دانلود اینه بغل
cinema
cinema

عکس‌های منتخب از برنامه ماه عسل 92 با اجرای احسان علیخانی (1)

38,698 بازدید

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

احسان علیخانی,جدیدترین عکسهای احسان علیخانی مجری,احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری ماه عسل

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

احسان علیخانی,جدیدترین عکس از احسان علیخانی مجری محبوب برنامه ماه عسل

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

مهمانان برنامه ماه عسل 92

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

جدیدترین تصاویر از احسان علیخانی / برنامه ماه عسل تیر ماه 92 ( ماه مبارک رمضان )

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

مهمانان برنامه ماه عسل

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

مهمانان برنامه ماه عسل احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

مهمان ماه عسل

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

عکسهای منتخب برنامه ماه عسل 92 احسان علیخانی

منبع : آریا پیکس – عکس بازیگران ایرانی

[مجموع: 0 میانگین: 0]

برچسب ها

 • با سلام
  بنده یه بیننده و یه هموطن هستم میخوام نظرمو راجب برنامه ماه عسل بخونین و جوابمو بدین و اگه اشتباهی داره بهم بگین.
  به نظر من برنامه ماه عسل جدای از زحمتی که برای تهیه اش کشیده میشه واقعن جزو یکی از بدترین ترین برنامه های صدا و سیماست چرا؟
  ۱_ زمان پخش برنامه دقیقا زمانی هست که روزه دار یک روز تابستان را روزه گرفته و روز سخت را پشت سر گذاشته و موقع افطار باید تمام مصیبت های کشیده و نکشیده ی مردم کشورشو مرور کنه البته چون مردم کشور ایران جزو کشورهای غمگین و افسرده هستن عموما مردم از غم و غصه خیلی خوششون میاد و به محض اینکه یه سریال تلویزونی غمبار و شدیدا سوزناک و احساسی پخش میشه میلیون ها طرفدار پیدا میکنه البته اینو هم باید گفت که واقعن برنامه طنز پرمحتوا کم پیش میاد که تولید بشه یا اجازه تولید داشته باشه.
  ۲_ دید مجری با وجود اینکه چند سال هست که هر روز داره بهتر از روز قبلش میشه و احسان علیخانی دیگه واقعن علیخانی چند سال پیش نیست که ثانیه به ثانیه مهمان و مخاطب رو تحقیر و مسخره میکرد، ولی با این وجود باز هم رفتار مجری چنان دل به هم زن و بدور از شان مهمان و مخاطب ایرانی هست که اصلن راجبش حرفی نمیزنم. شوخی های بیجا و حرف های نسنجیده مجری در دل حرفهای عمیق و آکنده از احساس مهمان برنامه واقعن زجرآوره حتی اگه مهمان برنامه از حرف مجری ناراحت نشده باشه.
  اینکه آقای علیخانی مرتب عوامل برنامه رو با کلماتی تحقیرآمیز مثلا بیگلی بیگلی یا پاگنده یا … صدا بزنه و حتی اسم و فامیل و نوع کارشون رو هم جلوی دوربین میگه و به جذابیت های این برنامه اضافه میکنه.
  آقای علیخانی دهها و صدها بار میهمانان برنامه رو تحقیر میکنه به روشهای مختلف و اصلن صحبت های مهمان برای او مهم نیست فقط به محض اینکه سوالی به ذهنش میرسه میپره وسط حرف میهمان.
  ۳_اینکه هدف برنامه ماه عسل تاثیر پذیری ذهن مخاطب بر این اساس هست که وجدان و روح مخاطب لحظه افطار به این موضوع تحریک بشه که: ببین! ببین چند نفر توی کشورت بدبخت تر از تو هستن! پس امیدوار باش! ببین مردم چه مریضیا و مصیبتا و گرفتاریایی دارن پس خدارو شاکرباش. واقعن این راه و روش هدایت افکار مردمه؟ قبول دارم بعضی از مهمان ها هم اصلن موضوع غم یا مصیبت ندارن و کاملن موضوع برنامه شاد هست ولی چرا صدا و سیما همیشه عادت داره مردمو با گریه به مسجد ببره.
  ۴_یکی از بزرگترین ضعف های این برنامه اینه که این برنامه پخش زنده هست و زمانی که مجری توانایی جمع و جور کردن بحث و حرف های مهمانان رو جلوی دوربین زنده نداره واقعن پخش زنده بودن برنامه مخاطب رو اذیت میکنه. انگار اصلن با مهمان برنامه از قبل هماهنگی نشده که چه حرفهایی رو نباید بزنه. یه مهمان کم سواد وقتی شروع به گفتن موارد و الفاظی زشت و افکار اشتباه و به دور از شان ایرانی بودن و عرفانی بودن برنامه میکنه دلیلی جز ناشی بودن و ناتوانی عوامل برنامه وجود ندارد . مثال قسمت بیست و یکم (قصاص و بخشش قاتلین) که مهمان برنامه فردی محترم ولی کم سواد و بنای ساختمانی بود که واقعن آقای علیخانی مونده بود چه جوری برنامه رو جمع کنه.

  نظر من اینه که یه مجری میتونه یه برنامه رو به گند بکشه یا یه برنامه رو به سطح عالی برسونه اینو که همه باهاش موافقن.
  مجریانی مثل آقایان داریوش کاردان، امیرحسین مدرس،اقبال واحدی،منصور ضابطیان و …. که هر کدوم با یه روش مجری گری میکنن و همشون در کمال ادب و احترام و وقار و متانت کار میکنن نشون دهنده اینه که صدا و سیما مجری خوب هم داره و کم هم نیستن.
  در کنار اونا مجریانی هم مثل محمود شهریاری که از مهمان آقای برنامه جلوی همسرش جلوی دوربین زنده میپرسه که خانم شما شبیه چه میوه ایست و مهمان برنامه تا بیخ گوشش از خجالت سرخ میشه که البته میشد و میتونست بپرسه که همسر شما شبیه به چه گلی است و این نشان دهنده ذهن بیمار مجرییست که همسر اون آقای محترم که خانم محترمی هست و کمی از لحاظ فیزیک بدنی درشت هستن رو مثال به میوه بزند یا حتی مجریانی مثل سید احمد نجفی که با لودگی های بی همتای خودش به روح و روان بیننده چنگ میکشه یا فرزاد حسنی که شرم و حیا را…حتی با سابقه کار طولانی که دارن در موضوع ادب جایی برای دفاع ندارن پس باور داشته باشید که حرکت در راستای اصول برای مجریان تازه کار سخت تره.
  ینکه یه مجری در طول دوران کاریش حتی یکبار جلوی دوربین از خودش متانت و وقار بروز نداده مچ گیری نیست که دیگه این مجری هرچی داشته رو کرده.
  احسان علیخانی در ابتدای کلامش سلام کردن را مقدم بر جلوی دوربین سینه سپر کردناش نمیدونه دوست داره هرچی دلش خواست یه دفعه بگه ، وسط حرف مهمان برنامه بپره و سوال الکی و بی مربوط بپرسه، دوست داره هی منم منم بکنه هی بگه منم اینجوری بودم منم اونجا رفته ام منم اینو میدونستم. یکی نیست به ایشون بگه برادر من شما ببین روبروت کی نشسته چرا این حرفا رو میزنی؟
  توی یه قسمت از برنامه اش که یه خانمی که همسر یه دریادار بود و چندین سال با بچه های کوچیکش در کنار همسرش روی کشتی های ایرانی مسافرت های سخت و اجباری رفته بود و کلاس های آموزش های دریایی دیده بود و داشت با ذوق تعریف میکرد که خدا شاهده احسان علیخانی یه دفعه پرسید خانم مدرک این کلاس های آموزشی که تا حالا رفتین رو اگه ببرین دم نانوایی باهاش یدونه نون بهتون میدن؟ و خانم و همسرش از ناراحتی تا آخر برنامه حالشون گرفته بود.
  از این نوع رفتار علیخانی شاید هزار بار تا حالا دیده شده که نشان دهنده عدم بلوغ ذهنی و فکری مجریه و فقط سایز کت و شلوار ایشون بزرگ شده و پارتی بازی و پول تونسته ایشونه سرجاش نگه داره.
  قصد توهین به احسان علیخانی رو ندارم اگرچه ایشون تاحالا به خیلی از مهمان ها و افراد مختلف بی احترامی کرده.

 • احسان جون واقعا تکی از همه نظر

 • سلام احسان جووون عاشقتم امیدوارم همیشه لبت خندون باش.

 • سلام عمو احسان من ۱۲ سالمه خیلی برنامه ی شمارو دوست دارم…..

 • اجراش واقعا عالیه خیلی از تیپ و شخصیتش خوشم میاد

 • درسته که مغروره ولی من عاااااااااااششششششق همین اخلاقشم.

 • سلام مرسی ازبرنامه خیلی خوبه تون اقای علیخانی ماه عسل با اجراو حرفای قشنگ شما عسله واقعا ممنون مرسی برنامه تون بی نظیره خسته نباشین

 • ممنون از برنامه قشنگتون واقعا گل کاشتی داداش احسان

 • سلام خیلی ازبرنامه تون راضیم مرسی

 • پیرشدیا بین خودموبمونه

 • احسان جون عاشقتم ولی خیلی مغروری

 • سلام احسان جان
  اجرات بی نظیره
  خودتم حرف نداری

 • من بانظر بقیه موافقم مجری گری واقعا برازنده اقای علیخانی یه!ممنون از برنامه ی خوبتوننننننننننننننننننننننن

 • من سالای پیش هیچ گونه علاقه ای نسبت به شما نداشتم.چون سالای پیش مغرور بودین اما امسال بیش از اندازه دوستون دارم کلا امسال خیلی چهرتون پاک شده عاشقتونم.امیدوارم هرسال برنامتون پربارتر از سالهای پیش بشه.

 • سلام احسان جون به خاطرت جونمم فدات میکنم عاشقتم

  • نه با با تا این حد یعنی……………!!

 • برنامتون خیلی عالی و امیدوارم که همیشه تنتون سلامت و تندرست باشه اینو گفتم به خاطر این که خیلی ضحمت میکشین

 • سلام بربهترین مجری دنیا

  احسان جان تو بی نظیری

 • اقای احسان خوب برنامه رو اجرا میکنن ولی نه به خوبی علی ضیا.اصلا من امسال ماه عسل نمیبینم.علی ضیا با صورت خندونش هر برنامه ای بره برنامه رو قشنگ میکنه.

  • سلام اقا احسان واقعا خییییییییلیییییییییی خوووووووووب اجرا میکنی.عاشق نگاه و خندیدنتم.تنها مجری هستی که دوستش دارم.واقعا برنامتون عالیه

  • نه باباااااااااااااا……………فقط احسااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

  • تو خیلی غلط می کنی فقط داداش منو انتخاب می کنی

 • سلام به همه ی ماه عسلی ها. واقعا باید گفت برنامتون حال آدم و خوب میکنه
  خسته نباشید.
  احسان جان واسه اجرای عالیت و حرفای قشنگی که میزنی یه دنیا ازت ممنونم
  خیلی دوست دارم .امیدوارم واسه فوق لیسانس قبول شی!

 • احسان جون ما خانوادگی همیشه به عشق شما برنامه هاتون نگاه میکنیم .

  خییییییییییییلی دوستون داریم با تشکر از برنامه خوبتون وتیپ قشنگتون.

 • سلام جناب آقای علی خانی.برنامه ی واقعا ویژه و بی نظیری دارید.مجری گری شما در برنامه ی ماه عسل بسیار ویژه و به یاد ماندنیست.در ضمن سن برنامه ی ماه عسل بسیار زیباست.امیدوارم برنامه های هر سال شما به همین زیبایی باشد. 🙂

 • سلام خسته نباشی اقای احسان علیخانی
  دم افطار حالمو محشر میکنی خوبه ک ماه عسل رو اجرا میکنی
  مر۳۰…….

 • با سلام باتشکراز برنامه خوبتون هر روز اشک ما رو در میارین .

 • برنامه تون عالیه

 • خیلی بیستی

 • چطورمیتونم ببینمتون خواهش میکنم بهم بگوفقط یکبارماه عسل عالیه

 • عاشقتممممممممممممممممممم خواهش میکنم بفهم

  • دخترای این دوره زمونه خیلی پررو شدنااااا در ضمن من اگه نخوام داداشم تورو بگیره باید کی رو ببینم

 • دم افطار روز ۳۰ تیر ماه دل تمام اعضا خانواده ما رو خون کردین از کوچک و بزرگ به مدت ۱۵ دقیقه سر سفره افطار اشک ریختیم (برنامه خانواده ابراهیمی)ولی واقعا برنامتون عالیه مخصوصا تیتراژ بایانی که اشکمو در میاره ؛خدا خیرت بده مارو زمان اذان به یه حال روحانی در میاره ازتون ممنونیم

 • عاشقشم.

 • سلام داداش احسان

 • آقا احسان خیلی خوبه اجراش هم عالیه/من بهش نمره ی۲۰میدم/فقط یه خواهش دارم از اون کسایی که ایشون رو توی دیگر وبها مسخره می کنن و از اجراشون جک های مسخره می سازن/اینکه با آبروی داداشم احسان بازی نکنید/وگرنه/… ممنون

 • عاشقتم علیخانی ماه عسل باتو مثل عسل شیرینه بدون تو ممرا اصلا به هیج وج مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 • برنامه تون خیلی عالیه ممنون

  • احسان جون عاشقتم۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

  • سلام و خسته نباشید به شما و تمام دوستانی که زحمت میکشید می خواستم ی صحبتی بکنم راستش روم نشد پیام بدم و با خودم خیلی کلنجار رفتم تا بگم چند وقتی بود میگفتن پدر اقای علی خانی شهید شدن و از این حرفا تا این که پریروز شما طوری دیگه بیان کردید من خودم از شما و کسانی که این مطالب را میگن معذرت میخوام .. و مطلبه دیگه اینکه وقتی که پدرو مادر میلاد که بچه ی واقعی نبودن و انقدر خوب از بچه شون مراقبت کردن و این باعث شد همین اشکه یکم پدر م را تکون بده این خیلی مهم و بعدیش دعای فرج که ارام بخش همه ی مردم میشه خدارا شکر با موفقیت فراوان یا علی خدانگهدار..

 • دوسسسسسسسسسسسسسسسسست دارم اجرات فوق اولعادهه.

 • فکر کنم احسان ۳۰ دست کت و شلوار هر سال میخره

 • با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ماه عسلی ها طاعات تون قبول از برنامه ی خوشمزه وخوبتون ممنونم امیدوارم بتونم از زندگی مهمونای محترم برنامتون درس بگیرم از نظر من آقای علیخانی بهترین مجری است مبالغه نمی کنم اما اگر از بعد مسائل زندگی نگاه کنیم به همه ی زوج های جوان حتی بزرگ ترو مخصوصاما مجرد ها خیلی کمک می کنند براشون آرزوی موفقیت می کنم وبهشون تبریک می گم چون کمتر کسی می تواند اینگونه به مردم کمک کند

 • سلام اگه ۴تابرنامه مثل ماه عسل ساخته میشد که صداقت حرف اولش باشه اینقدر فیلمایی که دروغ و ریا وخیانت یاد ملت میدن طرفدار نداشت.توروخداهرکی داره نظرم ومیخونه باور کنه ما کمبود این برنامه هارو داریم.داداش احسان خوشحالم که خدادوستت داره ودعای پدر ومادر پشتت هست خداقوت.

 • سلام خداقوت که برنامه به این قشنگی ساختید با بهترین مجری بهترین دکور بهترین تیتراژ بهترین شعر.حتما داداش احسان میدونه مردم چقدر دوسش دارن و قبولش دارن من که خودم کلی درس از ماه عسل گرفتم از همون سالهای قبل که داداش احسان به چشمای خوشکل مخاطب احترام میگذاشت تا الان.دلم میخواد همه به حرفایی که داداش احسان اول برنامه میزنه گوش بدن وعمل کنن.حیف که حواس همه به رنگ شلوار ونور و مبل هست.درسته مهمه ولی نه که از اصل دور بشیم. آخی کی قراره آدما انسانیت یادبگیرن………

 • من عاشق اون شلوار بادمجونی با کت مشکیم

  • دقیقا

  • اون کت وشلوارش ک عالی بود نمی دونم چراااا همه انتقاد کردن!!

 • سلام اقای علیخان اجراتون عالیه,خسته نبا شید میگم به تمام کسانی که در ساخت این برنامه همکاری میکنن اجر همتون با صاحب این ماه

 • سلام اقای علیخان اجراتون عالیه,خسته نبا شید میگم به تمام کسانی که در ساخت این برنامه همکاری میکنن اجر همتون با صاحب این ماه

 • خیلیییییییییییییییییییییییییی دوست داریم اقااحسان

 • آقا احسان خوش تیپ اجرات عالیه کشوندیمون دوست داریم

 • سریال بسیارقشنگی ست وخیلی اموزنده میباشد

  • سریال نیست

  • ما شاالله آقا امیر………!!شما هنوز تشخیص ندادین ماه عسل یه برنامه است……..!!؟؟؟پس اون وقت از دیدگاه شما مادرانه هم برنامه ی جالبیه…..!!!

 • احسان عزیز هم اجرا هم تیپت عالیه.دوستت داریم

 • سلام
  احسان جان اجرات خیلی با حاله
  راستش من قبلا اصلا ازت خوشم نمی اومد ولی الان کاملا نظرم برگشته و خیلی دوست دارم
  راستی لباسات خیلی بهت میاد
  قربونت……………………

 • إز آریا پیکس می خوام عکس هاى جدید ترى إز شهنام شهابی بداره هامسون خیلی قدیمی هستن

  • سریال بسیارقشنگی ست لطف کنیدسی دی ان بیرون اید ممنون

  • کشکی بزارن دلم واسش خیلی خیلی تنگ شده………..

 • نمیدونم چجوریه ک ماه عسل فقط با احسان خوبه

 • راستی آقا احسان شما چند دست کتو شلوار داری؟!

  • مال احسان نیست همشون مال شبکه ۳هست

  • ن عزیزم همش مال خودشه!!!!مطمئنم….تو خیلی از همایشای ک میره همین کت و شلواراشو میپوشه!!!!

 • زشته بابا،احسان یعنی چی؟ مگه پسر خالتونه؟؟!!
  احسان جون دستت درد نکنه، اجرات فوق العادست، علی ضیا ب درد همون گزینه جوان میخوره، سعی کن سالای دیگه هم خودت بیای،فقط خواهشن تو پوشیدن لباسات دقت کن،ماهت عسل، یا حق……

 • هرسال بهتر از پارسال با اجرای بهترین مجری خوبمون احسان
  خوشگل خوش تیپ خوش سیرت باوقار و بامتانت و مسلط به اجرا
  احسنت ………..

 • احسان بهترین مجری ایرانیه. خیلی خوشحالم که امسال ماه عسل رو احسان اجرا میکنه

 • ماه عسل بی احسان معنا نداره عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

 • برنامه ماه عسل بدون احسان معنا نداره نظر من تنها نیست همه میگن

 • با سلام ماه عسل برنامه بسیار خوب و جذابی است و امیدوارم خدا به همه دست اندر کاران این برنامه سلامتی بدهد مشکلات اونها را می بینی یادت میره مشکلت چیه

 • خوشحالم که برای نجات ماه عسل دوباره اومدید….تک ستاره اجرا احسان علیخانی.

 • سلام خسته نباشی طاعات عبادات قبول حق اقای علیخانی تشکرفراوان دارم ازبرنامه ماه عسل هرشب نگاه میکنم وهمراه اشک انشالله هرسال ببینمتون توبرنامه ماه عسل وحرف اخردوستتون دارم زیاد

 • به نظرم کمی یه جوریه ولی خوب اجراش خوبه .اون شلوارپیازی رنگش خیییییییییلی باحال بود.

 • سلام

 • سلام راست میگن هرکسی رابهر کاری ساختن اقا احسان واقعا حظ میکنم اجراهای بی نقصتومیبینم افرین که نه هزار افرین داری خیلی مسلطی به اجرات امیدوارم موفق باشی من وهمسرم همیشه ماه عسلتومیبینیم

 • سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام به همه ی آریایی ها
  بدون شک احسان علیخانی بهترین مجری ایران و برنامش بهترین برنامه رمضونیه
  از صمیم قلب احسان جان دوست داریم
  و قلب ما و احساس ما و صد البته دعای ما پشت سر خودت،برنامت،عوامل دیده نشده و زحمت کشت همواره هست
  ممنونم از زحمات همه ماه عسلیا…
  یاعلی

 • آقا احسان میشه انقدر لبه ى مبل نشینى
  انگار دارى میفتى”
  مبله شکست آخه”
  کت و شلوارتو باهم ست کن آخه این چه تیپیه پسررررر؟؟؟؟؟

  • راحله جون بی انصافی نباشه تیپش خوبه هاااااا

 • من احسانو خیلی دوس دارم ماه عسل پارسال بدون احسان بد بود ن این ک علی بد باشه ولی هرکسی برنامه خودش را اجرا کنه بهتره .احسان جون خیییییییییلی میخامت.

 • جدا شدن دوقلوها برام خیلی خوشحال کننده بود

 • داداش احسانم عسل ماه عسله من که پای برنامه میخکوب میشم واقعا حرفاش
  روم تاثیرمیذاره وقتی که از خدامیګه امیدوارم این همه نظرات روبخونه وبدونه چقدر
  برامون ارزشمنده تنش سالم خداقوت دادش احسان ګلم دوست دارمممممممممممم

 • احسان یک خلقت باااااااااااااااااااااااااااااااااورنکردنی درجهان است خدایاشکر

  • به خدااااا همون جوریه

 • با تشکر از اجرای بسیار خوبتون از دکور برنامه خوشم نیامد خیلی غمگینه

 • واااااای که احسان هم تو زیبایی هم تو اجرا لنگه نداره .خدا بعضی بنده هاش رو جوری میافرینه که اصلا نمیشه یه نقص درونش پیدا کرد. من که واقعا عاشقشم .خیییییلی دوستش دارم .یک ماه به تمام معناست.فقط هم ماه میتونه ماهمون رو عسل کنه که اون ماه احسانه .قربونشششش برم خیلی نازه.تازه از نزدیک که ببینیش صدبرابر خوشگلترو با ادبتر و جیگرتره.الهی فداش بشم.

  • ماه احسان رو خوب اومدی……. شما از نزدیک دیدیشون؟؟؟

 • شکییییییی نیس دراین که بهترین مجر ی جهان احسان علیخانی هستش…واینکه ماهمون فقط فقط باداداش احسانم که عسل میشه…همین…بگین…خبببب

  • خب !هه هه هه هه

 • ببین ولوله، اول اینکه شما این عکسا رواز کجا دانلود کردین ،حتمایااز سایت ماه عسل یا سایت قبیله،به هر حال ماه عسل بعداز گذشتن از نه روز داره کم کم جامیافته ،از دکور ساخته شده توسالن رو بگیر تا پیامک هایی که هر روزه که انتقاد هاوپیشنهادهایی رو گوشزد میکنه.راستی امسال هر کی اومده یه چیز به آقای علیخانی گفته ،از تعریف کردن ازش تاحالشو گرفتن ،راستی یک تشکر از ایشون که به نطر مخاطبشاش اهمیت میده براشون مهمه اجرای آن نطرات تا جایی که ممکنه توبرنامه اعمال میشه،برا همتون تودهه مغفرت آرزوی عاقبت به خیری دارم.راستی ولوله جواب کامنتا یادت نره…

 • ماه رمضون بدون احسان اصلا صفا نداره

 • اجرااینههههههههههههههههههههههههه

 • کارخوبی بودبوسیدن عماراخربرنامه من فکرنمیکردم این کاروبکنه.قشنگ بود

 • مجریه خوبیه ,من که دوسش دارم ولی خیلی حرف میزنه

 • سلام با تشکر از آقای علیخانی وهمکارانشان باید بگویم امسال با وجود احسان علیخانی یک ماه عسل توپی داریم ولی برخلاف مجریه توانمند وشیطونتون دکور برنامتون خیلی بی روح وسرد هستش از گروه توانمند ماه عسلیها بیشتر از این توقع داریم.میسی

 • من یه خواهشه دیگه ای هم دارم کهههه سال های بعدی هم از احسانن برای اجرا استفاده کنین با تشکرررررر از جناب علیخانی

 • سلام ماه عسل فقط با اجرای اقای علیخانی خوبه ممنون از دکور خوشگلتون یاعلیییییییی ماهتون عسل

 • دوستون دارم زیاددددد الهییی که خوشتون بیادددددد ماه عسل با احسان فقط خوبه این حرفو خیلیااا زدن درسته تکراریه ولی دلم نیومد نگم

 • سلام من ماه عسلو فقط با وجود احسان نگاه میکنم چون خدایی فقط ماه عسل با احسان خوبه ممنونم از دکورتون اقای علیخانییییییییییی

 • به نام خالق هستی
  از تک تک دوستان در این برنامه و از همه زحماتشون متشکرم
  برنامه خیلی خوبیه بخصوص با مجری توانمندی که داره
  میشه ایمیل آقای علیخانی رو داشت

  • اگه بشه ایمیلشو داشت عالی میشه

  • نه بابا

 • فقط و فقط و فقط وفقط علی ضیا ماه عسل بدون اون اصلا دیدن نداره.

 • عالیه ماه عسلی که احسان اجرا کنه عالیه

 • احسان علیخانی مجریه خیلی خوبیه…هرچی باشه ازعلی ضیا که تازه اومده بهتره

 • خیلی برنامه ی توپیه.مجریشم که نگو.احسان خیلی مجری خوبیه البته اگه هر سال خودش باشه و مثل اونسال علی ضیا نیاد چون زیاد ار علی ضیا خوشم نمیاد میگم.اما اصلا قست توهین ندارما.این فقط نظر شخصی منه.

 • اون حرفی که اقای علیخانی درباره کار خانوم ها زدندخیلی منطقی بود.ممنون

 • از همه ی زحمتکشای ماه عسل۹۲ نهایت تشکر رو دارم… علاوه بر آقای علیخانی افراد زیادی برای این برنامه تلاش می کنن که یه ماه عسل عالی تقدیم مردم کنند

 • از خودش خوشم نمیاد، ولی تیپاشو دوست دارم ، خوش استیل هستش.

 • هرچقدر از این برنامه و مجریه بسیار خوبش احسان علیخانی تعریف کنم بازم کمه تا اینجا همه ی قسمتاش عالی بود احسان جون همیشه برات آرزوی موفقیت میکنم یه دونه اییییی

 • من عاشقششم فقط و فقط ماهمون با احسان عسل میشه مثل همیشه امسال هم گل کاشته خدا ر شکر که همه برنامشو و خود احسان رو دوست دارن خدار شکر که ماه عسل به دست صاحبش رسد با احسان زندگی رو بیشتر دوست دارم دوستون دارم به اندازه قدمت ایران ماهتون عسل یا علی۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 • سلام،کاش عکس عمار و خواهرش رو هم میذاشتى،خیلى خوشم اومد احسان باهاش روبوسى کرد، بعد عماره اشکاش و پاک کرد”دلم براشون سوخت،ایشاالله همشون به آرزوهاشون برسن،
  آریا شبکه ۵جشن رمضان هرشب بازیگرا رو میاره امشب هم سام درخشانى رو آورده بود عکساى اونارو هم بى زحمت بزار(التماس دعا)

 • تو بهترینی!!بزار هرکی هرچی میخواد بگه…مهم اینه ک محبوب قلب منی!!منی ک از پیام بازرگانی حالم بهم میخوره از نیم ساعت قبل برنامت تلویزیون روشن میکنم ک حتی پیام بازرگانی قبل برنامتو ببینم!!!!عسل ماه عسلی اینو هیچ وقت یادم نمیره!!!!
  شمام یادتون نره….!! ماه مون عسل با عسل ماه عسل!!!!

 • فقط یه خواهشی داشتم از آریاپیکس!لطفا تا آخر ماه رمضون ازهمه قسمتهای برنامه عکس بذارید که مایه یادگاری ازمهمونا داشته باشیم!

 • یه شومن درجه یک!امیدوارم تا صدسالگیمون ماه عسلو با احسان ببینیم!بگید آمین!

  • آمیییییین آمیییین

 • دوست دارم احسان جون بخدا ماهی فدای اون خندهات وتیپت

 • به نظر ما علی ضیا خوبه ولی برای نیمروز و ویتامین ث نه برای ماه عسسسسسسل

  احسان عاششششششششششقتیم

 • برنامش عالیه واقعا همه قسمتاش خوبه ،تیتراز اولشم که فوق العادست با صدای فرزاد فرزین
  و واقعا منم ماه رمضونم با این برنامه معنا پیدا میکنه و بهشون تبریک میگم واسه سلیقه و اجرا و برنامه جذابشون
  در ضمن به نظر من کت مشکیه و سرمیه از بقیه بهترند

 • بیست علیخانی خوب بلده .اگه علیخانی این رمضان نمی اومد من ماه عسل نگاه نمی کردم.

 • سلام نماز و روزه هاتون قبول باشه من عاشق اجرای احسان هستم و ۱۸ سالمه امیدوارم همیشه سلامت باشی احسان جان.اجرات عالیه و حرف نداری…..موفق باشی…….

 • یه احسان و یه ماه رمضون! اصلا ماه رمضون بی احسان علیخانی معنی ندارههههههه!!!
  یـــــــــــــــــــــه دونه ای احســـــــــــــــان…….

 • بی نظیری داداش احسانم…خداتوروهمیشه برای ما وهمه ی ماه عسلی هاحفظ کنه…درودبه مامان وبابا گلت که پسرگلی مثل توتربیت کردن خدا برات حفظشون کنه…ماه عسلتم که بی نظیرترازهرساله.ممنونم ازت داداشی…

 • علی ضیا یه چیز دیگست ولی اجرای ماه عسل احسان یه کوچولو بهتره!!!!!

  • یه کوچولو نه خییییییییییییییییییییییییییلی بهتره…!

 • اجرای اقای علیخانی واقعا خوبه ممنون بابت عکس ها ولی واسه اینکه مردم دوسش دارن میگن مغرور نیست منم نمیگم هست ولی من یه بار ایشونو تو ولیعصر دیدم فقط یه سلام خشک و خالی با غرور فراوان کردن ایشون بازم ممنون از برنامه خوبش

 • ازش بدم میاد

 • مرسی عالی بود

 • خداروشکرماه عسلمون بااحسان جان عسل ترشد اگه بدونی چقدرحرفات تاثیرگذاره
  وبه دل میشینه من که میخکوب میشم پاحرفات ای کاش بیشترتوتلوزیون ببینیمت
  امیدوارم نظرات روبخونی وبرات آرزومیکنم نتیجه زحماتی که میکشی روببینی
  دمت گرمممممممممممممممممم داداش احسان گلممممممممممم

 • احسان تکه به خدا کارش حرف نداره من که میخکوب میشم پای حرفاش
  منم بااون قسمتی که مبین بودموافقم خیلی خوب بود
  داداش احسانم یه دونه باشی امیدوارم نتیجه زحماتت رو ببینی
  موفق باشیییییییییییییییییییییی

 • مپل همیشه عالی هستی احسان جان.من که پارسال اصلا ندیدم

 • هرچقدر از این برنامه و مجریه بسیار خوبش احسان علیخانی تعریف کنم بازم کمه تا اینجا همه ی قسمتاش عالی بود احسان جون همیشه برات آرزوی موفقیت میکنم یه دونه ایییییی

 • خدا برامون حفظش کنه…

 • عالی.عالی.عالی.همیشه تکه برنامش چون سلیقش تکه

 • عاشق خنده هات هستم خیلی دوست دارم داداش جونم

  • کاملا باهات موافقم … خیلی قشنگ می خنده …

 • احسان فوق العـــــــــــــــادس

 • بی تو هییییییییییییییییچ برنامه ای دیدن نداره… نبود تو تو تلویزون یعنی تموم شدن عمر این رسانه…فقط ب عشق برنامه تو تلویزینو روشن میکنم….فقط ب عشق تو روزه میگیرم….دیگه امکان نداره مثل تو از مادر زاده بشه!!
  اینو قبلام گفتم و اگه لازم باشه هزااااااااااااااااااااااااااااازاران هزار بار دیگم میگم….(عسل ماه عسل احسانه…فقط احسان علیخانی اینو هیچ وقت هیچکس یادش نره!!)
  اینو اویزه گوشتون کنین!!!!

 • اجرای احسان رقیب نداره

 • اقا احسان کارت عالیه …من که ماه عسل نبینم ماه رمضونم یه چیزیش کمه ….فقط علیخانیییییییییییییی با مهمان های بیستش

  • سلام مینا جوووووووون بانظرتون موافقم رمضون بی علیخانی نمیشه.

  • نمیشه نمیشه……..!

 • عالی بود حرف نداشت!!!!!
  واقعا حال من خوب شده! یه حس وحال دیگه ای گرفتم!!
  دمشون گرم آقای علیخانی!!
  خسته نباشن…

 • چقد خوبه ماه عسل به صاحبش رسید درواقع حق ب حقدار رسید

 • دیوونش بودم با این عکسا دیونه تر شدم.اریا جان ممنونم

 • کارت عااااااااااااااااااااااااااااااااالیه
  دمت گرم احسان جونم……………………………………..

 • سلام اجرای احسان عالیه امیدوارم همیشه درتلویزیون ببینیمیش

 • سلام اجرای احسان عالیه خیلی بیسته

 • سلام دوستان.وقع احسان طرفدار داره خیلی زیاد ماشال…!!!اون برنامه که پسره مبین رو دزدیه بودن عالی بود عالی بود.شبکه ۳وایییییییییییییییییییییییییییییی عالیه عشقمه شب نبینم خوابم نمیبره خیلی دوسشون دارم .ایول جواد افشار.دکترسلطانی خانم لعیا زنگه.وهستی جون للطفا عکس بازیگرای زن رو هم بزارید راجب چت روم پس ورودش کجاست؟؟؟؟؟مادرانه ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰دوست دارم دوستان من یک آرزو دارم اون هم اینه که بازیگر شم.یاعلی برام دعا کنیدیکی از دوستام بازیگر شده .اسمش معصومه غلامی.

 • عاششششششششششششقشم…اجراش عالللللللللللللللللیه…
  مرسسسسسسسسسسسسی اریاجوووووون