دانلود قسمت هشتم شهرزاد دانلود فیلم سه بیگانه دانلود فیلم یتیم خانه ایران

جشنواره فجر 93

پست ثابت

sabet


sabet

سری اول عکسهای مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر 93 با حضور گسترده اهالی سینما و بازیگران

اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر 93

تعداد بازدید 11,949 بازدید

مجری اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر
آخرین جزئیات از پخش مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر :

مجری برنامه اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر معرفى شد

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا شهیدی فر به عنوان مجری برنامه اختتامیه جشنواره فیلم فجر در برج میلاد انتخاب شد. این چهارمین بار پیاپی است که مراسم اختتامیه را او اجرا می کند.

همچین برخی منابع خبری از حضور مهران مدیری نیز در کنار شهیدی فر برای اجرا صحبت میکنند

حمید حمیدی مقدم کارگردانی و ملک جهان خراعی طراح صحنه برنامه اختتامیه را بر عهده دارند

اختتامیه جشنواره فیلم فجر امروز (۲۲ بهمن) 93 ساعت ۱۸:۳۰ در کاخ جشنواره (برج میلاد) برگزار می شود

ضمن اینکه مراسم با کمى تأخیر از شبکه نمایش پخش مى شود


همچنین کاربران عزیز می توانند از طریق اینستاگرام سایت ما ویدیو و تصاویر لحظه به لجظه از مراسم اختتامیه را مشاهده نمایید

instagram/@ariapix_site

تعداد بازدید 2,496 بازدید

مجموعه عکسهای منتخب از بازیگران مرد در حاشیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر سال 93

بازیگران مرد در جشنواره فجر 93, بازیگران در سی و سومین جشنواره فجر

تعداد بازدید 5,929 بازدید

عکسهای نشست خبری فیلم مرگ ماهی با حضور بازیگران و عوامل فیلم در برج میلاد / جشنواره فیلم فجر 93

عکسهای نشست خبری فیلم مرگ ماهی با حضور بازیگران و عوامل مجموعه در جشنواره فیلم فجر

تعداد بازدید 4,428 بازدید

عکسهای جدید از بازیگران در برنامه یک فیلم یک سلام ویژه سی و سومین جشنواره فیلم فجر

برنامه یک فیلم یک سلام با حضور بازیگران سی و سومین جشنواره فجر

تعداد بازدید 5,214 بازدید

 اسامی فیلم های سینمایی حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر (سال 93) از سوی هیات انتخاب این رویداد سینمایی اعلام شد

فیلمهای سی و سومین جشنواره فیلم فجر

کاهانی، مقدم و احمزاده هم مثل فرمان آرا در لیست نهایی نیستند!
1- ارغوان (کیوان علیمحمدی/ امید بنکدار)
2- اعترافات ذهن خطرناک من (هومن سیدی)
3- ایران برگر(مسعود جعفری جوزانی)
4- بوفالو (کاوه سجادی حسینی)
5- بهمن (مرتضی فرشباف)
6- تگرگ و آفتاب (رضا کریمی)
7- تا آمدن احمد (صادق صادق دقیقی)
8- حکایت عاشقی (احمد رمضان زاده)
9- خانه دختر (شهرام شاه حسینی)
10- خداحافظی طولانی (فرزاد موتمن)
11- دوران عاشقی (علیرضا رئیسیان)
12- رخ دیوانه ( ابوالحسن داودی)
13- روباه (بهروز افخمی)
14- شرفناز(حسن نجفی)
15- شکاف (کیارش اسدی زاده)
16- شیفت شب (نیکی کریمی)
17- طعم شیرین خیال (کمال تبریزی)
18- عصر یخبندان (مصطفی کیایی)
19- مرگ ماهی (روح اله حجازی)
20- مزار شریف (عبدالحسن برزیده)
21- مشرف به کوچه بی نام (هاتف علیمردانی)
22- من دیه گو مارادونا هستم (بهرام توکلی)
همچنین هیات انتخاب دو فیلم ذیل را به عنوان برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره بین المللی کودک اصفهان در این بخش را اعلام می دارد:
23- قول (محمد علی طالبی / بهترین فیلم جشنواره کودک)
24- فراز از قلعه رودخان (غلامرضا رمضانی/ بهترین کارگردانی جشنواره کودک)
لیست اعلام شده خبری از فیلمهای مهمی چون: مردی که اسب شد (امیرحسین ثقفی)، تابو (خسرو معصومی)، جزیره رنگین (خسرو سینایی)، آدم باش (مجید جوانمرد)، و دو فیلم مادر قلب اتمی (علی احمدزاده) و استراحت مطلق (عبدالرضا کاهانی) که پیش بینی میشد از فیلم های مهم امسال باشند نیست!

تعداد بازدید 21,419 بازدید

عکسهای مراسم رونمایی و اکران خصوصی فیلم جامه دارن با حضور برخی از بازیگران و هنرمندان

مراسم اکران خصوصی فیلم جامه داران

تعداد بازدید 4,585 بازدید