معرفی سریال ایرانی پرستاران + خلاصه داستان,عکسها و اسامی بازیگران سریال پرستاران

+ زمان پخش مجموعه و فصل دوم

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

مجموعه پرستاران به کارگردانی و نویسندگی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی در حال تولید می باشد.

زمان پخش :این سریال در 25 قسمت 40 دقیقه ای در از 24 بهمن ماه شبکه یک سیما پخش می گردد و فصل دوم آن نیز اوایل تابستان 96 پخش میگردد.

لوکیشن اصلی گروه بیمارستان نورافشار واقع در خیابان نیاوران است و اغلب اتفاق‌های قصه در همانجا به وقوع می‌پیوندد.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

داستان و موضوع سریال پرستاران

این مجموعه یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان‌های این سریال در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می‌افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند؛ ضمن این‌که در هر قسمت داستانی فرعی با کاراکترهای ویژه اتفاق می‌افتد و بعد پایان می‌گیرد.

در واقع این سریال با هدف آشنایی مردم با جامعه درمانی و پزشکی کشور به خصوص دشواری‌های حرفه پرستاری تولید شده است که در قالب داستان‌ هایی مبتنی بر مستندات واقعی، ضمن ایجاد سرگرمی، به افزایش آگاهی‌های عمومی درباره این قشر زحمت‌کش جامعه کمک می‌کند.

سریال پرستاران به صورت همزمان قصه زندگی حرفه ای و خانوادگی چند پرستار را روایت می کند؛ خانواده دو سوپروایزر با نام پاک نهاد و ساجدی که به ترتیب فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی ایفای آن را به عهده دارند و سه پرستار به نام های سمیرا با بازی الناز حبیبی / محبوبه با بازی فریبا نادری و سمیه با بازی لیندا کیانی.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

اسامی بازیگران سریال پرستاران به همراه نقش

فاطمه گودرزی در نقش ساجدی / لیندا کیانی در نقش سمیه / الناز حبیبی در نقش سمیرا نوروزی / عاطفه رضوی در نقش پاک نهاد / سیاوش خیرابی در نقش نوری / مهوش صبرکن / فریبا نادری در نقش محبوبه عزتی / مهدی صبایی / میرطاهر مظلومی / امین زندگانی / حسن اسدی / حسین سلیمانی / ایمان باقری / مریم یوسف / شیول بلوچی /شهرام قائدی /محمد عمرانی / رضا توکلی / شهرام عبدلی / شهنام شهابی در نقش شهروز / فریده دریامج / مهرداد سلیمی / خسرو خان محمدی / اشکان اشتیاق / الهام طهوری / صفا آقاجانی / نسرین نکیسا / محمدرضا رهبری / سپیده موسوی / المیرا دهقانی و…

همچنین در فصل دوم سریال محمد فیلی از بازیگران جدید است که نقش پدر سیاوش خیرابی را ایفا می نماید .

در این سریال 150 بازیگر حضور دارند که حداقل 30 نفر از آنها نقش های اصلی را ایفا می کنند

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

فاطمه گودرزی در نمایی از سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

عکس از سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

لیندا کیانی بازیگر زن پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

پشت صحنه سریال پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

اسم اصلی بازیگران سریال پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

عوامل سریال پرستاران

نویسنده: علیرضا افخمی، کارگردانان: علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید، ناظر کیفی: سیدمجید میرمیران، تهیه کننده: داود هاشمی، دستیار اول کارگردان: اکبر نصیری، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی، منشی صحنه:پریسا افخمی، دستیار تهیه کننده: سید حسن جعفری، مدیر تولید: مجید بذرپاچ، مدیر تدارکات: محمد جمشیدی، مدیر تصویربرداری: ابراهیم غفوری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، چهره پرداز: مجید اسکندری، تدوین: افسانه افخمی، صداگذاری: امیرحسین صادقی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: رایان جعفری، پوریا هنرمند، مدیر روابط عمومی: الهام رضایی.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

بازیگران سریال پرستاران

الناز حبیبی در پرستاران

الناز حبیبی در نمایی از سریال ایرانی پرستاران

سریال ایرانی پرستاران

بازیگر زن سریال پرستاران

لیندا کیانی

سریال پرستاران علیرضا افخمی

مهوش صبر کن

پرستاران ایرانی

بازیگران زن پرستاران

فریبا نادری نقش پرستار بازیگر زن سریال پرستاران علیرضا افخمی


فصل دوم سریال پرستاران

داود هاشمی: ۱۵ قسمت از فصل دوم این سریال تصویربرداری شده است اما صداگذاری و موسیقی آن هنوز به اتمام نرسیده ولی امیدوارم با پشتکار همه عوامل پروژه، تا ۴۰ روز آینده و قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، تولید به اتمام برسد و بعد از آن مراحل تدوین نهایی و فاین کات انجام شود.

احتمال می رود این سریال گزینه شبکه یک سیما برای پخش بعد از بعد از ایام رمضان باشد.

بازیگران فصل دوم پرستاران

اخبار سریال پرستاران

15 قسمت از مجموعه ضبط گردید و آماده شد

داود هاشمی اظهار کرد: در حال حاضر گروه در حال تصویربرداری قسمت‌های بعدی سریال هستند و کار در اورژانس بیمارستان نورافشار تهران با حضور تمام بازیگران ادامه دارد.

این تهیه‌کننده ادامه داد: کار همزمان تدوین توسط افسانه افخمی و صداگذاری توسط امیرحسین صادقی در حال انجام است و علیرضا افخمی هم درحال نگارش قسمت‌های بعدی مجموعه تلویزیونی پرستاران است.

هاشمی همچنین از اضافه شدن شهران قائدی و محمد عمرانی به عنوان بازیگران جدید این سریال خبر داد و گفت: شهرام قائدی به عنوان بازیگر مهمان و مقابل دوربین رفته و با انجام تست گریم محمد عمرانی بعنوان بازیگر اصلی، بازی او نیز فردا آغاز خواهد شد.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: در ادامه تصویربرداری، بازیگران دیگری نیز به مجموعه افزوده می‌شوند.

کارگردان پرستاران تغییر کرد / شهرام شاه‏ حسینی جایگزین علیرضا افخمی شد ( 23 آذر 95)

تصویربرداری سریال «پرستاران» این روزها تقریبا نیمه‏ متوقف است. دلیل اصلی این اتفاق هم این است که علیرضا افخمی به‏ عنوان نویسنده و یکی از کارگردانان این کار، تمام تمرکزش را روی رساندن فیلمنامه به کار، گذاشته و روند کند این اتفاق درنهایت آن‏ها را مجاب کرده تا کارگردان جدیدی را برای این پروژه انتخاب کنند.

آن‏طور که منابع آگاه به «صبا» خبر دادند شهرام شاه‏ حسینی گزینه جدیدی است که به‏ جای افخمی آمده و از آن‏جایی که محمودرضا تخشید پیش از این با افخمی کارگردانی این کار را برعهده داشتند باید دید او که دوستی نزدیکی با کارگردان قبلی داشته، حاضر است همکاری‏اش با این پروژه را با حضور شاه ‏حسینی ادامه دهد یا از ادامه دادن انصراف می‏دهد؟ آن‏طورکه از اخبار درگوشی فهمیدیم افخمی فیلمنامه‏ نویسی این کار را با فراغت بیشتر ادامه می‌دهد و کار را به شهرام شاه‏ حسینی می‌سپارد. این تصمیم شاه ‏حسینی درصورت تحقق، کمی عجیب به نظر می‌رسد چرا که تجربیات او و کارنامه‏ اش نشان می‏دهد از به‏ سرانجام ‏رساندن کارهای دیگران اجتناب می‌کند و بیشتر از هرچیزی به استقلال نظر خود در کار اهمیت می‌دهد. باید دید درصورت عملی شدن این اتفاق این روند پاره‏ پاره شدن کارگردانی چقدر به کار ضربه زده است و آیا «پرستاران» می‏تواند یک مجموعه استاندارد و قابل دفاع برای محمد هاشمی، تهیه‌کننده این سریال باشد یا نه

همچنین رضا یزدانی با ترانه از روزبه بمانی آهنگ تیتراژ این سریال را خوانده است که می توانید از لینک زیر دانلود کنید

دانلود تیتراژ سریال پرستاران


39,440 بازدید

نظرات کاربران

۳۲
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

احسان ملکی یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹

بسیار عالی هستش

سمانه پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶

به نظر من سریال بسیار خوبی بود.مخصوصا فصل دوم که جذاب تر هم بود .ممنون از همه عوامل سریال

محمد عاشق سریال پرستاران چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

من که عاشق این سریال بودم واز وقتی که این سریال تموم شد من افسردگی گرفتم. من تو این سریال به خانم سپیده موسوی و آقای محمد رضا رهبری وخانم لیندا کیانی رای میدم و میدونم که خیلی زحمت کشیده اید ولی خواهش میکنم خواهشااا خواهش میکنم فصل سوم این سریال رو هم بسازید و پخش کنید تا من یه کم دلم آروم بشه خانم سپیده موسوی و آقای محمدرضا رهبری و خانم لیندا کیانی خواهش میکنم شما این پیشنهاد را به تهیه کننده این فیلم پیشنهاد کنید خواهش. تورو خدا

ایرانی سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

سلام و خسته نباشید خدمت همه عوامل. ما که خانوادگی عاشق این سریال بودیم و جذابیتای خاص خودشو داشت.از همگی ممنونیم

محمدرضا چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

اینکه پرستارا قشر زحمتکش جامعه پزشکی هستن هیچ بحثی نیست اما کاش یکمم به فکر ما سفیدپوشای ازمایشگاهی هم بودن واقعا ۲۴ ساعته ما علوم ازمایشگاهی ها در معرض خطر بیماریهای خطرناک هستیم اما کسی مارو نمیبینه

Elahe یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶

بهتر بود اسم سریال و میذاشتن خواستگاران نه پرستاران!!!!

محمدرضا مهمدی شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

با سلام
من با اینکه ن پرستارم ن دکترم ن وکیلم و ن هیچکدوم از شخصیتهای توی این سریال و ن کارشناس اجتماعی ی فرد معمولیم ولی به وضوح متوجه هستم و میدونم که اصلا واقعیت های جامعه مطرح نشدن و خیلی فانتزی و تخیل گرا ساخته شده،اسم فیلم پرستارانه ولی ما شاهدیم پرستارانی که همگی راحت و اسوده بخش های خلوت،ماشین های انچنانی،اصلا انگار پرستارا بیکارن اونجا وکارشون ی شوخیه و وقت گذرونی،همه میدونن توی واقعیت پرستارا توی عذاب و زحمتن هر اشتباهی هم دکتر مرتکب شه پای پرستار تموم میشه ن احترامی دارن و ن جایگاهی که حقشونه و توی این فیلم رسما دیده میشه به جامعه پرستاری توهین بزرگی میشه،بی ارزش جلوه دادن جایگاه پرستار…
شاهد پزشکایی هستیم که بسیار خوش برخورد هستن بدون استثنا،روابط صمیمانه و محترمانه ای دارن با پرستارا و مریضا و اصلا خاکین و ماشین معمولی دارن و کلا انگار ی کارمند معمولین که همه میدونن اینجور نیست،شاهد وکیلی هستیم که ۳۶ سالشه و بسیار قانونمند ی شبه میاد ی زنو تو زندگیش قبول میکنه که مطلقست بچه داره و وضع انچنانی هم نداره…..
خیلی مواردی که واقعا نمیشه به زبون آورد،واقعا جای تاسف داره اینهمه هزینه مالی و زمان صرف سریال های ایرانی و بیشتر اثار سینمایی میشه که فوق کلیشه ای و فانتزی هستن و هیچگونه ارزش محتوایی و اجتماعی ندارن،ی نگاهی به رسانه های خارجی بندازید یا حتی قبل رسانه پیشین خیلی به واقعیت نزدیکترن تا این اثار کلیشه ای و محدود و از قبل تعیین شده ن نویسنده ازادی گفتن حقیقت رو داره ن کارگردان حق به تصویر کشیدن و ن بازیگر ازادی بازی کردن حقیقتو،واقعا ما ایرانیا خیلی بدبختیم..خودمون خواستیم و حقمونه باید بکشیم.

ایرانی بدبخت شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

من به جنبه پرستار بودن کارکتر های این سریال کار ندارم میخوام بدونم تو این سریال جز خواستگاری و ازدواج و بجه دار شدن حرف دیگه ای هست که زده بشه یانه تو این جامعه ای که پسر و دختر نمیتونن با این مخارج بالا ازدواج کنن چیو میخوان نشون بدن ؟؟؟اینکه واسه یه مجلس خواستگاری اول باید مبلای خونه عوض بشه یعنی اینقد ملت تو رفاه و خوشی دست و پا دارن میزنن؟؟؟؟

فردوس دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

خیلی سریال الکیه بازیگرانش مصنوعی بازی میکنن حیف الناز حبیبی و سیاوش خیرابی که تو این سریال بازی کردن

پرستار اپن هارت مرکز قلب یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

انتقاد به این فیلم بسیار زیاده… یک فیلم عاشقانه که ادم های اون بر حسب اتفاق پرستار هستند… حداقل اسم فیلم رو پرستاران نمیذاشتن. ادم اگه برحسب اتفاق این فیلم رو ببینه هیچ وقت نمیفهمه که محور اصلی فیلم پرستار و پرستاری هست. جالب اینه که همیشه پزشکا تو فیلما مهربون و خوش قلب و بخشنده هستند و پرستارا ادم های عبوس و عصبی و خشمگین و خسته. که نارضایتی از زندگیشون رو تو کارشون وارد میکنن!! خیلی جالبه واقعن! همین فیلما باعث شده جمعه پزشک سالار و پرستار ستیز باشه.. کاش اگه نمیتونتن جایگاه واقعی پرستار رو نشون بدن حداقل خرابترش نکنن

سحر چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

واقعا متاسفم…این ها اصلا چیزی از هنر پرستاری نمیدونن..این فیلم بیشتر یک داستان عاشقانه است از زندگی افراد تا پرستاری…افتضاح است افتضاح…خداروشکر مردم ما به خوبی از نقش پرستاران آگاه هستند..این هم یکی دیگر از لطف های وزارت بهداشته به هنر پرستاری

ایرانی شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

ببخشید عزیزم اما اتفاقا برعکس. مگه تو این فیلم پرستارهارو انقدر مهربون کاردان و وفادار به کار نشون بدن.در صورتیکه در واقعیت اینجور پرستارها خیلی کم پیدا می شن مخصوصا توبیمارستانهای دولتی. ماکه هر چی رفتیم بیمارستان پرستارها انتقدر که بفکر بزک دوزک و قرو فرشون بودن و با همراهای مریض عین کلفت رفتار می کردن چیز دیگه ای ندیدیم.من هم مادر شوهرم بستری بو توبیمارستان هم چندبار مادرم توی چندتا بیمارستان.همشون همین بودن .انقدر مظلوم نمایی نکنین لطفا.چون دادهمه رو دراوردن پرستارها بیشترین خطای بیمارستانی رو هم همین پرستارها مرتکب میشن

پرستار چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

این سریال. از ابتدائی ترین أصل پرستارى که نامیدن پرستار در محل کار به اسم کوچک خطاست بى خبراست. بعد مىخواد بگه مار پرستارى در حد یک پوشک عِوَض کردن بچه است ولى پرستارا ادعاشون مى شه و به حقوق پزشکان معتوضند أصلا پرستار براى کارانه معوقه خودشون تحصن کردند که بهحقوق پزشکان کارى ندارن بیشتر از این به اختلاف پرستار و پزشک دامن نزنید درد جاى دیگر است أصلا تو اورژانس به اون شلوغى کى گفته که پرستار باید بره بچه اى که أصلا جز مریضات نیست تعویض کنه پس به کمک پرستار ان جرّأت مىدید که خوب از زیر وظایفشون شانه خالى کنند در صورتى که با تحصیلات خیلى کمتر حقوق مناسبه دریافت مى کنند

پرستار اپن هارت مرکز قلب یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

کاملا موافقم

پرستار سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵

واقعا متاسفم که دارن اصول غیر واقعی کار پرستاری رو به جامعه عرضه میکنن و هیچ مدافعی برای اونها پیدا نمیشه
همه در مورد شغل پرستاری صحبت میکنن و سختی هاش رو میگن ولی در عمل کسی کاری نمیکنه و حتی فیلمی ضد پرستاری ساخته میشه که کاملا یک مشت دروغ رو به دید مردم ایران میرسونه هر شب
مگه تو رشته های دیگه تو دانشجویی عشق و عاشقی وجود نداره که اینقدر تو این رشته بزرگش کردن
یا مگه رشته پزشکی با این همه حواشی مناسب ساخت ی فیلم روز و اجتماعی نیست که پرستاری رو مورد حمله قرار دادن
واقعا متاسفم برای سازنده این فیلم و کارشناسان اون

محمد هادی شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵

متاسفم برای این سریال بی ربط و توهین آمیزی که ساختن . انسان های بزرگواری مثل دکتر آدابی رئیس محترم نظام پرستاری که با جون و دل از پرستاری دفاع میکنه رو حتی آخر فیلم اسمشم نیاوردن (چون همیشه دزدی ها و دروغ های وزارت رو پیگیری میکنه). پرستاری رو بجای بهکار و خدمه معرفی کردن .اینا دانشجوی ترم هفت رو که تقریبا یه پرستار کامل هست رو بجای ترم یک معرفی میکنن وخیلی دروغ و سیاست های مزخرف وزارت بهداشت رو وارد این فیلم کردن . بعدشم مردم عزیز کشورمون خودشون از نزدیک جامعه پرستاری رو میبینن و میفهمن که این چه فیلم مزخرف و پر از دروغ و سیاست هست .

مهرداد چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵

این سریال با ان غوغای تبلیغاتی که از قبل داشت متاسفانه بسیار سطحی و غیر واقعی وبهتره بگم فانتزی پیش میره.
بحث روز پرستاران علم بالا و مشکلاتشان مهم ترین متد این فیلم باید می بود.ولی متاسفانه انقدر سطحی از مطالبات صحبت میشه که انگار زیاده خواهی هس…
حرفی از سازمان نظام پرستاری که مهمترین سازمان صنفی این حرفه هست زده نشده.
بخشهای خلوت …نبود ارزیابی…اشتباه های ساده ای که دانشجویان ترم هفت دارند.
پزشکانی با خودرو های معمولی و پرستارانی که شاسی بلند سوار میشن و کاملا از شیفتهای داغونشون راضی اند.
حمایت از طرح تحول سلامت با ایجاد مشکلات فراوانی که برای پرستاران ایجاد کرده و….
همه نشان از عدم وجود مشاوره کارشناسی درست در این سریال است.
این سریال انقدر که به ملودرام و اجتماعی می پردازد به حرفه و هنر والای پرستاری پرداخت نمیکنه.
امید وارم یا در ادامه بهتر شود یا به کل تعطیلش کنن
سریال پرستاران ساخته کشور استرالیا عالی ترین روش نشان دادن این شغله..

فاطی یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

واقعا سریال مزخرفیه حرفه ی پرستاری و ب گند کشیدن دیدیگاه مردن و نسبت ب پرستاری بدتر کردن برای کسایی ک این سریال و ساختن متاسفم حالم از همتون بهم میخوره نمیخواد راجب پرستاری فیلم بسازید یکم برید از سریال پرستاران خارجی یاد بگیرید ک چقدر سطح سوادشون از شما بالاتره

بهار پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹

مودب باش لطفا مثل آدم هم میشه انتقاد کرد

ناشناس یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

متاسفم براتون

ناشناس یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

بدترین سریال

ناشناس یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

واقعا سریال مزخرفیه حرفه ی پرستاری و ب گند کشیدن دیدیگاه مردن و نسبت ب پرستاری بدتر کردن برای کسایی ک این سریال و ساختن متاسفم حالم از همتون بهم میخوره نمیخواد راجب پرستاری فیلم بسازید یکم برید از سریال پرستاران خارجی یاد بگیرید ک چقدر سطح سوادشون از شما بالاتره

محدثه. یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

این سریال بابازی آقای خیرابی و بقیه هنرمندا واقعا عالیه…خیلی قشنگه…

ناشناس جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵

راستش باید پرسید که چه هدفی داشتن ازساخت این فیلم؟اگاه سازی درمورد شغل پرستاری؟بیشتردارن تخریب میکنن پرستاری رو،شاید یه بخش کوچک ازمشکلات پرستاری رونشون میدن اما نتیجه این فیلم فقط داره پرستاری وپرستاران روتخریبمیکنه،اعتراضات پرستاری رو توی فیلم اوردن اما توسط خودپرستارای فیلم یعنی اقای مهدی صبایی پایمال میکنن،اگه میخواین شغل پرستاری رونشون بدید منصفانه وحرفه ای معرفی کنید،چون اینی که مردم میبینن واقعیت نیست و حرفه پرستاری خیلی تخصصی ترازاینیه که نشون دادن توفیلم،فیلمی به دور از واقعیت و نادیده گرفتن تخصص های پرستاری

ناشناس جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵

نمیدونم چه اصراری به خصوصی ترین مسایل یعنی حقوق و مزایای پرستاران میپردازند قشنگ معلومه وزارتحونه پول داده این سریال ساخته شه و حرفهایی که نمیتونستن بگن رو تو این سریال سراسر دروغ و توهیننشون بدن

ناشناس پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

فیلمی سراسز دروغ مخصوصا پسری برای یک دختر بیمار التماس کند و این از همه کذب و دروغ تر هست ایکاش مشکلات واقعی مردم را در فیلمها و سریالها گفته میشد

ناشناس یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹

ادم باید شعور خودش رو بدونه من که عاشق این سریال بودم مخصوصا سیاوش خیرابی و الناز حبیبی در این سریال عالی بودن

یک دوست چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

با سلام سریال پرستاران با واقعیت جامعه متفاوت است و همه مردم بعد از دیدن سریال متوجه می شوند مسایل مالی مطرح شده در سریال منطبق بر واقعیت نیست پرستاری در کشور بر خلاف شعار های داده توسط مسئولین مربوطه تکریم نشده است و اولین واخرین خط حمله مددجویان است و هیچ نهادی در عمل حامی این قشر نیست فقط شعارو محافظه کاری

مجید جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

سریالی سفارشی از طرف وزیر پوپولیست بهداشت که تنها هدفش ایجاد تصوری در ذهن جامعه که پرستارها افرادی بیسواد و با وظایفی غیر تخصصی که پول زیادی هم بابت این کار اسون دریافت میکنن،از طرف دیگه با اجرای طرح اعتبار بخشی داره کمر پرستارا رو زیر حجم کار زیاد خورد میکنه،متاسفم برات وزیر بهداشت ی روزی باید پاسخگو باشی

محمدرضا سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

سلام.خسته نباشید.همانطور که برای قشر پرستار فیلم ساخته اید و میخواهید زحمت های این قشر را به نمایش بگذارید و همچنین میخواهید باعث ارتقای جایگاه پرستاری شوید،بد نیست به جامعه ی رو به سقوط معلمان نیز نگاهی انداخت و مشکلات و نگرانی های این قشر را نیز به نمایش گذاشت و از این قشر که بنای جامعه را می سازند تشکر کرد.

مریم دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

جناب آقای سیاوش خیرابی باز همان مثل همیشه عالی و زیبا دوست داشتنی ایفای نقش کردند.ممنون از بازی خوبش .

محدثه. دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵

سیاوش خیرابی