گفتگو و مصاحبه جدید با آزاده زارعی به بهانه مجموعه آوای باران

گفتگو مصاحبه عکس آزاده زارعی

آزاده زارعی‌ همان «باران» سریال «آوای باران» است که دست تقدیر او را به میان کودکان کار و خیابان برده و باعث شده او در کنار آنها بزرگ شود. این نوع زندگی باعث شد تا او ادبیات خاص آنها را داشته باشد، طور دیگری به زندگی نگاه کند، و… زارعی قبل از بازی در سریال آوای باران در فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» به کارگردانی سامان سالور ایفاگر نقش «اصغر فرشته» بود که هنوز اکران نشده و سال گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. او در دومین تجربه بازیگری‌اش هم ایفاگر یک نقش متفاوت است. با او درباره بازی در سریال تلویزیونی آوای باران به گفت‌وگو نشستیم…

شما در فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» نقش اصغر فرشته را بازی کردید، دختری که در شمایل یک پسر زندگی می‌کرد و حالا در سریال «آوای باران» هم نقش باران را به عهده دارید و با ادبیات کوچه بازاری صحبت می‌کنید. با توجه به این‌که برای یک بازیگر کم پیش می‌آید که در نخستین گام‌های بازیگری‌اش ایفاگر نقش‌های خاص و متفاوت باشد، فکر می‌کنید تقدیر تا چه میزان در این مساله نقش داشته است؟

همان‌طور که اشاره کردید من در فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت یک نقش خاص و متفاوت را تجربه کردم. بازی در این فیلم برایم تجربه خوب و جذابی بود. طبیعی است هر بازیگر از این‌که ایفاگر یک نقش متفاوت و خاص باشد، استقبال می‌کند و این اتفاق هم برایم خوشایند بود.

گرچه فیلم آمین خواهیم گفت هنوز اکران نشده، اما بعد از این فیلم سینمایی چند پیشنهاد داشتم و وقتی فیلمنامه‌ها را مطالعه ‌کردم احساس می‌کردم نقش‌ها به قول معروف باب دلم نیست، به همین دلیل ترجیح دادم به جای پرکاری کمی صبر کنم تا نقش خاص دیگری به من پیشنهاد شود و برایم یک تجربه خوب دیگر رقم بخورد.

خوشحالم این صبر به نتیجه خوشایندی ختم شد و نقش باران در سریال تلویزیونی آوای باران به من پیشنهاد شد. نقش باران هم مثل نقشم در فیلم آمین خواهیم گفت خاص و متفاوت است و ویژگی‌های جذابی برایم دارد.

همین ویژگی‌ها من را برای بازی در این سریال ترغیب کرد و خدا را شکر می‌کنم که توانستم یک تجربه خوب را در کنار کارگردانی مثل حسین سهیلی‌زاده در تلویزیون تجربه کنم. کار با آقای سهیلی‌زاده برایم یک تجربه ارزشمند است، چون درس‌های زیادی آموختم. امیدوارم باز هم بتوانم با او در کارهای دیگرش همکاری کنم.

اما هنوز به سوال من پاسخ ندادید. فکر می‌کنید اقبال نقش عمده‌ای داشته یا صبر و تحمل شما؟

فکر می‌‌کنم هر دو مساله تاثیر و نقش عمده‌ای داشته است. خدا را شاکرم که صبرم جواب داد و توانستم نقش‌های خوب و متفاوتی را بازی کنم، نقش‌هایی که هر کدام از آنها حرفی برای گفتن دارد. من علاقه‌مند هستم نقش‌هایی را بازی کنم که برایم همراه با چالش باشد. وقتی نقشی جای کار داشته باشد، طبیعی است بازیگر تلاش بیشتری برای نقش کرده و درباره آن تحلیل می‌کند تا هر چه بهتر نقش را ایفا کند. این دو نقش هم برای من همراه با جذابیت‌های خاصی بود و سعی کردم نقش‌ام را همان‌طور که کارگردان می‌خواهد بازی کنم. امیدوارم مورد توجه مخاطبان هم قرار گرفته باشد.

وقتی کار بازیگری را آغاز کردید، فکر می‌کردید در نخستین گام بازیگری‌ نقش‌های سخت به شما پیشنهاد شود؟

بدون تردید اتفاقاتی که در زندگی هر آدمی می‌افتد غیرقابل پیش‌بینی است. من هم مثل بقیه دوست داشتم بازیگری‌ام را با نقش‌های خاص و متفاوت شروع کنم که خوشبختانه این شرایط برایم فراهم شد، اما در روزهای اول فکر نمی‌کردم چنین نقش‌‌هایی پیشنهاد شود. خوشحالم که خدا یاری کرد تا این اتفاق خوب برایم بیفتد.

با توجه به این‌که فیلم آمین خواهیم گفت اکران نشده، چطور به سهیلی‌زاده معرفی شدید تا نقش باران را بازی کنید؟

من از طریق دستیاران ایشان به گروه معرفی شدم و آقای سهیلی‌زاده بعد از گرفتن تست، من را انتخاب کرد. وقتی هم با ایشان درباره نقش صحبت کردم از شخصیت باران خوشم آمد، چون جای کار داشت و احساس کردم می‌توانم این نقش را ایفا کنم.

قبل از این‌که برای تست نقش باران به دفتر سهیلی‌زاده مراجعه کنید تا چه میزان سریال‌های این کارگردان را دیده بودید و با فضای کار او آشنا بودید؟

من بیشتر سریال‌هایی که آقای سهیلی‌زاده ساخته‌اند را دیده‌ام و آنها را دوست دارم. سریال‌هایی که او ساخته هر کدام ویژگی‌های خودش را داشته و مضامین متفاوتی را دستمایه قرار داده است. من هم به عنوان بیننده، سریال‌های او را دوست دارم. ایشان نه تنها کارگردان خوبی هستند، بلکه روا‌ن‌شناس و جامعه‌شناس خوبی هم هستند، چون شناخت بسیار خوبی از مخاطب دارد و می‌داند باید روی چه موضوعاتی کار و چگونه آنها را مطرح کند. این نکته مهمی برای یک کارگردان است.

در واقع دغدغه‌های او در کارگردانی برایم خیلی جالب بود. ایشان مخاطبش را می‌شناسد و می‌داند به چه چیزی نیاز دارد. اعتقاد دارم سهیلی‌زاده برای کاری که انجام می‌دهد، انرژی لازم را ‌دارد و با عشق و علاقه کارش را می‌سازد و من هم کارهای او را دوست دارم و همیشه دلم می‌خواست این افتخار را داشته باشم تا در اثری از او بازی کنم. خوشحالم که به آرزویم رسیدم و این افتخار نصیبم شد تا در یکی از سریال‌های او نقش‌آفرینی کنم.

وقتی فیلمنامه را خواندید و متوجه روحیات شخصیت باران شدید. اولین مواجهه‌تان با این نقش چگونه بود و چه برداشتی از این شخصیت داشتید؟

وقتی با آقای سهیلی‌زاده درباره نقش صحبت کردم نسبت به آن شناخت پیدا کردم و متوجه شدم نقش چند بعدی است و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. او در موقعیت‌هایی خیلی مغرور است و سعی می‌کند با تکبر و خودسری کارش را پیش ببرد و برخی مواقع هم کرنش‌هایی دارد. از سوی دیگر اصالت خانوادگی گذشته‌اش را هم دارد. در مجموع او شخصیت تک‌بعدی ندارد و چندوجهی است.

در مجموع این نقش پردازش خوبی دارد و فیلمنامه‌نویسان داستان این سریال را با ظرافت خاصی نوشته‌اند و شخصیت‌پردازی‌ها منسجم و خوب است.

در مجموع فیلمنامه خوب و قوی و راهنمایی‌های بموقع آقای سهیلی‌زاده باعث شد تا نسبت به شخصیت باران آگاهی لازم پیدا کنم و نقش را همان طور بازی کنم که کارگردان از من می‌خواهد. اگر تلاش‌های کارگردان نبود مسلما نمی‌توانستم این نقش را در بیاورم.

طبیعی است اگر تلاش بازیگر هم نباشد نقش در نمی‌آید.

بله، اما اصل زحمت بر دوش آقای سهیلی‌زاده بود، چون هر جا اشتباه می‌کردم ایشان سریع من را راهنمایی و نکات لازم را گوشزد می‌کرد تا راه را به اشتباه نروم. ایشان به حدی نسبت به کارشان اشراف دارند که با یک جمله مسیر درست را به من نشان می‌داد. بازی در هر صحنه از سریال تلویزیونی آوای باران برایم یک تجربه خوب است.

قبل از بازی در سریال تلویزیونی آوای باران آیا به دنبال ما‌به‌ازای بیرونی برای نقش باران بودید که برای ایفای نقش‌تان از او الگو بگیرید؟

نه، به دنبال الگو نبودم. می‌خواستم ذهنیتی درباره نقش باران نداشته باشم تا با راهنمایی‌های آقای سهیلی‌زاده این نقش را بازی کنم. همه اطلاعات من به فیلمنامه و راهنمایی‌های کارگردان برمی‌گشت و تحقیقات میدانی برای این نقش انجام ندادم، چون همه چیز در فیلمنامه و کارگردانی کامل بود و نیازی به تحقیقات شخصی نبود تا من برای نزدیک شدن به نقش انجام بدهم. صحبت‌‌های شفاف و روشن کارگردان کمک زیادی به من کرد تا درک خوبی از شخصیت باران داشته باشم.

باران با ادبیات کوچه بازاری (لمپن) صحبت می‌کند. نگران نبودید استفاده از چنین ادبیاتی باعث شود مردم ذهنیت دیگری درباره شما پیدا کنند؟

نه، چنین فکری نکردم، چون من به عنوان بازیگر تصمیم گیرنده نیستم. ضمن این‌که اصلا نگران نبودم، چرا که با نویسنده و کارگردانی کار می‌کردم که همیشه شاهد کارهای خوب از آنها بودیم و آثارشان با استقبال مخاطبان رو‌به‌رو شده است. بنابراین با خیال راحت در این سریال تلویزیونی بازی کردم. به قول معروف چشم بسته به این دوستان اعتماد کردم و می‌دانستم نتیجه دلخواهم را خواهم گرفت. کار کردن با یک گروه حرفه‌ای لذتبخش است.

از این‌که چشم بسته اعتماد کردید، راضی هستید؟

بله، صد‌در‌صد راضی هستم و از این اتفاق خوشحالم.

گفته می‌شود فیلمنامه این سریال آماده نبود و همزمان با تصویربرداری نوشته می‌شد. این برایتان مشکل نبود و تمرکزتان را برای بازی کم نمی‌کرد؟

هر چند هنوز در حال تصویربرداری هستیم، اما فیلمنامه بموقع به دستمان می‌رسد و زمان لازم برای تمرین داریم. قبل از شروع تصویربرداری دورخوانی داشتیم و قبل از ضبط هر صحنه هم تمرین کافی داریم. همه عوامل دست به دست هم دادند تا یک اثر خوب ساخته شود و بینندگان از این سریال راضی باشند و از دیدن آن لذت ببرند. با وجود فشردگی زمان و کار اما من هر شب سریال تلویزیونی آوای باران را می‌بینم و آن را دنبال می‌کنم.

آیا سکانسی در سریال آوای باران بود که بازی کردن آن برایتان سخت باشد؟

من نسبت به کارم همیشه حساسیت دارم و با علاقه آن را انجام می‌دهم. البته برخی صحنه‌ها بود که باید هنگام بازی دقت بیشتری می‌کردم، اما حضور کارگردان باعث می‌شد که با آرامش از پس مشکلات بر بیایم و آنها را پشت سر بگذارم. شاید باور نکنید، اما ایشان با گفتن یک جمله آن چیزی را که از من برای بازی لازم دارند به من منتقل می‌کنند.

بازی در کنار بازیگران با تجربه همچون مهران احمدی برایتان چه تجربه‌ای به همراه داشت؟

آقای احمدی و بقیه بازیگران حرفه‌ای و توانمند در این سریال حضور دارند و برای من هم تجربه خوبی بود.

فاطمه عودباشی ‌/ ‌گروه رادیو و تلویزیون / جام جم


4,493 بازدید

نظرات کاربران

۱۰۲
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

علی چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید لطفا فصل دوم آوای باران را حتما بسازید با تشکر

ناشناس سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰

رَضاسلام ازاده جون براتون ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم هرچه زودترحالتون خوب بشه براتون دعامی کنم

فاطمه چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

سلام ازاده جون عاشقتم خیلی دوستت دارم عاشق لات بازی کردناتم شماخیلیییییییییی خیلیییییییی خوبید

فطمه چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

سلام ازاده جون خیلیییییی دوستت دارم عاشقتم عالی بازی کردید دراوای باران

نازنین سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴

ازصمیم قلب عاشقتمممممممممممممممممممم بارون

ترانه دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

خانم ازاده زراعی شما بسیار زیبا هستید همچنین ازنظرمن شباهت عجیبی به خانم سحرقریشی دارید

کوثر شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

ازاده جون خیلی خیلی دوستت دارم خیلی بازیت قشنگه

معصومه پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

ازاده جون خیلی دوست دارم ممنون از بازی خیلی قشنگت برات ارزوی موفقیت در هرکاری میکنم ¡

امیر پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

سلام ازاده جان به خدا خیلی دوست دارم برات ارزوی موفقیت میکنم

عسل چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

سلام ازاده جونم نقش خوبی داری.امیدوارم موفق شوی عزیزم

سالومه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

یه اوای بارانه ویه ازاده زارعی موندم اگه تونبودی کی میخواست این نقش رو این همه با احساس بازی کنه عزیزم دســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــدارم .

مریم جون سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

اخرش به بدرت میرسه یا نه امید وارم که به ارزوت برسی دوستت دارم بااااای جیگررررررررر در ضمن اگه با فرید هم ازدواج کنی بد نمیشه

پروانه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

با سلام سیده خانم ازاده بازی تون خیلی قشنگ بود امیدوارم اخر فیل به خوبی تمام شود وباران بعداز ۲۰ سال به پدرش برسه

علی سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

با سلام وخسته نباشید خدمت کارگردان محترم ازشما خواهش میکنم به شعور مخاطب احترام بزارید متشکرم ویه خواهش دیگه اینکه پایان فیلمو خراب نکنید من دوتا دختر کوچیک دارم خیلی وابسته به این سریالند ……

امیرحسین سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

باران خانم داداشم خیلی عاسقته

نیما سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

خیلی عالی بازی کردی

ندا سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

خیلی خوب بودتشکر می کنم

فاطمه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

ازاده انقدر که با حال بازی کردی نمی دونم چه شکلی ازت تشکر کنم

فائزه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

عاشقتم ازاده برات میمیرم بااون بازی قشنگتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.به نظرمن حال شکیب وکیانوش رو بگیر.باشه

وحید سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

وقتی باران اولین بار پدرشو از دور میبینه خیلی با احساس میگه بابا.من تو اون لحظه اشکم سرازیر شد.

حسين سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام خیلی عالی نقشتو بازی کردی دوست دارم

(رها) سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

باران جوووووووووون اول سلام ، دوم خیلی باحال بازی میکنی، سوم. اگه این دوکار کوچولو رو. انجامش بدی واقعا ممنون میشم ، یکیش اینه که با فرید ازدواج کن ، بچه ی خوبیه ، بعدشم یه مشک بزن به اون سوس توله که راحتشی ،تازه منم کلی دلم خنک میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(me too) به قول شکیب.

فائزه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

دقیقا من هم همینو مگم

حافظ سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

سلا م من به توه. سوسک توله دوس گرم شکیب

سراب دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

ازاده خیلی دوست دارم امید زندگی خوبی برایت دارم عزیزم

ایل شان داجویان از تبریز دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

خانوم آزاده خیلی عالی نقشتونو ایفا کردین قابل تحسینه
از کارگردان وهمه زحمت کشان دس بوستونم

ایل شان داجویان از تبریز دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

باسلام از شما وهم کاران شما از ته قلب متشکرم واقا عالی هستش کاش فصل دوم هم ساخته شه ممنونم

تینا دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

خیلی خوشم اومد دروغ گفتم کی حوسله داره اینا رو بخونه

فاطی دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

سیده ازاده عزیز واقعا که سنگ تموم گذاشتی دوستت دارم امیدوارم موفق باشی

شاكي دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

من پدرو مادرم مسن هستن و دیدن این سریال خیلی بهشون روحیه و انگیزه میده ولی از پایان و نتیجه این سریال خیلی میترسم چون کارگردانا برای این که بگن مخاطبین نمیتونند پایان فیلم را حدس بزنند گند میزنند به فیلمشون و خلاصه این که پایان خیلی مسخره ای دارن دلم برا مامان بابام میسوزه مامانم وقتی باران به باباش نرسید حالش بد شد و علی رغم مهمونای شب عید مجبور شد بره استراحت کنه

الناز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

عاشق بازیشو قیافشم گور بابا ی ننوشته……
ههههههررر

دنیا یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

باران مثل من وقتی عصبانی میشه لاتی صحبت میکنه.به هر حال بازیت یکه یکه افرین.موفق باشی

شادی یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

ا واه خیلی خوب بازی میکنین

شیخ زاده ازسراوان یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

باسلام خانم آزاده زارعی واقعابازیگرخوبی هستندوآرزو می کنم اخرسریال به پدرش برسد

ینده خدا یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

بانام و یاد خدا
خسته نباشید عرض میکنم خدمت تمامی دستاندر کاران سریال آوای باران و همچنین شما دوست عزیزی که این مطلب را تهیه کردید
متشکرم و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) را تهنیت عرض میکنم .

روژان یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

خیلی دوست دارم باران جون

بهار یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

من فکر کنم اخر سریال باران کیانوش میمیره و باران و فرید به هم میرسن و شکیب میره زندان و باران بالاخره به پدرش میرسه.این سریال واقعا جذابه مخصوصا با اون آهنگ اخرش.

یاسر .ب.ب شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

مرسی از این همه احساس . امیدوارم همیشه موفق باشید . ارزوی سلامتی برای لحظه های زندگیت

عشق باران شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عاشقتم باران.البته شخصیتت تو فیلم .

مهدیس شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

باران جا خیلی خوب بود واقعا ازت خوشم اومد

من شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

خیلی جالب بود
دروغ گفتم اصن نخوندم

خوشگله شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

خیلی ممنون اگر می شود خلاصه سریال آوای باران را هم بگذارید.

شکیبا شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عزیزم خیلی بازیتو و خودتو دوست دارم ازاده جون امیدوارم از نزدیک ببینمت

رویا شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

ازاده جون واقعا عاشقتم. خیلی جالب اجرا میکنی. دووووووووووووست دارم

امیرعلی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عقشمییییییییییییییییییییییییییی

امیرعلی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

چندتا فیلم بازی کردی
باز بازی کن لات بازی هات عالیه

امیرعلی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عالیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ازاده جوننننننننننننننننننننننننننننننننن

امیرعلی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عالی است ممنون ازبرنامه خوبتون

احمد شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عزیزم اخرش تموم میشه نمدونسی

14سالهhamideh شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

ازاده جون واقعادمت گرم عالی بازی کردی عاشق لات بازی هات هستم جیگرییییییییی

ساره شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

ازاده جووووووون از لات بازیات خیلی خیلی خوشم میاد
دوستت دارم بازم فیلم بازی کن جوجو………………………..

F شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

عاشق بازی ات آزاده جون ،آفرین عشقم

اميد شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

واقعا هنرمندی خیلی دوست دارم ودوست دارم ازنزدیک ببینمت بیااصفهان

سبا شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

اخرشو خراب نکنید

سبا شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

لطفا اخر سریال خراب نکنید بذارید باران بعد از بیست سال به پدرش برسه

روژین جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

آزاده جون عاشقتم من تا عمرم این جوری دختر با حالی دیده نبودم کاش میشد با هات روبرویی حرف می زدم جیگرمی خدا حافظ

ali جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

باران عاشقتم

هری استایلز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ممنون

عاشق تنها جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

دمت جیرجیزجیزبااین فیلم

مبینا ف جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ازاده عاشقتم دیشب گریم در اومد

الو جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ماچاکریم باباجونم

سارا و نیلوفر جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

سلام باران جونم،دمت گرم.ایول داری.خیلی دوستت داریم اجرات واقعا قشنگه حتما با فرید ازدواج کن.بووووووووووووووووووووووووووووووووووس

میثم دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

نه دروغ میگه با فرید ازدواج نکن یه کم بخندیم!

شیدا جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

خیلی از لات بازی هات خوشم میاد

عسل جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

آزاده جون خیلی دوست دارم فداتشم♥

مریم جون جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

دوست دارم باران. بوووووووووووووس.

مریم از تهران جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

باران جون دوست دارم. مرسی.

امیر جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

دوست دارم باران جون دمدگرم

m جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ilike baran

Ronika جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

عشقمیییییی عزیزممممممم

مریم طاهر جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ازاده جون نفسمی تو نباشی منم نیستم عاشق اون چشاتم بابا چه جوری بگم دوستت دارم تا باور کنی عشقم

فاطمه جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

سلام
واقعا مجموعه قشنگ و عبرت انگیزی ست همچنین بازی ازاده زارعی تک ونمونه ست با این که برای اولین بار بازیش رو دیدم ولی خیلی عالی و قشنگ تونست خودش رو توی دل ببیندگان بذاره مرحبا به این کارت
انشا موفق باشی…………………………………….

سحر جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

آزاده خیلی خوشحالم پدرت بعد از ۲۰سال پیدا کردی

الی جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

آزاده جون بازی شما تکه خصوصآ لحظه دیدار با پدرتون،اشک تو چشام جم شد،با همون زبون بچگی باران دیالوگ رو گفتی:باباییییی… بابا جوووونم.

عالیه از بانه پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

آزاده جون بازیت حرف نداره
خوشم میاد از شخصیت بارانت……

hadise پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قشنگ بازی میکنه واقعا.خیییییییییییییییییییییلی دووووووووووووستش دارم

hadise چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

دووووووووووسش دارمممم خییییییییییییییلی

hadise چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

تولدش مبارک.انشاالله ۱۰۰ساله بشن

سارا ازاهواز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

اولین باره فیلمی گریه ی من رو میندازه عاشقتم باران

روژین جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

منم با هات موافقم منم همش گریه می کنم دوست عزیز.

اعظم چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

باران جان واقعا گل کاشتی .بازیگر ماهری هستی مخصوصا قاطع حرف میزنی خیلی خوشم میاد

مزده امین چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

ازاده بازیت مثه دوران هنرستان واقعا عالیه

zhre چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

خیلی دوسش دارم

سحر چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

ازاده جون خیلی با حال حرف می زنی عا ششششششششششششقتم

نانا چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

ازاده جون یه دونه ای فقط واسه نمونه ای.

شکیب چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

بسیار تحت تاثیر مضمون فیلم قرار گرفتم
تکان دهندست

شکیب چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

خانم زارعی براتون ارزوی موفقیت می کنم

نیما سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

عاشقتم آزاده جون

طرفدار سید سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

ینی عاشقشم۳>

غزال سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

دیالوگ هاش خیلی با حاله

مهسا دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

باران واقعا قشنگ بازی میکنه از نوع حرف زدنش خوشم میاد

محدثه 200 دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

واقعا خوب داخل اوای باران ازاده زن سیاوش بشه

رزا دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

با سلام ممنون که متن مصاحبه رو گذاشتید.خیلی خانومه زارعی قشنگ بازی می کنند.

hani دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

ازاده جون تکی!!

نسترن دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

از بازیش خیلی خوشم میاد

ley_foro دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

خیلی باحال بازی می کنه***

رها جون دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

دوسش دارم

مریم طاهر از خوی جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

من که عاشق اش هستم کا شکی این سریال طولانی بود نمی دانم چه جوری بگم که دوسش دارم تا باورش بشه

فاطمه جون جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

ازاده جون چنان کاری دلت با قلب من کرد که موج زلزله با ارگ بم کرد. دوستت دارم در ضمن حالم از شکیب به هم می خوره با اون دستمالش

مریم جون جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

حتی از اون چشماش

مریم طاهر از خوی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

وقتی اون سریال رو تماشا میکنم چشام غرفق خون میشه