سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی عنوان سریال نوروزی شبکه یک سیما می باشد که قرار است شب های نوروز ۹۷ از شبکه یک پخش گردد.

سریال ن خ قرار که قرار بود اسم ان تغییر کند در نهایت این اتفاق نیفتاد و این سریال در حدود ۱۶ قسمت پخش می گردد.

در ادامه به معرفی خلاصه داستان و بازیگران این سریال می پردازیم.

داستان سریال نون خ

داستان سریال نون خ چیست ؟

قصه این سریال در باره «نورالدین معتمد» با بازی سعید آقاخانی و «امین» با بازی حمیدرضا آذرنگ ، کشاورزان شهری است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی شریک تجاری‌شان فوت کرده و دچار مشکلات متعدد می‌شوند.

هومن حاج عبداللهی از بازیگران این مجموعه در خصوص این سریال گفته است ;

هومن حاج عبداللهی : مردم عید نوروز، صحنه‌های درام زیبایی از «نون.خ.» را شاهد خواهند بود و صحنه‌های کمدی فوق‌العاده و منظره‌های چشم‌نوازی را این سریال به‌تصویر می‌کشد. بازیگران کاربلد و کاردانی در این سریال بازی می‌کنند. در مجموع، مردم شاهد یک طنز فاخر و درست و حسابی در نوروز ۹۸ خواهند بود.

بازیگران سریال نون خ

بازیگران سریال نون خ

اسامی کامل بازیگران زن و مرد سریال ن خ

سعیدآقاخانی در نقش نورالدین خانزاده / حمیدرضا آذرنگ در نقش امین / فریده سپاه منصور / علی صادقی / هومن حاج عبدالهی / نعیمه نظام دوست / سیروس میمنت / علی صالحی / پاشا جمالی / نسرین مرادی / هدیه بازوند / ندا قاسمی / علیرضا ابراهیمی / صبا ایزدپناه / شیدا یوسفی / وحید قاضی زاهد / سیروس سپری / صابر ناصری / علیرضاحنیفی / وریا امینی / عابدین رضایی / رضا پشابادی / کیوان شیخ احمدی / افشین ملکی / کاظم نوربخش / حسین مرادی / بهاالدین عزیززاده / سیدحسین موسوی / محمد زارع زاده / حسین بوربوری / پرویز کولیوند / رضا رشیدی / ماشاالله بروایی.

سعید آقاخانی با اشاره به حضور بازیگران بومی در این سریا گفته : بازیگر بومی زیادی در «نون خ» داریم و از ۶ شهر ۲۰ بازیگر بومی انتخاب کردیم که همگی مقابل دوربین رفته‌اند.

بازیگران زن سریال نون خ

توضیحات سعید آقاخانی در خصوص استفاده از لهجه در سریال نون خ

ما وارد منطقه و فرهنگ متفاوتی شدیم که تا به حال در تلویزیون دیده نشده است. لوکیشن‌ها و خیابان‌های تهران و ارتباطات و زبان آن تکراری شده و ما سعی کردیم متفاوت عمل کنیم.

وی با اشاره به اعتراض‌های وارده بعد از پخش سریال نیز گفت: فکر نکنم اعتراضی متوجه ما باشد. خودم کرد زبان هستم و بازیگرهایمان نیز کرد هستند و به خوبی از پس آن برآمدیم. البته ناگفته نماند اگر کسی بخواهد می‌تواند شیطنت کند.

سریال نون خ

لوکیشن ها و محل فیلمبرداری سریال نون خ کجاست ؟

اکثر سکانس های این سریال در روستاها و اطراف استان کردستان و مناطق کردنشین ظبط شده است . همچنین برخی سکانس ها نیز در تهران ضبط شده است.

سریال نون خ چند قسمت است ؟

این سریال در 16 قسمت 50 دقیقه ای تولید شده است .

ساعت پخش سریال نون خ

این فیلم هر شب ساعت 22 در ایام نوروز از 29 اسفند ماه الی 15 فروردین 98 پخش خواهد شد و تکرار آن نیز در چندین نوبت در روز بعد پخش میگردد.

عوامل سریال ن خ

مجری طرح: حسن مصطفوی،مدیر تصویربرداری: امیرمعقولی، صداگذاری: علیرضا علویان، تدوین: امیرشیبان خاقانی، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح گریم: عباس عباسی، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: پگاه ترکی،سرپرست گروه کارگردانی: مصطفی تنابنده، مدیر برنامه ریزی: ساناز بصیر، عکاس: کوروش جوان، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات: مجید لعل سنجیان و مشاور رسانه‌ای: هادی اعتمادی مجد.


9,888 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.