موضوع :تلویزیون

توهین و رفتار زشت فرزاد حسنی به مهمان برنامه اکسیر

فرزاد حسنی که به تازگی دوران ممنوع تصویری اش به پایان رسیده بود حدود یک ماه هست که برنامه ای با عنوان “اکسیر” را در شبکه سه سیما را اجرا می کند.

در برنامه اکسیر روز جمعه در بخشی از برنامه فرزاد حسنی سوالی از یکی از مهمان برنامه اش کرد که شرکت کننده مسابقه پاسخ را به درستی داد و حسنی با لحنی بد شروع به تحقیر و کنایه زنی به وی نمود .

همچنین در قسمت دیگری از مسابقه وی به مهمان گفت در صورت پاسخ درست به سوال مسابقه 50 میلیون پول نقد به وی خواهد داد و مهمان پس از دادن جواب درست بسته ای به وی داد و از او خواست که سر آن را باز کند و در پاسخ به او گفت زرشک ! آب زرشک دوست داری !

از همین جا بود که هجوم کاربران به صفحات اجتماعی از جمله اینستاگرام مربوط به برنامه و حسنی شروع شد و نسبت به این رفتار حسنی به شدت انتقاد کردند تا جایی که صفحات مربوط ناچار به قفل کردن صفحات خود نمودند

ویدیو مربوطه را از از اینجا دانلود کنید

فرزاد حسنی و مهمان اکسیر جمشید

 پس از گذشت چند روز از این ماجرا عوامل برنامه اکسیر با انتشار ویدیویی از تمرین در پشت صحنه برنامه در خصوص این ماجرا گفته اند که این کار در برنامه از قبل برنامه ریزی شده بوده است و به صورت نمایش بوده و جنبه طنز داشته است.

داود نعمتی (مدیر روابط عمومی صداوسیما) درباره ویدئویی که به تازگی ازفرزاد حسنی و برنامه اکسیر منتشر شده است، توضیح داد.

وی ادامه داد: “این بخش؛ یک بخش نمایشی است و ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده؛ مربوط به همین بخش نمایشی است که براساس یک سناریوی از پیش نوشته شده؛ اجرا می‌شود.

دانلود ویدیو تمرین فرزاد حسنی با مهمان در پشت صحنه


برچسب :
9,244 بازدید

نظرات کاربران

۷
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

شبنم شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

آخیییییی حالا یه اشتباهی کرده دیگه انسان جایزالخطاست.اشکال نداره فداییی سرش.

سلنــــــــــــا✋✋ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

متاسفانه فرزاد حسنی اگه پشت صحنه هم بود خودش رو میان مردم بد کرد نمایشی بدی واقعا بود هرچقدرهم بگین شوخی بود دیگه کاراز کار گذشته فرزاد حسنی دیگه از یاد رفت

ماهی پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

دلم برا فرزاد حسنی یکم میسوزه

مریم سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵

واقعا یکی نیست به خود فرزاد حسنی بگه،زررررررررررشک بازم ضایع شدی،یکم متانت و وقار رو چاشنی مجری گریت کن

ناشناس شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

شهرام از اهواز

سلنــــــــــــا چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

این خیلی کار بدی بود که حالا با این فیلم به نظرم نمیشه این رفتار رو از ذهن همه پاک کرد باید مراقب بودین تا این نمایش پخش نمیشد کارخودتون که این نظرها به فرزاد حسنی افتاد یکی از جمع خودتون هست که اون نمایش رو ضبط وپخش کرده هست

پریسا جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

این فیلم رو میشه بعد از برنامه هم گرفت.