مجموعه عکسهای سوسن پرور + بیوگرافی سوسن پرور بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

بیوگرافی : سوسن پرور متولد دی ماه 1354 و فرزند دوم خانواده می باشد.وی اصالتا اراکی می باشد

به گفته خودش حرفه اصلی اش بازیگری و کارگردانی است که البته سابقه کارگردانی کار تصویر ندارد  بلکه در تئاتر کارگردانی را تجربه کرده است.
تحصیلات : وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر دارد.

سوسن پرور بازیگری در از سال 1373 به طور رسمی با بازی در تئاتر شروع نمود.

وی در سال 87 با بازی در سریال بزنگاه ساخته رضا عطاران توانست به خوبی شناخته شود.

وی همچنین در در فیلم های سینمایی زندان زنان و ردکارپت نیز بازی داشته است.

از جمله سریال های دیگری که وی در آن حضور داشته می توان به مجموعه خوب بد زشت که در نوروز 93 و سریال آقا و خانم سنگی اشاره نمود . آخرین کار وی نیز حضور در سریال شهرکی ها در نقش سوسن گردآوری می باشد که در پاییز 95 از شبکه سه پخش گردید.

ازدواج و همسر

وی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد و در جدیدترین گفتگو هایش گفته از ازدواج می ترسد !

او همچنین در یکی از مصاحبه هایش گفته است همسر ایده‌آل من یک آدم چهارشانه، بلند قامت و خوش‌هیکل است که حتما هم اسب سفید دارد و در خانه او را جرج کلونی صدا می‌کنند. (باخنده)

سوسن پرور و همسرش

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

چرا بازیگری؟

من همیشه بازیگری را دوست داشتم. گرایش بازیگری در آن زمان در دانشگاه آزاد اراک که درس می‌خواندم، وجود نداشت. من آن زمان ادبیات نمایشی می‌خواندم اما تا جایی که استادها اجازه می‌دادند سر کلاس بازیگری حاضر می‌شدم. البته در رشته خودمان هم تعداد محدودی واحد بازیگری داشتیم. علاقه شخصی خودم این بود که بازیگری را دنبال کنم. وقتی هم که دانشگاه رفتم اعتقاد نداشتم که بازیگر شوم. آگاهی نداشتم که چطور می‌توانم بازیگر شوم. راستش فکر می‌کردم حالا که ادبیات نمایشی خواندم باید نمایشنامه‌نویس شوم، اما بعدتر دیدم نه می‌توانم در بازیگری هم ورود کنم. در کلاس‌های بازیگری شرکت کردم و بچه‌ها در دانشگاه من را به پروژه‌های دانشجویی‌شان دعوت کردند و من تشویق شدم و در جشنواره‌های دانشجویی جایزه گرفتم. اساتیدم مثل دکتر خسروی و دکتر شفیعی مشوق من بودند. بعد از این دیدم  می‌شود با لیسانس ادبیات نمایشی هم بازیگر شد.

«توالت» موفق‌ترین اثرم بود

از شانس من برای مقطع فوق لیسانس باز هم رشته بازیگری وجود نداشت و من مجبور شدم کارگردانی تئاتر را انتخاب کنم و در این رشته درسم را ادامه دهم. البته فکر کردم که اگر بتوانم کارگردان خوبی باشم و تجربه‌های موفق داشته باشم قطعا می‌توانم در بازی‌ام موفق‌تر باشم. چند نمایش کارگردانی کردم که شاخص‌ترینش «توالت» بود که سال81 در جشنواره فجر به خاطرش جایزه کارگردانی گرفتم. نمایشنامه دیگری داشتم به‌نام «تف» که بعدها به «شوک» تغییر نام داد و در جشنواره بین‌المللی طنز اصفهان شرکت کرد و تمام جوایز اول را گرفتم، اما متاسفانه این جشنواره دنبال نشد با‌وجود آنکه هنرمندان زیادی از کشورهای خوبی در این جشنواره شرکت می‌کردند. چند کار دیگر هم انجام دادم اما به مرور دامنه فعالیتم در بازیگری بیشتر شد.

خانوادگی اهل شوخی و خنده‌ایم

در دوران دانشجویی علاقه زیادی به گروتسک و طنزی که در آثار اوژن یونسکو بود، داشتم. پایان‌نامه لیسانس و فوق‌لیسانسم هم حول و هوش گروتسک بود. برای همین به سمت کمدی جذب شدم. اگر‌چه پروژه‌هایی که کار می‌کنم با طنزی که ایده‌آل من است فاصله دارد اما باز هم ترجیح می‌دهم طنز کار کنم. اصولا دوست دارم دیگران را بخندانم. مثلا همین الان که با هم مصاحبه می‌کنیم خیلی برایم جذاب است که چیزی بگویم تا با هم بخندیم و خستگی را از تن‌مان دور کنیم. ما ژنتیکی اهل بگو و بخند هستیم. مادر و مادربزرگم همین‌طور بودند. همه دوست داشتند خانه ما بیایند چون در خانه ما بساط خنده و شادی همیشه پهن بود. بعدها که تخصصی‌تر به این مقوله نگاه کردم، دیدم استعداد این کار را دارم که آدم‌ها را بخندانم. پس دوست داشتم از این ویژگی استفاده کنم و آن را ارائه دهم. خب وقتی بازتاب آن را می‌دیدم دوست داشتم آن را ادامه دهم.

نگران به‌هم خوردن اجزای صورتم نیستم

یک چیزی که تئاتر به من یاد داد این بود که هیچ چیزی بین بازیگر و مخاطب وجود ندارد. در تصویر من باید جلوی دوربین می‌رفتم تا مردم از تلویزیون مرا ببینند. پس واسطه‌ای بین من و مردم بود. به این نتیجه رسیدم که امکان ندارد من صداقت مطلق باشم و از صد تا لابی این صداقت رد شود و بخشی از این صداقت به مخاطب من نرسد، چون دوربین برای من خیلی قابل اعتماد نبود من به خودم اعتماد و سعی کردم هرگز بازی در بازی نکنم. همین که یک رول را بازی می‌کنم کافی است و بیشتر از آن بازی نکنم.

تا جایی که می‌توانم آن شخصیت را مال سوسن پرور کنم و وقتی این اتفاق افتاد همه چیز آن نقش مال من است. ری‌اکشن صورتش مال من است و مثل دنیای واقعی من هم می‌ماند. از واکنش‌ها و ری‌اکشن‌‌های واقعی صورتم در مقابل مخاطب ابایی ندارم. ترسی ندارم که اجزای صورتم به‌هم بخورد و فکر می‌کنم این‌طوری مخاطب بیشتر به من اعتماد کرده و کاراکتر را بهتر لمس می‌کند، بنابراین در اجرای نقش خودم هستم و حسی که دارم دروغ نیست. هر چه صداقت من در آن نقش بیشتر باشد مردم بیشتر می‌پذیرند و باورش می‌کنند.

دوست دارم مجری یک تاک شو باشم

معتقدم هیچ‌وقت صددرصد ابعاد ما کشف نمی‌شود و همه ما استعدادهایی داریم که هنوز زمان شکوفا شدنش فرانرسیده است. دلیلش هم این است که خودمان این توانایی را نداریم. چیزی که خیلی دوست دارم آن را تجربه کنم داشتن یک تاک‌شو یا برنامه تلویزیونی گفت‌وگو محور است. البته دوست دارم برنامه خیلی صمیمی  و  خیلی چارچوب‌شکن باشد. منظورم اصلا چالش نیست. چون وقتی می‌گوییم چالش یک آدمی را می‌خواهیم طوری دوره کنیم که او نتواند نفس بکشد. چنین فضایی که مجری مدام به خود امتیاز دهد را دوست ندارم. فضای دوستانه، عاشقانه که حس مهربانی و امنیت به مهمان دهد را دوست دارم که مهمان با عشق اعترافاتی را مطرح کند. در فضایی صمیمی و بانشاط مثل الان که ما داریم گپ می‌زنیم؛ ناهار می‌خوریم ولی در عین حال داستان زندگی یا یک تجربه شخصی را برای هم تعریف می‌کنیم. علاوه بر این دوست دارم نقش یک زن درد کشیده، جدی و تلخ را بازی کنم که نان‌آور خانواده است و سراسر تلخی او را احاطه کرده. تا حالا فرصت پیش نیامده چنین نقشی به من پیشنهاد شود.

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

شایعه کردند برای جراحی به تایلند می‌روم!

خیلی میانه خوبی با مطبوعات ندارم. راستش بعضی وقت‌ها گفت‌وگوها طوری تنظیم می‌شود که معنای حرف عوض می‌شود یا مطلبی عنوان می‌شود که واقعیت ندارد. سر همین ماجرا نزدیک بود پروژه کاری‌ام را از دست بدهم. البته کار برایم مهم نبود اعتبارم مهم بود که داشت نزد اعضای گروه از دست می‌رفت. همین اواخر هم چند خبرگزاری سر چهره من داستان درست کردند. یک خبرنگاری از یکی از سایت‌های خبری یا خبرگزاری‌ها تماس گرفت که آیا این راست است که می‌خواهی بروی تایلند و بینی‌ات را جراحی  کنی؟ خنده‌ام گرفت. پرسیدم ماجرا چیست؟ گفت شایعه شده که برای جراحی بینی قرار است به تایلند سفر کنی. گفتم واقعیت این است که من برای این کار تا ساوجبلاغ هم نمی‌روم، اگر‌چه در کامنت‌های اینستاگرامم به‌خاطر همین موضوع خیلی فحش می‌‌شنوم و می‌خوانم. با همه اینها خدا را شکر می‌کنم که بدنم سالم است. این را گفتم و تلفن را قطع کردم. اما فردا صبح دیدم که «هتاکی به بازیگر تلویزیون و تئاتر در اینستاگرام» تیتر شده و طوری با ماجرا برخورد شده که انگار من از این موضوع گلایه کردم که به‌خاطر چهره‌ام مدام از مردم فحش می‌شنوم، چون حاضر به جراحی نیستم.

از کنار انتقادهای بی‌اساس رد می‌شوم

وقتی به اینستاگرامم سر می‌زنم و می‌بینم درباره بازی‌ام نظر می‌دهند، از خوب و بدش صحبت می‌کنند، این موضوع برای من چالش‌برانگیز است. پس درباره آن با مخاطبانم در قالب همان کامنت‌ها صحبت کرده و تبادل‌نظر می‌کنیم، اما اگر بیایند به من بگویند چرا خال‌هایت را برنمی‌داری یا چرا بینی‌ات را عمل نمی‌کنی؟ خب این شخصی است. مثل این است که بیایند بگویند چرا فلان کفش را پوشیدی. خب این سلیقه من است و مال من است. من این را دوست دارم، اما وقتی بیایند درباره کارم صحبت کنند حتی اگر مرا نقد کنند یا مرا بکوبند با آنها صحبت می‌کنم. اما از کنار کامنت‌های بی‌اساس رد می‌شوم.

من زشت نیستم!

من هیچ‌وقت فکر نکردم زشت هستم و کامنت‌هایی که می‌گرفتم برایم خیلی جالب بود. اوایل می‌گفتم مردم من را با گریم سریال عطاران به یاد دارند که ابروهای پرپشتی داشتم و حتی پشت لبم هم کمی سیاه بود. ‌وقتی مردم مرا در خیابان می‌دیدند، می‌گفتند: «آخی، به اون زشتی هم که در سریال بودی، نیستی» و این برایم جالب بود که چرا همه مردم فکر می‌کنند من زشتم. نمی‌خواهم بگویم که حوری‌ام، اما هیچ وقت فکر نکردم زشتم یا دماغم به صورتم نمی‌آید. یا هرگز فکر نکردم باید لب‌هایم را پروتز کنم. من فکر می‌کنم در مجموع قیافه‌ام طوری نیست که وقتی کسی در خیابان رد شود برگردد و نگاه کند. نه آنقدر زشت که برگردد دوباره نگاه کند و نه آنقدر زیبا که طرف میخکوب شود. چشم‌هایم می‌بیند. حس بویایی‌ام خوب است و همه چیز عالی است. فکر  می‌کنم وقتی همه چیز درست کار می‌کند پس اوضاع خوب است و همین کافی است.

زیبایی برای ماندگاری در سینما کافی نیست

اینکه یک علمی پیشرفت کرده و خدمات‌رسانی می‌کند قابل تشویق است. ممکن است کسی در یک سانحه تصادف معضلی برایش پیش بیاید و این علم به دادش برسد. ممکن است کسی بینی خیلی بزرگ و معایبی در صورتش باشد و تمایل داشته باشد آن را برطرف کند. خب وقتی علم پیشرفت کرد چرا نکند. این عالی است و موردتایید من است، اما اینکه یک شغلی این‌قدر ناامن باشد که فکر کنی اگر صورتت را زیبا کنی 99درصد این شغل را داری، این نه به جراحی و زیبایی بعد از آن برمی‌گردد نه به هیچ چیز؛ این تنها به ناامنی این شغل بر‌می‌گردد. هرگز امکان ندارد کسی عمل تخصصی قلب باز را انجام دهد به‌خاطر اینکه زیباست اما حتما ممکن است کسی نقش اول یک فیلم را بگیرد چون زیباست.

پس این در واقع ضعف این شغل ناامن است و کسانی که به این ناامنی کمک می‌کنند. مثلا کارگردانی که خودش اعتراف می‌کند برای فلان نقش به اشتباه سراغ یک بازیگر رفته و بعد از اکران فیلم از انتخابش پشیمان شده چون چهره بازیگر منتخبش خیلی با نقش همخوانی نداشته و فانتزی‌تر بوده. مگر می‌شود. خب 10تا فریم گرفتی فهمیدی انتخابت اشتباه بود خسارتش را بپرداز.

ما در سال‌های گذشته دیدیم افرادی را که به‌خاطر چهره‌شان آمدند در چند فیلم حاضر شدند و بعد از 5-4سال بازیگر شدند. خوب است، اشکالی هم ندارد اما اینکه این اصلی شود که همه دنبالش باشند، خوب نیست. این خیلی برای من دردآور است که مردم می‌گویند ما چه‌کار کنیم که بازیگر شویم؟ مگر می‌پرسید که چه‌ کار کنم باید نجار یا نقاش شوم؟ خب این همه کلاس هست باید کلاس بروید، دانشگاه بروید و مطالعه کنید. همین‌طوری که نمی‌شود. حتی افرادی به واسطه چهره‌شان می‌آیند. کار اول را انجام دادی حالا برو یک دوره ببین و رشد کن.

از ازدواج می‌ترسم!

هر کسی در زندگی ترس‌هایی دارد. من درمورد ازدواج شخصا ترس‌هایی دارم. باوجود آنکه آدم ریسک‌پذیری هستم اما هنوز نتوانستم بر ترس‌هایم غلبه کنم و ریسک کرده و ازدواج کنم. وقتی بنزین ماشینم کم است خب ترجیح می‌دهم وارد جاده نشوم. ترجیح‌ام این است که بنزین بزنم و دیرتر برسم. اما واقعیت این است که من به عشق و زندگی زناشویی احترام می‌گذارم. این تردید من به خاطر ترس‌هایم است و هر آدمی ترس‌های نهفته‌ای دارد. کسی که این ترس‌ها را پشت‌سر می‌گذارد و عشق‌اش بر ترس‌هایش غلبه پیدا می‌کند، روزگار عاشقانه‌ای برایش آرزو می‌کنم.

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

اکثر بازیگران زن ایرانی ماسک دارند

کسی که در بازیگری برای من اسطوره بود فریماه فرجامی است. این آدم در دنیای بازیگری بی‌نظیر است. ژاله صامتی را هم خیلی دوست دارم. از ایشان انرژی خیلی خوبی گرفتم. در نمایش جدیدی که این روزها کار می‌کنم همبازی ماه‌چهره خلیلی هستم. در این نمایش با ایشان آشنا شدم. اولش فکر می‌کردم که با بازیگری هم‌بازی هستم که قرار است جایگاه ایشان به من یادآوری شود. بعد دیدم که چقدر این زن خودش است و چقدر بدون فیلتر است و زیبایی صورت و سیرت دارد.

دردسرهای جراحی خیالی بینی در تایلند برای من

خیلی برایش احترام قائلم. چون به جرات می‌توانم بگویم کمتر بازیگر زنی را دیدم که ماسک نداشته باشد و خودش باشد و البته تاحدی حق می‌دهم به آنها چون اگر این ماسک‌ها نباشد پیشرفت کاری برای‌شان فراهم نمی‌شود. از بازیگران مرد از شهاب حسینی نام می‌برم که اخیرا با سریال شهرزاد حسابی خوش درخشیده است. اما خب محبوب‌ترین بازیگر مرد نزد من رضا عطاران است که در نقش‌های جدی و کمدی بسیار خوب بازی می‌کند. او حتی طنز را جدی بازی می‌کند و تواناست و خیلی دوست دارم سبک او را بتوانم دنبال کنم. از خارجی‌‌ها بازی‌ نیکول کیدمن و جودی فاستر را دوست دارم.

جز بازیگری کار دیگری ندارم

جز بازیگری تدریس هم می‌کردم. البته این به 10سال پیش برمی‌گردد، اما از زمانی که کار تصویر، منظورم تلویزیون و سینماست، را شروع کردم بیشتر تمرکزم روی همین کار است. منبع درآمد من کار تصویر است. تئاتر هم کار می‌کنم اما واقعیت این است که هرگز روی پول تئاتر حساب باز نکرده‌ام.

تهران با من مهربان نبوده است

تهران هیچ‌وقت جای دوست‌داشتنی برایم نیست. شاید چون در شهرستان بزرگ شدم. چیزی در تهران وجود دارد که مرا اذیت می‌کند. آدم‌ها در تهران متوجه هم نیستند. از حال هم باخبر نیستند. مثلا اگر در شهرستان باری دستت باشد چند نفر می‌پرسند که می‌خواهی کمکت کنیم. این خیلی فرق می‌کند با تهران که کسی نگاهت هم نمی‌کند و حتی تنه هم می‌زند و از کنارت رد می‌شود و برنمی‌گردد نگاهت کند، شاید در‌نهایت در حال گذر ببخشید بگوید و برود. فضا خیلی بی‌مهر است. در آپارتمان آدم‌ها نمی‌دانند همسایه‌شان کیست. همسایه‌ها سلام و علیک نمی‌کنند چون می‌ترسند بروند از هم پیاز بگیرند. خارج از تهران این‌طور نیست، البته یک تجربه شکست‌خورده از لواسان دارم.

اما این روزها که در بومهن زندگی می‌کنم دنیای خوبی را تجربه می‌کنم. بومهن شهرستان کوچک، بین راهی و پر از تردد و پر از امنیت عاطفی است. همه می‌دانند یک هنرمند در اینجا زندگی می‌کند و با او مهربانند. آدم‌ها متوجه حضور هم هستند. مثلا یکی از دوستانم آمده بود بومهن. آدرس مرا نداشت اما یک‌دفعه جلوی خانه من ظاهر شد. گفتم چطور مرا پیدا کردی. گفت آمدم بومهن و گفتم خانه سوسن پرور کجاست تا رسیدم به اینجا. این برای من خیلی شیرین است. نه به‌خاطر اینکه من هنرمندم. دوست دارم شرایط برای آدم‌های اطرافم هم همین باشد.

Susan Parvar

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

تصاویر جدید سوسن پرور

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور بازیگر زن » عکس

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور در اتاق گریم

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور, بیوگرافی سوسن پرور, عکسهای سوسن پرور

سوسن پرور در پشت صحنه مجموعه آقا و خانم سنگی

کپی با ذکر منبع » آریا پیکس / عکس بازیگران


61,306 بازدید

نظرات کاربران

۶۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

فرزانه چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰

سوسن عزیزم .تو بی نظیری .پر انرژی صادق مهربان یک تار موی گندیده تو را با میلیون میلیون بهاره رهنمای خود شیفته تهوع بر انگیز عوض نمیکنم . خوش بدرخشی دختر ساد ایران زمین

معصومه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

الهی

ناشناس دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹

ایشون صورت کاملا عادی دارن، من به اعتماد بنفس ایشون حسودیم میشه، هیچ کدوم از مااها جرعت نداریم تا این حد طبیعی و بی آرایش در منظر عموم ظاهر بشیم.
طرز فکرش چقدر پرباره، نمونه ی یک دختر قوی که به توانایی هاش اعتماد داره د مثل خیلی ها دست به دامن عمل جراحی و آرایش های ما فوق تصور برای عرض اندام نمیشه

مهتاب شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹

سوسن خانم ظاهر یک خانم با اراده نجیب و با صداقت را دارن جهره معصوم و بی آرایش حس خوب و دوست داشتن را در آدم ایجاد میکنه . کی گفته چهره زشت داره اشتباه کرده باید می گفت چهره بی رنگ و روغن و عادی داره ، ازون چهره هایی که آدمای فریبکار دنبالش نیستن امیدوارم هر جا هست خوشبخت باشه .

ناشناس پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

خانم پرور نمونه ی یک بانوی موفق و پرقدرت هستند.

ناشناس سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

اصلا من از شما خوشم نمیاد

زهرا سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اصلا مهم نیست!!!خوشت نمیاد ک نیاد!!!حداقلش اینه ک یکی از بی حاشیه ترین و با اخلاقترین بازیگراس!!!

احمد چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

شما کی باشی؟؟؟؟؟؟؟

حسن سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

خانم سوسن پرور از بازیگریتون خوشم نمیاد که هیچ خیلی هم زشت هستین

فرانک چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰

بسیار مهربان و متین و دارای عزت نفس هستند شما با الکسیس تگزاسهای وطنی سرگرم باش خلایق هرچه لایق

نعیمه دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

انقد ب نظرم افکارش و قلبش قشنگه ک من هرکی این شکلیه رو دوس دارم

محمد رضا چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

من همیشه دنبال سرکار خانم پرور هستم در خیالم و بسیار دوستشان دارم .دوست دارم که با خانواده مزاحم شم برا امر خیر ولی خب کجا هستن الله اکبر….

نیوشا چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

وااای ایشون میبینم یاد فیلم؛ برج میلاد○ میوفتم اونجا خانم سوسن نقش بزرگترین خواهر آقای شهرام قائدی رو داشتن به نظره من خیییلی فیلم بامزه ای بود کلی خندیدیم○○○ {یکی از هنرمندان محبوب من خانم سوسن پرور هستن☆○○○○ من هم با اینکه تو دوستان و آشناهامون خییییلی ها عمل بینی و گونه داشتن اما خوده من هم تز اینکارها خوشم نمیاد•••• اینکارو نکرده و تا آخر عمرم هم نخواهم کرد به قول خانم پرور من همین که بودم و هستم قبول دارم و از اینکه سالمم و نفس میکشم از خدا شاکرم بگذریم خییلی حیف شود من هم دوستداستم تو هنرستان رشته کارگردانی سینما بخونم اما پدرم خوشش نمیومد رشته مدرسم(هنرستان) شد کامپیوتر که مورد علاقه خانوادم بود هنوز که هنوز بعد۹سال حسرت میخورم

ناشناس دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اتفاقا خانم پرور یکی از بهترینهای تلویزیون هیتن من عاشق ایشونم چون به دل میشینن قلب مهربانی دارن و واقعا دوست داشتنی هستن. زیبایی توی نگاه اول ممککه به درد بخوره بقیه ش فقط دخلاق و شخصیت و انسانیته وگرنه همه چی زودتر از اونی که فک کنیم عادی میشه.
سوسن جوووون دوسه ت دارم زیاااااااد

ناشناس سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خیلی عالی بیان کرد.ممنون از صحبت های دلنشینت همیشه موفق باشی و بدرخشی

ناشناس شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

بیچاررو کسی تحویل نمیگیره مجبورا باسگ عکس میگیره

یک انسان شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

کسانی که سوسن پرور رو زشت خطاب میکنن معلومه سیرت واقعی خودشون زشت تراز این حرفهاست ،متاسفانه کسی چشم برزخی نداره ک سیرت حال بهم زن اونها رو ببینه

فاطمه سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

با نظر حضرتعالی کاملا موافقم

mona چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷

خانم سوسن پرور بسیار با نمک و دلنشین هستن
بازی هاشونم به جد حرفه ای است
امیدوارم همیشه همین طور درخشان باشه
به داشتن همچین هنرمند با داشتن بهداشت روانی میبالم
و خیلی دوسش دارم چون با بازی هاش لحظاتی از مسائل زندگی دور شدم و در هنر ایشون غرق شدم.

یلدا چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰

کاملا درست. زنده باد سادگی و سلامت فکر

انیسه جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

بنظر من خانم سوسن پرور خیلی هم زیبا هستن مگه زیبایی به ارایش و به خود رسیدنه همینکه خودشه هم از لحاظ ظاهری زیباست و هم باطنی. لطفا اینقدر به ایشون نگید ظاهر نازیبا داره بلکه خیلی هم زیباست خوش سلیقه باشیددددددددد

ترانه میرهادی یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶

موافقم

ناشناس چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

موافقم، واقعا چهره دلنشینی دارند، شبیه دکترها هست

اسد جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶

خانم پرورعلیرغم ظاهر نازیبا بسیار زیبا بازی میکنن واین نشون میده فقط زیبایی مهم نیست توانائی بازیگری مهمه. ایشون چهره متناسب نداره وشاید اولین با که دیده بشه خیلی تو ذوق بزنه وادم حس چندش آوری بهش پیداکنه وهمیشه درقالب دختر زشت خونواده که کسی به خواستگاریش نمیاد مطرح باشه وهرگز نتونه نقش همسر مناسب ودارای خاطرخواه رو بازی کنه اما این از توانایی بازیگریش کم نمیکنه وقشنگ بازی میکنه.

ناشناس چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

هم بازیگر خوبی هست، هم چهره خوبی دارند، هم با شعور و فیلسوف هستند۶

Free دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶

میشه یه بیوگرافی از حامد تفنگساز بهداد در سایتان بنویسید ودرباره بازیگر دختر حرفه. که ایا این بازیگر در شهرک ۱۳ یکی است یا نه متشکر حامد بهداد تفنگساز.

علی برادرشما سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

درودبرشما بانوی زیبای میهنم و خواهرگرامی همه ما .

سپیده دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

بازیشونو خیلی دوست دارم و بنظرم انسان بسیار مهربان و خوش قلبی هستن.

پارمیس شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

من عاشق خانم پرور هستم و به نظر من زیبایی ظاهر مهم نیست مهم زیبایی باطن انسانه که بعضیا فکر می کنن زیبایی با عمل دماغو و گذاشتن گونه و خیلی چیزای دیگر است سکوت من هم استعداد بازیگری را دارم و تمام ارزوم بازیگر شدنه

سکوت شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

من دوس دارم بازیگر شم استعداشو دارم خیلی دلم میخواد بخاطر علاقه زیادم ب بازیگری بعضی وقتا اشک تو چشام جمع میشه

فرزاد جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

من که خیلی دوسش دارم ، همیشه بعد از دیدنش خندیدم و کارش عالی بوده تا به حال
من که خیلی قبولش دارم ، اکثر فیلم هایی هم که بازی کرده خیلی خوب کار کرده

ناشناس یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

هرکس میگه سوسن جون زیبا نیست بعید میدونم خودش خوش قیافه ای داشته باشه آقا وخانمی که الکی نظر میدی زیبایی باید از درون باشه. یکی اینکه چشم زیبا داشته باشی تا بتونی زیبایی بقیه رو ببینی متاسفانه تو جامعه ما جا افتاده که هرکی دماغ عملی باشه زیباست یا یه من ملات بکشن به صورتاشون اگه اینا زیبایی داشتن هیچ وقت عمل نمیکردن واگه یه پیر زن هشتاد ساله هم ملات بماله به صورتش والا خوشکل میشه من به سوسن جون افتخار میکنم که انقد جنمشو داره که بدون آرایش وعمل واینا این زیبایی رو داره دلت زیبا باشه همرو زیبا میبینی

فریده یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

به نظرم خانم پرور همین که بدون هزارعمل زیبایی وارایش انچنانی صورت طبیعی خودشون حفظ کردن نشانه اهمیت ندادن به حرف های مفت خیلی هاس که به قول دوستمون درکارخدا دخالت میکنن

الهه سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵

حالا همه ی این دخترایی ک الان اینجا از زیباییه ایشون تعریف میکنن نظرشون درباره قیافه ی الناز شاکردوست شنیدن داره! هخخخ

ساره یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

زیبا دیدن چشم زیبا میخاد که بعضی ها ندارن فکر میکنن با یه دماغ عمل کردن آدم قشنگ میشه اونم اگه مثل بعضیها یه من ملات بزنه به صورتش والا از شما هم قشنگتر میشه مهم دله که قشنگ باشه

ناشناس پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

خانم پرور , بسیار جذاب و دل انگیز , والبته دوست داشتنی و هنرمند هستن.
من دوسش دارم

Ghazal شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

یک بازیگر فوق العاده دوست داشتنی.موفقیت و خوب بازی کردن هیچ ربطی به چهره نداره…

تارا یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

کاملا موافقم . برای ایشان احترام فوق العاده ای قائل هستم .

یکی مثل هر زن ایرانی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

یک زن زیبا با زیبایی طبیعی و لبخندی زیباتر. مثل من، دوستم، دخترعمه ام و …

صبا سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

هرچه قدرهم زشت شماحق توهین به بنده ی خداروندارید

a دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

سوسن پرور هم زیباست هم دوست داشتنی

پارمین چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

این چرا سگ گرفته ؟؟؟؟؟؟

ناشناس دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

خیلی زشته با او جوشاش

شهاب یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

واقعا خندیدم/ خداییش خیلی خوب گفتی

a دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

متاسفم برات

یکی مثل هر زن ایرانی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

زیبایی باید در نگاه تو باشد

الهام چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

این حرفا یعنی ایراد گرفتن از نقاش,خالق همه هستی

صوفیا جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵

زیبا‌درون‌مهمه‌نه‌بیرون

ناشناس شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

بازی رو به واقع بازی می کنند

علی شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴

بازیگرخیلی ناز و دوست داشتنیه

کریس چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

دوست داشتنیه

الهه پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

من زیاد ازش خوشم نمی یاد خیلی خشکه

alirezanasery یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

سوسن پرور بازیش عالی حرف نداره مخصوصا تو برنامه کودک نقش پیرزن را بازی میکرد و با لهجه حرف میزد این خانم بازیگر به همه مردم ثابت کرد بازیگر موفق بودن به چهره و صورت و خوشگلی نیست به خود بازی کردن با تشکر از سایت آریاپیکس

ساحل شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

کاملا معلومه اوف

نازنین دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

خانم پرور خیلی خوشگل و زیبا هستن به نظر من که خیلی قشنگن و زیبایی طبیعی دارن و خیلی هم خوب بازی میکنن همین بعضی از شما ها که از قیافه ی دیگران عیب و ایراد میگیرین خودتون خیلی قشنگین هر ادمی یه عیبی داره واقعا براتون متاسفم

ارزو پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵

منم خیلی خانم سوسن پرور رو دوست دارم، خیلی، خودش و بازیش رو، عاشقشم

ارزو پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵

منم خیلی خانم سوسن پرور رو دوست دارم، خیلی، خودش و بازیش رو، عاشقشم

farshad یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

حرف نداره آخرشه

ناشناس چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

اونهایی که اینجا گفتند سوسن زشته و… مطمئن هستم بازیگر هستند و حسودیشون میشه، کسی با این کمالات رو میخان پس بزنن تا شاید با عمل کردن بتونن خودشون رو مهم کنند