موضوع : فیلم و سریال بازديد : 4,107 بازدید بار

داستان و بازیگران سریال پایتخت ۶ + زمان پخش

سریال پایتخت 6 به کارگردانی سیروس مقدم شروع ساخت خود را از آبان ماه 98 همزمان با شروع پاییز آغاز میکند و این روزها محسن تنابنده در حال نوشتن داستان و فیلمنامه پایتخت 6 می باشد.

پیش از این قرار بود مرحوم خشایار الوند نویسنده این سریال باشد که عجل به اوی مهلت نداد و این مسئولیت به محسن تنابنده واگذار گردید.

طبق گفته های الهام غفوری کارگردان سریال پایتخت در فصل جدید پایخت بعنی سری ششم آن شاهد تغییر در بازیگران خواهیم بود و یکی از آن های حذف کاراکتر بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه است که به گفته ی او به دلیل تکراری شدن نقش از سری جدید پایتخت حذف شده است . از دیگر تغییرات سریال اضافه شدن مجدد مهران احمدی در نقش بهبود فریبا به داستان است  که پیش از این در سه فصل ابتدایی سریال حضور داشت.

بازیگران پایتخت 6

محسن تنابنده در نقش نقی معمولی / ریما رامین فر در نقش هما / احمد مهرانفر در نقش ارسط / نسرین نصرتی در نقش فهیمه / هومن حاج عبدالهی در نقش رحمت / مهران احمدی در نقش بهبود / بهرام افشاری در نقش بهتاش / سارا و نیکا فرقانی  و …. .

داستان سریال پایتخت ۶ چیست ؟

قصه این سری از پایتخت دارای موقعیت های کمیک زیادی است و با برگشت بهبود به داستان موقعیت های طنز جدیدی به داستان اضافه شده است.

زمان پخش پایتخت 6

این سریال در 15 قسمت برای پخش در ایام نوروز 99 تولید می شود و در این عید از شبکه یک پخش میگردد.

 

تایید شده : ۲ نظر / در حال بررسی : 6 نظر / مجموع : 8 نظر

حسنا گفته :

مرسی ¤

حسنا گفته :

عالی بودمرسی¤

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث