موضوع : تلویزیون بازديد : 1,712 بازدید بار

نحوه ثبت نام در برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید عنوان برنامه ای است که با تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی نیمه بهمن ماه روی آنتن شبکه سه می رود و قرار است از طریق این برنامه افرادی که در هر زیمنه مهارت و استعداد دارند معرفی گردند و آثار خود را در این برنامه به نمایش بگذارند.

چگونه در برنامه عصر جدید ثبت نام کنیم ؟

عوامل این برنامه از افرادی که دارای استعدادهای هنری , ورزشی و سرگرمی هستند خواسته اند که ویدیوهای خود را در قالب یک ویدیو حداکثر 5 دقیقه ای به آدرس سایت برنامه عصر جدید asrejadid . ir ارسال نمایند و پس از بررسی ویدیوها در صورتی که دارای شرایط بودند با آنها جهت شرکت در برنامه تماس گرفته خواهد شد.

بعد از این این افراد باید توانایی خود را در استودیو برنامه 150 متری به نمایش بگدارند و داوران برنامه به آنها رای بدهند.

البته در بخش دوم برنامه نیز رای مردم نیز برای انتخاب بهترین شرکت کننده استفاده خواهد شد.

گفته شده است جایزه نفر اول یک جایزه بسیار با ارزش و نفیس می باشد.

جایزه نفر اول عصر جدید

نفر اول عصر جدید مبلغ 500 میلیون تومان به عنوان اعتبار از برنامه عصر جدید برای پرورش استعداد خود دریافت خواهد کرد. ( این مبلغ نقد نمی باشد و فقط توسط عوامل عصر جدید برای پرورش و رشد استعداد فرد خرج میگردد)

همچنین به نفرات دوم تا پنجم نیز جوایزی نیز اهدا میگردد.

تایید شده : ۳ نظر / در حال بررسی : 10 نظر / مجموع : 13 نظر

علیرضا موسوی گفته :

خواننده هستم

لطیفه احمدی گفته :

سلام میشه توضیح دهید آقا علیخانی که کسانی کدملی ندارند چه طور می توان شرکت کنند در برنامه عصر جدید لطفا توضیح شماهمش میگوید شرایط را نگاه کنید یعتی چه

سميرا گلزاريان فر گفته :

عرض ادب و احترام و خدا قوت خدمت شما آقای علیخانی و داوران محترم سوال بنده این هست که برای شرکت در این برنامه بعنوان حاضرین در استیج چطوری و کجا باید ثبت نام کنیم ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین
سپاس

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث