دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم اکسیدان

عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش + گفتگو

عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید با شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش,عکس های جدید شاهرخ استخری و دخترش

مجله خانواده سبز: شاید خیلی ها فکر کنند شاهرخ استخری یکی از آن بازیگرانی است که راه صدساله را یک شبه طی کرده اما واقعیت اینطور نیست و شاهرخ استخری راه رسیدن به شهرت را پله پله و به مرور طی کرده است. او که فعالیت بازیگری خود را با بازی در تله فیلم «تلخون» آغاز کرد با بازی در سریال «دلنوازان» و «فاصله ها» به شهرت و محبوبیت خوبی بین مخاطبین جعبه جادویی دست پیدا کرد. شاهرخ امااین روزها کم کارتر از گذشته شده و با وسواس بیشتری پیشنهادهایش را بررسی می کند تا به قول خودش بتواند در نهایت به اتفاقی که دوست دارد، دست پیدا کند. چندی پیش شبکه «آی فیلم» سریال «دلنوازان» را بازپخش کرد تا یک بار دیگر و بعد از چهار سال خاطره یک سریال در ذهن مخاطبین تلویزیون زنده شود. به این بهانه پای صحبت شاهرخ استخری نشستیم تا از حال این روزهایش برایمان بگوید…

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری و دخترش

«دلنوازان» بعد از چهار سال از شبکه آی فیلم پخش شد و باز هم توانست مخاطبان زیادی را پای تلویزیون بکشاند. فکر می کنی ویژگی این سریال چه بود که مردم باز هم توانستند با آن ارتباط خوبی برقرار کنند؟

– این سریال یک مقدار برای مردم حالت نوستالژی داشت. ما ایرانی ها انسان های خاطره بازی هستیم و فکر می کنم این خاطره بازی در مورد «دلنوازان» اتفاق افتاد و مردم دوباره به آن اقبال خوبی نشان دادند. فکر می کنم مهمترین ویژگی این سریال این بود که آقای سهیلی زاده (مثل آثار دیگرشان که چهره های جدیدی را به مردم معرفی می کنند)، شش جوان با انرژی را که همه آنها انگیزه زیادی برای دیده شدن داشتند دورهم جمع کرده بودند. در این پروژه هیچ دلخوری و نارضایتی وجود نداشت و همه چیز برای ساخت یک مجموعه خوب فراهم بود.

مدتی است که سریال های تلویزیونی با استقبال چندانی روبرو نمی شود، فکر می کنی ویژگی «دلنوازان» یا «فاصله ها» چه بود که اینقدر مورد توجه قرار گرفت؟

– یکسری فرمول ثابت شده وجود دارد که اگر در هر سریالی از آن استفاده شود، احتمال بیشتری برای جذب مخاطب دارد و سریال مورد توجه مخاطب قرار می گیرد. در دنیا مرسوم است که وقتی می خواهند سریال جدیدی را تولید کنند، از چهره های جدید استفاده می کنند که آقای سهیلی زاده این کار را در آثارشان انجام می دهند، ضمن اینکه فضاسازی آقای سهیلی زاده هم در این مسیر بی تاثیر نیست و ایشان به بخش نمایشی بودن و مخاطب پسند بودن کار دقت زیادی دارند.

وقتی به گروه بازیگران جوان «دلنوازان» نگاه می کنیم به این نتیجه می رسیم که هر یک از بازیگران این سریال مسیر متفاوتی را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کردند. به نظر می رسد مسیری که تو انتخاب کردی، نسبت به بقیه دوستانت متفاوت تر است. قبول داری؟

– به نظرم یک بخشی از ماجرا مسیری است که تو به صورت ناخودآگاه در آن قرار می گیری و بخشی از آن هم انتخابی است که تو به عنوان بازیگر انجام می دهی! اولین اتفاقی که برای بازیگری که در یک سریال پربیننده بازی کرده می افتد، این است که بخشی از سینما که بیشتر به فروش فکر می کنند به سراغ او می آیند و او را به تکرار نقش های مشابه قبلی وادار می کنند. البته من سعی کرده ام تا حد ممکن از تکرار دوری کنم.

چطور؟

– ببین یک اتفاقی برای بازیگر جوانی می افتد و عده ای او را برای بازی در یک سریال دوست دارند. در این حالت شما می توانید انگ تلویزیونی بودن به او بچسبانید، او را چهار سال رها کنید، طوری که مردم به طور کلی او را فراموش کنند و یا در مقابل می توانید او را حمایت کنید و از این بازیگر جوان یک ستاره بسازید که در ادامه به روند کلی سینما کمک کند. متاسفانه ما در سینمای مان نه تنها چیزی به نام ستاره سازی نداریم بلکه عادت به ستاره سوزی داریم. بازیگران زیادی بوده اند که ثابت کرده اند اگر فرصت لازم را به دست بیاورند می توانند در سینمای غیربدنه هم درخشش خوبی داشته باشند. بازیگرانی که نشان دادنداگر یک کارگردان خوب باشد که با آنها خوب کار کند می توانند موفق باشندو همینطور هم شد و توانستند با درخشش در نقش هایی که برعهده داشتند، کاندید شوند.

فکر می کنی اهالی سینمای هنری تو را غریبه می دانند؟

– شاید هم بیشتر از یک غریبه! این در حالی است که خیلی وقت ها آدم هایی که در سینمای بدنه کار می کنند هم بازیگرانی که بیشتر در سینمای هنری حضور دارند را غریبه می دانند. به شخصه فکر می کنم هیچ کدام از این دسته بندی ها درست نیست. سینمای بدنه به بازی بازیگران خوب احتیاج دارد و سینمای هنری هم به فروش خوب نیاز دارد. (سکوت چند لحظه ای شاهرخ) البته در سال های اخیر سینمای هنری نشان داده که بدون ستاره هم می توان به موفقیت رسید.

اصلا موفقیت یک فیلم به نظرات یعنی چه؟

– به نظرم این موضوع دو بخش دارد. بخش اول که اهمیت زیادی هم دارد موضوع صنعت سینماست که باید ببینیم برای یک فیلم چقدر هزینه شده و در نهایت چقدر فروش داشته! فکر می کنم با قیاس این اعداد می توانیم در مورد موفقیت یک فیلم در این بخش نظر دهیم. بخش دیگر این است که شما یک فیلم خوب با ارزش هنری قابل قبول می سازید و مخاطب دوست دارد بارها آن را تماشا کند که این هم از نظر من موفقیت است. قبلا دوست دارم این نوع فیلم ها هم به فروش بالایی دست پیدا کنند. فروش های میلیاردی امروز در مقابل فروش فیلمی در روزگار قدیم که از بین یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت آن زمان تهران، یک میلیون نفر در سینماها به تماشای آن نشسته اند، چیزی جز یک شوخی نیست.

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

تو برای شروع در سینما، در کار کارگردانانی حضور پیدا کردی که بیشتر به عنوان سازنده فیلم های تجاری معروف بودند…

– ببین یک زمانی بود که وقتی می خواستم برای بازی در تلویزیون قرارداد ببندم می گفتند شما که سینمایی بازی نکرده ای، پس به ما تخفیف بده! از طرف دیگر وقتی برای بازی در فیلم سینمایی هم پای قرارداد می نشستم می گفتند شما که کار اولت هست، پس بی زحمت یک مقدار فیتیله را بکش پایین! این در حالی بود که در همان ایام من چند پیشنهاد سینمایی را رد کرده بودم تا بتوانم با یک نقش خوب وارد سینما شوم. به همین دلیل وقتی دیدم از هر دو طرف تحت فشار هستم، تصمیم گرفتم از بین پیشنهادهای سینمایی که به دستم رسیده بود، یکی را انتخاب کنم. در نهایت فیلم هایی مثل «چک»، «پس کوچه های شمرون» و … را در سینما تجربه کردم که که فکر می کنم هر کدام از این فیلم ها یکی از متفاوت ترین آثار سازندگان آن به حساب می آید.

اما الان به نظر می رسد در سینما کم کارتر از گذشته شده ای و هر پیشنهادی را قبول نمی کنی…

– مسیری که در موردش صحبت کردیم، راهی است که به نتیجه رسیدن در آن مستلزم صبر است.

شاهرخ استخری از بازیگری و خبر ازدواجش و دختردار شدنش می گوید

برای بازی در سینما فقط به نقش یک فکر می کنی؟

– نه واقعا اینطور نیست اما متاسفانه هنوز حتی نقش کوتاهی که من را برای بازی ترغیب کند، پیشنهاد نشده!

پیش از شما بازیگرانی مثل شهاب حسینی بودند که از تلویزیون به شهرت رسیدند و در سینما اتفاقات خوبی برایشان افتاد. با توجه به شناختی که از تو دارم و صحبت هایی که در این شش سال با هم داشته ایم، چرا تو در جایگاهی که همیشه می خواستی نیستی؟

– خیلی سوال سختی است. گاهی به این فکر می کنم شاید هنوز زود است و نباید عجله کنم. گاهی هم فکر می کنم شاید دیگر اتفاقاتی که از اول به آن فکر می کردم، هیچ وقت برایم نخواهد افتاد. ببین فکر می کنم این خیلی مهم است که تو با چه کاری معرفی و دیده شوی. مثلا یک بازیگر کارش را با یک سریال روتین شبانه آغاز می کند و دیده می شود، یک نفر دیگر با بازی در نقش اصلی یک فیلم سینمایی دیده می شود و … این شروع بازیگر را در کانالی قرار می دهد که او باید از این مسیر برای رشد خود استفاده کند. جایی که من کارم را آغاز کردم، یک نقش در تله فیلم تلخون علیرضا امینی، یک نقش کوتاه در سریال سامان مقدم بود، بعد هم در داداشی و بعد هم نقش اول یک سریال شبانه … (سکوت چند دقیقه ای شاهرخ)

نمی خواهی صحبت هایت را ادامه دهی؟

– راستش حس می کنم یک نوع یارکشی در سینمای ما وجود دارد که در سینمای دنیا نیست. مثلا وقتی فیلمی مثل هانگر گیم تولید می شود، همراه خود ستاره جوانی مثل جنیفر لارنس را شکل می دهد. آنها چنین ستاره ای را به وجود می آورند و بعد از چند وقت فیلمی به آن پیشنهاد می شود که با بازی در آن اسکار را تصاحب می کند و در ادامه می آیند وهانگر گیم 2 را با بازی او می سازند که در هفته اول اکران، به فروش افسانه ای 158 میلیون دلار دست پیدا می کند یادمان باشد فیلمی که نسخه 2 آن ساخته می شود قطعا فیلمی است تجاری! پس برای بازیگر، بازی در سینمای تجاری یا جایزه بگیر منافاتی ندارد. این یعنی سینما، اول ستاره می سازد و بعد از آن استفاده می کند. متاسفانه در سینمای ما این اتفاقات خیلی سخت می افتد.

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری مصاحبه جدید و خواندنی

شاهرخ استخری و دخترش + مصاحبه جدید

شاهرخ استخری

در این مدت که کم کارتر از گذشته شده ای، فیلم ها و سریال های متعددی را رد کرده ای، از فراموشی نمی ترسی؟

– خیلی ها من می گویند که هر چه بیشتر کار کنی و جلوی چشم باشی، موفق تری و کم کم پیشنهادی بهتر هم خواهی داشت. اما من هیچ وقت نتوانسته ام خودم را به این راضی کنم در کاری بازی کنم که آن را دوست ندارم. شاید این فراموشی که می گویی اتفاق بیفتد اما این امکان وجود دارد که بعد از مدتی، دوباره با یک کار خوب و با قدرت بازگشت.

اصلا چرا لابی نمی کنی و از رابطه های مرسوم سینمایی استفاده نمی کنی تا به یک نقش خوب برسی؟

– از آنجایی که لابی خاصی ندارم و فرمول هایی از این جنس را بلد نسیتم، باید بنشینم و دعا کنم بخشی از سینما که فیلم هایشان را صرفا برای فروش نمی سازند، من را قبول کنند. شاید صبری که امروز به خرج می دهم باعث شود یک روز نظر این دوستان عوض شود.

و در این یکی دو سال کارهایی را هم انتخاب کرده ای که به نظرم اشتباه بوده …

– … شاید در بین کارهایی که کردم اشتباه هم وجود داشت اما این را مطمئن باش در کارهایی که انتخاب نکردم اشتباه نبوده، آسیب روانی و ذهنی که بیکاری در حرفه ما با خود به همراه دارد از ترس فراموش شدن هم بدتر است. تو هر چقدر هم در زمان بیکاری روی خودت کار کنی (کتاب خواندن، فیلم دیدن، ورزش کردن) باز هم حس می کنی که بیکاری و این برای مرد سخت است. حتی بی پول هم به اندازه کم کاری سخت نیست. در شروع کار، ویترین خیلی برایم مهم بود. مثل اوایل سعی می کردم ماشین خوبی سوار شوم اما امروز دیگر برایم مهم نیست کما اینکه الان یک سال است ماشین ندارم. به هر حال شرایط سخت است. در این چند سالی که در تلویزیون کار نکرده ام، شاید به اندازه درآ»دی که برای بازی در «فاصله ها» کسب کردم هم درآمد نداشته ام. البته دلاری اش را حساب کن (خنده). اما به هر حال این راهی است که خودم انتخاب کرده ام.

این یعنی تو همه این سختی ها را قبول کرده ای که اتفاقات بهتری در زمینه بازیگری برایت بیفتد …

– ان شاءالله، امیدوارم زودتر در مسیر رسیدن به اهدافم قرار بگیرم.

چند هفته پیش تو را در کنار علی ضیاء برای کمک به کارتن خواب های تهران دیدم، این یعنی مشکلی که بین شما به وجود آمده بود، حل شده؟

– مشکل و کدورتی بین ما نبوده و نیست و آن مسئله هم خیلی زود حل شد. چند بار بنا بود با علی قرار بگذاریم و یکدیگر را ببینیم تا اینکه در نهایت یکی از سه شنبه شب ها به دعوت علی به جمع کارتن خواب های تهران رفتیم… حس عجیبی بود. فضای آنجا طوری است که انسان را به فکر فرو می برد. به منطقه ای در نزدیکی اتوبان آزادگان رفتیم و بعد از 300-200 متر پیاده روی به چند نفر رسیدیم که از سرمای این روزها به یک پیت آتش پناه برده بودند. به شخصه تا مدت ها از این که بگویم زندگی ام سخت است و مشکل دارم خجالت می کشیدم. بچه های موسسه طلوع هر هفته سه شنبه ها نزدیک به 3 هزار عدد غذای گرم را بین کارتن خواب های تهران تقسیم می کنند و برای نجات آنها از اعتیاد و برگرداندن آنها به زندگی تلاش می کنند.

پس هر سه شنبه آنجا هستی؟

– … تلاشم را می کنم که این اتفاق بیفتد. حتی از علی خواسته ام که هر هفته این موضوع را یادآوری کند.

سال گذشته علی ضیاء در برنامه اینجا شب نیست رادیو جوان خبر ازدواج تو را اعلام کرد و این موضوع را به تو تبریک گفت. ظاهرا از این بابت از علی ناراحت بودی، درسته؟

– خودتت می دانی که من علی ضیاء را از زمانی که «گزینه جوان» را اجرا می کرد دوست داشتم. وقتی این ماجرا اتفاق افتاد و مطلع شدم علی در برنامه اعلام کرده، ناراحتی ام از این نبود که چرا علی تبریک گفته، از این ناراحت بودم که وقتی من راجع به مسئله ای که در زندگی شخصی ام اتفاق افتاده صحبت نکرده ام، شاید به این معناست که نمی خواهم آن را رسانه ای کنم و یا حداقل ترجیح می دادم این موضوع در جای درست خودش و از طریق خودم اطلاع رسانی شود. ناراحتی من فقط همین بود.

نگاهت نسبت به آینده چطور است؟

– با تغییراتی که این اواخر در زندگی ام به وجود آمده، مثل به دنیا آمدن دختری که خدا بهم هدیه داده، نسبت به قبل در مورد آینده خیلی نگران تر هستم. من اصلا اینطوری نبودم، نگران داشتن و نداشتن نبودم اما الان دیگر یک مقدار ماجرا فرق دارد. آنهایی که بچه دارند می دانند که بچه غرور آدم را می شکند…

چطور؟

– به هر حال یکی به دنیا آمده که تو برای لبخندش حاضری هر کاری انجام بدی!

حرفی مانده که برایمان بگویی؟

– عجله ندارم، اما امیدوارم یک روزی اتفاقی که مد نظرم است در سینما برایم بیفتد و مجبور نشوم وداع تلخی با این حرفه داشته باشم.

کاش مردم بازیگران سینما را انتخاب می کردند

… متاسفانه نظر مردم در انتخاب بازیگران سینما کمرنگ است. متاسفانه روابط یک مقدار جای ضوابط را گرفته است که این موضوع دردناکی است. تو من را می شناسی و می دانی در این حرفه دوست و و رفیق زیادی ندارم، دروغ نمی گویم و از چیزی جز حق دفاع نمی کنم. یک مقدار دلم پر است و شاید حرفی بزنم که برای برخی ها خوشایند نباشد. بگذریم …


50,088 بازدید

نظرات کاربران

۱۸۳
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رویا جمعه 20 مرداد 1396

خیلی عالی.خدا دخترتونو حفظ کنه
ارزوی خوشبختی دارم برا خودتون وخانواده محترم

سحر سه شنبه 22 تیر 1395

وااااااای عزیزم چقد نازه!!!!!

مجهول یکشنبه 26 دی 1395

به نظر آدمی مغرور و خیلی غیرتی هستن خدا حفظشون کنه

پریسا خیاطی داریان. پنج شنبه 6 خرداد 1395

عاشقتونم پدر ودختر دوست داشتنی شاهرخ خان استخری وپناه خانم استخری .

لیلا پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395

سلام آقای استخری امید وارم خدا همیشه پشت و پناه پناه جون وشما و همسرتون باشه و امید وارم آرزو هاتون با حکمتای خدا یکی باشه.

لیلا پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395

آقای استخری امید وارم خدا همیشه پشت و پناه پناه جون وشما و همسرتون باشه و امید وارم آرزو هاتون با حکمتای خدا یکی باشه.

پناه شنبه 28 فروردین 1395

دخترتون خیلی نازه خدا بهون ببخشتش …
به نظرم می تونه در آینده مثل خودتون یه بازیگر فوق العاده بشه …
شما مثل بعضیابا پارتی وارد بازیگری نشدبد پس کارتون خیلی ارزش داره حتی اگه بازی تون خوب نباشه …
اگر چه شما خییییییییییییییییییللللللللللللللللللی بازیگرعااااااااااااااااااالی هستید …
پس در نتیجه لیاقت شما بازی در بهترین فیلم ها با کار گردانی بهترین کاگردان ها وهمکاری با پیش کسفتان خود را دارید …
به امید آن که شما را بالای قله ی پیروزی ببینیم وشما با خنده به پایین وبه آن هایی که لیاقت دیدن پیشرفت شما رانداشتند ودر جلوی پای شما سنگ می انداختند نگاه کنید وبه ان ها دست تکان دهید…
به امید آن روز……

علی سیادتی شنبه 28 فروردین 1395

بانظرتون موافقم

پناه شنبه 28 فروردین 1395

دخترتون خیلی نازه خدا بهون ببخشتش …
به نظرم می تونه در آینده مثل خودتون یه بازیگر فوق العاده بشه …
شما مثل بعضیابا پارتی وارد بازیگری نشدبد پس کارتون خیلی ارزش داره حتی اگه بازی تون خوب نباشه …
اگر چه شما خییییییییییییییییییللللللللللللللللللی بازیگرعااااااااااااااااااالی هستید …
پس در نتیجه لیاقت شما بازی در بهترین فیلم ها با کار گردانی بهترین کاگردان ها وهمکاری با پیش کسفتان خود را دارید …
به امید آن که شما را بالای قله ی پیروزی ببینیم وشما با خنده به پایین وبه آن هایی که لیاقت دیدن پیشرفت شما رانداشتند ودر جلوی پای شما سنگ می انداختند نگاه کنید وبه ان ها دست تکان دهید…
به امید آن روز

مهشیدخانوم چهارشنبه 25 فروردین 1395

سلام

مهشیدخانوم چهارشنبه 25 فروردین 1395

سلام اقای استخری من واقعا خیلی از شما خوشم میاد البته اشتباه نشه از بازی کردنتون میشه بیاید توی برنامه ی خندوانه یا یکی از فیلم های خودتون رو که خیلی دوست دارین رو توی شبکه ی ای فیلم بسپارید پخش کننممنون بای

مهشید چهارشنبه 25 فروردین 1395

سلام میتونم ازتون خواهش کنم که به برنامه ی خندوانه بیاید منتظرریم همگی موفق با شید بای

سارا خانوم پنج شنبه 10 دی 1394

عاشقتم خلاصه تمام حرفام

سارا خانوم پنج شنبه 10 دی 1394

فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدای هردوتاتون خدای من چقدر نازه عاشقتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم شاهرخ خودم نفسی میفهمی نفس ، عشق، زیبا ،دوست داشتنی و توصیف نشدنی …

سیاوش چهارشنبه 18 آذر 1394

پیر بشه الهی….

فرناز سه شنبه 26 آبان 1394

ن راضیم ازت فدایی داری

نازنین یکشنبه 24 آبان 1394

عریرم

رهگذر چهارشنبه 13 آبان 1394

وااااای خدا یکی منو بگیره تا غش نکردم اخه پدر و دختر اینقدر خوشگل مگه داریم مگه میشه

ترانه پنج شنبه 7 آبان 1394

دخترش خیلی خشگله

ترانه پنج شنبه 7 آبان 1394

دخترش خیلی خشگله از باباش خشگلتره .گوگولی مگولی….

رها پنج شنبه 2 مهر 1394

وای چقدر نازه دخترت

ماریا دوشنبه 27 مرداد 1393

عاشقتم نفسم شاهرخ

ناشناس یکشنبه 26 مرداد 1393

عاشق دخترشم خیلی خوشگله کاش دختر من بود

SAHAR چهارشنبه 15 مرداد 1393

من عاااااااشق بازی هاشم خیلی غد با غرور و جدی یکم خشن بازی میکنه و در نهایت عصبانیت وخشن بودن یه لبخند تلخ میزنه وافعا بازیش عالیه پس چرا سینما اینارو نمیبینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسینی با فیلم بابایی مشهور شد سینما یه فیلم بسازه نقش اولش اقای استخری باشه!والا
وااااای پناه خییییییییییییییییییییلی نازه خخخخخخخخخخخخخخخخیلی نایسه
هم مامانش نازه هم باباش پناه به هرکدومشون بره نهایت ناز بودن میشه
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق دخترشم

پریا جمعه 17 مرداد 1393

شما مامان پناه رو کجا دیدی؟!
عکسی ازش نیست که…

erfan دوشنبه 13 مرداد 1393

پناه خیلی خوشگله
کاشکی عکسی از مادر پناه جون هم پخش می شد می دیدیم

مریم ونیلوفر جمعه 10 مرداد 1393

سلام شاهرخی تبریک میگم عاشق بازی هاتونیم

مریم ونیلوفر جمعه 10 مرداد 1393

سلام اقای استخری شما فوق العاده هستین بهتون تبریک میگم عهشق دخترتونم

زهرا سه شنبه 7 مرداد 1393

اقای استخری ازدواجتون وتولد دختر کوچلوتونو تبریک میگم ایشالله که بهترین روزا برای شما وخانواده محترم رقم بخوره.دخترتون هم خیای نازه

سافتلن پنج شنبه 26 تیر 1393

ولی خداوکیلی چه بچه نازی داره کی موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هاااااااااا

زهرا یکشنبه 5 مرداد 1393

سلام آقای اسنخری واقعا بچه نازی دارین واسش اسپند دود کنین

مهر یکشنبه 26 مهر 1394

مننننننننننن

فاطمه یکشنبه 20 بهمن 1392

سلا م اقای استخری خیلی خوشحال شدم از خبر ازدواج وبچه دار شدنتان امید دارم همیشه خوشبخت باشین و عاقبت بخیر شین .یاعلی التماس دعا

پریا چهارشنبه 16 بهمن 1392

آریا پیکس کاشکی عکسای توی مجله رو هم گذاشته بودی خیلی خشگل بودن،ماشالا آقای استخری هرچی سنتون بیشتر میشه جذابتر میشینا!
پناه گلتونم خیلی ناناسه!!!

زهره چهارشنبه 16 بهمن 1392

عاشق دخترش شدم

مرجان چهارشنبه 16 بهمن 1392

تبریک میگم به اقای استخری به خاطر دختر خوشگلشون.واقعازیییییییباست

princes baran پنج شنبه 17 بهمن 1392

واااااااااااای شاهرخ جوووون چقده نینیت ملوووووووووووووس و مامانیههههههه وووووووش بابا فداش شه چه لپای داره:)))))))):*
منم بچه میخواااام:((((((
راستی خوشتیپ په تو کی ازدواج کردی که ما خبر نداشتییییییم هاااان؟؟؟ بی معرفت نباس مارو هم دعوت میکردی؟؟؟؟؟ حالا ما که نمیومدیم ولی ………..
عکسه خانومتم بزار به بچه ها میگم چشمش نزنن؛ )))))
بووووووووووووس روووووووووووو لپ بچت؛))))♥♡♥♡♥♡♥♡

حورا صدر سه شنبه 15 بهمن 1392

خیلی عکس های زیبایی من برای اقای شاهرخ استخری و دخترشان ارزوی سلامتی دارم خیلی دخترشان ناز و خو شگل. خوشبحال پناه جون که بابای به این خوبی و مهربان دارد.

عرفان سه شنبه 15 بهمن 1392

سلام.شاهرخ جان مبارک باشه بچه خوشکلت . فقط بازیگری روترک نکن ممنون.

ترلان چهارشنبه 16 بهمن 1392

خوشگل بود

Parrriii Joooon سه شنبه 15 بهمن 1392

من رسماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عاشششششششششششششششششق شاااااااااااااااااااااااااااااااهرخخخخخم!!!!!!
خیلی واسم غافلگیر کننده بود.اقای استخری کی ازدواج کردن که الان بچه دار شدن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! خیلی جالب بود !!!!!!!‌ایشاا…. خدا واسشون حفظش کنه!لطفا از همسرشونم عکس بذارید.مرررسی

fariba سه شنبه 15 بهمن 1392

کوچولوت خیلی نازه شاهرخ جون! خدا بهت ببخشه. راستی اسمش قشنگش چیه؟

ناشناس دوشنبه 27 مرداد 1393

پناه

من سه شنبه 15 بهمن 1392

دخترت خیلی نازه !خدا بهت ببخشه .راستی اسم قشنگش چیه؟

ملیکا سه شنبه 15 بهمن 1392

خخخخخخخخخخخیییییییییییییییلیییییییییییی دختر نازیه چه قدر قشنگ خوابیده

عطیه سه شنبه 15 بهمن 1392

جه دخمل نازی به خوداقاشاهرخ رفته/امیدوارم دراینده دخترخوب وخوش بختی باشه

آتنا سه شنبه 15 بهمن 1392

خیییییییلیییی خخخخخییییلییی خوشگله

نیکا سه شنبه 15 بهمن 1392

خیلی دخترنازی داری مادرش کیه

زهرا سه شنبه 15 بهمن 1392

خیلی ماهه خدانگهش داره

هستی سه شنبه 15 بهمن 1392

واقعا بهشون تبریک میگم ایشالا با خانوم و دختر گلشون خوشبخت باشن ایشالااااااااااااااا واییییییییییییییییییییییییی که پناه خیلی نازه خدا ببخشه بهتون آقای استخری.

نیلوفر سه شنبه 15 بهمن 1392

خداااااااااااااااااایاااااااااااااااااااااا چقققققققققددددددددرررر خوووووووووووشششششششششککککلههههه چققققققددددرررررر تتتوپوووولووووو نااااااازه تبریک میگم خخخخخداااا چچققدر خوشکله

ثمین دوشنبه 14 بهمن 1392

دخترت خیلی خوشگله

نگین دوشنبه 14 بهمن 1392

اقای استخری مشاالله دخترتون خیلی نازو خوشکله امیدوارم سرنوشت خوبی داشته باشه

مریم دوشنبه 14 بهمن 1392

خیلی خیلی ماهه

jojo دوشنبه 14 بهمن 1392

چرا دیگه بازی نمیکنی؟؟؟؟؟ دلمون واست تنگیده!!!!!!

یه هوادار دیوونه دوشنبه 14 بهمن 1392

خییییلییییییییی خوشگله
مبارک صاحبش باشه انشاءالله خدا همدیگرو براتون نگهداره
شاهرخ جون کبی برابر اصل خودته فکرکنم خدا دستگاه چاب داره
خییییلیییی خو شگلی تبل مبل من
من اینو تو وطنم کوه سنگچال تو استان مازندران زیر یه درخت خیییلییی خوشگل نوشتم کوه سنگچال یه کوه بییی نضیره که مطمعنم تو عمرتون همچین کوهی ندیدین چون خییییلیییی خوشگله همیشه شو لو غه مخصووووصاًسیزده به در الانم خورشید غروب کرده منم دیگه باید برم خونه چون الان بالای یه تبه به اسم تبه سرهستم راهم طولانیه خداحافضی رو به زبون خودمون می گم خٍداشِمه هِمراه بوشه سیزده به در امه ور بین

مبینا دوشنبه 14 بهمن 1392

آخههههه ای جووووونم چه دخمل ماهیههههه خیلی هم شبیه باباشه

سبا دوشنبه 14 بهمن 1392

با نمکه

ali دوشنبه 14 بهمن 1392

آقای استخری عرض ادب..به مولا خیلی با بازیهاتون حال میکنم..بخصوص فاصله ها..ت رخدا بازم ی سریال تلویزیونی شبیه فاصله ها بازی کنین..ممنون

ناشناس یکشنبه 13 بهمن 1392

خیلی نازه تبریک میگم اقای استختری شبیه دخترعمه منه

المیرااصغری یکشنبه 13 بهمن 1392

چه قدرخوشگله.خوشگلیش به باباش کشیده.مثل باباش ماهه

سارینا یکشنبه 13 بهمن 1392

نی نی تون خیلی خوشگله.مبارک باشه…….فقط کاش مامانشم توی عکس بود و ما میدیدیمش…..!

زینب یکشنبه 13 بهمن 1392

واقعا بچه داره

فائزه یکشنبه 13 بهمن 1392

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای پناه جونم خییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییلی خوشگل ونازی!!!!!!!!!!فدات بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس بووووس

پریا یکشنبه 13 بهمن 1392

آقای استخری بابابودن خیلی خیلی بهتون می یاد،معلومه که پدر خوبی هستید واسه پناه جون،خداجفتتونو واسه هم نگه داره!
راستی ما هواداراتون خیلی دلتنگتونیم،خیلی…

محسن یکشنبه 13 بهمن 1392

عکسهایه خیلی قشنگی بود.اقا شاهرخ تبریک میگم وبهترینهارو براتون ارزو میکنم.

نادیا یکشنبه 13 بهمن 1392

خانم خوشگله آقای استخری تبریک حسابی دلمون تنگ شده براتون

نگار یکشنبه 13 بهمن 1392

بچه ملوسیه مبارکت باشه من اصن نمیدونستم ازدواج کردی شگفت زده شدم

زهراسکندرزاده شنبه 12 بهمن 1392

واقعا باورم نمیشه خهلی عخشه عزیزم
عاسخشم پناه جون خهلی ماهی

سپیده شنبه 12 بهمن 1392

عزیزم خیلی دوستون دارم شما دخترو پدر دوستداشتنی رو

(رها) شنبه 12 بهمن 1392

باباودختر هر دوتاشون خوشکل ……..چقد شبیه هم هستن!!!!!!

مهسا شنبه 12 بهمن 1392

اخخخخییی چه نازم خوابیده لوووس

مهسا شنبه 12 بهمن 1392

خییییییییییلیییی بچه خشگلیه شاهرخ جون تبریک میگم

هانا شنبه 12 بهمن 1392

سلام خیلیییییییییی نازه ایشالله زیر سایه پدر مادرش باشه همیشه وای خیلی ناز ای خدااااااااا

raha.a شنبه 12 بهمن 1392

ممنون عالی بود چقدم بچه ها کامنت گذاشتن
اقای استخری دلمون خیلی براتون تنگ شده ها

lolo شنبه 12 بهمن 1392

عکس آخری عالیه……….

شادی چهارشنبه 12 اسفند 1394

سلام اقای شاهرخ استخری من یکی از طرفدارای شما هستم امیدوارم همیشه سلامت بلشین من واقعان عاشقت هستم ولی بعضیا عاشق شدنو چیزی دیگه ای میدونن …امیدوارم که همیشه کنار خانمتون و دختره گلتون سلامت باشین و موفق .من میدونم که خیلی قلبت پاکه من یه مشکل دارم ازت خواهش میکنم وقتی داشتی با خدا صحبت میکردی واسه منم دعا کن .امیدوارم که یه روز این سعادتو داشته باشم از نزدیک ببینمتون .امیدوار این کامنتو حتمان بخونید .

غریبه اشنا شنبه 12 بهمن 1392

واااااااای چقد نازه چشماش به باباش رفته

مبینا جمعه 11 بهمن 1392

آقای استخری کلی مبارک باشه کلی تبریک
پناه خانم گل خیلی نازی

رضاعبدالاه زاده یکشنبه 13 بهمن 1392

من ازشماخیلی خوشم می ایدمبیناخانم

lolo سه شنبه 15 بهمن 1392

خخخخخخخخ جالب بود لااقل دلیلشو می گفتی چرا؟؟!!

زهرا یکشنبه 5 مرداد 1393

دیگه دلیل میخای چیکار!!خب بچه خوشش میادداااااا

سارا جمعه 11 بهمن 1392

پناه گل ودوست داشتنی من

سمیرا جمعه 11 بهمن 1392

عزیز دلم پناه خانم

ناشناس سه شنبه 10 آذر 1394

وای خیلی خیلی ناز آقای استخری

يگانه جمعه 11 بهمن 1392

اقاى استخرى بهتون تبریک میگم٠دخترخیلى بانمکى دارین.

نیما جمعه 11 بهمن 1392

وقتی شنیذم خوشحال شدم.تبررررررررررررررررررریک.

زهرا جمعه 11 بهمن 1392

مبارکه!

پگاه جمعه 11 بهمن 1392

من اولین بار تو مجله سبز فهمیدم اقای استخری ازدواج کردن
تبریک میگم خیلی خوشگله

سویل جمعه 11 بهمن 1392

مثل خودت خیلی نازه

مژده پنج شنبه 10 بهمن 1392

پناه جونم چقدر تو نازی,الهی همیشه زنده باشی

الناز پنج شنبه 10 بهمن 1392

الهی فداش بشم خیلی نازه

محدثه دهقانی از یزد پنج شنبه 10 بهمن 1392

مرسی از سریال خوبتون عزیزم دوستون دارم

سارا پنج شنبه 10 بهمن 1392

قدم نو رسیده مبارک

زهرا پنج شنبه 10 بهمن 1392

سلام آقای استخری برای خودت و خونوادت آرزوی موفقیت میکنم در ضمن دختر گلتم خیلی نازه.

باران پنج شنبه 10 بهمن 1392

خیلی تپل مپله

ساناز پنج شنبه 10 بهمن 1392

خوشگلم عزیزم آقاشاهرخ حسابی تبریک میگم مجدد

سمانه پنج شنبه 10 بهمن 1392

عزیز دلم خیلی نازی پناه جونم

باران پنج شنبه 10 بهمن 1392

الهی من بیمرم برات عزیزم پناه جون تبریک میگم آقای استخری به شما افتخار میکنم چون هیچ پدری مثل شما نیمیشه برای پناه جون واقعا تبریک میگم ان شالله همیشه سایه ی شما همسر تون رو پناه جون باشه.

یه هوادار پنج شنبه 10 بهمن 1392

خیلی خوشگله به خودتون رفته شما هرگز فراموش نمیشی یه دونه باشی…………

ناشناس پنج شنبه 10 بهمن 1392

عکس همسرشونم بذارید لطفا

مهدیه پنج شنبه 10 بهمن 1392

چه قده خوشگل تپل مپله این پناه کوچولو!
تاریخ تولدشم اینه:۱۷/۵/۹۲

زهرا پنج شنبه 10 بهمن 1392

س. دختر نازی دارین اقای استخری تبریک میگم عکسی از همسرتون بزارین با تشکر

زهرا پنج شنبه 10 بهمن 1392

دختر عزیزی هست

الهام جون پنج شنبه 10 بهمن 1392

سلام اقای استخری خیلی دختر نازی دارین به شما رفته که اینقدر خوشگله

درسا شنبه 12 بهمن 1392

عکس اخریه از همه قشنگ تره!

بهار پنج شنبه 10 بهمن 1392

سلام.خخخخخخخخخخخخییییلییییی زیباست چقدرهم شبیه هم اند.

نفس پنج شنبه 10 بهمن 1392

اخه.خیلی نازه.شبیه خودتونه.تبریک میگم

تینا کوچک پنج شنبه 10 بهمن 1392

بچه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی قشنگیه

سارا پنج شنبه 10 بهمن 1392

سلام تبریک میگم بهتون دخترتون خیلی نازه ولی کاش یه عکس خانوادگی می گرفتید خوشگل تر می شد ایشالا خدا واستون دخترتونو نگه داره

آوا پنج شنبه 10 بهمن 1392

عزیزم پناه جون هر روز باید ببینمت خیلی دلم برات تنگ میشه
آقای استخری خودتونم هرچی سنتون بالاترمیره جذاب تر میشه
با آرزوی موفقیت همیشگی

اسما چهارشنبه 9 بهمن 1392

بابا عاشقتم شاهرخ جاننننننننننننننننننننن بوس امیدوارم موفق شی گلم

ایپک چهارشنبه 9 بهمن 1392

ماشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چقد نازه خدای من

میثم چهارشنبه 9 بهمن 1392

نازمبارک

نجمه چهارشنبه 9 بهمن 1392

کى ازدواج کرد که الان بجه داشته باشه ولی به نظرم دخترش شبیهشه

fateme چهارشنبه 9 بهمن 1392

vaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cheghad baba shodan behesh miaddddddddddddd

پونه چهارشنبه 9 بهمن 1392

خوشگل خانم فدات بشم

رضوان چهارشنبه 9 بهمن 1392

خیلی جیگره گفتین اسم بچش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مینو چهارشنبه 9 بهمن 1392

دختر گل وبانمک فدات بشم پناه جون
آقاشاهرخ خودتونم هرچی سنتون بالاترمیره جذاب ترمیشین

عرشیا چهارشنبه 9 بهمن 1392

ااااااااااااااااااااااااااخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چقدر ننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااازززززززززززززه

آرزو چهارشنبه 9 بهمن 1392

بچتون خیلی نازه.من ی پسر دارم اسمش پویاست.اگه قابل بدونید آخره هفته بیایم واس ی امر خیر…

ایلین چهارشنبه 9 بهمن 1392

چقدر دختر بامزه ای دارین خدا براتون نگهش داره خییییییییییلی قشنگه خیلی

گل پری چهارشنبه 9 بهمن 1392

نکنه منظورت از اون بازیگری که بعد چهار سال مردم کاملا فراموشش کردن خودتی؟!!!؟
توفراموش شدنی نیستی شاهرخ باورکن!

باران چهارشنبه 9 بهمن 1392

خیلییییییییییییییییییییییی نازه

تینا کوچک پنج شنبه 10 بهمن 1392

خیلییییییییییییییییییی نه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اینجوری می نویسند

مرضیه السادات چهارشنبه 9 بهمن 1392

الهی بگردم خیلی دخترش خوشگله به باباش رفته راستی شاهرخ جان اسم دختر کوچولوتو تو سایت بزار مرسی

azimah3 چهارشنبه 9 بهمن 1392

پناه خیلی نازه به باباش رفته

مهناز چهارشنبه 9 بهمن 1392

تبریک میگم آقای استخری پدر مهربون ودوست داشتنی هستین
پناه جونو خیلی دوست دارم

ساناز چهارشنبه 9 بهمن 1392

خانم خوشگل وجیگرطلا خیلی نازی
پدرخیلی خوبی هستین شاهرخ خان

تینا کوچک پنج شنبه 10 بهمن 1392

خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی ممنون

نازی چهارشنبه 9 بهمن 1392

آقای استخری تبریک میگم
خدابراتون نگهش دارهفسقلی رو

صدف چهارشنبه 9 بهمن 1392

نینی خوشگل وبامزه
تبریک میگم آقا شاهرخ عزیز

سحر چهارشنبه 9 بهمن 1392

خانم طلا خیلی بی نظیری بوس
تبریک میگ جناب استخری زیر سایتون بزرگ بشه

مریم چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیز دلم خیلی خوشگلی ناناز

نادیا چهارشنبه 9 بهمن 1392

فدات بشم خانم خوشگله
دختر گل بابایی

بیتا چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیز دلم دختر خوشگل نازی
تبریک میگم خدمتتون شاهرخ جان خودتونم زیبا وجذاب هستین

غزاله چهارشنبه 9 بهمن 1392

دختر گل وبانمک خیلی نازی
تبریک میگم بهتون آقای استخری

الهام چهارشنبه 9 بهمن 1392

دختر وگل وزیبا عزیزم فدات بشن
تبریگ میگم خدمتتون شاهرخ جان

بهاره چهارشنبه 9 بهمن 1392

خانم خوشگله فدات بشم گلم
تبریک میگم آقای استخری

پریسا چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیز دلم فرشته کوچولو پناه جون عاشقتم
آقای استخری شما هم مثل همیشه عالی هشتین

شراره چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیز دلم قربونت برم پناه جون
تبریک میگم آقای استخری

الناز چهارشنبه 9 بهمن 1392

چه پدری خدا حفظش کنه.

سجاد چهارشنبه 9 بهمن 1392

خیلی بانمکه آقا شاهرخ
موفقباشید

نگین چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیزم خیلی بانمکه
آقای استخری هردو فوق العاده هستین

شیرین چهارشنبه 9 بهمن 1392

آقای استخری تبریک میگم
پناه عزیز خوشگل

نوشین چهارشنبه 9 بهمن 1392

پناه عزیز فدات بشم خوشگلم.پدربودن بهتون خیلی میاد شاهرخ خان

نازنین چهارشنبه 9 بهمن 1392

عزیز دلم خیلی خوشگلی خدابراتون حفظش کنه آقا شاهرخ

نگار چهارشنبه 9 بهمن 1392

شاهرخ عزیز ازدواج وپدرشدنتونو تبریک میگم.پناه عزیز خیلی گل وخشگله

مبینا چهارشنبه 9 بهمن 1392

پناه جون خیلی خوشگل ودوست داشتنی وبانمکه
شاهرخ جان هم هرچی سنش بالاتر میره جذاب تر میشه

نیلوفر چهارشنبه 9 بهمن 1392

الهی فدات بشم پناه دوست داشتنی وگل
آقای استخری درکنار همسر وفرزندتون موفق وپیروز باشید

نرگس چهارشنبه 9 بهمن 1392

خیلی نازه این بچه عزیزم اینو مطمئن باشید هیچ وقت فراموش نمیشید.کسی که خوب تو دهنا ماندگار باشه همیشه تو ذهن میمونه آقای استخری

neda سه شنبه 8 بهمن 1392

خیلی بچش بانمک اسمش چیه?

زهرا چهارشنبه 9 بهمن 1392

پناه

فاطمه سه شنبه 8 بهمن 1392

من فکر کردم مجردن…بهشون تبریک میگم

بهار سه شنبه 8 بهمن 1392

چه بچه نازی داره…
مبارکش باشه…

سایه سه شنبه 8 بهمن 1392

الهی عزیزم چه خوشگله

SN سه شنبه 8 بهمن 1392

خدا بهشون ببخششه چقدم نازه

hani سه شنبه 8 بهمن 1392

جه ناززززه!

كنعان سه شنبه 8 بهمن 1392

امیدوارم دوباره با یک سریال خوب برگرده ، همه ى کاراشو دیدم اما دلنوازان و فاصله ها یه چیزه دیگه بود ، آقاى استخرى خیلى دوستت دارم خدا پناه جان رو واست نگه داره ، امیدوارم همیشه موفق باشى

سيتا سه شنبه 8 بهمن 1392

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشگله نازی

جنیفر سه شنبه 8 بهمن 1392

آقای استخری چرا توی آوای باران بازی نکردید؟؟؟
من خیلی بازیتونو دوست دارم
دخملتونم خیلی نازه!

مهدیه سه شنبه 8 بهمن 1392

نازیییییییییییییییییییییییییییی!!!

زهره سه شنبه 8 بهمن 1392

پناه جون خیلی بامزه ودوست داشتنی هستی
موفق باشید آقای استخری

زهره سه شنبه 8 بهمن 1392

عزیزم پناه خانم
موفق باشید آقای استخری درکنار خانوادتون

گلرخ سه شنبه 8 بهمن 1392

فدات بشم پناه جون

ناشناس سه شنبه 8 بهمن 1392

آقای استخری فوق العاده هستن امیدوارم همیشه موفق باشن

مهفام سه شنبه 8 بهمن 1392

هردو شما فوقالعاده هستین

غزل سه شنبه 8 بهمن 1392

پدرو دختر دوست داشتنی وفوق العاده

آوا سه شنبه 8 بهمن 1392

فدای شما دختر گل موفق باشی شاهرخ جان

سپیده سه شنبه 8 بهمن 1392

پناه عزیز برایت بهترینها رو آرزومندم آقای استخری موفق باشین

سمانه سه شنبه 8 بهمن 1392

عزیز دلم پناه جون
آقای استخری همیشه در کنار خانوادتون موفق وسلامت باشید

سما سه شنبه 8 بهمن 1392

قربون شما پدرو دختر دوست داشتنی برم من

سمیرا سه شنبه 8 بهمن 1392

عزیزم پناه جون

ویدا سه شنبه 8 بهمن 1392

عای هستین شاهرخ و پناه جون

صدف سه شنبه 8 بهمن 1392

وای که چقرد دخترش زیبا بود انشالله خدا براش نگهداره

سحر سه شنبه 8 بهمن 1392

آخه دخترش چقدر نازه . اصلا بهش نمیاد که بچه داشته باشه

زها سه شنبه 8 بهمن 1392

واقعا بچه داره////..

نارسيس شنبه 21 شهریور 1394

اره وااای اقای استخری خیلی خوشگله دخملتون

نیلا چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395

آره واقعا.آقای استخری من یکی ازطرفداراتونم.دخترخیلی نازی دارید. خدا پناه جونو براتون نگه داره

تارا سه شنبه 8 بهمن 1392

چقدر دختر شاهرخ استخری نازه.راستی اسمش چیه؟

الهه سه شنبه 8 بهمن 1392

وای چه دختر نازی دارید اقاشاهرخ.خدا براتون حفظش کنه خیلی ماهه

میلاد سه شنبه 8 بهمن 1392

بچه ش خیلی
خوشگله