سریال دیوار شیشه ای به کارگردانی مشترک سه کارگردان ( راما قویدل، احمد معظمی و نوید میهن دوست) تولید گردیده است و از شنبه 9 اردیبهشت 96 از شبکه یک پخش میگردد.

سریال دیوار شیشه ای

این سریال در 20 قسمت 45 دقیقه به صورت اپیزودیک و حدود 14 قصه تولید گردید است.

خلاصه داستان سریال دیوار شیشه ای

قهرمان این داستان یک تهیه کننده تلویزیون است و همسرش که مجری است. آنها برنامه ای تلویزیونی با نام «دیوار شیشه ای» دارند و هر بار برای این برنامه با مهمانان و اتفاقات مختلفی مواجه می شوند.

سریال دیوار شیشه‌ ای علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌و آمد دارند.

دیوار شیشه ای

بازیگران سریال دیوار شیشه ای

اسامی بازیگران زن و مرد سریال در همه اپیزودها

مجید واشقانی / کوروش تهانی / حدیثه تهرانی/ روشنک عجمیان / شهناز شهبازی / مهسا هاشمی / علیرام نورایی / محمد ساربان / زهیر یاری / الهام جعفرنژاد / فرهاد قائمی مهدوی / فرزین صابونی / ارسطو خوش رزم / طوفان مهردادیان / مجید رحمتی / لیلا رحیمی / لیلا بی پروا / محمدرضا هدایتی / سولماز غنی / پارسا قره خانلو / صبا کمالی / سیامک احصایی / مریم سرمدی / مالک سراج / نازنین کریمی / مهران نائل / نگین معتضدی/ حمید یزدانی/ مهری آل آقا /بهار نوحیان / قربانعلی نجفی …

در بخش استودیویی مجید واشقانی نقش فرهاد را بازی می کند که مجری تلویزیون است و نقش همسرش را که تهیه کننده تلویزیون است حدیثه تهرانی به عهده دارد. کارگردان تلویزیونی این مجموعه خودم هستم. در این بخش بازیگران اپیزودهای مختلف هم حضور دارند و کارگردان هنری این بخش ها هم احمد معظمی، نوید میهن دوست و راما قویدل هستند که اپیزودهای این مجموعه را کارگردانی کردند.

بازیگران سریال دیوار شیشه ای

عکسهای سریال دیوار شیشه ای

پشت صحنه سریال دیوار شیشه ای

دیوار شیشه ای

تصاویر سریال دیوار شیشه ای

سریال دیوار شیشه ای

دیوار شیشه ای شبکه یک

عکس بازیگران دیوار شیشه ای

بازیگران دیوار شیشه ای

موضوع سریال دیوار شیشه ای

divar shishe ei

عکسهای سریال دیوار شیشه ای

دیوار شیشه ای

منبع : آریا پیکس / ariapix.net


15,378 بازدید

نظرات کاربران

۳
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

فائزه عسگری چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

سلام حالتون خوبه من از بازی آقای مجید واشقانی و خانم حدیث تهرانی خوشم اومد جالب بود

ناشناس جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱

خیلی جالب بودممنون ازاین سریال

من دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

سریال قشنگی بود