دانلود سریال دل قسمت دوم
موضوع : بازیگران مرد ایرانی , بیوگرافی بازیگران مرد بازديد : 59,634 بازدید بار

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان بازیگر نوجوان ایرانی متولد 4 آذر ماه سال 1375 در ایلام می باشد و اصالتا ایلامی می باشد.

بیوگرافی علی شادمان از زبان خودش

من متولد 4 آذر سال 1375 در ایلام هستم. در یک خانواده تحصیلکرده به‌دنیا آمده‌ام. مادرم معلم علوم تجربی هستند و پدرم هم دکترای تاریخ دارند، استاد تاریخ بوده‌اند و استاد من هم هستند. من در چنین فضایی بزرگ شدم و از کودکی با ادبیات و شعر سروکار زیادی داشتم تا اینکه کار در فیلم سینمایی « میم مثل مادر » اتفاق افتاد و من وارد عرصه بازیگری شدم.

وی این شب ها در سریال دیوار به دیوار در نقش آرمان حضور دارد.

گفتگو و عکس ها را در ادامه ببینید.

وی بازیگری را در سال 85 با بازی در فیلم سینمایی میم مثل مادر شروع نمود که برای این نقش در سال 76 جایزه هترین بازیگر کودک سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد را دریافت نمود.

وی با حضور در نقش کیوان در سریال کیمیا به خوبی شناخته شد .

ازدواج و همسر

علی شادمان تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

 

علی شادمان در سریال دیوار به دیوار

تلنگری به نام بازیگری

شاید تنها چیزی که در آن زمان اصلا به آن فکر نمی‌کردم این بود که روزی بازیگر شوم چون در آن سن و سال خیلی نمی‌شود برای آینده تصمیم‌گیری کرد و درواقع این اتفاقی که برایم رخ داد باعث شد تلنگری به من زده شود که وارد این کار شوم؛ خیلی هم از این اتفاق خوشحالم . بازیگر شدن اتفاق بزرگی در زندگی من بود که مسیر زندگی‌ام را تغییر داد و وقتی هم مدتی در این کار فعالیت کردم، حس کردم چقدر این کار را دوست دارم و می‌توانم در آن فعالیت داشته باشم و همین باعث شد که سعی کنم این اتفاق را برای خودم پخته‌تر و حرفه‌ای‌تر کنم.

علی شادمان و خانواده اش

خانواده علی شادمان

همیشه مدیون پدر و مادر

تا الان هرچیزی که در زندگی‌ام دارم را بدون شک مدیون پدر و مادرم هستم و همیشه بهترین مشاورین من در زندگی و در هر کاری بوده‌اند. هیچ‌وقت مانع من نشده‌اند و همیشه پشتیبان و حامی من در این کار بوده‌اند ولی در کنارش نصیحت‌های خودشان را هم داشتند و مثلا می‌گفتند اگر بازیگری را به عنوان شغل خود انتخاب کنی، ممکن است در آینده به مشکلاتی برخورد کنی چراکه بازیگری یا کلا مشاغل سینمایی تضمینی ندارند که شما همیشه مشغول کار باشید و کسب درآمد کنید.

همیشه به من توصیه می‌کردند که حداقل رشته دانشگاهی‌ام را چیز دیگری انتخاب کنم تا در کنار بازیگری بتوانم در عرصه دیگری هم فعالیت کنم ولی شخصا بعد از مدتی حس کردم که فلسفه زندگی من در سینما خلاصه می‌شود و به جز بازیگری، نویسندگی و کارگردانی هم جزو دغدغه‌های من هستند و به همین دلیل تصمیم گرفتم که به صورت آکادمیک هم این رشته را دنبال کنم و در حال حاضر دانشجوی ترم اول کارگردانی هستم.

علی شادمان نقش آرمان در دیوار به دیوار

علی شادمان (نقش آرمان)  در نمایی از سریال دیوار به دیوار سامان مقدم

مدیریت بازیگری و درس

من از کلاس چهارم وارد بازیگری شدم و از آن زمان تا به امروز مشغول بازیگری بوده‌ام هرچند سعی کرده‌ام در این 10سالی که مشغول کار هستم، در کارهایی بازی کنم که دوست داشته باشم و به همین دلیل است که در این مدت تنها در 9کار تصویری و یک کار تئاتر حضور داشته‌ام و اینطور نبوده که مدام در فیلم‌های مختلف مشغول کار باشم. سخت‌ترین کارم در این مدت سریال «سرزمین کهن» بود که 2سال درگیر آن پروژه بودم و در تمام این 2سال هرروز آفیش بودم و باید می‌رفتم سرکار!

هر روز ساعت 6 صبح باید می‌رفتم سر لوکیشن و تا غروب یا شب کار ادامه داشت و شب‌ها که به خانه برمی‌گشتم، معلم خصوصی می‌آمد تا درس‌ها را با او کار کنم و بعد از آن شام می‌خوردم و مرور درس‌ها را داشتم و دوباره فردا ساعت 6 صبح باید می‌رفتم سرکار و این داستان 2سال ادامه داشت ولی هرگز اجازه ندادم که کار به درس‌ خواندنم لطمه بزند. سریال «کیمیا » هم که باز کاری طولانی بود، همزمان با دوره پیش‌دانشگاهی‌ام بود ولی باز سعی کردم درس خواندنم را مدیریت کنم و خوشبختانه موفق هم بودم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان نقش کیوان در سریال کیمیا

هورمون‌های جلوگیری از رشد

برای « سرزمین کهن » من از 13 سالگی تا 15 سالگی درگیر کار بودم، در سن بلوغ هم بودم ولی باید راکوردهای نقش را حفظ می‌کردیم؛ چراکه من هم باید سن 7سالگی آن شخصیت را بازی می‌کردم و هم سن 14 سالگی و این کار را بسیار سخت کرده بود و من هم روزبه‌روز داشتم بزرگتر می‌شدم. با مشاوره چند دکتر و با درمان عجیب و غریب و ریسکی که کردیم، پذیرفتیم که یک سری داروها را مصرف کنم که از رشد و بلوغ من جلوگیری کند. پدر و مادرم هم خیلی در این زمینه تحقیق کردند و تضمین‌هایی از دکترها گرفتند؛ ولی با این حال کار پرریسکی بود و خوشبختانه اتفاق بدی هم نیفتاد.

علی شادمان

از مطالعه تا تماشای فیلم

خیلی کتاب می‌خوانم و فیلم نگاه می‌کنم. دوستان محدودی دارم و تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی‌رسد چون در انتخاب دوست خیلی وسواسی هستم و معتقدم که آدم با سه‌نفر دوست صمیمی باشد بهتر از آن است که با صدنفر دوستی سطحی داشته باشد. خیلی از اوقاتم را با دوستانم می‌گذرانم و با آنها راجع‌به کتاب‌ها و فیلم‌هایی که می‌خوانیم و می‌بینیم، صحبت می‌کنم. خیلی اهل بیرون آمدن از خانه نیستم. باشگاهی در کنار خانه‌ام هست که برای ورزش به آنجا می‌روم.

بیوگرافی علی شادمان

عکاسی به شکل حرفه‌ای

به عکاسی علاقه زیادی دارم و می‌توانم بگویم که به شکل حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهم. البته سوژ‌ه‌هایم آزاد است و روی سوژه خاصی در عکاسی تمرکز نکرده‌ام ولی به صورت کلی به‌شدت به عکاسی علاقه دارم و آن را دنبال می‌کنم. از طرف دیگر به نوشتن متن و فیلمنامه نیز علاقه زیادی دارم و این روزها مشغول نگارش یک فیلم نیمه‌بلند هستم و امیدوارم که تا قبل از پایان سال بتوانم آن را بسازم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و مهدی پاکدل / عکس

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

عکسهای علی شادمان بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و امیرمحمد متقیان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

رویای سینمای شادمان

بعد از سریال « سرزمین کهن »بازی در فیلم « رویای سینما » را آغاز کردم که آن‌هم یک طنز موقعیت بود و جدال بین یک پسر فقیر و یک پسر ثروتمند که هردو عاشق بازیگری بودند و با یکدیگر رقابت داشتند که برای این فیلم هم باردیگر من پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان را دریافت کردم. بعد از این فیلم یک خداحافظی دوساله با سینما داشتم چون وارد بلوغ شده بودم و خودم احساس می‌کردم از نظر چهره و ظاهر درحال دگرگونی هستم و می‌دیدم بچه‌هایی که از کودکی وارد شده‌اند و در سن بلوغ‌شان هم کار کرده‌اند، چه سرنوشتی برای‌شان پیش آمده و حتی برگشتم ایلام و شروع به درس خواندن کردم؛ البته پیشنهاد عجیب و غریبی هم در آن زمان به من نشد.

در اواخر آن دوسال بود که تصمیم گرفتم اگر چهره‌ام خیلی عوض نشد و مردم مرا قبول کردند، برگردم و اگر هم نشد اصلا بازیگری را کنار بگذارم .تا اینکه آقای شهاب حسینی که در زمان « سرزمین کهن » به من پیشنهاد بازی در فیلمی به کارگردانی خودشان را داده بودند، تماس گرفتند و گفتند که می‌خواهند فیلم‌شان را شروع کنند و پیشنهاد بازی در نقش جوانی خودشان را به من دادند که نقشی کوتاه بود و به عشق شهاب حسینی آن را پذیرفتم، ولی فرصتی برای بازگشت دوباره‌ام به بازیگری بود. بعد از آن سریال «کیمیا » را شروع کردم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و مادرش

عکس جدید علی شادمان و مادرش

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

یک روز از زندگی من

بستگی به شرایط آن روز دارد. اگر کلاس داشته باشم، باید ساعت 9 بیدار شوم تا به دانشگاه برسم و بعد از آن هم به خانه می‌آیم و کارهای شخصی‌ام را دنبال می‌کنم. زمان زیادی از وقتم را با دوستان صمیمی‌ام سپری می‌کنم و گاهی هم مجبورم آشپزی کنم؛ هرچند مهارت زیادی در آشپزی ندارم و بیشتر اوقات از رستوران‌ها غذا تهیه می‌کنم. بخش عمده‌ای از وقت روزانه‌ام را تماشای فیلم و مطالعه در خانه تشکیل می‌دهد و زیاد اهل بیرون رفتن از خانه نیستم. گاهی هم برای تماشای تئاتر یا فیلم‌های سینمایی از خانه بیرون می‌روم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

تفاوت با جوان‌های هم‌سن

اینکه من از کودکی وارد وادی هنر شده‌ام، درواقع دلیلی بر این موضوع نیست که من نسبت به هم‌سن و سالان خودم، برتر یا بهتر باشم و خودم را از آنها بالاتر ببینم. از نظر من همه انسان‌ها به اندازه کافی توانایی‌هایی در وجودشان دارند که بتوانند در زندگی‌شان از آنها استفاده کرده و پیشرفت کنند.

شاید تنها تفاوتم با برخی از هم‌سن و سالان خودم این باشد که من خیلی زود مستقل شدم و تقریبا از 10 سالگی که وارد حرفه بازیگری شدم، زندگی‌ام مثل کارمندها شد و صبح‌ها سر کار می‌رفتم و غروب به خانه برمی‌گشتم و خیلی زود از نظر اقتصادی مستقل شدم. در حال حاضر حدود 3سال است که به‌طور کامل مستقل شده‌ام. ولی در کل تفاوت عمده‌ای بین خودم و دیگران حس نمی‌کنم و دوست ندارم این حس ایجاد شود که من از بقیه بالاتر و برتر هستم.

تصاویر علی شادمان, اینستاگرام علی شادمان بازیگر نوجوان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

Ali Shadman

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

حفظ احترام در ارتباطات

متاسفانه این روزها شاهدیم که مخصوصا در شبکه‌های اجتماعی اتفاقاتی می‌افتد که افراد به یکدیگر به راحتی توهین می‌کنند! همانطور که گفتم اعتقاد دارم که هیچکس از دیگری بالاتر نیست ولی در این بین هستند افرادی که خودشان را پایین‌تر از دیگران می‌بینند و درنتیجه سعی در تخریب طرف مقابل خود دارند؛ مخصوصا در شبکه‌های مجازی که ارتباط رودررو نیست و مسائلی ایجاد می‌شود که چندان خوشایند نیستند. با این حال من همیشه سعی کرده‌ام که با احترام رفتار کنم و زندگی حرفه‌ای و شخصی‌ام را از یکدیگر جدا نگه‌ دارم.

عکسی از دوران کودکی علی شادمان

عکسی از دوران کودکی علی شادمان

عکسهای علی شادمان

علی شادمان

سریالهای علی شادمان

دیوار به دیوار (1396)
ماه و پلنگ (۱۳۹۵)
کیمیا (۱۳۹۴)
سرزمین کهن

فیلمهای سینمایی علی شادمان

    ویلایی‌ها (۱۳۹۵)
اروند (۱۳۹۴)
یتیم‌خانه ایران (۱۳۹۳)

    ساکن طقه وسط (۱۳۹۲)
رؤیای سینما (۱۳۹۰)
کلانتری غیرانتفاعی (۱۳۸۷)
زمانی برای دوست داشتن (۱۳۸۶)
صد سال به این سال‌ها (۱۳۸۶)
میم مثل مادر (۱۳۸۵)

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

اینستاگرام علی شادمان : instagram / Alishadman

تایید شده : ۳۹۲ نظر / در حال بررسی : 26 نظر / مجموع : 418 نظر

ناشناس گفته :

مگه شماره علی شادمان از کجا باید پیدا کرد خواهش می کنم بهم بگین

طرفدارشما گفته :

سلام آقای علی شادمان خواهشمندم که جواب سوال هایمان را بدهید

مانلی گفته :

من شمارو خیلی دوست دارم من هم رشته ام بازیگری است ومن تاترهای شمارا دیده ام شما خیلی خوشگل هستین خوشتیپ کی بودی

مانلی گفته :

علی جون چرا شمارتویکی دیگه جواب میدادمگه شماره ات را به یکی دیگر دادی

نیوشا گفته :

ارسلان قاسمی خیلی خوشگلتر از تو است…

صاغر گفته :

صاغر هستم اقای علی مگه شما شمارتونو واگذارکردین من هرچه تماس می گیرم یکی دیگر برمی داره ومیگه که شما شمارتونو واگذارکردین مرسی عشقم

سام گفته :

مگه این گفته من خوشگل

H گفته :

سلام ببخشید می تونم بگم چرا جواب نمیدید

ناشناس گفته :

ببخشید می تونم بگم چرا جواب نمیدین

دارم از استرس میمیرم

ناشناس گفته :

سلام واقعا اگه اقای علی شادمان این پست ها رو بخونن خوبه من خیلی دوستون دارم انشالله همه موفق باشید

قد ا گفته :

سلام آقای علی شادمان من عاشقتونم خیلی دوستون دارمممممممم عاشقتمممم تا ابد

ماهور گفته :

خیلی دوست دارم علی جون عاشقتمممممم

Parmiss گفته :

خیلی عاشقتم خوشگل کی بودی تو اخه؟ یکی از طرفدار های ابدی تو هستم

Parmiss گفته :

خیلی عاشقتم خوشگل کی بودی تو اخه؟

زهرا شریفی گفته :

من تاتر شما را تابحال ندیدم

زهرا شریفی گفته :

من واقعا فیلم های شما را دوست دارم

ناشناس گفته :

آقای علی شادمان نگه نمی دانند که دوست داشتن نامحرم حرام است؟

M گفته :

چرا این دخترا غیراز نامحرم عشق دیگری ندارند به خدا

❤محدثه گفته :

سلام آقای علی شادمان من تنها چیزی که می توانم بگوئیم این است که این دخترا که به شما دارم پیام میدن قیمت کیف کفشش نو میدونم اما قیمت خودشون و نه

ملیکا علومی گفته :

زیبا خیلی موفق باشی گوووووووووووگووووووولیییییییییییییی

❤محدثه گفته :

من تنها چیزی که دوست دارم بگم اینکه ی روز اونو با تاتر هاش ببینم

ناشناس گفته :

نظر خود را بنویسید ..سلام من عاشق بازی شما هستم و همه فیلمهای که شما بازی کردی رادیدم

صبا گفته :

به نظر من بهترین سریالی که آقای علی شادمان بازی کرده دیوار به دیوار۱و دیوار به دیوار ۲ است⁦⁦☺️⁩

مهران ۱۵ساله گفته :

سلام داداش جونم من شمارو خیلی خیلی دوست دارم من اولین بار شمارو تو سریال کیمیا دیدمتون وعاشق تون شدم خیلی دوست دارم مثل شما باشم برا همین از خودم بدم میاد کاشکی نسبتی فامیلی داشتیم و آرزو یی که دارم اینه که خیلی دوست دارم شمارو از نزدیک ببینم و دعا میکنم یه روزی هم به قزوین بیایید من شمارو ببینم

ناشناس گفته :

علی جان فک میکنم دیگه صفحات مجازیت رو ببندی چون
که بعضی ها از عشق تو میمیرند
اون وقت کی جوابش رو میده؟؟؟؟

مهدیس گفته :

علی شادمان عزیزم تولدت
مبارک

مهدیس گفته :

علی شادمان عزیزم من تورو خیلی خیلی اندازه دنیا دوست دارم تولدتم مبارک

مهدیس گفته :

علی شادمان جون من تو رو خیلی دوست دارم و دلم می خواد مثل شما بازیگر شم و با شما هم بازی شم تولدتم مبارک از دنیا هم بیشتر دوستت دارم عاااااااااشششششششققققققتتتتتمممممم

فا گفته :

سلام علی اقامی خواستم بگم که درسته همه عاشق شماهستن ولی من فقط میگم عاشق شما نیستم فقط دوست دارم توی یک فیلم باشما بازی کنم من بازیگر نیستم ولی ولی میخوام از شما خواهش کنم تابه من کمک کنید تا بتونم به ان آرزوی بزرگم برسم من فقط میخوام به پدرم مادرم کمک کنم تاازاین مشکلات دربیایم وبه آرزوی خودمم برسم اگر از این چیزی گفتم ساده ردشید مطمئن می شم که برای مردمتون هیچ کاری نمی کنین ومن اسمم فاطمه توی استان گلستان شهرستان مینودشت روستای صفی اباد می دونم دوره ولی خواهش میکنم اسم فامیلیم تیموری نام پدر ایوب خدانگهدار

ناشناس گفته :

سلام علی اقامی خواستم بگم که درسته همه عاشق شماهستن ولی من فقط میگم عاشق شما نیستم فقط دوست دارم توی یک فیلم باشما بازی کنم من بازیگر نیستم ولی ولی میخوام از شما خواهش کنم تابه من کمک کنید تا بتونم به ان آرزوی بزرگم برسم من فقط میخوام به پدرم مادرم کمک کنم تاازاین مشکلات دربیایم وبه آرزوی خودمم برسم اگر از این چیزی گفتم ساده ردشید مطمئن می شم که برای مردمتون هیچ کاری نمی کنین ومن اسمم فاطمه توی استان گلستان شهرستان مینودشت روستای صفی اباد می دونم دوره ولی خواهش میکنم اسم فامیلیم تیموری نام پدر ایوب خدانگهدار

ناشناس گفته :

باعرض سلام خدمت آقای علی شادمان عزیزبایدبگویم که من عاشق شما هستم امیدوارم همیشه موفق باشیدفقط لطفایه سری هم به شهرماقم بزنید تا به آرزوی دیدن شما برسم. عااااااااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششقققققققققققققققققققققققققتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتمممم

❤محدثه گفته :

عزیزم مگه تو چند سالته

آفرین گفته :

با زبان ساده خیلی دوستون دارم لطفا هوای مارو داشته باشید

از طرف عاشق دلخسته شما سمانه گفته :

سلام آقای شادمان.همه برای شما نوشتن که عاشق شمام ولی من میگم دیوونتم در موبایل من فقط ۴عکس از خودم و۹۲ عکس از شما من از شما تقاضا دارم که یه سری هم از شهرستان های استان تهران بزنید الان همه دوستانم می‌دانند که من عاشق شمام ولی مسخرم میکنن یه حسی ته قلبم میگه که من به شما میرسم ولی من از روزی میترسم که عکس عروسی شما را ببینم. هر وقت از عشقم به شما با کسی حرف میزنم من را مسخره میکنن و میگویند (علی شادمان کجا وتو کجا من امیدوارم که روزی با هم ازدواج کنیم و امیدواریم که این پیام به شما برسد

گوه خردی من عاشقشم بی شعور گفته :

سلام عشقم چطوری

M گفته :

ببخشیدااما عشق آن است که عملی شود نه نوشته شود

M گفته :

آخیییی ی وقت بخاطرش نمیرینمیری
خخخخخخخمخخخخخخخخخخخ

سام گفته :

خجالت بکش

سمانه گفته :

یکی هست که خیلی خوشتیپه،خیلی جذاب،خیلی باحاله،تکه،همتا نداره و اون کسی نیست جز علی شادمان
آقای شادمان من خیلی شما را دوست دارم
♥♥♥
I LOVE YOU
♥♥♥

ناشناس گفته :

چطور میشه شمارشو پیداکرد،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سمانه گفته :

من واقعا با تمام وجود عاشق شمام و آرزو دارم که به زودی شما را از نزدیک ببینم و با شما صحبت کنم من جوری عاشق شمام که عکس های را بیشتر از عکس های خودم دارم من نود و یکی از عکس های شما دارم و چهار تا عکس از خودم من تما مصاحبه های شما را دارم و در آخر باید بگم که علی جون عاااااااااااااااااششششششششششقققققققققققتتتتتتتتتتتتتمممممممممممممم
I LOVE YOU

محدثه گفته :

سلام اقای علی شادمان من به شدت عاشق شما هستم و هرشب خوابتان را میبینم و تمام فگرو ذکرم شما هستید.

M گفته :

یک وقت خواب منو ببینی
عزیزززززززززززززززززززززززززززز

ثنا گفته :

تجربه به ما ثابت کرده که شما اول
جذاب بودی بعد دست و پادراوردی❤

سلام 0علی جون فدای داری بخدای عاشقتم ب مولا گفته :

سلام علی جون خیلی جیگری بووووسسسس

ناشناس گفته :

آقای شادمان جوابشون رو بده تا نمردن☺

ترلان گفته :

بازی تون قشنگه

Sh.n گفته :

اقای شادمان من فقط ١۴سالمه و خیلی شمارو دوست دارم

ملیسا گفته :

آقاعلی . شما واقعا گلین. واقعا چه از نظر قیافه چه از تیپ و…. حرف ندارین من خیلی دوستتوندارم من ۱۳ سالمه و طرفدار جدی شما هستم
درضمن شما خیلی شبیه پسر خاله ی من هستی و من وقتی اونو میبینم انگار پیش شمام

ناشناس گفته :

۸ ژولای

N g گفته :

Entezar

شایلین گفته :

اگر اینطوری هست خانوم ها که من دیگه فکر کنم رکورد دوست داشتن را شکستم چون هر روز و هر شب تو فکر و ذکرم هست واتاقم شده پر از عکساشون

..... گفته :

سلام اقای شادمان میخواستم اگه اشکالی نداره نظری بدم
میخواستم بگم تو سریال کیمیا ک بازی کرده بودید د ر بخشی از فیلم ریش داشتین
باید بگم ک واقعا بهتون میومد و جذاب شده بودین اگه میشه ریش بزارین بهتون میاد
باتشکر
موفق باشید

مبینا گفته :

اقای شادمان عزیز من خیلی وقته که طرفدار جدی شما هستم و ب نظرم بدجوری لیاقت دارید سوپر استار شید من جدیدا احساس میکنم ب خاطر اینکه دوستون دارم افسردگی گرفتم خیلی گریه میکنم و هروقت صداهایی که از فیلماتون رو ضبط کردم گوش میدم چشمام پر از اشک میشه من فقط یه دختر ۱۵ ساله هستم ولی اگر ۱۵۰۰سالمم بشه اگه علاقم کمتر شه که نمیشه بازم فراموشتون نمیکنم
شما هم جذابید هم زیبا و هم خوش هیکل و خوش صدا صداتون واقعا ارامش میده ب من میدونم نمیشه ولی کاش میشد فقط ۵ دقیقه از نزدیک ببینم شمارو لطفا هرکی اینو میخونه دعا کنه هم بیماری من خوب شه هم اقای شادمان رو از نزدیک ببینم:)

..... گفته :

سلام اقای شادمان من از طرفتاراتونم و فک کنم کوچکترینشون
امیدوارم همیشه موق باشید

Aynaz گفته :

سلام اقای شادمان ی سوال چرا سرزمین.مادری پخش نمی کنن

آیسو گفته :

سلام اقای شادمان شما خیلی خوبید شما شبیه کسی هستید که من عاشقش بودم و هروقت شمارو میبینم انگار که اون رو دیدم
امیدوارم موفق باشید
خدافظ

آیسو گفته :

سلام اقای شادمان امیدوارم هرجا که هستید موفق باشید واقعا شما خوشگلید و خوشتیپ چشاتون خیلی خوشگلن ادمو جذب میکنن من همه ی عکستاتودانلود کردم دوستتون دارم کاش جواب بدین!

:) گفته :

هیچ کسی به پای جذابیتتون نمیرسه اقای شادمان
نفسمی بخدا

مهسا گفته :

سلام من یه سوال داشتم از شما اقای شادمان شما چه جوری از پیشدانشگاهی (رشته ی تجربی)وارد دانشگاه های هنر شدید چند ون من میخواهم برم ولی هر کاری که میکنم به در بسته می خورم خواهشمی کنم کمکم کنید ممنون

امیر گفته :

یادت بخیر علی،، همکلاسی قدیمی
من و علی شادمان تو مدرسه شاهد ایلام درس خوندیم،، انشاءالله که در هر جا هستی موفق و موید و بتوانی افتخارات بزرگی برای ایــــــــــــــــــــلام به دست آوری…با تشکر و ارادتمند امیر

T گفته :

جدى ؟

فاطمه خوارزمی گفته :

سلام علی اقای شادمان!امیدوارم هرجای این دنیایی سلامت و موفق باشی…خیلی دوست دارم من وقتی سریال کیمیارو دیدم واقعا عاشقت شدم…حتی تقش بزرگیت که اقای ارجمند بودن روهم دوست داشتم چون فکر میکردم خودتی وبزرگ شدی…وقتی به سعید تو فیلم میم مثل مادر توجه کردم دیدم که شباهت زیادی به شما داره موقع تیتراژ وقتی اسمتونو خوندم خیلی خوشحال شدم…امیدوارم فیلمای بیشتری ازتون ببینم.موفق وخوشبخت باشین

آرش گفته :

سلام علی آقای گل
خوش بحالت واقعااا من که بهت حسودیم شد همی دخترارو عاشق خودت کردی
نمیدونم از کی تا حالا همه دخترا آذر ماهی شدن ؟؟؟ جالبه فک کنم از موقعی که تو بازیگر شدی

مهتاب گفته :

توی عکس یکی مونده به اخر کپی پسردایی من افتادین!!پسرداییم به شما شباهت زیادی داره!

حامدو عشقه گفته :

قبلا خیلی دوست داشتم حتی ب خاطرت افسرده ام شدم ولی دیدم چرا باید الکی به خاطر ادمی که پیشت نیست گریه کنی خیلی دوست داشتم الان اندازه یه نقطه . منم اذر ماهی ام ۵ اذر . خیلی قشنگ فیلم بازی میکنی مخصوصا توی دیوار به دیوار ولی صدات بی ریخته خخخخ . ولی دوست دارممممممم

کیمیا گفته :

چ همه عشق داری تو………

آتنا خورسندی گفته :

خلاصه عشق مایی دیگه ما با عکسات آروم میشیم

هانا گفته :

بازی خیلی خوبی داره مطمئنا آینده درخشانی در انتظارشه احتمالا سوپراستار چند سال آینده!

محسن گفته :

دوست دارن جیگرم

محسن گفته :

سلام علی من هم ایلامی هستم خیلی دوست دارم عاشقتم امید وارم که ببینمت

حالا یکی گفته :

صدای خیلی خوبی داری،چهرتم جذابِ،بازیت هم که عالیه،ایشاالله همیشه موفق باشی.

فقط خدا رو عشقه گفته :

آقای شادمان عیدتون مبارک امیدوارم هرجای ایران که هستید موفق و پیروز باشید.

زهرابراتی گفته :

علی جون خیلی خوش تیپی فقط توی اینستاگرام یا تلگرامت یه چیزی بگو که اینقدر نگن علی شادمان عروسی کرده.قربونت بای.

مهسا گفته :

خیلی خوشتیپی جیگر. راستی شما پسر خاله سارا نریمانی هستید

ناشناس گفته :

شما خیلی عالی بازی میکنین

ناشناس گفته :

وا چا اشکالی داره اقای عمویی کاربر۰۰ دارن نظر میدن هر کسی هم داره نظرات خودشو داره که باید به نظرات احترام بزاریم

مجید صفری گفته :

برای شما ارزوی موفقیت و سلامتی روز افزون دارم

مجید صفری گفته :

داداش علی دوست داریم و عاشق کارهای شما هستیم

ناشناس گفته :

خوش تیپی

بادیگاردشما گفته :

سلام من عاشق فیلم های شما هستم وآرزومندام که به آنچه که دوست دارید برسید یاحق خداحافظ

ناشناس گفته :

فیلمات خوبه خوب بازی میکنی

ناشناس گفته :

دوست دارم

پانیذ14ساله گفته :

به نظر من اقای شادمان در سریال کیمیا یکم قابل تحمل تر بازی کردن تا در سریال ماه وپلنگ

00 گفته :

ادم به عقلتون شک میکنه
هرچند از یه مشت بچه مچه انتظار بیشتر نمیشه داشت
بزرگ میشین یادتون میره عمویی

فاطیما1111 گفته :

ممنون عزیزم

فاطیما گفته :

علی شادمان بازیگر خوبه ماه و متولد ماه تولد من

فاطیما گفته :

من شما رو خیلی دوست دارم و بازیگر مورد علاقیه ی من هستید بازیتون حرف نداره و امیدوارم هرجای این دنیا باشید موفق و پیروز باشید

یگانه 1111 گفته :

فاطیما جون دختر عموی گلم لایک داری

یگانه 1111 گفته :

بازیگر خوبیه

فقط خدا رو عشقه گفته :

آقای شادمان بازییتون توی فیلم یتیم خانه ی ایران عالیه امیدوارم هرجایی که هستید موفق و سربلند باشید.

مبینا گفته :

من عاشق شما هستم علی جوووووووووووون

مبینا گفته :

من وقتی فهمیدم شما تو ماه اذر به دنیا اومدی ذوق مرگ شدم اخه خودمن هم در این ماه بزرگ متولد شدم

مبینا گفته :

سلام من وا قعا وقتی فهمیدم شما در ماه اذر متولد شدین ذوق مرگ شدم اخه خودم هم در این ماه به دنیا اومدم

ناشناس گفته :

خیلی خوش عکسید اقای علی شادمان ولی تو هیچ فیلمی قشنگ بازی نکردین ببخشیدا ولی همش مثل این بچه ننه ها گریه میکردین یه مرررد که اینجوری نیست ولی خیلی صدای زیبایی دارید و فک میکنم صداتون مثل صدای اقای مهدی پاکدله.

ارزوی موفقیتتون رو دارم

مبینا گفته :

ببخشید هان اما علی که از خودش گریه نمی کرد واقعا باید به بازیگری ایشون افتخار کرد

فقط خدا رو عشقه گفته :

نظر هرکسی محترمه ولی به نظر من آقای شادمان یکی از بهترین بازیگرای کشور هستند وقتی که یه بازیگر بتونه جوری بازی کنه که بینندرو به گریه بندازه یا خودشو جای اون شخصیت بزاره و پا به پای بازیگر بیاد بازی نیست هنره.

حالاااا گفته :

می خوای شما برو همون عروسک بازیتو بکن گلم

عزیزم
ایشون بازیگره
مگه خودشون خواستن که گریه کنن
نقششون اینه که در فلان سکانس گریه کنن
شما برو یه ذره مطالعه کن بعد بیا نظر بذار عزیز دلم
خوبه خودت داری میگی بازیگر…
واقعا متاسفم …

زهرا گفته :

اصن عاشق این نظریه ات شدم
میدونی نه اینکه میره میگه به من نقشی بدین که توش گریه کنم فک کنم واس این میگی
اصلا سوادت منو کشت
موفق باشی واقعا

مهشید گفته :

علی جون عاشقتم همین که تو فیلم کیمیا بازی کردی از اون موقع تا الان حیف که تو ایلامی ولی من یه جا دیگه ) تنها جایی که میبینمت تو خوابه

مهشید گفته :

عشقم تولت مبارک منم آذرم

مهدیه گفته :

واقعابازی تون طنازوزیباست امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق باشی داداش علی من معتقدم تو وقتی بزرگ تربشی ستاره ی سینماوتلویزیون میشی به راهت باخمین قوت ادامه بده داداشی

یسرا13 گفته :

من خیلی دوستون دارم ولی اااانشالله هرجایی ک هستید صحیح و سلامت باشید و خوشبخت با هر کسی که ازدواج کنین

پریا گفته :

تولدت مبارک
تولدتون هم مبارک

دوست شما گفته :

وا بچه ها یکم غرورداشته باشین . میمیرم براتو دوست دارمو عشقمو این چیزا نشون میده دخترا چقدر……. باحفظغرورحرفاتونو بزنین

آقای شادمان تولتون مبارک .

بر و بچ گفته :

وا تو چرا تو کار ما بزرگترا دخالت میکنی

حالاااا گفته :

عزیزم
دقت کن
این حرفو به خاطر خودت زد…
خیلی جالبه
بعضی از افراد لیاقت نصیحت کردن هم ندارن…

زهرا گفته :

عالی بودی

زهرا گفته :

عشق منه وبس

یسرا13 گفته :

خیلی تو ببخشید شما باحالید و قشنگ خوش ب حال دختری که شما باهاش ازدواج کنین من ک خیلی دوستون دارم انشالله هر جای دنیا باشید سلامت و موفق و در زندگی ایندتون خوشبخت . خواهان خوبی شما و عاشق شما یسرا

مرضیه گفته :

آقای شادمان ازنظر من درسریال ماه و پلنگ بهترین بازیگر هستید با این که سنتون بالا نیست ولی نقشتونو خیلی زیبا بازی میکنید ممنون از بازی خوبتون.بوس بوس

سروین گفته :

مگه تو ماه و پلنگم بازی کرده عشقم؟؟؟؟؟

زهرا گفته :

اصلا بازی کرده یا بازی نکرده به تو چه باعشق من چی کار داری

sogi گفته :

بازی بسیار زیبایی داری، صدایی بس گوش نواز. آرامشی خاص درون تون صدات نهفته است، امیدوارم همیشه این صدای زیبا رو داشته باشی.

sogi گفته :

چهره ی جذابی برای بازیگری داری، صدای خارق العاده زیبا و گیرا. شخصیتی جالب در کنار بازی، فکر کنم شوخ هم هستی! در هر حال بازی بسیار خارق العاده ای داری.

H گفته :

خیلی باحالییییییی

sogi گفته :

جدا از با حال بودنش، صدای گیرا و خوش طنین داره که آدمو ناخودآگاه وادار میکنه به صداش گوش کنی، آرامش خاصی توی صداش داره که آدمو آروم میکنه.

نسرین گفته :

خیلییییییی دوستتدارم علی جوووووووووووووووون

ناشناس گفته :

اره منم همینطور

نسرین گفته :

علی جووووووووون تو فیلم کیمیا عالیییییییی بودی من که عاشقت شدم

هانا گفته :

بهترین بازیگر

شیوا گفته :

وای خدا اینا رو ببین…………راستی داش ممدعلی شادمان دندانپزشکی چی شد برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دوست گفته :

دوستتتتتتتتتتتتتتتتتت دارم به خدا عشقییییییییییی من و بابام و داداشم اذر ماهیهیمممممممممم

مهسا گفته :

عشقمی نفسمی خیلی دوستون دارم عزیییییییییییزم

ترنم گفته :

خانوما دست روعشق من نذارین علییییییییییی من واست میمیرم…توجیگرمنی …عشق منی…دوست دارم دیوونه وار…

مهسا گفته :

س
سلا

سلام آقای شادمان من شمارو خیلی دوس دارم عشقم نفسم

ناشناس گفته :

خوووووووووووووووووووووووووووووووووووشششششششششگلی

مهسا گفته :

واقعا عشقی نفسی جیگر ی من خیلی دوست د اررررررم بووووووووووووووس

سلام مهلا هستم دوست دارم کیمیا زود تر شروع شود؟ گفته :

سلام مهلا هستم دوست دارم کیمیا زود تر شروع شود.

مینهو گفته :

خیلی دوستت دارم داداشی قربونت برم داداش علی مثه ماه می مونی

مینهو گفته :

عالی بود خیلی داداش علی رو دوسش دارم خیلییییییی

النا گفته :

خیلی پسر ظریفی هستی

منم دوسش دارم گفته :

دوسش دارم

النا گفته :

فدات بشم خیلی نازی

النا گفته :

پسر خیلی نازی هستید خیلی دوستتون دارم هیچ دختری به اندازه من سمار و دوست نداره من خیلی دوستت دارم

النا گفته :

خیلی دوستت دارم از نزدیک تو تئاتر خشم اژدها دیدمتون خیلی بوی خوبی میدادید خیلی جذابید

پناه گفته :

چقد شما ها با حالین
مخصوصا اونایی ک فکر کرده بودن واقعا علی شادمانه
ناموسا دل درد گرفتم انقد خندیدم
محیا جون تو هم خیلی عششششقی

محیا گفته :

تنها ارزوم دیدنتونه

فاطمه ۱۲ساله گفته :

من خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک ببینم

سارینا گفته :

عاشقتم خیلی خیلی خیلی بوس بوس بوس

سارینا گفته :

عشقم خخخخخخخخخخخخخییییییییییییللللللللللللللللللللییییییییییییییی دوست دارم

ناشناس گفته :

دوست دارم علی شادمان

یکی... گفته :

ببخشید ولی وقت ندارین جواب بدین؟
لطفا احترام قائل شید وحداقل هر ۱۰ پیام رو یه جواب بدین

asiyeh گفته :

چه خوش عکسی
منم بازیگرم
انگاری فقط من دوستت ندارم
چقد ماشالاخاطرخواه
امیدوارم موفق باشی

یسنا گفته :

سلام علی آقا شما در سریال کیمیا واقعا عالی بازی کردید موقعی که اسیر شدید واقعا ناراحت شدم

بنده خدا گفته :

بله خیلی

کرد تبار گفته :

آقا علی سلام علیکم باوا فره خوشحال بیم کوردید امیش کوردیم وواقعا خوشحال بوم. امیدوارم جواوم بی

النا گفته :

عشقم جفتمون تو یه ماهیم
خیلیییییییییییییییییی دوستت دارم

B گفته :

از چه لحاظ دوسش داری

یه دوست گفته :

وااااااااداهای عاشقتم خیییییییییلی نفسی خییییییلی عشقی خیییییییلی خوشگلی خیییییییلی آقایی

محیا گفته :

واقعا دووووووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم

ندا گفته :

خیلی خوشگله عاشقشم

آوا گفته :

عشقممممممممممم جیگررررررررررررررررررررررم واقعا دوست دارم کاش میشد ببینمت بووووووووووووووووووووووووس

کیمی گفته :

بازی شما از همه بهتر بود خیلی ممنون امید وارم همیشه موفق باشین آقای شادمان من فکر میکردم ۱۸ سالتونه ! شایدم به خاطر گیریمتون بوده.

عاشق گفته :

خییییییییییر مگه تو خواب

پریا گفته :

واقعا عاشقتم میمیرم برات نفسسسسسسسسسسسسسم

بازیگر آینده گفته :

علی شادمانم دیونست که بیاد تو رو بر داره

تسنیم گفته :

منم روزی عاشقش بودم ولی بعد فهمیدم چقدر زشته عاشقه امیر علی نبویان شدم اونم که زن گرفت این عشقای الکی رو ترک کردم و الان اودم اینجا تا ببینم کسی مثله من عاشقشه که دیدم ولی من الان دو ماهه تو ترکم

خانوم خوشگله گفته :

سلام همشهری باعث افتخار ما ایلامی هایید

مچکرم

فاطمه گفته :

اقای شادمان عکستون خیلی قشنگه

نسرین گفته :

اقا علی جووووووووووووووووووون چقدر خوش عکسی

عاشقتم گفته :

عاشقتم علی جون

حمید گفته :

آدم می خواد یه شب تا صبح ببوسدشون بعضی پسرهای ایرانی رو

باران گفته :

اره خب ما اذر ماهیا از جذابت خاصی برخورداریم جذابیت تو خونمونه

يلدا گفته :

دقیقا واقعا راست میگی عزیز

برو گفته :

بروبابا

محیا گفته :

آره،آذر ماهی ها واقعا خوبند،خودمم متولد آذرم

تسنیم گفته :

ولی اذر با اذر زندگی خوبی ندارن ها فورا تاریخ تولدتو عوض کن

یه دوست گفته :

خییییییییییییییللللللللللیییییییی عششششششققققققققییییییی آقا علی من عاشقتم وقتی اسیر شدی خدا میدونه چقدر گریه کردم و ناراحت شدم

یه دوست گفته :

آقا علی خیلی قشنگ بازی کردی من کیف کردم با این بازی قشنگت

یه دوست گفته :

خیلی عشقی آقا علی من حاضرم جونم رو فدا بکنم برای تو وقتی اسیر شدی من خیلی ناراحت بودم خیلی بازی تو رو دوست دارم

ناشناس گفته :

نوووووووووووکرتم علی اقا

النا گفته :

انقدر دوستت دارم که نمی تونم عنوان کنم
پسر جذابی هستی

همینا گفته :

دوست دارم علی جون

هانا گفته :

توکلاس ما همه چی شده علی شادمان

محیا گفته :

همین طور

ثمین گفته :

خدای جذابیـــــــــــــــــــــــــت
عاشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقتم

زهرا گفته :

خیلی دوستون دارم

لعیا 14 ساله گفته :

اقای شادمان ممنونم به خاطر بازی خوبتون و ارزوی موفقیت براتون دارم.

لعیا گفته :

قابل توجه زینب خانم.دروغ نگو که علی شادمان پسر عمهی تو هست.الکی نق میزنی.

هانا گفته :

قیافش که…ولی بازیش یکه

انا گفته :

بهترین بازیکر خودشه
برو بابا

ستاره گفته :

این همه بازیگر خوبو ول کردی چسبیدی به این .اخه اقای شادمان چی داره.نه قیافه داره.نه هیکل داره وووو

هلیا گفته :

اقای شادمان من شما رو خیلی دوست دارم

آیسان گفته :

کی شامارهی علی زو داره

النا گفته :

خیلی نازی

کوثر گفته :

من شما رو دوست دارم من میخوام بازیگری مثل شما باشم

النا گفته :

خیلی دوستت دارم اون شبی که عصیر شدی منم عصیر شدم

النا گفته :

من از بازی شما خیلی خوشم میاد
خیلی پسر جذابی هستید

النا گفته :

خیلی پسر جذابی هستید نصبت به ارسلان قاسمی

هانا گفته :

قیافش که…ولی بازیش یکه

النا گفته :

نفسمی عاشقتم دوستت دارم عشقم

بازیگر آینده گفته :

من که به امید خدا چند روز دیگه یه فیلم باهاش دارم

B گفته :

از چه لحاظ دوسش داری

النا گفته :

وای خیلی خوشکلی عشقم

زهرا گفته :

چه خبره دلفانی ها هرچی نظر دیدم هرچی طرف دار خوبه که دیدم دلفانی انی هستند ها

فاطمه15ساله گفته :

علی دیگه رفت به جاش برزوارجمندمیاد.

ناشناس گفته :

خیلی بد شد

ناشناس گفته :

سلام عزیزم خیلی دوست دارم

فاطمه خانوم گفته :

علی جون خیلی شبیه اخوندها شدی یه حوزه علمیه کنار خونه ی ما هست یک طلبه هست که کپی شماست من هر وقت میبینمش یاد شما می افتم اتفاقا اسمشم علی هست مثل شما خیلی بچه با حالیه

ناشناس گفته :

عجب کارا خدارو ببین الله اکبرخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نگاراز دلفان گفته :

وای خیلی دوستت دارم علی عشقم منم مثل اونیکی دلفانی ها عاشقتونم

هانا گفته :

این بهتره یا ارسلان

فاطمه15ساله گفته :

خب معلومه علی.

هانا گفته :

راست میکی

کیمیا گفته :

از اون جایی که معلومه دختر با ادبی هستی که محترمانه بگم کسی به ایشون گیر نداده ربطی به حسودیو این چیزا هم نداره . منم همینطور یه نصیحت کردم چیزی گیرت نمیاد اینجا … بازم بروسره درست.

حسین گفته :

خب امیر علی نبویان

15M گفته :

میگم ما نظر میدیم اون میبینه؟

محیا گفته :

فکر کنم ببینه

یه دوست گفته :

بازیش خوبه ریش بهش نمیاددددددددددددددددددددددددددددددددد//

seta.fr گفته :

محیا اخه شلغم چی داره ها

يلدا گفته :

خیلیییی بی ادبی هست زردالو بادمجون علی خیلی قشنگ وخوب البته ببخشیدا

زهرا تنهایی گفته :

سلام خوبی علی من همون زهرام علی زود بده شمارتو تا یکشنبه گوشیم دستمه بابام میگرهع علی ترو خدا از همه مهمتر صداتت براهم مهمه من تو را صداتو و قیفتو بیشتر از جونم دوست دارم علی ترو خدا کارم خیلی واحبه شاید یبگی اینجور میگه شمارمو بهش بگم اما نه این طور نیست کارم واجبه علی اقا ترو خدا نترس به هیچ کس نمیگم علی اقا شب به ارزی اینکه بازیگرذ میشم و تو را میبینم میخوابم علی اقا ترو خدا وفقط زود بده خداحافظ

محیا گفته :

واقعا ریش بهش میاد جیگررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررری

فاطمه.19 گفته :

بازیتون عالیه دوس دارم بازیتونو …پرفکت موفق باشید

هستی گفته :

عاشقتم علی

یه دوست گفته :

خدا نکنه شما دخترا کسی ببینید اگه ببینیدعاشقشون می شید

فاطمه خانوم گفته :

اقای یه دوست یا خانم یه دوست حالا هرچی‌ هستی اینو بدون که دخترا احساساتی هستن اینم که میگیم علی دوست داریم یا عاشقتیم یعنی‌ اینکه مثل دادشمون دوسش داریم خدایی نکرده به کسی بر نخوره اقای x or y

لیلا 14 گفته :

سلام اقای شادمان خیلی خوش حال شدم وقتی دیدم برگشتید و خودتون نقش کیوان رو ادامه میدید
و اینکه خیللللللی خوب بازی میکنید و ریش خیلی بهتون میاد

امیر گفته :

سلام علی جون من هم بازیتو دوست دارم و عاشق قیافتم مخصوصا از اون موقع ای که ریش گذاشتی خیلی بهت میاد عاشقتم راستی همه بهم میگن من خیلی شبیه شمام و این باعث افتخارمه دوست دارم بای

نفیسه گفته :

عاشقشمممممممم یعنی درحدمرگ دیییییووووووننننششششمممم

محدثه گفته :

واقعا نمی دونی که عاشق شدن با نامحرم حرامه

نفیسه گفته :

عاشقشممممممم دیووونه بار یعنی درحددیوونگی

ایدا گفته :

تا حال بازیگر به این خوبی ندیده بودم

ناشناس گفته :

واقعا خوب بازی می کرد

elaheh گفته :

بازیش خوبه….

کیمیا گفته :

بسه دیگه برید بشینید درستونو بخونید اینکه کی خوب بازی میکنه کی خوشگل تره به چه دردتون میخوره؟ قابل توجه افرادی که هر روز نظر میدن.

پرواز650 گفته :

توبه بقیه چیکارداری.

محیا گفته :

کیمیا جون کجای کاری امتحان نصف بچه ها تمومه

محیا گفته :

کیمیا خانم چیه نکنه حسودیت میشه یایکی از خوانوادتون گیر داده به علی که این جور میکنید حسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسود

ناشناس گفته :

از اون جایی که معلومه دختر با ادبی هستی که محترمانه بگم کسی به ایشون گیر نداده ربطی به حسودیو این چیزا هم نداره . منم همینطور یه نصیحت کردم چیزی گیرت نمیاد اینجا … بازم بروسره درست.

پرواز650 گفته :

کیمیاخانم شمابه بقیه چیکارداری؟؟؟؟؟؟؟؟

کیمیا گفته :

و اما جواب شما . نمیدونم اقایی یا خانم ولی انقدری میدونم خصلت و ویژگیه دخترارو که بیان تو کارشون دخالت کنم . دوما مستقیم تو کاره کسی دخالت نکردم کلا گفتم ظاهرا اونی که باید به خودش بگیره گرفته و این خیلی خوبه…

محیا گفته :

آره چقدر خوبه که کسی که به خودش گرفته جواب تو رو نمیده در حدی نیستیم که کسی جواب تو بده . اینم گفتم که بدونید کجای درنیاید

ستاره گفته :

موافقم لایک داری . اخه این چیش خوبه

هدیه گفته :

عاشقتم علی شادمانیo (∩ ω ∩) oo (∩ ω ∩) oo (∩ ω ∩) o:-*:-*:-*:-*;-);-)O:-)O:-)O:-)

صبا گفته :

مثل داداشم میمونی خیلی دوست دارم اون روزی که اسیر شدی منم اسیر شدم خیلی دوست دارم به خاطر شهرت نههههه من به خدا دوست دارم

♥مریمی♥ گفته :

عااااالللللللللللییییییییییی!عکسا خیلی قشنگیه الانم که برگشته وریش گذاشته خیلی جذاب شده :-*

فاطمه خانوم گفته :

علی جون به خدا خیلی عشقی ٬ عاشقتم بازیت حرف نداره ٬ خیلی دوست دارم راستی ریش و سبیل هم خیلی بهت میاد خوشکل که هستی خوشکل تر هم میشی ماشا لله قربونت ٬ بوس بوس ٬ فدات

محیا گفته :

ببخشید شما کجای هستید

فاطمه خانوم گفته :

محیا جون مگه بیو گرافی اقا علی رو نخوندی ؟ ایلامی هستش

محیا گفته :

نه ببخشید منظورم اون نبود

آنوشا گفته :

به نظرم بازیگرخوبی هست ولی فکرنکنم خوشش ازحرف های شما بیاد

محبوبه گفته :

چه با حالههههه
لایییی❤❤❤ککککککککک
بوسسسسسسسسس

پرديس گفته :

سلام اقای علی شادمان من خیلی شمارو دوست دارم و اولین بازیگری بودین که انقدر دوستون داشتم خیلی جیگرید

ناشناس گفته :

علی جون نفسی به خداآ عشقییییییی

علی شادمان گفته :

سلام .ممنون از نظرات همه دوستان عزیز وهواداران گلم

دوست تون دارم زیاد

محیا گفته :

علی واقعا خودتی نفسسسسسسسسسسس جواب بده تورو خدا

فاطمه گفته :

علی جون عاشقتمo (∩ ω ∩) o

صبا گفته :

فقط می توانم بگم تو زندگی منی

باران گفته :

سلام اقای شادمان امیدوارم موفق باشید مثه هنیشه من ارزومه بازیگر شم یعنی اگه نشم دق میکنم میشه بگید از کجا شروع کنم کمکم کنید ممنون میشم خواهش میکنم حتما منتظرم بهم بگیدا مرس

tفاطمه گفته :

من موندم پسر از این خوش قیافه تر ندیدی که عاشقش شدی خانم النا تو برو اول املا یاد بگیر تا اسارت رو اصارت ننویسی

ستاره گفته :

لایک داری .موافق موافقم این همه رو ول کرده چسبیده به این

عاشق/انسان گفته :

یه حسی بهم میگه این علی عزیز هستش…
آخه علی جان معمولا یه سلام میگه…بعد شروع میکنه به حرف زدن…
یه چور باهالی سلام میکنه…
بخاطر همینیه حسی بهم میگه که علیه…

م گفته :

خیلی دوست دارم نمیدونی از خدا میخوامت . یا علی

فاطمه گفته :

جیگرییییی

a.anisa@chmail.ir گفته :

سلام . آقای شادمان راستش من مثل بقیه نمیگم دوستون دارم یا عاشقتونم یا…. من میگم که بازیتون توسریال کیمیا زیبا بود کیوان اول نقش یه پیرشروشیطون بود ولی باشروع انقلاب وجنگ بزرگ شد ومثل یه مرد به جنگ با دشمن رفت . نقش شما واقعا تاثیرگذاربود . ممنون از بازیتون

دوست شما گفته :

سلام . ولی به نظرمن فقط لی مین هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

zzz گفته :

خیلی شادی بابا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سارا 14 ساله گفته :

خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم برگشته ولی خدا وکیلی خیلی خوشگله تو فیلم اون شکلی شده ولی بازم با اون گریم خوشگله خدا کنه تا اخر فیلم باشه

فاطمه15ساله گفته :

مگه قرارنبودکیوان بعدبرگشتنش نقششوبرزوارجمندبازی کنه؟پس چی شد؟ولی خدایی خیلی خوشحال شدم دوباره تواون نقش جذابش دیدم.یعنی وقتی دیدمش ازشدت خوشحالی نمیدونستم چیکارکنم.

ناشناس گفته :

منم از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم ولی میگن که پاش … اشکال نداره خوب میشه

محیا گفته :

فاطمه جون خیلی دوستش داری منم از تو بد تر من تا حالا کسی رو انقدر دوست نداشتم

اميرعلي گفته :

سلام علی شادمان راستی تو بهترین ستاره هستی بین بازدیگر دوست دارم من بدون نگاه عکس تو نمی توانیم به زندگی ادامه دهیم دوست دارم بدون تو یک ثانیه زندگی ادامه نمی دهیم دوست دارم

اميرعلي گفته :

سلام به خدا دست خودم نیست دوستش دارم و می خوایم که بعد امتحانات برویم به تهران تا بینیم من علی شادمان رادوست دارم وراستی بهترین ستاره جهان است دوست دارم شب ندون نگاخ عکس او نمی توانیم به خواب برویم من راستی راستی دوستش دارم من بدون او نمی توانیم به زندگی ادامه دهیم دوست دارم

محیا گفته :

خوش بحالت که بعد امتحانا میخوای بری ببینیش من امتحانم تموم شه امتحان مامانمه شروع میشه که مامانم امتحاناش اخر بهمن تموم میشه بعدعید جای نمیریم اجیم کونکور داره پس شاید تابستون بریم تفریح اونم هر سال تابستون میریم شمال یا جنوب جای دیگه هم نمیشه بریم به دستور بابام

مهدی پاکدل فقط گفته :

بهتره با ارسلان قاسمی مقایسه اش کنین نه با داش مهدی و پوریا خانم فاطمه ۱۵ساله شما همه جا هستی خخخخخخخخخخ

محیا گفته :

میدونید چیه بچه ها اصلا نباید ازش طرف داری کنی با طرف داراش میگن زیاد خوب نیست میگن بر عکس قیافش البته نمیگن خودم … ولی من بازم خیلی خیلی دوستش دارم دست خودم نیست لطفا هرکی اینستا گرام داره بهش بگه یه کم مهربون تر ولی ما بازم دوستش دارم

فاطمه15ساله گفته :

چراااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورت اینه که بداخلاقومغروره.من که نفهمیدم توچی میگی.

محیا گفته :

عزیزم چند تا از هم شهریامون رفته بودن که ببیننش و چند بار بهش زنگ زده بودن ببینن کجاست ولی جواب نداده بود هیچ اونم هم دست خالی بر گشتند بنده خدا ها ایلام تهران رو تمام گشته بودن که پیداش کنن ولی به قیافش نمی خوره !!!!!!!! ولی من باید ببینمش که ببینم همچین ادمی هست یا نه ولی نمیدونم کجا ایلا مه یا تهران ولی انون کسی که رفته بو ببینتش زیاد دوستش نداشت نمیدونم چه جوری رفته بود ببینش راستی منظور من این نیست منظور اونی که رفته ببینتش اینه ولی بازم از ارسلان قاسمی بالا تره

محیا گفته :

من که خیلی دوستش دارم و هیچ وقت نمیگم مغروره یا چیزی دیگه من که جودم باهاش حرف نزدم از نزدیک ببینم که مغروره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مدیر
..... گفته :

چه قدر بی کارید واقعاااااااا !

فاطمه15ساله گفته :

اهان پس اینطور چه بدکاش میتونستن ببیننش.

مدیر
ملودی گفته :

منم با تو موافقم اصلا به قیافش نمی خوره همچین ادمی باشه

آ.ر گفته :

عاشقتم علی جوووووون .

ناشناس گفته :

خوشگل نیس زیاد خداییش معمولیه ولی بازیش یکه

فاطمه15ساله گفته :

هم خوشگله هم بازیش خوبه.

محیا گفته :

علی اقا توشهر ما خیلی خیلی طرف دار داری یه سر به شهر ما دلفان بیا

فاطمه15ساله گفته :

توشهرماهم طرفدارزیادداره شهرمرندومیگم.

محیا گفته :

شهر مرند تقریبا پیش زنجانه

فاطمه15ساله گفته :

نه بابایکم دوره.شهرستان مرندازشهرستانای اذربایجان شرقی هستش.نزدیک تبریزه.

مدیر
محیا گفته :

اها فهمیدم اشتباه گرفتم با یه جای دیگه

مدیر
محیا گفته :

بچه ها میگن ترلان پروانه … یعنی علی شادمان … میدونید چرا چون عکساشون باهم …

مدیر
15M گفته :

ترلان پروانه و علی شادمان چی شد؟

مدیر
محیا گفته :

بابا چیزی نیست چنتا عکس باهم داشتند همین

مدیر
سارینا گفته :

کجایه زنجانه

یه دختر گفته :

یه دختر

محیا گفته :

اذین خانم شماهم دلفانب هستید منم دلفان نیم

azin گفته :

من خیلی دوسش دارم زیاد وقتی اسیر شد خیییلی ریه کردم دوست دارم داداشم باشه ولی…. حیف

آذین دلفان گفته :

من خیلی دوسش داررررررم
کاشکی از نزدیک ببینمش

چقدر شما قربون میرین بسه دیگه گفته :

چقدر قربون می رین واییی

آذین دلفان گفته :

من خیلی علی شادمان رو دوست دارم اون خیلی خوب بازی میکنه
هم با نمک هم جزاب
براش آرزوی موفقیت میکنم

فافا گفته :

ولی بازیش خوبه

فافا گفته :

سلام به نظر من زیادم خوشگل نیست

محیا گفته :

خیلی هم خوشگله

محیا گفته :

این روزا خیلی ها ازم میپرسن علی شادمان خوشگل یا ارسلان قاسمی اخه ارسلان چی داره اگه چیزی پیدا کردید به منم بگید لطفا

آذین دلفان گفته :

به نظر من ارسلان قاسمی هیچی نداره
هیییییچییی

محیا گفته :

نظر ما دلفانی ها یکی هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

فاطمه15ساله گفته :

والا.

فاطمه15ساله گفته :

کاش بعددوران اسارتش روخودش بازی میکردبیشترمیدیدیمش.

کیمیا گفته :

مد جدید دیگه اینبار علی اقا شده عشق دخترا ساله بعد حرفشون اینکه اره بابا این خوب نیست (خزشد)رفت حالا زیر عکسا بازیگر دیگه نفسمی تو فلانو فلان منم یه دخترم.ولی کلا کاری ندارم هرکس یه شخصیتی دار دیگه…ولی درکل اینار بازیتون در نقش کیوان خوب بود

چرامن گفته :

بابا علی شادمان بعدش که بزرگ شد نقششو برزو ارجمند بازی میکنه

یه دختر گفته :

خیلی نازه دوسش دارم

فاطمه15ساله گفته :

عاشق شخصیت کیوانم توسریال کیمیاوبیشتربه عشق علی جون ومهراوه جون نگاه میکنم.حیف که علی اسیرشدبیشتره جذابیت فیلم ازبین رفته.

علی گفته :

سلام عالی بوئ. کیمیا ازدواج کرده

فاطمه15ساله گفته :

وای چقدخوشگلی تونقشتوتوسریال کیمیاخیییییییییلی خوب بازی کردی.وای هرچقدرازت تعریف کنم بازم کمه بهترین بازیگرنوجوان دنیایی واقعااون روزی که اسیرشدی باشدت تمام گریه میکردم.بچه هاکسی میدونه کیوان تودوران اسارتش شهیدمیشه یانه؟آخه یه جاداشتم میخوندم که نوشته برزوارجمندبزرگی کیوان؟درسته؟هنوزم به خاطراسیری کیوان خییییلی ناراحتم.کاش تبریزی بودی وامیدوارم پرسپولیسی باشی البته زیادم مهم نیست.

یلدا گفته :

من عاشقتم علی نفسمی تو

کیمیا گفته :

مواظب خودت باش خیلی احساساتی شدی!!!!

محیا گفته :

ببخشید بازم شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ناشناس گفته :

چرا نوشتید کردتبار!؟ علی شادمان خودش نیز کرد است و کردتبار کسی است که زبان مادریش را فراموش کرده باشد و اجدادش فقط کرد باشند…

roozalin گفته :

بچه ها درسته که میگن توی سریال کیمیا کیوان بعد از اسیر شدن به شهادت میرسه

ناشناس گفته :

بچه جواب بدید راستی بعد اسیر شدن میمیر

nice girl گفته :

نه بابا اگه بمیره که منم می میرم چند روز فقط واسه اسیر شدنش گریه کردم

چرامن گفته :

نه بابا
بعدش برزو ازجمند میاد نقش اونو بتزی میکنه

محیا گفته :

منم قسمت اسیر شدن کیوان رو ضبط کردم با هر بار گذاشتنش مامانم اینا هم بامن گریه میکنن چه بازی میکنه علی جونم

محیا گفته :

اگه قرار باشه کسی بیاد شهاب حسینی میاد خیلی شبه علی جونم

محیا گفته :

اگه شهیدم نشه خودش که نمیاد بازیگر دیگه ای بجاش میاد مگه نه

یه دختر گفته :

وای نگو اگه بمیره منم می میرم.♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

محیا گفته :

وای یه دختر اگه بمیره منم میمیرم جووووووووووووووووووووووووووووووجوووووووووووووووووووووووووووووووو کوچلو ولی تو فیلم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

محیا گفته :

از بعد کیوان سریال کیمیا رو میبینم دست خودم نیست گریم میگیره اخه اگه کیوان بمیره منم میمیرم

یگانه گفته :

آفرین

زهرا گفته :

دوست دارم

ناشناس گفته :

منم دوست دارم

دوست گفته :

خیلی خوشگله بهترین بازیگرنوجوانه ب نظر من
مااخر نفهمیدیم طرف دار کدام تیمه

هانا گفته :

پرسپولیسیه. اخه داخل عکسش عدد شیش رو نشون میداد پارچه ی قرمز هم داشت

فاطمه15ساله گفته :

امیدوارم اینجوری باشه که تومیگی.

محیا گفته :

اره ولا کاشششششششششششششششششششششششششششش

مدیر
مرجان گفته :

خدا شفاتون بده….واقعابراتون متاسفم که وقتون روپای این عشقای مسخره هدرمیکنین..اخرش ک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجز الافی

;کیمیا گفته :

وااااااااای چقدر خوبه .

محیا گفته :

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشگل خوشششششششششششششششششششششششششش تیپ کاش من یبار ببینمش

تارا گفته :

خیلی جذابی خوشتیپ خیلی هم خوب بازی میکنی بچه ها یه سوال علی استقلالی یا پرسپولیسی؟

تارا گفته :

فکر کنم استقلالیه

محیا از دلفان گفته :

تارا جون خیلی دوستش داری از خودم دیونه تری ها

تارا گفته :

دوست دارم مخصوصا در سریال کیمیا

تارا گفته :

خیلی خوشتیپی ماشالا بابا همشهری بچه ها استقلالیه یا پرسپولیسی

محیااز دلفان گفته :

تو سریال کیمیا گیریمش خوب نبود ولی خودش خوشگله

ناشناس گفته :

جیگرههههه به خدا. اخه خیلی خوشگله من خیلی دوسش دارم کاش که داداشم میبودجیگرههههههه ب

محیا گفته :

بابا علی الان که دارم فکر میکنم بد جور دیونتم نفسمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

تارا گفته :

سلام خیلی خوشگلی همشهری اگه میشه بگین پرسپولیسی هستین یا استقلالی ترو خدا دوست دارم

شیدا گفته :

علی جون فوتبال دوست نداره

fatemeh گفته :

خیلی خیلی دوستت دارم عکسات حرف نداره .راستی یه سوال ،ایشون چند سالشونه؟

ناشناس گفته :

نوزده سالشه

عسل گفته :

عاشقانه دوستت دارم مخصوصا در فیلم کیمیا

ناشناس گفته :

علی جان از نزدیک دیدنت ارزومه همه چی تمومی هم خوشتیپ هم باهنر

علی گفته :

علی جون فقط مال خودمه

اتنا گفته :

حتما دیدیش ماهم خبر کن

اتنا گفته :

برای من اصن شهرت یا جذابیت مهم نیست من عاشق خود خود خودشم من با عکسای اقای شادمان از خواب پا میشم وبا دیدن عکساشون میخوابم هر لحظه به فکرشونم

تینا گفته :

خیییییلی دوسش دارم جذاب و خوش تیپ

زینب گفته :

واقعا خوشگله و جذاب و خیلی زیبا بازی می کنه

فاطمه گفته :

عالی بود خیلی خوب بازی میکنی علی

میترا گفته :

داداش علی افتخار ایلامی،ممنونیم ازت کورد باغیرت،

شادی گفته :

بسیار عالی ممنون از عکسهاتون نوفق باشی اقا کیوان

sdaf گفته :

علی شادمان خیلی قشنگ بازی می کنه

sanaz banoo گفته :

ازش خوشم میاد.خوب بازی میکنه.ممنونم.

sahat گفته :

اره

شميم گفته :

بازیگر توانمند و آینده داریه

sdaf گفته :

واقعا خوشگله

تارا گفته :

دوست دارم فقط بگو استقلالی هستی یا پرسپولیسی من راستی همشهریتم

فریماه گفته :

موافقم‌البته‌مشروط‌به‌سالم‌موندن‌ازنظراخلاقیه

محیا از دلفان گفته :

وقتی فهمیدم قضیه کیوان واقعه ای دو روز گریه کردم اخه مگه میشه یه پسر ۱۷ ساله

فاطمه15ساله گفته :

آره خیلی غم انگیزه.

مدیر
ناشناس گفته :

درمورد چی؟

مدیر
فاطمه15ساله گفته :

درمورداینکه قضیه کیوان واقعیه واتفاق افتاده خیلی غم انگیزه واقعا.

مدیر
نازنین گفته :

بچه ها میشه بگین این قضیه ای ک باورتون نمیشه چیه؟خیلی کنجکاو شدم بدونم.راستی منم علی رو خیلی دوس دارم.هم خوشگله هم خوشتیپه هم نقششو عالی بازی میکنه

مدیر
اميرعلي گفته :

سلام من واقعا علی شادمان را از همه بیشتر دوست دارم وعلی تو مال منی من زندگی وجانم را فدایی تو می کنیم

محیا گفته :

من چهار سال ازش کوچیک ترم مثل داداش بزرگ ترم دوستش دارم ای کاش یبار داداشمو از نزدیک ببینم

سارا جون گفته :

خیلی جزابییی جیگر

مدیر
مریم گفته :

نمیری جیگر

مدیر
مریم گفته :

من خیلی دوست دارم یکبار هم که شده ببینمش

مدیر
محیا گفته :

منم باید ببینمش

مدیر
فاطمه15ساله گفته :

منم همین طور.

ناشناس گفته :

پرفکت…خیلی عالی هستین

مدیر
فاطمه ١٤ ساله ورامين گفته :

علی شادمان رو از داداشام بیشتر دوست دارم داداش بزرگ ترم دوسال ازش بزرگ تره ولی علی خیلی باحاله هم خوشتیپ دوسش دارم وقتی اسی. شد دلم نمیخواست کیمیا رو نگاه کنم چون جاش خالی بود

مدیر
فاطمه فخارفاطمه فخاري گفته :

فاطمه ١۴ ساله از داداشام بیشتر دوست دارم داداش بزرگ ترم دوسال ازش بزرگ تره ولی علی خیلی باحاله هم خوشتیپ دوسش دارم وقتی اسی. شد دلم نمیخواست کیمیا رو نگاه کنم چون جاش خال

مدیر
النا گفته :

عشق منی

مدیر
النا گفته :

وای نفس منی عشقم

seta.fr گفته :

دوستان گلم محیا و آذین خیلی خنگید که عاشق یه شلغم شدید برید درستونو بخونید خنگا

مدیر
ناشناس گفته :

دوست دارم نقشت عالی بود یعنی عالی بازی کردی آغا علی

مدیر
شیلان گفته :

شیلان دوستت دارم نقشت عالی بود بعنی عالی بازی کردی اغا علی

مدیر
رعنا گفته :

اها محیا اذین درس دارن اونیکیا چی

مدیر
النا گفته :

چقد عشقی جیگر مال منی به هیشکی هم نمیدم

مدیر
سروه گفته :

یلی دوستت دارم علی جان نقشت عالیه یعنی باید گفت که عالی بازی میکنی مارو سر بلند کردی دمت گرم آغا علی

مدیر
سروه گفته :

عاشقتم ما رو سر بلند کردی دمت گرم آغا علی

مدیر
زینب گفته :

علی شادمان پسر عمه ی منه وتا حالا من رو زیاد برده پیش کیمیا یعنی همون مهراوه تازه من شماره ی کیمیا رو هم دارم

مدیر
ناشناس گفته :

تو گفتی وما هم باور کردیم

مدیر
عاشقت گفته :

سلام خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللییییییییییییییییییی می خوام ببینمتون چی می شد عشقا ها میوومدندن دنبال عاشقاشششششششششششششششووووووووووووووووننننننننننن

سعیده گفته :

چند سالتونه

من عاشقتم علی جوووووووون عاشق گفته :

اسم من زهراست عاشقتم یک عالمه هرچی بگی بازم کمه خواهرت آریانا روهم خییییلی خیییییییییلی دوستدارم کاشکی جای اوبودمعاششقتم علی جون

سما گفته :

بیست سال

مدیر
سبا محمدی گفته :

آقای شادمان رو من از نزدیک دیدم ایشون بسیار برای عکس گرفتن و امضا دادن صبورن در کل فداشم الهی

مدیر
سبا محمدی گفته :

من آقای شادمان رو توی تئاتر زبان تمشک های وحشی دیدم وقتی توی سالن نشستیم اول با دانیال(علی شادمان) مواجه شدیم که میخواست یه قتل انجام بده

مدیر
سبا محمدی گفته :

عشق منه

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث