موضوع :اخبار هنرمندان ، عکسهای حمید گودرزی

طلاق حمید گودرزی

ماجرای طلاق از زبان همسر حمید گودرزی

ماندانا دانشور در نامه ای که اختصاصی برای عصرخبر ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب 500 برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

گفتنی است، چندی پیش عصرخبر خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام کرد که خانم دانشور در خارج به سر می برد.

حمید گودرزی در صفحه شخصی‌اش دلیل این جدایی را عشق همسرش برای رفتن از ایران عنوان کرده بود

طلاق حمید گودرزی


16,185 بازدید

نظرات کاربران

۳
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

۸ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸

ازت متنفرم از وقتی که خواستی با مسابقه پنج ستاره با گلزار رقیب شی فهمیدم چه آدم حسودی هستی ولی خدارا شکر زود خوردی زمین و فهمیدی نباید لقمه ی گنده تر از دهنت برداریواقعا زنت خوب کاری کرد ازت جدا شد فقط اومدم اینو بنویسم و برم ایشالا که به درک واسل شی

ناشناس جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

بعد از ۱۵سال طلاق میخاین بگیرین خوبه بچه ندارید

ناشناس جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

خیلی ناراحت شدم..ازاینکه جداشدید..بخداحیفه برای زوج به این عاشقی…خواهش میکمم برگردیدبه زندگیتون.ینی دلتون میادبعدازچندسال عاشقانه زندگی کردن جدابشیدنه توروخدابرگردید.