دانلود سریال دل قسمت اول
موضوع : تلویزیون بازديد : 34,130 بازدید بار

پایتخت 5 , زمان پخش سریال پایتخت 5 , سریال پایتخت رمضان 96

پایتخت 5 ,زمان پخش پایتخت 5

با پایان یافته پخش مجموعه پایتخت 4 همه طرفداران این سریال منتظر ساخت سری 5 این مجموعه می باشند.

به طوری که کامنت های زیادی در صفحات این مجموعه و سازندگانش مبنی بر درخواست ساخت پایتخت 5 داده شده است.

محسن تنابنده در پاسخ به این پرسش که آیا «پایتخت» ظرفیت تولید فصل‌های دیگر را خواهد داشت گفت: سریال پایتخت به گونه ای طراحی شده است که تا الی‌الابد می توان برای آن قصه نوشت و کار شود به شرط آن‌که همه چیز دست به دست هم بدهد. من فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود اما چیزی که از بازخورد مردم ما می بینیم بسیار راضی و خشنود کننده است البته باید گفت حرفه ای‌های به نام و اهل تفکربسیاری، از کار راضی هستند…..

توجه : سریال پایتخت 5 به دلیل طولانی شدن مراجل تولید در رمضان 96 پخش نخواهد شد.و بخش آن به بعد این ایام موکول شده است که زمان آن اعلام میگردد.

پیش تولید پایتحت 5 آغاز شد

احمد مهرانفر و محسن تنابنده با انتشار عکس زیر در اینستاگرام در فروردین 96 اعلام کردند که این روزها برای پیش تولید ساخت پایتخت 5 به قبرس سفر کرده اند تا بعد از تعطیلات نوروز فیلمبرداری مجموعه شروع گردد تا رمضان 96 روی آنتن برود.

پایتخت 5 در قبرس و یونان

تنابنده در پاسخ به این سوال که چقدر در نوشتن فیلمنامه فضای کار مهیا بود و دستش در نگارش باز است گفت: طبیعتا پایتخت در تلویزیون قرار است پخش شود و باید براساس چارچوب نظام جمهوری اسلامی قصه ها طراحی و آماده شود اما دست ما 110 درصد باز است. اعتماد کامل از طرف شبکه به ما وجود دارد و این اعتماد دوسویه است، من دستم در«پایتخت» و ارایه قصه ها بسیار باز است

پایتخت 5

پیش از این هومن حاج عبداالهی از بازیگران پایتخت در گفتگو با خبرنگان گفته بود :

تمام «پایتخت» بصورت یک حافظه اطلاعاتی درون ذهن محسن تنابنده بعنوان طراح پایتخت قرار دارد که خشایار الوند و حسن وارسته هم به او کمک می کنند برای این که این اطلاعات به روز کاغذ بیاید و در قالب فیلمنامه و سریال شکل بگیرد.

او همچنین می‌گوید: محسن تنابنده بدلیل خاطراتی که از خطه زیبای مازندران داشته و به خاطر همه اتفاقاتی که برای او در آنجا افتاده است به قول خودش تا «پایتخت 100» هم در ذهنش قصه و داستان دارد و می تواند با آوردن شخصیت‌های جدید داستانهای تازه ای را روایت کند.

پایتخت ۵

مدیر فیلم و سریال شبکه یک سیفی آزاد نیز در پاسخ به اینکه با توجه به پخش ماه رمضانی پایتخت 4 ، امکان ساخت پایتخت 5 برای نوروز امسال وجود دارد؟ به ایسنا گفت: تا زمانی که پایتخت میان مردم جذابیت داشته باشد و دوستان سازنده قصه های نو و جذابی داشته باشند این مجموعه قابلیت ادامه دار بودنش وجود دارد و ممکن است شبکه اول نوروز 1395 پایتخت 5 را هم داشته باشد. در کل ما برای ادامه پایتخت به درخواست مردم احترام می گذاریم.

خبر تکمیلی ( 22 آذرماه 95)

سریال پایتخت 5 در رمضان 96 پخش می شود ؟

محسن تنابنده بازیگر و نویسنده سریال پایتخت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از شروع سایت سری پنجم سریال پایتخت را داد .

در میان صحبت‌ های الهام غفوری احتمال سرمایه‌ گذاری موسسه اوج برای ساخت پایتخت ۵ است. به گفته این تهیه‌ کننده طرح سینمایی «پایتخت» از لحاظ قصه آنقدر جذاب بوده که این موسسه برای تبدیل آن به سریال علاقه نشان داده و برای سرمایه‌گذاری آن وارد مذاکره شده است.

از زمان ساخت اولین مجموعه «پایتخت» سازندگان آن به دنبال گرفتن مجوز از تلویزیون برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه بوده‌اند که بارها خبر آن منتشر شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است، البته پس از ساخته شدن «علی البدل» توسط همین گروه به نظر می‌رسید پرونده ساخت پایتخت‌ها که بعد از سری چهارم درگیر حواشی و انتقادات تند و تیز شده بود، بسته شده است.

از سوی دیگر نیز در ماه‌ های اخیر خبری درباره آغاز پیش‌تولید سریال الف ویژه‌ای به نام «هنگام بیداری» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد منتشر شد که موسسه اوج سرمایه‌گذاری آن را بر عهده گرفته بود و موضوع آن به مقاومت تاریخی مردم بوشهر و شخصیت آیت‌ الله سیدعبدالحسین لاری بازمی‌گشت؛ اما ظاهرا ماجرای همکاری مقدم و سازمان اوج شکل دیگری به خود گرفته است و این سازمان قصد دارد به تولید قسمت بعدی سریال پرطرفدار مقدم یعنی «پایتخت ۵» کمک کند.

بعد از انتشار خبری درباره مذاکره برای ساخت سری پنجم «پایتخت» به سراغ تهیه‌کننده این مجموعه الهام غفوری رفتیم. غفوری در این‌باره این‌طور توضیح داد: «در طول ساخته شدن سری‌های مختلف «پایتخت»، تلویزیون قرار بود مجوز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه را صادر کند که هنوز دراین‌باره در حال مذاکره هستیم. اما در نهایت این طرح سینمایی به سریال تبدیل شد و با توجه به جذاب بودن قصه سازمان هنری اوج برای تولید سری پنجم آن وارد مذاکره شده است، از طرف دیگر هم این پروژه پروژه سنگینی است و واقعا سرمایه‌گذاری شخصی برای آن ممکن نیست.»

به گفته غفوری به زودی نتیجه مذاکرات هم با صداوسیما برای ساخت و پخش این مجموعه در رمضان 96 و هم با سازمان اوج درباره سرمایه‌گذار

ی اعلام خواهد شد، با این حساب به نظر می‌رسد ساخت «پایتخت» اولین همکاری مقدم و موسسه اوج خواهد شد و این سریال قبل از سریال الف ویژه «هنگام بیداری» که والی‌نژاد گفته بود تولید آن یک‌سال و نیم زمان خواهد برد، به تولید می‌رسد. از سوی دیگر با توجه به حضور اوج در سال‌های گذشته در ساخت آثار سینمایی می‌توان این احتمال را نیزدر نظر گرفت که اوج پس از ساخت سریال به دنبال تولید نسخه سینمایی «پایتخت» نیز خواهد بود. موسسه اوج سال گذشته فیلم‌های «بادیگارد»، «ایستاده در غبار» و «هیهات» را تولید کرد که هر سه فیلم امسال به نمایش عمومی درآمدند.

پیش تولید پایتخت 5 آغاز شد 23 آذر 95

سری پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و با سرمایه گذاری سازمان اوج تولید می شود.

حبیب الله والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان اوج گفت: طی مذاکرات به عمل آمده سری پنجم سریال «پایتخت» با سرمایه گذاری سازمان اوج و با حضور گروه سازنده این سریال قطعی و پیش تولید کار نیز بلافاصله آغاز شده است.

مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان اوج افزود: در حال حاضر فیلمنامه «پایتخت ۵» در حال نگارش است و به نظر می رسد تصویربرداری این سریال حدود ۴ ماه به طول بیانجامد. ضمن آن که در تلاش هستیم که تصویربرداری را از بهمن ماه آغاز کنیم.

والی نژاد درباره لوکیشن های سریال نیز بیان کرد: تصویربرداری بخشی از سریال در کشورهای بحرانی منطقه خواهد بود.

«پایتخت ۵» اوایل اسفند در یونان کلید می‌خورد

الهام غفورى، تهیه کننده سریال «پایتخت» گفت: اگر مشکلی پیش نیاید به احتمال فراوان اوایل اسفند ماه 95 «پایتخت 5» را مقابل دوربین می‌بریم.

وى در ادامه افزود، اواخر این هفته سفری به آتن براى هماهنگى ها خواهم داشت.

تهیه کننده سریال علی البدل درباره حضور دوقلوهای این مجموعه تلویزیونی نیز گفت: سارا و نیکا فرقانی اصل در این سری از «پایتخت» نیز حضور دارند.

بازیگران پایتخت 5

زمان پخش پایتخت 5 , پایتخت 5 در قبرس

تایید شده : ۱۶۵ نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 165 نظر

ناشناس گفته :

بازپخش پایتخت کی پخش میشه

علیرضا گفته :

سلام ببخشید میخواستم بدونم هم پایتخت چند قسمت هست و اینکه دقیقادر چه ماه پخش خواهد شد. لطفا پاسخ من را بدید.

سحر گفته :

با سلام. پیشنهادی داشتم که امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. با توجه به اینکه هیچ الزامی در پخش سریال در ایام عید یا رمضان، وجود ندارد، یکبار ساخت و پخش سریال را به شبهای تابستان موکول کنند و برای فصل تابستان این سریال را تهیه فرمایند. به طور کلی هر فصلی یا هر ماهی از سال به استثنای فروردین یا رمضان هم مناسب پخش سریال های جدید می باشد. به ویژه این سریال که طرفداران بسیاری نیز دارد.

حمید گفته :

زنده دباد گروه پایتخت

فاطمه گفته :

واقعا دستشون دردنکنه که برای مردم این فیلم زیبارو میسازن تا مردم شادبشن،تروخدا این فیلم پایتخت ۵رو بسازن و پخش کنن قراربود توماه رمضون پخش کنن ولی خبری نشد،دل همه مردم به این سریال خوشه،ازآقای تنابنده و دست اندکاراشون تقدیرو تشکر فراوان داریم وخسته نباشید بهشون میگیم،فقط خواهشی که دارم اینه اگر این فیلمو بسازن و پخش کنن دیگه مردم ماهواره نگاه نمیکنن کی هست که جذب این فیلم نشه؟،ماهمه بی صبرانه منتظره پخش فیلم پایتخت هستیم

امید گفته :

میگن که قرار بود از اوایل اسفند فیلمبرداری یاپتخت ۵ شروع بشه ولی به دلایلی تا بعد عید هم شروع نشد،تازه یک ماه پیش شروع به ساختش کردن و الان هم که ماه رمضون شده به دلیل آماده نبودن سریال برای پخش یه سریال دیگه جایگزینش کردن

عسل گفته :

میشه بگید پایتخت ۵ از چه شبکه پخش می شود

ریحانه گفته :

سلام سریال پایتخت از شبکه یک پخش میشود

Morteza گفته :

سلام اسم من مرتضی است و من و خانواده ام بی صبرانه منتظر پخش مجموعه کامل سریال پایتخت ۵هستیم

مسلم گفته :

عاشق سریال پایتختم و تا امروز هر سری آن را بیش از ۵ بار تماشا کردم و بی صبرانه منتظر سری جدید هستم و آرزو موفقیت برای تمامی عوامل سریال دارم.

عاطفه گفته :

سلام… خیــــــــــــــــــــلی از سریال پایتخت راضی هستیم و بی صبرانه منتظر سری جدیدش هستیم….با تشکر از همه دست اندر کاران این سریال بی نظیر

mohsen گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
پایتخت ۵ رو لطفا بسازید یکی از برترین و بهترین سریال های ایران پایتخته
لطفا هرچه سریعتر در ایام عید پخش کنید این مجموعه جذاب و دیدنی رو
باتشکر

میثم گفته :

در حال حاضر پایتخت۵ در چابهار در حال ساخت است المیدوارم که عید نوروز۹۶ پخش بشه و ما خوشحال بشیم دیگه تا ماه رمضان دیگه صبر نکنیم

x گفته :

از معدود سریالای قشنگ و جذابه. مخصوصا با طبیعت زیبای شمال. من ک از وقتی پایتخت رو گذاشتن عاشق شمال شدم واقعا زیباس. امیدوارم تا ۱۰ شو بسازن.

ملیحه گفته :

واییی عالیه .خیلی خوش حال شدم بیصبرانه منتظر پایتخت پنج هستم ..تورو خدا بسازینش وخواهشا بازیگران اصلی تو سریال باشن لطفا ..مخصوصا آقای تنابنده عزیز و احمد مهران فر دوست داشتنی.. تشکر فراوان از گروه سازنده پایتخت انشاءالله که موفق و سلامت باشن ..

پایتخت ۹۶۵ گفته :

بسازینش پایتخت ۹۶۵ تا بسازین

عباس گفته :

انشا الله

علی گفته :

من خودم مازندرانیم اینا ک میگن مازندرانی ها رو مسخره می کنن کاملا در اشتباهن این فیلم خیلی قشنگه و ایشالا ک ۱۰۰ فصل ازین فیلم ساخته شه:|

vahid گفته :

نقی خیلی دوست داریم

سجاد گفته :

خدایا ناموسا یه کاری کن این سری جدیدش ساخته شه ایشالاااا

مسعود سلطانی گفته :

من عاشق سریال پایتخت و بازیگرانش بخصوص نقی هستم و مطمعن باشید تمام مردم بامن هم عقیده هستند باید پایتخت ادامه داشته باشد با امید آرزوی موفقیت برای تمام کسانی که برای این سریال زحمت میکشند خداخیرتون بده

حمید گفته :

من آرزو دارم که زود تر پایتخت ۵رو درست کنن

گیسو گفته :

اونایی که میگیدپایتخت مزخرفه باهمتونم…آدمایی مثل من باپایتخت زندگی کردن.احساس میکنن عضوخانواده شونن وواقعاوجودچنین خانواده ای رولمس کردن…
پایتخت یه فیلم فوق العاده است که امیدوارم همونطورکه آقای تنابنده گفتن ذهنشون تاپایتخت۱۰۰ بکشه.شماهایی که میگین اوناهم حتماحرف شمارومیخونن وعمل میکنن جهت اطلاعتون اوناروحرف مردمشون تعصب دارن…پایتخت هیچوقت قدیمی نمیشه وهیچوقت خاک نمیخوره…هرگز…راستی،خواهشاهمون سریالش روادامه بدین نه سینمایی..یه چیزدیگه روهم بگم.همه اونایی که میگن پایتخت خزشده،پایتخت مزخرفه پایتخت فلانه و…اگه براتون مهم نبودنمی اومدین دنبالش اینجاسرچ کنین.پس مهمه برای هممون همتون وهمشون…

گیسو گفته :

لطفاپایتخت۵حتماساخته بشه..حتما

پاپیون گفته :

سلام، اگه دولت بجای این همه سرمایه ووووو که خرج جمع آوری و مبارزه با ماهواره میکنه، عزمش رو برای ساختن سریال پایتخت و سریال هایی همچون پایتخت جزم کنه، خود بخود مردم جذب رسانه ملی میشن

حسین گفته :

سلام راست میگن اقای محسن تنابنده در پایتخت۵ نیست

عباس گفته :

خیر

حسین گفته :

سلام من حسین لطفی یکی ازطرفتاران سریال پایتخت هستم وامیدوارم پایتخت۵ ساخته شود

امير گفته :

چیشد بالاخره پایتخت ۶پخش میشه یانه

بیتا گفته :

بذار پنجش ساخته شه ششمیش پیشکش!

Motahare گفته :

ایشالاه تا نوروز ۹۶ پخش میشه؟؟؟؟

Motahareh گفته :

سلام لطفا پایتخت۵ رو هم بسازید دیگ ما منتظریم ممنون خیلی خوبه

ali گفته :

باو دمت گرم

alireza گفته :

با تشکر از زحمات شما .سریال پایتخت علاوه بر طنز بودنش اخلاق های خوب اجتماعی را به تصویر گذاشته است .منتظرفصل ۵این مجموعه هستیم.

امیر حسین گفته :

سلام واقعا دست شما درد نکند فیلم بی نظیری است به خدا جالبه ما بهش عادت کردیم هورو خدا بسازید دست شما درد نکه نوروز ۹۶منتظر این سریال زیبا هستیم

بیتا گفته :

این سریال واقعا عالیه من که عاشقشم واسه کسایی که از این سریال بدشون میاد متاسفم

بیتا گفته :

فکر کنم پایتخت یه خورده خز شده دیگه

Farhad.hoseini گفته :

من این سریال رو خیلی دوس دارم عاشق بازیگراشم لطفا پایتخت پنج رو بسازید

ناشناس گفته :

خیلی عالیه حرف الکی نزن

علیرضا گفته :

ما هنوز منتظریم اما پایتخت۵ هنوز شروع نشده

محمود گفته :

سلام خسته نباشید کل بازیگرانه هستند خواش مکنم سنمایش کنید منمون

ناشناس گفته :

سلام سریال پایتخت عالیه لطفا ۵ بسازین

صادق گفته :

عالیه منتظر پایتخت ۵ هستیم

الهام طباطبایی گفته :

میگم که ممنون از پایتخت ۳و۴ لطفا ۵ راهم پخش کنید

الهام طباطبایی گفته :

جان خودتان پایتخت پنج رو بسازید مثل پایتخت ۳ باشه مگر مردم چه گناهی کردند

ناشناس گفته :

سلام.من واقعا عاشق پایتخت هستم،امیدوارم که هرسال سری جدیدی از پایتخت پخش بشه.ازشما خواهشا تقاضا دارم که برای ساخت سری های جدید این سریال زیبا اقدام نمایید.همچنین از بازیگران این مجموعه کمال تشکر رو دارم مخصوصا آقای تنابنده.حامد رضائیان.کرمانشاه

ناشناس گفته :

خیلی باهات موافقم.سیناعلیزاده.جوانرود

فاطمه 12ساله گفته :

سلام من پایتخت رو خیلی خیلب دوس دارم و همی فصل هاشو نگاه کردم پایتخت۵رو هم بسازین و اونایی که میگن پایتخت فیلم بدیه و مسخره اس نگاه نکنن اصلا کی از اونا نظر خواست که میگن بده چرت نگین پایتخت عالیه عالییییییییییی ♥♥♥

عاشق واقعی پایتخت ازایلام گفته :

باسلام خدمت دست اندرکاران این مجموعه زیبا ازشما خواهشمندیم که بجزپایتخت۵پایتخت۶و۷و۸و۹و۱۰وحدالمقدوراین مجموعه زیباوبسیاردلنشین راپخش کنید متشکرازدست اندرکاران مجموعه پایتخت به خصوص آقای تنابنده

Nkh گفته :

به نظر من ۹۰ درصد شاید هم بیشتر، از این سریال راهی هستند. من که فکر می کنم نطر و علاقه مندی مردم فقط بهونس چون همه راضی اند اما فکر کنم خود مسئولیت ناراضی اند.
من که واقعا دوست دارم پایتخت تا ابد ادامه داشته باشه.

مهشيد و عليرضا گفته :

ما برنامه شما را دوست داریم

حامی واقعی پایتخت گفته :

اقا من به عنوان نماینده همه مردم از شما در خواست میکنم پایتخت ۵رو هم بسازیت لطفا واقعا تو ذهن ما نقش بسته

m گفته :

ای کاش پخش کنن

مهدی گفته :

ایا پایتخت۵ ادامه پایتخت۴ است؟

m گفته :

چی کار داری

امیدحسینی از گیلان گفته :

با سلام و خسته نباشید به تمام عوامل سریال پایتخت خواهش میکنم سریال پایتخت رو بسازید هر سال چون این سریال اصلا خسته کننده نیست و واقعا جذابیت داره و تا هر جایی که ادامه داره همینطور که اقای تنابنده گفتن این سریال برای ما همیشه جذابیت داره و دوس داریم سریال پایتخت هر سال با قسمت های جدید و بازیگرانی متفاوت هم ادامه داشته باشه ازتون خواهش میکنم که یادتون نره مردم منتظر این سریال هستند

مهدیه 14 مازندران گفته :

عالی لطفا بخش شود خواهش لطفا

علیرضا گفته :

کی می گزارید پایتخت ۵را

ناشناس گفته :

like

ناشناس گفته :

احسان پس کی پایتخت پنج رو دورست می کونین

امیر گفته :

اسفند ماه شروع میشود

آرتمیس گفته :

بخت گل نی میگذارند پایتخت۵ را

رضا گفته :

بسیار عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هست . لطفا پایتخت ۵ را با ایده های جدید بسازید

کیاراد گفته :

در پایتخت ۴ رابطه نقی با هما خیلی خوب نبود البته کلا شخصیت نقی یکم منفی تر از گذشته بود خواهش میکنم در پایتخت ۵ اصلاح کنید

خیلی گفته :

خیلی خوبه

مریم از شیراز گفته :

بی صبرانه منتظر پایتخت ۵ هستم پایتخت برای من یاداور لحظات خوب خوابگاه دانشجوئیه که با هم اتاقیام دانلود کرده بودیمو شبا نگا میکردیم کلی میخندیدیم

مریم از شیراز گفته :

بی صبرانه منتظر پایتخت ۵ هستم

محمد گفته :

شاید باور نکنید
ولی مجموعه پایتخت تنها دلخوشی همسر من است و هروقت دلش میگیره میشینه پای لب تاپ و پایتخت میبینه همه دیالوگاشو حفظه

زهرا نعمتی گفته :

با سلام و خسته نباشید
من سریال پایتخت ۱۲۳و۴ را بارها و بارها دیده ام و در تمام عمر ۳۱ ساله ام سریالی به این جذابی با ان طنز فوق العاده ندیدم خواهش میکنم تا پایتخت ۱۰۰ را بسازید

امیر گفته :

خوبه

ناشناس گفته :

پایتخت خیلی خوب است من دلم می خواهد پایتخت ۱۰۰ساخته شود

علی گفته :

عالیه

ناشناس گفته :

من از پایتخت ۱ ۲ ۳ ۴ را نگاه کردم خیلی جالب بود پایتخت داره پیر میشه انشاالاه پایتخت ۱۰۰رو هم بسازید جالبه با تشکر از تهیه کننده خانم الهام غفوری کاگردان اقای سیروس مقدم و بازیگر و دستیار کارگردان اقای محسن تنابنده

ابوالفضل از رفسنجان گفته :

اقای مقدم پایتخت ۵ رو بسازید

آیدا منصوری 23 ساله از تهران گفته :

از آقای مقدم و خانم غفودی و آقای محسن تنا بنده
خواهش می کنم سریال پایتخت ۵ را بسازید

lpnei گفته :

سلام.من بی صبرانه منتظر سریال پایتخت ۵ هستم.امیدوارم بسازن

b.ch.i گفته :

به گمانم یه خبرایی شده ولی اگر هم ساخته بشه فیلم سینماییش ساخته میشه (ما سریالشو میخواییییییم )

yasi گفته :

توروخدااااا توورووووخداااا پایتختتتت۵رو بساازیدددد

بیتا گفته :

یه خبرایی شده یاسی جون خوششحال باش

amir.m گفته :

امسال عید که نشداین سریال پخش بشه ولی از کارگردان فیلم خواهش میکنم پایتخت۵را برا ماه رمضان آماده کنند

سحر گفته :

خواهشا پایتخت رو بدین.

سحر گفته :

بعضی ها فکر می کنند که مازندرانی ها پایتخت رو دوست ندارند ولی این جور نیست. اتفاقا من خودم مازندرانی هستم و خیلی پایتخت رو دوست دارم. فامیل هام هم با این که اهل تلوزیون نیستن ولی با علاقه پایتخت رو می بینن. آقای تنابنده، از شما خواهش می کنم که پایتخت۵ رو هم بدین. ممنون می شم

taynu گفته :

بله.اتفاقا من به عنوان یه کسی که مازندرانی نیستم بعد دیدن صفا و صمیمیت اشخاص فیلم دو برابر ارادتم نسبت به کل شمالی ها و خصوصا مازندرانی ها بیشتر شد

ملیکا گفته :

سلام از آقای محسن تنابنده خواهش میکنم حتما در نوروز ۹۵ سریال زیبای پایتخت پنج رو هم بسازید من وخوانواده ام مشتاق دیدن این فیلم هستیم

ن گفته :

لطفا امسال هم پایتخت بدهید

آیدا منصوری 23 ساله از تهران گفته :

باسلام لطفن پایتخت ۵ هم ساخت شود

عسل حکمتی گفته :

با سلام لطفا پایتخت۵ هم سا خته شود

فاطیما گفته :

عزیزم امیدوار باش که ساخته میشه.

عزیزم گفته :

عزیزم

پایتخت 1000000 گفته :

پایتخت بهترین سریالی هست که تا حالا پخش شده و از سازندگانش تقضا دارم پایتخت ۵رو هم بسازید

یگانه گفته :

طول میکشه

ava گفته :

امیدوارم دیگه ساخته نشه . مازندرانی هارو مسخره میکنن تاخودشون شادباشن .

b.ch.i گفته :

آوا جون اگه کل نظرات رو بخونی همه موافق ساختشن

سهیل گفته :

اگه مازندرانی ها بخوان مسخره بازی ترک هارا دربیارن دیگه کلا تلوزیون افتضاح میشه…

علی از شیراز گفته :

شما که علاقه ندارید نگاه نکنید

علاقه مند به پایتخت گفته :

همه میگن پخش شه حتی مازنی ها حالا اگه شما دوست ندارین نگاه نکنین

جیمزباند گفته :

من فکر می کنم آوا خانوم شیرازی تشریف دارن حال ندارن کانال رو عوض کنن

امیر علی گفته :

عایه

امیر علی گفته :

لطفا بایتخت ۵ را بسازید

بیتا گفته :

سئوال:آیا پایتخت۵ ساخته میشه؟

جواب:خیییییییییییییییییر (ولی امید وارم ساخته بشه!!!!!!!)

نگین گفته :

خخخخخخخخخخخخخخخ چقدر تو بانمکی(!)

یه بیکار گفته :

رااااااااااااااااااااااست میگه

یه بیکار گفته :

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی

فاطمه گفته :

لایک

بیتا گفته :

هر روز به امید ساخت پایتخت ۵ تمام سایت هارو میخونم تورو خدا سریال پایتخت ۵ رو بسازین.لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا.ما با هر قسمت پایتخت ۴و۳و۲و۱ خاطره داریم.اگه ساخته نشه خیلی بد میشه

منا گفته :

عزیزم سعی کن اهداف عالی تری برای گشت زنی توی نت داشته باشی.به امید یه سریال میای نت!!!!!!!!!!!!!!!!!

باران گفته :

بیتا جان من راست میگه

ناشناس گفته :

لطفا پایتخت۵ هم بسازین لطفا لطفا لطفا

شایان گفته :

ما با خاطره و ساخت پایتخت های بعدی زنده ایم پس این خوشی رو از ما نگیرین چون واقعا از این فیلم خاطره داریم. منتظریم پایتخت.

علی گفته :

من هروقت به شخصه پایتخت ونگاه میکنم اگر مریض هم باشم خوب میشم انقدر که این فیلم جذاب طنز هست که برای همین هست مردم از این سریال راضی هستند دست اقای تنابنده درد نکنه امیدوارم خدا سلامتی به ایشان وخانواده شان بدهد

الهام طباطبایی گفته :

آقا شایان راست میگه

شایان گفته :

امیدوارم پایتخت ۱۰۰ هم ساخته بشه بگین ایشالله. لایک کنین.

ناشناس گفته :

ایشالله

مهدیه 14 مازندران گفته :

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هرکی موافقه لایک کنه

الهام طباطبایی گفته :

واقا مگر ۱۰۰ هم داریم

شایان گفته :

سلام و خسته نباشید به عوامل پر طرفدار پایتخت خواهشن اگه امکانش هست این فیلم رو ادامه بدین چون واقعا خاطره میشه برامون و مردم رو از ته دل میخندونه و با اشتیاق اینکه دوباره پایتخت هرسال ادامه داره زنده ایم. پس فیلمشو درست کنین.

ناشناس گفته :

من اوایل از سریال پایتخت خوشم می آمد و آقای خمسه را یک هنرمند واقعی میدیدم ولی متاسفانه در شهر ساری (مرکز استان مازندران) که مردمی تحصیلکرده و با فرهنگ و هنردوست دارد رفتار زشتی از این آقا سرزد که باعث ناراحتی اطرافیان شد و همچنین مردم مازندران وقتی با صحنه هایی روبرو شدن که نشون دهنده تمسخر بود جلوی استانداری به ادامه پخش این سریال اعتراض کردند و من هم اعتراض دارم. و امیدوارم از هر قومی که اینجا هستند ومیبینند این موضوع را درک کنند.همون طور که به رفتار عمو های فتیله حساسیت نشون دادن به خاطر توهین به آذری ها.من هم خودم از جامعه هنرمندان هستم

ابراهیم حیدری گفته :

امیدوارم پایتخت ۵ ساخته شود چون واقعا عالیه

mohamad گفته :

لظفا پایتخت ۵را هم بسازید

مهراد گفته :

ایکاش پایتخت ۵ هم ساخته بشه.لطفا بسازید.

سعید گفته :

کسانی که واقعا پایتخت میخواهند برن تو صحفه سیروس مقدم

علی گفته :

امیدوارم که پایتخت ادامه داشته باشد

محمدرضا گفته :

سلام .محمد رضا محمدزاده هستم از استان بوشهر .تقاضای ساخت پایتخت ۵ را دارم من از بابا پنجعلی خیلی خوشم میاد موقعی که میگه :بخوابونم دهنش.
من از اقای محسن تنابنه تشکر می کنم.
محسن جان فدددددددددااااایییییییییییییییییی داری.

سحر گفته :

آقای تنابنده فدائییییییی داری.

مرصاد گفته :

سلام.به عوامل سریال پایتخت خسته نباشید میگم همین طور اقای تنابنده خواهش مند هستم که به ساختن سری بعدی این فیلم ادامه دهید چون واقعا دل کندن از این سریال سخته و همه این استقبال ها فقط وفقط بخواطر زحمت های فراوان اقای تنابنده هست اقای تنابنده فدایی داری!!!!!من که از این سریال خیلی راضی هستم و تاحالا نشده قسمتی از این سریال رانبینم امید وارم این سریال همچنان ادامه داشته باشه
مرصاد حیدری هستم ۱۵ ساله

سارا گفته :

لطفا فصل پنجم پایتخت رو هم بسازید واقعا خیلی بیننده داره .

خانم حسنی گفته :

سلام .خیلی هم خوبه افرین به شما.خسته نباشید.

فریباFFFFF گفته :

واااااای خعععلی خووووووووب میششششه اگه پایتخت ۵ هم ساخته بشششه

رضا نظری گفته :

سلام من خوشبختانه تاکنون همه ی قسمت های پایتخت ۱ و ۲ و ۳ و ۴ را دیده ام وهیچ کدام را از دست نداده ام. به نظر من پایتخت باید ادامه داشته باشد چون اینگونه به جذابیتش افزوده میشود. من از آقای تنابنده و آقای مقدم بخواطر این مجموعه ی بسیار زیبا تشکر میکنم و خواهش میکنم که پایتخت ۵ راهم بسازند

آزیتا گفته :

اره

الناز گفته :

آخر نفهمیدیم چوچانگ مرده یا نه

ناشناس گفته :

شما النازحبیی هستید

آزیتا گفته :

بله

س.م.م گفته :

عالیه امیدوارم سری ۵ را بسازند

عسل گفته :

پایتخت همیشه عالیه نه عالی کمشه فوق العاده ست
تنها سریالی هستش که نه تنها خودشو بلکه تمام تکرارهاشو حتی اونی که نصفه شب هستش هم میبینم و برای قسمت بعدش ثانیه شماری میکنم و همیشه موقعی که قسمت اخرش پخش میشه تو خونه ما تا دوروز عزا عمومی برگزار میشه و تنها سریالی هستش که بعد از پخش هم یا سی دی هاشو میخرم و دوباره نگاه میکنم یا دانلود میکنم
دم همشون گرم امیدوارم پایتخت۲۰ هم ساخته شه
خسته نباشید به همه ی تیم مخصوصا اقای تنابنده

چت آمل گفته :

سلام

خیلی از ایرانی ها منتظر پایتخت ۵ هستند . منتظر پایتخت ۵ هستیم .

در ضمن من بچه های کوچک را دوست دارم نیکا و سارا

چت مازندران گفته :

سلام

متاسانه نتوستم پایتخت۴ را آخرین قسمتشو ببینم

سارا گفته :

واقعا این سریال بسیار عالی و دوست داشتنی است . من امیدوارم این سریال سالهای سال ادامه داشته باشد چون شادی را به خانه های مردمی می آورد که نیازمند این چنین شادیهایی هستند

رضا نظری گفته :

سلام به آقا یا خانوم زارع. در قسمت آخر پایتخت ۴ هما برای کمک به نقی و بقیه به خانه در حال ساخت میرود ولی همزمان با رسیدن هما ماموران شهرداری برای تخریب خانه به آنجا میرسند ولی نقی و ارسطو فکر میکنند هما به همراه ماموران برای خراب کردن خانه آمده است. ماموران تخریب به در خانه میروند تا به نقی و بقیه بگویند که خانه را تخلیه کنند بعد اوس موسی فهیمه را میفرستد تا به دروغ به ماموران بگوید که شوهرش ماموریت است بعد از اتمام صحبت های فهیمه وی شروع به گریه کردن میکند و بابا پنجعلی ناراحت میشود و اسلحه ی ساچمه ای را بر میدارد و به بیرون از خانه میرود همه با دیدن اسلحه فرار میکنند و مامور تخریب به پلیس گزارش میدهد ولی هما برای پلیس توضیح میدهد که بابا پنجعلی فراموشی دارد و آن اسلحه خالی بود و پلیس میرود در همین هنگام نقی با عصبانیت یک گالن آب را با یک فندک بر میدارد و از خانه بیرون میبرد بعد آب را روی خود میریزد و گالن را پرت میکند همه باشنیدن صدای گالن متوجه نقی میشوند نقی داد میزند خانم هما سعادت تا ۱۰ میشمارم اگه دار و دسته ات را جمع نکنی و از اینجا نری خودمو آتیش میزنم. همه فکر میکنند که در گالن نفت است و میترسند درحالی که نقی در حال شمردن است هما سکته میکند ونقی به همراه فهیمه اورا به بیمارستان میبرند و نقی میفهمد که اشتباه کرده است و به هما تهمت زده است. خلاصه اینکه داستان به خوبی و خوشی تمام میشود و به پیشنهاد اوس موسی نقی-هما-بابا پنجعلی و زنش- ارسطو و مادرش-اوس موسی و سوسن همگی با قطار به مشهد میروند.هنگامی که قطار در حال حرکت است رحمت دنبال قطار میدود و سعی میکند به اوس موسی بگوید که عاشق سوسن است ولی اوس موسی صدای اورا نمیشنود و در حالی که رحمت درحال دویدن است سریال تمام میشود

ایتک زارع گفته :

من به پایتخت ۱و۲و۳ نگاه نکردم اما پایتخت ۴ عاللللللللللللللللللللللییییییییییییییی بود ولی نتونستم قسمت اخر پایتخت را ببینم لطفا اگه میشه پایتخت ۵ رو هم بسازید و اگه بشه یه بنده خدای قسمت اخری پایتخت رو توضیح بده کار داشتم نگاه نکردم

ناشناس گفته :

تو قسمت آخر وقتی برای تخریب اومدن نقی خودشو می خواست آتیش بزنه همی سکته می کنه ۴۰۰هزار دلاری که قرار بود به ارسطو بدن فقط پنجاه هزار دلار بهش می دن و بعد همه گی میرن مشهد و سوسن هم با هیچ کس ازدواج نمی کنه

sky گفته :

عزیزم علاوه بر۴۰۰ هزار دلار قراره ۵۰ هزار دلار دیگه بهش بدن…سوسن اشتب ترجمه کرده بود

نیلوفر گفته :

عزیزم بهتره اول اشتباه و درست بنویسی بعد نظر بدی بعدشم شما مطمئنی

حلما گفته :

نخیر.ارسطوکه زبان بلد نیس اشتب ترجمه کرده نه سوسنی که بلده.نقی هم اونجا به روش نیاورد.

نیلوفر گفته :

نخیر انگار هیچکس یاد نمی گیره

پردیس گفته :

سلام
منم امیدوارم همین طوری.پایتخت ادامه داشته باشه چون من خیلی سریالش دوست دارم موفق باشین

سعید گفته :

این سریال باعث شد ما از ماهواره دل بکنیم ممنونم آقای مقدم و تنابنده

ناشناس گفته :

واقعا این سریال جا داره که تا ده فصل هم کار بشه اصلا خسته کننده نمیشه. دست همگیشون درد نکنه

ناشناس گفته :

پایتخت ۴ عالی بود خواهش میکنم ۵ را بسازید

hi گفته :

chashb, oona ham in comment e toro mikhoonan hatman, va hatmanam goosh midan be harfet :)) cheghad mardome ma kholan

پوریا گفته :

فدایی دارید بسیار عالییییییییییییییییییییییییییی

AtrinA گفته :

یکم شاید اغراق آمیز باشه ولی خدایی پایتخت ۴ یکم از حد خارج شده بود . اینکه این اختلافات بین نقی و هما پیش بیاد که بنظرم همش تقصیر ارسطو بود !
ولی پایتخت ۳ هیچ وقت قدیمی نمیشه ! اگر ادامه داشته باشه که خیلی باحال تر میشه .
امید وارم ادامه پیدا کنه.

ناشناس گفته :

lمن فکر مکنم سریال پایتخت کاری حساب شده وبرنامه ریزی شده است وعیده های محسن تنابنده بی نزیر است

علی گفته :

پایتخت۴ هم پثل پایتخت های قبلی فوق العاده بود و از محسن تنابنده تشکر میکنممم

هما گفته :

واقعا از تمامی شما ها بابت ساخت این سریال بی نظیر تشکر می کنم وخواهش وتمنا می کنم که این سریال ادامه داشته باشد.

مدیر
سعید گفته :

مسخره ترین و بی معنی ترین فیلمی هستش که تو عمرم دیدم و واقعا بی مزه است

مدیر
بهمن گفته :

من از مازندران هستم فکر میکنم این سریال به نوعی توهین به لهجه ماست اگر دوستان جراتش رو دارن با گویش دیگر اقوام فیلم بسازن

امین گفته :

لطفا لطفا لطفا پایتخت ۵رو بسازین ما با هر یک از قسمت های. ان خاطره داریم تو رو خدا بساااااااااااااااااازین

مدیر
پارسا گفته :

تورو خدا پایتخت ۵،رو بسازین مثل ۴،باشه خیلییییییی قشنگ بود

مدیر
ابوالفضل گفته :

بزن جومونگتو نگاه کن ما به هنرمندان ایرانی احترام نمیزاریم برو دوغتو بنوش

مدیر
نگار گفته :

سریال بایتخت جزسریال های موفق است و به نظر من طرفداران زیادی دارد واگر سری ۵هم درست شود طرف داران زیادی را خواهد داشت خیلی سریال خوبی است کاش بسازن

مدیر
نگار گفته :

شما اشتباه میکنین آقا سعید اگه دوست ندارین می تونین نگاه نکنین اجبار که نیست مجبور هم نیستین نظر بدین در باره فیلمی که میگین مسخره است

مدیر
مرتضی گفته :

فقط یه آدم بی قلب و بی ذوق میتونه بگه این سریال بی معنی بوده.
فضای این خانواده فضای یه خانواده سادست و این موجب شیرین شدن فیلم شده و مردم بهش علاقه نشون دادن.
لطفا حتما نه تنها یک سری دیگه بلکه سری های بعد این سریال رو هم بسازین ممنونم.
باور کنین این شادی آفرینی خیلی ثواب داره.
ضمنا هیچ جا از این فیلم هتک حرمت نبوده.
من خودم هم یک مازنی هستم.
تشکر از همه دست اندر کاران این سریال.

مدیر
عرفان نوحی گفته :

من هم از طرفداران خو سریال پایتخت هستم منهم خیلیییییی دوست دارم که پایتخت پنج هم تولید شود امی وارم تولید شوود

مدیر
قاسم شاکری عاشق عاشق عاشق پایتخت گفته :

لطفا پایتخت را پخش کنید خیلی دوستش دارم سالارید

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث