طناز طباطبایی

بیوگرافی و زندگینامه

طناز طباطبایی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران متولد 20 اردیبهشت 1362 در تهران می باشد و 34 سال سن دارد.

تحصیلات : طباطبایی دارای مدرک لیسانس کارگردانی تاتر است. وی یک دوره بازیگری را در آموزشگاه آزاد هیوا گذرانده است. 

طناز طباطبائی فعالیت بازیگری خود را در تلویزیون از سال 1380 با حضور در سریال تلویزیونی جوانی ساخته سعید سلطانی آغاز نمود. و در سال 83 با حضور در فیلم سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا فعالیت خود را در سینما آغاز نمود.

او با حضور در سریال میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی توانست به خوبی دیده شود اما بعد از آن شاهد حضور بیشتر او در سینما بود تا در تلویزیون.

وی در سال 88 جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فیلم صداها از آن خود کرد. 

ازدواج و همسر

طناز طباطبایی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

وی هیچ صفحه ای در صفحات اجتماعی از جمله اینستاگرام ندارد و صفحات منتسب به وی جعلی می باشد.

طناز طباطبایی هیچ نسبتی با بهنوش طباطبایی که او هم از بازیگران زن است ندارد , در برخی سایت ها چندی پیش شایعه شده بود که این دو هنرمند خواهر یکدیگر هستند.

طناز طباطبایی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره فجر 98

طناز طباطبایی در سال 98 در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم شنای پروانه دریافت کرد


طناز طباطبایی از ازدواج می گوید

ازدواج قابل برنامه ریزی نیست اصولا زنان وقتی سی سالگی را رد می کنند کمی آرام تر می شوند و جدی تر به زندگی شخصی و خانوادگی فکر می کنند. شاید الان نزدیک یک سال و خورده ای باشد که برای من هم آن اتفاق افتاده که دوست دارم فامیلی و خانواده خودم را داشته باشم. این حس خیلی غریزی است و فکر می کنم هر زنی هم آن را تجربه می کند. ولی در مورد ازدواج من به این هم باور دارم که جزو تقدیر هر آدمی است. یعنی آن حرف هایی که از قدیم می گفتند آن کسی که قسمت تو باشد وقتی بیاد خواستگاری دهنت بسته می شود من فکر می کنم این درست است. بنابراین فکر نمی کنم ازدواج امر قابل برنامه ریزی باشد و مثلا شما بتوانید برنامه ریزی کنید که همسری پولدار یا خوش تیپ و … داشته باشید.

از طرفی من در هیچ کجای زندگی ام بحث ظواهر و مادیات برایم پر رنگ نیست و بیشتر عشق و علاقه برایم مهم است مطمئن هستم وقتی زمانش برسد آن مردی می آید که همه چیز بین مان چفت و جفت و درست می شود و درست پیش می رود. زندگی خوشبخت و شاد تنها تصویر من از زندگی زناشویی است و امیدوارم به امید خدا برایم اینطور بشود.

 

طناز طباطبایی و همسرش

سلفی طناز طباطبایی با نوید محمدزاده و هومن سیدی

گفتگو با طناز طباطبایی 

آهسته و پیوسته قدم بر می دارم

همیشه من اعتقاد داشتم به آهسته و پیوسته قدم بر داشتن. بیشترین چیزی که برای خودم مهم بوده این است که مثل نقاشی باشم که اول باید نقاشی کلاسیک را بیاموزد و انجام دهد و مثلا یک کوزه را درست طراحی کند و بکشد و بعد به آرامی به نقاشی حرفه ای و ماندگار تبدیل شود. در مورد بازیگری هم من همین نظر را داشتم که اگر به آرامی قدم بر دارم و رشد کنم جایم محکم تر و تثبیت شده تر خواهد بود و خودم از خودم راضی تر خواهم بود.

طناز طباطبائی

من هیچ وقت فکر نمی کنم که تثبیت شدم و ماندم و تمام نمی شوم. حتی ترسی از کهنه شدن و پیر شدن هم در من وجود دارد. البته این دو رویکرد است. یکی همان ترسی که همه دارند که ریشه آن در ترس از مرگ است. اما رویکرد دیگر درباره من این است که فکر می کنم اساسا برای این که درجا نزنم همیشه باید پیشرفت کنم. 

در یک مسیر باید مرتب قدم های بزرگ و بزرگتر برداشت تا به آن هدف نهایی برسیم. هیچ وقت نباید فکر کرد الان این جایی که ایستادم جایم خیلی محکم و درست است. من مرتب خودم را در مواجهه با این پرسش قرار می دهم که کجا ایستادم؟ و نکند این جایی که الان هستم غلط باشد؟ و … هزار جور فکر با خودم می کنم. برای همین الان برایم سخت تر از مثلا زمان صداها است که تقریبا اوایل کارم بودم. هر فیلمی که می گذرد به کارهای جدیدی که می توانم انجام بدهم و به پیشرفت بیشتر فکر می کنم. این نگاه برای یک بازیگر و اصولا برای یک انسان کار بسیار سختی است.

طناز طباطبایی بی حجاب

بیماری مادرش

دو تا فرشته مادرم را نجات دادند متاسفانه سال گذشته مادرم دچار بیماری شدند. اتفاق تلخی برای من بود. اما خدا را شکر مامانم حال شان خیلی بهتر است؛ ما دو تا فرشته پیدا کردیم؛ پرستارو فیزیوتراپ مادرم دو نفری در کنار پدرم قرار گرفتند و عامل اصلی بهبود مادرم شدند و خدا را شکر مادرم هر روز
بهتر شد. الان سمت چپ بدن که از کار افتادگی پیدا کرده بود تقریبا تا حدود زیادی بهتر شده و کارایی اش را به دست آورده است. خدا را شکر هر روز هم بیشتر رو به بهبود می رود.

طناز طباطبایی قبل از عمل

 

همیشه من انتخاب می کنم

اعتقاد من در کل زندگی این است که همیشه این من هستم که انتخاب می کنم. زمانی که من فیلم «سیزده » هومن سیدی را دیدم همان جا انتخاب کردم که روزی در نقشی مناسب در یکی از فیلم های هومن سیدی بازی کنم. برای این که آن فیلم را خیلی دوست داشتم. این انتخاب برای من اینجوری شکل می گیرد. یعنی انتخاب در زندگی من اینطور است که مثلا می گویم دو سال دیگر یا چهار سال دیگر با فلان آدم کار می کنم و این اتفاق می افتد.

عکس جدید طناز طباطبایی
یا می گویم من این نقش را دوست دارم و می خواهم و بعد به آن می رسم. من باور دارم انسان اگر اعتقاد داشته باشد به هر چیزی که از خدواند بخواهد می رسد. حالا کارها و نقش هایی هم بوده که من انتخاب نکردم اما به سر راهم قرار گرفته و اتفاقا خیلی هم برایم خوب بوده مثل «هیس دخترها فریاد نمیزنند ». چون من اصلا به «هیس … » فکر نکرده بودم ولی حتما در مسیر من باید قرار می گرفت که یک دنباله ای را با خودش بیاورد و یک راهی را به سمت خواسته هایم باز بکند.

طناز طباطبایی ,عکس طناز طباطبایی ,بیوگرافی طناز طباطبایی

قبل از خشم و بعد از خشم

به نظر من فیلم «خشم و هیاهو » یک فیلم تجاری نیست. شاید قصه ذهن مخاطب را به این سمت ببرد چرا که داستان عشق و خیانت است که تماشاچی با آن ارتباط برقرار می کند. اما هومن سیدی با انتخاب و اجرای ساختاری متفاوت و عجیب و غریب آن را از یک فیلم تجاری متمایز کرده است. اینجا دیگر این ساختار متفاوت برای تماشاچی آشنا نیست.

بنابراین فیلمی است که هم از المان های تجاری استفاده کرده و هم اثری هنری و قابل اعتنا به لحاظ فرم و محتوا است. یادم هست وقتی فیلمنامه را به من دادند طاقت نیاوردم به خانه برسم و تو ماشین جلوی منزل خواهرم پارک کردم و متن را تا آخر خواندم. وقتی به صحنه دادگاه رسیدم رنگم پرید اینقدر که هیجان زده شده بودم از متن خوب و نقش درستی که ترسیم شده بود. قصه را خیلی دوست داشتم و خوشم آمد. بعد با آقای سیدی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که ما اصلا قرار نیست شهلا جاهد را بسازیم و من او را بازی کنم.

بیوگرافی طناز طباطبایی

قرار است او یک کاراکتر دیگری به نام حنا باشد که حتی این اسم هم از جای دیگری وام گرفته شده بود. برای من مهم این بود که نشان بدهیم کارکترها در یک موقعیت یکسری رفتارها ازشان سر می زند و دقیقا در همان موقعیت می توانند یکسری رفتارهای دیگر داشته باشند. برای همین ما هر دو کاراکتر اصلی را در فیلم از چند زاویه و با رفتارهای متفاوت در یک موقعیت مشابه می بینیم.

همینطور شخصیت ها در بازجویی ها زاویه دید و نگاه خود را به پارتنرشان داشتند. نهایتا وقتی فیلم را در اولین اکرانش دیدم خودم خیلی راضی بودم. حتی به آقای سیدی گفتم مسیر بازیگری من به لحاظ تکنیکال و به لحاظ خود بازیگری واقعا به قبل از «خشم و هیاهو » و بعد از آن تقسیم می شود. برای این که همیشه من یک کاراکتر را با یک رویکرد بازی کرده بودم. اما اینجا در واقع یک نفر را با سه نقش و سه رویکرد بازی کردم.

طناز طباطبایی قبل از عمل

انتخاب لباس و تیپ های طناز

در انتخاب لباس هایم قبل از هر چیزی مهم ترین نکته برایم راحتی با آن لباس است. من هیچ وقت هم طراح خاصی برای همه لباس هایم نداشتم. خودم را خوب می شناسم و می دانم چه بپوشم بیشتر بهم می آید و طرفدار جدی سادگی هستم. روی حساب همه اینها انتخاب هایم را خودم انجام می دهم و از طراح های مختلف که کارهای متفاوتی دارند خرید می کنم. ولی همیشه در همه آنها یک ویژگی بوده که به مدل و سبک و سلیقه من نزدیک بوده.

من در مورد مد و لباس برخلاف خیلی ها که برندباز هستند و برند برای شان مهم است ، این چیزها اهمیت ندارد و تنها مهم این است لباسم ساده باشد و بتواند مدت زمان طولانی از آن زیاد استفاده کنم. یعنی اینطوری نباشد که یک بار بپوشم و بعد در کمد خاک بخورد. من دوست دارم یک دست لباس را بارها بپوشم. به نظرم این که سال های سال از یک لباس استفاده کنی هیچ اشکالی ندارد.

نوید یک فیلم متفاوت

آخرین فیلمی که سال گذشته بازی کردم فیلم، «ارداتمند نازنین، بهاره، تینا »، به کارگردانی آقای کاهانی است. آنجا اصلا یک طناز دیگر می بینید. اینها سه تا دختر هستند که شغل شان مدلینگ است اما در واقع پولی هم از این کار در نمی آورند و برای فان و خوش گذرانی ماجرا است که درگیر آن شدند. برای همین عکاسی می کنند و مشغول مدلینگ هستند. فیلم فضای عجیبی دارد و برای من دوست داشتنی است. اینکه نتیجه این فیلم چه بشود یا مردم دوست داشته باشند و تماشا کنند یا نه را من هنوز نمی دانم اما می دانم برای من تراپی خوبی بود. برای اینکه از روزی که ما کار را شروع کردیم برای من اتفاق متفاوتی بود.

من یک بخشی در وجودم دارم که خیلی جدی و مدیر و سخت است. این فیلم این بخش وجود من را کاملا شکست و در بازیگری من خیلی تاثیر گذاشت. من در این فیلم یک آدم رها و روی ابرها هستم. آقای کاهانی هم در ظاهر و گریم و همه اینها انگشت گذاشته بود و انتخاب های بامزه و درستی می کرد که به فضای فیلم و این کاراکترها می آمد. من نوید یک فیلم متفاوت دست کم از بین کارهای خودم تا امروز را می دهم. همینطور فکر می کنم جزو بهترین های آقای کاهانی هم خواهد بود. امیداورم در گیشه هم موفق باشد.

اینستاگرام طناز طباطبایی
به هیچ چیز جز بازیگری فکر نمی کنم

به هیچ تجربه دیگری جز بازیگری فکر نمی کنم چون باورم این است که یک کار انجام بده اما آن یک کار را درست انجام بده. شاید چون یک کم کمال گرا هستم از انجام کارهای نصف و نیمه و غیر حرفه ای خوشم نمی آید. من از گالری گردی، تماشای آثار هنری، تماشای فیلم تئاتر، کتاب خواندن و سفر ذهن و روحم را تغذیه می کنم تا بتوانم در کارم خلاق تر باشم. اینها به اضافه ورزش یوگا که پای ثابت برنامه روزانه زندگی من هستند.

عکسهای طناز طباطبایی

طناز طباطبایی در یازدهمین جشن منتقدان سینما در سال 96 توانست جایزه بهترین بازیگر مکمل زن را برای فیلم ویلایی ها دریافت کند.

طناز

 


فیلمهای سینمایی طناز طباطبایی 

ارادتمند؛ نازنین بهاره، تینا (۱۳۹۵)
بی‌حساب (۱۳۹۵)
ویلایی ها (۱۳۹۵)
اروند (۱۳۹۴)
خشم و هیاهو (۱۳۹۴)

رخ دیوانه (۱۳۹۳)
مرگ ماهی (۱۳۹۳)
50 قدم آخر (۱۳۹۲)
آرایش غلیظ (۱۳۹۲)
ساکن طبقه وسط (۱۳۹۲)

هیس! دخترها فریاد نمی زنند (۱۳۹۱)
نارنجی پوش (۱۳۹۰)
پرستوهای عاشق (۱۳۸۹)
پریناز (۱۳۸۹)

گزارش یک جشن (۱۳۸۹)
مرهم (۱۳۸۹)
پسر تهرونی (۱۳۸۷)

تهران در جستجوی زیبایی(اپیزود سوم، تهران، سیم آخر)(۱۳۸۷)
صداها (۱۳۸۷)
میزاک (۱۳۸۷)
جعبه موسیقی (۱۳۸۶)
چهار انگشتی (۱۳۸۵)
دیشب باباتو دیدم آیدا (۱۳۸۳)


سریالهای طناز طباطبایی 

جوانی
در چشم باد
میوه ممنوعه
پرانتز باز
قلب یخی
شاهگوش


تئاترها
ترس
کمی بالاتر
تن تن و راز قصر مونداس
باغبان مرگ
نامه های عاشقانه از خاورمیانه


جوایز و افتخارات

1 نامزدشده بهترین بازیگر نقش دوم زن در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر
2 برنده جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن در سومین جشن منتقدان
3 برنده بهترین بازیگر زن کمدی تلویزیونی
4 برنده دیپلم افتخار از سوی پنجمین جشن منتقدان

5 برنده بهترین بازیگر نقش اول زن در سنندج
6 نامزدشده بهترین بازیگر نقش اول زن در کرمانشاه
7 برنده لوح تقدیر و جوایزی از سوی جشنواره زنان مستقل آمریکا به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن

8 برنده لوح تقدیر و جوایزی از جانب جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن
9 نامزدشده بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و سومین جشنواره فیلم فجر
10 نامزدشده بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجرفیلمهای طناز طباطبایی


88,775 بازدید

نظرات کاربران

۵۹
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱

محترم خانمی می باشید به قسمت و مقدرات برای ازدواج سنتی مجید فلکه۲صادقیه بای

Reza دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱

طناز جون عشق منی با جنوب شهری آشنا بشی بعد ازدواج کنی اونوقت به معنا مفهوم متاهل بودن بیشتر دل میبندی

ناشناس یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

سلام خانم طباطبایی خیلی خوشگلی خیلی نازی واقعا از‌ ته قلب دوستددداررررم آرزومه ببینمت باهات حرف بزنم واقعادوستدارم باهاش ازدواج کنم

رضا مشهدی شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰

سلام بانو طباطبایی
امیدوارم در همه ی مراحل زندگیتون دل شاد و قلب مهربونی داشته باشید
من چهرتون رو خیلی دوس دارم
امید ب آنکه اخلاقتون هم عالی باشه
یادت باشه طناز خانم ک چهره ها پیر میشن
اخلاق خوبه که جاوید می مونه
اگه دوس داشتی باهم یه گپی بزنیم

ناشناس جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

بچه ها خسته نباشین انشالله همیشه سلامت باشین دوستتون دارم و برام عزیزی عزیزی گلم من دنبال پول نیستم به هم ریخته نمیتونم جواب درست بدم گذشت کنید خستتون کردم شرمنده ام ببخشید امیدوارم هر چی که دلتون میخواد خدا بهتون بده موفق باشین

محمدياسين صادقي چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

بسیار عالی و زیبا من دوسشون دارم بازیشون عالی هستش

ناشناس شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

خیلی دوست دارم باهاش ازدواج کنم

بندرعباس سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹

طنازجون دختر زیبا و خوشگل انشالله خداوند اجر زحمات مادرتون بهت بده و شوهری خوب و با اصالت و مهربان نصیبت شود انشالله

مهدی رحیمی نسب از یاسوج سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

با سلام و احترام خدمت بازیگر توانا ، دوست داشتنی و از جمله بی حاشیه مورد علاقه خودم انشاالله هرجا که هستین و قدم میگذارید،همیشه سلامت و سربلند باشید.(خواهش می کنم هرچند از نظر من باهوش و باتجربه هستین اما این توصیه ما را هیچوقت فراموش نکنید.تا می توانید به فضای مجازی اهمیت ندهید.با تشکر

سامیار پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

سلام طناز جونم شما بسیار چهر ه محبوبی بین بازیگران سینما وبین مردم دارید اصلا مغرور نیستند خیلی ظاهری ساده وزیبا انشالله تمام مراحل زندگیتان مفق موید باشید.

ناشناس جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

یه قیافه معمولی داره هسچ چیز خاصی هم نداره ،دخترهای تو خیابون صددرجه ازاین خوشگلترن

عباس سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

خو ب تو چ تو چرا زور بهت داره بدبخت,,,اتفاقا ی چهره بسیار ساده و جذاب داره که بنظر من همین سادگی چهر اش باعث شده ک یکی از زیبا ترین زنای دنیا باشه

مریم سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

خانم طناز طباطبایی خیلی بازیهاشو دوست دارم کلاً دوست دارم هر فیلمی که ایشون نقشی داره ببینم. خیلی شخصیت متین و جذابی داره هر کسی بلاخره تا یه حدی از ظاهرش مشخصه دوستش دارم زیبا، سنگین و باوقاره.. به امید موفقیت های روزافزون.. و در انتظار فیلم های بیشتر از ایشان.

ناشناس دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

سلام خانم طبا طبایی من دوستون ایشلا بیام تهران باهتون عکس بگیرم علی کرم بین

بدون نام شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

خیلی خوبه به خصوص با فیلم های قشنگی که بازی کرده
گرچه که اینا فک نکنم بخونن همتون افتادین به هم
واقعا ………

پوریا شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

لایک

ناشناس شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

خانمطباطبایی شما الگویی زندگی من هستید ساده اما فتو ژنیک ایشالله که همیشه موفق باشید وآرزوی سلامتی برای خودتون و خوانواده از خدا متعال دارم

ناشناس یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

عالیییییییییییییییی

علی پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

متولد۶۲؛ فداکار.باگذشت.مهربون.نوع دوست.بخشنده.بیزارازظلم وبدی وناعدالتی.مخلص هرچی شصت ودویی هم هستیم

ساغر حیدری پنج شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عشقم
منم ۲۰ اردیبهشت به دنیا اومدم

پیشاپیش تولد مون مبارک

دلوین شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

طرفدارتونم خیلی خوشگلی

هادی دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

تشکر می کنم از بازی در سریال‌ها وفیلمها خوب در نقش یک زن کمدی وطنزی نیز وارد قاب تلویزیون بشید

بابک دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

درود بر شما وتمام زنان ودختران سرزمینم.

ناشناس شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

من دوست ندارم

ق شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

اون به دوست داشتن تو نیاز نداره

سیداحمد چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

خیلی خوشگله وخیلی هم هنرپیشه خوبیه

ناشناس جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸

من که عاشق قیافشونم ………

ندا چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

ازش بدم می اید حسوده

رضا دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱

سلام گلم توام از طناز چیزی کم نداری با من رفیق میشوی آیا!!

بی نام سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸

سلام من عاشق طناز طباطبایی هستم و دوست دارم باهاش رقیق بشم و بعد از رفاقت با ایشان ازدواج کنم این هم شماره من امیدوارم بهم زنگ بزنه و خوشبختش کنم ۰۹۹۰۰۳۶۹۸۱۶

اکی چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

اگه بجای طناز با شورانگیز طباطبایی رقیق بشی اونوقت در نوشتنت هم دقیق میشی!

عرشیا چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

بابا تو دیگه کی هستی خدایی چتی؟

مسعود شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰

خانم طناز طباطبایی تا عکس یا فیلم شما را میبینم جون دوباره پیدا میکنم زندگیم فدای چشمای تو

کوروش دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

زیباییش حرف نداره . ترکیب صورتش بهترین و زیباترین ترکیب از زنان زیبای ایران و اریایی هست . چون چنین ترکیبی هنوز با نژاد اعراب و تازی اختلاط نزاد پیدا نکرده است . خدا را شکر . چنین ترکیب صورتی را داریم که در نگاره و نقاشی تخت جمشید داریم

علیرضا جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

زیبای ولی خیلی مغروری به خودت.
جوون مرگ میشی اخرش من خواب دیدم تصادف کردی ههههههه
خلاصه تا وقت هست ازدواج کن تا یه حدی زیبای به بعد…..

محمد دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

سلام محمدم از خوزستان عاشق پر پاقرص طناز فدات عاشقتم نفس

ناشناس شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸

لایک

حسن جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

خودم میام میگیرمت گلم، ولی نه پول دارم نه خونه نه ماشین. آس وپاس به تمام معنا
به هرحال خوبیمون هم کم نیست.

خلیل یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹

حتما قدتم۱۶۰ خدایا یه زره از اعتماد به نفس این به ما بده

ناشناس پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷

ولی ایشون خیلی مغروره هنرمند باید مردمی باشه

سعید شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

از کجا آوردی که میگی مغروره خیلیم بهتر از بعضی بازیگرای زن و مرد دیگست

ناشناس سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

سلام عجب خانم نازی طباطبایی خیلی دوسش دارم

داش رضا یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷

به قول اقامیلادانا همشون ازروی هواهوس حرف می زنند

حسین سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

سلام طناز عزیزم بانوی سینمای ایران آرزومندم در تمام مراحل زندگی و کاری موفق باشی در سینما همیشه بدرخشی و بهترین ها را برایت آرزومندم و تا وقتی که از هم دوریم به دست خدا به امانت می سپارمت

محراب یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷

دمت گرم خانم طباطبایی یکی از طرف دار های سرسختتون انشاالله همیشه موفق باشی

شیلهاک پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸

درود طناز ،یادت باشه که یا باهات ازدواج می کنم یا یکی فتوکپی تو پیدا می کنم تنها و تنها خودت . من شیلهاک تاریخ دان متخصص خطوط میخی پارسی باستان و تاریخ فرهنگ و تمدن ایران باستان از پارس تو را از آن خود می خوانم.

Mehdi Shamai یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

سلام من بازیهاتون رو خیلی دوست دارم و همین طور هم خودتون رو

شیدا پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

با عرض سلام و خسته نباشید به خانوم طباطبایی من شمارو خیلی دوست دارم وامید وارم همیشه موفق و سربلند باشید

ناشناس چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

سلام من عاشق خانوم طباطبایی هستم و دوست دارم یک بار ایشون از نزدیک ببینم و به امید روزی که این اتفاق بیوفته

Alon پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

بهترین بازیگر زن انشا لا صد سال عمر کنی ادم خاکی

ناشناس پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

بهترین بازیگر زن ایرون زمین

شفق شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹

درود، خانم طباطبایی بی نظیره به امید موفقیتهای بیشتر

ناشناس یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷

دوستون دارم خانم طباطبایی امیدوارم شاد و سربلند باشید…

بارک الله...چ خوب ی بازیگر علاقه به سادگی داره و عقده ای نیست چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

بارک الله …چ خوب ی بازیگر علاقه به سادگی داره و عقده ای نیست

ناشناس شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

من خیللللی طنازطباطبایی رو دوست دارم اگرسنش به پسرم میخورد حتما میرفتم خواستگاری برای پسرم

اتنا شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶

دوستون دارم خانم طباطبایی شیفته نگاه مهربونتون هستم کاش برای یه بارهم که شده شماروازنزدیک میدیدم به امید سیمرغ های فراوان برای هنرمند محبوبم ودرخشش بیشتر

میلاد چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

خخخخ اینا معنی زندگی رو نفهمیدن.

علی سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

من دوست دارم شما را خیلی بامرامی گلم

رها پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

خیلی خوشگل وخوش تیپی طنازجون