موضوع : عکسهای شاهرخ استخری بازديد : 51,854 بازدید بار

عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید با شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش,عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش

مجله خانواده سبز: شاید خیلی ها فکر کنند شاهرخ استخری یکی از آن بازیگرانی است که راه صدساله را یک شبه طی کرده اما واقعیت اینطور نیست و شاهرخ استخری راه رسیدن به شهرت را پله پله و به مرور طی کرده است. او که فعالیت بازیگری خود را با بازی در تله فیلم «تلخون» آغاز کرد با بازی در سریال «دلنوازان» و «فاصله ها» به شهرت و محبوبیت خوبی بین مخاطبین جعبه جادویی دست پیدا کرد. شاهرخ امااین روزها کم کارتر از گذشته شده و با وسواس بیشتری پیشنهادهایش را بررسی می کند تا به قول خودش بتواند در نهایت به اتفاقی که دوست دارد، دست پیدا کند. چندی پیش شبکه «آی فیلم» سریال «دلنوازان» را بازپخش کرد تا یک بار دیگر و بعد از چهار سال خاطره یک سریال در ذهن مخاطبین تلویزیون زنده شود. به این بهانه پای صحبت شاهرخ استخری نشستیم تا از حال این روزهایش برایمان بگوید…

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش

«دلنوازان» بعد از چهار سال از شبکه آی فیلم پخش شد و باز هم توانست مخاطبان زیادی را پای تلویزیون بکشاند. فکر می کنی ویژگی این سریال چه بود که مردم باز هم توانستند با آن ارتباط خوبی برقرار کنند؟

– این سریال یک مقدار برای مردم حالت نوستالژی داشت. ما ایرانی ها انسان های خاطره بازی هستیم و فکر می کنم این خاطره بازی در مورد «دلنوازان» اتفاق افتاد و مردم دوباره به آن اقبال خوبی نشان دادند. فکر می کنم مهمترین ویژگی این سریال این بود که آقای سهیلی زاده (مثل آثار دیگرشان که چهره های جدیدی را به مردم معرفی می کنند)، شش جوان با انرژی را که همه آنها انگیزه زیادی برای دیده شدن داشتند دورهم جمع کرده بودند. در این پروژه هیچ دلخوری و نارضایتی وجود نداشت و همه چیز برای ساخت یک مجموعه خوب فراهم بود.

مدتی است که سریال های تلویزیونی با استقبال چندانی روبرو نمی شود، فکر می کنی ویژگی «دلنوازان» یا «فاصله ها» چه بود که اینقدر مورد توجه قرار گرفت؟

– یکسری فرمول ثابت شده وجود دارد که اگر در هر سریالی از آن استفاده شود، احتمال بیشتری برای جذب مخاطب دارد و سریال مورد توجه مخاطب قرار می گیرد. در دنیا مرسوم است که وقتی می خواهند سریال جدیدی را تولید کنند، از چهره های جدید استفاده می کنند که آقای سهیلی زاده این کار را در آثارشان انجام می دهند، ضمن اینکه فضاسازی آقای سهیلی زاده هم در این مسیر بی تاثیر نیست و ایشان به بخش نمایشی بودن و مخاطب پسند بودن کار دقت زیادی دارند.

وقتی به گروه بازیگران جوان «دلنوازان» نگاه می کنیم به این نتیجه می رسیم که هر یک از بازیگران این سریال مسیر متفاوتی را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کردند. به نظر می رسد مسیری که تو انتخاب کردی، نسبت به بقیه دوستانت متفاوت تر است. قبول داری؟

– به نظرم یک بخشی از ماجرا مسیری است که تو به صورت ناخودآگاه در آن قرار می گیری و بخشی از آن هم انتخابی است که تو به عنوان بازیگر انجام می دهی! اولین اتفاقی که برای بازیگری که در یک سریال پربیننده بازی کرده می افتد، این است که بخشی از سینما که بیشتر به فروش فکر می کنند به سراغ او می آیند و او را به تکرار نقش های مشابه قبلی وادار می کنند. البته من سعی کرده ام تا حد ممکن از تکرار دوری کنم.

چطور؟

– ببین یک اتفاقی برای بازیگر جوانی می افتد و عده ای او را برای بازی در یک سریال دوست دارند. در این حالت شما می توانید انگ تلویزیونی بودن به او بچسبانید، او را چهار سال رها کنید، طوری که مردم به طور کلی او را فراموش کنند و یا در مقابل می توانید او را حمایت کنید و از این بازیگر جوان یک ستاره بسازید که در ادامه به روند کلی سینما کمک کند. متاسفانه ما در سینمای مان نه تنها چیزی به نام ستاره سازی نداریم بلکه عادت به ستاره سوزی داریم. بازیگران زیادی بوده اند که ثابت کرده اند اگر فرصت لازم را به دست بیاورند می توانند در سینمای غیربدنه هم درخشش خوبی داشته باشند. بازیگرانی که نشان دادنداگر یک کارگردان خوب باشد که با آنها خوب کار کند می توانند موفق باشندو همینطور هم شد و توانستند با درخشش در نقش هایی که برعهده داشتند، کاندید شوند.

فکر می کنی اهالی سینمای هنری تو را غریبه می دانند؟

– شاید هم بیشتر از یک غریبه! این در حالی است که خیلی وقت ها آدم هایی که در سینمای بدنه کار می کنند هم بازیگرانی که بیشتر در سینمای هنری حضور دارند را غریبه می دانند. به شخصه فکر می کنم هیچ کدام از این دسته بندی ها درست نیست. سینمای بدنه به بازی بازیگران خوب احتیاج دارد و سینمای هنری هم به فروش خوب نیاز دارد. (سکوت چند لحظه ای شاهرخ) البته در سال های اخیر سینمای هنری نشان داده که بدون ستاره هم می توان به موفقیت رسید.

اصلا موفقیت یک فیلم به نظرات یعنی چه؟

– به نظرم این موضوع دو بخش دارد. بخش اول که اهمیت زیادی هم دارد موضوع صنعت سینماست که باید ببینیم برای یک فیلم چقدر هزینه شده و در نهایت چقدر فروش داشته! فکر می کنم با قیاس این اعداد می توانیم در مورد موفقیت یک فیلم در این بخش نظر دهیم. بخش دیگر این است که شما یک فیلم خوب با ارزش هنری قابل قبول می سازید و مخاطب دوست دارد بارها آن را تماشا کند که این هم از نظر من موفقیت است. قبلا دوست دارم این نوع فیلم ها هم به فروش بالایی دست پیدا کنند. فروش های میلیاردی امروز در مقابل فروش فیلمی در روزگار قدیم که از بین یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت آن زمان تهران، یک میلیون نفر در سینماها به تماشای آن نشسته اند، چیزی جز یک شوخی نیست.

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

تو برای شروع در سینما، در کار کارگردانانی حضور پیدا کردی که بیشتر به عنوان سازنده فیلم های تجاری معروف بودند…

– ببین یک زمانی بود که وقتی می خواستم برای بازی در تلویزیون قرارداد ببندم می گفتند شما که سینمایی بازی نکرده ای، پس به ما تخفیف بده! از طرف دیگر وقتی برای بازی در فیلم سینمایی هم پای قرارداد می نشستم می گفتند شما که کار اولت هست، پس بی زحمت یک مقدار فیتیله را بکش پایین! این در حالی بود که در همان ایام من چند پیشنهاد سینمایی را رد کرده بودم تا بتوانم با یک نقش خوب وارد سینما شوم. به همین دلیل وقتی دیدم از هر دو طرف تحت فشار هستم، تصمیم گرفتم از بین پیشنهادهای سینمایی که به دستم رسیده بود، یکی را انتخاب کنم. در نهایت فیلم هایی مثل «چک»، «پس کوچه های شمرون» و … را در سینما تجربه کردم که که فکر می کنم هر کدام از این فیلم ها یکی از متفاوت ترین آثار سازندگان آن به حساب می آید.

اما الان به نظر می رسد در سینما کم کارتر از گذشته شده ای و هر پیشنهادی را قبول نمی کنی…

– مسیری که در موردش صحبت کردیم، راهی است که به نتیجه رسیدن در آن مستلزم صبر است.

شاهرخ استخری از بازیگری و خبر ازدواجش و دختردار شدنش می گوید

برای بازی در سینما فقط به نقش یک فکر می کنی؟

– نه واقعا اینطور نیست اما متاسفانه هنوز حتی نقش کوتاهی که من را برای بازی ترغیب کند، پیشنهاد نشده!

پیش از شما بازیگرانی مثل شهاب حسینی بودند که از تلویزیون به شهرت رسیدند و در سینما اتفاقات خوبی برایشان افتاد. با توجه به شناختی که از تو دارم و صحبت هایی که در این شش سال با هم داشته ایم، چرا تو در جایگاهی که همیشه می خواستی نیستی؟

– خیلی سوال سختی است. گاهی به این فکر می کنم شاید هنوز زود است و نباید عجله کنم. گاهی هم فکر می کنم شاید دیگر اتفاقاتی که از اول به آن فکر می کردم، هیچ وقت برایم نخواهد افتاد. ببین فکر می کنم این خیلی مهم است که تو با چه کاری معرفی و دیده شوی. مثلا یک بازیگر کارش را با یک سریال روتین شبانه آغاز می کند و دیده می شود، یک نفر دیگر با بازی در نقش اصلی یک فیلم سینمایی دیده می شود و … این شروع بازیگر را در کانالی قرار می دهد که او باید از این مسیر برای رشد خود استفاده کند. جایی که من کارم را آغاز کردم، یک نقش در تله فیلم تلخون علیرضا امینی، یک نقش کوتاه در سریال سامان مقدم بود، بعد هم در داداشی و بعد هم نقش اول یک سریال شبانه … (سکوت چند دقیقه ای شاهرخ)

نمی خواهی صحبت هایت را ادامه دهی؟

– راستش حس می کنم یک نوع یارکشی در سینمای ما وجود دارد که در سینمای دنیا نیست. مثلا وقتی فیلمی مثل هانگر گیم تولید می شود، همراه خود ستاره جوانی مثل جنیفر لارنس را شکل می دهد. آنها چنین ستاره ای را به وجود می آورند و بعد از چند وقت فیلمی به آن پیشنهاد می شود که با بازی در آن اسکار را تصاحب می کند و در ادامه می آیند وهانگر گیم 2 را با بازی او می سازند که در هفته اول اکران، به فروش افسانه ای 158 میلیون دلار دست پیدا می کند یادمان باشد فیلمی که نسخه 2 آن ساخته می شود قطعا فیلمی است تجاری! پس برای بازیگر، بازی در سینمای تجاری یا جایزه بگیر منافاتی ندارد. این یعنی سینما، اول ستاره می سازد و بعد از آن استفاده می کند. متاسفانه در سینمای ما این اتفاقات خیلی سخت می افتد.

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری مصاحبه جدید و خواندنی

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری

در این مدت که کم کارتر از گذشته شده ای، فیلم ها و سریال های متعددی را رد کرده ای، از فراموشی نمی ترسی؟

– خیلی ها من می گویند که هر چه بیشتر کار کنی و جلوی چشم باشی، موفق تری و کم کم پیشنهادی بهتر هم خواهی داشت. اما من هیچ وقت نتوانسته ام خودم را به این راضی کنم در کاری بازی کنم که آن را دوست ندارم. شاید این فراموشی که می گویی اتفاق بیفتد اما این امکان وجود دارد که بعد از مدتی، دوباره با یک کار خوب و با قدرت بازگشت.

اصلا چرا لابی نمی کنی و از رابطه های مرسوم سینمایی استفاده نمی کنی تا به یک نقش خوب برسی؟

– از آنجایی که لابی خاصی ندارم و فرمول هایی از این جنس را بلد نسیتم، باید بنشینم و دعا کنم بخشی از سینما که فیلم هایشان را صرفا برای فروش نمی سازند، من را قبول کنند. شاید صبری که امروز به خرج می دهم باعث شود یک روز نظر این دوستان عوض شود.

و در این یکی دو سال کارهایی را هم انتخاب کرده ای که به نظرم اشتباه بوده …

– … شاید در بین کارهایی که کردم اشتباه هم وجود داشت اما این را مطمئن باش در کارهایی که انتخاب نکردم اشتباه نبوده، آسیب روانی و ذهنی که بیکاری در حرفه ما با خود به همراه دارد از ترس فراموش شدن هم بدتر است. تو هر چقدر هم در زمان بیکاری روی خودت کار کنی (کتاب خواندن، فیلم دیدن، ورزش کردن) باز هم حس می کنی که بیکاری و این برای مرد سخت است. حتی بی پول هم به اندازه کم کاری سخت نیست. در شروع کار، ویترین خیلی برایم مهم بود. مثل اوایل سعی می کردم ماشین خوبی سوار شوم اما امروز دیگر برایم مهم نیست کما اینکه الان یک سال است ماشین ندارم. به هر حال شرایط سخت است. در این چند سالی که در تلویزیون کار نکرده ام، شاید به اندازه درآ»دی که برای بازی در «فاصله ها» کسب کردم هم درآمد نداشته ام. البته دلاری اش را حساب کن (خنده). اما به هر حال این راهی است که خودم انتخاب کرده ام.

این یعنی تو همه این سختی ها را قبول کرده ای که اتفاقات بهتری در زمینه بازیگری برایت بیفتد …

– ان شاءالله، امیدوارم زودتر در مسیر رسیدن به اهدافم قرار بگیرم.

چند هفته پیش تو را در کنار علی ضیاء برای کمک به کارتن خواب های تهران دیدم، این یعنی مشکلی که بین شما به وجود آمده بود، حل شده؟

– مشکل و کدورتی بین ما نبوده و نیست و آن مسئله هم خیلی زود حل شد. چند بار بنا بود با علی قرار بگذاریم و یکدیگر را ببینیم تا اینکه در نهایت یکی از سه شنبه شب ها به دعوت علی به جمع کارتن خواب های تهران رفتیم… حس عجیبی بود. فضای آنجا طوری است که انسان را به فکر فرو می برد. به منطقه ای در نزدیکی اتوبان آزادگان رفتیم و بعد از 300-200 متر پیاده روی به چند نفر رسیدیم که از سرمای این روزها به یک پیت آتش پناه برده بودند. به شخصه تا مدت ها از این که بگویم زندگی ام سخت است و مشکل دارم خجالت می کشیدم. بچه های موسسه طلوع هر هفته سه شنبه ها نزدیک به 3 هزار عدد غذای گرم را بین کارتن خواب های تهران تقسیم می کنند و برای نجات آنها از اعتیاد و برگرداندن آنها به زندگی تلاش می کنند.

پس هر سه شنبه آنجا هستی؟

– … تلاشم را می کنم که این اتفاق بیفتد. حتی از علی خواسته ام که هر هفته این موضوع را یادآوری کند.

سال گذشته علی ضیاء در برنامه اینجا شب نیست رادیو جوان خبر ازدواج تو را اعلام کرد و این موضوع را به تو تبریک گفت. ظاهرا از این بابت از علی ناراحت بودی، درسته؟

– خودتت می دانی که من علی ضیاء را از زمانی که «گزینه جوان» را اجرا می کرد دوست داشتم. وقتی این ماجرا اتفاق افتاد و مطلع شدم علی در برنامه اعلام کرده، ناراحتی ام از این نبود که چرا علی تبریک گفته، از این ناراحت بودم که وقتی من راجع به مسئله ای که در زندگی شخصی ام اتفاق افتاده صحبت نکرده ام، شاید به این معناست که نمی خواهم آن را رسانه ای کنم و یا حداقل ترجیح می دادم این موضوع در جای درست خودش و از طریق خودم اطلاع رسانی شود. ناراحتی من فقط همین بود.

نگاهت نسبت به آینده چطور است؟

– با تغییراتی که این اواخر در زندگی ام به وجود آمده، مثل به دنیا آمدن دختری که خدا بهم هدیه داده، نسبت به قبل در مورد آینده خیلی نگران تر هستم. من اصلا اینطوری نبودم، نگران داشتن و نداشتن نبودم اما الان دیگر یک مقدار ماجرا فرق دارد. آنهایی که بچه دارند می دانند که بچه غرور آدم را می شکند…

چطور؟

– به هر حال یکی به دنیا آمده که تو برای لبخندش حاضری هر کاری انجام بدی!

حرفی مانده که برایمان بگویی؟

– عجله ندارم، اما امیدوارم یک روزی اتفاقی که مد نظرم است در سینما برایم بیفتد و مجبور نشوم وداع تلخی با این حرفه داشته باشم.

کاش مردم بازیگران سینما را انتخاب می کردند

… متاسفانه نظر مردم در انتخاب بازیگران سینما کمرنگ است. متاسفانه روابط یک مقدار جای ضوابط را گرفته است که این موضوع دردناکی است. تو من را می شناسی و می دانی در این حرفه دوست و و رفیق زیادی ندارم، دروغ نمی گویم و از چیزی جز حق دفاع نمی کنم. یک مقدار دلم پر است و شاید حرفی بزنم که برای برخی ها خوشایند نباشد. بگذریم …

تایید شده : ۱۸۳ نظر / در حال بررسی : 1 نظر / مجموع : 184 نظر

رویا گفته :

خیلی عالی.خدا دخترتونو حفظ کنه
ارزوی خوشبختی دارم برا خودتون وخانواده محترم

سحر گفته :

وااااااای عزیزم چقد نازه!!!!!

مجهول گفته :

به نظر آدمی مغرور و خیلی غیرتی هستن خدا حفظشون کنه

پریسا خیاطی داریان. گفته :

عاشقتونم پدر ودختر دوست داشتنی شاهرخ خان استخری وپناه خانم استخری .

لیلا گفته :

سلام آقای استخری امید وارم خدا همیشه پشت و پناه پناه جون وشما و همسرتون باشه و امید وارم آرزو هاتون با حکمتای خدا یکی باشه.

لیلا گفته :

آقای استخری امید وارم خدا همیشه پشت و پناه پناه جون وشما و همسرتون باشه و امید وارم آرزو هاتون با حکمتای خدا یکی باشه.

پناه گفته :

دخترتون خیلی نازه خدا بهون ببخشتش …
به نظرم می تونه در آینده مثل خودتون یه بازیگر فوق العاده بشه …
شما مثل بعضیابا پارتی وارد بازیگری نشدبد پس کارتون خیلی ارزش داره حتی اگه بازی تون خوب نباشه …
اگر چه شما خییییییییییییییییییللللللللللللللللللی بازیگرعااااااااااااااااااالی هستید …
پس در نتیجه لیاقت شما بازی در بهترین فیلم ها با کار گردانی بهترین کاگردان ها وهمکاری با پیش کسفتان خود را دارید …
به امید آن که شما را بالای قله ی پیروزی ببینیم وشما با خنده به پایین وبه آن هایی که لیاقت دیدن پیشرفت شما رانداشتند ودر جلوی پای شما سنگ می انداختند نگاه کنید وبه ان ها دست تکان دهید…
به امید آن روز……

علی سیادتی گفته :

بانظرتون موافقم

پناه گفته :

دخترتون خیلی نازه خدا بهون ببخشتش …
به نظرم می تونه در آینده مثل خودتون یه بازیگر فوق العاده بشه …
شما مثل بعضیابا پارتی وارد بازیگری نشدبد پس کارتون خیلی ارزش داره حتی اگه بازی تون خوب نباشه …
اگر چه شما خییییییییییییییییییللللللللللللللللللی بازیگرعااااااااااااااااااالی هستید …
پس در نتیجه لیاقت شما بازی در بهترین فیلم ها با کار گردانی بهترین کاگردان ها وهمکاری با پیش کسفتان خود را دارید …
به امید آن که شما را بالای قله ی پیروزی ببینیم وشما با خنده به پایین وبه آن هایی که لیاقت دیدن پیشرفت شما رانداشتند ودر جلوی پای شما سنگ می انداختند نگاه کنید وبه ان ها دست تکان دهید…
به امید آن روز

مهشیدخانوم گفته :

سلام

مهشیدخانوم گفته :

سلام اقای استخری من واقعا خیلی از شما خوشم میاد البته اشتباه نشه از بازی کردنتون میشه بیاید توی برنامه ی خندوانه یا یکی از فیلم های خودتون رو که خیلی دوست دارین رو توی شبکه ی ای فیلم بسپارید پخش کننممنون بای

مهشید گفته :

سلام میتونم ازتون خواهش کنم که به برنامه ی خندوانه بیاید منتظرریم همگی موفق با شید بای

سارا خانوم گفته :

عاشقتم خلاصه تمام حرفام

سارا خانوم گفته :

فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدای هردوتاتون خدای من چقدر نازه عاشقتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم شاهرخ خودم نفسی میفهمی نفس ، عشق، زیبا ،دوست داشتنی و توصیف نشدنی …

سیاوش گفته :

پیر بشه الهی….

فرناز گفته :

ن راضیم ازت فدایی داری

نازنین گفته :

عریرم

رهگذر گفته :

وااااای خدا یکی منو بگیره تا غش نکردم اخه پدر و دختر اینقدر خوشگل مگه داریم مگه میشه

ترانه گفته :

دخترش خیلی خشگله

ترانه گفته :

دخترش خیلی خشگله از باباش خشگلتره .گوگولی مگولی….

رها گفته :

وای چقدر نازه دخترت

ماریا گفته :

عاشقتم نفسم شاهرخ

ناشناس گفته :

عاشق دخترشم خیلی خوشگله کاش دختر من بود

SAHAR گفته :

من عاااااااشق بازی هاشم خیلی غد با غرور و جدی یکم خشن بازی میکنه و در نهایت عصبانیت وخشن بودن یه لبخند تلخ میزنه وافعا بازیش عالیه پس چرا سینما اینارو نمیبینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسینی با فیلم بابایی مشهور شد سینما یه فیلم بسازه نقش اولش اقای استخری باشه!والا
وااااای پناه خییییییییییییییییییییلی نازه خخخخخخخخخخخخخخخخیلی نایسه
هم مامانش نازه هم باباش پناه به هرکدومشون بره نهایت ناز بودن میشه
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق دخترشم

پریا گفته :

شما مامان پناه رو کجا دیدی؟!
عکسی ازش نیست که…

erfan گفته :

پناه خیلی خوشگله
کاشکی عکسی از مادر پناه جون هم پخش می شد می دیدیم

مریم ونیلوفر گفته :

سلام شاهرخی تبریک میگم عاشق بازی هاتونیم

مریم ونیلوفر گفته :

سلام اقای استخری شما فوق العاده هستین بهتون تبریک میگم عهشق دخترتونم

زهرا گفته :

اقای استخری ازدواجتون وتولد دختر کوچلوتونو تبریک میگم ایشالله که بهترین روزا برای شما وخانواده محترم رقم بخوره.دخترتون هم خیای نازه

سافتلن گفته :

ولی خداوکیلی چه بچه نازی داره کی موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هاااااااااا

زهرا گفته :

سلام آقای اسنخری واقعا بچه نازی دارین واسش اسپند دود کنین

مهر گفته :

مننننننننننن

فاطمه گفته :

سلا م اقای استخری خیلی خوشحال شدم از خبر ازدواج وبچه دار شدنتان امید دارم همیشه خوشبخت باشین و عاقبت بخیر شین .یاعلی التماس دعا

پریا گفته :

آریا پیکس کاشکی عکسای توی مجله رو هم گذاشته بودی خیلی خشگل بودن،ماشالا آقای استخری هرچی سنتون بیشتر میشه جذابتر میشینا!
پناه گلتونم خیلی ناناسه!!!

زهره گفته :

عاشق دخترش شدم

مرجان گفته :

تبریک میگم به اقای استخری به خاطر دختر خوشگلشون.واقعازیییییییباست

princes baran گفته :

واااااااااااای شاهرخ جوووون چقده نینیت ملوووووووووووووس و مامانیههههههه وووووووش بابا فداش شه چه لپای داره:)))))))):*
منم بچه میخواااام:((((((
راستی خوشتیپ په تو کی ازدواج کردی که ما خبر نداشتییییییم هاااان؟؟؟ بی معرفت نباس مارو هم دعوت میکردی؟؟؟؟؟ حالا ما که نمیومدیم ولی ………..
عکسه خانومتم بزار به بچه ها میگم چشمش نزنن؛ )))))
بووووووووووووس روووووووووووو لپ بچت؛))))♥♡♥♡♥♡♥♡

حورا صدر گفته :

خیلی عکس های زیبایی من برای اقای شاهرخ استخری و دخترشان ارزوی سلامتی دارم خیلی دخترشان ناز و خو شگل. خوشبحال پناه جون که بابای به این خوبی و مهربان دارد.

عرفان گفته :

سلام.شاهرخ جان مبارک باشه بچه خوشکلت . فقط بازیگری روترک نکن ممنون.

ترلان گفته :

خوشگل بود

Parrriii Joooon گفته :

من رسماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عاشششششششششششششششششق شاااااااااااااااااااااااااااااااهرخخخخخم!!!!!!
خیلی واسم غافلگیر کننده بود.اقای استخری کی ازدواج کردن که الان بچه دار شدن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! خیلی جالب بود !!!!!!!‌ایشاا…. خدا واسشون حفظش کنه!لطفا از همسرشونم عکس بذارید.مرررسی

fariba گفته :

کوچولوت خیلی نازه شاهرخ جون! خدا بهت ببخشه. راستی اسمش قشنگش چیه؟

ناشناس گفته :

پناه

من گفته :

دخترت خیلی نازه !خدا بهت ببخشه .راستی اسم قشنگش چیه؟

ملیکا گفته :

خخخخخخخخخخخیییییییییییییییلیییییییییییی دختر نازیه چه قدر قشنگ خوابیده

عطیه گفته :

جه دخمل نازی به خوداقاشاهرخ رفته/امیدوارم دراینده دخترخوب وخوش بختی باشه

آتنا گفته :

خیییییییلیییی خخخخخییییلییی خوشگله

نیکا گفته :

خیلی دخترنازی داری مادرش کیه

زهرا گفته :

خیلی ماهه خدانگهش داره

هستی گفته :

واقعا بهشون تبریک میگم ایشالا با خانوم و دختر گلشون خوشبخت باشن ایشالااااااااااااااا واییییییییییییییییییییییییی که پناه خیلی نازه خدا ببخشه بهتون آقای استخری.

نیلوفر گفته :

خداااااااااااااااااایاااااااااااااااااااااا چقققققققققددددددددرررر خوووووووووووشششششششششککککلههههه چققققققددددرررررر تتتوپوووولووووو نااااااازه تبریک میگم خخخخخداااا چچققدر خوشکله

ثمین گفته :

دخترت خیلی خوشگله

نگین گفته :

اقای استخری مشاالله دخترتون خیلی نازو خوشکله امیدوارم سرنوشت خوبی داشته باشه

مریم گفته :

خیلی خیلی ماهه

jojo گفته :

چرا دیگه بازی نمیکنی؟؟؟؟؟ دلمون واست تنگیده!!!!!!

یه هوادار دیوونه گفته :

خییییلییییییییی خوشگله
مبارک صاحبش باشه انشاءالله خدا همدیگرو براتون نگهداره
شاهرخ جون کبی برابر اصل خودته فکرکنم خدا دستگاه چاب داره
خییییلیییی خو شگلی تبل مبل من
من اینو تو وطنم کوه سنگچال تو استان مازندران زیر یه درخت خیییلییی خوشگل نوشتم کوه سنگچال یه کوه بییی نضیره که مطمعنم تو عمرتون همچین کوهی ندیدین چون خییییلیییی خوشگله همیشه شو لو غه مخصووووصاًسیزده به در الانم خورشید غروب کرده منم دیگه باید برم خونه چون الان بالای یه تبه به اسم تبه سرهستم راهم طولانیه خداحافضی رو به زبون خودمون می گم خٍداشِمه هِمراه بوشه سیزده به در امه ور بین

مبینا گفته :

آخههههه ای جووووونم چه دخمل ماهیههههه خیلی هم شبیه باباشه

سبا گفته :

با نمکه

ali گفته :

آقای استخری عرض ادب..به مولا خیلی با بازیهاتون حال میکنم..بخصوص فاصله ها..ت رخدا بازم ی سریال تلویزیونی شبیه فاصله ها بازی کنین..ممنون

ناشناس گفته :

خیلی نازه تبریک میگم اقای استختری شبیه دخترعمه منه

المیرااصغری گفته :

چه قدرخوشگله.خوشگلیش به باباش کشیده.مثل باباش ماهه

سارینا گفته :

نی نی تون خیلی خوشگله.مبارک باشه…….فقط کاش مامانشم توی عکس بود و ما میدیدیمش…..!

زینب گفته :

واقعا بچه داره

فائزه گفته :

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای پناه جونم خییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییلی خوشگل ونازی!!!!!!!!!!فدات بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس بووووس

پریا گفته :

آقای استخری بابابودن خیلی خیلی بهتون می یاد،معلومه که پدر خوبی هستید واسه پناه جون،خداجفتتونو واسه هم نگه داره!
راستی ما هواداراتون خیلی دلتنگتونیم،خیلی…

محسن گفته :

عکسهایه خیلی قشنگی بود.اقا شاهرخ تبریک میگم وبهترینهارو براتون ارزو میکنم.

نادیا گفته :

خانم خوشگله آقای استخری تبریک حسابی دلمون تنگ شده براتون

نگار گفته :

بچه ملوسیه مبارکت باشه من اصن نمیدونستم ازدواج کردی شگفت زده شدم

زهراسکندرزاده گفته :

واقعا باورم نمیشه خهلی عخشه عزیزم
عاسخشم پناه جون خهلی ماهی

سپیده گفته :

عزیزم خیلی دوستون دارم شما دخترو پدر دوستداشتنی رو

(رها) گفته :

باباودختر هر دوتاشون خوشکل ……..چقد شبیه هم هستن!!!!!!

مهسا گفته :

اخخخخییی چه نازم خوابیده لوووس

مهسا گفته :

خییییییییییلیییی بچه خشگلیه شاهرخ جون تبریک میگم

هانا گفته :

سلام خیلیییییییییی نازه ایشالله زیر سایه پدر مادرش باشه همیشه وای خیلی ناز ای خدااااااااا

raha.a گفته :

ممنون عالی بود چقدم بچه ها کامنت گذاشتن
اقای استخری دلمون خیلی براتون تنگ شده ها

lolo گفته :

عکس آخری عالیه……….

شادی گفته :

سلام اقای شاهرخ استخری من یکی از طرفدارای شما هستم امیدوارم همیشه سلامت بلشین من واقعان عاشقت هستم ولی بعضیا عاشق شدنو چیزی دیگه ای میدونن …امیدوارم که همیشه کنار خانمتون و دختره گلتون سلامت باشین و موفق .من میدونم که خیلی قلبت پاکه من یه مشکل دارم ازت خواهش میکنم وقتی داشتی با خدا صحبت میکردی واسه منم دعا کن .امیدوارم که یه روز این سعادتو داشته باشم از نزدیک ببینمتون .امیدوار این کامنتو حتمان بخونید .

غریبه اشنا گفته :

واااااااای چقد نازه چشماش به باباش رفته

مبینا گفته :

آقای استخری کلی مبارک باشه کلی تبریک
پناه خانم گل خیلی نازی

رضاعبدالاه زاده گفته :

من ازشماخیلی خوشم می ایدمبیناخانم

lolo گفته :

خخخخخخخخ جالب بود لااقل دلیلشو می گفتی چرا؟؟!!

زهرا گفته :

دیگه دلیل میخای چیکار!!خب بچه خوشش میادداااااا

سارا گفته :

پناه گل ودوست داشتنی من

سمیرا گفته :

عزیز دلم پناه خانم

ناشناس گفته :

وای خیلی خیلی ناز آقای استخری

يگانه گفته :

اقاى استخرى بهتون تبریک میگم٠دخترخیلى بانمکى دارین.

نیما گفته :

وقتی شنیذم خوشحال شدم.تبررررررررررررررررررریک.

زهرا گفته :

مبارکه!

پگاه گفته :

من اولین بار تو مجله سبز فهمیدم اقای استخری ازدواج کردن
تبریک میگم خیلی خوشگله

سویل گفته :

مثل خودت خیلی نازه

مژده گفته :

پناه جونم چقدر تو نازی,الهی همیشه زنده باشی

الناز گفته :

الهی فداش بشم خیلی نازه

محدثه دهقانی از یزد گفته :

مرسی از سریال خوبتون عزیزم دوستون دارم

سارا گفته :

قدم نو رسیده مبارک

زهرا گفته :

سلام آقای استخری برای خودت و خونوادت آرزوی موفقیت میکنم در ضمن دختر گلتم خیلی نازه.

باران گفته :

خیلی تپل مپله

ساناز گفته :

خوشگلم عزیزم آقاشاهرخ حسابی تبریک میگم مجدد

سمانه گفته :

عزیز دلم خیلی نازی پناه جونم

باران گفته :

الهی من بیمرم برات عزیزم پناه جون تبریک میگم آقای استخری به شما افتخار میکنم چون هیچ پدری مثل شما نیمیشه برای پناه جون واقعا تبریک میگم ان شالله همیشه سایه ی شما همسر تون رو پناه جون باشه.

یه هوادار گفته :

خیلی خوشگله به خودتون رفته شما هرگز فراموش نمیشی یه دونه باشی…………

ناشناس گفته :

عکس همسرشونم بذارید لطفا

مهدیه گفته :

چه قده خوشگل تپل مپله این پناه کوچولو!
تاریخ تولدشم اینه:۱۷/۵/۹۲

زهرا گفته :

س. دختر نازی دارین اقای استخری تبریک میگم عکسی از همسرتون بزارین با تشکر

زهرا گفته :

دختر عزیزی هست

الهام جون گفته :

سلام اقای استخری خیلی دختر نازی دارین به شما رفته که اینقدر خوشگله

درسا گفته :

عکس اخریه از همه قشنگ تره!

بهار گفته :

سلام.خخخخخخخخخخخخییییلییییی زیباست چقدرهم شبیه هم اند.

نفس گفته :

اخه.خیلی نازه.شبیه خودتونه.تبریک میگم

تینا کوچک گفته :

بچه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی قشنگیه

سارا گفته :

سلام تبریک میگم بهتون دخترتون خیلی نازه ولی کاش یه عکس خانوادگی می گرفتید خوشگل تر می شد ایشالا خدا واستون دخترتونو نگه داره

آوا گفته :

عزیزم پناه جون هر روز باید ببینمت خیلی دلم برات تنگ میشه
آقای استخری خودتونم هرچی سنتون بالاترمیره جذاب تر میشه
با آرزوی موفقیت همیشگی

اسما گفته :

بابا عاشقتم شاهرخ جاننننننننننننننننننننن بوس امیدوارم موفق شی گلم

ایپک گفته :

ماشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چقد نازه خدای من

میثم گفته :

نازمبارک

نجمه گفته :

کى ازدواج کرد که الان بجه داشته باشه ولی به نظرم دخترش شبیهشه

fateme گفته :

vaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cheghad baba shodan behesh miaddddddddddddd

پونه گفته :

خوشگل خانم فدات بشم

رضوان گفته :

خیلی جیگره گفتین اسم بچش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مینو گفته :

دختر گل وبانمک فدات بشم پناه جون
آقاشاهرخ خودتونم هرچی سنتون بالاترمیره جذاب ترمیشین

عرشیا گفته :

ااااااااااااااااااااااااااخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چقدر ننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااازززززززززززززه

آرزو گفته :

بچتون خیلی نازه.من ی پسر دارم اسمش پویاست.اگه قابل بدونید آخره هفته بیایم واس ی امر خیر…

ایلین گفته :

چقدر دختر بامزه ای دارین خدا براتون نگهش داره خییییییییییلی قشنگه خیلی

گل پری گفته :

نکنه منظورت از اون بازیگری که بعد چهار سال مردم کاملا فراموشش کردن خودتی؟!!!؟
توفراموش شدنی نیستی شاهرخ باورکن!

باران گفته :

خیلییییییییییییییییییییییی نازه

تینا کوچک گفته :

خیلییییییییییییییییییی نه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اینجوری می نویسند

مرضیه السادات گفته :

الهی بگردم خیلی دخترش خوشگله به باباش رفته راستی شاهرخ جان اسم دختر کوچولوتو تو سایت بزار مرسی

azimah3 گفته :

پناه خیلی نازه به باباش رفته

مهناز گفته :

تبریک میگم آقای استخری پدر مهربون ودوست داشتنی هستین
پناه جونو خیلی دوست دارم

ساناز گفته :

خانم خوشگل وجیگرطلا خیلی نازی
پدرخیلی خوبی هستین شاهرخ خان

تینا کوچک گفته :

خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی ممنون

نازی گفته :

آقای استخری تبریک میگم
خدابراتون نگهش دارهفسقلی رو

صدف گفته :

نینی خوشگل وبامزه
تبریک میگم آقا شاهرخ عزیز

سحر گفته :

خانم طلا خیلی بی نظیری بوس
تبریک میگ جناب استخری زیر سایتون بزرگ بشه

مریم گفته :

عزیز دلم خیلی خوشگلی ناناز

نادیا گفته :

فدات بشم خانم خوشگله
دختر گل بابایی

بیتا گفته :

عزیز دلم دختر خوشگل نازی
تبریک میگم خدمتتون شاهرخ جان خودتونم زیبا وجذاب هستین

غزاله گفته :

دختر گل وبانمک خیلی نازی
تبریک میگم بهتون آقای استخری

الهام گفته :

دختر وگل وزیبا عزیزم فدات بشن
تبریگ میگم خدمتتون شاهرخ جان

بهاره گفته :

خانم خوشگله فدات بشم گلم
تبریک میگم آقای استخری

پریسا گفته :

عزیز دلم فرشته کوچولو پناه جون عاشقتم
آقای استخری شما هم مثل همیشه عالی هشتین

شراره گفته :

عزیز دلم قربونت برم پناه جون
تبریک میگم آقای استخری

الناز گفته :

چه پدری خدا حفظش کنه.

سجاد گفته :

خیلی بانمکه آقا شاهرخ
موفقباشید

نگین گفته :

عزیزم خیلی بانمکه
آقای استخری هردو فوق العاده هستین

شیرین گفته :

آقای استخری تبریک میگم
پناه عزیز خوشگل

نوشین گفته :

پناه عزیز فدات بشم خوشگلم.پدربودن بهتون خیلی میاد شاهرخ خان

نازنین گفته :

عزیز دلم خیلی خوشگلی خدابراتون حفظش کنه آقا شاهرخ

نگار گفته :

شاهرخ عزیز ازدواج وپدرشدنتونو تبریک میگم.پناه عزیز خیلی گل وخشگله

مبینا گفته :

پناه جون خیلی خوشگل ودوست داشتنی وبانمکه
شاهرخ جان هم هرچی سنش بالاتر میره جذاب تر میشه

نیلوفر گفته :

الهی فدات بشم پناه دوست داشتنی وگل
آقای استخری درکنار همسر وفرزندتون موفق وپیروز باشید

نرگس گفته :

خیلی نازه این بچه عزیزم اینو مطمئن باشید هیچ وقت فراموش نمیشید.کسی که خوب تو دهنا ماندگار باشه همیشه تو ذهن میمونه آقای استخری

neda گفته :

خیلی بچش بانمک اسمش چیه?

زهرا گفته :

پناه

فاطمه گفته :

من فکر کردم مجردن…بهشون تبریک میگم

بهار گفته :

چه بچه نازی داره…
مبارکش باشه…

سایه گفته :

الهی عزیزم چه خوشگله

SN گفته :

خدا بهشون ببخششه چقدم نازه

hani گفته :

جه ناززززه!

كنعان گفته :

امیدوارم دوباره با یک سریال خوب برگرده ، همه ى کاراشو دیدم اما دلنوازان و فاصله ها یه چیزه دیگه بود ، آقاى استخرى خیلى دوستت دارم خدا پناه جان رو واست نگه داره ، امیدوارم همیشه موفق باشى

سيتا گفته :

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشگله نازی

جنیفر گفته :

آقای استخری چرا توی آوای باران بازی نکردید؟؟؟
من خیلی بازیتونو دوست دارم
دخملتونم خیلی نازه!

مهدیه گفته :

نازیییییییییییییییییییییییییییی!!!

زهره گفته :

پناه جون خیلی بامزه ودوست داشتنی هستی
موفق باشید آقای استخری

زهره گفته :

عزیزم پناه خانم
موفق باشید آقای استخری درکنار خانوادتون

گلرخ گفته :

فدات بشم پناه جون

ناشناس گفته :

آقای استخری فوق العاده هستن امیدوارم همیشه موفق باشن

مهفام گفته :

هردو شما فوقالعاده هستین

غزل گفته :

پدرو دختر دوست داشتنی وفوق العاده

آوا گفته :

فدای شما دختر گل موفق باشی شاهرخ جان

سپیده گفته :

پناه عزیز برایت بهترینها رو آرزومندم آقای استخری موفق باشین

سمانه گفته :

عزیز دلم پناه جون
آقای استخری همیشه در کنار خانوادتون موفق وسلامت باشید

سما گفته :

قربون شما پدرو دختر دوست داشتنی برم من

سمیرا گفته :

عزیزم پناه جون

ویدا گفته :

عای هستین شاهرخ و پناه جون

صدف گفته :

وای که چقرد دخترش زیبا بود انشالله خدا براش نگهداره

سحر گفته :

آخه دخترش چقدر نازه . اصلا بهش نمیاد که بچه داشته باشه

زها گفته :

واقعا بچه داره////..

نارسيس گفته :

اره وااای اقای استخری خیلی خوشگله دخملتون

نیلا گفته :

آره واقعا.آقای استخری من یکی ازطرفداراتونم.دخترخیلی نازی دارید. خدا پناه جونو براتون نگه داره

تارا گفته :

چقدر دختر شاهرخ استخری نازه.راستی اسمش چیه؟

الهه گفته :

وای چه دختر نازی دارید اقاشاهرخ.خدا براتون حفظش کنه خیلی ماهه

میلاد گفته :

بچه ش خیلی
خوشگله

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث