موضوع :تلویزیون ، گفتگو با بازیگران

داریوش سلیمی

سریال لبخند رخساره که چندی پیش در تهران تصویربرداری اش شروع شده بود از اوایل آبان ماه در مشهد مقدس تصویر برداری خود را آغازکرده است.

این مجموعه به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت اله در حال تولید می باشد و تعداد زیادی از سکانس های این مجموعه در شهر مشهد ضبط میگردد

داریوش سلیمی یکی از بازیگران این سریال در مورد نقش خود به “محمدجوادآبجوشک” خبرنگار آریا پیکس در مشهد گفت ؛ در سریال لبخند رخساره شخصیتی بنام شاهینی را ایفای نقش می کنم،این شخصیت بعنوان یک طلبکار از یک خانم (آتنه)  که نقشش را بهناز جعفری بازی می کند به دنبال طلب خود است و این نقش نه منفی است و نه مثبت در کل یک نقش خاصی می باشد و برایم بسیار لذت بخش است.

مصاحبه با داریوش سلیمی

وی در خصوص نحوه همکاری خود با این پروژه بیان کرد:
من برای سعید نعمت اله چند سریال و تله فیلم همچون مادرانه، مدینه و زیر هشت بازی کرده ام که شاهد خروجی خوبی در پایان پروژه هایشان بوده ام و هر موقع ایشان دعوت به همکاری میکنند بدون پرس و جو در خصوص کوتاه و بلند بودن نقش، دعوت ایشان را قبول میکنم، چون وی بهترین دید را در خصوص شخصیت های داستان دارد و هر کسی را در نقش مشخص خود قرار می دهند.

وی در ادامه افزود: از روز اول که بازی خود را در سریال لبخند رخساره شروع کردم وقتی دیالوگ ها را بیان می کردم نزدیک بودن شخصیتی با این نقش را به خوبی حس می کردم و سکانس به سکانس که پیش میرفتیم متوجه می شدم این شخصیت واقعا برای من نوشته شده است .

وی در خصوص حضورش در لوکیشن های فیلم اظهار داشت: چند جلسه ابتدایی سریال را در تهران اغاز به کار کرده بودم همچنین درلوکیشن مشهد بازی ام زودتر از بقیه بازیگران پایان خواهد یافت و تاکنون 3جلسه برای بازی در مشهد حضور داشتم.

داریوش سلیمی در پشت صحنه سریال لبخند رخساره در مشهد

وی در مورد تمرینات خود در این پروژه عنوان کرد: سعید نعمت اله جلسات زیادی را برای بازیگران این سریال قبل از شروع به کار برای دورخوانی فیلمنامه اختصاص می دهد تا بازیگران بیشتر به نقش خود نزدیک شوند. و من بدلیل اینکه چنین شخصیتی را زیاد بازی کرده ام و به ویژه به نقش مسلط بودم حدود 2  جلسه تمرین را گذراندم.
داریوش سلیمی،بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در پایان از  پروژه جدید خود به کارگردانی مسعود عسکری که در پایان این هفته کلید خواهد خورد خبر داد.

گفتنی است تصویربرداری مجموعه لبخند رخساره تا اواخر آبان ماه 95 در مشهد ادامه خواهد داشت و بازیگرانی چون کامبیز دیرباز,مجید واشقانی,بهناز جعفری,علیرضا آرار,پریوش نظریه,آتیلا پسیانی نیز جلوی دوربین خواهند رفت

داریوش سلیمی

خبر و عکس : محمد جواد ابجوشک


2,740 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.