شهرزاد فصل سوم قسمت سوم

بیوگرافی پوریا پورسرخ و همسرش +ازدواج , عکسها و گفتگو

پوریا پورسرخ

بیوگرافی و زندگینامه

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 تیرماه 1356 در منطقه جردن تهران می باشد و هم اکنون 40 سال سن دارد و صالتا تهرانی می باشد.

پوریا فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد . مادر وی معلم زبان می باشد و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

تحصیلات : وی که دکترای فیزیولوژی گیاهی است؛ قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی ازجمله دنیای جوانان مشغول به‌ کار بود و هم زمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می‌کرد.

شروع بازیگری : او پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی صورت گرفت برای بازی درمجموعه‌های ساخت ایشان “فرار بزرگ و وفا” دعوت شد که به عنوان چهره‌ای جدید مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد. وی توانست با بازی در سریال وفا در سال 85 به خوبی شناخته شود.

ازدواج و همسرش

پوریا پورسرخ تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد .

مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال دیگری این اتفاق را در زندگی ام تجربه خواهم کرد

قطعا به آن فکر مز کنم و ایده‌ آل‌ های خودم را دارم ولی تا زمانی که پیش نیاید، لزومی نمی بینم که راجع‌ به آن صحبت کنم و حواشی رسانه‌ ای برای خودم ایجاد کنم چون زمانی که این اتفاق بیفتد، همه متوجه خواهند شد . وی در یکی از گفتگو های خود در خصوص شایعات و عکسهایی که از وی در مراسمات و برنامه مختلف منتسب به همسر وی منتشر شده  گفته اگر ازدواج کنم ختما آن را اعلام میکنم و ترسی ندارم مگر از دیوار مردم بالا رفتم .

همسر پوریا پورسرخ

عکسی از پوریا پورسرخ در کنار مهراوه شریفی نیا و بهرنگ علوی در جشنواره خارجی اسپانیا

اینستاگرام پوریا پورسرخ : Instagram / pouriapoursorkh

پوریا پورسرخ

درباره پوریا پورسرخ

در کودکی بسیار شر و شیطان بوده؛ البته درس هایش عالی بوده است و به همین خاطر به سادگی وارد دانشگاه شد. او برخلاف عقیده والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد . علاقه زیاد او نسبت به رشته تحصیلی اش آنقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد . حتی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج ازکشور رفت و هم زمان به تحصیل هم ادامه داد .

به خاطر شغل پدرش دوران دبستان را در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی بوده است . در دوران راهنمایی در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز گذرانده که در اخرین سال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است . دوران فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز هم با رتبه سوم ، فارغ التحصیل شد . در حال حاضر شغل دوم ایشان طراحی فضای سبز می باشد.

پوریا پورسرخ در رشته رزمی تکواندو کمربند مشکی دارد.


مصاحبه و گفتگو با پوریا پورسرخ

ورود شما به دنیای بازیگری چطور اتفاق افتاد؟

خیلی سال پیش، کلاس کارگردانی آقای لطیفی می رفتم. آنجا آشنایی شکل گرفت و بعد هم با ایشان در تماس بودم. تا اینکه یک روز زنگ زدند که بیا سر کاری که اسمش «فرار بزرگ» بود. اول قرار بود دستیار آقای لطیفی باشم. به طور کاملا خودجوش بازیگر نقشی که من بعداد آن را بازی کردم، نمی دانم به چه دلیل نیامد و گروه بازیگری در کل شخم خورد. ناگهان قسمت شد و من بازی کردم. آقای لطیفی در ذهنش ماند و فکر می کنم یکی دو سال بعد، قصه «وفا» پیش آمد و بخت به من رو کرد.

از دوران جوانی و نوجوانی پیگیر جدی سینما بودید؟

اصلا و ابدا. گره خوردن زلفم با این مقوله سینما و هنر هفتم تقریبا از وقتی شد که من خیلی قضا و قدری کلاس های بازیگری آقای امین تارخ رفتم. قبل از آن خیلی برایم سینما چیزی نبود که پیگیر باشم و سرگرمی مورد علاقه ام باشد. به مرور این اتفاق افتاد. یادم هست در دورانی برای اینکه از مدرسه فرار کنیم، ترجیح می دادیم همه جا از جمله سینما و فوتبال برویم جز مدرسه. من فیلم های مهم و شاخص تاریخ سینما را در سینما می دیدم. «مادر» مرحوم علی حاتمی را با اینکه بچه بودم، رفتم در سینما دیدم. یا «آژانس شیشه ای» ابراهیم حاتمی کیا.

یادم هست بلیت فیلم «قرمز» فریدون جیرانی را داشتم و همزمان همان روز استقلال با پاس بازی داشت. بلیت ها را به دوستم دادم و رفتم بازی استقلال را دیدم. بعد تعریف «قرمز» را زیاد شنیدم و آن بازی هم از بخت بد من بدون گل تمام شد!

دوران نوجوانی و جوانی چطور گذشت؟

(چند نفر می آیند برای گرفتن عکس و امضا. «باید اجازه بدین کارم تموم شه. نمی خواین که قطع کنم مصاحبه رو؟» عکس را می گیرند و می روند. «گرفتی آخر، ها؟ راضی ام ازت!»)

من هم مثل هر آدم دیگر، دوران نوجوانی ام را در جامعه ای گذراندم که بالاخره تازه از جنگ درآمده بود. بچه تر که بودم شاید سینما خیلی انگیزه ام نبود. آن زمان پنجشنبه و جمعه تفریح خانواده ها، سینمارفتن بود. یادم هست فیلم «پدربزرگ» آقای قاری زاده را در شرایطی که دورتادور سینمای میدان ولیعصر صف بود، دیدم.

بالاخره من هم تحت تاثیر فضای آن دوران و استرس هایش بودم. می توانم بگویم با کمی روحیه پرهراس نسبت به آینده. در مدرسه پرشور و شر بودم ولی بی ادب نبودم. فقط صبح ها دیر مدرسه می رفتم. در دانشگاه هم هر امتحانی ساعت های 10 و 12 بود، نتیجه اش بهتر از امتحان ساعت 8 می شد. چون ویندوزم اول صبح بالا نمی آید. هیچ وقت آن نوع شیطنت که نزدیک بشود به بی ادبی نداشتم. مادرم فرهنگی بود و خیلی سختگیری می کرد. همین الان هم مسائلی را رعایت می کنم که شاید همان ها جلوی پیشرفتم را می گیرد.

برسیم به نقطه عطف که «وفا» بود

خیلی اتفاقی قسمت من شد. آقای لطیفی بعد از دو سال زنگ زد. در این دو سال، نه اینکه دوست نداشته باشم، سر برخی پروژه ها رفتم و به دلایلی نشد. این پشت خط ماندن ها را خیلی بچه ها دارند و دنبال راهی هستند که داخل بیایند. برای من هم بود. جالب است که بعدها خیلی از کارگردانان که به من اعتماد نداشتند الان برای نقش اصلی دنبالم می آیند… آنها من را به یاد ندارند ولی من خوب رفتارهای آنها را حفظ هستم و این جالبه… البته اینکه می گویند طرف پول داده و توی سینما آمده است.

من در مورد خودم نشنیدم بگویند اما وقتی درباره همه می گویند لابد پشت سر من هم هست. اصولا ما آدم ها برای پیشرفت های دیگران دلایل ماورایی عجیب و غریب می سازیم. «وفا» به نظرم خیلی اتفاقی پیش آمد. آقای لطیفی اصرار داشت بازیگر تازه کار بیاورد. برخلاف میل تهیه کننده که دنبال اسم های خیلی بزرگ بود. «وفا» را هر کسی بازی می کرد، بلیتش برده بود. من خوش شانس بودم چون خوش ذات هستم و به این اعتقاد دارم. «وفا» برای من پیش آمد و خوشحال هستم که پیش آمد و هنوز که هنوز است، دارم نانش را می خورم.

خیلی ها با دیدن شخصیت ژوبین در «وفا» یاد محمدرضا فروتن افتادند و معتقد بودند بازیگری در قد و قواره او دارد می آید و می تواند آینده درخشان تر هم داشته باشد.

آن زمان بازیگرانی بودند که نسل جوان تر دوست شان داشتند. نظر من است اما به عنوان یک مخاطب، آن دوران خیلی فیلم های قشنگ تر ساخته می شد با اینکه الان اصرار داریم بگوییم چقدر فیلم هایمان جذاب است. البته جالب هم هست؛ بالاخره تخیل به سینما رنگ می دهد و این تخیل چند سال است از سینمای ما گرفته شده است. فیلمسازان بیش از حد به سمت واقعیت می روند. من هوادار مریض «بازی تاج و تخت» هستم و آن تخیل را در سینما دوست دارم.

درباره بازیگران آن نسل بالاخره داشتند کارشان را می کردند. آقای فروتن هم از آن دسته بود. هر کدام از ما جای خودمان را داریم. البته نسل ما کمی هم بدشانس بود. برخی مطبوعات عامه پسند، کار را خراب کردند. حتی اگر هم می خواستم درباره بعضی مسائل مثل غذا و رنگ مورد علاقه ام حرف بزنم، مدرک تحصیلی ام اجازه نمی داد. هر چند الان در آستانه 40 سالگی احساس می کنم مسائل دیگر برایم مهم تر از تعداد فالوئر، لایک فروش فیلم و اینهاست.

طبعا وقتی فیلم و سریال شما موفق می شود تعداد هواداران هم بالاتر می رود این خودش یک امتیاز است.

البته هست اما دست و پا زدن و گدایی کردن برای بالابردن تعداد مخاطب و فالوئر را نمی پسندم. می دانیم که خیلی از بچه هایمان اینطور هستندو شاید خود من هم باشم. می دانیم طرف یک آدم دیگر است اما می خواهد یک فلورانس نایتینگل از خودش جلوی مردم درست کند که همه بگویند وای این چقدر ماه است.

در برنامه آقای مهران مدیری نازنین که به شدت قبول و دوستش دارم، هم گفتم تمام تلاشم را می کنم قضاوت نکنم و اینطور نباشم. نمی گویم دوست داشته شدن برایم مهم نیست. قطعا هر آدمی محبت دیدن را دوست دارد. بالاخره هر کسی نظر خودش را می گوید و مشکلی نیست. من این جنگ برای به دست آوردن را دوست ندارم و نمی پسندم.

(یکی از متصدیان کافه، میکروفن را تنظیم و کیفیت صدا را آزمایش می کند. آقا کنسرته؟ روی ماهت رومی بوسم. از نظر من صدا خوبه آقا!)

شما از معدود بازیگرانی هستید که تحصیل را تا مقطع دکترا دنبال کرده اید، پشتکار دارید و در سینما و تلویزیون موفق بوده اید. ضمن اینکه کوتاه نمی آیید و زیر بار حرف زور نمی روید.

البته زور هم به کسی نمی گویم. می گویم همانقدر که او محترم است، من با رفتارم به بقیه نشان دهم، تا اینجایش خوب است. یکی از مسائلی که همیشه به آن افتخارکرده ام، این است که تا به حال نشده با کارگردان و تهیه کننده ای، کار کنم و کار بعدی دعوت نشوم. این یک نشانی است که می گوید من کارم را بلدم. به بقیه احترام می گذارم، کم فروشی نمی کنم. دیر نمی آیم. زود نمی روم. سر صحنه خواب آلود نیستم.

در تمام این سال ها بزرگترین آفتی که دیده ام همکارانی بودند که چون نظم پذیر نبوده اند، می گفتند پروژه را با آنها هماهنگ کنید. پوریا خودی است! این اتفاق می افتد. عملا باج دادن به بی نظمی و بی احترامی… در تمام این سال ها یکسری آدم در سینما جمع می شدند و می گفتند آقا هرکسی مثل ما فکر نمی کند و در طیف ما نیست، سعی می کردند طردش کنند. این آدم ها در سینما ریشه دوانده و قوی شده اند. قدرت زیادی دارند…

همان آدم ها چند سال پیش محمدرضا شریفی نیا را می کوبیدند که خیلی قدرت داشت و اعمال نظر می کرد اما وقتی توپ زیر پای خودشان است، همین کار را به شدیدترین وضع می کنند. یک جمله چند روز پیش خواندم و خیلی دوستش داشتم. نوشته بود «جوری زندگی کن که اگر همه مثل تو زندگی کردند، دنیا گلستان شود.» من اگر بتوانم، این را اندازه خودم رعایت می کنم.

همه داریم از بی احترامی ها در فضای مجازی یا ترافیک می نالیم. راه حل هایی هم که پیدا می کنیم، خنده دار است. بیلبورد می زنند «تک سرنشین خیر، شهر گل و بلبل» قربان شکلت بروم، دو تا تاکسی را نمی توانی مدیریت کنی که من بتوانم با تاکسی بروم. آن شعار برای شهرهایی است که سیستم حمل و نقل عمومی شان، زیرساخت و هزار مسئله دیگرشان درست است. در این مملکت تنها اتفاقی که هر روز می افتد، اختلاس است که همه هم نسبت به آن بی تفاوت شده اند.

اتفاق هایی که اگر در هر کشور دیگر بیفتد، بحران می شود. برای ما در نهایت چند لطیفه تلگرامی است تا یکی دو هفته بعد که فراموش بشود و برویم سراغ موضوع بعد و نفر بعد. چه بیچاره کسانی که این وسط قربانی می شوند تا حواس ها پرت شود. مثال بارزش بیچاره مهدی رحمتی. خیلی خنده دار است. چون من خودم در شرایط مشابه گیر کردم می گویم یا عکس گرفتن با یک خانم بی حجاب جرم است یا نیست. اگر است، چرا با افرادی که بارها خارج از کشور عکس می گیرند و خیلی راحت هم پخش می شود، برخورد نمی شود؟ از بازیگر و خواننده تا سیاسیون و فوتبالیست… چرا تاحالا جرم نبود؟ به یکی گیر می دهند و آن یکی نه. چرا؟

من معتقدم وقتی مادایره جرم را این همه وسیع می کنیم، اتفاق می افتد که خود قوه قضاییه هم به زیادشدن پرونده ها معترض می شود. نکته جالب این است که هرچه جر از نظر اجتماعی، کمتر آسیب بزند، بزرگ تر می شود.

دو کار اول شما که خیلی اتفاقی بود. بازیگری از چه زمانی برایتان جدی شد؟

مدتی است سریالی کار می کنیم به نام «پیکسل» درباره چند بازیگر که درگیر قتل می شوند. چون واقعا نمی توانیم سراغ هیچ شغل و حرفه دیگر برویم. من نمی گویم آدم بامطالعه هستم و اصلا زمان مطالعه آزاد ندارم. این جدی شدن از همان دوران بود. اگر آمدم که بمانم سعی کردم مقداری جدی تر باشم. خیلی نقدها را از منتقدهای خوب خواندم که وقتی درباره دوستانشان نمی نویسند، خیلی خوب می نویسند.

ما الان بازیگری داریم با کلی فیلم و بازی شکست خورده که درباه فیلم های شکست خورده اش یک خط نقد پیدا نمی کنی. من با عینک منتقدان فیلم ها را شروع به دیدن کردم. کمی سعی کردم مطالعه را جدی بگیرم. مسئله ای هم هست. تو به عنوان بازیگر نمی توانی در فیلمی بازی کنی که دوست داری. در ایران چند سال مد شده اگر دو تا جلد خورده و کمی هم خوش قیافه بودی، این یعنی بی استعداد هستی. من را تقدیر تا اینجا آورده و از کارنامه ای که دارم، راضی ام؛ جز دو سه فیلم.

پس برسیم به «روز سوم» و «عیار 14» که ورود جدی شما به سینما بود.

«روز سوم» که خیلی اتفاق جالبی بود و هنوز هم دوستش دارم. اتفاق بدی که افتاد من دراین فیلم چند سال زود بازی کردم. این نظر برخی دوستان است که در سینما دارم. اگر سه چهار سال بعد بازی می کردم، خیلی ها راحت تر می پذیرفتند. ولی نه برای کسی که چند ماه قبل «وفا» را داشته و روی جلد مجله هایی رفته که موردپسند خیلی ها از جمله خود من نبود.

در «روز سوم» نامزد دریافت جایزه از جشنواره شدید…

و همان پدرم را درآورد! به خاطر اینکه خیلی ها نقش را در حد قد و قواره من نمی دانستند. تاریخ را که نمی توان نادیده گرفت. استدلال آن دوستانم را که گفتند زود بازی کرده ام قبول دارم. یعنی اگر من دو سه سال بعد این نقش را بازی کرده بودم، می پذیرفتند. همه می گفتند بابا اینکه تا سه ماه پیش کسی او را نمی شناخت وروی جله مجله های عامه پسند بود. بالاخره حساسیت برانگیز می شود که شد. این میان چوب عقده بعضی ها را خوردم.

چرا رفتن روی جلد این مجله ها را می پذیرفتید؟

آن موقع این ابزار امروزی نبود که بیایند و نظرشان را درباره تو بنویسند. به ضرب و زور شماره تلفن تو را پیدا می کردند و پیامک می فرستادند Azzzzzzzzzzzizam با 11 تا z. چند روز بعد عزیزم می شد با پنج z. بعد عزیزم معمولی و چند روز دیگر می نوشتند «تو فکر کردی کی هستی که جواب ما رو نمی دی؟ خوبه فقط یه دست لباس داری!»

این خیلی برای من تکرار شد. من هم دنبال این بودم که بگویم به خدا من فقط یک بار عکاسی کردم و چند جا کار شد. بعد مد شد. مهدی سلوکی با «نرگس»، حامد کمیلی با سریال خوب «اغما». من همان سال با باران کوثری «صاحبدلان» را بازی کردم. اولش کار گارد داشت و می گفت یعنی چه که یکسره روی جلد این تیپ مجله ها هستی. یک روز عذرخواهی کرد و گفت الان می فهمم که دست خود بازیگر نیست. او این شهامت و درک را داشت که خیلی ها خودشان را به نفهمیدن این مطلب می زدند… کار می کشد ناگهان از این مجله به آن مجله. آن اتفاق دارد الان در اینترنت می افتد.

(دخترکی کوچولو از کنار میز می گذرد؛ «چقدر خوشگلی تو قرتی. من عاشق دختر بچه ام!».

من «وفا»، «صاحبدالان» و «روز سوم» را با آقای لطیفی کار کردم و با پررویی دارم این را می گویم چیزهایی که به نظرم از روز روشن تر است. در سه کار کاملا موفق هت تریک کردم. چنان فشاری یک دفعه وارد شد به ویژه به آقای لطیفی که جالب است ما از سال 85 دیگر با هم کار نکردیم تا همین چند ماه پیش که «پیکسل» شروع شد. همین الان دقتی کنید می بینید حتی ترکیب بازیگران خیلی از مجموعه ها هم تکراری است اما خدا نکند بخواهند به موردی پیله کنند.

پوریا پورسرخ از فراز و نشیب دو دهه نقش آفرینی در سینما و تلویزیون می گوید.

معمولا برای بازیگرانی در موقعیت شما که از تلویزیون با چند کار موفق شروع می کنند، بزنگاهی پی می آید که باید برای ادامه در تلویزیون یا ورود به سینما تصمیم بگیرند. برای شما هم این اتفاق افتاد؟

یک سالی آمدم این کار را بکنم اما اصولا تاس من در تلویزیون خوب نشسته است. من در سینما با کارگردانانی کار کردم که هرکدامشان وزنی دارند. هیچ کس هم به اندازه من با کارگردان اول کار نکرده است. با پرویز شهبازی، محمدحسین لطیفی، احمدرضا درویش و عزیزالله حمیدنژاد که جزو شاخص ها هستند.

تصمیم گرفتید بین سینما و تلوزیون در رفت و آمد باشید؟

مدتی است توهم هست که باید از تلویزیون بیرون آمد به نیت رفتن به سینما. من هم آمدم بروم اما دیدم حداقل من اینجوری نبودم و این تفکیک را قائل نیستم. چند روز پیش داشتم با یک بازیگر خیلی خوب و مطرح که دوست من هم هست حرف می زدم. می گفت «پوریا خیلی خوب است که در تلویزیون دیده می شوی و مردم رویکرد مثبت دارند». گفتم یک لحظه لطفا. چه کسی چنین حرفی زده است که الزاما هر کسی می آید، موفق می شود؟ همزمان با سریال «کیمیا» با کمی پس و پیش، خیلی بازیگران که کمتر حاضر به بازی در تلویزیون می شوند آمدند در سریال کار کردند اما هیچ کس ندید من در تلویزیون بیشتر کارهایم دیده شد جز «مرد نقره ای». اگر بخواهم بشمارم، چیزی یادم نمی آید که جزو سریال های پربیننده آن سال نبوده باشد.

چطور شد که از پسر عاشق پیشه «وفا» ناگهان رفتید در «صاحبدلان» نقشی را بازی کردید که به نوعی یادآور کاراکترهای فیلمفارسی بود؟

این یکی از مسائلی بود که خیلی از همکارهای شما آمدند گفتند بابا تو عجب جراتی داری. اگر دیگران بودند شاید چند سال می خوابیدند در آن بستر «وفا» وا از بازی در این نقش نان می خوردند. من به همه آنها این حرف را می زدم که اگر واقعا این برای شما تحسین برانگیز است، چرا این را جایی ننوشتید و فقط به خود من گفتید. این اتفاق اگر برای یک بازیگر دیگر بیفتد که تیم رسانه ای قوی داشته باشد، برجسته اش می کنند.

یادم هست فیلمی به نام «چراغ قرمز» بازی کردم با الناز شاکردوست و رضا شفیعی جم نازنین. ژوکر فیلم من بودم و عشق فیلم شفیعی جم. درواقع در آن فیلم، برعکس شده بود. تجربه خیلی خوبی بود و اتفاقا فروش بالایی داشت. جاهایی هست که کم تجربه ای و اشتباه می کنی و یا در برخی موارد محاسبات اشتباه می شود مثل «آس و پاس».

البته در چند سریال دیگر هم همین راه را رفتید.

شما «کیمیا» را دیدی؟ آنجا نقش من یک دیو بود. یادم هست یک مجله معتبر سینمایی می خواست پرونده بدمن های محبوب سینمای ایران را دربیاورد و سراغ من برای نقشم در «کیمیا» آمده بود. بدمن بود اما محبوب شد. اینهاست که جذاب است. من بازیگری که خیلی از همکارانم می بینند نیستم. به این مافیای داخل سینما و تلویزیون و اینها هم به این شکل قائل نیستم. معتقدم جامعه ما، جامعه ای است که براساس رفاقت و ارتباط کارهایش را پیش می برد.

بهترین دکتر را هم اگر ببری در یک بیمارستان متوسط، بالاخره حمایت نیاز دارد. من می گویم اندازه خودم از جایگاه ی که دارم راضی ام. یک نفر نمی تواند بگوید پایم را گذاشته ام روی شانه هایش برای اینکه بالا بروم. یک همکارم نیست که بگوید این آدم سر فلان کار، ادا و اصول درآورد. هر کسی یک جور زندگی اش را می بیند. شاید اگر یکسری کارها را می کردم الان جایگاهی دیگر داشتم.

کدامیک از نقش های تان را بیشتر دوست دارید؟

به سریال هایم خیلی نمره قبولی می دهم. معتقدم در کشور ما بخش دولتی جاهایی که ورود می کند خیلی قوی تر است. به طور مثال شرایط و امکانات تولید «مختارنامه» را هیچ دفتر سینمایی نمی تواند فراهم کند. وودی آلن، زمانی می گفت این آشغال ها را نریزید دور، بدهید برویم در تلویزیون فیلم درست کنیم. الان دیگر اگر «آنی هال» را بسازد نمی تواند این جمله را بگوید چون کلی سریال خوب دارد ساخته می شود.

 

شما در سینما بعد از «روز سوم» و «عیار 14» کاری نداشتید که چندان به کارنامه تان اضافه کرده باشد.

«رستاخیز» مگر بد بود؟ بهترین بازی من است اما از بخت بد و به دلیل توقیف، کسی هنوز آن را ندیده است. مقداری هم شانس است. قبول کن. من بعد از «رستاخیز» چند کار را رد کردم، به خاطرش خودم را سرزنش نمی کنم. در آستانه 40 سالگی خیلی مسائل مهم تر از سینما دارم که به آنها فکر کنم. وقتی در دورهمی های دوستان سینمایی می بینم همه حرف شان و زندگی شان درباره سینماست که به فلانی زنگ بزنیم در پیش تولید است و این حرفه، شاخ در می آورم. من اگر بروم بنشینم در جمعی ببینم حرف سینماست، به بهانه ای از جمع جدا می شوم. اصلا حوصله اش را ندارم. می گویم سینما بخشی از زندگی من است. بعضی ها زندگی شان قسمتی از سینمایی است که تمام دور و اطرافشان را گرفته است.

پوریا پورسرخ

بازی در «رستاخیز» چطور پیش آمد؟

آقای درویش با هیچ کس تعارف ندارد و به شدت سختگیر است. یادم هست سکانسی داشتیم که ما در لشکر بدمن ها بودیم. پلان ما را گرفتند صحنه مقابل را قرار شد فردا بگیرند منتظر بودیم یک روزه تمام شود اما چند روز طول کشید. لشکر اولیا بودند. از برنامه ریز پرسیدم چرا اینقدر طول کشیده است؟ آقای درویش اینقدر حساسیت داشت و برای همین است که آدم دلش می سوزد بعضی ها ندیده قضاوت می کنند.

درویش می گفت که آن طرف حفص بن عمر (من پسر عمر سعد را بازی می کردم) یاغی تر درآمده و مبادا رجزی که لشکر اولیا می خواند از رجز حفص ضعیف تر شده باشد. برای همین آن بخش چند روز طول کشید. خروجی فیلمی که با این وسواس ها ساخته می شود، فرق می کند تا اینکه من بروم یک فیلم تاریخی بازی کن. هر فیلمی همانقدر که برایش زحمت می کشی می ماند. من خودم از زحمتی که برای «رستاخیز» کشیدم خیلی راضی ام. آقای درویش با احدی تعارف ندارد.

خیلی از کسانی که ما باورمان نمی شد صدایشان دوبله شد. برای من این اتفاق نیفتاد. من آن فیلم و بازی خودم را هم دوست دارم.

پوریا پورسرخ

خیلی شنیده ایم که کسی اگر بازیگر تلویزیون باشد، سینمایی ها دور او را خط می کشند.

متاسفانه این اتفاق هست و برای من هم به نحوی افتاد. بالاخره با خودم که تعارف ندارم. اشتباه های من در سینما نسبت به تلویزیون خیلی بیشتر بود. بی تعارف بگویم در تلویزیون اگر برگردم، «مرد نقره ای» را شاید بازی نکنم. «وفا» را با جان و دل می پذیرم و همچنین «صاحبدلان» در «ساعت شنی» 30 سکانس داشتم ولی عاشق آن هستم. بگذریم که همه نقشم درآمد.

عاشق «مسیر انحرافی» هستم. نمی توانم بگویم سر رقابت با شبکه های دیرگ چه خیانتی کردند. آن کار را مثله کردند و وقتی در آی فیلم پخش شد، تازه همه دیدند. یکی از بهترین کارهایی بود که ما داشیتم. در تلویزیون یک سال مثلا می گویند مثلث عشقی ممنوع است. بعد می بینی یک سریال همزمان جایی دیگر پخش می شود و ذوزنقه عشقی است. چه خبر است؟ اشتباه من در سینما بیشتر بود. در فیلم هایی بازی کردم که اشتباه درآمد و اشتباه از خود من بود. من آقای ابوالفضل پورعرب را خیلی دوست دارم. می گفت پوریا تو خیلی ماخوذ به حیایی. هیچ وقت در رودربایستی کار قبول نکن.

به شرفم قسم 50 درصد کارهایی که من بازی کردم، بهخاطر اصرار طرف مقابل بود. بعضی ها را هم واسطه می کنند و وقتی تو می بازی، می بینی دورت خالی شد. من این بالا سرم آمد. البته موفقیت در بازیگری را مثل یک پازل می دانم. بخشی از آن بخت و اقبال است و بخشی هم ارتباط. یکجا هم می بینی همه را با هم داری اما آن درک را نداری که شانست رو بقاپی… جایگاه بیشتر بچه هایی که در «درباره الی» بودند (جز یکی دو نفر) قبل و بعد از آن فیلم را با هم بررسی کنیم. درباره شایستگی اصلا بحث نمی کنیم.

از جایگاهی که دارم راضی ام به اندازه بهایی که برایش دادم. امیدوارم همه به آن چیزی که دوست دارند برسند و دست از سر همدیگر بردارند. من خودم خیلی فوتبالی بودم. قبل از اینکه با بچه های فوتبال آشنا بشوم، فکر می کردم اینها که الزاما پیراهن یک تیم را می پوشند، اگر برای همسر ندهند، با هم بد هم نیستند. بعضی موقع ها می بینی حتی در یک پست هم نیستند ولی همچنان خوب یکدیگر را نمی خواهند. در سینما هم همین است. یکسری مسائل را باید از خودمان شروع کنیم.

چه شد که در «کیمیا» اینقدر خوب دیده شدید؟

بهترین همکارهای دنیا را در «کیمیا» داشتم و هنوز که هنوز است دلم برای آن تنگ می شود. خیلی گروهمان خوب بود. دروغ نمی گویم و معنی ریاضت کشیدن را نمی فهمم نمی دانم اسمش چیست اما کسی سرصحنه گوشی همراه دست من نمی بیند. کلا شوخ هستم و باید یخم باز شود. احترام می گذارم به همکارانم و اسمش را اصول، نه ریاضت می ذارم. من اصول دارم برای خودم. به همه به یک اندازه احترام می گذارم. کسی معطل من نمی ماند. سوار بر فیلمنامه می آیم! آدمی نیستم که باعث آزار کسی بشوم.

در این میان، گریزی هم به فیلم های طنز زدید.

به طور کلی کار کمدی سلیقه ام نیست اما چند کار کردم که موفق بود؛ از جمله «هرچی خدا بخواد» و «چراغ قرمز». راستش را بگویم من هوادار گروه «پایتخت» و عاشق بازی محسن تنابنده ام. خیلی بامزه اند. من هر کار کمدی بازی می کنم، تهیه کننده، دو روز دیگر من را می خواهد. من نیشم فوق العاده شل است و آنقدر سر صحنه می خندم حتی به چیزهایی که خنده دار نیست. چون من جوک بی مزه هم تعریف کنند، غش می کنم.

یک بار یک تهیه کننده، من را کناری کشید و گفت پسرم، این چیزی که ما به خاطر خنده تو داریم هی عوض می کنیم، اسمش نگاتیو است و کلی هم قیمت دارد. کمی رعایت کن. اما دست خدم نبود. یادم هست یک بار آرش معیریان در رابطه با فیلمی که با او کار کرده بودم با من تماس گرفت و گفت ما دو تا پلان سالم از تو نداریم به خاطر اینکه تو دائما در حال خندیدن بودی.

سریال مورد علاقه شما چیست؟

سریال مورد علاقه ام «بازی تاج و تخت» است. یادم هست شبی ساعت 2 چون از شبکه HBO پخش می شد، زنگمی زدم خانه دوستانم که آن قسمت را برای من ضبط کنند. «برکینگ بد» را شروع کردم و تا اواسط دیدم. سلیقه است دیگر، هنوز تمامش نکرده ام.

نقشی هست که دوست داشتید آن را بازی کنید؟

نقش پورعرب در «نرگس» بی نظیر بود. نامزد ترانه را در «درباره الی» صابر ابر بازی می کرد. خیلی خوب بود و دوست داشتم. کار با اصغر فرهادی را همه دوست دارند.

بازیگر مورد علاقه شما در سینمای ایران کیست؟

مهدی پاکدل را خیلی دوست دارم و تئاترهایش را می پسندم. محسن تنابنده و امیر آقایی را هم دوست دارم. بیشتر همبازی هایم خوب بودند.

حضورتان در شبکه مجازی چگونه است و بیشترین کامنت هایی که دریافت می کنید، چست؟

به کامنت های فضای مجازی دلخوش نیستم. من وبلاگی داشتم که در آن با مخاطبانم در تماس بودم. دو سه سال در کنکور صددرصد آمار قبولی داشتیم. یعنی تمام بچه های ما در دانشگاه قبول می شدند.

در کنار کدام بازیگران احساس راحت تری می کنید؟

رضا کیانیان در «کیمیا» فوق العاده بود. همین طور خانم ها عاطفه رضوی و آزیتا حاجیان و آقای حسن پورشیرازی. من در کل این سینما با دو نفر مشکل دارم در این حد که اگر آنها در یک کار باشند، من نمی روم. البته آنها بی معرفتی کردند و بی خبر به جای من در پروژه ای قرارداد بستند که با من بسته شده بود. من اخلاقم این است؛ یوسف تیموری، کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و خیلی ها می دانند.

تیموری سر کار «هرچی خدا بخواد» قرارداد داشت. به هردلیل هر وقت وعده می کردند نمی رسید برود. زنگ زدم که می خواهم بروم جای تو و به یک شرط می روم؛ اینکه در تلفن، مقابل همه بگویی از تو اجازه گرفتم. «رستاخیز» را قرار بود کامبیز بازی کند، به هر دلیل نشد و من جایش رفتم. ما خودمان باید به هم احترام بگذریم.

حقتان را از سینما گرفته اید؟

کم لطفی هایی شده است. نه می گویم خیلی باسوادم، نه بی سواد. ولی اندازه خودم فیلم می بینم و برای این حرفه وقت می گذارم. به خودنمایی کمتر قائلم. جایگاهم همین بوده و همین هم محصول تمام انتخاب ها، اشتباه ها، تلاش ها و کارهای نکرده است.

پوریا پورسرخ

چقدر فیلم می بینید؟ چقدر کتاب می خوانید؟ رابطه شما با سینمای جهان چطور است؟

درباره کتاب که من بیشتر مطالعه ام، مطالب کاربردی است. زمانی ندارم برای مطالعه و مجبورم مرتبط با رشته درسی ام کتاب بخوانم. کتاب های روانشناسی را هم چون علاقه درام می خوانم ولی اینکه فلان رمان را می توانم راحت بنشینم و بخوانم، صادقانه بگویم فرصت نمی کنم اما درباره فیلم اصولا فیلم بازم و فیلم دوست دارم. بی تعارف بگویم یکسری مسائل را نمی فهمم و اصراری هم ندارم بفهمم. بعضی بچه ها گفتند «کیم کی دوک» خیلی باحال است. من که نفهمیدم. زور که نیست. حال نمی کنم. یا این فیلمساز ترک بود (نوری بیلگه جیلان) خیلی زورکی فیلم هایش را دیدم؛ یک لانگ شات چهارنفری بود که مدام می گفتم الان می رود نمای بسته. نرفت که نرفت. راستش نمی فهمم.

در مورد فعالیت های خیرخواهانه و ایفای نقش به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات در خیریه روشنای امید بگویید.

ببینید حضور برخی در این عرصه تنها خودنمایی است اما این دلیل نمی شود اگر از یک ابزاری بعضی مواقع بد استفاده می شود به حسن آن نگاه نکنی. من با این نیت می روم که حضورم باعث خوشحالی یک نفر بشود شاید یک نفر به خاطرم کمی بیشتر به نیازمندان کمک کند. حضور من در خیریه روشنای امید به عنوان سفیر مبارزه با دخانیات مسئولیت و احساس دین من را به این موضوع بیشتر کرد.

پوریا پورسرخ

ماه رمضان در مهمانی افطار ییس جمهور گویا با ایشان گفت و گوی کوتاهی داشتید؟

شنیده بودم برخلاف روسای قبل آقای روحانی خیلی علاقه ای برای تماشای فیلم ندراند اما برای خوردم هم شگفت انگیز بود که دکتر روحانی گفتند شب ها سریال برادر و نقش منفی من در این سریال را دنبال می کنند.

جایی گفته بودید هرگز در سینما در هیچ نقشی سیگار نمی کشید.

در اینکه دوست دارم به نوعی مخالفتم را با سیگار اعلام کنم، شکی نیست. گفته ام دوست ندارم در سینما سیگار بکشم چون دوست ندارم باعث ترویج آن شوم. من اگر نقش قاتل بازی کنم، یعنی دارم قتل را ترویج می کنم؟ نه قطعا این نیست. دیدی کسی با خودش عهدهای عجیب و غریب می بندد که شاید فقط برای خودش محترم باشد؟ من سال ها می دیدم و غبطه می خوردم که بهترین بازی های همکارانم دیده نشده اما هر موقع نقش عملی بازی می کنند، جایزه می گیرند. ظاهرا یک جیز بامزه شده است. قبول دارم حرفی که دارم می زنم به عنوان بازیگر غیر حرفه ای است. مخالفت با سیگار زکات کاری است که می کنم. می خواهم یک چیزی از من یادگار بماند.

اگر اصغر فرهادی بگوید در فیلم من باید در نقشی بازی کنی که سیگارکشیدن هم لازمه آن است، آیا قبول می کنید؟

صادقانه بگویم باید در شرایط قرار بگیرم تا ببینم چه تصمیمی می گیرم. شکستن این قولی که به خودم داده ام، سخت است؛ یک چیز دلی است. البته شده قنش هایی را به خاطر سیگار کشیدن از دست داده باشم. اگر یادت باشد در سینمای کلاسیک، کلارک گیبل و همفری بوگارت با سیگار، پزهای خوشگل می گرفتند. یادم هست بچه بودم داشتم فیلم «راکی» را می دیدم که داشت با یک دخترک می آمد. با یک دوبله خیلی خیلی خوشگل می گفت ببین اگر سیگاری بکشی، بهت می گویند بدکاره. بعدها فهمیدم بابت این جمله به او جایزه داده اند.

بالاخره عاشق سینما هستید یا خیر؟

عاشق سینما نیستم اما خیلی از آن لذت می برم. صادقانه نیستم. بیشترین لذتی که در زندگی ام می برم از سینماست.

و اما پاسخ های کوتاه

حسین لطیفی: باعث حضور من در سینما شد. هر قراردادی که می بندم به یاد او هستم.

امین تارخ: خیلی دوستش دارم و تا آخر عمر قدردانش هستم. هرجا بود، به نظر من تندیس ایشان را ساخته بودند.

علی دایی: برای اظهارنظر حساب و کتاب ریاضی ندارد. ما بسیار خوشبختیم در زمانه ای زندگی می کنیم که می توانیم با او هم صحبت شویم.

مهدی پاکدل: خوش قلب ترین و بدون عقده ترین دوست و بازیگر. بازی های تئاتری خیلی درخشان دارد.

علی کریمی: پسر بسیار خوب، کله شق و دوست داشتنی.

ناصر حجازی: یک روز استقلال با دالیان بازی داشت و من بچه بودم. برای دیدن مرحوم حجازی رفتم در هتلی که تیم اردو زده بود. در لابی هتل از خانمی پرسیدم ببخشید آقای حجازی کجاست؟ گفت برو هر جا بوی ادکل خوب آمد، همان جا نشسته است. سال ها بعد یک روز به ملاقات آقای حجازی رفتم و او را در شرایطی دیدم که نه خودش می توانست عطر بزند، نه کسی که به دیدنش می رفت.

الهام حمیدی: شریف و نجیب.

ترامپ: من اصلا سیاست نمی فهمم اما هر کجای دنیا می روی، در هر فرودگاهی که آمریکایی ها و انگلیسی می آیند، همه از آنها بدشان می آید. از این نظر، انتخاب ترامپ چندان هم بد نبود. خودشیفتگی ویژه ای دارند بیشتر انگلیسی ها و آمریکایی ها و این عرب های حاشیه خلیج فارس هم چون چند سالی دارند به اینها سرویس می دهند، گرفتار این توهم خودشیفتگی خودباحال بینی شده اند.

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال کیمیا در نقش آرش

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و رضا عطاران

پوریا پورسرخ

جدیدترین عکس پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ علاقه زیادی به بچه های کوچک دارد.

رشته ورزشی پوریا پورسرخ

ماجرای ورزش کردن پوریا سرخ از کجا شروع شد؟

– از بچگی ورزش را دوست داشتم، آن زمان بیشتر فوتبال را دنبال می کردم و به قول معروف فوتبالی بودم اما بعدها چون بدنسازی مد شد، من هم این رشته را دنبال کردم. خلاصه در سن و سال خودم، ورزش های مختلفی را تجربه کردم. راستش را بخواهید از نظر من همه آدم ها برای این که ورزش را شروع کنند باید جلوی آینه با خودشان روراست باشند. برعکس چیزی که فکر می کنید، برای ورزشکار شدن در اول کار به یک بدن قوی و ورزیده و متناسب نیازی ندارید؛ تنها چیزی که باید در خودتان ببینید، انگیزه و علاقه است؛ جمع این دوتا که جمع شد، همه چیز حل می شود

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و میرطاهر مظلومی

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و مهدی پاکدل / پشت صحنه کیمیا

پوریا پورسرخ

عکس : پوریا پورسرخ و احمدرضا عابدزاده

پوریا پورسرخ در افتتاحیه کافه رئال

پوریا پورسرخ به تازگی کافه ای در برج میلاد افتتاح کرده است و کافه رئال نام دارد.

http://ariapix.net/wp-content/uploads/pouria2-dorehami.jpg

پوریا پورسرخ در برنامه دورهمی مهران مدیری

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

پوریا پورسرخ در برنامه خندوانه رامبد جوان

فیلمهای سینمایی پوریا پورسرخ

۱۳۹۶ خالتور
۱۳۹۵ ثبت با سند برابر است
۱۳۹۴ عشق و جنون

۱۳۹۴ عاشق‌ها ایستاده می‌میرند
۱۳۹۳ دوربین
۱۳۹۳ لامپ ۱۰۰
۱۳۹۲ روز رستاخیز

۱۳۹۲ قرار بعدی همان‌جا
۱۳۹۱ آقای الف
۱۳۸۹ آخرین سرقت
۱۳۸۹ گلوگاه شیطان
۱۳۸۹ هر چی خدا بخواد
۱۳۸۸ ناسپاس
۱۳۸۸ چراغ قرمز
۱۳۸۸ شیر و عسل

۱۳۸۸ به دنبال خوشبختی
۱۳۸۷ آناهیتا
۱۳۸۷ خاطره
۱۳۸۷ دلخون
۱۳۸۷ حرکت اول

۱۳۸۷ عیار ۱۴
۱۳۸۵ روز سوم
۱۳۸۵ پسران آجری
۱۳۸۵ مصائب دوشیزه
۱۳۸۵ مهمان
۱۳۸۴ جنایات و جنحه

سریالهای پوریا پورسرخ

وطن من
۱۳۹۶ پیکسل
۱۳۹۵ مرز خوشبختی
۱۳۹۵ برادر
۱۳۹۴ بیمار استاندارد

۱۳۸۹-۱۳۹۴ کیمیا
۱۳۹۳ شام ایرانی
۱۳۹۱ دختران حوا
۱۳۹۱ ماتادور
۱۳۹۱ مرد نقره‌ای

۱۳۹۰ مسیر انحرافی
۱۳۹۰ سقوط آزاد
۱۳۸۹ پایتخت
۱۳۸۸ رستگاران
۱۳۸۷ روز حسرت

۱۳۸۶ شکرانه
۱۳۸۶ ساعت شنی
۱۳۸۵ صاحبدلان
۱۳۸۴ مسافر
۱۳۸۵ وفا
۱۳۸۴ فرار بزرگ

پوریا پورسرخ


25,843 بازدید

نظرات کاربران

۲۲۸
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
م چهار شنبه 4 ژانویه 2017

چرا کج راه میره؟ تاحالا دقت کردین ؟،تحویل سال آورده بودنش فک کنم شبکه دو بود یک طرفش همیشه جلوتره چرا واقعا

آرزو دوشنبه 28 نوامبر 2016

سلام آقاپویامن۲۰سالمه از فیلم صاحبدلان عاشقتون شدم واقعن یکی ازطرف داران پروپاقرص شماهستم

هستی چهار شنبه 26 اکتبر 2016

دیونشم

پانته آ چهار شنبه 12 اکتبر 2016

عاشقشم واقعا دنیامه خوشتیپ خوشگل عشق

آرش سه شنبه 19 جولای 2016

همه آرزوشونه تو ماتادور بازی کنن و پورسرخ بیاد نجاتشون بده

یکی از هواداران پوریا جون به اسم متین یکشنبه 17 جولای 2016

پوریا جون تو سریال کیمیا خیلی قشنگ بازی کرد ولی موقعی که کشتندش من خیلی ناراحت شدم نباید اخر فیلم اینطوری میشد پوریا تو همه ی فیلماش عالییی ودوست داشتنی دوست دارم خیلی زیاد متین۱۵ساله از اصفهان

ناشناس سه شنبه 12 جولای 2016

سلام من شمارو خیلی دوست دارم و طرف دار شما هستم اگر میشه شماره تماس برام بفرستین ممنونم بستون خوش

ناشناس دوشنبه 13 ژوئن 2016

النا اقای پوریا پور سرخ خیلی خوشتیییییپ هستید

ناشناس دوشنبه 13 ژوئن 2016

خوشتییییپ

md سه شنبه 10 می 2016

پوریاجان که توی دنیامانندتوپیدانمیشه یکی ازبزرگ ترین ارزوهام اینه توروازنزدیک ببینم ماه قشنگ من شباتاعکستونبینم خوابم نمیبره امیدوارم این عاشق یک روز تورا ازنزدیک ببیندوبه آرزویش برسد

پیشاپیش تولدت مبارک نازنینم

نفس جمعه 29 آوریل 2016

من خیلی ازاین عکساخوشم میادچون آقای پورسرخ دراین عکساخیلی جذاب به نظرمی رسن

نفس جمعه 29 آوریل 2016

آقای پورسرخ من عاشقتونم خیلی دوستون دارم امیدوارم یه روز ازنزدیک ببینمتون انشا…هرجاکه هستیدسلامت باشید.

سلنـــــــــــا پنجشنبه 21 آوریل 2016

تونقشش خیلی عالی بازی میکنه اما خیلی مغرور به نظرمیرسد کمی خاکی باشید خودتون تو بالا بالاها نبین

نفس جمعه 29 آوریل 2016

خانم سلنا من بانظرشماکاملا مخالفم ایشون خیلی هم جذاب هستند

لیلا یکشنبه 10 آوریل 2016

آقای پور سرخ از اینکه به مهراوه علاقه مندی خییییییلی خوشتان واقعا دختر دوست داشتنیه

الناز شنبه 9 آوریل 2016

عاشقتم پوریا

ل یکشنبه 27 مارس 2016

وقتی پای پوریا وسط ادم میمونه چی بگه والله

كلثوم یکشنبه 13 مارس 2016

سلام من اصلا فیلم کیمیا ندیدم خدای شکر ولی من چهار بازیگر را دوست دارم مصطفی زمانی وپژمان بازغی ومحسن افشانی وپوریا پور سرخ

مبینا پنجشنبه 25 فوریه 2016

اره

مبینا پنجشنبه 25 فوریه 2016

دوستت دارم ای لا وی یو

حنانه پنجشنبه 25 فوریه 2016

بد نیست

حنانه پنجشنبه 25 فوریه 2016

سلام اقای پوریاپورسرخ امیدوارم که حالتان خوب باشد یکی از دوستانم شما را خیلی دوست دارد

دنیا یکشنبه 21 فوریه 2016

اره سیما جون ارزوم خوشبختی پوریاس کاش نمیرم دخملشو ببینم جیگرمه بوس بوس بوس

یه عاشق جمعه 12 فوریه 2016

بهترین وبا اخلاق ترین بازیگر فقط پوریا پور سرخ

یه عاشق جمعه 12 فوریه 2016

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی پوریا جان خیلی دوست دارم از اینجا تا اسمون هفتم .کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم.بین تمام بازیگرا فقط شمارو دوست دار م .عاشق و دیوانه کسی شدن بدون اینکه طر ف بدونه بدترین درد دنیاست .وای خدا تو بگو چکار کنم.

یه عاشق جمعه 12 فوریه 2016

بی نهایت عزیز و دوست داشتنی هستی خیلی خیلی دوستدارم از اینجا تا اسمون هفتم کاش یکبار از نزدیک شمارو ببینم .بین تمام هنرمندا فقط شمارو دوست دارم عاشق شدن بدون اینکه طرف بفهمه چقدر دیوانه وار دوستش داری بدترین درد دنیاست. وای خدا تو بگو چکار کنم

ناشناس جمعه 29 ژانویه 2016

داداش فکرکنم هنوز که هنوزه کیمیا معلت نده بزنتت تودیوارررررررررربتونی خخخخخخخخخ

ناشناس دوشنبه 25 ژانویه 2016

وای فک کنین دخمل پوریا چجوریه واییی

سیما دوشنبه 25 ژانویه 2016

وا بچه ها چرا از زنش که هنوز وجود خارجی نداره متنفرین ارزوم خوشبخیشه

تیارا دوشنبه 25 ژانویه 2016

من بی نهایت دوسش دارم

مانا دوشنبه 25 ژانویه 2016

چندش اوره.مخصوصا لوس بازیهاش.همه فیلمهاشومثه هم بازی میکنه.

ناشناس یکشنبه 24 ژانویه 2016

من نقش ارشرو دوست دارم .ارش کیمیا رو دوست داشت وداشتن زندگی میکردن درباره پدرش که فهمید زندگیشو خراب کرد .ارش هم ۶سال پدراون بچه بودوکیمیا حق اینکه بچه را ببینه بهش نداد اونهم ازتنهایی ودوست داشتن ازاده را برد براش زخمت کشید حالا کیمیا خودش بچه داره حاضراماده بزرگ شده ودکترشده ازاده رو میخاد ارش گناه داره

نیلوفر دوشنبه 18 ژانویه 2016

من خیلی ازش خوشم میاد ولی به پای رامبد جوان نمیرسه …..،اماخیلی دوستش دارم☺☺☺☺

سیما یکشنبه 17 ژانویه 2016

اخه تو چقد نازی بشر

نادیا پنجشنبه 14 ژانویه 2016

عاشقتم نفسمی جونمی عمرمی میمیرم واست آرزوم خوشبختی تو ماه زندگیم

عصمت دوشنبه 11 ژانویه 2016

عاشتممممممممممممممم تموم زندگیمی پوری جونم…..
مامانت باید روزی صدباردورت بگرده وبهت افتخارکنه…..
ایشالله بهترینانصیبش شه مهراوه که عددی نیس

سلنــــــــــــا پنجشنبه 21 آوریل 2016

مگه قرار با مهراوه ازدواج کنه

نگار شنبه 9 ژانویه 2016

وای چقدر ماه و خوشتیپه

حمیدرضا شنبه 9 ژانویه 2016

ای کاش با بهنوش طباطبایی ازدواج میکرد خیلی به هم میومدن

نیروانا شنبه 9 ژانویه 2016

وای آره منم کنکوری ام عشق پوریام

ناشناس پنجشنبه 7 ژانویه 2016

یه پست گذاشته بود عشق یعنی نی نی وای عاشق بچه ها س خیلی با حاله

فاطمه پنجشنبه 7 ژانویه 2016

ماه منی داداش پوریا بچه ها اگه کسی اینستاگرام هس بگه فاطمه عاشقته پوریا آرزوم خوشبختی تویه خواهش بگین تو سایت pelan که اینستا بازیگران رو نشون میده بروز میتونم کامنتا رو ببینم لطفا بهش بگین دوسش دارم اندازه داداشم انشاء الله سالم باشه و روز به روز پیشرفت کنه ممنون

مینو پنجشنبه 7 ژانویه 2016

اون دختره بغل پوریا آزاده نیس ? قربون دل مهربونت بشم خوشتیپ

پونه پنجشنبه 7 ژانویه 2016

وای چقدر جذابی تو آخه چراااا

ناشناس یکشنبه 3 ژانویه 2016

بنی بگه بمیر میمیرم

ع یکشنبه 3 ژانویه 2016

میگ این دختر بچه که بغل پوریا ومهدی هست چه قدر زشته .

فاطمه15ساله شنبه 2 ژانویه 2016

وای که چقدتوسوسولی.

ناشناس شنبه 2 ژانویه 2016

سوسول تویی عقده ای

رویا سه شنبه 5 ژانویه 2016

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بوش میاد

ناشناس چهار شنبه 30 دسامبر 2015

میمیرم واست آقا پوریا

سحر پ چهار شنبه 30 دسامبر 2015

وای واقعا پوریا خیلیییییییی سرتر از مهراوه اس ینی ماهه

ناشناس پنجشنبه 24 دسامبر 2015

آخه این نویسنده و کارگردانه قسم خوردن آرش آدم بده فیلم باشه چرا چون دخترا باید حواسشون باشه گول ظاهر جذاب پسرارو نخورن حالم از کیمیا بهم میخوره

ناشناس پنجشنبه 24 دسامبر 2015

واقعا هرکی میگه خوشگل نیس مخش عیب داره

شانا پنجشنبه 24 دسامبر 2015

بسیار جذابه من که میمیرم براش برعکس همه دوس دارم از کیمیا جدا شه آخه این دختر زشت کجا آقا پوریای ما کجا

ستاره سه شنبه 22 دسامبر 2015

یه نفس از نزدیک ببینمت رویامه

سوین سه شنبه 22 دسامبر 2015

دردونه قلبمی

سوسنذابجذاجذ سه شنبه 22 دسامبر 2015

ینی میمیرم برات پسر خوشتیپ و جذاب

پریا سه شنبه 22 دسامبر 2015

بیچاره زنش از الان همه متنفرن ازش

بهناز دوشنبه 21 دسامبر 2015

آره رویا منم از الان ازش حالم بهم میخوره

ساناز دوشنبه 21 دسامبر 2015

لطفا دیگه نقش منفی بازی نکن جیگرم من مجنون پوریام

ناشناس جمعه 15 ژانویه 2016

کارش عالی

رامین شنبه 19 دسامبر 2015

پسر خیلی خوشتیپ و خوشگله مل که عاشقشیم

پونه شنبه 19 دسامبر 2015

این بشر بسیار ناز و زیبا میباشد من که پسندیدم شدید

Mitra شنبه 19 دسامبر 2015

خوش به حال اونی ک قراره ی عمر با پوریا زندگی کنه
خوشحالیت و خوشبختیت آرزومه داش گلم

رویا جمعه 18 دسامبر 2015

وای هر کی زنشه کوفتش بشه از الان از اون دختر متنفرم

فاطمه15ساله یکشنبه 3 ژانویه 2016

وای این دختراچقدحسودن.اشکالی نداره بهش میگم بیادباتوازدواج کنه خوبه؟ناراحت نشوعزیزم.

مارال جمعه 18 دسامبر 2015

پوریاآخر فیلم آدم میشه خودش گفته نقشش منفی یا خاکستری نیس اینکه یکی طرفدار شاهه که نشد دلیل برا منفی بودن کاش جدا نشن

تیناخیلیییییی جمعه 18 دسامبر 2015

ااااااکاش رویا نمرده باشه واقعا و مرگش نقشه باشه آخه آرش عاشقشه

باران پنجشنبه 17 دسامبر 2015

نگران اسناد بود نه کیمیا ههههههههه

دلارام پنجشنبه 17 دسامبر 2015

واای من خیلی پوریا رو دوست دارم ولی بااین بازیت خراب کردی
بابا دختر مردم و چرا بدبخت میکنی خب ؟؟!!!
خبر مرگ رویا بیاد ک هنوزم دوسش داری

دلارام پنجشنبه 17 دسامبر 2015

پوریا رو خیلی دوست دارم ولی بابازیش تو این فیلم … اصن خوشم نمیومد کیمیا رو بدبخت کرد
ای خدا رویا رو لعنت کنه ک دس از سر آرش برنمیداره

ناشناس یکشنبه 24 ژانویه 2016

نقشش جذابه،بهترین بازیشو توی این نقش داشت من که خیلی خوشم امد از بازیش خود بازیگرا هم این نقش ها رو دوست دارند چون بازی کردنش سخته وکارهرکسی نبست این نشون میده واقعا هنرپبشه هستند .توی تی وی پلاس مصاحبه های تصویریش توی چند قسمت هست میتونید ببینید سایت خوبیه ریتم زندگی .
درضمن این پسرخوشتیپ ,بااخلاق وموفقه اقا دکتره وورزشکار همیشه موفق باشی .

غزل پنجشنبه 17 دسامبر 2015

آرش میمیره فک کنم من که دیگه اونوخ فیلمو نمیبینم

شعله چهار شنبه 16 دسامبر 2015

از این که راحت مخ کیمیا رو میزنی خیلی خوشم میاد

حنا چهار شنبه 16 دسامبر 2015

وای وقتی میخنده من غش میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هنگامه چهار شنبه 16 دسامبر 2015

چقدر کامنت * منم دیووووووووونشم

فرزاد چهار شنبه 16 دسامبر 2015

قربونت برم که تو هر فیلمی دیوونه ایه دوست دارم عخشم

فرزاد چهار شنبه 16 دسامبر 2015

آره آریا اگه زن پیمان شه و آرش بره فیلم جذابیتشو از دس میده

ستاره چهار شنبه 16 دسامبر 2015

فقط میخام از نزدیک ببینمش حتی یک بار خدااااااا

aria سه شنبه 15 دسامبر 2015

اگه آرش و کیمیا طلاق بگیرن و کیمیا با پیمان ازدواج کنه واقعا فیلم نچسب و مزخرف میشه اگه فیلم مخاطب داره فقط به خاطر پوریا س

شیدا شنبه 19 دسامبر 2015

حرف خوبی زدی گلم

سعیده سه شنبه 15 دسامبر 2015

نقاشی رویا خیلی ناز بود

ثریا سه شنبه 15 دسامبر 2015

واقعا کیمیا رو دوس نداره حتی دلش نمیاد عکس رویا رو بندازه بیرون

نگار سه شنبه 15 دسامبر 2015

آخ گفتی شبنم من که خسته شدم یه نقش درست حسابی که نرمال بود زوبین وفا و رضای روز سوم بودن بقیه یا انتقام میگرف یا روانی بود

بارانا دوشنبه 14 دسامبر 2015

آره مهسان پسرا بیشتر دوسش دارن ! منم با شبنم موافقم دختر سناتور از جفتشونم بهتره

مارال دوشنبه 14 دسامبر 2015

ساحل جون آروم باش عزیزم

شبنم دوشنبه 14 دسامبر 2015

دختر سناتور چشه مگه پوریا? از رویا و کیمیا که بهتره نشد یه فیلمی بازی کنی که خیانت نکنی بسه دیگه

ساحل یکشنبه 13 دسامبر 2015

کاش هیچوقت عاشقش نمیشدم شب و روزم شده پوریا خدایا کمک کن دیگه کشش ندارم چقدر سخته عاشق کسی بشی که اصن تو رو نمیشناسه

پانته آ پنجشنبه 30 ژوئن 2016

پوریا عاشقتم

مهسان یکشنبه 13 دسامبر 2015

جالبه پسرام عاشقش شدن به قول یکی مهراوه خیلی خوب رفته تو نقشش خوب بازی میکنه انگار واقعا خوشگله خخخخخخخخخخ آرش تو فیلم آزمایش کیمیاست

ارسلان سه شنبه 15 دسامبر 2015

آره من که خیلی دوسش دارم از ایرانی ها یکی پوریا و گلزار و شهاب جذابن

نیایش یکشنبه 7 فوریه 2016

کی گفت آرش آخر میمیره

سها یکشنبه 13 دسامبر 2015

نه خدا نکنه پوریای من با مهراوه ازدواج کنه پسر به این شخصیت و زیبایی حیفه بخدا

ثریا سه شنبه 15 دسامبر 2015

آره پسرا هم بیشتر پوریا رو دوس دارن تا مهراوه

ناشناس دوشنبه 25 جولای 2016

مگه مهراوه چشه

الناز شنبه 12 دسامبر 2015

زهرا جون انشاء الله به آرزوت میرسی منم عاشقشم کاش آخر فیلم آدم بشه به نظر منم کیمیا رو دوس نداره

شهرزاد جمعه 11 دسامبر 2015

آ رش خیلی قشنگ بازی میکنه

آیسان جمعه 11 دسامبر 2015

وااا…واسه چی بعد از اینکه با پیمان ازدواج کرد دوباره بره با آرش ازدواج کنه.من فک میکنم آخرش از آرش طلاق میگیره و زن پیمان میشه فقط نمیدونم سرنوشت آرش چی میشه.

ناشناس جمعه 11 دسامبر 2015

یدونید به نظر من آرشاصلا کیمیا را دوست نداره بنابه دلایل مختلف که من دوتسه تاش میگم اون حاضربود مادر کیمیا اعدام بشه تا پیمان شکست بخوره خیلی وقتا مغرورانه با کمیا حرف میزد وقتی کهئ کیمیا مادرش در زندان بود وهمسایه ها بهشون صدقه میدادند جلوی در آرشخندید اگر کمسی یک نفر ا دوست باشه برای ان وضعیتی که براشون پیش اومده نمیخنده وبنابه خیلی دلایل دیگر که بحثش در این مقال نمیگنجه .

zahra چهار شنبه 9 دسامبر 2015

نفسه منیییییییییییییییییییییییییییییییییییی وقتایی ک کیمیا رو نداره انقد قصه میخورم ک نگو خیلی دوست دارم تو واقعیت با مهراوه ازدواج کنی تو ایران همتا نداری خیلی دوست دارم وقتی بزرگ شدم باتو هم بازی شم تو ی فیلمی اخه رشتم گرافیکه و میخوام سینما بخونم ب عشق تو داداشششششششششششششششششششششششششششششششششی دوست دارم ی المه یه دونه ای کاش با مهراوه ازدواج کنی خوشحال شم چون خیلی ب هم میاید

ترگل چهار شنبه 9 دسامبر 2015

انصافا آرش از کیمیا سرتره کیمیا و پیمان بهم میومدن پوریا خیلی خوب ادای دیوونه هارو درمیاره

ناشناس چهار شنبه 9 دسامبر 2015

بمیرم چقدر باباش اشغاله فک کنم کیمیا یه بار طلاق بگیره بعد با پیمان ازدواج کنه بعد دوباره با آرش تا عشقشو آدم کنه

ناشناس چهار شنبه 9 دسامبر 2015

واقعا تو عروسی خوشگل شده بود فرزانه هم اداهاش خوب بود

ناشناس سه شنبه 8 دسامبر 2015

Salam khely zeshty bacheh mibynamet azyt mysham

ناشناس چهار شنبه 9 دسامبر 2015

چقدر حسودی تا یه پسر خوشگل میبینید شما پسرا زش بدتون میاد مجبور نیستی پوریای خوشگل منو ببینی اون مال خود خود خود خود خود خود خود خود خود منه

الناز چهار شنبه 9 دسامبر 2015

پوریا فقط مال منه الکی جو ندین هیشکی اندازه من عاشقش نیس

hamideh یکشنبه 3 ژانویه 2016

اه اه حالم بهم خورد از این حرفای مزخرفتون اون فقط یه هنرپشه اس انقد بی جنبه نباشید لطفا.فیلمشون اصلا جالب نیس انقد بزرگش میکنید

نیتاااااا چهار شنبه 9 دسامبر 2015

پوریا اتفاقا ماه اهه

ناشناس سه شنبه 8 دسامبر 2015

چقدر تو عروسی ماه شده بود

فرشته چهار شنبه 9 دسامبر 2015

خیلیییییییی مامانی و ناز بود کیمیا م ابرو هاشو مرتب کرد خوشگل شده بود

ناشناس دوشنبه 7 دسامبر 2015

کاش با کیمیا ازدواج نکنه

ناشناس سه شنبه 8 دسامبر 2015

اوا چرامن که خدا خدا میکردم

ناشناس دوشنبه 7 دسامبر 2015

چرا اینقد نقشت منفیه?

mamad soltanian سه شنبه 8 دسامبر 2015

خب فیلمه دست خودش که نیست

mamad soltanian سه شنبه 8 دسامبر 2015

من آخرنفهمیدم این دختره واقعا خواهرش هست یانه؟اصلا رویا کیه؟مگه اون قبلازن داشته؟

ناشناس چهار شنبه 9 دسامبر 2015

بله خواهر ناتنی پوریا س رویام عشق اول پوریا بوده که باباش کشتتش

ناشناس دوشنبه 7 دسامبر 2015

ناشناس جان بله که دفاع کردم اولا راجع به یکطرف آتیش گرفتن بازار ویا خون نیومدن از پای قطع شده من اصلا اینارامتوجه نشدم اگرم بوده بعدشم این چه ربطی به یک طرفه به قاضی رفتن داره شما احتمالا منظور آقا فرشید ا از یکطرفه یه قاضی رفتن نفهمیدید که دفاع من به نظرتون مسخره اومد .

ناشناس سه شنبه 8 دسامبر 2015

اتفاقا شما منظورهر دوطرف نفهمیدی عزیزم بادقت سریال ببین

ناشناس دوشنبه 7 دسامبر 2015

دوست داشتنیه خیلیییییییی

ناشناس دوشنبه 7 دسامبر 2015

چه بد گلاره خواهرشه من دوس داشتم فرزانه با آرش ازدواج کنه

ناشناس یکشنبه 6 دسامبر 2015

کاش آخر فیلم سر براه شی پورییییییییییا

سیما یکشنبه 6 دسامبر 2015

تینا جون با نرگس یا نیکی کریمی?! باز گلاره عباسی میگفتی یه چیزی

تینا شنبه 5 دسامبر 2015

چقدر دوست دارم کاش با کیمیا ازدواج نکنی من ترجیح میدم با نرگس یا محبوبه ازدواج کنی جونننننم

zahra پنجشنبه 3 دسامبر 2015

من عاشق پوریا پورسرخم عشقه جیگره قلبه
دنیایه منه وایی عزیزه

ستاره شنبه 5 دسامبر 2015

زهرا جون منم همین حس رو نسبت به پوریا دارم ینی دنیای منه انشاء الله سالم باشه و یه خانم خوب مث خودش تقدیرش باشه

شبنم پنجشنبه 3 دسامبر 2015

بسیار نازی

شیدا چهار شنبه 2 دسامبر 2015

عاشقتم سلامت باشی

ناشناس چهار شنبه 2 دسامبر 2015

آقا فرزاداتفاقا این فیلم اصلا یک طرفه به قاضی نرفته نمونش در رفتارهای آرش هست که در عیننشون دادن بدیهاش خوبیاش را همن نشون میده یکیش موقع دلسوزی برای بیکاری منشی شرکت پدرش بعد از انحلال شرکتشون دومین مورد کمکش به زخمیها ناراحت شدنش برای اونادر زمان بمب گذاری بود که اولش من فکردم به خاطر جلب توجه کیمیاست درصورتی که بعد از رفتن کیمیتا ازاربازارهم کمکهاش به زخمی ها ادامه داشت یا درمورد زنوبچه دوست بودن جلادی مثل شهرام که هررچند فکر نمیکنم تو واقعیت همچین چیزی باشه درمورد راز آش هم فکر کنم احتمالا قبلا بیماروانی بوده وبیمارستان بستری بوده چون بعده ها دست بزن پیدا میکنه واحتمالا این بیماریش هم از بی مادری بودهو یا برعکس در مورد شخصت انقلابی مثل فرشید که با خانواده مذهبی پیمان ارتباط داره اما از کااش بعید نیست که بعدا جذب گرروهکهایی مثل منافقین بشه

لاله چهار شنبه 2 دسامبر 2015

آره بابای آرش گف قبلا مریض بوده

ناشناس شنبه 5 دسامبر 2015

الان مثلا دفاع کردی راجع به شعارهای درو غین دفاعی نداری بکنی یامثلا صحنه بمب گذاری که فقط یه طرف بازار اتیش گرفت درصورتی که هرجا بمب گذاشته بشه کل اون جا داغون میشه ازپای قطع شده خونی نیومد

najibeh سه شنبه 1 دسامبر 2015

سلام واااای من خیلی شمارو دوست دارم پوریا…عاشق بازیهای شماهستم

aria سه شنبه 1 دسامبر 2015

I love u very much be safe my dream and my life

مرضیه سه شنبه 1 دسامبر 2015

واقعا خوشتیپیا هوادار زیادی داری پوریا جان

نیتاااااا سه شنبه 1 دسامبر 2015

رفته رفته آرش داره عجیب تر میشه

شبنم پنجشنبه 3 دسامبر 2015

واقعا

مهیا سه شنبه 1 دسامبر 2015

عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتنتتتتم

مونا دوشنبه 30 نوامبر 2015

یعنی آرش تا آخر آدم نمیشه?

بارانا دوشنبه 30 نوامبر 2015

چون کیمیا دوسش داره بخاطر نقش اول فیلم هم که شده باید متحول بشه ولی شواهد فیلم یه چیز دیگه میگه

مونا دوشنبه 30 نوامبر 2015

عزیزم چقدر لوسی

نازگلم دوشنبه 30 نوامبر 2015

عایا در سریال کیمیا آرش مریض هست?

ثونا دوشنبه 30 نوامبر 2015

منم فک کنم روانیه وا چرا اینقدر دیوونه بازی درمیاره

سهیل سه شنبه 1 دسامبر 2015

بابا یکم صبر کنین شاید آدم شه

شبنم یکشنبه 29 نوامبر 2015

با همه سوتی هاش بازم عاشق سریال کیمیام بخصوص آرش

شاهین یکشنبه 29 نوامبر 2015

فیلم جذابیه هم آرش هم کیمیا خیلیییییییی خشگلن

ناشناس سه شنبه 8 دسامبر 2015

دقیقاااااااااااا!!!!!!!!!!!!

غزاله شنبه 28 نوامبر 2015

عاشقتم.پوریا جوووووون

گیلدا شنبه 28 نوامبر 2015

آرش چرا متحول نمیشه? چرا اینقد پلاس منفی میده?

کیارش شنبه 28 نوامبر 2015

باز این دخترا جو گیر شدن

صبا دوشنبه 30 نوامبر 2015

واقعا چقدر آدم بدیه با این اوضاع فک نکنم با کیمیا ازدواج کنن

بارانا شنبه 28 نوامبر 2015

مهراوه و پوریا فوق العاده ان

ناشناس یکشنبه 6 دسامبر 2015

کاش توی حقیقت هم با مهراوه شریفی نیا ازدواج کنه

سعید شنبه 28 نوامبر 2015

یدونه ای عاشقتم

سهیل شنبه 28 نوامبر 2015

اوایل خوب بازی نمیکرد ولی جدیدا عالیه بخصوص آرش کیمیا

افسانه شنبه 28 نوامبر 2015

انشاء الله همیشه سالم باشی دنیای من

ستاره شنبه 28 نوامبر 2015

چقدر این بشر تو دل برو می‌باشد

فرزاد شنبه 28 نوامبر 2015

به نظر من با این شرایط کشور یه طرفه به قاضی رفتن مث سریال کیمیا باعث میشه ما جوونا بدتر از انقلاب زده بشیم هرچند سریال جذابه ولی کاش به دو قطب منفی و مثبت تقسیم نمیشد مثلا آرش که بعد شهرام منفی ترین کاراکتره چرا باید عاشق دختری مث کیمیا بشه تازه کیمیا هم عاشق آرشی بشه که همه میدونن تو فیلم نقشه داره

سمیرا شنبه 28 نوامبر 2015

من این سریال فقط به خاطر پوریا میبینم

امیر حافظ پنجشنبه 7 ژانویه 2016

عععع نه بابا
خوب برو بگیرش
اگاهی ازدواج داداه

سمیرا شنبه 28 نوامبر 2015

این سریال اگه مخاطبی داشته باشه به خاطر پوریا ومهدی وگرنه یه سریال اشغال که معلوم نیست هدف نویستده وکارگردانش چی بوده که دیدن نداره سریالش اصلاخوش ساخت نیست این همه سوتی که ربطی به کمبودبودجه نداره مثل ریموت تودست ارش یاجه کمبودبودجه ای این سریال باحمایت انحمن انقلاب ودفاع مقدس ساخته شده یعنی هرچی می خواستی دراختیارت قرارمیدادن کارگردان بلدنبوده ازشون استفاده کنه

صبا شنبه 28 نوامبر 2015

خسته نباشی پوریای من

شیما شنبه 28 نوامبر 2015

پرسپولیسه یا استقلالی? بعضیا میگن استقلال بعضیام میگن پرسپولیس

عسل شنبه 28 نوامبر 2015

استقلالیه عخشم

میلاد شنبه 28 نوامبر 2015

وا رفیق علی کریمی پرسپولیسیه دیگه

محسن دوشنبه 30 نوامبر 2015

تو شام ایرانی گف دیگه استقلالی دو آتیشه اس

سارا یکشنبه 14 فوریه 2016

برو بیوگرافیشو درار پرسپولیسیه .اونم چه پرسپولیسی .وای دردت بکفی ال گیانم(به زبان کردی بودیعنی دردت به جونمممممممممممممممممممم پوریا)

صدف جمعه 27 نوامبر 2015

آرش و کیمیا جفتشون نازن ولی پوریا بیشتر

پریسا شنبه 28 نوامبر 2015

آره خیلی دوست دارم تو فیلم با هم ازدواج کنن

مسعود پنجشنبه 26 نوامبر 2015

داره از جفتشون کیمیا و آرش خوشم میاد بخصوص وقتایی که کیمیا داره طفره میره که به آرش بگه دوسش داره

شیما شنبه 28 نوامبر 2015

می تو

ملوس شنبه 28 نوامبر 2015

آره خیلیییییییی به هم میان

صدف پنجشنبه 26 نوامبر 2015

پوریا هدفش تو فیلم چیه؟

سارا جمعه 27 نوامبر 2015

خوردن پول های تو ماشین و روکم کردن پیمان

ثریا جمعه 27 نوامبر 2015

کیمیا رو دوس داره ولی از اول قصدش چمدون پول بوده

امیرحسین چهار شنبه 25 نوامبر 2015

عشق بخدا مهرواره و آرش من خیلی دوستشون دارم من یکی از طرفداران وفادارشونم خدا انشاالله سالم نگرشون داره

صدف پنجشنبه 26 نوامبر 2015

پوریا ماهه ولی کیمیا زیاد به دل نمیشیینه

ثریا سه شنبه 24 نوامبر 2015

کیمیا فوق العاده اس پوریا و مهراوه هم عالین

فاطمه سه شنبه 24 نوامبر 2015

خبر نگار بوده؟ پ واسه این تند تند حرف میزنه عزیزم انشاء الله همیشه سالم و شاد باشه

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

آره خبرنگار ورزشکار بازیگر درسخون عشقمه

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

خیلی بامزه میخنده

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

لایک

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

من تابه حال به کسی نگفتم خوشگل،ولی این واقعا خوشتیب وخوشگله

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

پوریا و گلزار و مصطفی زمانی واقعا خوش تیپین

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

دانیال عبادی یادت رفت

ماهی سه شنبه 24 نوامبر 2015

شهاب حسینی عشقم

ناشناس پنجشنبه 26 نوامبر 2015

کیمیا چقدر قشنگی

تینا دوشنبه 30 نوامبر 2015

بهرام رادان

ناشناس دوشنبه 23 نوامبر 2015

واقعا عاشقتم

ناشناس دوشنبه 23 نوامبر 2015

وای اون دخترا خوشگل چه با مزه ن و ککیمیام هستن

مهسان دوشنبه 23 نوامبر 2015

شهرزاد فوق العاده اس کاش پوریا و مهدی تو کیمیا بازی نمیکردن

سیما دوشنبه 23 نوامبر 2015

پوریا اشتب کرد کیمیا رو بازی کرد فقط شعار

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

نه کیمیا خیلی مخاطب داره که اتفاقا بیشتر بخاطر پوریا میبینن نه مهراوه

ناشناس شنبه 5 دسامبر 2015

همچین میگه مخاطب داره انگار ماگفتیم نداره خب مردم ازسربیکاری میشنن سریال میبنن دقیق عین ستایش که بعدافهمیدن چه قدراشغال بوده اینم بعدامیفهمن بعله بیشتربه خاطرپوریاست

بیتا یکشنبه 22 نوامبر 2015

دقیقااکثرا به خاطر پورسرخ ومهدی پاکدل میبینن واگرنه سریال سفارشی وتحریف شد ست یه قول حسن فتحی سازنده های تاریخی نباید تاریخ تحریف کنن بدون خوش امد یابدامد جناح های مختلفسریال بسازن دوسکانس ازشهرزاد روبا این سریال مقایسه کنید تاعیار کیمیا مشخص بشه هنرکارگردان که که ازبازیگرای خوب بازی عالی وازبازیگرای عالی بازی فوق العاده بگیره کارگردان کیمیا هنراینونداشته که ازبازیگرا بازی بگیره اصلا باورم نمیشه مهدی پاکدل که تومحمدرسول الله عالی بازی کرده این جا انقدرضعیف باشه متاسفانه هم نویسنده خالی بند وهم کارگردانش بی هنر ونادان

مژگان جمعه 22 ژانویه 2016

واقعا فیلم کیمیا یکى از بهترین فیلمهاى ایرانى به نظر همه میاد و همچنین نقش پوریاپورسرخ رو بیشترازهمه درفیلم دوست دارم چونکه با معرفت زیادیکه داشت بعد از طلاق با کیمیا ازدواج نکرد ومراقب ازاده بود

ناشناس یکشنبه 22 نوامبر 2015

دوستدداشتنیه مرسی آریا از عکسا

ملوس یکشنبه 22 نوامبر 2015

عکس ۱۱ وایییییی

مینا یکشنبه 22 نوامبر 2015

آرش فرزانه رو دوس داره یا کیمیا رو? کاش با گلاره ازدواج کنه حالم از مهراوه بهم میخوره

ناشناس دوشنبه 23 نوامبر 2015

فک کنم گلاره رو دوس داره ولی بعدا کیمیا و آرش عاشق هم میشن

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

کاش با گلاره ازدواج میکرد من عاشق گلاره ام

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

از گلاره عباسی متنفرم ولی مهراوه عالیه همینطور پوریا و مهدی پاکدل

مسعود سه شنبه 24 نوامبر 2015

مهراوه واقعا خوشگله به پوریا م میاد

سیامک یکشنبه 22 نوامبر 2015

شهرزاد علاوه بر کارگردانی و قصه جذاب یکی از نقاط قوتش بازیگرای محبوبن شهاب حسینی و ترانه و مصطفی زمانی و پریناز ولی کیمیا به جز همین پور سرخ و مهدی پاکدل ونیکی کریمی هیچی نداره نقش اولم که بهتره چیزی نگم

مرجان یکشنبه 22 نوامبر 2015

یه کارگردان درجه یک فیلنامه درجه یک بازیگرای درجه یک وخواننده های درجه یک محسن چاووشی وعلیرضاقربانی میشه یهسریال فوق العاده درجه یک شهرزادمحسن چاووشی قبول نمیکنه واسه هرکاری بخونه

NIKA یکشنبه 22 نوامبر 2015

نکته منفی سریال کیمیا نیکی کریمی بود
نکته مثبت مهراوه

مانا دوشنبه 23 نوامبر 2015

نیکی و پوریا که خوشگلای فیلمن نقششون آشغاله

پری یکشنبه 22 نوامبر 2015

آورده بودنش برنامه خوبی از خودتونه خیلی نازه ماشاالله نمیذاش مجری حرف بزنه

فاطی یکشنبه 22 نوامبر 2015

آره منم دیدم چقدر با شخصیته

ناشناس یکشنبه 22 نوامبر 2015

چرا اینقدر نقش منفی بازی میکنه?

مریم یکشنبه 22 نوامبر 2015

اولین بازیگری که میبینم اینقد تحصیلکرده اس خوشگلم که هس خوش بحال زنش

ناشناس یکشنبه 22 نوامبر 2015

دیالوگای آرش با ناپدریش و وقتایی که کیمیا رو حرص میده عالیه

ناشناس دوشنبه 23 نوامبر 2015

آره منم حرف زدنشو دوس دارم بانمکه

سارا 80 یکشنبه 14 فوریه 2016

واییییییییییییییییییییییییییییییییییی نفسم آق پوریا چاکرتم.قربونش چه ماههههههههههههه.دردت بکفی ال گیانم .بهزبون کردی بود یعنی دردت به جونم

نیلوفر شنبه 21 نوامبر 2015

خیلی عالی بود من عاشق ایشون هستم بازیشون عالیه .هر جا هستن سلامت باشن

atefeh شنبه 21 نوامبر 2015

چقدر خوشتیپ و خوشگله لامصب

ناشناس سه شنبه 24 نوامبر 2015

آره چقدر خوشگل

ناشناش چهار شنبه 25 نوامبر 2015

واقعا خوشگل و خوش تیپه

ناشناس پنجشنبه 26 نوامبر 2015

منم خیلی ازش خوشم میاد خوش ب حال زن آیندش

ناشناس جمعه 27 نوامبر 2015

اره

مهسا دوشنبه 7 دسامبر 2015

نقش پوریا و مهرواه تو سریال کیمیا عالیه من واااااقعا عاشق مهراوه وپوریام به ویژه پوریا…پوریاجان عاااااشقتم راسی خیییلی خوشگل و خوشتیبی ایشاالله همیشه سالم وسلامت باشی عشقم…

ناشناس یکشنبه 20 دسامبر 2015

من دوسش دارم البته به جای برادرم نه شوهر ایندهام

دلسا یکشنبه 20 دسامبر 2015

من که عاشق نه مجنون پوریام

نسرین جووووووون دوشنبه 4 ژانویه 2016

زیادم خوشگل نیستا

نسرین جووووووون دوشنبه 4 ژانویه 2016

خخخخخ شوخی کردم خیلی باحاله جیگره

ناشناس سه شنبه 12 ژانویه 2016

سلام نقشت درسریال کیمیاواقعاجالبه مخصوصاچرب زبونیت دقیقاچرب زبونیت مثله همسرمه .درضم وقتی اومدی مشهد نتونستیم بیایم داخل سالن خیلی دوست داشتیم ببینیمت

دنيا دوشنبه 8 فوریه 2016

اره والازیادم خوشگل نیست چیه بااین قیافش

مبینا پنجشنبه 25 فوریه 2016

من نمیدونم پوریا که این قدر طرف دار داره چرا زن نمیگیره ماشاا…۳۸سالشه می خواد چه کار کنه مگه؟؟؟؟؟!!!!!!

مبینا سه شنبه 1 مارس 2016

اتفا قا عالیه

پونه پنجشنبه 7 جولای 2016

خییییلییییی خوشششششگگگلهههه.من که عاشقشم.شما دوسش نداری نظر نذار

نظرات بسته شده است.