دانلود سریال دل قسمت دوم
موضوع : بازیگران مرد ایرانی , بیوگرافی بازیگران مرد بازديد : 53,863 بازدید بار

ارسلان قاسمی

بیوگرافی و زندگینامه

ارسلان قاسمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 1 خرداد 1374 در تهران می باشد و 22 سال سن دارد.

ارسلان قاسمی در سن هفت سالگی برای اولین بار جلوی دوربین رفت.او دو خواهر دارد و یک برادر.

تحصیلات : وی دارای دیپلم کامپیوتر می باشد.

شروع بازیگری : اولین سابقه بازیگری وی مربوط به سریال در چشم باد می باشد که قاسمی نقش کودکی های پارسا پیروزفر را بازی می کرد.

ارسلان قاسمی بعد از آن نیز در سریال یوسف پیامبر نیز حضور داشت و بعد از آن در مجموعه های دیگری به ایفای نقش پرداخت.

ماجرای ازدواج و همسرش

مدت هاست اخباری در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف مبنی بر ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه بازیگر دختر که این دو پیش از این تجربه همکاری در چند فیلم و سریال را داشته اند مطرح بود که چندین بار توسط هر دو طرف تکذیب گردید .

پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید بکنم.

ارسلان قاسمی نیز به تازگی در جدیدترین مصاحبه اش با سامان گوران گفته است که او یک نفر دیگر را دوست دارد و الان در زندگی اش است و دوست ندارد اسمش را کنار ترلان پروانه بگذراند . برخی از طرفداران وی فردی که ارسلان قاسمی عاشق اوست را دیبا صالحی نام برده اند که قاسمی چندی پیش عکسی از او با خودش منتشر کرده بود.همسر ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی و ترلان پروانه

اینستاگرام ارسلان قاسمی : Instagram.com/Arsalanghasemi1995


کودکی ارسلان قاسمی

عکسی از کودکی ارسلان قاسمی در کنار مادرش


مصاحبه و گفت و گو با ارسلان قاسمی / همه چیز درباره ارسلان

چندتا بچه هستید؟

سه تا بچه هستیم. دوتا خواهر بزرگ تر از خودم دارم و من بچه کوچک خانواده هستم. خانواده ام همیشه دغدغه و نگرانی کار من را داشتند و همیشه زیر نظر آنها کار کردم و خیلی حواسشان به من بوده.

چه جوری حواسشان به تو بوده که سی و خرده ای کار کردی. یعنی تقریبا زندگی نکردی و فقط کار کردی؟

این تعداد کار در 10 سال بوده. یعنی سالی سه تا چهار کار داشتم.

خب این خیلی زیاد است. حتی برای بازیگر بزرگسال و حرفه ای هم که هیچ درس و مشق و کودکی و بازی و… هم ندارد، زیاد است!

خب اگر من این کارها را نمی کردم، الان نمی توانستم اینجا باشم و مثل یکسری بچه های دیگر یکی دو تا کار می کردم و بعد فراموش می شدم. همین الان هم خیلی از این کارهایم دیده نشده یا پربیننده نبوده.

بهاره رهنما من را بازیگر کرد

در خانواده و نزدیکان من کسی اهل بازیگری و هنر و… نبوده به جز یکی از پسردایی های مادرم که او هم در ایران زندگی نمی کند و از ما دور است. برخلاف اکثر بچه ها که کارشان را از تیزرهای تبلیغاتی شروع می کنند، بازیگری را از سریال «در چشم باد» شروع کردم. بهاره رهنما که دوست صمیمی و هم کلاسی دوران کودکی مادرم است مرا به دستیار آقای جعفری جوزانی، کارگردان سریال «در چشم باد»، معرفی کرد و او هم مرا برای نقش کودکی های پارسا پیروزفر پسندید. آن موقع هفت سالم بود. تجربه عجیبی بود.

به خاطر آن کار سه سال و نیم شمال بودم. برای من که بچه کوچکی بودم و قبلا هم این کار را انجام نداده بودم و «در چشم باد» هم یک کار سنگین و تاریخی بود، سخت بود. اما شرایطی هم که آقای جوزانی و آقای کاسه ساز در طول کار فراهم کرده بودند، خوب بود و از سختی کار کم می کرد. برای اولین بار بود که این حجم آدم را می دیدم و مجبور بودم با 30، 40 نفر آدم یک جا باشم و زندگی و کار کنم.

استرس داشتم و احساس دلتنگی و غربت می کردم. فقط لطفش به بچه های هم سن و سالم مثل بیتا توکلی بود که با هم بازی می کردیم و حضورشان نمی گذاشت خیلی متوجه سختی ها شوم. حتی درس خواندن ما با بچه های عادی فرق داشت. معلمی به اسم آقای رجبی که از فومن به محل استقرار ما در ماسوله می آمد و به من و بیتا توکلی و پوریا، پسر خانم متخصص، درس می داد.

بعد از فومن برگه امتحانات را می آوردند و از ما امتحان می گرفتند و بعد از فومن برایمان کارنامه صادر می کردند. ما هم خیلی اذیت می کردیم. هر روز یکی مان بهانه می گرفت و مثلا می گفت خسته ام و سر کلاس نمی روم و… امیدوارم آقای رجبی هرجا هست از سر اذیت هایی که کردیم، بگذرد.

ارسلان قاسمی

کارکردن بچه ها امری رایج و متداول نیست. اینکه تو از کودکی کار می کردی، هرچند این کار را دوست داشتی، چه تاثیری در شخصیت تو گذاشته و آیا تو مثل بچه های عادی، بچگی کردی؟

حقیقتش این است که من اصلا درکی از سینما و بازیگری در هفت سالگی نداشتم، چه برسد به اینکه به کار علاقه داشته باشم.حالا البته وقتی واردش شدم، به مرور زمان علاقه پیدا کردم. حتی خانواده ام هم اول راضی نبودند اما اینقدر دیگران به آنها اصرار کردند که بالاخره پذیرفتند و تصمیم گرفتند من بازیگر شوم. یعنی در آن سن تصمیم من نبود، تصمیم والدینم بود. اوایل حس می کردم این یک جور بازی است. اما به مرور در فضای کار متوجه جدی بودن قضیه شدم. وقتی اولین کارم پخش شد، تازه طعم شیرنش را چشیدم؛ وقتی مردم مرا در خیابان می شناختند و به من محبت می کردند. بزرگ تر که شدم، هم از این شهرت لذت می بردم و هم خود کار را دوست داشتم. الان هم که به هر حال بحث درآمد و مالی اش برایم مهم است. الان عاشق کار هستم.

بچگی ات این وسط چه شد؟

بچگی نکردم. بچگی ام از دست رفت. به هیچ وجه بچگی نکردم. الان حسرت خیلی چیزها را دارم. اما به هر حال هر چیزی یک قیمتی دارد.کارم را دوست دارم و این هزینه را برای آن پرداخت کردم، پس ناراحت نیستم.

اینکه تو بچگی نکردی و بچگی ات را با بزرگ ترها گذراندی، چه تفاوتی را بین تو و دیگران ایجاد کرده؟ مثلا دوست های تو بیشتر هم سن هایت هستند یا بزرگ ترند؟

همه دوستانم به جز دو نفر اختلاف سنی زیاد با من دارند و بزرگ ترند. آن دو نفر هم، همکلاسی های قدیمی ام بوده اند.

بیوگرافی ارسلان قاسمی

بعد از «در چشم باد» که به مدرسه عادی آمدی، مشکلی نداشتی؟

هماهنگ کردن خودم با بقیه بچه ها برایم سخت بود. از مشق متنفر بودم و عادت کرده بودم وقتی ماسوله بودیم، مشق ننویسم. لای کتاب را باز نمی کردم و فقط سر کلاس گوش می دادم و یاد می گرفتم. البته به نظرم معنی سواد فراتر از درس و کتاب و مدرسه است. به همین دلیل دیگر در دبیرستان اصلا مدرسه نرفتم و غیرحضوری درس خواندم. الان هم دیپلم کامپیوتر دارم.

چرا هنر نخواندی؟

آخر زبان انگلیسی ام خوب بود و کامپیوتر هم بلد بودم. فکر کردم این برایم راحت تر است. در ضمن دوست های نزدیکم هم کامپیوتر می خوانند و به خاطر آنها دوست داشتم من هم کامپیوتر بخوانم. الان هم دارم در یک دانشگاه غیرانتفاعی در تبریز بازیگری زیرنظر اساتیدی مثل ایرج راد، افشین هاشمی و… می خوانم. اگر هم قبول شوم به دانشگاه سراسری یا آزاد می روم. البته عاشق تنها زندگی کردن و تجربه زندگی مجردی هستم. تنهایی را کلا دوست دارم.

تو جزو نسل چهارم بعد از انقلاب هستی. نسل شما چه ویژگی ای دارد؟ تعریف این نسل از نظر تو چیست؟

نسل ما، نسلی است که بچه های آن، خیلی افکار بزرگانه دارند و بسیاری مسائل را دارند زودتر از سن شان تجربه می کند این چیزی است که من در دهه هفتادی ها می بینم و اینکه نسل ما نسلی است که خیلی در خطر است. از هر لحاظ در خطر است.

نسل شما چه می خواهد؟

این نسل افکارش را روی خواسته های خودش متمرکز کرده و به حاشیه ها کاری ندارد. این نسل چیزهایی را می خواهد که نسل های پیش از او نداشتند.

می گویند بچه های دهه هفتاد اهل فکرکردن نیستند، راحت طلب اند، اهل مبارزه نیستند و… به نظرت این حرف ها درست است؟

اتفاقا دهه هفتادی ها به نظر من خیلی هم شجاع هستند. ولی فکر نمی کنم نسل قابل اتکایی باشند و نمی توانند مثل جوان های دهه های پنجاه و شصت باشند فکر می کنم نمی توانند انتظارات جامعه و نسل های پیش را برآورده کنند. چون اصلا افکاری که ما داریم، چیزهایی است که ربطی به جامعه ما ندارد. افکار نسل من دارد به سمت چیزهایی می رود که نباید برود. 50 درصد دارند سمت چیزهایی می روند که نباید بروند. 25 درصد هم دارند راه معمولی و عادی را طی می کنند و شاید فقط 25 درصد هستند که دارند به آینده فکر می کنند.

ارسلان قاسمی و دوست دخترش

تو جزو کدام دسته هستی؟

جزو آن 25 درصدی هستم که به آینده فکر می کنند.

رای آینده چه نقشه ای داری؟

به چیزهایی که از خودم توقع دارم، برسم و خودم را در کارم اثبات کنم و اگر بتوانم و حرف گنده تر از دهنم نباشد، تلاش کنم و بتوانم اسم کشورم و مردمم را بالا ببرم. اسم ایرانی را بالا ببرم.

تو بچه خیلی خوش قیافه ای بودی. این زیبایی زیاد چه تاثیری در زندگی ات داشته و آیا باعث شادی تو شده؟

زیبایی زیاد باعث می شود آدم ها درون تو را نبینند یا خیلی دیر ببینند و اکثرا به ظاهرت اهمیت بدهند و متوجه شخصیتت نشوند. اگر من ناین زیبایی را نداشتم، اصلا ارسلان قاسمی، کودک بازیگری که مردم بشناسندش، نمی شدم. اما بعد بدون اغراق با تلاشف خودم را نشان دادم. برای من با همه بچگی ام مهم بود که شایستگی ام تحت تاثیر زیبایی ام قرار نگیرد و زیبایی را فقط یک شانس می دانم و می خواهم هنرمند و بازیگر واقعی باشم. برایم مهم است زیبایی باعث نشود خودم را فراموش کنم و به روح و ذهنم نپردازم و بی اهمیت باشم. نمی خواهم یک آدم زیبای پوچ باشم و پشت چشمان زیبایم هیچ چیز نباشد.

چه مسیری برای خودت ترسیم کرده ای و می خواهی به چه چیزهایی در کار و زندگی ات برسی؟

اول اینکه در کارم دوست ندارم فقط به ایران محدود شوم و دوم اینکه دوست ندارم جای کسی یا شبیه کس دیگری باشم. می خواهم جایگاه خودم را داشته باشم. در زندگی هم می خواهم به جایی برسم که بتوانم رفاه خودم و خانواده ای که در آینده تشکیل می دهم را تامین کنم و برای خودم و آنها آینده امن و راحتی بسازم.

عکسهای ارسلان قاسمی

تجربه تئاتر با رحمانیان

بعد از «در چشم باد» سر سیرال «حضرت یوسف(ع)» رفتم. خیلی خوش شانس بودم که دوتا کار اولم، کارهای سنگین فاخر و تاریخی بودند. هرچند هر دو آنها بعد از سومین کارم پخش شدند و مردم مرا اول در سریالی برای گروه کودک و نوجوان دیدند. در «حضرت یوسف(ع)» نقش کودکی بنیامین برادر آن حضرت را بازی می کردم. بعد از آن در «صد و یک راه برای ذله کردن پدر و مادرها» بازی کردم که کار سومم بود اما اولین کاری بود که از من پخش شد.

آن موقع چهارم دبستان بودم. بعد از آن تا امروز نزدیک به سی و خرده ای کار انجام دادم. تا حالا سه تا کار تئاتر بازی کردم. اولین کارم یک تله تئاتر به کارگردانی محمد رحمانیان بود. بعد در تئاتر موزیکال «این فصل را با من بخوان» که کاری هفت پرده از حسین پارسایی با موسیقی مجید انتظامی بود بازی کردم.

بیتا مثل خواهرم بود

بیتا توکلی، دوست و هم بازی خوب مان در سریال «در چشم باد» بود که متاسفانه در سانحه رانندگی فوت کرد. همان موقع که بیتا فوت کرد یک روز مجید حیدری نیا، یکی دیگر از هم بازی هایم، به من زنگ زد و گفت فهمیدی بیتا مرد؟ با ناباوری گفتم چی؟! کدام بیتا؟! باورم نمی شد دارد درباره بیتا توکلی حرف می زند. گفت: بیتا توکلی دیگر. گفتم: شوخی نکن. می خواهی من را اذیت کنی. گفت: نه بابا، باور نمی کنی از تلویزیون ببین. خبرش را دارند می گویند. این را گفت، گوشی از دستم افتاد، شوک شده بودم. یک هفته حالم این قدر بد بود که فقط توانستم در مراسم هفت بیتا شرکت کنم. دقیقا مثل خواهرم بود. با هم بازی می کردیم و با هم درس می خواندیم. واقعا مثل خواهر و برادر بودیم.

ارسلان قاسمی

سریالهای ارسلان قاسمی

۱۳۹۵ آرام می‌گیریم
۱۳۹۲ هفت سنگ
۱۳۹۲ هوش سیاه ۲
۱۳۹۰ تا ثریا

۱۳۸۹ فاصله‌ها
۱۳۸۸ هوش سیاه
۱۳۸۷ یوسف پیامبر
۱۳۸۷ در چشم باد

فیلمهای سینمایی ارسلان قاسمی

هشتگ
۱۳۹۵ ماه گرفتگی
۱۳۹۱ رسوایی
۱۳۹۱ نفوذ (مجموعه اینترنتی)

۱۳۸۷ تاکسی نارنجی
۱۳۸۷ کلانتری غیرانتفاعی
۱۳۸۶ جعبه موسیقی

۱۳۸۴ خاک سرد
۱۳۸۴ شام عروسی

بیوگرافی ارسلان قاسمی و همسرش

تایید شده : ۸۹ نظر / در حال بررسی : 44 نظر / مجموع : 133 نظر

هستی گفته :

عالی تو عالی

زهرا همتی گفته :

سلام آقای ارسلان قاسمی اگر بخوتم دربارهی بازیتون بگم عالی هستید
ومن هم کار تاتر میکنم درسته ۱۴سالمه اما عاشق بازیگریم و امیدوارم یه روزی
در سینما و تلوزیون حضور داشته باشم

ستایش گفته :

اقای ارسلان قاسمی شما خیلی خوب بازی میکنین وخیلی هم با احساس.وقتی که فیلم در چشم باد رو دیدم متوجه بازیگری خوبتون شدم ودرکتون میکنم که نتوانستید بچگی کنید از نظر من همه چی که به زیبایی نیست!!

ریاکا گفته :

با این که من یه دخترم و ۱۳ سالمه بازم دلم می خواد بازیگر بشم …
من از ۶ ساله گی فیلم های شما رو نگاه می کردم مخصوصا فیلم سینمایی هشتگ ….

آمین گفته :

بازیگریت خوبه
قدو هیکل نداری فقط چشات قابل تحملت کرده

مهسا گفته :

عالی هستی ارسلان جون

آمین گفته :

نه قد داری نه هیکل فقط چشات خوشگله
بازیگریتم خوبه در کل قابل تحملی

درسا گفته :

دقیقا عاشقتم میخوام یع روزی دستاتو بگیرم و فشارش بدم عزیزم

سارا گفته :

نمیدونم چی بگم واقعا خیلی دوستون دارم وقتی ۶سالم بود شام عروس دیدم ازاون سال تا الان ک ۱۹سال دارم واقعا از ته قلبم همون حس ودارم و طرفدارتونم

روژین گفته :

من خیلی ارسلان قاسمی را دوست دارم

بنیامین گفته :

متن نظر خود را بنویسید… سلام دوست خوب نقش خوبی بازی کردی وبراش زحمت کشیدی ومشکلات رو پشت سرگذاشتی من می خواهم مرا راهنمایی کنی که چطور به بازیگری دست پیداکنم

ایلین غراوی گفته :

سلام آقای ارسلان قاسمی امیدوارم حالتون خوب باشه من آیلین یاپنگ غراوی هستم ۱۵ ساله هستم یکی از طرفداران شما یه چیزی بگم بازی شما عالی هست خیلی خوب بازی میکنیدامیدواررم همیشه در زندگیتون شاد و پیروز باشید عاشقتونم خداحافظ

شیوا گفته :

من عاشق ارسلان قاسمی هستم دوست دارم امید وارم هرچه زوتر شما رو ببین

Mehrsa گفته :

بازیگره خوبی هستید

Nafas گفته :

تنها چیزی که میتونم بگم توعالی هستی❤

ناشناس گفته :

عالی بودی

نازنین گفته :

باشه

ناشناص گفته :

عالی

ناشناص گفته :

دوست دارم یک روز دستاتونو بگیرم

ناشناس گفته :

جان

امیر گفته :

حال به هم زن

پانته آ گفته :

بی ادب

ناشناس گفته :

خودتی

گلاره گفته :

من از ارسلان قاسمی خیلی خوشم می آید

سروناز گفته :

ارسلان قاسمی من عاشق شما هستم و آرزوم دارم شما رو ببینم
اگه ابن اتفاق بیفته من دیگه هیچی نمی خوام حتی دارم به خاطر شما کلاس بازیگری می رم

شیوا گفته :

اقای ارسلان من عاشق تیپ شما هستم و عاشق تونم ❤❤

حنانه گفته :

خیلی جذاببببببببببببببببی عشقم. خیلی دوسسسست دارم

نازنین گفته :

واقعا خیلی خوب بازی میکنی من که عاشق بازی هات شدم
باریکلاااااااااااااااااااااااااااتات

ترلان گفته :

عالیه هستی بینظیری

زهرا گفته :

بازیگریت خوبه .
عاشقت نیستم . ولی از تیپ و قیافت خوشم میاد .
و اینکه تنها ایرادی که داری اینکه که قدت خیلی کوتاهه .

سوزانه گفته :

سلام من دختر ۱۷ ساله هستم که تا امروز اسم شما را نمی دانستم فقط در هر جای می گفتم پسری است در تهران که از زیبای کم ندارد اما وقتی از من می پرسیدن اسمش چیست می گفتم نمی دانم
اما الان می گویم که من واقعا عاشق شما و کارهایتان هستم من علاقه زیادی به بازیگری دارم اما می دانم که هیچ وقت به ان نمی رسم

فاطمه گفته :

آقای قاسمی من یکی از طرفدارهای شما هستم تو عالیییییییییییی هستی منم خیلی علاقه دارم بازیگر بشم

احمد غفوری گفته :

واقعا حال به هم زنی

فاطمه گفته :

آقای قاسمی من شما را دوست دارم و تمام سریال های شما را دیده ام

z گفته :

ارسلانlove

مبینا گفته :

من عاشق شما هستم واقعا خوب بازی می کنین با ارزوی موفقیت

Suyang گفته :

سلام.اقای قاسمی درچند سال اینده منتظرم بابازی درکنارخودتون باشین.

Gole khande گفته :

بازیگر بی نظیری هستی و اینکه خیلی دوست دارم❤❤❤❤❤

علی گفته :

سلام من عاشق ارسلان قاسمی دوست دارم عشقم

ناشناس گفته :

من عاشقتم عشقم

ناشناس گفته :

من عاشقتم عشقم

roza گفته :

خیلی دوست دارم انشاالله یه هرجی میهوای برسی موفق یاشییییییی عربرمممم

خوشمل گفته :

بنظرم شما از همان اول بسیار جذاب وارد سینما شدید امیدوارم موفق باشید

roza گفته :

خیلی خوشکلیییییییییی عاشقتمممممممم

ناشناس گفته :

سلام دوستت دارم تو بی نظیری

محدثه گفته :

موفق باشی❤

fatemeh گفته :

شما بازیگر فوق العاده ای هستی کاش من هم بازیگر بودم خیلی به این کار علاقه دارم

محمد امین گفته :

خیلی بازیگر مزرخفی

مهتا گفته :

حق نداری دربارش اینجوری بگی

یاسین گفته :

حرفت طلاس داداش
نمیشه که با قیافه بازیگر خوبی بود

Zahra گفته :

باسلام،می خواستم بگم که شماازهمه نظرعالی هستیدامیدوارم من هم درآینده مثل شمافردموفقی شوم.باسپاس!

Zahra گفته :

باسلام ،شماهمیشه درداخل همه چیزعالی بودید،وحرف هایی هم که دربالازدیدواقعاًعالی بود وامیدوارم درزندگی خودفردموفقّی باشید،ممنونم ازشماکه به این خوبی بازی می کنیدخوشحال میشم که من هم درآینده مثل شمافردموفقّی شوم .باسپاس!

ناشناس گفته :

موفق باشی

نرجس گفته :

نظر دیگه نمیخواد شما فوق العاده بودید بازهم موفق باشید

ملیکا گفته :

من‌قبلا‌همیشه‌ظاهر‌و‌تیپ‌شما‌رو‌میدیدم‌اما‌وقتی‌بیو‌شما‌رو‌خوندم‌واقعا‌از‌طرز‌فکرتون‌خوشمم‌اومد

ناصر گفته :

سلام.داداش خیلی عاشق خودت و کارهات هستم از زاهدانم…میخواهم باهات ارتباط برقرار کنم چطور میشه خواهش میکنم شمارهتو بده…

عسل گفته :

بازیگر خوبی هستی

لیلی گفته :

عاشقتم

,vida گفته :

واقعا حرفات جالب بود آقای ارسلان خوشتیپ خیلی عاشقتمم.امیدوارم منم ب آرزوم برسم و بازیگر شوم

ryhnh گفته :

فوق العادل ای ارسلان خیلی باحالیه دمت گرم

شیرین گفته :

جالب بود

۰۹۱۰۰۳۵۱۰۹۶ گفته :

آقای قاسمی من فیلم ها و سریال های شمارا دوست دارم دلم میخواهد بازیگربشوم

مریم گفته :

عشقیییییییی

زهرا گفته :

دوسش دارم

Hani❤ گفته :

چرت وپرت مجرد هنوز
خیلی دوست دارم
عاشقتم❤

Atena گفته :

ولی عاشقه

لارا گفته :

عاشقتم عمرمی از توخوشتیپ تر ندیدم

Atena گفته :

ازنظربازیتون بدون اغراق میگم معمولیه.ولی من مطمعنم همین روندی که درپیش گرفتین عالیه وبه درآینده ی نزدیک ی فردمحبوب ومجرب خواهیدشدچون استعدادفوق العاده ای دارین…واینوهم بگم که ازبچگی که بازی میکردین عاشقتون بودم…انشالله خوشبخت بشین❤

امیرحسین گفته :

سلام.من به شخصه کارای شما رو دوست دارم و دنبال میکنم و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور پیشرفت روز افزون جنابعالی رو در عرصه هنر به عینه ببینم.موفق و موید باشید

sanaz گفته :

سلام.فوق العاده عزیزم مثل همیشه دوست دارم ولی یه چیزی چجوری میشه باشما ارتباط بزقرار کنم

ناشناس گفته :

آقای قاسمی سلیقتون عالیه انشا الله همیشه موفق باشید

ستاره گفته :

اقای قاسمی دنیا اصلا بدرت نمیخوره من فکر میکردم سلیقتون بهتر از اینا باشه

الهام گفته :

عاشقتم ارسلان

ستاره گفته :

واقعا فوق العاده ای موفق باشی

ناشناس گفته :

نظر خود را بنویسید …آقای قاسمی چطورمیشودباشماارتباط برقرارکرد؟باکمال تشکراگرجواب بدهید

ناشناس گفته :

خیلی عالی خدا کنه من هم مثل شما بازیگری محبوب بشم مرسی

یگانه گفته :

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ تو هیچ وقت مث اون نمیشی

ترانه گفته :

ارسلان عشقی

ناشناس گفته :

بد نیست

مائده گفته :

به نظرم خوب بود ارسلان قاسمی امیدوارم موفق باشید

ناشناس گفته :

سلام ارسلان جونم من خیلی دوست دارم از نزدیک تورو ببینم درضم تو خیلی عالی هستی

السا گفته :

واقعا ارسلان از همه نظر عالیه

رویا گفته :

ارسلان از همه نظر عالیع

مبینا گفته :

ارسلان اصلا این دیبا به درد نمی خوره

ناشناس گفته :

مزخرفی داداش

غریبه گفته :

داره برا خودش راه باز میکنه

عشقش گفته :

عالی

کیانا گفته :

عاشقی رو از تو یاد گرفتم☺☺

ناشناس گفته :

شما عالی هستید

دانلود تیتراژ
مطالب پربازدید
مطالب پربحث