موضوع : اخبار هنرمندان بازديد : 898 بازدید بار

خداحافظی رضا رشیدپور از فضای مجازی

رضا رشیدپور در قسمتی از برنامه نوروزی اش به نام “صفر صفر ” که از شبکه سه پخش میگردد در بخشی از گفتگوهایش گفت : نرم افزار موبایلی تلگرام در روز 13 فروردین در حال انتقال سرور های خود به داخل ایران می باشد و اکانت های غیرفعال را حذف می نماید . کسانی که میخواهند اکانت شان حذف نگردد تصویر پروفایل خود را به پرچم ایران تغییر دهند.

در ادامه ویدیو این قسمت را میتوانید دانلود نمایید

دقایقی پس از برنامه تعدادی زیادی از کابران شبکه اینستاگرام به صفحه وی حمله کردند و فحش های رکیک در پست های رشیدپور ارسال کردند.

از همین روز رضا رشید پور نسبت به این موضوع واکنش داد

خداحافظی رضا رشیدپور از فضای مجازی / هموطن عزیزم از خواندن این همه بی حرمتی نا امید شدم!

واکنش تند کاربران شبکه‌های مجازی پس از شوخی رشید‌پور درباره شوخی سیزده و تغییر عکس حساب‌های کاربری به پرچم ایران ، وی را مجبور به واکنش کرد.
رشیدپور برای هم وطنانش نوشت: «نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی کنم و این خیلی بد است . یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده ایم . یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می دهند! واقعا شرم می کنم . دوربین مخفی های خارجی را دیده اید ؟ چقدر راحت لبخند می زنند و به هم احترام می گذارند. عجب … همه ی تلویزیون‌های معروف دنیا از سی ان ان تا بی بی سی و غیره این شوخی ها را با شدت بیشتر انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد . فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را به‌هم یادآوری می کنند .

هم وطن عزیزم . پای فضای مجازی نشسته ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده‌ام و خواسته ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش‌های کثیف را می نویسی . واقعا با این شوخی چه آسیبی به تو رسید ؟ دقیقا چه صدمه ای وارد شد ؟ اما من از خواندن این همه بی مبالاتی و بی حرمتی کم کم ناامید می شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم . آنها ظاهرا عاقل تر از من بودند. شرمسارم»

تایید شده : ۳ نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 3 نظر

نسرین گفته :

چرا اینقدر خشن شدیم ودرحال حمله هستیم نمیشه یه جاهایی نظرندیم راستی چی شد که اینجوری شد؟

الناز ۲۲ساله گفته :

اوووووو،مردم چقدر بی جنبه وبی فرهنگ شدن ،واقعا که

ناشناس گفته :

واقعا ادب از بین رفته و هر کسی میخاد بگه ک من علامه دهرم! ای کاش هرکسی در زمینه تخصص خودش حرف میزد!!! بی شرمانه اس

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث