بازیگر نقش مائده سریال افرا (سارا باقری)

این شب های سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی در حال پخش می باشد . سریالی در شمال کشور تصویربرداری شده است و در آن از بازیگران بومی نیز استفاده شده است . در کنار بازیگران بومی و اصلی نیز چند چهره جدید که کمتر شاهد حضورشان در تلویزیون بوده ایم حضور دارند .

یکی از بازیگران جدید و معرفی شده در این سریال سارا باقری می باشد که نقش مائده دختر حاج محمود را در سریال ایفا میکند . دختری که یک دانشجو است و در دانشگاهش با پسری به نام پیمان با بازی محمد صادقی آشنا می شود و عاشق هم می شوند

سارا باقری متولد سال 1374 می باشد و 26 سال سن دارد . وی به گفته خودش ۱۴ سال در صداوسیما مرکز گیلان (رشت) کار بازیگری در رادیو، تئاتر و تلویزیون انجام داده است  از ۱۸ سالگی به تهران آمدم و در چند سریال بازی کرده. در رادیو تئاتر گیلان هم فعالیت داشته و برای بازیگری نقش اول موفق به دریافت دو جایزه از سیمای استان ها شده است.


نحوه انتخاب برای بازی در سریال افرا

از قبل هیچ آشنایی با گروه تولید افرا نداشتم و از طرف یکی از دوستان معرفی شدم و تست دادم و بعد از تائید آقای توفیقی و دارابی قرارداد بستم.

 خودتان اگر جای مائده بودید چه راهی را انتخاب می کردید؟

شاید اختلاف سنی ام با مائده زیاد نباشد اما چون آدم ها دچار تغییر و تحول می شوند اما اگر من دختری ۲۰ ساله بودم و در موقعیت او قرار می گرفتم دقیقا کاری که او انجام می دهد را انجام می دادم. حتی فکر می کنم تا پایان سریال همه انتخاب هایی که می کند برای شخصیت خود مائده درست است. یکی از دلیل هایش هم این است که هیچ وقت نمی بینیم بابت عشقی که پیمان دارد به خانواده خودش بی احترامی کند.

شما اصالتا گیلانی هستید؟

بله. فضای شمال برای من اصلا دور نبود و تا ۱۸ سالگی در آنجا بزرگ شدم و خانواده ام در رشت زندگی می کنند. من کار بازیگری را با پدر و مادرم شروع کردم. در همه سریال ها هم با هم کار می کردیم.

 برای خیلی ها سوال است که چرا دختر خانواده در این سریال لهجه ندارد؟

اغلب دخترهایی که در شهرهای شمال زندگی می کنند به دلیل تحصیل در دانشگاه، لهجه شمالی ندارند و بیشتر آنهایی که لهجه دارند در روستا هستند. پدر مائده که تهرانی است و لهجه ندارد و در صحبتی که با آقای توفیقی داشتیم خودشان موافق این بودند. مائده هم خیلی فارسی تهرانی صحبت نمی کند و یک جاهایی آهنگی ته صحبت هایش هست و فعل و فاعل را هم عوض می کند.

فیلم و سریالهای سارا باقری

سارا باقری در سریالهای ملکاوان و هیولا دارای نقش های کوتاهی بوده است

  سارا باقری در کنار مهران مدیری

 

مائده سریال افرا

اینستاگرام سارا باقری نقش مائده سریال افرا

Instagram/_Sarabghaeri

ازدواج و همسرش

در خصوص ازدواج این هنرمند اطلاعاتی در دست نیست

نقش مائده افرا , بیوگرافی سارا باقری


12,502 بازدید

نظرات کاربران

۲
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰

عالیییییییی

asrib پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰

من که از سارا با قری خوشم نمی یاد