موضوع :بازیگران زن ایرانی ، بیوگرافی بازیگران زن

سوگل طهماسبی

بیوگرافی و زندگینامه 

سوگل طهماسبی بازیگر سینما و تلویزیون وی متولد 25 بهمن 1363 در اصفهان می باشد و 35 سال سن دارد.وی بزرگ شده اهواز می باشد. 

تحصیلات : او دارای مدرک فوق دیپلم گرافیک است. 

سوگل دو خواهر بنام ساغر و سحر و یک برادر بنام سینا دارد ، پدرش استاد مینیاتور بود که فوت کرده و در حال حاضر با مادرش زندگی میکند

سوگل طهماسبی فعالیت هنری و بازیگری خود را از سال 1381 با بازی در مجموعه روزگار قریب ساخته کیانوش عیاری آغاز نمود. 

وی با بازی در سریال فاصله ها در سال 1389 توانست دیده شود و بعد از آن در سریالهای دیگر حضور یافت.

ازدواج و همسرش

سوگل طهماسبی در مرداد ماه 98 همزمان با عید قربان با انتشار عکسی در اینستاگرام خود خبر ازدواج خود را علنی کرد

ازدواج سوگل طهماسبی

مراسم ازدواج سوگل طهماسبی

مراسم عقد سوگل طهماسبی

عکسی از مراسم ازدواج سوگل طهماسبی

وی چندی پیش با حضور در یک برنامه تلویزیون در خصوص علت ازدواج نکردن خود گفت :

فرصت‌های مناسبی برای ازدواج داشته‌ام ولی شغل ما بازیگرها به گونه‌ای است که هم سخت می‌توانیم انتخاب کنیم و هم دیگران ما را سخت می‌پذیرند.

وی با بیان اینکه ترجیح می‌دهم همسر آینده‌ام، همکارم نباشد خاطرنشان کرد: دوست دارم بنشینم و در مورد دنیای بازیگری با همسرم گفت‌وگو کنم، مهربان بودن همسرم برایم در اولویت است و اینکه شغل مرا باور کند تا بتوانم بیشتر پیشرفت کنم چون برای رسیدن به این جایگاه، زحمات زیادی کشیدم.

وی عنوان کرد: احساس می‌کنم تجارب زیادی هست که باید کسب کنیم و به عنوان مثال، اگر بخواهیم همسر یا مادر خوبی باشیم، باید تجربیات بسیاری داشته باشیم ولی می‌بینیم ناگهان به سن ۳۰ سالگی رسیده‌ایم.طهماسبی ادامه داد: باید بگویم تا سال گذشته خیلی جدی به مسئله ازدواج فکر نمی‌کردم ولی حالا که در آستانه ۳۰ سالگی هستم بیشتر به فکر این موضوع هستم.


سوگل طهماسبی از عاشق شدن و خواستگارانش می گوید / مشاهده ویدیو : دانلود

 


 

اینستاگرام سوگل طهماسبی : instagram/sogoltahmasbii

سوگل طهماسبی و همسرش

عکس سوگل طهماسبی و برادرش


سوگل طهماسبی ,بیوگرافی سوگل طهماسبی ,عکس سوگل طهماسبی

گفت و گو با سوگل طهماسبی 

چگونگی شروع بازیگری / از هشت سالگی

بازی در تئاتر را از هشت سالگی شروع کردم و تقریبا 14 ساله بودم که برنده بهترین بازیگر جشنواره استانی شدم. در این جشنواره آقای کیانوش عیاری داور بود و به مادرم گفت:«سوگل استعداد خوبی برای بازیگری داره، اگر خواستید به تهران بیایید، به من خبر دهید. من در حال ساخت یک سریال به نام روزگار قریب هستم و می تونم در اون سریال به سوگل نقش کوچکی بدم .» به این ترتیب من در 16 سالگی به تهران آمدم و در سریال «روزگار قریب» چند سکانس بازی کردم و بعد از آن هم بلافاصله در سریال «یوسف پیامبر(ع)» بازی داشتم. از همان جا استارت کارم در حوزه تصویر خورد و تا به حال در چند فیلم سینمایی، سریال های تلویزیونی و بیش از 50 تله فیلم حضور داشتم؛ تا اینکه برای بازی در سریال «کیمیا» دعوت شدم.

دنیای بازیگری با آنچه در ذهن داشتم، متفاوت بود

بازیگری با آنچه در خیالم و ذهنم داشتم خیلی فرق می کرد. من در شهرستان بزرگ شده بودم؛ البته جنوبی ها دارای قدمت هستند و شهری که من در آن زندگی می کردم یعنی اهواز به نسبت خیلی از شهرها دارای امکانات بیشتری است اما به هرحال اتفاقاتی که در پایتخت یک کشور می افتد مخصوصا در حوزه هنر با شهرستان ها کاملا متفاوت است؛ ضمن اینکه ما خیلی از امکانات را مثل جای تمرین یا اجرا نداشتیم و… .

من تنها دختری بودم که در گروه تئاترمان حضور داشتم و چون علاقه مند به فعالیت در زمینه بازیگری بودم مادرم مسوولیت کل گروه تئاتر را قبول کرد؛ به خاطر اینکه دوست داشت من در محیطی امن پیشرفت کنم. مادرم 8 سال مرا هر روز ساعت 4 بعدازظهر برای تمرین می برد و ساعت 8 شب به خانه باز می گرداند و هرگز از رفت و آمد در این مسیر خسته نشد. وقتی به تهران آمدم و خواستم بازیگری را ادامه دهم متوجه شدم آرزوی آدم ها اینجا بزرگ تر است.

شاید بزرگ ترین آرزوی من وقتی در اهواز بودم این بود که به تهران بیایم و یک سریال با یک کارگردان خوب کار کنم اما وقتی در محیطی بازتر قرار می گیرید آرزوهای تان هم به همان نسبت بزرگ تر می شود . طبعا تطابق این دو دنیا برای من که در سن کمی بودم سخت بود و دنیای بازیگری به شکل حرفه ای اش با چیزی که در تصوراتم بود، فرق داشت.

سوگل طهماسبی اینستاگرام

ابتدای ورودم به تهران افسرده شدم

پنج، شش ماه اول ورودم به تهران به خاطر همین متفاوت بودن شرایط با چیزی که در ذهنم داشتم دچار افسردگی شده بودم و اصلا نمی توانستم با کسی  ارتباط برقرار کنم. شاید تنها چیزی که باعث شد بتوانم در دنیای بازیگری دوام بیاورم این بود که فوق العاده آدم با انگیزه ای بودم. من یک دختر شهرستانی بودم که با هدف درس خواندن و پیشرفت در بازیگری به تهران آمده بودم و می دانستم برای رسیدن به این هدف باید تلاش کنم و می خواستم حتما به هدفم برسم. به خاطر انگیزه ام توانستم سریع خودم را با شرایط تطبیق دهم و برای پیشرفت تلاش کنم.

دوست داشتم خودم را روی پرده بزرگ سینما ببینم

من بازیگری را از تئاتر شروع کردم اما آرزو داشتم همه مدیوم های بازیگری را تجربه کنم و یک روز خودم را روی پرده بزرگ سینما ببینم یا اینکه در یک سریال 30 قسمتی بازی کنم و هر شب مهمان خانه مردم باشم. خوشبختانه خانواده ام همیشه از من حمایت کردند و اگر حمایت ها و پشتیبانی های مادرم نبود شاید نمی توانستم به آرزویم برسم.

تصمیم به مهاجرت بزرگ ترین تصمیم زندگی ام بود

تنها15 سال داشتم که تصمیم گرفتم برای زندگی از اهواز به تهران بیایم. درواقع مهاجرت به تهران شاید بزرگ ترین تصمیم زندگی ام بود. سال های اول در خانه خواهرم زندگی کردم و بعد از قبول شدن در کنکور و شروع دوران دانشجویی مستقل شدم تا اینکه پس از فوت پدرم، مادرم هم به تهران آمد و حالا با هم زندگی می کنیم.

سال های اول ورودم به تهران با اینکه سن کمی داشتم اما همه مسوولیت و بار زندگی و تصمیم گیری هایم بر دوش خودم بود. خواهرم از رشته تحصیلی من که گرافیک بود و دنیای بازیگری چندان سررشته ای نداشت و نمی توانست مرا راهنمایی کند. درواقع تا قبل از اینکه تنها و مستقل زندگی کنم هم با این شیوه از زندگی و سختی های آن آشنا بودم. اما خب، بالاخره زندگی مستقل به خاطر تنهایی سخت بود و من این سختی را چند سال تحمل کردم و خوشحالم الان مادرم کنارم است.

بازی در نقش دختری که 12 سال از من کوچک تر بود

تقریبا 9 سال پیش با آقای جواد افشار یک تله فیلم کار کرده بودیم و ایشان مرا می شناختند. قبلا هم با آقای شفیعی در سریال ها و فیلم ها همکاری داشتم. زمانی که نقش نرگس به من پیشنهاد شد چون حجم فیلمنامه خیلی زیاد بود، فرصت خواندن کل آن را نداشتم؛ بخشی را خواندم و بخشی را هم دوستان شفاهی تعریف کردند. آقای افشار گفت نقش نرگس جذاب و خوب است و من وقتی وارد جریان فیلمبرداری شدم فهمیدم شخصیت نرگس چقدر جای کار دارد. خدا را شکر می کنم وارد این پروژه شدم و خیلی راضی ام.

شخصیت نرگس در سریال حدود 17 ساله است و من در آستانه 30 سالگی قرار دارم و همین موضوع بازی در این نقش را سخت تر می کرد. اتفاقا اولین سکانسی که بازی داشتم، سکانسی در دبیرستان بود و من یک دفعه خودم را در لباس یک دختر نوجوان و پشت  نیمکت مدرسه دیدم که خیلی برایم جالب بود و البته از اینکه باید نقش یک دختر مدرسه ای را بازی کنم، کُپ کرده بودم. (می خندد) ما روی تک تک دیالوگ ها و حالات صورت مان کار کردیم تا نقش باور پذیر شود. دختران آن دوره در 17، 18 سالگی ازدواج می کردند چون واقعا به یک پختگی و بلوغ می رسیدند. دختر  17 ساله دهه 60 با دختر 17ساله امروز خیلی متفاوت است و ما این موضوع را مد نظر داشتیم.

مردم در دوران کودکی ما شاد تر بودند

دهه شصت و دورانی که داستان سریال «کیمیا» در آن می گذرد برای مردم ما خیلی نوستالژیک است. درست است که آن دوره کشور در جنگ بود و همه باید در صف نفت می ایستادند و زندگی به راحتی امروز نبود اما مردم شادتر بودند و اگر قرار بود دور هم جمع شوند این دور هم بودن ها واقعا به خاطر دل شان بود.

بیوگرافی سوگل طهماسبی

یک اهوازی خونگرم هستم

من هرگز ندیده ام یا نشنیده ام که کسی به اهواز یا کلا جنوب سفر کند و از مردم این خطه بد بگوید. مردم جنوب خیلی خونگرم، مهمان نواز و مهربان هستند و معروف است که خاک جنوب دامنگیر است. من هم خوشبختانه خصلت خونگرمی را از خانواده ام به ارث برده ام و از مردم خوبم یاد گرفته ام.

در جمعی دو نفر از دوستان مان تعریف می کردند برای تعطیلات عید کنار رود اروند رفته و برای اقامتی بهاری چادر زده بودند و از یک خانواده جنوبی و عرب آدرسی را می پرسند و خانواده جنوبی هم از آنها می پرسند:« مسافرید؟» و همین که می فهمند آنها در شهر غریب هستند به خانه شان دعوت شان کرده، یک هفته از آنها پذیرایی می کنند. دوست من با تعجب می گفت من باور نمی کنم چنین اتفاقی در این سال ها بیفتد و این قدر راحت کسی بتواند به یک غریبه اعتماد کند. یکی از خصلت های جنوبی ها همین اعتماد کردن است.

پدرم استاد مینیاتور بود

رشته ام گرافیک است اما فعالیت چندانی در این رشته ندارم؛ البته گاهی برای دوستانم آرم و لوگو و… طراحی می کنم ولی اینکه شغل ثابتی در این زمینه داشته باشم، نه. این روزها هرکسی کمی فتوشاپ بلد باشد فکر می کند گرافیست هم شده. (می خندد) من از بچگی در خانواده ای هنردوست بزرگ شدم که همگی با نقاشی، طراحی و … آشنا بودند. پدرم استاد نقاشی مینیاتور بود. برنامه روز جمعه ما این بود که همه خانواده در کنار پدر، مینیاتور می کشیدیم. من در هنرستان هم گرافیک خواندم و بعد هم همین رشته را در دانشگاه ادامه دادم. اتکای من روی دست هایم است و گرافیک دستی بلدم و خیلی با دنیای تکنولوژی امروز آشنا نیستم. (می خندد) فکر می کنم برای گرافیست بودن آشنایی با چند نرم افزار کامپیوتری کفایت نمی کند چون دنیای بسیار گسترده ای است. 

بعضی از انتقادها واقعا عجیب است!

به سریال «کیمیا» انتقادهای عجیبی می شود . ما دو سال کار شبانه روزی و سخت داشتیم و حالا واقعا عجیب است که به جزییات بسیارریزی مثل تصویر یک پراید در شیشه ماشین انتقاد می کنند. (می خندد) یا اینکه مثلا می گویند در دهه شصت تیرهای برق چوبی بوده است نه سیمانی. تمام تلاش گروه سازنده« کیمیا» این بوده بتوانند دهه شصت و پنجاه را با همه حال و هوایش به نوعی بازسازی کند ولی باید قبول کرد که کارخیلی سختی بوده و در یک جمع بندی کلی موفق عمل کرده اند.

به هرحال ما در ساخت سریال و فیلم محدودیت هایی داریم و نمی توانیم هر پوششی را نشان دهیم و فقط می توانیم به بعضی پوشش ها نزدیک شویم و اینکه عین واقعیت را به تصویر بکشیم امکان پذیر نیست. اینجاست که مخاطب می گوید:« نه بابا مگه خانم ها این طوری لباس می پوشیدن اون دوره؟»( می خندد)

ازدواج سوگل طهماسبی

کار فشرده و گریم های سنگین

بازیگری شغلی نامنظم و سخت است و یک بازیگر ممکن است با شرایط کار سنگین و بی خوابی های مکرر  مواجه شود. به خاطر همین توجه به شیوه زندگی مانند تغذیه و ورزش خیلی مهم است. من ممکن است برای بازی در یک نقش تا روزی 12 ساعت روی صورتم گریم داشته باشم؛ به همین خاطر سعی می کنم در زندگی شخصی ام کمتر آرایش کنم تا کمی به پوستم اکسیژن برسد.

در مورد تغذیه هم سعی می کنم بیشتر از سبزیجات استفاده کنم؛ البته اگر وقتی برای خوردن شام و ناهار پیدا کنم. تا یکی دو ماه قبل به شکل منظم ورزش می کردم ولی این مدت به خاطر مشغله های مختلف از ورزش غافل شدم که در اولین فرصت جبران خواهم کرد. البته من چون ماشین ندارم سعی می کنم خیلی از مسیرها را پیاده طی کنم تا به نوعی ورزش هم کرده باشم.

 

عکسهای سوگل طهماسبی

فیلم های سینمایی سوگل طهماسبی

۱۳۹۱ – چارسو (فرهاد نجفی)
۱۳۹۱ – بزرگ‌مرد کوچک (صادق دقیقی)
۱۳۹۰ – زندگی خصوصی آقا و خانم میم (سید روح‌الله حجازی)

۱۳۸۸ – دختران (قاسم جعفری)
۱۳۸۶ – پرچم‌های قلعه کاوه (محمد نوری‌زاد)

سریال های سوگل طهماسبی 

سوگل طهماسبی

سریالهای سوگل طهماسبی

سریال بچه مهندس 1397 -1398
سریال گاندو (جواد افشار) 1398
1396- سریال یحیی

1395 – بازگشت (حسین عامری)
۱۳۹۵ – گشت ویژه
۱۳۹۵ – برادر (جواد افشار)
۱۳۹۴ – کیمیا (جواد افشار)

۱۳۹۱ – ستاره حیات (جواد ارشاد)
۱۳۹۱ – بال‌های خیس (عباس رنجبر)
۱۳۹۰ – مهرآباد (سید فرید سجادی حسینی)
۱۳۹۰ – ساعت فراموشی (عباس رنجبر)

۱۳۸۹ – فاصله‌ها (حسین سهیلی‌زاده)
۱۳۸۸ – خانه بی پرنده (کاظم معصومی)
۱۳۸۷ – مثل هیچ‌کس (عبدالحسین برزیده)
۱۳۸۳ – زائرسرای ممتاز (حمید بهمنی)

۱۳۸۳ – یوسف پیامبر (فرج‌الله سلحشور)
۱۳۸۱ – روزگار قریب (کیانوش عیاری)

سوگل طهماسبی بی حجاب

تله فیلم های سوگل طهماسبی

۱۳۹۲ – سرزمین بارانی (جواد مزدآبادی)
۱۳۹۱ – عاشقی در وقت اضافه (صمد یاری)
۱۳۹۱ – نیمه‌شب (سیامک صرافت)
۱۳۹۱ – لباسی برای خدمت (هادی شریعتی)

۱۳۹۰ – کلاس سوم ب (غلامرضا رمضانی)
۱۳۹۰ – دو خرمای نارس (سید مجید امامی)
۱۳۹۰ – این هفت نفر (سیامک صرافت)
۱۳۹۰ – گنجینهٔ پنهان (جواد مزدآبادی)

۱۳۹۰ – کور گره (جمشید محمودی)
۱۳۹۰ – بوسهٔ باد (حسین عامری)
۱۳۹۰ – برهوت (شهرام شاه‌حسینی)
۱۳۹۰ – گردنهٔ خان (حسین تبریزی)

۱۳۹۰ – مردان نمکی (سامان سالور)
۱۳۸۹ – سکوت مطلق (جواد مزدآبادی)
۱۳۸۸ – رهایی از زمین (محمد قاسمی)
۱۳۸۸ – دم زری (غلام‌رضا رمضانی)

۱۳۸۸ – تنهایی رود (علیرضا رزازی‌فر)
۱۳۸۷ – قبل از غروب (محمدجواد کاسه‌ساز)
کنارهم میخندیم


71,242 بازدید

نظرات کاربران

۵۷
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

سوگل جان به جرات میتونم بگم بازیگر با انگیزه پر تلاش بی حاشیه و سنگین هستید ای کاش همه دنیای بازیگری عین شما با اصالت بودن

ناشناس یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰

سلام خانم طهماسبی بازی شماعالی است وامیدوارم موفق باشیدوشمارابه خاطراینکه بیشترعکس هایی که منتشرکرده ایدوباحجاب بودتحسین میکنم وامیدوارم ازاین به بعدشماراباحجاب ببینم

ناشناس چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰

سوگل جونم دوستت دارم ❤️❤️ واقعاً متن و با حجابی من واقعا ب
یکی از طرفداران پروپاقرص شما هستم عاشقتم و برات ارزوی موفقیت میکنم

مهتاب شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم بخاطر حجابتون…ایشالا همیشه موفق باشید….♥

مروه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

خیلی از حجابت خوشم اومد امیدوارم همیشه موفق باشی ..شماهم مثل خانم آیدا فقیه زاده باحجابید

ناشناس پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹

سلام خانم طهماسبی عزیزمامیدوارم هر جایی که هستید حال دلتون خوب و تنتون سلامت باشهبراتون بهترینها رو از خداوند منان خواهانم…خوشبخت و عاقبت بخیر باشید ان شاالله ARAMESH♥️

آییلین دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹

سوگل جان دوستت دارم ❤❤❤

الهام عبداقی یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹

سلام مبارک باشه

مریم جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹

سلام سوگل جون من خیلی دوست دارم همیشه واست آروزی خوشی و سلامتی میکنم وخیلی حجابت رو دوست داشتم قربونت❤

اسما شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹

سلام سوگل عزیز برایت آرزوی خوشیختی و سلامتی دارم امیدوارم در نقش هایت بدرخشی .
و خیلی دوستتدارم بخاطر اینکه تو از بین آن همه بازیگران ایرانی با حجاب تر هستی.
دوستتدارم

زهرا دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹

سلام سوگل عزیز من خیلی دوستون دارم امیدوارم خوشبخت بشی و فرد مفیدی برای کشور عزیزمون باشید خیلی گلی با اون حجاب زیبایت❤❤

نفس شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

من هم خوشحال هستم که با حجاب ترین بازیگر زن هستید

مهوش دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹

فوق العاده حرفه ای و البته دوست داشتنی

ز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مموفق

ناشناس دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

امید وارم همیشه بدرخشی باچادر❤❤

ناشناس سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

چرا ازدواج کردی میخواستم بیام خواستگاریت

سربازولایت‌با‌چادرم‌. دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

واقعا آفرین‌که‌خودتو‌گم‌نکردی‌همیشه موفق‌باشی‌خواهرم♥️♥️♥️♥️

ناشناس سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام به تو سوگل عزیزم انشا الله مثل هر روز خوش تر بدرخشی خیلی دوستت دارم

هانیه سادات چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سوگل خانوم خیلی ماهی،متین وباوقارومحجبه عالیه که با موقعیتی که داری خودتو کم نکردی امیدواریم همیشه مواظب خودت باشی چون همین خصوصیاته که دوست داشتنیت کرده

پروین دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸

سلام خانم طهماسبی عزیز خیلی خیلی دوستتون دارم .. خیلی خوشحالم وقتی می بینم در این دوره و زمونه که خیلیا خودشون رو گم کردن ولی شما همچنان با وقار و متانت حجابتون رو حفظ کردین ومثل مروارید میدرخشین موفق باشین

رویا جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹

یوگا جان دوستت دارم انشااله همیشه موفق باشی

هاجر مشعلچی یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

سلام خانم طهماسبی گل دوستتان دارم واقعا گل هستید از متانت ووقار وشخصیت شما خوشم میاید

رضا جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

سلام خانم طهماسبی مبارک باشه

دیبا شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

خانم طهماسبی خیلی باشخصیت هستید. آفرین که اینگونه آید.

malih شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

شیرمادرت حلال سوگل جان ..واقعا در این اوضاع سینمای ما چون تو گوهر کم یاب هنره شیرمادحلالت آرزوی میکنم به اوج برسی به اون نوک قله

سما پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

ازبختیاری چنین دختری بعید نیس چراکه همیشه توسکوت میکنی اصالتت حرف میزند…
دخترایلیم همواره بتوافتخارمیکنیم و امیدوارم بیش ازبیش بدرخشی

سپاه عزیز درقلبمان جاداری یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سوگل جان احسنت به توکه درمیان این همه گرگ و،اوضاع خراب حجاب خودت روحفظ کردی ،.سعی کن ذره ای ازاونها به تونفوظ نکنه ،درپناه خداباشی .ارزوی بهترین هاروواست داریم .ودوستت داریم .ومواظب باش که شیطان های بزرگ هرلحظه درکمین اند

زهره چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸

سلام سوگول جان همیشه توی ذهنم سوال بود چرا یه بازیگر با حجاب پیدا نمیشه یعنی حجاب جایی نداره توی سینما بهم بر میخورد بازیگر با حجاب نمی دیدم چون خودم باحجابم و ب سنتها پاییبندم اما شمارو دیدم که از حجاب در حیطه ی هنر دفاع کردین خوشحال شدم همیشه موفق باشی عزیزم

ناشناس شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

اولین بار هست که راجع به ی بازیگر نظر میدم با حجاب ترین و متین ترین بازیگر زن ایرانی،و نماد بازیگر واقعی..خوشحالم بخاطر بودن چنین دختر متینی..
آرزوی بهترین هارو واستون دارم…

لیلا دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

خیلی نجیب و با شخصیت هستش

ناشناس پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

سلام سوگل جان همیشه از حیا و متانت شما همه جا گفتم و میگم ان شاءالله که همیشه موفق و عاقبت بخیر بشی و همچنین پاک و بدون حاشیه پیشرفت کنی عزیزم

ناشناس شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

واقعا دوست داشتنی و متین ان شالله همین طور بمونید

هم وطن پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

سوگل جان آفربن باحجابترین و بی حاشیه ترین بازبگر ووبا متانت هستی..متانت و سنگینی شحصیت شما الگوی دخترخانم خواهدبود.

ناشناس دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

نظر خود را بنویسید ..شیواقائد..سوگلم دوست دارم خیلی زیاد.برات آرزوی موفقیت بیشتری رادارم.

سید یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

سلام عزیزم،من سیده زهرام ،،،،شاید باورت نشه ولی خیلی جاها دنبال شمارت گشتم تا باهات حرف بزنم،،خواهش می کنم اگه این پیامم رو خوندی ،یه طوری بهم زنگ بزن ،یه کار واجب باهات دارم ،سوگل خانم من ۱۸سالمه،،،،کارم واجبه خواهش می کنم …..ً………..ً…..ً……

ارام شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

سوگل تکه

ناشناس دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

سلام خانم طهماسبی من اولین باریه ک نظر میدم در مورد بازیگرا .واقعا متانتتون فوق العادست انشاءالله همیشه موفق باشید

ناشناس شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

خیلی دوست داشتنی و مهربان و با حجاب هستی امید وارم همیشه موفق باشی

محبوبه خرقانی سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

من بازی شما واخلاق ونوع نگاهتون به مسئله حجاب راخیلی میپسندم امیدوارم خوشبخت باشین وموفق

فائزه پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

سلام. خانوم طهماسبی شما توی بازیگرا تنها کسی هستین که براش نظر میذارم. افتخار میکنم که شما هموطن من هستین. واقعا ایول دارین. من تحسینتون میکنم. توی سینمای ایران فکر نمیکنم به محجبه ای شما کسی وجود داشته باشه. همیشه همینطور عالی بمونین

مریم راستین جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

سلام سرکارخانم سوگل.تبریک به خاطر ازدواج.خدارو شکر گه هنز بازیگر باحیایی مثل شما هست.بابت محجبه بودنتون تشکر

محدثه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

خیلی دوست دارم وهمین بود حجابت

رضایی پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

خانم طهماسب آفرین به این حجابتون واقعا خوشحالم که بالاخره یه بازیگر با حجاب تو این مملکت ما هست ازدواجتون مبارک الهی به تموم خواسته ها تون برسیم

محدثه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

خیلی دوست دارم

سحر جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸

عااااااالی هستید،ایشالاخوشبخت بشی عزیزم

فاطمه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

سلام من بیشتر از همه چیز حجابتونو تحسین میکنم و این که با حجاب ترین بازیگر ایرانی معرفی شدین..

سارا سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

مهربان…متین و بدون حاشیه..انشاالله موفق باشین خانم طهماسبی

سارا دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

عالی و دوستداشتنی
چند نفری بهم گفتن که شبیه سوگل هستی وقتی بیوگرافیشون رو خوندم متوجه شدم خیلی بهم شبیه هستیم

سارا دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

عالی و دوسداشتنی

مریم رنجبر شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

واقعا خیلی سنگین و با وقارید

مهدیه یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

سوگلم خیلی خوب هستی امیدوارم مثل همیشه بدرخشی ابجی

سارا پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

ازدواج میخوای چکار بنده یخدا….بازیگر مشهور و پولداری آخه چراشوهر میخوای چکار

سبما شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

سوگل عزیر از اینکه بین انبوه بازیگرا بالاخره یه خانم باوقار و باشرم و حیا داریم خدا شکر میکنم.از همه متنفرم چون بی حجابن و شما رو بسیار تحسبن میکنم و دعا میکنم همیشه همینجور باقی بمونه و بی بی فاطمه ی زهرا همیشه حامی شما باشه

زیبا نظری یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

اولین بازیگری هستی که دیدم باحجابه امیدوارم همیشه این جور باشی موفق باشی

ناشناس پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸

خیلی خانمی

دلارام سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام سوگل جان.
خیلی باوقار و متینی واقعا فک نمیکردم بازیگری باشه که باحجاب باشه تکی واقعاا.. من یکی از طرفدارای پروپا قرصتم عاشقتم❤️❤️ برات آرزوی موفقیت دارم

ناشناس جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

سلام سوگل جان دوست دارم با تشکر