بیوگرافی بازیگران سریال نهنگ آبی و نقش بازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال نهنگ آبی

سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان به عنوان یک مجموعهٔ نمایش خانگی محصول سال ۱۳۹۷ منتشر شده است.

موضوع سریال اجتماعی است و در ۹ بهمن سال ۱۳۹۷ پخش خواهد شد، شرکت‌های هنر اول و فیلیمو در کنار سعید ملکان در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده اند.

این سریال پربازیگر که همگی از بهترین های سینما میباشند انتظار میرود مخاطبین بسیاری را به خود جذب کند و فیلم پرفروشی باشد.

در ادامه مطلب به بیوگرافی بازیگران سریال نهنگ آبی و نقش بازیگران میپردازیم.

خلاصه داستان سریال نهنگ آبی

همه چیز حول یک فرد و توانایی های او می گردد. توانایی هایی که دیگران را هم از مسیر اصلی زندگی شان دور و وارود یک بازی خطرناک می کند. آرمین جوان ۲۵ ساله و درونگرایی است که تصمیم دارد با درس خواندن در رشته امنیت شبکه کارهای بزرگی انجام دهد. تاسیس یک سایت کتابخوانی اولین اقدام اوست که شروع اتفاق های جدیدی در مسیر زندگی اش می شود.

او که دایره ارتباطات اندکی داشته و با درآمد پایینی زندگی اش را می گذرانده، با قرار گرفتن در مسیر جدید زندگی عشق، روابط چند بعدی با آدم های جدید و پیشنهادهای مالی بزرگ و خطرناک را تجربه می کند و به آرمین جدید و ناشناخته ای برای اطرافیانش تبدیل می شود. از طرفی این ارتباطات جدید آدم های تازه ای را هم وارد زندگی آرمین می کند.

آناهیتا یکی از همین افراد است که آرمین را وسیله خوبی برای رسیدن به اهدافش می داند. از طرفی درگیری های عاطفی آرمین و ژاله و در مقطعی هم آرمین و آناهیتا و شخصیت دردسر ساز و نامتعادل آناهیتا، آرمین را به طور ناخواسته درگیر دردسرهای بزرگی می کند. دردسرهایی که پای مروارید، نادر، بهمن و هاله را هم وسط می کشد و معماهایی پیچیده مانند کلافی سردرگم را در طول داستان به وجود می آورد.

بیوگرافی ساعد سهیلی

بیوگرافی ساعد سهیلی در نهنگ آبی

ساعد سهیلی بازیگر نقش آرمین مشرقی در سریال نهنگ آبی : ساعد سهیلی بازیگر، در مشهد و ۳۰ بهمن سال ۱۳۶۶ متولد شد. در رشته گرافیک از دانشگاه آزاد دانشجوی انصرافی است، و به وسیله پدرش سعید سهیلی که کارگردان است وارد هنر شد.

توضیحات نقش او: من اسمم آرمینه. ۲۵ سالمه و با خانواده ام زندگی می کنم. توی دانشگاه کارشناسی ارشد امنیت شبکه می خونم اما علاقه اصلیم ادبیاته. زندگی من چیزی بین صفر و یک شبکه و سیاه و سفید سطرهای کتابه.

بیوگرافی ویشکا آسایش

بیوگرافی ویشکا آسایش در نهنگ آبی

ویشکا آسایش بازیگر نقش مروارید پارسا در سریال نهنگ آبی : ویشکا آسایش بازیگر، در تهران و ۱۶ آبان سال ۱۳۵۱ متولد شد. در رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

توضیحات نقش او: اسم من مرواریده. ۴۵ سالمه و با همسرم زندگی می کنم. تو دانشگاه ادبیات خوندم اما حالا مدیریت کردن رو بیشتر از همه چیز دوست دارم. من یه روز مهم ترین مدیر شرکت میشم و اونوقته که همه بهم ایمان میارن.

بیوگرافی لیلا حاتمی

بیوگرافی لیلا حاتمی در نهنگ آبی

لیلا حاتمی بازیگر نقش آناهیتا کاشف در سریال نهنگ آبی : لیلا حاتمی بازیگر، در تهران و ۹ مهر سال ۱۳۵۱ متولد شد. از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و رشته مهندسی برق دانشجو انصرافی میباشد و از دانشگاه لوزان سوئیس فارغ التحصیل نصف و نیمه ادبیات فرانسه است.

توضیحات نقش او: اسم من آناهیتاست. ۴۰ سالمه و تنها زندگی میکنم. تو دانشگاه نقاشی خوندم، به ادبیات و موسیقی هم علاقه دارم. دنیا وقتی حالم خوبه قشنگه و باقی لحظه ها زشت؛ من اما بلدم چجوری حالمو خوب نگه دارم.

بیوگرافی ماهور الوند

بیوگرافی ماهور الوند در نهنگ آبی

ماهور الوند بازیگر نقش ژاله ادیب در سریال نهنگ آبی : ماهور الوند بازیگر، در تهران و تیرماه سال ۱۳۷۳ متولد شد. در رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است. او یک خواهر بنام آهو دارد و فرزند کارگردان مشهور ایرانی سیروس الوند میباشد.

توضیحات نقش او: اسم من ژاله است. ۳۰ سالمه و تنها زندگی می کنم. تو دانشگاه نقاشی خوندم و بیشتر کارهای گرافیکی انجام میدم. دنیا بزرگتر از اونیه که همه آدما من رو بشناسن، اما یه روز یه نقاش بزرگ میشم و دیگه از آدما فرار نمی کنم.

بیوگرافی حسین یاری

بیوگرافی حسین یاری در نهنگ آبی

حسین یاری بازیگر نقش بهمن در سریال نهنگ آبی : حسین یاری بازیگر، در لنگرود گیلان و ۱۶ دی سال ۱۳۴۶ متولد شد، آخرین مدرک تحصیلی او دیپلم است و از سال ۱۳۶۰ بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

توضیحات نقش او: اسم من بهمنه. ۴۲ سالمه و مدیر یک شرکت سرمایه گذاری هستم. من راه طولانی ای رو اومدم تا به اینجا رسیدم؛ اما مهمترین هدف هام از اینجا به بعد هست. برای همین نمی ذارم هیچ چیز و هیچکس مانع من بشه.

بیوگرافی آزاده صمدی

بیوگرافی آزاده صمدی در نهنگ آبی

آزاده صمدی بازیگر نقش هاله در سریال نهنگ آبی : آزاده صمدی بازیگر، در لاهیجان و ۱۷ دی سال ۱۳۵۷ متولد شد. در رشته تئاتر از دانشگاه سوره در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

توضیحات نقش او: اسم من هاله است. ۳۵ سالمه و تنها زندگی می‌کنم. من توی تهران به دنیا نیومدم اما اینجا رو برای زندگی انتخاب کردم. اینجا می‌تونم کار کنم، خوش بگذرونم، خرید و سفر برم و به آرزوهام برسم. من اینجا به آرزوهام نزدیک ترم.

بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ در نهنگ آبی

حمیدرضا آذرنگ بازیگر نقش نادر سراج در سریال نهنگ آبی : حمیدرضا آذرنگ بازیگر و کارگردان، در تهران و سال ۱۳۵۱ متولد شد. در رشته روانشناسی بالبینی از دانشگاه آزاد رودهن در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

توضیحات نقش او: اسم من نادره. ۴۵ سالمه و با همسرم زندگی می کنم. تو دانشگاه دامپزشکی خوندم اما هیچوقت دامپزشک نشدم. برای من همه چیز تو زمین خاکی اسب سواری تعریف شده. من یک چابک سوار ماهرم که هیچوقت از اسب نمی افتم.

بیوگرافی دیبا زاهدی

بیوگرافی دیبا زاهدی در نهنگ آبی

دیبا زاهدی بازیگر، در تهران و ۷ آذر سال ۱۳۶۸ متولد شد. در رشته معماری در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی مصطفی زمانی

بیوگرافی مصطفی زمانی در نهنگ آبی

مصطفی زمانی بازیگر نقش خسرو در سریال نهنگ آبی : مصطفی زمانی بازیگر، در گیلان و ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۱ متولد شد. در رشته مدیریت تکنولوژی از دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی ستاره پسیانی

بیوگرافی ستاره پسیانی در نهنگ آبی

ستاره پسیانی بازیگر نقش غزل در سریال نهنگ آبی : ستاره پسیانی بازیگر، در تهران و ۱۷ شهریور سال ۱۳۶۴ متولد شد. دیپلمه گرافیک هنرستان سوره در سال ۷۹ و فارغ التحصیل دانشگاه وارنژ روسیه می باشد؛ دختر آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی از بازیگران معروف ایرانی است.

بیوگرافی مجید مظفری

بیوگرافی مجید مظفری در نهنگ آبی

مجید مظفری بازیگر نقش پدر آرمین در سریال نهنگ آبی : مجید مظفری بازیگر، در تهران و ۲۲ بهمن سال ۱۳۲۹ متولد شد. تحصیلات اش در حوزه هنری یک دوره ۵ ماهه بازیگری در دانشگاه ون سن پاریس می باشد.

بیوگرافی پریوش نظریه

 

بیوگرافی پریوش نظریه در نهنگ آبی

پریوش نظریه بازیگر نقش مادر آرمین در سریال نهنگ آبی : پریوش نظریه بازیگر، در گچساران و بهمن سال ۱۳۴۸ متولد شد. در رشته تئاتر از دانشگاه هنر اسلامی در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی الهام کردا

بیوگرافی الهام کردا در نهنگ آبی

الهام کردا بازیگر، در تهران و ۱۸ آذر سال ۱۳۵۷ متولد شد. در رشته نمایش در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی فرهاد آئیش

فرهاد آئیش در نهنگ آبی

فرهاد آئیش بازیگر، در تهران و تاریخ ۲۷ شهریور سال ۱۳۳۱ متولد شد. در رشته فیلمسازی از دانشگاه انگلستان و عکاسی از آمریکا فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال نهنگ آبی و نقش بازیگران

دانلود آهنگ تیتراژ پایانی سریال نهنگ آبی از سیروان خسروی و کاوه یغمایی

دانلود سریال نهنگ آبی

دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم


11,350 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.