بیوگرافی آزاده زارعی

آزاده زارعی متولد دهم خرداد ماه 1368 (1368/03/10) می باشد و 29 سال سن دارد و اصالتا اصفهانی است.

تحصیلات : وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه فرهنگ و هنر تهران است.

آزاده زارعی در سال 1392 با بازی در سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش باران توانست به خوبی شناخته شود

وی نیر قبل از کار در آوای باران در یک اثر دیگر جلوی دوربین رفته است اما آوای باران اولین تجربه وی در بازی در سریال بوده است و با همین اثر توانست به خوبی دیده شود.

گفتگو با آزاده زارعی

*درباره حضورتان در تلویزیون بگویید. چهر‌ه‌تان برای مخاطب چهره جدیدی است.

-بله. در حقیقت «آوای باران» اولین سریالی است که بازی کرده‌ام.

*پس قبلا تجربه حضور جلوی دوربین را داشته‌اید.

-بله یک کار دیگر قبلا کار کرده‌ام ولی همان‌طور که گفتم این سریال، اولین سریالی است که در آن حضور داشته‌ام. 

*چه شد که برای حضور در این سریال انتخاب شدید؟

-در حقیقت تیم آقای سهیلی‌زاده با من تماس گرفتند و من به ایشان معرفی شدم. از من تست گرفته شد و تا آخرین لحظه که جلوی دوربین آمدم، نمی‌دانستم که برای این نقش انتخاب شده‌ام.

 *چقدر با نقش باران آشنایی داشتید؟ با پیچ‌ و خم‌های داستان آشنا بودید؟
– توضیحی که فقط به من دادند این بود که «باران» یک شخصیت 2 وجهی است. یک دختری است که بچگی‌اش را در یک خانواده مرفه گذرانده است. در واقع این دوگانگی بود که هم ذات بچگی‌اش را نگه دارد با فرهنگی که درآن رشد پیدا کرده است و هم وجهی که از نشست و برخاست با تیم شکیب در او رسوخ کرده است.

آزاده زارعی ,بیوگرافی آزاده زارعی ,عکس آزاده زارعی

*گاهی هم خیلی «لات» می‌شود.

-دقیقاً طبق صحبت‌هایی که با آقای سهیلی‌زاده کرده بودم، باران فقط جاهایی که عصبانی می‌شود، ‌لحن لاتی‌اش بیرون می‌زند و در باقی موارد ذات دختر شاهزاده و مؤدبش را دارد. فقط جاهایی که عصبانی می‌شد این لحنش بالا می‌رفت. یعنی در برخورد با موقعیت‌ها لحنش عوض می‌شد.

*ایفای نقش یک لات برای یک دختر خانم که تجربه اول سریال خود را سپری می‌کند، مقداری سخت است. برای رسیدن به وجه لاتی باران، مشاهداتی هم داشتید یا فقط تمرین کردید؟

-شیوه مشاهده که در مورد چنین آدمی راحت است. چون اطراف ما پر از آدم‌هایی است که این ویژگی‌ها را دارند. فقط کافی است نگاهی به سر چهارراه‌ها و پشت چراغ قرمزها داشته باشیم. مملو از خانم‌ها و بچه‌های کار است که ما بدون توجه از کنارشان عبور می‌کنیم. فقط کافی است مدتی در حرکات و رفتارشان دقت کنیم تا نوع لحنشان را پیدا کنیم.

من پیش از این مشاهدات با آقای سهیلی‌زاده خیلی حرف زدم و شخصیت باران با راهنمایی‌های ایشان و البته شخصیت‌پردازی نویسندگان در فیلمنامه به «باران» رسیدم.

حتی یک جاهایی باران زیادی «لات» می‌شد که آقای سهیلی‌زاده جلوی آن را می‌گرفت و می‌گفت که نه زیاد است و کمش کن.

در مجموع تمام این چیزها، نویسنده، کارگردان و خود بازیگر به نظرم  در مجموعه‌ای اتفاق افتاد که این لحن و این بازی اتفاق افتاد.

*باران گاهی اوقات با همان لحن لاتی خود دیالوگ‌های وزن‌دار و شعرگونه هم می‌گوید.

-آنها کاملا نوشته نویسنده‌ها بود که من فقط تلاش کردم لحن درست را هنگام ادای آنها بگیرم تا به این دیالوگ‌ها لطمه وارد نشود.

*سریال پُرقسمت «آوای باران» اولین حضور شما در تلویزیون است. فیلمنامه کامل نیست و شما هم به چنین فضاهایی اشراف نداشتید. این موضوع برایتان سخت نبود؟

 -فکر می‌کنم نه. درست است که سریال است اما در زندگی عادی هم تو خبر نداری که یک ساعت دیگر قرار است چه اتفاقی برایت بیفتد. اتفاقاً به نظرم این هوش و ذکاوت تیم ما را می‌رساند که تو می‌روی بازی می‌کنی و نمی‌دانی بعدش چه اتفاقی قرار است برایت بیفتد. این موضوع به نظر من کمک می‌کند به حس بازیگر. من اگر بدانم بعدا قرار است چه اتفاقی بیفتد ناخودآگاه روی بازیم تاثیر می‌گذارد.

*در سریال به شما می‌گویند «سیندرلا». آنچه که در کودکی برای او اتفاق افتاده شبیه به ماجرای قصه سیندرلاست. البته همین موضوع این حس را برای مخاطب ایجاد می‌کند که قرار است در آخر قصه نیز همه چیز شبیه داستان سیندرلا به خیر و خوشی تمام شود.
-واقعاً هم تا به حال یک بخشی از زندگی‌اش شبیه سیندرلاست. «باران» زندگی دیگری دارد، مال یک جای دیگری است، کودکی‌اش چیز دیگری است و الان همه شرایطش عوض شده است.

*یعنی با توجه به سابقه‌ای که شکیب از زندگی باران می‌داند به او لقب سیندرلا را داده است؟

-در حقیقت بچه‌هایی که از کودکی با او بزرگ شده‌اند و دیده‌اند که در کودکی جنس او با آنها فرق داشته لقب سیندرلا را برایش انتخاب کرده‌اند. حتی آفرین هم به باران می‌گوید اینقدر تو ادا و اصول داری که با همه ما متفاوت هستی. بچه‌ها به او این نام را داده‌اند و رویش مانده است. حتی در یک قسمتی شکیب به باران می‌گوید که تو با بقیه فرق می‌کنی.

اسم «سیندرلا» یک نوستالوژی برای خود باران دارد و در دوران کودکی هم قصه‌ای که زیور برای او تعریف می‌کند سیندرلا و ماجراهای نامادری‌اش است. تا اینکه بعدها وقتی که در آن خرابه به او می‌‌گویند سیندرلا خودش هم با این نام انگار ارتباط برقرار می‌کند و آن را دوست دارد. به خاطر اینکه یاد زیور می‌‌افتد و فکر می‌کند او نامادری‌اش بوده و حالا او آواره شده. در حقیقت باران خودش از اسم سیندرلا استقبال می‌کند و تا آخر هم سیندرلا می‌ماند.

بیوگرافی آزاده زارعی   

*همان‌طور که پیش‌تر گفتم، چون داستان سیندرلا را همه ما می‌دانیم که عاقبت به خیر می‌شود فکر نمی‌کنید با این دید مخاطب بداند الان که به این بچه می‌گویند سیندرلا آخر و عاقبتش خوب می‌شود؟

-شما شک نکنید ما مخاطب را غافلگیر می‌کنیم. قول می‌دهیم در مورد تمام کاراکترها بیننده را غافل می‌کند.

*تعاملات شما با بازیگران مقابلتان چطور بود؟ مخصوصا آقای مهران احمدی.

-اصلا جلوی آقای احمدی بازی کردن سخت است چون من می‌دیدمش و بازی ایشان را دوست دارم. تک تک‌ بازیگران به من کمک کردند و فقط لذت بردم از اینکه با آنها همکاری داشتم.

*تعامل هم داشتید که گاهی بگویند چطور بازی کنید؟

-همفکری بله ولی همه چیز زیر نظر آقای سهیلی‌زاده بود در نهایت آقای سهیلی‌زاده بودند که می‌گفتند چه چیزی باید انجام شود و چه چیزی نباید انجام شود در حد یک همفکری بله.

*کار کردن با آقای سهیلی‌زاده چطور بود؟

-برای من که‌ آرزو بود فارغ از تملق، چون سریال‌هایی که آقای سهیلی‌زاده می‌سازنند پرمخاطب است و به نظر من ایشان یک روانشناس هستند و می‌دانند مخاطب را چطوری پای تلویزیون بنشانند و آنها کار را دنبال کنند. به نظر من هیچ آدمی اتفاقی سریال آقای سهیلی‌زاده را نمی‌بیند. به اسم آقای سهیلی‌زاده شروع می‌کنند و می‌بینند و با داستان جلو می‌روند و برای من آرزو بوده، چون آقای سهیلی‌زاده بازیگر معرفی می‌کنند و هر کسی دوست در کار آقای سهیلی‌زاده بازی کند.

*شما در مواجه با مخاطب بسیار بالای تلویزیون دلهره نداشتید؟ فکر می‌کردید اینقدر کار دیده شود؟

-من چون می‌دانستیم کار آقای سهیلی‌زاده است مطمئن بودم کار دیده می‌شود چون شما سریال‌های قبل ایشان هم نگاه کنید همه سریال‌ها پرمخاطب بوده و آدم کار سخت می‌کند و من می‌دانستیم به خاطر سریال؛ من هم دیده می‌شوم. منتها سخت است خیلی آدم‌های زیادی و قشرهای مختلف درباره‌ات قضاوت می‌کنند و آدم یک ترسی هم دارد.

آزاده زارعی  

 *این قضاوت‌ها برای شما دلهره ایجاد نمی‌کرد که بر بازی‌تان بخواهد تاثیر بگذارد و یا شما تلاش کردید این دلهره را مهار کنید؟

-دلهره واقعا نبود. باران آدم ترسویی نبود. کلا آدم جسوری است. با دیالوگ‌های سنگین، نقش سنگین. این جسارت باعث می‌شد که آن دلهره را مهار کنم و از همان روز اول با جسارت مواجه با نقشم مواجه شدم. سعی کردم با جسارت با این نقش برخورد کنم نمی‌دانم چقدر موفق بودم.

*درباره اینکه مشخصاً باران در این سریال خال داشته باشد،‌ تصمیم قبلی بود که در فیلمنامه گرفته بودند و یا نه. وقتی شما را دیدند که خال بر گونه دارید، گفتند از این المان هم استفاده کنیم؟

– مجبور بودند به خاطر اینکه من انتخاب شدم و خال هم داشتم. جفت خال‌های صورتم متعلق به خودم است. جسارت بخشی از وجود آدمهاست. من چون در جریان نیستم نمی‌توانم چیزی بگویم چون یادم نیست. منتها ما احتیاج به یک شاخصه داشتیم که باید از آن استفاده کنیم حالا ممکن است یک خال باشد یا چیز دیگری. این خال یک المانی بود که می‌توانست کمک کند به قصه. حالا انتخاب شدم و خال هم داشتم و نویسنده هم از آن استفاده کرده است.

*پس از قسمت‌هایی که پخش شده واکنش مردم نسبت به  شما چه بوده است؟

-خیلی دلشان برایم سوخته. چون فکر می‌کنند من هم همین زندگی را دارم ولی دلشان واقعا سوخته. همه فکر کرده بودند واقعا من در همین زندگی هستم و دلشان برایم سوخته است. حتی من به یکی از بچه‌های آشنایمان یک هدیه‌ای دادم حتی من را ندیده بود ولی گفته بود به سیندرلا بگویید چون گدا است و پول ندارد این هدیه‌اش را من نمی‌گیرم از او و وقتی یک بچه تو را باور می‌کند و فکر می‌کند تو پول نداری و در گداها بزرگ شدی حتی گفته بود حالا که این هدیه را به من داده ناهار دعوتش کنیم بیاید ناهار بخورد و حداقل گرسنه نماند و این خیلی برای من حس عجیبی داشت که یک شخصیتی را بازی کنی که یک بچه کوچک اینقدر تاثیر بگیرد.

آزاده زارعی ,بیوگرافی آزاده زارعی ,عکس آزاده زارعی

*در مواجه با شما نخواستند بگویید آخر قصه چه می‌شود؟

-بله- خیلی. همه حتی افراد نزدیک از من پرسیدند آخر داستان چه می‌شود ولی من نه می‌خواهم و نه اجازه دارم که بگویم، مدتی پیش ماشین من را دزد زده بود و وقتی زنگ زدم پلیس 110 آمده بود و گفت اااا… باران و اصرار کرد که پایان سریال را برایش تعریف کنم/ گفت فقط بگو آخر قصه باران به فرید می‌رسد؟ گفتم من نمی‌توانم بگویم. ولی من می‌دانم شما پیگیر کارهایم هستید.

*شما فکر می‌کنید این سریال به قشر متکدیان جامعه که دیده نمی‌شوند،‌کمکی کند؟

-به نظر من دیده که می‌شوند. چون هر روز ما داریم بچه‌های کار را می‌بینیم و بی‌تفاوت از کنارشان عبور می‌کنیم. نهایتاً نشسته‌ایم در ماشین‌مان و بخاری را هم زدیم و شیشه را می‌دهیم بالا و خیلی بخواهیم لطف کنیم یک چیزی از آنها می‌خریم و می‌رویم. به نظر من هیچ اقدامی نمی‌شود برای کودکان کار کرد. ولی سریال‌ها خیلی تاثیر دارند، سریال پرمخاطبی که، تِمش در مورد این بچه‌های کار است معلوم است تاثیر می‌گذارد. امیدوارم این تاثیر مقطعی نباشد.

*صحبت پایانی ندارید؟

-من قسمت بعدی را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، حتی فیلم‌نامه می‌خوانم و چند تا سکانس جلوتر را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم تازه خودم که در فضای این کار هستم، هیچ پیش‌بینی‌ نمی‌توانم بکنم برای این کار و هیچ کس هم نمی‌تواند. طبیعتاً هر بازیگری که کار می‌کند دوست دارد آخرش همه را شگفت‌زده بکند و من هم دوست دارم و طبیعی است.

فیلم های آزاده زارعی

آمین خواهیم گفت

سریال های آزاده زارعی

آوای باران

مهر طوبی

منشی صحنه 

برف روی شیروانی داغ

اکباتان

عملیات مهد کودک

آزاده زارعی ,بیوگرافی آزاده زارعی ,عکس آزاده زارعی

عکس جدید آزاده زارعی, اینستاگرام ازاده زارعی

آدرس اینستاگرام آزاده زارعی : Azadeh_zareie

بیوگرافی ازاده زارعی

آزاده زارعی

آزاده زارعی


17,504 بازدید

نظرات کاربران

۷۹
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سیندرلا یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

اخرشو خودمون میدونستیم فییم های ایرانی همیشه اینجوریه اخرش هم مسخره بود می تو

شیرین جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

واقعا مسخره بود
مخصوصا وقتی زیور سر چهارراه گدایی میکرد خانواده من از خنده ریسه میرفتن
اخرش الکی تموم شد
در صورتیکه خیلی بهتر میتونست تموم بشه
فرید هم بجای پیدا کردن مادرش رفت این باران رو پیدا کرد اما سراغ مادر خودش نرفت
جالبه که باران از مادرش مهمتر و با ارزش تر بود
درسته که زیور و نادر بد بودن اما پدر و مادرش بودن
باید میرفت زیور رو از توی خیابون جمع میکرد همین طوری که باران رو جمع کرد

نادیا جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

همگییییییییییییییییییییییییییییی ضایع!!!!!!!!!!!!!!۱

کیانوش جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

کیانوش هرگز نمیمیرد بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل میشود.
جالب بود مرسی

نسرین یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

روهام پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

خانم زارعی خوب بازی کرد اما میتونست بهترم باشه اما خوب بود . ب نظر من اقای خیرابی _درخشانی_ خوب بازی نکردند اصلا. و طراح لباس هم افتضاح بود از نظر من ……ولی در کل سریال بدکی نبود..!!!!!!!!!!!

مهین پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

فیلم عالی بود ازاده هم خوب بازی میکنه

ندا پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

فیلم خوبی بود وپایان خوبی داشت ازاده زارعی خیلی خوب بازی میکنه یه روز پس از پایان فیلم نظر دادم

مائده15ساله پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

ایووووول آزاده جونم خردادیه.منم ۱۳ خردادم
فیلم بسیار زیبایی بود از بازیگران و کارگردان و تمام دست اندرکاران کمال تشکر را دارم

زهرا چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

ایییییییییییییییییش بسه دیگه چقدر کشش میدین این فیلمو؟؟؟
بابا ما که میدونیم آخر این فیلمای ایرانی چجوری تموم میشه…..داستان جالبی داشت ولی اصلا جذابیتی نداشت چون وقتی داشتیم میدیدیم خیلی راحت میشد حدس بزنیم که الان چی میشه….:|
اما در کل واسه وقت تلف کردنمون خوب بود ممنون

مهسا چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

فکر کنم آخر فیلم همه بهم میرسن اون پسره فرید با باران ازدواج میکنه …………………

عسل چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

فیلم قشنگیه،دلم واسه بیتامیسوزه که الکی الکی خودشوبدبخت کردوبه یه پسرعوضی دل بست.

باران سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲

من نمیدونم اخر فیلم چی میشه ولی فردا قسمت اخرش امید وارم به پدرت برسی

ساینا سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲

چرا کیانوش مرد؟ دلم میخواد بگریم

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

بابا فیلمه زیاد جدی نگیر

ناشناس سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲

‏‎ ‎آزاده زارعی واقعابازیگرخوبیه.امیدوارم موفق باشه.

سحر دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

باران میمیره بدست شکیب

بهار جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

عزیزم اول فیلمو نگاه کن بعد حرف بزن شکیب میکیره نه باران.

نام شما دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

خیلی زیباست حرف نداره لطفا بازهم از این عکس ها را پخش کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱

کوثر شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

باران به پدرش میرسه و با فرید ازدواج می کنه.بیتا و سینا فرار میکنن.زیور سکده می کنه و فلج می شه.نادر میره زندان و مرضیه با طه ازدواج می کنه و مرتضی مقصر اون ۲۰ سال رو پیدا می کنه.ازاده جوندوست دارم خیلی زیاد.از دست اندر کاران و بازیگران این مجموعه تشکر میکنم.ممنون.

شایان یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲

کوثر خانم اشتباه فکر کردی … متاسفانه فرید به دست شکیب نامرد کشته میشه /فرستنده صدا سیما

طرفدار چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

هه کی گفته فرید میمیره فرید با باران ازدواج میکنه

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

هه کی گفته فرید میمیره فرید با باران ازدواج میکنه

یاسمن شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

مگه شما فیلمو دیدین که نظر میدین.؟تازه خودشون گفتن کسی نمیتونه حدس بزنه فیلم چجوری تموم میشه

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

ایول

دانش آموزp شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

دوستت تون دارم.ولی خودتو نگیر کار زشتی هس

mojtaba شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

آزاده زارعی بازیگر خوبیه می تونه پیشرفت فوق العاده ای داشته باشه.

رضا محمدی شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

باران به پدرش میرسه وپته نادرو میریزه روی اب و با فرید هم ازدواج میکنه و شکیب هم به سزای اعمالش میرسه

سارا جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

باران وپدراش به یک دیگر می رسادند

ناشناس جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

باران پیش پدرش میره ونادر زیور میرن زندان بیتا سینا فرارمیکنن

آزی جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

خیلی خوب تموم میشه

سیندرلا جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

عالی عالی عععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااللللللللللللیییییییییییییییییییی

الناز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

باران پیش پدرش می ره و در دادگاه بر علیه زیور و نادر شکایت می کنه و اموال به باران داده میشه و باران با فرید ازدواج می کنه

تارا شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

باران میمیره زیور هم فلج میشه

غزل مهری دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

الناز درست گفت آفرین سوستوله ها

بماند جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

تبریک میگم خانومی تو ستاره میشی مطمئنم
مرسسسی از بازیت عزیزم
چهرت بسیار گیرا و جذاب هستش

ناشناس جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام ازاده عزیزم خیلی دوست دارم عاشقت هستم به اقای سیاوش خیرابی بگین خیلی عاشقش هستم کاش مجرد بود اون وقت میومدم خواستگاریش…….شوخی کردم ولی عاشق شما و سیاوش هستم دوستون دارم……………………مرضیه معصومی۲۱ ساله از یاسوج

یگانه مولایی پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

من خیلی خیلی این فیلم رو دوست دارم و بیشتر عاشق باران،زیور،وبیتا،هستم و امید وارم در آینده ای نزدیک در کنار این خانم های جوان بازی کنم،بارن زیور و بیتا عاشقتونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم و میمیرم براتو

هانا پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

عالیییییییییییییییییی

ثنا پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

اخرش باران پیش باباش برمی گرده وبا فرید ازدواج می کند این فیلم خیلی جالب بود اما زمان پخش خیلیی کم است

ف پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

این فیلم خیلی مسخره است همش فقط میخوان کشش دن متلا دیشب چطور فرید نفهمید موبایلش گمشده اصلا چطور کیانوش دزدیش اونا میخوان کشش دن که کسی نطونه اخرش حدس بزنه ولی در اشتباهن یا بایانش رو عوض کردن که متل فیلم هندی نشه اعصاب همه رو میریزه بهم

هستی پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

عکساتون خیلی خوب بود ممنون.بچه ها چه قدر خودتون رو درگیر میکنید اگه میخواستن اخرش رو بدونید تو اخبار اعلام میکردن صبور باشید تا اخر ببینید

الناز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

واقعا بی خودی وقتمونو گذاشتیم بالاخره تو تلوزیون میدیدیم که چی میشود

پریناز پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

من عاشق نقشهای مثبت فیلمم از مراغه

بهناز پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

واقعا عالیه من عاشق باران .فرید.طاها.مرضیه.نادر هستم

ناشناس پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

راسب میگی عزیزم

آسیدحسام جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

واقا خسته نباشید
ولی بهتر از همه اینکه بازیگرای جدید آوردین و به بازیگران قدیمیتر نقش متفاوت دادین

تینا جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

عشق فقط نادر یعنی سام درخشان

زهره پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

آزاده جون عاااااااشقتم بخدا فیلمو بخاطر تو و فرید میبینم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمت آرزومه بقرآن.خیلی نازی.دوووووووووووووووستت دارم.

شیرین پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

واقعا عالیه دمتون گرم

احسان از بهبهان چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

دوستان همه کارگردان شدن .کجا کلاس رفتن تا ماهم بریم

احسان از بهبهان چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

ساریه چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

نه جونم اصلا این طوری نمی شه

ساریه چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

میدونین بچه ها باران در ویتامین ۳گفت اخرش مثل فیلم هندیا تموم میشه فک کنم یاباران یاپدرش میمیرن یااگرباران زنده موند بافریدازدواج می کنه واگرطاهازنده مون بامرضیه ازدواج می کنه زیور ونادر هم بدبخت میشن میرن پی کارشون وبیتاهم نمی دونم چی سرش میاد باتشکر ازتهیه کننده وکارگردان ودستن در کاران سریال اوای باران به خاطر فیلم خوبشون

ویدا چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

سیاوش خیرابی خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دوست دارم عاشقتم یه دنیا ویدا۱۲ساله ازاهواز

ایسا چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

فقط میتونم بگم خیلی خوشتیپه

میترا چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

خیلی فیلم جالبی است

بهزاد قیطرانی چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

واقعا سپاس گذارم از تمامی پرسنل های زحمت کش و جاداره از شکیب تشکر کنم به خاطر بازی فوق العاده جالبشون من عاشق شکیب هستم وقتی بازیش رو میبینم روده بر میشم از خنده

فرید وپ عالی مرسی

امال چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

خییییییییییییلی خوبه@$@$@$@

نیلوفر چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

عالیه

فرشته سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

اقا توراخدایکی بگه اخرش واقعا چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!خیلی دلم میخوادتاآخرببینم اماوقتشاندارم
یکی آخرشابگه

صبا سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

باران زنده میمونه برمیگرده پیش پدرش و مرضیه,با فرید ازدواج میکنه
نادرو زیور بدبخت میشن و گدایی میکنن

hani چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

فک کنم باباش میمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محيا سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

اخرش معلوم چی می شه دیگه !!! باران بر می گرده پیش باباش و زیور و نادر هم بد بخت می شن.. همیییییین.

ندا سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

خیلی زیباست

فلرونتان سحنه سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

واقعا خوشگش تیپترین خوش پوش ترین و خوش اندام ترین بازیگران تو ایران تهران هستند

باران یا سیندرلا سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

چرا چرت و پرت می نویسینین باران زنده می مونه وشکیب بعد از گرفتن پولها اون وازاد می کنه باران میره پیش باباش وبافرید ازدواج می کنه ویک خونه به گل پری می ده

نرگس سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

از نظر من نادر وزیور دستگیرمی شوند .بیتا طلاق می گیرد باران با فرید ازدواج می کند.طاها برای گل پری خانه میخرد .شکیب ویار هایش لو میروند

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

طاها مگه بابای گل بریه برای چی باید برایه اون خونه بخره جک میگی ؟؟؟؟!!! هه هه هه هه هه

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

طاها مگه بابای گل بریه برای چی باید برایه اون خونه بخره جک میگی ؟؟؟؟!!! هه هه هه هه

زهرا زواره دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

کیانوش وشکیب باران را میکشند بیتا همه چیز را به نام سینا میزند وبعدسینابیتا رامیکشدطاها ه ازدوری باران میمیرد.

من چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

چقدر خشن نظر میدین!!!

عسل پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

عزیزم اروم تر یه تنه رفتی همه رو کشتی که !

سیندرلا جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

زهرا جان اگه همه برن اون دنیا که میشه فیلم هندی ها ها ها

taraftar چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲

اگه همه بمیرن که فیلم بی معنی میشه هه هه هه

زهرا زواره دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

طاهابعدازدیدن باران میمیرد وباران با فرید ازدواج میکند وبیتا اموال رو به باران پس میدهد

دیجی امیر دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

عکس هایخیلی زیبایی هستند دستتون در نکنه

دنيا بلالي چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

مطمئن هستم تمام أموال باباش بهش برمیگرده و باران با فرید ازدواج میکنه در ضمن آقای ریاحی بخاطر فرید از شکایت زیور و نادر صرفه نظر میکنه و این دو بحالت فقیرانه قبلیشون بر میگردن

سیندرلا جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

طاها از اموالش بگزره !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟