بیوگرافی گروه سون

زندگینامه و بیوگرافی

گروه سون شامل 3 عضو می باشد که نام هایشان آرش قنادی و امیر قنادی و کیارش پوزشی است که در زمینه موسیقی و خوانندگی فعالیت دارند.

این گروه فعالیت خود را از سال 1376 شروع کردند . تا کنون سه آلبوم به نام های : با تو می مونم در سال 87 و دوست دارم در سال 92 و آلبوم دنیای بعد تو در سال 96 از این گروه منتشر شده است .

همچنین این گروه نیز در سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی علاوه بر خواندن آهنگهای تیتراژ سریال در یک سکانس به بازیگری پرداختند.

گروه 7 در خصوص چگونگی شکل گرفتن گروهشان می گویند :

ما قبل از آنکه تحت نام گروه هفت شروع به کار کنیم،مدت زیادی با هم دوست بودیم.هر کدام به شکلی جداگانه با سایر بچه های عرصه موسیقی همکاری میکردیم و گاهی هم با یکدیگر در کارهای مشترکی حضور داشتیم.این باب آشنایی در همان همکاری ها شکل گرفت.

باهم کار کردیم،در کنسرت ها کنار هم بودیم بعد نوبت به ساخت تراک((ستاره))رسید.بعد از آن هم نوبت((واست میمیرم))شد.هفت به همین سادگی از دل یک رفاقت و عشق مشترک به موسیقی پا و جان گرفت!

در ادامه بیوگرافی گروه را بخوانید.


اعضای گروه سون

بیوگرافی آرش قنادی : وی متولد 10 شهریور 1357 تهران می باشد و 39 سال سن دارد. . زمینه اصلی فعالیت وی سرپرستی گروه،نوازندگی،خوانندگی و آهنگسازی است و ساز تخصصی اش کیبورد آکاردئون می باشد.

بیوگرافی امیر قنادی :وی متولد 7 اردیبهشت 1362 در کرج می باشد و 36 سال سن دارد. .زمینه فعالیت:آهنگسازی،ترانه سرایی و خوانندگی است و بیشتر آهنگسازی های گروه را او انجام می دهد.ساز تخصصی:گیتار کلاسیک و گیتار الکترونیک

بیوگرافی کیارش پوزشی : متولد 9 بهمن 1356 در بندر عباس است و 40 سال سن دارد . زمینه فعالیت:تنظیم و ترانه سرایی،نوازندگی و خوانندگی است و ساز تخصصی او کیبورد و پیانو می باشد

عکسهای گروه سون

گفتگو با گروه سون

هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند!گروه سون(7) را حتما میشناسید؛گروهی که آرام آرام خودشان را در دل همه جا کردند؛گروهی که ادعا دارند همیشه در کنار هم خواهند ماند.کنسرت های این گروه همیشه با استقبال خوبه هوادارانشان مواجه شده،طوری که در بیشتر مواقع روز ها و سئانس های کنسرت هایشان تمدید میشود.دو برادر(آرش و امیر قنادی)و کیارش پوزشی اعضای گروه سون هستند!

چرا اسم سون را برای گروه خود انتخاب کردید:

ما اسم سون را بخاطر زیبا بودن آن انتخاب نکردیم.خیلی در موردش تحقیق کردیم و دیدیم در این عدد یکسری انرژی ها نهفته است.بعد از این که این اسم را انتخاب کردیم انرژی های آن به ما برگشت و احساس کردیم اتفاق های بهتری برایمان می افتد.روز اول اسم گروه ((کیمیا))بود اما بعد از آن ((سون))را انتخاب کردیم،دوستش داریم و روی بودنش پافشاری میکنیم!

آرش قنادی:اگر آن ها نبودند،می لنگیدیم!

شما به عنوان برادر بزرگتر باعث شدید امیر هم به سراغ موسیقی و خوانندگی بیاید؟

آرش:حتما همینطور بوده چون من 6-5 سال از او بزرگ ترم،البته خانواده ی ما در کل موسیقی دوست هستند.پدرم هم مشوق اصلی ما بود،خانواده ی ما در این قضیه خیلی به ما کمک کردند و پر و بال دادند اگر آن ها و همراهی هایشان نبود هیچی وقت نمیتوانستیم گام های جدی در این عرصه برداریم.

بیوگرافی گروه 7

اینستاگرام گروه سون : instagram / 7.band

شما 3نفر رابطه تان باهم چطور است؟

آرش:ما یک گروه هستیم کار ها را بین خود تقسیم میکنیم و هر کس به بهترین شکل سعی میکند وظیفه اش را انجام بدهد.اگر کسی به مشکل بربخورد با بقیه مشورت میکند.کیارش هم درست مثل یکی از اعضای خانواده ی ماست.

اگر امیر بخواهد یک قطعه را تکی اجرا کند واکنش شما چیست؟

آرش:امیر مهره ی اصلی گروه ماست،خیلی از آهنگ های زیبای مارا امیر ساخته است،البته هر سه تایی ما در کل کار دخیل هستیم.هر سه یک خواننده هستیم،اگر این اتفاق بیوفتد من خودم مخلص او هستم و مطمئنم که براش بهترین تنظیم را میکنیم تا بخواند و کیف کند،ما عشق میکنیم اگر او بخواهد این کار را بکند،تا بحال نخواسته ولی اگر بخواهد هیچ مشکلی نیس و ما هر سه برای هم با جان و دل قدم بر میداریم.

شما 3 نفر چگونه با هم آشنا شدید و تصمیم گرفتید گروه تشکیل دهید؟

کیارش:هر سه ی ما قبل از اقدام به خواندن،نوازنده بودیم.من به صورت جداگانه به غیر از نوازندگی،آهنگسازی هم میکردم و بعضی اوقات هم شعر میگفتم اما آرش و امیر از اول با هم کار میکردند و برای خواننده های دیگر آهنگسازی و تنظیم انجام میدادند.در یک مقطعی ما با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم کار گروهی را شروع کنیم.در کل ما سه نفر هر کار در زمینه ی موسیقی هست را انجام می دادیم تا اینکه قرار شد 3 نفری روی استیج برویم برای همین نخستین قطعه را با نام ((ستاره)) ساختیم و پخش کردیم تا واکنش مردم را ببینیم و خوشبختانه استقبال خوب بود.

بعد از قطعه ی ((ستاره)) چه کردید؟

کیارش:بعد از آن قطعه،ما((واست میمیرم)) را اجرا کردیم که در آلبوم اول ماهم وجود دارد.

شما قسمت های یک ترانه را چگونه بین خود تقسیم میکنید؟

کیارش:ما 3 نفر با هم یک خواننده هستیم،یعنی وقتی در کنار هم قرار میگیریم یک ترانه را خیلی زیباتر اجرا میکنیم،به نسبت اینکه بخواهیم آن را تکی بخوانیم.من یک سطح از صدا رو خوب میخوانم امیر و آرش سطوح دیگر را.این تقسیم بندی واقعا به شکلی است که هر کسی که آن قسمت را میخواند حتما بهتر از 2 نفر دیگر میتواند اجرا کند.

گروه سون

بیوگرافی گروه سون

شما کدام سطح را بهتر میخوانید؟
کیارش:من قسمتMiddle یا سطح وسط را بهتر میخوانم.امیر صدایی تنور دارد و آرش سطح صدای بالا را که معمولا اوج ترانه هاست عالی اجرا میکند.
امیر قنادی:موسیقی ما پخته است.

کارتان را چگونه اجرا کردید؟

امیر:من کوچکترین عضو گروه سون هستم.من و آرش از بچگی با هم کار میکردیم یعنی ساز میزدیم.سال78-77 کارمان را به صورت حرفه ای شروع کردیم و در شهر های مختلف ایران با نام گروه سون اجرا داشتیم و استارت اصلی کارمان رسما از سال1384 با قطعه ((ستاره)) زده شد.

اعضای گروه سون

شما شعر هم میگویید؟

امیر:بله،قبلا این کار را میکردم اما در حال حاضر کمتر فرصت این کار را دارم.در آلبوم دوم ما علیرضا پیروزی شعر های خوب و پر احساسی به ما هدیه داده است.شعر های او از نظر احساسی وسلیقه ای خیلی به ما نزدیک است.

گر در روز های اوج کارتان یکی بخواهد تکی ادامه دهد چه میکنید؟

امیر:فکر نمیکنم این اتفاق بیوفتد،در مورد خودم که مطمئن هستم چون همیشه خودم را در قالب کار گروهی دوست داشتم.سیستم اخلاقی ام به شکلی است که گوشه ای از کار را بگیرم.وقتی کار گروهی میشود بازده بیشتری دارد،من موفقیت خودم را در چنین نوعی از کار میبینم.

 

عکس گروه سون

گروه سون

گروه سون در دورهمی

گروه سون در برنامه دورهمی


9,686 بازدید

نظرات کاربران

۱
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

یاسمن پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷

گروه سون خیلی عالی هستند امیدوارم هرجا هستند موفق باشند تو مراحل زندگیشون امیر جااان عشقه