موضوع :فیلم و سریال

داستان و بازیگران سریال مرضیه

سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی همسرش مجید اوجی می باشد که این روزها روند تولید خود را آغاز گرده است و قرار است سریال محرمی شبکه دو باشد.

بازیگران سریال مرضیه

اسامی بازیگران زن و مرد سریال مرضیه

ماه‌ چهره خلیلی در نقش مرضیه / داریوش ارجمند در نقش دکتر بهزادی / گوهر خیراندیش در نقش همسر دکتر بهزادی / مجید مظفری / پژمان بازغی / امیرحسین صدیق در نقش همسر مرضیه / علی اوجی / حسن زارعی / نیلوفر شهیدی / شیواخسرومهر و … .


داستان سریال مرضیه

مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و … قصه درباره یک اختلاس و فساد اقتصادی بزرگ است که خانواده شادی را که در اول می‌بینیم تحت تاثیر قرار می‌دهد

سریال مرضیه

توضیحات فلورا سام کارگردان سریال در خصوص داستان سریال

در حقیقت نگاه می‌کنیم در جامعه‌ای که ۱۰ روز ماه محرم تعداد زیادی از پیروان امام حسین(ع) عزاداری می‌کنند، این آدم‌ها در برابر ظلمی که در جامعه هست چه واکنشی باید نشان دهند؛ ما وارد این قضیه شدیم و خیلی وارد جزئیات مسئله پرونده‌های اقتصادی نشدیم. به نظرم کسی که متحول شده است و به تکیه رفته است، باید فرد درستی باشد؛ اگر کسی پایش را وارد تکیه می‌گذارد، اگر در برابر ظلمی که می‌بیند ساکت باشد بهتر است که نرود.

گوهر خیراندیش هم نقش یک والیبالیست را بازی می‌کند که حالا روی ویلچر می‌نشیند. قصه درباره یک اختلاس و فساد اقتصادی بزرگ است که خانواده شادی را که در اول می‌بینیم تحت تاثیر قرار می‌دهد و پژمان بازغی و امیرحسین صدیق هم نقش خبرنگار را در این سریال بازی می کنند.

داستان و موضوع سریال مرضیه


سریال مرضیه چند قسمت است ؟

این مجموعه در 15 قسمت در ایام محرم 98 از شبکه دو پخش میگردد.

 پشت صحنه سریال مرضیه

عکس یادگاری ماهچهره خلیلی با گوهر خیراندیش در پشت صحنه سریال مرضیه

بازیگر خردسال مرضیه

ماه چهره خلیلی و شایلین رحیمی بازیگر خردسال دختر بچه سریال مرضیه که در این سریال نقش دخترش را ایفا می کند

بپشت صحنه سریال مرضیه

فلورا سام کارگردان سریال در پشت صحنه سریال مرضیه


6,780 بازدید

نظرات کاربران

۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.