موضوع :تلویزیون

پایتخت 5 , زمان پخش سریال پایتخت 5 , سریال پایتخت رمضان 96

پایتخت 5 ,زمان پخش پایتخت 5

با پایان یافته پخش مجموعه پایتخت 4 همه طرفداران این سریال منتظر ساخت سری 5 این مجموعه می باشند.

به طوری که کامنت های زیادی در صفحات این مجموعه و سازندگانش مبنی بر درخواست ساخت پایتخت 5 داده شده است.

محسن تنابنده در پاسخ به این پرسش که آیا «پایتخت» ظرفیت تولید فصل‌های دیگر را خواهد داشت گفت: سریال پایتخت به گونه ای طراحی شده است که تا الی‌الابد می توان برای آن قصه نوشت و کار شود به شرط آن‌که همه چیز دست به دست هم بدهد. من فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود اما چیزی که از بازخورد مردم ما می بینیم بسیار راضی و خشنود کننده است البته باید گفت حرفه ای‌های به نام و اهل تفکربسیاری، از کار راضی هستند…..

توجه : سریال پایتخت 5 به دلیل طولانی شدن مراجل تولید در رمضان 96 پخش نخواهد شد.و بخش آن به بعد این ایام موکول شده است که زمان آن اعلام میگردد.

پیش تولید پایتحت 5 آغاز شد

احمد مهرانفر و محسن تنابنده با انتشار عکس زیر در اینستاگرام در فروردین 96 اعلام کردند که این روزها برای پیش تولید ساخت پایتخت 5 به قبرس سفر کرده اند تا بعد از تعطیلات نوروز فیلمبرداری مجموعه شروع گردد تا رمضان 96 روی آنتن برود.

پایتخت 5 در قبرس و یونان

تنابنده در پاسخ به این سوال که چقدر در نوشتن فیلمنامه فضای کار مهیا بود و دستش در نگارش باز است گفت: طبیعتا پایتخت در تلویزیون قرار است پخش شود و باید براساس چارچوب نظام جمهوری اسلامی قصه ها طراحی و آماده شود اما دست ما 110 درصد باز است. اعتماد کامل از طرف شبکه به ما وجود دارد و این اعتماد دوسویه است، من دستم در«پایتخت» و ارایه قصه ها بسیار باز است

پایتخت 5

پیش از این هومن حاج عبداالهی از بازیگران پایتخت در گفتگو با خبرنگان گفته بود :

تمام «پایتخت» بصورت یک حافظه اطلاعاتی درون ذهن محسن تنابنده بعنوان طراح پایتخت قرار دارد که خشایار الوند و حسن وارسته هم به او کمک می کنند برای این که این اطلاعات به روز کاغذ بیاید و در قالب فیلمنامه و سریال شکل بگیرد.

او همچنین می‌گوید: محسن تنابنده بدلیل خاطراتی که از خطه زیبای مازندران داشته و به خاطر همه اتفاقاتی که برای او در آنجا افتاده است به قول خودش تا «پایتخت 100» هم در ذهنش قصه و داستان دارد و می تواند با آوردن شخصیت‌های جدید داستانهای تازه ای را روایت کند.

پایتخت ۵

مدیر فیلم و سریال شبکه یک سیفی آزاد نیز در پاسخ به اینکه با توجه به پخش ماه رمضانی پایتخت 4 ، امکان ساخت پایتخت 5 برای نوروز امسال وجود دارد؟ به ایسنا گفت: تا زمانی که پایتخت میان مردم جذابیت داشته باشد و دوستان سازنده قصه های نو و جذابی داشته باشند این مجموعه قابلیت ادامه دار بودنش وجود دارد و ممکن است شبکه اول نوروز 1395 پایتخت 5 را هم داشته باشد. در کل ما برای ادامه پایتخت به درخواست مردم احترام می گذاریم.

خبر تکمیلی ( 22 آذرماه 95)

سریال پایتخت 5 در رمضان 96 پخش می شود ؟

محسن تنابنده بازیگر و نویسنده سریال پایتخت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از شروع سایت سری پنجم سریال پایتخت را داد .

در میان صحبت‌ های الهام غفوری احتمال سرمایه‌ گذاری موسسه اوج برای ساخت پایتخت ۵ است. به گفته این تهیه‌ کننده طرح سینمایی «پایتخت» از لحاظ قصه آنقدر جذاب بوده که این موسسه برای تبدیل آن به سریال علاقه نشان داده و برای سرمایه‌گذاری آن وارد مذاکره شده است.

از زمان ساخت اولین مجموعه «پایتخت» سازندگان آن به دنبال گرفتن مجوز از تلویزیون برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه بوده‌اند که بارها خبر آن منتشر شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است، البته پس از ساخته شدن «علی البدل» توسط همین گروه به نظر می‌رسید پرونده ساخت پایتخت‌ها که بعد از سری چهارم درگیر حواشی و انتقادات تند و تیز شده بود، بسته شده است.

از سوی دیگر نیز در ماه‌ های اخیر خبری درباره آغاز پیش‌تولید سریال الف ویژه‌ای به نام «هنگام بیداری» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد منتشر شد که موسسه اوج سرمایه‌گذاری آن را بر عهده گرفته بود و موضوع آن به مقاومت تاریخی مردم بوشهر و شخصیت آیت‌ الله سیدعبدالحسین لاری بازمی‌گشت؛ اما ظاهرا ماجرای همکاری مقدم و سازمان اوج شکل دیگری به خود گرفته است و این سازمان قصد دارد به تولید قسمت بعدی سریال پرطرفدار مقدم یعنی «پایتخت ۵» کمک کند.

بعد از انتشار خبری درباره مذاکره برای ساخت سری پنجم «پایتخت» به سراغ تهیه‌کننده این مجموعه الهام غفوری رفتیم. غفوری در این‌باره این‌طور توضیح داد: «در طول ساخته شدن سری‌های مختلف «پایتخت»، تلویزیون قرار بود مجوز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه را صادر کند که هنوز دراین‌باره در حال مذاکره هستیم. اما در نهایت این طرح سینمایی به سریال تبدیل شد و با توجه به جذاب بودن قصه سازمان هنری اوج برای تولید سری پنجم آن وارد مذاکره شده است، از طرف دیگر هم این پروژه پروژه سنگینی است و واقعا سرمایه‌گذاری شخصی برای آن ممکن نیست.»

به گفته غفوری به زودی نتیجه مذاکرات هم با صداوسیما برای ساخت و پخش این مجموعه در رمضان 96 و هم با سازمان اوج درباره سرمایه‌گذار

ی اعلام خواهد شد، با این حساب به نظر می‌رسد ساخت «پایتخت» اولین همکاری مقدم و موسسه اوج خواهد شد و این سریال قبل از سریال الف ویژه «هنگام بیداری» که والی‌نژاد گفته بود تولید آن یک‌سال و نیم زمان خواهد برد، به تولید می‌رسد. از سوی دیگر با توجه به حضور اوج در سال‌های گذشته در ساخت آثار سینمایی می‌توان این احتمال را نیزدر نظر گرفت که اوج پس از ساخت سریال به دنبال تولید نسخه سینمایی «پایتخت» نیز خواهد بود. موسسه اوج سال گذشته فیلم‌های «بادیگارد»، «ایستاده در غبار» و «هیهات» را تولید کرد که هر سه فیلم امسال به نمایش عمومی درآمدند.

پیش تولید پایتخت 5 آغاز شد 23 آذر 95

سری پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و با سرمایه گذاری سازمان اوج تولید می شود.

حبیب الله والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان اوج گفت: طی مذاکرات به عمل آمده سری پنجم سریال «پایتخت» با سرمایه گذاری سازمان اوج و با حضور گروه سازنده این سریال قطعی و پیش تولید کار نیز بلافاصله آغاز شده است.

مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان اوج افزود: در حال حاضر فیلمنامه «پایتخت ۵» در حال نگارش است و به نظر می رسد تصویربرداری این سریال حدود ۴ ماه به طول بیانجامد. ضمن آن که در تلاش هستیم که تصویربرداری را از بهمن ماه آغاز کنیم.

والی نژاد درباره لوکیشن های سریال نیز بیان کرد: تصویربرداری بخشی از سریال در کشورهای بحرانی منطقه خواهد بود.

«پایتخت ۵» اوایل اسفند در یونان کلید می‌خورد

الهام غفورى، تهیه کننده سریال «پایتخت» گفت: اگر مشکلی پیش نیاید به احتمال فراوان اوایل اسفند ماه 95 «پایتخت 5» را مقابل دوربین می‌بریم.

وى در ادامه افزود، اواخر این هفته سفری به آتن براى هماهنگى ها خواهم داشت.

تهیه کننده سریال علی البدل درباره حضور دوقلوهای این مجموعه تلویزیونی نیز گفت: سارا و نیکا فرقانی اصل در این سری از «پایتخت» نیز حضور دارند.

بازیگران پایتخت 5

زمان پخش پایتخت 5 , پایتخت 5 در قبرس


36,377 بازدید

نظرات کاربران

۱۶۵
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازپخش پایتخت کی پخش میشه

علیرضا دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

سلام ببخشید میخواستم بدونم هم پایتخت چند قسمت هست و اینکه دقیقادر چه ماه پخش خواهد شد. لطفا پاسخ من را بدید.

سحر جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

با سلام. پیشنهادی داشتم که امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. با توجه به اینکه هیچ الزامی در پخش سریال در ایام عید یا رمضان، وجود ندارد، یکبار ساخت و پخش سریال را به شبهای تابستان موکول کنند و برای فصل تابستان این سریال را تهیه فرمایند. به طور کلی هر فصلی یا هر ماهی از سال به استثنای فروردین یا رمضان هم مناسب پخش سریال های جدید می باشد. به ویژه این سریال که طرفداران بسیاری نیز دارد.

حمید سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

زنده دباد گروه پایتخت

فاطمه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

واقعا دستشون دردنکنه که برای مردم این فیلم زیبارو میسازن تا مردم شادبشن،تروخدا این فیلم پایتخت ۵رو بسازن و پخش کنن قراربود توماه رمضون پخش کنن ولی خبری نشد،دل همه مردم به این سریال خوشه،ازآقای تنابنده و دست اندکاراشون تقدیرو تشکر فراوان داریم وخسته نباشید بهشون میگیم،فقط خواهشی که دارم اینه اگر این فیلمو بسازن و پخش کنن دیگه مردم ماهواره نگاه نمیکنن کی هست که جذب این فیلم نشه؟،ماهمه بی صبرانه منتظره پخش فیلم پایتخت هستیم

امید دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

میگن که قرار بود از اوایل اسفند فیلمبرداری یاپتخت ۵ شروع بشه ولی به دلایلی تا بعد عید هم شروع نشد،تازه یک ماه پیش شروع به ساختش کردن و الان هم که ماه رمضون شده به دلیل آماده نبودن سریال برای پخش یه سریال دیگه جایگزینش کردن

عسل شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

میشه بگید پایتخت ۵ از چه شبکه پخش می شود

ریحانه یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

سلام سریال پایتخت از شبکه یک پخش میشود

Morteza جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

سلام اسم من مرتضی است و من و خانواده ام بی صبرانه منتظر پخش مجموعه کامل سریال پایتخت ۵هستیم

مسلم جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

عاشق سریال پایتختم و تا امروز هر سری آن را بیش از ۵ بار تماشا کردم و بی صبرانه منتظر سری جدید هستم و آرزو موفقیت برای تمامی عوامل سریال دارم.

عاطفه چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

سلام… خیــــــــــــــــــــلی از سریال پایتخت راضی هستیم و بی صبرانه منتظر سری جدیدش هستیم….با تشکر از همه دست اندر کاران این سریال بی نظیر

mohsen جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
پایتخت ۵ رو لطفا بسازید یکی از برترین و بهترین سریال های ایران پایتخته
لطفا هرچه سریعتر در ایام عید پخش کنید این مجموعه جذاب و دیدنی رو
باتشکر

میثم پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

در حال حاضر پایتخت۵ در چابهار در حال ساخت است المیدوارم که عید نوروز۹۶ پخش بشه و ما خوشحال بشیم دیگه تا ماه رمضان دیگه صبر نکنیم

x شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

از معدود سریالای قشنگ و جذابه. مخصوصا با طبیعت زیبای شمال. من ک از وقتی پایتخت رو گذاشتن عاشق شمال شدم واقعا زیباس. امیدوارم تا ۱۰ شو بسازن.

ملیحه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵

واییی عالیه .خیلی خوش حال شدم بیصبرانه منتظر پایتخت پنج هستم ..تورو خدا بسازینش وخواهشا بازیگران اصلی تو سریال باشن لطفا ..مخصوصا آقای تنابنده عزیز و احمد مهران فر دوست داشتنی.. تشکر فراوان از گروه سازنده پایتخت انشاءالله که موفق و سلامت باشن ..

پایتخت ۹۶۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

بسازینش پایتخت ۹۶۵ تا بسازین

عباس یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵

انشا الله

علی چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

من خودم مازندرانیم اینا ک میگن مازندرانی ها رو مسخره می کنن کاملا در اشتباهن این فیلم خیلی قشنگه و ایشالا ک ۱۰۰ فصل ازین فیلم ساخته شه:|

vahid دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

نقی خیلی دوست داریم

سجاد جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵

خدایا ناموسا یه کاری کن این سری جدیدش ساخته شه ایشالاااا

مسعود سلطانی چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

من عاشق سریال پایتخت و بازیگرانش بخصوص نقی هستم و مطمعن باشید تمام مردم بامن هم عقیده هستند باید پایتخت ادامه داشته باشد با امید آرزوی موفقیت برای تمام کسانی که برای این سریال زحمت میکشند خداخیرتون بده

حمید جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

من آرزو دارم که زود تر پایتخت ۵رو درست کنن

گیسو جمعه ۳ دی ۱۳۹۵

اونایی که میگیدپایتخت مزخرفه باهمتونم…آدمایی مثل من باپایتخت زندگی کردن.احساس میکنن عضوخانواده شونن وواقعاوجودچنین خانواده ای رولمس کردن…
پایتخت یه فیلم فوق العاده است که امیدوارم همونطورکه آقای تنابنده گفتن ذهنشون تاپایتخت۱۰۰ بکشه.شماهایی که میگین اوناهم حتماحرف شمارومیخونن وعمل میکنن جهت اطلاعتون اوناروحرف مردمشون تعصب دارن…پایتخت هیچوقت قدیمی نمیشه وهیچوقت خاک نمیخوره…هرگز…راستی،خواهشاهمون سریالش روادامه بدین نه سینمایی..یه چیزدیگه روهم بگم.همه اونایی که میگن پایتخت خزشده،پایتخت مزخرفه پایتخت فلانه و…اگه براتون مهم نبودنمی اومدین دنبالش اینجاسرچ کنین.پس مهمه برای هممون همتون وهمشون…

گیسو جمعه ۳ دی ۱۳۹۵

لطفاپایتخت۵حتماساخته بشه..حتما

پاپیون چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

سلام، اگه دولت بجای این همه سرمایه ووووو که خرج جمع آوری و مبارزه با ماهواره میکنه، عزمش رو برای ساختن سریال پایتخت و سریال هایی همچون پایتخت جزم کنه، خود بخود مردم جذب رسانه ملی میشن

حسین چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

سلام راست میگن اقای محسن تنابنده در پایتخت۵ نیست

عباس یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵

خیر

حسین چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

سلام من حسین لطفی یکی ازطرفتاران سریال پایتخت هستم وامیدوارم پایتخت۵ ساخته شود

امير شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵

چیشد بالاخره پایتخت ۶پخش میشه یانه

بیتا شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

بذار پنجش ساخته شه ششمیش پیشکش!

Motahare جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵

ایشالاه تا نوروز ۹۶ پخش میشه؟؟؟؟

Motahareh جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵

سلام لطفا پایتخت۵ رو هم بسازید دیگ ما منتظریم ممنون خیلی خوبه

ali جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵

باو دمت گرم

alireza چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵

با تشکر از زحمات شما .سریال پایتخت علاوه بر طنز بودنش اخلاق های خوب اجتماعی را به تصویر گذاشته است .منتظرفصل ۵این مجموعه هستیم.

امیر حسین چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵

سلام واقعا دست شما درد نکند فیلم بی نظیری است به خدا جالبه ما بهش عادت کردیم هورو خدا بسازید دست شما درد نکه نوروز ۹۶منتظر این سریال زیبا هستیم

بیتا شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵

این سریال واقعا عالیه من که عاشقشم واسه کسایی که از این سریال بدشون میاد متاسفم

بیتا چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

فکر کنم پایتخت یه خورده خز شده دیگه

Farhad.hoseini پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵

من این سریال رو خیلی دوس دارم عاشق بازیگراشم لطفا پایتخت پنج رو بسازید

ناشناس دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

خیلی عالیه حرف الکی نزن

علیرضا دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵

ما هنوز منتظریم اما پایتخت۵ هنوز شروع نشده

محمود جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید کل بازیگرانه هستند خواش مکنم سنمایش کنید منمون

ناشناس جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵

سلام سریال پایتخت عالیه لطفا ۵ بسازین

صادق پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

عالیه منتظر پایتخت ۵ هستیم

الهام طباطبایی پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

میگم که ممنون از پایتخت ۳و۴ لطفا ۵ راهم پخش کنید

الهام طباطبایی پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

جان خودتان پایتخت پنج رو بسازید مثل پایتخت ۳ باشه مگر مردم چه گناهی کردند

ناشناس دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵

سلام.من واقعا عاشق پایتخت هستم،امیدوارم که هرسال سری جدیدی از پایتخت پخش بشه.ازشما خواهشا تقاضا دارم که برای ساخت سری های جدید این سریال زیبا اقدام نمایید.همچنین از بازیگران این مجموعه کمال تشکر رو دارم مخصوصا آقای تنابنده.حامد رضائیان.کرمانشاه

ناشناس جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

خیلی باهات موافقم.سیناعلیزاده.جوانرود

فاطمه 12ساله دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵

سلام من پایتخت رو خیلی خیلب دوس دارم و همی فصل هاشو نگاه کردم پایتخت۵رو هم بسازین و اونایی که میگن پایتخت فیلم بدیه و مسخره اس نگاه نکنن اصلا کی از اونا نظر خواست که میگن بده چرت نگین پایتخت عالیه عالییییییییییی ♥♥♥

عاشق واقعی پایتخت ازایلام سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

باسلام خدمت دست اندرکاران این مجموعه زیبا ازشما خواهشمندیم که بجزپایتخت۵پایتخت۶و۷و۸و۹و۱۰وحدالمقدوراین مجموعه زیباوبسیاردلنشین راپخش کنید متشکرازدست اندرکاران مجموعه پایتخت به خصوص آقای تنابنده

Nkh چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

به نظر من ۹۰ درصد شاید هم بیشتر، از این سریال راهی هستند. من که فکر می کنم نطر و علاقه مندی مردم فقط بهونس چون همه راضی اند اما فکر کنم خود مسئولیت ناراضی اند.
من که واقعا دوست دارم پایتخت تا ابد ادامه داشته باشه.

مهشيد و عليرضا پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

ما برنامه شما را دوست داریم

حامی واقعی پایتخت چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵

اقا من به عنوان نماینده همه مردم از شما در خواست میکنم پایتخت ۵رو هم بسازیت لطفا واقعا تو ذهن ما نقش بسته

m دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

ای کاش پخش کنن

مهدی شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵

ایا پایتخت۵ ادامه پایتخت۴ است؟

m دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

چی کار داری

امیدحسینی از گیلان دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

با سلام و خسته نباشید به تمام عوامل سریال پایتخت خواهش میکنم سریال پایتخت رو بسازید هر سال چون این سریال اصلا خسته کننده نیست و واقعا جذابیت داره و تا هر جایی که ادامه داره همینطور که اقای تنابنده گفتن این سریال برای ما همیشه جذابیت داره و دوس داریم سریال پایتخت هر سال با قسمت های جدید و بازیگرانی متفاوت هم ادامه داشته باشه ازتون خواهش میکنم که یادتون نره مردم منتظر این سریال هستند

مهدیه 14 مازندران دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵

عالی لطفا بخش شود خواهش لطفا

علیرضا سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

کی می گزارید پایتخت ۵را

ناشناس چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵

like

ناشناس جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

احسان پس کی پایتخت پنج رو دورست می کونین

امیر پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵

اسفند ماه شروع میشود

آرتمیس جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

بخت گل نی میگذارند پایتخت۵ را

رضا جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

بسیار عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هست . لطفا پایتخت ۵ را با ایده های جدید بسازید

کیاراد سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

در پایتخت ۴ رابطه نقی با هما خیلی خوب نبود البته کلا شخصیت نقی یکم منفی تر از گذشته بود خواهش میکنم در پایتخت ۵ اصلاح کنید

خیلی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

خیلی خوبه

مریم از شیراز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

بی صبرانه منتظر پایتخت ۵ هستم پایتخت برای من یاداور لحظات خوب خوابگاه دانشجوئیه که با هم اتاقیام دانلود کرده بودیمو شبا نگا میکردیم کلی میخندیدیم

مریم از شیراز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

بی صبرانه منتظر پایتخت ۵ هستم

محمد جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

شاید باور نکنید
ولی مجموعه پایتخت تنها دلخوشی همسر من است و هروقت دلش میگیره میشینه پای لب تاپ و پایتخت میبینه همه دیالوگاشو حفظه

زهرا نعمتی جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

با سلام و خسته نباشید
من سریال پایتخت ۱۲۳و۴ را بارها و بارها دیده ام و در تمام عمر ۳۱ ساله ام سریالی به این جذابی با ان طنز فوق العاده ندیدم خواهش میکنم تا پایتخت ۱۰۰ را بسازید

امیر چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

خوبه

ناشناس یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

پایتخت خیلی خوب است من دلم می خواهد پایتخت ۱۰۰ساخته شود

علی پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

عالیه

ناشناس پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

من از پایتخت ۱ ۲ ۳ ۴ را نگاه کردم خیلی جالب بود پایتخت داره پیر میشه انشاالاه پایتخت ۱۰۰رو هم بسازید جالبه با تشکر از تهیه کننده خانم الهام غفوری کاگردان اقای سیروس مقدم و بازیگر و دستیار کارگردان اقای محسن تنابنده

ابوالفضل از رفسنجان پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

اقای مقدم پایتخت ۵ رو بسازید

آیدا منصوری 23 ساله از تهران دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

از آقای مقدم و خانم غفودی و آقای محسن تنا بنده
خواهش می کنم سریال پایتخت ۵ را بسازید

lpnei شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵

سلام.من بی صبرانه منتظر سریال پایتخت ۵ هستم.امیدوارم بسازن

b.ch.i پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

به گمانم یه خبرایی شده ولی اگر هم ساخته بشه فیلم سینماییش ساخته میشه (ما سریالشو میخواییییییم )

yasi جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵

توروخدااااا توورووووخداااا پایتختتتت۵رو بساازیدددد

بیتا پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

یه خبرایی شده یاسی جون خوششحال باش

amir.m شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

امسال عید که نشداین سریال پخش بشه ولی از کارگردان فیلم خواهش میکنم پایتخت۵را برا ماه رمضان آماده کنند

سحر جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴

خواهشا پایتخت رو بدین.

سحر جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴

بعضی ها فکر می کنند که مازندرانی ها پایتخت رو دوست ندارند ولی این جور نیست. اتفاقا من خودم مازندرانی هستم و خیلی پایتخت رو دوست دارم. فامیل هام هم با این که اهل تلوزیون نیستن ولی با علاقه پایتخت رو می بینن. آقای تنابنده، از شما خواهش می کنم که پایتخت۵ رو هم بدین. ممنون می شم

taynu یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

بله.اتفاقا من به عنوان یه کسی که مازندرانی نیستم بعد دیدن صفا و صمیمیت اشخاص فیلم دو برابر ارادتم نسبت به کل شمالی ها و خصوصا مازندرانی ها بیشتر شد

ملیکا چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴

سلام از آقای محسن تنابنده خواهش میکنم حتما در نوروز ۹۵ سریال زیبای پایتخت پنج رو هم بسازید من وخوانواده ام مشتاق دیدن این فیلم هستیم

ن جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴

لطفا امسال هم پایتخت بدهید

آیدا منصوری 23 ساله از تهران پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴

باسلام لطفن پایتخت ۵ هم ساخت شود

عسل حکمتی شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴

با سلام لطفا پایتخت۵ هم سا خته شود

فاطیما جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴

عزیزم امیدوار باش که ساخته میشه.

عزیزم شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵

عزیزم

پایتخت 1000000 چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

پایتخت بهترین سریالی هست که تا حالا پخش شده و از سازندگانش تقضا دارم پایتخت ۵رو هم بسازید

یگانه دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

طول میکشه

ava چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴

امیدوارم دیگه ساخته نشه . مازندرانی هارو مسخره میکنن تاخودشون شادباشن .

b.ch.i چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

آوا جون اگه کل نظرات رو بخونی همه موافق ساختشن

سهیل شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

اگه مازندرانی ها بخوان مسخره بازی ترک هارا دربیارن دیگه کلا تلوزیون افتضاح میشه…

علی از شیراز جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

شما که علاقه ندارید نگاه نکنید

علاقه مند به پایتخت سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

همه میگن پخش شه حتی مازنی ها حالا اگه شما دوست ندارین نگاه نکنین

جیمزباند چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

من فکر می کنم آوا خانوم شیرازی تشریف دارن حال ندارن کانال رو عوض کنن

امیر علی دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

عایه

امیر علی دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

لطفا بایتخت ۵ را بسازید

بیتا چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

سئوال:آیا پایتخت۵ ساخته میشه؟

جواب:خیییییییییییییییییر (ولی امید وارم ساخته بشه!!!!!!!)

نگین چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

خخخخخخخخخخخخخخخ چقدر تو بانمکی(!)

یه بیکار پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

رااااااااااااااااااااااست میگه

یه بیکار پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی

فاطمه پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

لایک

بیتا پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴

هر روز به امید ساخت پایتخت ۵ تمام سایت هارو میخونم تورو خدا سریال پایتخت ۵ رو بسازین.لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا.ما با هر قسمت پایتخت ۴و۳و۲و۱ خاطره داریم.اگه ساخته نشه خیلی بد میشه

منا پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴

عزیزم سعی کن اهداف عالی تری برای گشت زنی توی نت داشته باشی.به امید یه سریال میای نت!!!!!!!!!!!!!!!!!

باران شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

بیتا جان من راست میگه

ناشناس یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴

لطفا پایتخت۵ هم بسازین لطفا لطفا لطفا

شایان دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

ما با خاطره و ساخت پایتخت های بعدی زنده ایم پس این خوشی رو از ما نگیرین چون واقعا از این فیلم خاطره داریم. منتظریم پایتخت.

علی پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

من هروقت به شخصه پایتخت ونگاه میکنم اگر مریض هم باشم خوب میشم انقدر که این فیلم جذاب طنز هست که برای همین هست مردم از این سریال راضی هستند دست اقای تنابنده درد نکنه امیدوارم خدا سلامتی به ایشان وخانواده شان بدهد

الهام طباطبایی پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

آقا شایان راست میگه

شایان دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

امیدوارم پایتخت ۱۰۰ هم ساخته بشه بگین ایشالله. لایک کنین.

ناشناس یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

ایشالله

مهدیه 14 مازندران دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هرکی موافقه لایک کنه

الهام طباطبایی پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

واقا مگر ۱۰۰ هم داریم

شایان دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

سلام و خسته نباشید به عوامل پر طرفدار پایتخت خواهشن اگه امکانش هست این فیلم رو ادامه بدین چون واقعا خاطره میشه برامون و مردم رو از ته دل میخندونه و با اشتیاق اینکه دوباره پایتخت هرسال ادامه داره زنده ایم. پس فیلمشو درست کنین.

ناشناس دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

من اوایل از سریال پایتخت خوشم می آمد و آقای خمسه را یک هنرمند واقعی میدیدم ولی متاسفانه در شهر ساری (مرکز استان مازندران) که مردمی تحصیلکرده و با فرهنگ و هنردوست دارد رفتار زشتی از این آقا سرزد که باعث ناراحتی اطرافیان شد و همچنین مردم مازندران وقتی با صحنه هایی روبرو شدن که نشون دهنده تمسخر بود جلوی استانداری به ادامه پخش این سریال اعتراض کردند و من هم اعتراض دارم. و امیدوارم از هر قومی که اینجا هستند ومیبینند این موضوع را درک کنند.همون طور که به رفتار عمو های فتیله حساسیت نشون دادن به خاطر توهین به آذری ها.من هم خودم از جامعه هنرمندان هستم

ابراهیم حیدری یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴

امیدوارم پایتخت ۵ ساخته شود چون واقعا عالیه

mohamad دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

لظفا پایتخت ۵را هم بسازید

مهراد شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

ایکاش پایتخت ۵ هم ساخته بشه.لطفا بسازید.

سعید پنج شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴

کسانی که واقعا پایتخت میخواهند برن تو صحفه سیروس مقدم

علی جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴

امیدوارم که پایتخت ادامه داشته باشد

محمدرضا چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

سلام .محمد رضا محمدزاده هستم از استان بوشهر .تقاضای ساخت پایتخت ۵ را دارم من از بابا پنجعلی خیلی خوشم میاد موقعی که میگه :بخوابونم دهنش.
من از اقای محسن تنابنه تشکر می کنم.
محسن جان فدددددددددااااایییییییییییییییییی داری.

سحر شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

آقای تنابنده فدائییییییی داری.

مرصاد پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴

سلام.به عوامل سریال پایتخت خسته نباشید میگم همین طور اقای تنابنده خواهش مند هستم که به ساختن سری بعدی این فیلم ادامه دهید چون واقعا دل کندن از این سریال سخته و همه این استقبال ها فقط وفقط بخواطر زحمت های فراوان اقای تنابنده هست اقای تنابنده فدایی داری!!!!!من که از این سریال خیلی راضی هستم و تاحالا نشده قسمتی از این سریال رانبینم امید وارم این سریال همچنان ادامه داشته باشه
مرصاد حیدری هستم ۱۵ ساله

سارا چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

لطفا فصل پنجم پایتخت رو هم بسازید واقعا خیلی بیننده داره .

خانم حسنی چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

سلام .خیلی هم خوبه افرین به شما.خسته نباشید.

فریباFFFFF سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

واااااای خعععلی خووووووووب میششششه اگه پایتخت ۵ هم ساخته بشششه

رضا نظری سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

سلام من خوشبختانه تاکنون همه ی قسمت های پایتخت ۱ و ۲ و ۳ و ۴ را دیده ام وهیچ کدام را از دست نداده ام. به نظر من پایتخت باید ادامه داشته باشد چون اینگونه به جذابیتش افزوده میشود. من از آقای تنابنده و آقای مقدم بخواطر این مجموعه ی بسیار زیبا تشکر میکنم و خواهش میکنم که پایتخت ۵ راهم بسازند

آزیتا جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴

اره

الناز سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

آخر نفهمیدیم چوچانگ مرده یا نه

ناشناس دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴

شما النازحبیی هستید

آزیتا جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴

بله

س.م.م سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

عالیه امیدوارم سری ۵ را بسازند

عسل سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

پایتخت همیشه عالیه نه عالی کمشه فوق العاده ست
تنها سریالی هستش که نه تنها خودشو بلکه تمام تکرارهاشو حتی اونی که نصفه شب هستش هم میبینم و برای قسمت بعدش ثانیه شماری میکنم و همیشه موقعی که قسمت اخرش پخش میشه تو خونه ما تا دوروز عزا عمومی برگزار میشه و تنها سریالی هستش که بعد از پخش هم یا سی دی هاشو میخرم و دوباره نگاه میکنم یا دانلود میکنم
دم همشون گرم امیدوارم پایتخت۲۰ هم ساخته شه
خسته نباشید به همه ی تیم مخصوصا اقای تنابنده

چت آمل دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

سلام

خیلی از ایرانی ها منتظر پایتخت ۵ هستند . منتظر پایتخت ۵ هستیم .

در ضمن من بچه های کوچک را دوست دارم نیکا و سارا

چت مازندران دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

سلام

متاسانه نتوستم پایتخت۴ را آخرین قسمتشو ببینم

سارا دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

واقعا این سریال بسیار عالی و دوست داشتنی است . من امیدوارم این سریال سالهای سال ادامه داشته باشد چون شادی را به خانه های مردمی می آورد که نیازمند این چنین شادیهایی هستند

رضا نظری دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

سلام به آقا یا خانوم زارع. در قسمت آخر پایتخت ۴ هما برای کمک به نقی و بقیه به خانه در حال ساخت میرود ولی همزمان با رسیدن هما ماموران شهرداری برای تخریب خانه به آنجا میرسند ولی نقی و ارسطو فکر میکنند هما به همراه ماموران برای خراب کردن خانه آمده است. ماموران تخریب به در خانه میروند تا به نقی و بقیه بگویند که خانه را تخلیه کنند بعد اوس موسی فهیمه را میفرستد تا به دروغ به ماموران بگوید که شوهرش ماموریت است بعد از اتمام صحبت های فهیمه وی شروع به گریه کردن میکند و بابا پنجعلی ناراحت میشود و اسلحه ی ساچمه ای را بر میدارد و به بیرون از خانه میرود همه با دیدن اسلحه فرار میکنند و مامور تخریب به پلیس گزارش میدهد ولی هما برای پلیس توضیح میدهد که بابا پنجعلی فراموشی دارد و آن اسلحه خالی بود و پلیس میرود در همین هنگام نقی با عصبانیت یک گالن آب را با یک فندک بر میدارد و از خانه بیرون میبرد بعد آب را روی خود میریزد و گالن را پرت میکند همه باشنیدن صدای گالن متوجه نقی میشوند نقی داد میزند خانم هما سعادت تا ۱۰ میشمارم اگه دار و دسته ات را جمع نکنی و از اینجا نری خودمو آتیش میزنم. همه فکر میکنند که در گالن نفت است و میترسند درحالی که نقی در حال شمردن است هما سکته میکند ونقی به همراه فهیمه اورا به بیمارستان میبرند و نقی میفهمد که اشتباه کرده است و به هما تهمت زده است. خلاصه اینکه داستان به خوبی و خوشی تمام میشود و به پیشنهاد اوس موسی نقی-هما-بابا پنجعلی و زنش- ارسطو و مادرش-اوس موسی و سوسن همگی با قطار به مشهد میروند.هنگامی که قطار در حال حرکت است رحمت دنبال قطار میدود و سعی میکند به اوس موسی بگوید که عاشق سوسن است ولی اوس موسی صدای اورا نمیشنود و در حالی که رحمت درحال دویدن است سریال تمام میشود

ایتک زارع دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

من به پایتخت ۱و۲و۳ نگاه نکردم اما پایتخت ۴ عاللللللللللللللللللللللییییییییییییییی بود ولی نتونستم قسمت اخر پایتخت را ببینم لطفا اگه میشه پایتخت ۵ رو هم بسازید و اگه بشه یه بنده خدای قسمت اخری پایتخت رو توضیح بده کار داشتم نگاه نکردم

ناشناس سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

تو قسمت آخر وقتی برای تخریب اومدن نقی خودشو می خواست آتیش بزنه همی سکته می کنه ۴۰۰هزار دلاری که قرار بود به ارسطو بدن فقط پنجاه هزار دلار بهش می دن و بعد همه گی میرن مشهد و سوسن هم با هیچ کس ازدواج نمی کنه

sky سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

عزیزم علاوه بر۴۰۰ هزار دلار قراره ۵۰ هزار دلار دیگه بهش بدن…سوسن اشتب ترجمه کرده بود

نیلوفر چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

عزیزم بهتره اول اشتباه و درست بنویسی بعد نظر بدی بعدشم شما مطمئنی

حلما پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴

نخیر.ارسطوکه زبان بلد نیس اشتب ترجمه کرده نه سوسنی که بلده.نقی هم اونجا به روش نیاورد.

نیلوفر پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴

نخیر انگار هیچکس یاد نمی گیره

پردیس دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

سلام
منم امیدوارم همین طوری.پایتخت ادامه داشته باشه چون من خیلی سریالش دوست دارم موفق باشین

سعید دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

این سریال باعث شد ما از ماهواره دل بکنیم ممنونم آقای مقدم و تنابنده

ناشناس دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

واقعا این سریال جا داره که تا ده فصل هم کار بشه اصلا خسته کننده نمیشه. دست همگیشون درد نکنه

ناشناس دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

پایتخت ۴ عالی بود خواهش میکنم ۵ را بسازید

hi چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

chashb, oona ham in comment e toro mikhoonan hatman, va hatmanam goosh midan be harfet :)) cheghad mardome ma kholan

پوریا دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

فدایی دارید بسیار عالییییییییییییییییییییییییییی

AtrinA دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

یکم شاید اغراق آمیز باشه ولی خدایی پایتخت ۴ یکم از حد خارج شده بود . اینکه این اختلافات بین نقی و هما پیش بیاد که بنظرم همش تقصیر ارسطو بود !
ولی پایتخت ۳ هیچ وقت قدیمی نمیشه ! اگر ادامه داشته باشه که خیلی باحال تر میشه .
امید وارم ادامه پیدا کنه.

ناشناس سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

lمن فکر مکنم سریال پایتخت کاری حساب شده وبرنامه ریزی شده است وعیده های محسن تنابنده بی نزیر است

علی پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴

پایتخت۴ هم پثل پایتخت های قبلی فوق العاده بود و از محسن تنابنده تشکر میکنممم

هما یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴

واقعا از تمامی شما ها بابت ساخت این سریال بی نظیر تشکر می کنم وخواهش وتمنا می کنم که این سریال ادامه داشته باشد.

سعید دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

مسخره ترین و بی معنی ترین فیلمی هستش که تو عمرم دیدم و واقعا بی مزه است

بهمن چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

من از مازندران هستم فکر میکنم این سریال به نوعی توهین به لهجه ماست اگر دوستان جراتش رو دارن با گویش دیگر اقوام فیلم بسازن

امین چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴

لطفا لطفا لطفا پایتخت ۵رو بسازین ما با هر یک از قسمت های. ان خاطره داریم تو رو خدا بساااااااااااااااااازین

پارسا دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

تورو خدا پایتخت ۵،رو بسازین مثل ۴،باشه خیلییییییی قشنگ بود

ابوالفضل دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

بزن جومونگتو نگاه کن ما به هنرمندان ایرانی احترام نمیزاریم برو دوغتو بنوش

نگار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

سریال بایتخت جزسریال های موفق است و به نظر من طرفداران زیادی دارد واگر سری ۵هم درست شود طرف داران زیادی را خواهد داشت خیلی سریال خوبی است کاش بسازن

نگار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

شما اشتباه میکنین آقا سعید اگه دوست ندارین می تونین نگاه نکنین اجبار که نیست مجبور هم نیستین نظر بدین در باره فیلمی که میگین مسخره است

مرتضی دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

فقط یه آدم بی قلب و بی ذوق میتونه بگه این سریال بی معنی بوده.
فضای این خانواده فضای یه خانواده سادست و این موجب شیرین شدن فیلم شده و مردم بهش علاقه نشون دادن.
لطفا حتما نه تنها یک سری دیگه بلکه سری های بعد این سریال رو هم بسازین ممنونم.
باور کنین این شادی آفرینی خیلی ثواب داره.
ضمنا هیچ جا از این فیلم هتک حرمت نبوده.
من خودم هم یک مازنی هستم.
تشکر از همه دست اندر کاران این سریال.

عرفان نوحی پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵

من هم از طرفداران خو سریال پایتخت هستم منهم خیلیییییی دوست دارم که پایتخت پنج هم تولید شود امی وارم تولید شوود

قاسم شاکری عاشق عاشق عاشق پایتخت سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵

لطفا پایتخت را پخش کنید خیلی دوستش دارم سالارید