عبدالله روا مجری تلویزیون اخیرا در برنامه ای به نام “ویدیو چک” که از شبکه ورزش پخشش مدتی هست آغاز شده است حرفهای توهین آمیزی را به سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال می زند .

مجری به سردار آزمون چه گفته است ؟

عبدالله روا وی گفته است : او خیلی وقت است که گل نمی زند و باید حواسش بیشتر به فوتبال باشد زیرا او مهره ایران در جام جهانی است اما متاسفانه دوستان نادرستی را انتخاب کرده و چشم هایش هم پر از خون است.

سردار آزمون بعد از انتشار این ویدیو در فضای مجازی با انتشار یک استوری نوشت :

توهین مجری به سردار آزمون

شکایت سردار آزمون از برنامه ویدیو چک

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران از برنامه ویدئو چک که از شبکه ورزش پخش می شود شکایت کرد. آزمون که این روزها در اردوی روبین کازان حضور دارد در این باره اظهار داشت: در این برنامه به من توهین شد و من هم از حقم نمی گذرم و از ویدئو چک شکایت مى کنم. امیدوارم برنامه هاى ورزشی رسانه ملى با دقت بیشتری تهیه شوند تا اینقدر راحت به ورزشکاران رشته های مختلف توهین نشود. برنامه تلویزیونی ویدیو چک که از شبکه ورزش پخش می‌شود به دلیل صحبت‌های چند روز قبل مجری خود علیه مهاجم تیم ملی کشورمان جنجال‌ساز شد.


ویدیو مربوط را می توایند از اینجا دانلود نمایید.


9,669 بازدید

نظرات کاربران

۶
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ناشناس جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹

این سردار ازمون فک کرده رفته روسیه واسه خودش شده رونالدو.خوب اسکل تو جام جهانی جای تو یه کومپوت میزاشتن بهتر از تو عمل میکرد.
مشخصه با این استوری ها میخواد خودشو نشون بده و معروف بشه
گوه اضافی

گرگ جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

هرچی باشه روا از توهیلی بهتره

ناشناس یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹

حال بهم زن

امیر حسین کمالی پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹

خیلی آدم احمقی هست این سردار آزمون عوضی کثافت سنی

Amir شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

با اینکه مجری ویدئو چک اصن شناخته شده نیس ولی شرافت داره به این سردار ازمون احمق اسکل فک کرده رفته تو تیم ملی مسخره ایرانه فک کرده چیکار کرده

ناشناس چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

توجام جهانی معلوم شدجون نداشتی