موضوع :بیوگرافی بازیگران مرد ، گفتگو با هنرمندان

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون که این شب ها شاهد هنرنمایی اش در تلویزیون با سریال پریا از شبکه سه هستیم گفتگویی با روزنامه صبا به بهانه همین مجموعه انجام داده است که می توانید در ادامه بخوانید

شخصیت کیوان خیلی از من دور است / پیشنهاد بازی از جم GEM TV را رد کردم / به زودی کنسرت برگزار میکنم !

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان روندی آرام و با طمانینه دارد، خودش می‌گوید در انتخاب‌هایش حساس است و در تمام این مدت تلاش کرده تا مبادا انتخابی داشته باشد که بعدها از آن پشیمان شود. برخلاف واکنش‌های انفجاری و انفعالی در قالب کاراکتر آرام خودش ظاهری آرام و ادبیاتی صریح دارد و عقیده دارد یک بازیگر باید از همه جهات خودش را به روز نگه دارد و زیاد کتاب بخواند و زیاد فیلم ببیند. به بهانه درخشش او در مجموعه «پریا» و حال و هوای این روزهایش با او گپی زدیم که در ادامه می‌خوانید.

فیلمنامه سریال پریا که به دستتان رسید چه ویژگی‌هایی داشت که شما با خواندنش به خودتان گفتید که این همان فیلمنامه‌ای است که حتما باید آن را بپذیرم؟

فیلمنامه «پریا» نکات مثبت زیادی داشت اما اگر بخواهم از شاخصه‌هایی بگویم که من را ترغیب به پذیرفتن این پیشنهاد کرد باید اول از همه به عشق نامتعارفی که در داستان وجود داشت اشاره کنم و یکی دیگر از دلایلی که در «پریا» برایم جذاب بود مطرح شدن بیماری «ایدز» در این سریال است. هردوی این موارد جزو خط قرمزهای پرررنگ تلویزیون بود که تا پیش از این هیچ‌وقت درباره‌اش صحبت نشده است. تا قبل از این اگر درباره ایدز صحبت می‌شد از طریق مستندهایی بود که بعضا روی آنتن می‌رفت. همیشه هم به یکی از راه‌های ابتلا که تزریق آلوده بود اشاره می‌شد اما برای اولین‌بار در تلویزیون و در «پریا» رابطه جنسی به عنوان دلیل ابتلا به اچ‌آی‌وی مطرح شد. طبق آماری که وزارت بهداشت به ما داد الان آمار مبتلایان به اچ‌آی‌وی از طریق رابطه جنسی دارد از تزریق مشترک و سرنگ آلوده هم با یک شیب ملایمی جلو می‌زند و آمارش بالا رفته است. ما در این سریال نه به صورت مفصل اما به شکلی آن را مطرح کردیم و این عوامل به‌طور کل برای من خیلی جذاب بود. از طرفی عشق نامتعارف هم خیلی مخاطب را درگیر کرده است و درباره‌اش من این روزها صحبت‌های زیادی می‌شنوم. خیلی خوب است که در یک مجموعه تلویزیونی درباره مسائل روز صحبت شود، شنیده‌ام که آمار طلاق این‌قدر بالا رفته که دیگر عنوان کردن رقم حقیقی‌اش در رسانه‌ها ممنوع شده است. قطعا در این بین ازدواج‌های معقول هم هست و نمی‌توان فقط آنها را به گردن عشق‌های نامتعارف انداخت.

بازی در این نقش برای شما ریسک نبود چون در تلویزیون معمولا تصویر ذهنی مخاطبان از بازیگران با نقش‌هایشان تثبیت می‌شود.

«پریا» به شکلی یک تابوشکنی محتوایی است. تابو شکستن هم در ابتدا همیشه مخالفت‌های زیادی پیدا می‌کند اما به مرور جای خود را باز می‌کند.

نه من از این جهت پرسیدم که «پریا» به نوعی معرفی شما در تلویزیون بود، همین باعث می‌شود تصویر مخاطب از شما ثابت ‌شود و قطعا از این پس تا نقش‌ بعدی‌تان شما را با کیوان می‌شناسند.

قبل از این سریال «کیمیا» را هم برای معرفی‌ام داشتم و خیلی نگران نوع جا افتادنم میان مخاطب نبودم. داستان طوری است که اگر قضاوتی برای این شخصیت پیش می‌آید درنهایت قضاوت بدی نخواهد بود اما برای تابوشکنی همیشه در تاریخ مخالفانی وجود داشته‌اند و ممکن است با همین عشقی که در سریال ما رخ می‌دهد عده‌ای در خانواده‌های سنتی مخالف باشند اما نمی‌توان که وقوع آن در دل جامعه را کتمان کرد یا آن را به تصویر نکشید. زمان پخش این سریال و در این شب‌ها پیغام‌های زیادی از جانب خیلی از پسرها داشتم که برای من می‌نوشتند شما دارید زندگی من را به تصویر می‌کشید و خود من را بازی می‌کنید و خیلی از نمایش این اتفاق در قالب یک سریال تشکر کردند. بعضی‌ها هم بودند که از من می‌خواستند که در روابط و عشق‌های نامتعارفشان راهنمایی‌شان کنم که من حالا باید چه کار کنم.

«کیمیا» اولین حضور جدی شما بود اما «پریا» باعث شد حضور شما در این مدیوم تثبیت شود. چقدر این نقش به محبوبیت شما اضافه کرده است؟

خدا را شکر واکنشی که تا الان از مردم گرفتیم درصد رضایت 97،98 درصدی بوده است و مردم از «پریا» راضی هستند. برای مردم خیلی جالب است که موضوعاتی دارد از طریق این سریال مطرح می‌شود که تا الان مطرح نشده و به شکلی برای آنها از طریق یک سریال تلویزیونی آگاه‌سازی دارد صورت می‌گیرد که تا قبل از این خیلی کم یا اصلا رخ نداده بود. جالب است بدانید من از ایرلند و آمریکا و خیلی از کشورها پیغام داشتم که دارند کار را دنبال می‌کنند و این موضوع واقعا خستگی را از تن ما خارج می‌کند. این نشان می‌دهد که بیننده‌ها به تلویزیون خودشان متعهد هستند و اگر بهترین سریال را هم آن طرف نشان بدهند بازهم مردم به سمت یک سریال خوب ایرانی جذب می‌شوند. پس اگر سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای که اتفاقا بسیار نازل و سطحی است دنبال می‌کنند به این خاطر است که این‌جا چیزی پخش نمی‌شود که آنها را جذب کند. سریال «پریا» نشان داد که می‌شود مخاطب ایرانی را به سمت تلویزیون خودمان دوباره جذب کنیم.

حسین سهیلی‌زاده معمولا نشان داده که به بازیگران جوان اهمیت می‌دهد و نزد مردم هم بسیار دیده می‌شوند، چقدر این موضوع در رابطه با این کارگردان شما را مجاب به این حضور کرد؟

حسین سهیلی‌زاده یکی از شریف‌ترین انسان‌هایی است که خارج از بحث کاری من با او برخورد داشتم. کارگردان بسیار کاربلدی است که مدیوم تلویزیون را خیلی خوب می‌شناسد و بلد است مخاطب را درگیر کند. همه اینها به اضافه این‌که بسیار انسان بی‌حاشیه‌ای است و گروهی همیشه همراه اوست که بسیار انرژی مثبت دارند و من از همکاری با وی بسیار راضی هستم. در طول این شش،هفت ماهی که درگیر تصویربرداری بودیم بسیار جو گرم و مثبتی را تجربه کردم، این نکته‌ای که شما گفتید هم درست است و قطعا من را ترغیب به این همکاری کرد. حالا دیگر سهیلی‌زاده نامش در تلویزیون به عنوان یک برند مطرح است و برای هر بازیگری دلچسب است که با او کار کند.

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان
خصوصیات کیوان چقدر به شما نزدیک است؟

خصوصیات شخصی‌اش که خیلی از من دور است. او درونش یک پسربچه است که رفتارهایش احساسی است و بدون منطق تصمیم می‌گیرد. تصمیماتی می‌گیرد که ممکن است در لحظه تغییر بدهد. البته یک بخش‌هایی هم دارد که وقتی فیلمنامه را می‌خواندم می‌دیدم که نزدیک به خودم است.

مثل؟

این‌که بخواهم به صورت واضح اشاره کنم وجود نداشته اما بعضی از اصطلاحا «کله‌شق»بازی‌هایش شبیه من است و خاصه مصر و پیگیر بودنش برای به ثمر نشستن کارها خیلی شبیه من است.

همراهی با اسماعیل عفیفه به عنوان تهیه‌کننده این سریال برای شما چقدر رضایت‌بخش بود؟

این اولین تجربه کاری من با او بود که در سریال «پریا» برایم رقم خورد.

حالا و در میان تهیه‌کننده‌ها جایگاه اسماعیل عفیفه برای شما کجاست؟

به هرصورت شما می‌دانید که در تلویزیون و در رابطه با تهیه‌کننده‌ها اولین موضوعی که وجود دارد مسائل مالی است و… (مکث می‌کند)

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان

اوضاع مالی تلویزیون خیلی خراب است، نه؟

ظاهرا که این‌طور است. تهیه‌کننده تلویزیون یک رابط بین تلویزیون و عوامل است و هزینه شخصی صورت نمی‌گیرد. باید بگویم که تلویزیون هم هنوز چهل‌درصد از قرارداد ما را نداده است.

یعنی شما شصت‌درصد را گرفتید و این در تلویزیون خیلی خوب است!

(می‌خندد) البته هنوز هم هیچ خبری از باقی قسط‌های ما نیست و جالب است که وزارت بهداشت هم از این کار حمایت می‌کند. یک بندی هم در کلیه قراردادهای تلویزیونی است که ما در صورتی به شما پول می‌دهیم که تلویزیون به ما بودجه بدهد و عملا ما هم که زورمان به تلویزیون نمی‌رسد.

برای نزدیک‌تر شدن به نقش با مبتلایان به اچ آی وی مثبت هم در ارتباط بودید؟

سکانس‌هایی که با این بیماران در ارتباط بودیم در سریال وجود داشت اما این‌که بخواهم با این افراد تعاملی داشته باشم اتفاق نیفتاد به خاطر این‌که در روند داستان زیاد تاثیری نداشت. ما با واکنش کیوان در سریال کار داشتیم این‌که این شخصیت در ادامه و بعد از این‌که می‌فهمد به این بیماری مبتلاست چه رفتاری از خود بروز می‌دهد. به همین خاطر باید بیشتر به شخصیت‌‍‌پردازی دقیق‌تری می‌رسیدیم که رسیدیم.

در یکی از پلان‌های حساس این سریال در هفته گذشته شاهد یک واکنش تحسین‌برانگیز به جهت سبک بازی از شما بودیم. این صحنه به چه صورت گرفته شد؟

تقریبا آن قسمت را پشت هم گرفتیم و کارگردان اصرار داشت که به ترتیب بگیریم و رج زده نشد تا راکورد حسی‌مان از ابتدا تا آخر حفظ شود.

خودتان فکر نمی‌کنید از لحاظ برون‌گرایی شخصیت خیلی واکنش غیرعادی از خودش نشان داد؟

با مشاوران و روانشناسان صحبت شده بود که اگر یک شخصی با این مسئله مواجه می‌شود چه واکنشی دارد. آدم‌هایی که از نظر ذهنی مقاومت دارند سعی می‌کنند انکار کنند چراکه مغز دوست دارد که قبول نکند.

اگر به صورت هم‌زمان هم یک فیلمنامه خوب سینمایی به شما پیشنهاد شود و هم تلویزیونی کدام مدیوم برای شما در انتخاب ارجحیت دارد؟

الان دیگر خیلی برایم فرقی ندارد. همیشه دنبال کار خوب هستم چون مردم کار خوب را می‌بینند. اتفاقا وقتی می‌خواستم در «پریا» بازی کنم با خودم تحلیل کردم که مثلا من قرار است شش ماه سر این کار باشم و در این مدت ممکن است چه کارهای سینمایی به من پیشنهاد شود و حتی به بهترین کار هم که به من پیشنهاد می‌شود فکر کردم که در برابر «پریا» آن‌قدر ارجح نیست. این نقش چالش بزرگی برای من بود و من خیلی دوست داشتم این تجربه را در کارنامه‌ام داشته باشم. سعی کردم که خارج از بازی‌های تعریف شده در تلویزیون این کاراکتر را بازی کنم و به گونه‌ای باشم که مخاطب تلویزیون تا به حال آن را ندیده است. تلاش داشتم که در قالب بازی‌ کیوان را به زندگی نزدیک کنم و در اکت‌هایم به صورت رئال ظاهر شوم تا بیننده ارتباط بهتری با او برقرار کند. اگر دقت کنید لحن، نگاه کردن، حرکات فیزیکی و… این کاراکتر کاملا با نقش من در کیمیا متفاوت است و برای همین است که بیننده تا این‌جا با او خیلی کنار آمده و دوستش دارد.

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان

شما در سینما نقش‌های کوتاه و تاثیرگذار خیلی داشتید، نقش کیوان جزو شخصیت‌ اصلی‌هایی است که شما ایفاگر آن بودید، اندازه نقش برایتان مهم‌تر است یا کیفیت آن؟

هردو مهم است. شما ممکن است یک نقش اصلی را بازی کنید اما هیچ تاثیری نداشته باشد و برعکس. من در «یه حبه‌قند» با این‌که نقش کوتاهی داشتم اما یکی از بهترین نقش‌های من شد یا حتی نقشم در «صدسال به این سال‌ها» هم همین‌طور بود که متاسفانه هیچ وقت اکران نشد.

«صد سال به این سال‌ها» و پخش نشدنش جزو حسرت‌های همیشگی‌ شماست.

بله و در طول این سال‌ها همیشه احساس می‌کردم که یک کار نکرده دارم چون برای من کیفیت مهم است نه کمیت و همیشه پس ذهنم هست که ای کاش آن کار پخش می‌شد.

درحال حاضر در سینما شاهد این هستم که گنگ و گروه‌های مختلفی شکل گرفته که افراد دوستان خود را به پروژه‌ها می‌برند و با هم کار می‌کنند، برای همین اغلب CAST‌ها مشابه است. شما چقدر از این گروه‌ها ضربه خوردید و چقدر احیانا خودتان هم درگیر این رابطه‌ها هستید؟

من خدا را شکر تا این‌جا درگیر این مسئله نشدم. نقشی که من الان در «پریا» بازی کردم بدون هیچ شناخت و رابطه قبلی پیش آمد.

گفتگو و مصاحبه با امیرحسین آرمان

این اتفاق در تلویزیون خیلی کمتر رخ می‌دهد.

درنهایت اتفاق مهم است چه در سینما یا تلویزیون. این‌جوری من خودم خیلی احساس بهتری دارم. من یک اخلاق خاصی که دارم این است که هیچ‌وقت دوست ندارم که به زور از کسی نقش بگیرم. حتی اگر پدرم هم فیلم بسازد نمی‌روم به او بگویم که به من نقش بدهید. بالاخره پدرم من و شایستگی‌هایم را می‌شناسد و اگر فکر کند من به درد کارش می‌خورم حتما از من استفاده می‌کند. اگر بخواهم فقط به خاطر رفاقت در فیلمی باشم ترجیح می‌دهم بازی نکنم چون در آن شرایط دیگر اصلا اعتماد به نفس جلوی دوربین رفتن را ندارم. درنهایت هم من به این اعتقاد دارم که مردم انتخاب می‌کنند.

چقدر سریال‌ها و فیلم‌های روز را دنبال می‌کنید؟

فیلم بیشتر از سریال می‌بینم. سریال‌هایی را که خیلی پرطرفدار می‌شوند هم می‌بینم.«برکینگ بد» را خیلی دوست داشتم و دیدم که خیلی‌ها را هم این‌جا درگیر خودش کرد و رفتند که شبیه آن را بسازند اما دیدند که نشد. (می‌خندد)

در میان بازیگران خارجی کسی هست که از شاخصه‌های بازیگری‌اش الگو بگیرید یا برایتان خیلی جذاب باشد؟

برد پیت خیلی برای من جذاب است، آل پاچینو، تام کروز و هیث لجر هم همین‌طور.

از سینمای خارج از کشور هم پیشنهادی برای بازی داشتید؟

از جم GEM پیشنهاد داشتم. پیشنهادی که به من گفتند هرچقدر پول بخواهی، فقط بیا! به نظرم این خیلی اتفاق بدی است که بعضی از بازیگران ما را مجاب می‌کنند که به آن سمت بروند. وقتی تولید در این‌جا کم باشد، وقتی جلوی تولید فیلم‌های‌کوتاه گرفته شود و سالی دو سه تا سریال بیشتر ساخته نشود همین اتفاق می‌افتد. فرار مغزها که فقط مربوط به چهره‌های علمی نیست به نظر من اینها سرمایه‌های فرهنگی ما هستند که متاسفانه ناگزیر می‌شوند با این شرایط از ایران بروند و باید فکری به حال این قضیه کرد.

راستی شما کار خوانندگی هم انجام می‌دهید و گویا در تدارک یک آلبوم هم هستید.

بله؛ من با درجه‌ یک‌های موسیقی دارم برای این آلبوم کار می‌کنم. با روزبه بمانی، ترانه مکرم،پریسا سیر، امیرعلی بهادری، شهاب رمضان و… کار کردم. تنظیم‌ها را بهزاد عبدالهی انجام می‌دهد. شعرها قوی است و آلبوم کاری انرژیک است و به نظرم درکل کار خوبی خواهد شد.

به برگزاری کنسرت هم فکر می‌کنید؟

شک نکنید اتفاقا به آن فکر کردم که این کار را شروع کردم.

دوست دارم واکنش شما را در مقام یک بازیگر نسبت به توهین یکی از نشریات به بازیگران حاضر در جشن حافظ بدانم.

توهین کردن خیلی بد است و فرقی نمی‌کند که به چه کسی باشد چه بازیگر، کارگردان، سیاستمدار، ورزشکار یا هرکسی. این قضیه حتما باید از طرف مسئولان پیگیری شود و توهین اصلا کار فرهنگی نیست. ببینید من به نظرم می‌آید که بازیگر خیلی مظلوم است. ما هم یک بخشی از جامعه هستیم اما خیلی بی‌دفاع.حتی راهی برای پیگیری حقوقمان به صورت جدی پیش‌رویمان نیست. مگر کسی در این جشن بی‌حجابی کرده که اگر هم این اتفاق فرضا رخ می‌داد باید قانونی آن را پیگیری می‌کردند نه این‌که اقدام به توهین با این ادبیات کنند.

به عنوان سوال پایانی در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟

نقش کوتاهی در نهنگ عنبر دارم و مشغول بررسی چند پیشنهاد تلویزیونی و سینمایی هستم.

گفتگو  با امیرحسین آرمان

منبع : روزنامه صبا


13,816 بازدید

نظرات کاربران

۲۴
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

.... سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

سلام خیلیییییی خوش تیپی
بازم فیلم بازی کن عجقم

مینا یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

واقعا در سریال پریا خیلی خوب بازی کردی

سونیا جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵

سلام امیر حسین جان عشقم ارزو دارم از نزدیک ببینمت بهترین بازیگری ازت خوشم اومده . راستی زن داری …

محدثه جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵

امیر حسین برای عید لطفا به شهرستان دز فول بیاین خیلی جاهای خوبی داره

دینا یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸

شما بازیگر خوبی هستید

دریا جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵

امیر حسین جان همه چیت خوبه تیپ قیافه بازیگری خوانندگی رفتار اخلاق گریه خنده کت شلوار اسپورت و مخصوصا پیراهن هایی که تنگت هستند و بدن تو بر جسته نشون میدن در کل هنرمند فوق العاده عالی هستی در ضمن بعضی ها نمیدونن که شما اصلا دوست ندارید خودتون و جایی نشون بدید و یا مثل بعضی بازیگر ها بخاطر شهرت بازیگر نشدید زیاد خودتون رو جلوه نمی دید و این خیلی صفت خوبیه همه ی فامیل و دوست و آشنا مون تورو میخوان ازبس خوبی تو خندوانه هم عالی بودی به نظر بعضی ها توجه نکن این ها همه حسودن خوبی هیچ کس رو نمی خوان امیدوارم بیشتربدرخشی و به نظر خیلی از آدم ها توجه نکنین من عاشق شما هستم با تشکر موفق و سربلند باشی جناب آرمان

****** یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

سلام آقای آرمان شما خیلی بازیگر خوبی هستین!!!
من خیلی به بازیگری علاقه دارم شما میتونی کمکم کنین!!!!!???????

مرجان چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

تو خندوانه امدچقدر زشت بود بدون گریم چقدر برنامه بدی شد شیرین نبود ,کسل کننده بود

فاطیما چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

اصلا هم اینجور نبود ولی تیپ کت و شلوار روش نمیاد تیپ اسپورد روش میاد بیشتر یه چیزایی باهات موافقم ولی با خنده خیلی قشنگ تره نمیدونم شما چرا ایقد اصرار میکنید با گریه قشنگه و اینا نمیدونم به هر حال

****** یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

ببین تو بدت میاد ولی ما خیلی به بازیشون علاقه داریمممممممممم خانوم مرجان خانوم!!!!!!

فاطیما شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

عشق من موهاش اقد قشنگه نمک نمک امیرحسین جونم عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

عسل جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵

عشق منه امیرحسین خوشتیپ

صبا چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

نیازی به نظر بعضیا نیس !
به شماها هیچ ربطی نداره که بازیگر هست یا نه
یا قیافه داره یا نداره
یا هرچیز دیگه ای…
شما کار دیگه ای ندارید ؟ فقط دست میذارید رو نقاط منفی؟!
که البته این چیزایی که شما بش فک میکنین هیچکدومش واقعی نیس!
هم قیافه داره و ب ۱۰۰۰ تا مث شما می ارزه
هم بازیگر عالی و با استعدادیه…
حالا ما دروغگو! شبکه جم ب بازیگرای بی ریخت و بی استعداد پیشنهاد میده؟
واقعا نمیدونم چی بهتون بگم…
خدایا با کیا شدیم ۷۵ میلیون نفر…!!!!!!!!!!!

سیندرلا سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

سلام امیر حسین آرمان خوبی? خیلی بازیگر عالی هستی من خیلی ازت خوشم میاد راستی پرسپولیس هستی یا استقلالی? خدا کنه، پرسپولیس باشی خداحافظ بازیگرمحبوب و دوست داشتنی

رها چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

امیر من عاشقتم

مانا سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

حالاحداقل ارمان چهره داره.بعضی بازیگراکه نه چهره دارند ونه استعداد.

پریا پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

سلام امیر حسین آرمان عشق منه بهش بد نگید
مگه شما کارگردانید برای من نظر میدید نیازی به گفتن شما نیست این همه ترفدار داره

لیلی سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵

بله هههههههههههههههههههههه

معلومه سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

اگه قیافش جذاب نبود بازم میگفتی عشق منه خخخخخخ زهی خیال باطل

يك ايراني یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

امیر حسین آرمان ، خوشم نمی آید از شما ، به ایشان بگویید شما بدرد بازیگری نمی خورید شما بدرد پیرایشگری میخورید . نه قیافه دارید و نه استعداد . حیف اون دختر با نمک که مقابل شما قرار گرفت .

پریا پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

سلام امیر حسین آرمان عشق منه ازش بد نگید
مگه شما کارگردانی که بهش میگی بازیگر نیس

پریا جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵

برو بابا تو دیگه کی هستی

رها چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

hoooooo

نازنین هسنتم جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام من عاشق شما هستم من نازنین هیتم