعریف کنند، غش می کنم.

یک بار یک تهیه کننده، من را کناری کشید و گفت پسرم، این چیزی که ما به خاطر خنده تو داریم هی عوض می کنیم، اسمش نگاتیو است و کلی هم قیمت دارد. کمی رعایت کن. اما دست خدم نبود. یادم هست یک بار آرش معیریان در رابطه با فیلمی که با او کار کرده بودم با من تماس گرفت و گفت ما دو تا پلان سالم از تو نداریم به خاطر اینکه تو دائما در حال خندیدن بودی.

سریال مورد علاقه شما چیست؟

سریال مورد علاقه ام «بازی تاج و تخت» است. یادم هست شبی ساعت 2 چون از شبکه HBO پخش می شد، زنگمی زدم خانه دوستانم که آن قسمت را برای من ضبط کنند. «برکینگ بد» را شروع کردم و تا اواسط دیدم. سلیقه است دیگر، هنوز تمامش نکرده ام.

نقشی هست که دوست داشتید آن را بازی کنید؟

نقش پورعرب در «نرگس» بی نظیر بود. نامزد ترانه را در «درباره الی» صابر ابر بازی می کرد. خیلی خوب بود و دوست داشتم. کار با اصغر فرهادی را همه دوست دارند.

بازیگر مورد علاقه شما در سینمای ایران کیست؟

مهدی پاکدل را خیلی دوست دارم و تئاترهایش را می پسندم. محسن تنابنده و امیر آقایی را هم دوست دارم. بیشتر همبازی هایم خوب بودند.

حضورتان در شبکه مجازی چگونه است و بیشترین کامنت هایی که دریافت می کنید، چست؟

به کامنت های فضای مجازی دلخوش نیستم. من وبلاگی داشتم که در آن با مخاطبانم در تماس بودم. دو سه سال در کنکور صددرصد آمار قبولی داشتیم. یعنی تمام بچه های ما در دانشگاه قبول می شدند.

در کنار کدام بازیگران احساس راحت تری می کنید؟

رضا کیانیان در «کیمیا» فوق العاده بود. همین طور خانم ها عاطفه رضوی و آزیتا حاجیان و آقای حسن پورشیرازی. من در کل این سینما با دو نفر مشکل دارم در این حد که اگر آنها در یک کار باشند، من نمی روم. البته آنها بی معرفتی کردند و بی خبر به جای من در پروژه ای قرارداد بستند که با من بسته شده بود. من اخلاقم این است؛ یوسف تیموری، کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و خیلی ها می دانند.

تیموری سر کار «هرچی خدا بخواد» قرارداد داشت. به هردلیل هر وقت وعده می کردند نمی رسید برود. زنگ زدم که می خواهم بروم جای تو و به یک شرط می روم؛ اینکه در تلفن، مقابل همه بگویی از تو اجازه گرفتم. «رستاخیز» را قرار بود کامبیز بازی کند، به هر دلیل نشد و من جایش رفتم. ما خودمان باید به هم احترام بگذریم.

حقتان را از سینما گرفته اید؟

کم لطفی هایی شده است. نه می گویم خیلی باسوادم، نه بی سواد. ولی اندازه خودم فیلم می بینم و برای این حرفه وقت می گذارم. به خودنمایی کمتر قائلم. جایگاهم همین بوده و همین هم محصول تمام انتخاب ها، اشتباه ها، تلاش ها و کارهای نکرده است.

پوریا پورسرخ

چقدر فیلم می بینید؟ چقدر کتاب می خوانید؟ رابطه شما با سینمای جهان چطور است؟

درباره کتاب که من بیشتر مطالعه ام، مطالب کاربردی است. زمانی ندارم برای مطالعه و مجبورم مرتبط با رشته درسی ام کتاب بخوانم. کتاب های روانشناسی را هم چون علاقه درام می خوانم ولی اینکه فلان رمان را می توانم راحت بنشینم و بخوانم، صادقانه بگویم فرصت نمی کنم اما درباره فیلم اصولا فیلم بازم و فیلم دوست دارم. بی تعارف بگویم یکسری مسائل را نمی فهمم و اصراری هم ندارم بفهمم. بعضی بچه ها گفتند «کیم کی دوک» خیلی باحال است. من که نفهمیدم. زور که نیست. حال نمی کنم. یا این فیلمساز ترک بود (نوری بیلگه جیلان) خیلی زورکی فیلم هایش را دیدم؛ یک لانگ شات چهارنفری بود که مدام می گفتم الان می رود نمای بسته. نرفت که نرفت. راستش نمی فهمم.

در مورد فعالیت های خیرخواهانه و ایفای نقش به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات در خیریه روشنای امید بگویید.

ببینید حضور برخی در این عرصه تنها خودنمایی است اما این دلیل نمی شود اگر از یک ابزاری بعضی مواقع بد استفاده می شود به حسن آن نگاه نکنی. من با این نیت می روم که حضورم باعث خوشحالی یک نفر بشود شاید یک نفر به خاطرم کمی بیشتر به نیازمندان کمک کند. حضور من در خیریه روشنای امید به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات مسئولیت و احساس دین من را به این موضوع بیشتر کرد.

پوریا پورسرخ

ماه رمضان در مهمانی افطار ییس جمهور گویا با ایشان گفت و گوی کوتاهی داشتید؟

شنیده بودم برخلاف روسای قبل آقای روحانی خیلی علاقه ای برای تماشای فیلم ندراند اما برای خوردم هم شگفت انگیز بود که دکتر روحانی گفتند شب ها سریال برادر و نقش منفی من در این سریال را دنبال می کنند.

جایی گفته بودید هرگز در سینما در هیچ نقشی سیگار نمی کشید.

در اینکه دوست دارم به نوعی مخالفتم را با سیگار اعلام کنم، شکی نیست. گفته ام دوست ندارم در سینما سیگار بکشم چون دوست ندارم باعث ترویج آن شوم. من اگر نقش قاتل بازی کنم، یعنی دارم قتل را ترویج می کنم؟ نه قطعا این نیست. دیدی کسی با خودش عهدهای عجیب و غریب می بندد که شاید فقط برای خودش محترم باشد؟ من سال ها می دیدم و غبطه می خوردم که بهترین بازی های همکارانم دیده نشده اما هر موقع نقش عملی بازی می کنند، جایزه می گیرند. ظاهرا یک جیز بامزه شده است. قبول دارم حرفی که دارم می زنم به عنوان بازیگر غیر حرفه ای است. مخالفت با سیگار زکات کاری است که می کنم. می خواهم یک چیزی از من یادگار بماند.

اگر اصغر فرهادی بگوید در فیلم من باید در نقشی بازی کنی که سیگارکشیدن هم لازمه آن است، آیا قبول می کنید؟

صادقانه بگویم باید در شرایط قرار بگیرم تا ببینم چه تصمیمی می گیرم. شکستن این قولی که به خودم داده ام، سخت است؛ یک چیز دلی است. البته شده قنش هایی را به خاطر سیگار کشیدن از دست داده باشم. اگر یادت باشد در سینمای کلاسیک، کلارک گیبل و همفری بوگارت با سیگار، پزهای خوشگل می گرفتند. یادم هست بچه بودم داشتم فیلم «راکی» را می دیدم که داشت با یک دخترک می آمد. با یک دوبله خیلی خیلی خوشگل می گفت ببین اگر سیگاری بکشی، بهت می گویند بدکاره. بعدها فهمیدم بابت این جمله به او جایزه داده اند.

بالاخره عاشق سینما هستید یا خیر؟

عاشق سینما نیستم اما خیلی از آن لذت می برم. صادقانه نیستم. بیشترین لذتی که در زندگی ام می برم از سینماست.

و اما پاسخ های کوتاه

حسین لطیفی: باعث حضور من در سینما شد. هر قراردادی که می بندم به یاد او هستم.

امین تارخ: خیلی دوستش دارم و تا آخر عمر قدردانش هستم. هرجا بود، به نظر من تندیس ایشان را ساخته بودند.

علی دایی: برای اظهارنظر حساب و کتاب ریاضی ندارد. ما بسیار خوشبختیم در زمانه ای زندگی می کنیم که می توانیم با او هم صحبت شویم.

مهدی پاکدل: خوش قلب ترین و بدون عقده ترین دوست و بازیگر. بازی های تئاتری خیلی درخشان دارد.

علی کریمی: پسر بسیار خوب، کله شق و دوست داشتنی.

ناصر حجازی: یک روز استقلال با دالیان بازی داشت و من بچه بودم. برای دیدن مرحوم حجازی رفتم در هتلی که تیم اردو زده بود. در لابی هتل از خانمی پرسیدم ببخشید آقای حجازی کجاست؟ گفت برو هر جا بوی ادکل خوب آمد، همان جا نشسته است. سال ها بعد یک روز به ملاقات آقای حجازی رفتم و او را در شرایطی دیدم که نه خودش می توانست عطر بزند، نه کسی که به دیدنش می رفت.

الهام حمیدی: شریف و نجیب.

ترامپ: من اصلا سیاست نمی فهمم اما هر کجای دنیا می روی، در هر فرودگاهی که آمریکایی ها و انگلیسی می آیند، همه از آنها بدشان می آید. از این نظر، انتخاب ترامپ چندان هم بد نبود. خودشیفتگی ویژه ای دارند بیشتر انگلیسی ها و آمریکایی ها و این عرب های حاشیه خلیج فارس هم چون چند سالی دارند به اینها سرویس می دهند، گرفتار این توهم خودشیفتگی خودباحال بینی شده اند.

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال کیمیا در نقش آرش

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و رضا عطاران

پوریا پورسرخ

جدیدترین عکس پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ علاقه زیادی به بچه های کوچک دارد.

رشته ورزشی پوریا پورسرخ

ماجرای ورزش کردن پوریا سرخ از کجا شروع شد؟

– از بچگی ورزش را دوست داشتم، آن زمان بیشتر فوتبال را دنبال می کردم و به قول معروف فوتبالی بودم اما بعدها چون بدنسازی مد شد، من هم این رشته را دنبال کردم. خلاصه در سن و سال خودم، ورزش های مختلفی را تجربه کردم. راستش را بخواهید از نظر من همه آدم ها برای این که ورزش را شروع کنند باید جلوی آینه با خودشان روراست باشند. برعکس چیزی که فکر می کنید، برای ورزشکار شدن در اول کار به یک بدن قوی و ورزیده و متناسب نیازی ندارید؛ تنها چیزی که باید در خودتان ببینید، انگیزه و علاقه است؛ جمع این دوتا که جمع شد، همه چیز حل می شود

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و میرطاهر مظلومی

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و مهدی پاکدل / پشت صحنه کیمیا

پوریا پورسرخ

عکس : پوریا پورسرخ و احمدرضا عابدزاده

پوریا پورسرخ در افتتاحیه کافه رئال

پوریا پورسرخ به تازگی کافه ای در برج میلاد افتتاح کرده است و کافه رئال نام دارد.

https://ariapix.net/wp-content/uploads/pouria2-dorehami.jpg

پوریا پورسرخ در برنامه دورهمی مهران مدیری

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

فیلمهای سینمایی پوریا پورسرخ

۱۳۹۶ خالتور
۱۳۹۵ ثبت با سند برابر است
۱۳۹۴ عشق و جنون

۱۳۹۴ عاشق‌ها ایستاده می‌میرند
۱۳۹۳ دوربین
۱۳۹۳ لامپ ۱۰۰
۱۳۹۲ روز رستاخیز

۱۳۹۲ قرار بعدی همان‌جا
۱۳۹۱ آقای الف
۱۳۸۹ آخرین سرقت
۱۳۸۹ گلوگاه شیطان
۱۳۸۹ هر چی خدا بخواد
۱۳۸۸ ناسپاس
۱۳۸۸ چراغ قرمز
۱۳۸۸ شیر و عسل

۱۳۸۸ به دنبال خوشبختی
۱۳۸۷ آناهیتا
۱۳۸۷ خاطره
۱۳۸۷ دلخون
۱۳۸۷ حرکت اول

۱۳۸۷ عیار ۱۴
۱۳۸۵ روز سوم
۱۳۸۵ پسران آجری
۱۳۸۵ مصائب دوشیزه
۱۳۸۵ مهمان
۱۳۸۴ جنایات و جنحه

سریالهای پوریا پورسرخ

وطن من
۱۳۹۶ پیکسل
۱۳۹۵ مرز خوشبختی
۱۳۹۵ برادر
۱۳۹۴ بیمار استاندارد

۱۳۸۹-۱۳۹۴ کیمیا
۱۳۹۳ شام ایرانی
۱۳۹۱ دختران حوا
۱۳۹۱ ماتادور
۱۳۹۱ مرد نقره‌ای

۱۳۹۰ مسیر انحرافی
۱۳۹۰ سقوط آزاد
۱۳۸۹ پایتخت
۱۳۸۸ رستگاران
۱۳۸۷ روز حسرت

۱۳۸۶ شکرانه
۱۳۸۶ ساعت شنی
۱۳۸۵ صاحبدلان
۱۳۸۴ مسافر
۱۳۸۵ وفا
۱۳۸۴ فرار بزرگ

پوریا پورسرخ

دیدگاه ها بسته شده است.
مدیر
م گفته :

چرا کج راه میره؟ تاحالا دقت کردین ؟،تحویل سال آورده بودنش فک کنم شبکه دو بود یک طرفش همیشه جلوتره چرا واقعا

مدیر
آرزو گفته :

سلام آقاپویامن۲۰سالمه از فیلم صاحبدلان عاشقتون شدم واقعن یکی ازطرف داران پروپاقرص شماهستم

مدیر
هستی گفته :

دیونشم

مدیر
پانته آ گفته :

عاشقشم واقعا دنیامه خوشتیپ خوشگل عشق

مدیر
آرش گفته :

همه آرزوشونه تو ماتادور بازی کنن و پورسرخ بیاد نجاتشون بده

مدیر
یکی از هواداران پوریا جون به اسم متین گفته :

پوریا جون تو سریال کیمیا خیلی قشنگ بازی کرد ولی موقعی که کشتندش من خیلی ناراحت شدم نباید اخر فیلم اینطوری میشد پوریا تو همه ی فیلماش عالییی ودوست داشتنی دوست دارم خیلی زیاد متین۱۵ساله از اصفهان

مدیر
ناشناس گفته :

سلام من شمارو خیلی دوست دارم و طرف دار شما هستم اگر میشه شماره تماس برام بفرستین ممنونم بستون خوش

مدیر
ناشناس گفته :

النا اقای پوریا پور سرخ خیلی خوشتیییییپ هستید

مدیر
ناشناس گفته :

خوشتییییپ

مدیر
md گفته :

پوریاجان که توی دنیامانندتوپیدانمیشه یکی ازبزرگ ترین ارزوهام اینه توروازنزدیک ببینم ماه قشنگ من شباتاعکستونبینم خوابم نمیبره امیدوارم این عاشق یک روز تورا ازنزدیک ببیندوبه آرزویش برسد

پیشاپیش تولدت مبارک نازنینم

مدیر
نفس گفته :

من خیلی ازاین عکساخوشم میادچون آقای پورسرخ دراین عکساخیلی جذاب به نظرمی رسن

مدیر
نفس گفته :

آقای پورسرخ من عاشقتونم خیلی دوستون دارم امیدوارم یه روز ازنزدیک ببینمتون انشا…هرجاکه هستیدسلامت باشید.

مدیر
سلنـــــــــــا گفته :

تونقشش خیلی عالی بازی میکنه اما خیلی مغرور به نظرمیرسد کمی خاکی باشید خودتون تو بالا بالاها نبین

مدیر
نفس گفته :

خانم سلنا من بانظرشماکاملا مخالفم ایشون خیلی هم جذاب هستند

مدیر
لیلا گفته :

آقای پور سرخ از اینکه به مهراوه علاقه مندی خییییییلی خوشتان واقعا دختر دوست داشتنیه

مدیر
الناز گفته :

عاشقتم پوریا

مدیر
ل گفته :

وقتی پای پوریا وسط ادم میمونه چی بگه والله

مدیر
كلثوم گفته :

سلام من اصلا فیلم کیمیا ندیدم خدای شکر ولی من چهار بازیگر را دوست دارم مصطفی زمانی وپژمان بازغی ومحسن افشانی وپوریا پور سرخ

مدیر
مبینا گفته :

اره

مدیر
مبینا گفته :

دوستت دارم ای لا وی یو

مدیر
حنانه گفته :

بد نیست

مدیر
حنانه گفته :

سلام اقای پوریاپورسرخ امیدوارم که حالتان خوب باشد یکی از دوستانم شما را خیلی دوست دارد

مدیر
دنیا گفته :

اره سیما جون ارزوم خوشبختی پوریاس کاش نمیرم دخملشو ببینم جیگرمه بوس بوس بوس

مدیر
یه عاشق گفته :

بهترین وبا اخلاق ترین بازیگر فقط پوریا پور سرخ

مدیر
یه عاشق گفته :

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی پوریا جان خیلی دوست دارم از اینجا تا اسمون هفتم .کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم.بین تمام بازیگرا فقط شمارو دوست دار م .عاشق و دیوانه کسی شدن بدون اینکه طر ف بدونه بدترین درد دنیاست .وای خدا تو بگو چکار کنم.

مدیر
یه عاشق گفته :

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی خیلی خیلی دوستدارم از اینجا تا اسمون هفتم کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم .بین تمام هنرمندا فقط شمارو دوست دارم عاشق شدن بدون اینکه طرف بفهمه چقدر دیوانه وار دوستش داری بدترین درد دنیاست. وای خدا تو بگو چکار کنم

مدیر
ناشناس گفته :

داداش فکرکنم هنوز که هنوزه کیمیا معلت نده بزنتت تودیوارررررررررربتونی خخخخخخخخخ

مدیر
ناشناس گفته :

وای فک کنین دخمل پوریا چجوریه واییی

مدیر
سیما گفته :

وا بچه ها چرا از زنش که هنوز وجود خارجی نداره متنفرین ارزوم خوشبخیشه

مدیر
تیارا گفته :

من بی نهایت دوسش دارم

مدیر
مانا گفته :

چندش اوره.مخصوصا لوس بازیهاش.همه فیلمهاشومثه هم بازی میکنه.

مدیر
ناشناس گفته :

من نقش ارشرو دوست دارم .ارش کیمیا رو دوست داشت وداشتن زندگی میکردن درباره پدرش که فهمید زندگیشو خراب کرد .ارش هم ۶سال پدراون بچه بودوکیمیا حق اینکه بچه را ببینه بهش نداد اونهم ازتنهایی ودوست داشتن ازاده را برد براش زخمت کشید حالا کیمیا خودش بچه داره حاضراماده بزرگ شده ودکترشده ازاده رو میخاد ارش گناه داره

مدیر
نیلوفر گفته :

من خیلی ازش خوشم میاد ولی به پای رامبد جوان نمیرسه …..،اماخیلی دوستش دارم☺☺☺☺

مدیر
سیما گفته :

اخه تو چقد نازی بشر

مدیر
نادیا گفته :

عاشقتم نفسمی جونمی عمرمی میمیرم واست آرزوم خوشبختی تو ماه زندگیم

مدیر
عصمت گفته :

عاشتممممممممممممممم تموم زندگیمی پوری جونم…..
مامانت باید روزی صدباردورت بگرده وبهت افتخارکنه…..
ایشالله بهترینانصیبش شه مهراوه که عددی نیس

مدیر
سلنــــــــــــا گفته :

مگه قرار با مهراوه ازدواج کنه

مدیر
نگار گفته :

وای چقدر ماه و خوشتیپه

مدیر
حمیدرضا گفته :

ای کاش با بهنوش طباطبایی ازدواج میکرد خیلی به هم میومدن

مدیر
نیروانا گفته :

وای آره منم کنکوری ام عشق پوریام

مدیر
ناشناس گفته :

یه پست گذاشته بود عشق یعنی نی نی وای عاشق بچه ها س خیلی با حاله

مدیر
فاطمه گفته :

ماه منی داداش پوریا بچه ها اگه کسی اینستاگرام هس بگه فاطمه عاشقته پوریا آرزوم خوشبختی تویه خواهش بگین تو سایت pelan که اینستا بازیگران رو نشون میده بروز میتونم کامنتا رو ببینم لطفا بهش بگین دوسش دارم اندازه داداشم انشاء الله سالم باشه و روز به روز پیشرفت کنه ممنون

مدیر
مینو گفته :

اون دختره بغل پوریا آزاده نیس ? قربون دل مهربونت بشم خوشتیپ

مدیر
پونه گفته :

وای چقدر جذابی تو آخه چراااا

مدیر
ناشناس گفته :

بنی بگه بمیر میمیرم

مدیر
ع گفته :

میگ این دختر بچه که بغل پوریا ومهدی هست چه قدر زشته .

مدیر
فاطمه15ساله گفته :

وای که چقدتوسوسولی.

مدیر
ناشناس گفته :

سوسول تویی عقده ای

مدیر
رویا گفته :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بوش میاد

مدیر
ناشناس گفته :

میمیرم واست آقا پوریا

مدیر
سحر پ گفته :

وای واقعا پوریا خیلیییییییی سرتر از مهراوه اس ینی ماهه

مدیر
ناشناس گفته :

آخه این نویسنده و کارگردانه قسم خوردن آرش آدم بده فیلم باشه چرا چون دخترا باید حواسشون باشه گول ظاهر جذاب پسرارو نخورن حالم از کیمیا بهم میخوره

مدیر
ناشناس گفته :

واقعا هرکی میگه خوشگل نیس مخش عیب داره

مدیر
شانا گفته :

بسیار جذابه من که میمیرم براش برعکس همه دوس دارم از کیمیا جدا شه آخه این دختر زشت کجا آقا پوریای ما کجا

مدیر
ستاره گفته :

یه نفس از نزدیک ببینمت رویامه

مدیر
سوین گفته :

دردونه قلبمی

مدیر
سوسنذابجذاجذ گفته :

ینی میمیرم برات پسر خوشتیپ و جذاب

مدیر
پریا گفته :

بیچاره زنش از الان همه متنفرن ازش

مدیر
بهناز گفته :

آره رویا منم از الان ازش حالم بهم میخوره

مدیر
ساناز گفته :

لطفا دیگه نقش منفی بازی نکن جیگرم من مجنون پوریام

مدیر
ناشناس گفته :

کارش عالی

مدیر
رامین گفته :

پسر خیلی خوشتیپ و خوشگله مل که عاشقشیم

مدیر
پونه گفته :

این بشر بسیار ناز و زیبا میباشد من که پسندیدم شدید

مدیر
Mitra گفته :

خوش به حال اونی ک قراره ی عمر با پوریا زندگی کنه
خوشحالیت و خوشبختیت آرزومه داش گلم

مدیر
رویا گفته :

وای هر کی زنشه کوفتش بشه از الان از اون دختر متنفرم

مدیر
فاطمه15ساله گفته :

وای این دختراچقدحسودن.اشکالی نداره بهش میگم بیادباتوازدواج کنه خوبه؟ناراحت نشوعزیزم.

مدیر
مارال گفته :

پوریاآخر فیلم آدم میشه خودش گفته نقشش منفی یا خاکستری نیس اینکه یکی طرفدار شاهه که نشد دلیل برا منفی بودن کاش جدا نشن

مدیر
تیناخیلیییییی گفته :

ااااااکاش رویا نمرده باشه واقعا و مرگش نقشه باشه آخه آرش عاشقشه

مدیر
باران گفته :

نگران اسناد بود نه کیمیا ههههههههه

مدیر
دلارام گفته :

واای من خیلی پوریا رو دوست دارم ولی بااین بازیت خراب کردی
بابا دختر مردم و چرا بدبخت میکنی خب ؟؟!!!
خبر مرگ رویا بیاد ک هنوزم دوسش داری

مدیر
دلارام گفته :

پوریا رو خیلی دوست دارم ولی بابازیش تو این فیلم … اصن خوشم نمیومد کیمیا رو بدبخت کرد
ای خدا رویا رو لعنت کنه ک دس از سر آرش برنمیداره

مدیر
ناشناس گفته :

نقشش جذابه،بهترین بازیشو توی این نقش داشت من که خیلی خوشم امد از بازیش خود بازیگرا هم این نقش ها رو دوست دارند چون بازی کردنش سخته وکارهرکسی نبست این نشون میده واقعا هنرپبشه هستند .توی تی وی پلاس مصاحبه های تصویریش توی چند قسمت هست میتونید ببینید سایت خوبیه ریتم زندگی .
درضمن این پسرخوشتیپ ,بااخلاق وموفقه اقا دکتره وورزشکار همیشه موفق باشی .

مدیر
غزل گفته :

آرش میمیره فک کنم من که دیگه اونوخ فیلمو نمیبینم

مدیر
شعله گفته :

از این که راحت مخ کیمیا رو میزنی خیلی خوشم میاد

مدیر
حنا گفته :

وای وقتی میخنده من غش میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مدیر
هنگامه گفته :

چقدر کامنت * منم دیووووووووونشم

مدیر
فرزاد گفته :

قربونت برم که تو هر فیلمی دیوونه ایه دوست دارم عخشم

مدیر
فرزاد گفته :

آره آریا اگه زن پیمان شه و آرش بره فیلم جذابیتشو از دس میده

مدیر
ستاره گفته :

فقط میخام از نزدیک ببینمش حتی یک بار خدااااااا

مدیر
aria گفته :

اگه آرش و کیمیا طلاق بگیرن و کیمیا با پیمان ازدواج کنه واقعا فیلم نچسب و مزخرف میشه اگه فیلم مخاطب داره فقط به خاطر پوریا س

مدیر
شیدا گفته :

حرف خوبی زدی گلم

مدیر
سعیده گفته :

نقاشی رویا خیلی ناز بود

مدیر
ثریا گفته :

واقعا کیمیا رو دوس نداره حتی دلش نمیاد عکس رویا رو بندازه بیرون

مدیر
نگار گفته :

آخ گفتی شبنم من که خسته شدم یه نقش درست حسابی که نرمال بود زوبین وفا و رضای روز سوم بودن بقیه یا انتقام میگرف یا روانی بود

مدیر
بارانا گفته :

آره مهسان پسرا بیشتر دوسش دارن ! منم با شبنم موافقم دختر سناتور از جفتشونم بهتره

مدیر
مارال گفته :

ساحل جون آروم باش عزیزم

مدیر
شبنم گفته :

دختر سناتور چشه مگه پوریا? از رویا و کیمیا که بهتره نشد یه فیلمی بازی کنی که خیانت نکنی بسه دیگه

مدیر
ساحل گفته :

کاش هیچوقت عاشقش نمیشدم شب و روزم شده پوریا خدایا کمک کن دیگه کشش ندارم چقدر سخته عاشق کسی بشی که اصن تو رو نمیشناسه

مدیر
پانته آ گفته :

پوریا عاشقتم

مدیر
مهسان گفته :

جالبه پسرام عاشقش شدن به قول یکی مهراوه خیلی خوب رفته تو نقشش خوب بازی میکنه انگار واقعا خوشگله خخخخخخخخخخ آرش تو فیلم آزمایش کیمیاست

مدیر
ارسلان گفته :

آره من که خیلی دوسش دارم از ایرانی ها یکی پوریا و گلزار و شهاب جذابن

مدیر
نیایش گفته :

کی گفت آرش آخر میمیره

مدیر
سها گفته :

نه خدا نکنه پوریای من با مهراوه ازدواج کنه پسر به این شخصیت و زیبایی حیفه بخدا

مدیر
ثریا گفته :

آره پسرا هم بیشتر پوریا رو دوس دارن تا مهراوه

مدیر
ناشناس گفته :

مگه مهراوه چشه

مدیر
الناز گفته :

زهرا جون انشاء الله به آرزوت میرسی منم عاشقشم کاش آخر فیلم آدم بشه به نظر منم کیمیا رو دوس نداره

مدیر
شهرزاد گفته :

آ رش خیلی قشنگ بازی میکنه

مدیر
آیسان گفته :

وااا…واسه چی بعد از اینکه با پیمان ازدواج کرد دوباره بره با آرش ازدواج کنه.من فک میکنم آخرش از آرش طلاق میگیره و زن پیمان میشه فقط نمیدونم سرنوشت آرش چی میشه.

مدیر
ناشناس گفته :

یدونید به نظر من آرشاصلا کیمیا را دوست نداره بنابه دلایل مختلف که من دوتسه تاش میگم اون حاضربود مادر کیمیا اعدام بشه تا پیمان شکست بخوره خیلی وقتا مغرورانه با کمیا حرف میزد وقتی کهئ کیمیا مادرش در زندان بود وهمسایه ها بهشون صدقه میدادند جلوی در آرشخندید اگر کمسی یک نفر ا دوست باشه برای ان وضعیتی که براشون پیش اومده نمیخنده وبنابه خیلی دلایل دیگر که بحثش در این مقال نمیگنجه .

مدیر
zahra گفته :

نفسه منیییییییییییییییییییییییییییییییییییی وقتایی ک کیمیا رو نداره انقد قصه میخورم ک نگو خیلی دوست دارم تو واقعیت با مهراوه ازدواج کنی تو ایران همتا نداری خیلی دوست دارم وقتی بزرگ شدم باتو هم بازی شم تو ی فیلمی اخه رشتم گرافیکه و میخوام سینما بخونم ب عشق تو داداشششششششششششششششششششششششششششششششششی دوست دارم ی المه یه دونه ای کاش با مهراوه ازدواج کنی خوشحال شم چون خیلی ب هم میاید

مدیر
ترگل گفته :

انصافا آرش از کیمیا سرتره کیمیا و پیمان بهم میومدن پوریا خیلی خوب ادای دیوونه هارو درمیاره

مدیر
ناشناس گفته :

بمیرم چقدر باباش اشغاله فک کنم کیمیا یه بار طلاق بگیره بعد با پیمان ازدواج کنه بعد دوباره با آرش تا عشقشو آدم کنه

مدیر
ناشناس گفته :

واقعا تو عروسی خوشگل شده بود فرزانه هم اداهاش خوب بود

مدیر
ناشناس گفته :

Salam khely zeshty bacheh mibynamet azyt mysham

مدیر
ناشناس گفته :

چقدر حسودی تا یه پسر خوشگل میبینید شما پسرا زش بدتون میاد مجبور نیستی پوریای خوشگل منو ببینی اون مال خود خود خود خود خود خود خود خود خود منه

مدیر
الناز گفته :

پوریا فقط مال منه الکی جو ندین هیشکی اندازه من عاشقش نیس

مدیر
hamideh گفته :

اه اه حالم بهم خورد از این حرفای مزخرفتون اون فقط یه هنرپشه اس انقد بی جنبه نباشید لطفا.فیلمشون اصلا جالب نیس انقد بزرگش میکنید

مدیر
نیتاااااا گفته :

پوریا اتفاقا ماه اهه

مدیر
ناشناس گفته :

چقدر تو عروسی ماه شده بود

مدیر
فرشته گفته :

خیلیییییییی مامانی و ناز بود کیمیا م ابرو هاشو مرتب کرد خوشگل شده بود

مدیر
ناشناس گفته :

کاش با کیمیا ازدواج نکنه

مدیر
ناشناس گفته :

اوا چرامن که خدا خدا میکردم

مدیر
ناشناس گفته :

چرا اینقد نقشت منفیه?

مدیر
mamad soltanian گفته :

خب فیلمه دست خودش که نیست

مدیر
mamad soltanian گفته :

من آخرنفهمیدم این دختره واقعا خواهرش هست یانه؟اصلا رویا کیه؟مگه اون قبلازن داشته؟

مدیر
ناشناس گفته :

بله خواهر ناتنی پوریا س رویام عشق اول پوریا بوده که باباش کشتتش

مدیر
ناشناس گفته :

ناشناس جان بله که دفاع کردم اولا راجع به یکطرف آتیش گرفتن بازار ویا خون نیومدن از پای قطع شده من اصلا اینارامتوجه نشدم اگرم بوده بعدشم این چه ربطی به یک طرفه به قاضی رفتن داره شما احتمالا منظور آقا فرشید ا از یکطرفه یه قاضی رفتن نفهمیدید که دفاع من به نظرتون مسخره اومد .

مدیر
ناشناس گفته :

اتفاقا شما منظورهر دوطرف نفهمیدی عزیزم بادقت سریال ببین

مدیر
ناشناس گفته :

دوست داشتنیه خیلیییییییی

مدیر
ناشناس گفته :

چه بد گلاره خواهرشه من دوس داشتم فرزانه با آرش ازدواج کنه

مدیر
ناشناس گفته :

کاش آخر فیلم سر براه شی پورییییییییییا

مدیر
سیما گفته :

تینا جون با نرگس یا نیکی کریمی?! باز گلاره عباسی میگفتی یه چیزی

مدیر
تینا گفته :

چقدر دوست دارم کاش با کیمیا ازدواج نکنی من ترجیح میدم با نرگس یا محبوبه ازدواج کنی جونننننم

مدیر
zahra گفته :

من عاشق پوریا پورسرخم عشقه جیگره قلبه
دنیایه منه وایی عزیزه

مدیر
ستاره گفته :

زهرا جون منم همین حس رو نسبت به پوریا دارم ینی دنیای منه انشاء الله سالم باشه و یه خانم خوب مث خودش تقدیرش باشه

مدیر
شبنم گفته :

بسیار نازی

مدیر
شیدا گفته :

عاشقتم سلامت باشی

مدیر
ناشناس گفته :

آقا فرزاداتفاقا این فیلم اصلا یک طرفه به قاضی نرفته نمونش در رفتارهای آرش هست که در عیننشون دادن بدیهاش خوبیاش را همن نشون میده یکیش موقع دلسوزی برای بیکاری منشی شرکت پدرش بعد از انحلال شرکتشون دومین مورد کمکش به زخمیها ناراحت شدنش برای اونادر زمان بمب گذاری بود که اولش من فکردم به خاطر جلب توجه کیمیاست درصورتی که بعد از رفتن کیمیتا ازاربازارهم کمکهاش به زخمی ها ادامه داشت یا درمورد زنوبچه دوست بودن جلادی مثل شهرام که هررچند فکر نمیکنم تو واقعیت همچین چیزی باشه درمورد راز آش هم فکر کنم احتمالا قبلا بیماروانی بوده وبیمارستان بستری بوده چون بعده ها دست بزن پیدا میکنه واحتمالا این بیماریش هم از بی مادری بودهو یا برعکس در مورد شخصت انقلابی مثل فرشید که با خانواده مذهبی پیمان ارتباط داره اما از کااش بعید نیست که بعدا جذب گرروهکهایی مثل منافقین بشه

مدیر
لاله گفته :

آره بابای آرش گف قبلا مریض بوده

مدیر
ناشناس گفته :

الان مثلا دفاع کردی راجع به شعارهای درو غین دفاعی نداری بکنی یامثلا صحنه بمب گذاری که فقط یه طرف بازار اتیش گرفت درصورتی که هرجا بمب گذاشته بشه کل اون جا داغون میشه ازپای قطع شده خونی نیومد

مدیر
najibeh گفته :

سلام واااای من خیلی شمارو دوست دارم پوریا…عاشق بازیهای شماهستم

مدیر
aria گفته :

I love u very much be safe my dream and my life

مدیر
مرضیه گفته :

واقعا خوشتیپیا هوادار زیادی داری پوریا جان

مدیر
نیتاااااا گفته :

رفته رفته آرش داره عجیب تر میشه

مدیر
شبنم گفته :

واقعا

مدیر
مهیا گفته :

عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتنتتتتم

مدیر
مونا گفته :

یعنی آرش تا آخر آدم نمیشه?

مدیر
بارانا گفته :

چون کیمیا دوسش داره بخاطر نقش اول فیلم هم که شده باید متحول بشه ولی شواهد فیلم یه چیز دیگه میگه

مدیر
مونا گفته :

عزیزم چقدر لوسی

مدیر
نازگلم گفته :

عایا در سریال کیمیا آرش مریض هست?

مدیر
ثونا گفته :

منم فک کنم روانیه وا چرا اینقدر دیوونه بازی درمیاره

مدیر
سهیل گفته :

بابا یکم صبر کنین شاید آدم شه

مدیر
شبنم گفته :

با همه سوتی هاش بازم عاشق سریال کیمیام بخصوص آرش

مدیر
شاهین گفته :

فیلم جذابیه هم آرش هم کیمیا خیلیییییییی خشگلن

مدیر
ناشناس گفته :

دقیقاااااااااااا!!!!!!!!!!!!

مدیر
غزاله گفته :

عاشقتم.پوریا جوووووون

مدیر
گیلدا گفته :

آرش چرا متحول نمیشه? چرا اینقد پلاس منفی میده?

مدیر
کیارش گفته :

باز این دخترا جو گیر شدن

مدیر
صبا گفته :

واقعا چقدر آدم بدیه با این اوضاع فک نکنم با کیمیا ازدواج کنن

مدیر
بارانا گفته :

مهراوه و پوریا فوق العاده ان

مدیر
ناشناس گفته :

کاش توی حقیقت هم با مهراوه شریفی نیا ازدواج کنه

مدیر
سعید گفته :

یدونه ای عاشقتم

مدیر
سهیل گفته :

اوایل خوب بازی نمیکرد ولی جدیدا عالیه بخصوص آرش کیمیا

مدیر
افسانه گفته :

انشاء الله همیشه سالم باشی دنیای من

مدیر
ستاره گفته :

چقدر این بشر تو دل برو می‌باشد

مدیر
فرزاد گفته :

به نظر من با این شرایط کشور یه طرفه به قاضی رفتن مث سریال کیمیا باعث میشه ما جوونا بدتر از انقلاب زده بشیم هرچند سریال جذابه ولی کاش به دو قطب منفی و مثبت تقسیم نمیشد مثلا آرش که بعد شهرام منفی ترین کاراکتره چرا باید عاشق دختری مث کیمیا بشه تازه کیمیا هم عاشق آرشی بشه که همه میدونن تو فیلم نقشه داره

مدیر
سمیرا گفته :

من این سریال فقط به خاطر پوریا میبینم

مدیر
امیر حافظ گفته :

عععع نه بابا
خوب برو بگیرش
اگاهی ازدواج داداه

مدیر
سمیرا گفته :

این سریال اگه مخاطبی داشته باشه به خاطر پوریا ومهدی وگرنه یه سریال اشغال که معلوم نیست هدف نویستده وکارگردانش چی بوده که دیدن نداره سریالش اصلاخوش ساخت نیست این همه سوتی که ربطی به کمبودبودجه نداره مثل ریموت تودست ارش یاجه کمبودبودجه ای این سریال باحمایت انحمن انقلاب ودفاع مقدس ساخته شده یعنی هرچی می خواستی دراختیارت قرارمیدادن کارگردان بلدنبوده ازشون استفاده کنه

مدیر
صبا گفته :

خسته نباشی پوریای من

مدیر
شیما گفته :

پرسپولیسه یا استقلالی? بعضیا میگن استقلال بعضیام میگن پرسپولیس

مدیر
عسل گفته :

استقلالیه عخشم

مدیر
میلاد گفته :

وا رفیق علی کریمی پرسپولیسیه دیگه

مدیر
محسن گفته :

تو شام ایرانی گف دیگه استقلالی دو آتیشه اس

مدیر
سارا گفته :

برو بیوگرافیشو درار پرسپولیسیه .اونم چه پرسپولیسی .وای دردت بکفی ال گیانم(به زبان کردی بودیعنی دردت به جونمممممممممممممممممممم پوریا)

مدیر
صدف گفته :

آرش و کیمیا جفتشون نازن ولی پوریا بیشتر

مدیر
پریسا گفته :

آره خیلی دوست دارم تو فیلم با هم ازدواج کنن

مدیر
مسعود گفته :

داره از جفتشون کیمیا و آرش خوشم میاد بخصوص وقتایی که کیمیا داره طفره میره که به آرش بگه دوسش داره

مدیر
شیما گفته :

می تو

مدیر
ملوس گفته :

آره خیلیییییییی به هم میان

مدیر
صدف گفته :

پوریا هدفش تو فیلم چیه؟

مدیر
سارا گفته :

خوردن پول های تو ماشین و روکم کردن پیمان

مدیر
ثریا گفته :

کیمیا رو دوس داره ولی از اول قصدش چمدون پول بوده

مدیر
امیرحسین گفته :

عشق بخدا مهرواره و آرش من خیلی دوستشون دارم من یکی از طرفداران وفادارشونم خدا انشاالله سالم نگرشون داره

مدیر
صدف گفته :

پوریا ماهه ولی کیمیا زیاد به دل نمیشیینه

مدیر
ثریا گفته :

کیمیا فوق العاده اس پوریا و مهراوه هم عالین

مدیر
فاطمه گفته :

خبر نگار بوده؟ پ واسه این تند تند حرف میزنه عزیزم انشاء الله همیشه سالم و شاد باشه

مدیر
ناشناس گفته :

آره خبرنگار ورزشکار بازیگر درسخون عشقمه

مدیر
ناشناس گفته :

خیلی بامزه میخنده

مدیر
ناشناس گفته :

لایک

مدیر
ناشناس گفته :

من تابه حال به کسی نگفتم خوشگل،ولی این واقعا خوشتیب وخوشگله

مدیر
ناشناس گفته :

پوریا و گلزار و مصطفی زمانی واقعا خوش تیپین

مدیر
ناشناس گفته :

دانیال عبادی یادت رفت

مدیر
ماهی گفته :

شهاب حسینی عشقم

مدیر
ناشناس گفته :

کیمیا چقدر قشنگی

مدیر
تینا گفته :

بهرام رادان

مدیر
ناشناس گفته :

واقعا عاشقتم

مدیر
ناشناس گفته :

وای اون دخترا خوشگل چه با مزه ن و ککیمیام هستن

مدیر
مهسان گفته :

شهرزاد فوق العاده اس کاش پوریا و مهدی تو کیمیا بازی نمیکردن

مدیر
سیما گفته :

پوریا اشتب کرد کیمیا رو بازی کرد فقط شعار

مدیر
ناشناس گفته :

نه کیمیا خیلی مخاطب داره که اتفاقا بیشتر بخاطر پوریا میبینن نه مهراوه

مدیر
ناشناس گفته :

همچین میگه مخاطب داره انگار ماگفتیم نداره خب مردم ازسربیکاری میشنن سریال میبنن دقیق عین ستایش که بعدافهمیدن چه قدراشغال بوده اینم بعدامیفهمن بعله بیشتربه خاطرپوریاست

مدیر
بیتا گفته :

دقیقااکثرا به خاطر پورسرخ ومهدی پاکدل میبینن واگرنه سریال سفارشی وتحریف شد ست یه قول حسن فتحی سازنده های تاریخی نباید تاریخ تحریف کنن بدون خوش امد یابدامد جناح های مختلفسریال بسازن دوسکانس ازشهرزاد روبا این سریال مقایسه کنید تاعیار کیمیا مشخص بشه هنرکارگردان که که ازبازیگرای خوب بازی عالی وازبازیگرای عالی بازی فوق العاده بگیره کارگردان کیمیا هنراینونداشته که ازبازیگرا بازی بگیره اصلا باورم نمیشه مهدی پاکدل که تومحمدرسول الله عالی بازی کرده این جا انقدرضعیف باشه متاسفانه هم نویسنده خالی بند وهم کارگردانش بی هنر ونادان

مدیر
مژگان گفته :

واقعا فیلم کیمیا یکى از بهترین فیلمهاى ایرانى به نظر همه میاد و همچنین نقش پوریاپورسرخ رو بیشترازهمه درفیلم دوست دارم چونکه با معرفت زیادیکه داشت بعد از طلاق با کیمیا ازدواج نکرد ومراقب ازاده بود

مدیر
ناشناس گفته :

دوستدداشتنیه مرسی آریا از عکسا

مدیر
ملوس گفته :

عکس ۱۱ وایییییی

مدیر
مینا گفته :

آرش فرزانه رو دوس داره یا کیمیا رو? کاش با گلاره ازدواج کنه حالم از مهراوه بهم میخوره

مدیر
ناشناس گفته :

فک کنم گلاره رو دوس داره ولی بعدا کیمیا و آرش عاشق هم میشن

مدیر
ناشناس گفته :

کاش با گلاره ازدواج میکرد من عاشق گلاره ام

مدیر
ناشناس گفته :

از گلاره عباسی متنفرم ولی مهراوه عالیه همینطور پوریا و مهدی پاکدل

مدیر
مسعود گفته :

مهراوه واقعا خوشگله به پوریا م میاد

مدیر
سیامک گفته :

شهرزاد علاوه بر کارگردانی و قصه جذاب یکی از نقاط قوتش بازیگرای محبوبن شهاب حسینی و ترانه و مصطفی زمانی و پریناز ولی کیمیا به جز همین پور سرخ و مهدی پاکدل ونیکی کریمی هیچی نداره نقش اولم که بهتره چیزی نگم

مدیر
مرجان گفته :

یه کارگردان درجه یک فیلنامه درجه یک بازیگرای درجه یک وخواننده های درجه یک محسن چاووشی وعلیرضاقربانی میشه یهسریال فوق العاده درجه یک شهرزادمحسن چاووشی قبول نمیکنه واسه هرکاری بخونه

مدیر
NIKA گفته :

نکته منفی سریال کیمیا نیکی کریمی بود
نکته مثبت مهراوه

مدیر
مانا گفته :

نیکی و پوریا که خوشگلای فیلمن نقششون آشغاله

مدیر
پری گفته :

آورده بودنش برنامه خوبی از خودتونه خیلی نازه ماشاالله نمیذاش مجری حرف بزنه

مدیر
فاطی گفته :

آره منم دیدم چقدر با شخصیته

مدیر
ناشناس گفته :

چرا اینقدر نقش منفی بازی میکنه?

مدیر
مریم گفته :

اولین بازیگری که میبینم اینقد تحصیلکرده اس خوشگلم که هس خوش بحال زنش

مدیر
ناشناس گفته :

دیالوگای آرش با ناپدریش و وقتایی که کیمیا رو حرص میده عالیه

مدیر
ناشناس گفته :

آره منم حرف زدنشو دوس دارم بانمکه

مدیر
سارا 80 گفته :

واییییییییییییییییییییییییییییییییییی نفسم آق پوریا چاکرتم.قربونش چه ماههههههههههههه.دردت بکفی ال گیانم .بهزبون کردی بود یعنی دردت به جونم

مدیر
نیلوفر گفته :

خیلی عالی بود من عاشق ایشون هستم بازیشون عالیه .هر جا هستن سلامت باشن

مدیر
atefeh گفته :

چقدر خوشتیپ و خوشگله لامصب

مدیر
ناشناس گفته :

آره چقدر خوشگل

مدیر
ناشناش گفته :

واقعا خوشگل و خوش تیپه

مدیر
ناشناس گفته :

منم خیلی ازش خوشم میاد خوش ب حال زن آیندش

مدیر
ناشناس گفته :

اره

مدیر
مهسا گفته :

نقش پوریا و مهرواه تو سریال کیمیا عالیه من واااااقعا عاشق مهراوه وپوریام به ویژه پوریا…پوریاجان عاااااشقتم راسی خیییلی خوشگل و خوشتیبی ایشاالله همیشه سالم وسلامت باشی عشقم…

مدیر
ناشناس گفته :

من دوسش دارم البته به جای برادرم نه شوهر ایندهام

مدیر
دلسا گفته :

من که عاشق نه مجنون پوریام

مدیر
نسرین جووووووون گفته :

زیادم خوشگل نیستا

مدیر
نسرین جووووووون گفته :

خخخخخ شوخی کردم خیلی باحاله جیگره

مدیر
ناشناس گفته :

سلام نقشت درسریال کیمیاواقعاجالبه مخصوصاچرب زبونیت دقیقاچرب زبونیت مثله همسرمه .درضم وقتی اومدی مشهد نتونستیم بیایم داخل سالن خیلی دوست داشتیم ببینیمت

مدیر
دنيا گفته :

اره والازیادم خوشگل نیست چیه بااین قیافش

مدیر
مبینا گفته :

من نمیدونم پوریا که این قدر طرف دار داره چرا زن نمیگیره ماشاا…۳۸سالشه می خواد چه کار کنه مگه؟؟؟؟؟!!!!!!

مدیر
مبینا گفته :

اتفا قا عالیه

مدیر
پونه گفته :

خییییلییییی خوشششششگگگلهههه.من که عاشقشم.شما دوسش نداری نظر نذار

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث