دانلود فیلم رگ خواب دانلود فیلم محمد رسول الله

گفتگو با آزاده زارعی / از بازی در آوای باران صد درصد راضی هستم

گفتگو و مصاحبه جدید با آزاده زارعی به بهانه مجموعه آوای باران

گفتگو مصاحبه عکس آزاده زارعی

آزاده زارعی‌ همان «باران» سریال «آوای باران» است که دست تقدیر او را به میان کودکان کار و خیابان برده و باعث شده او در کنار آنها بزرگ شود. این نوع زندگی باعث شد تا او ادبیات خاص آنها را داشته باشد، طور دیگری به زندگی نگاه کند، و… زارعی قبل از بازی در سریال آوای باران در فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» به کارگردانی سامان سالور ایفاگر نقش «اصغر فرشته» بود که هنوز اکران نشده و سال گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. او در دومین تجربه بازیگری‌اش هم ایفاگر یک نقش متفاوت است. با او درباره بازی در سریال تلویزیونی آوای باران به گفت‌وگو نشستیم…

شما در فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» نقش اصغر فرشته را بازی کردید، دختری که در شمایل یک پسر زندگی می‌کرد و حالا در سریال «آوای باران» هم نقش باران را به عهده دارید و با ادبیات کوچه بازاری صحبت می‌کنید. با توجه به این‌که برای یک بازیگر کم پیش می‌آید که در نخستین گام‌های بازیگری‌اش ایفاگر نقش‌های خاص و متفاوت باشد، فکر می‌کنید تقدیر تا چه میزان در این مساله نقش داشته است؟

همان‌طور که اشاره کردید من در فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت یک نقش خاص و متفاوت را تجربه کردم. بازی در این فیلم برایم تجربه خوب و جذابی بود. طبیعی است هر بازیگر از این‌که ایفاگر یک نقش متفاوت و خاص باشد، استقبال می‌کند و این اتفاق هم برایم خوشایند بود.

گرچه فیلم آمین خواهیم گفت هنوز اکران نشده، اما بعد از این فیلم سینمایی چند پیشنهاد داشتم و وقتی فیلمنامه‌ها را مطالعه ‌کردم احساس می‌کردم نقش‌ها به قول معروف باب دلم نیست، به همین دلیل ترجیح دادم به جای پرکاری کمی صبر کنم تا نقش خاص دیگری به من پیشنهاد شود و برایم یک تجربه خوب دیگر رقم بخورد.

خوشحالم این صبر به نتیجه خوشایندی ختم شد و نقش باران در سریال تلویزیونی آوای باران به من پیشنهاد شد. نقش باران هم مثل نقشم در فیلم آمین خواهیم گفت خاص و متفاوت است و ویژگی‌های جذابی برایم دارد.

همین ویژگی‌ها من را برای بازی در این سریال ترغیب کرد و خدا را شکر می‌کنم که توانستم یک تجربه خوب را در کنار کارگردانی مثل حسین سهیلی‌زاده در تلویزیون تجربه کنم. کار با آقای سهیلی‌زاده برایم یک تجربه ارزشمند است، چون درس‌های زیادی آموختم. امیدوارم باز هم بتوانم با او در کارهای دیگرش همکاری کنم.

اما هنوز به سوال من پاسخ ندادید. فکر می‌کنید اقبال نقش عمده‌ای داشته یا صبر و تحمل شما؟

فکر می‌‌کنم هر دو مساله تاثیر و نقش عمده‌ای داشته است. خدا را شاکرم که صبرم جواب داد و توانستم نقش‌های خوب و متفاوتی را بازی کنم، نقش‌هایی که هر کدام از آنها حرفی برای گفتن دارد. من علاقه‌مند هستم نقش‌هایی را بازی کنم که برایم همراه با چالش باشد. وقتی نقشی جای کار داشته باشد، طبیعی است بازیگر تلاش بیشتری برای نقش کرده و درباره آن تحلیل می‌کند تا هر چه بهتر نقش را ایفا کند. این دو نقش هم برای من همراه با جذابیت‌های خاصی بود و سعی کردم نقش‌ام را همان‌طور که کارگردان می‌خواهد بازی کنم. امیدوارم مورد توجه مخاطبان هم قرار گرفته باشد.

وقتی کار بازیگری را آغاز کردید، فکر می‌کردید در نخستین گام بازیگری‌ نقش‌های سخت به شما پیشنهاد شود؟

بدون تردید اتفاقاتی که در زندگی هر آدمی می‌افتد غیرقابل پیش‌بینی است. من هم مثل بقیه دوست داشتم بازیگری‌ام را با نقش‌های خاص و متفاوت شروع کنم که خوشبختانه این شرایط برایم فراهم شد، اما در روزهای اول فکر نمی‌کردم چنین نقش‌‌هایی پیشنهاد شود. خوشحالم که خدا یاری کرد تا این اتفاق خوب برایم بیفتد.

با توجه به این‌که فیلم آمین خواهیم گفت اکران نشده، چطور به سهیلی‌زاده معرفی شدید تا نقش باران را بازی کنید؟

من از طریق دستیاران ایشان به گروه معرفی شدم و آقای سهیلی‌زاده بعد از گرفتن تست، من را انتخاب کرد. وقتی هم با ایشان درباره نقش صحبت کردم از شخصیت باران خوشم آمد، چون جای کار داشت و احساس کردم می‌توانم این نقش را ایفا کنم.

قبل از این‌که برای تست نقش باران به دفتر سهیلی‌زاده مراجعه کنید تا چه میزان سریال‌های این کارگردان را دیده بودید و با فضای کار او آشنا بودید؟

من بیشتر سریال‌هایی که آقای سهیلی‌زاده ساخته‌اند را دیده‌ام و آنها را دوست دارم. سریال‌هایی که او ساخته هر کدام ویژگی‌های خودش را داشته و مضامین متفاوتی را دستمایه قرار داده است. من هم به عنوان بیننده، سریال‌های او را دوست دارم. ایشان نه تنها کارگردان خوبی هستند، بلکه روا‌ن‌شناس و جامعه‌شناس خوبی هم هستند، چون شناخت بسیار خوبی از مخاطب دارد و می‌داند باید روی چه موضوعاتی کار و چگونه آنها را مطرح کند. این نکته مهمی برای یک کارگردان است.

در واقع دغدغه‌های او در کارگردانی برایم خیلی جالب بود. ایشان مخاطبش را می‌شناسد و می‌داند به چه چیزی نیاز دارد. اعتقاد دارم سهیلی‌زاده برای کاری که انجام می‌دهد، انرژی لازم را ‌دارد و با عشق و علاقه کارش را می‌سازد و من هم کارهای او را دوست دارم و همیشه دلم می‌خواست این افتخار را داشته باشم تا در اثری از او بازی کنم. خوشحالم که به آرزویم رسیدم و این افتخار نصیبم شد تا در یکی از سریال‌های او نقش‌آفرینی کنم.

وقتی فیلمنامه را خواندید و متوجه روحیات شخصیت باران شدید. اولین مواجهه‌تان با این نقش چگونه بود و چه برداشتی از این شخصیت داشتید؟

وقتی با آقای سهیلی‌زاده درباره نقش صحبت کردم نسبت به آن شناخت پیدا کردم و متوجه شدم نقش چند بعدی است و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. او در موقعیت‌هایی خیلی مغرور است و سعی می‌کند با تکبر و خودسری کارش را پیش ببرد و برخی مواقع هم کرنش‌هایی دارد. از سوی دیگر اصالت خانوادگی گذشته‌اش را هم دارد. در مجموع او شخصیت تک‌بعدی ندارد و چندوجهی است.

در مجموع این نقش پردازش خوبی دارد و فیلمنامه‌نویسان داستان این سریال را با ظرافت خاصی نوشته‌اند و شخصیت‌پردازی‌ها منسجم و خوب است.

در مجموع فیلمنامه خوب و قوی و راهنمایی‌های بموقع آقای سهیلی‌زاده باعث شد تا نسبت به شخصیت باران آگاهی لازم پیدا کنم و نقش را همان طور بازی کنم که کارگردان از من می‌خواهد. اگر تلاش‌های کارگردان نبود مسلما نمی‌توانستم این نقش را در بیاورم.

طبیعی است اگر تلاش بازیگر هم نباشد نقش در نمی‌آید.

بله، اما اصل زحمت بر دوش آقای سهیلی‌زاده بود، چون هر جا اشتباه می‌کردم ایشان سریع من را راهنمایی و نکات لازم را گوشزد می‌کرد تا راه را به اشتباه نروم. ایشان به حدی نسبت به کارشان اشراف دارند که با یک جمله مسیر درست را به من نشان می‌داد. بازی در هر صحنه از سریال تلویزیونی آوای باران برایم یک تجربه خوب است.

قبل از بازی در سریال تلویزیونی آوای باران آیا به دنبال ما‌به‌ازای بیرونی برای نقش باران بودید که برای ایفای نقش‌تان از او الگو بگیرید؟

نه، به دنبال الگو نبودم. می‌خواستم ذهنیتی درباره نقش باران نداشته باشم تا با راهنمایی‌های آقای سهیلی‌زاده این نقش را بازی کنم. همه اطلاعات من به فیلمنامه و راهنمایی‌های کارگردان برمی‌گشت و تحقیقات میدانی برای این نقش انجام ندادم، چون همه چیز در فیلمنامه و کارگردانی کامل بود و نیازی به تحقیقات شخصی نبود تا من برای نزدیک شدن به نقش انجام بدهم. صحبت‌‌های شفاف و روشن کارگردان کمک زیادی به من کرد تا درک خوبی از شخصیت باران داشته باشم.

باران با ادبیات کوچه بازاری (لمپن) صحبت می‌کند. نگران نبودید استفاده از چنین ادبیاتی باعث شود مردم ذهنیت دیگری درباره شما پیدا کنند؟

نه، چنین فکری نکردم، چون من به عنوان بازیگر تصمیم گیرنده نیستم. ضمن این‌که اصلا نگران نبودم، چرا که با نویسنده و کارگردانی کار می‌کردم که همیشه شاهد کارهای خوب از آنها بودیم و آثارشان با استقبال مخاطبان رو‌به‌رو شده است. بنابراین با خیال راحت در این سریال تلویزیونی بازی کردم. به قول معروف چشم بسته به این دوستان اعتماد کردم و می‌دانستم نتیجه دلخواهم را خواهم گرفت. کار کردن با یک گروه حرفه‌ای لذتبخش است.

از این‌که چشم بسته اعتماد کردید، راضی هستید؟

بله، صد‌در‌صد راضی هستم و از این اتفاق خوشحالم.

گفته می‌شود فیلمنامه این سریال آماده نبود و همزمان با تصویربرداری نوشته می‌شد. این برایتان مشکل نبود و تمرکزتان را برای بازی کم نمی‌کرد؟

هر چند هنوز در حال تصویربرداری هستیم، اما فیلمنامه بموقع به دستمان می‌رسد و زمان لازم برای تمرین داریم. قبل از شروع تصویربرداری دورخوانی داشتیم و قبل از ضبط هر صحنه هم تمرین کافی داریم. همه عوامل دست به دست هم دادند تا یک اثر خوب ساخته شود و بینندگان از این سریال راضی باشند و از دیدن آن لذت ببرند. با وجود فشردگی زمان و کار اما من هر شب سریال تلویزیونی آوای باران را می‌بینم و آن را دنبال می‌کنم.

آیا سکانسی در سریال آوای باران بود که بازی کردن آن برایتان سخت باشد؟

من نسبت به کارم همیشه حساسیت دارم و با علاقه آن را انجام می‌دهم. البته برخی صحنه‌ها بود که باید هنگام بازی دقت بیشتری می‌کردم، اما حضور کارگردان باعث می‌شد که با آرامش از پس مشکلات بر بیایم و آنها را پشت سر بگذارم. شاید باور نکنید، اما ایشان با گفتن یک جمله آن چیزی را که از من برای بازی لازم دارند به من منتقل می‌کنند.

بازی در کنار بازیگران با تجربه همچون مهران احمدی برایتان چه تجربه‌ای به همراه داشت؟

آقای احمدی و بقیه بازیگران حرفه‌ای و توانمند در این سریال حضور دارند و برای من هم تجربه خوبی بود.

فاطمه عودباشی ‌/ ‌گروه رادیو و تلویزیون / جام جم


2,510 بازدید

نظرات کاربران

۹۸
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نازنین سه شنبه 8 دی 1394

ازصمیم قلب عاشقتمممممممممممممممممممم بارون

ترانه دوشنبه 7 بهمن 1392

خانم ازاده زراعی شما بسیار زیبا هستید همچنین ازنظرمن شباهت عجیبی به خانم سحرقریشی دارید

کوثر شنبه 5 بهمن 1392

ازاده جون خیلی خیلی دوستت دارم خیلی بازیت قشنگه

معصومه پنج شنبه 3 بهمن 1392

ازاده جون خیلی دوست دارم ممنون از بازی خیلی قشنگت برات ارزوی موفقیت در هرکاری میکنم ¡

امیر پنج شنبه 3 بهمن 1392

سلام ازاده جان به خدا خیلی دوست دارم برات ارزوی موفقیت میکنم

عسل چهارشنبه 2 بهمن 1392

سلام ازاده جونم نقش خوبی داری.امیدوارم موفق شوی عزیزم

سالومه سه شنبه 1 بهمن 1392

یه اوای بارانه ویه ازاده زارعی موندم اگه تونبودی کی میخواست این نقش رو این همه با احساس بازی کنه عزیزم دســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــدارم .

مریم جون سه شنبه 1 بهمن 1392

اخرش به بدرت میرسه یا نه امید وارم که به ارزوت برسی دوستت دارم بااااای جیگررررررررر در ضمن اگه با فرید هم ازدواج کنی بد نمیشه

پروانه سه شنبه 1 بهمن 1392

با سلام سیده خانم ازاده بازی تون خیلی قشنگ بود امیدوارم اخر فیل به خوبی تمام شود وباران بعداز ۲۰ سال به پدرش برسه

علی سه شنبه 1 بهمن 1392

با سلام وخسته نباشید خدمت کارگردان محترم ازشما خواهش میکنم به شعور مخاطب احترام بزارید متشکرم ویه خواهش دیگه اینکه پایان فیلمو خراب نکنید من دوتا دختر کوچیک دارم خیلی وابسته به این سریالند ……

امیرحسین سه شنبه 1 بهمن 1392

باران خانم داداشم خیلی عاسقته

نیما سه شنبه 1 بهمن 1392

خیلی عالی بازی کردی

ندا سه شنبه 1 بهمن 1392

خیلی خوب بودتشکر می کنم

فاطمه سه شنبه 1 بهمن 1392

ازاده انقدر که با حال بازی کردی نمی دونم چه شکلی ازت تشکر کنم

فائزه سه شنبه 1 بهمن 1392

عاشقتم ازاده برات میمیرم بااون بازی قشنگتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.به نظرمن حال شکیب وکیانوش رو بگیر.باشه

وحید سه شنبه 1 بهمن 1392

وقتی باران اولین بار پدرشو از دور میبینه خیلی با احساس میگه بابا.من تو اون لحظه اشکم سرازیر شد.

حسين سه شنبه 1 بهمن 1392

سلام خیلی عالی نقشتو بازی کردی دوست دارم

(رها) سه شنبه 1 بهمن 1392

باران جوووووووووون اول سلام ، دوم خیلی باحال بازی میکنی، سوم. اگه این دوکار کوچولو رو. انجامش بدی واقعا ممنون میشم ، یکیش اینه که با فرید ازدواج کن ، بچه ی خوبیه ، بعدشم یه مشک بزن به اون سوس توله که راحتشی ،تازه منم کلی دلم خنک میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(me too) به قول شکیب.

فائزه سه شنبه 1 بهمن 1392

دقیقا من هم همینو مگم

حافظ سه شنبه 1 بهمن 1392

سلا م من به توه. سوسک توله دوس گرم شکیب

سراب دوشنبه 30 دی 1392

ازاده خیلی دوست دارم امید زندگی خوبی برایت دارم عزیزم

ایل شان داجویان از تبریز دوشنبه 30 دی 1392

خانوم آزاده خیلی عالی نقشتونو ایفا کردین قابل تحسینه
از کارگردان وهمه زحمت کشان دس بوستونم

ایل شان داجویان از تبریز دوشنبه 30 دی 1392

باسلام از شما وهم کاران شما از ته قلب متشکرم واقا عالی هستش کاش فصل دوم هم ساخته شه ممنونم

تینا دوشنبه 30 دی 1392

خیلی خوشم اومد دروغ گفتم کی حوسله داره اینا رو بخونه

فاطی دوشنبه 30 دی 1392

سیده ازاده عزیز واقعا که سنگ تموم گذاشتی دوستت دارم امیدوارم موفق باشی

شاكي دوشنبه 30 دی 1392

من پدرو مادرم مسن هستن و دیدن این سریال خیلی بهشون روحیه و انگیزه میده ولی از پایان و نتیجه این سریال خیلی میترسم چون کارگردانا برای این که بگن مخاطبین نمیتونند پایان فیلم را حدس بزنند گند میزنند به فیلمشون و خلاصه این که پایان خیلی مسخره ای دارن دلم برا مامان بابام میسوزه مامانم وقتی باران به باباش نرسید حالش بد شد و علی رغم مهمونای شب عید مجبور شد بره استراحت کنه

الناز یکشنبه 29 دی 1392

عاشق بازیشو قیافشم گور بابا ی ننوشته……
ههههههررر

دنیا یکشنبه 29 دی 1392

باران مثل من وقتی عصبانی میشه لاتی صحبت میکنه.به هر حال بازیت یکه یکه افرین.موفق باشی

شادی یکشنبه 29 دی 1392

ا واه خیلی خوب بازی میکنین

شیخ زاده ازسراوان یکشنبه 29 دی 1392

باسلام خانم آزاده زارعی واقعابازیگرخوبی هستندوآرزو می کنم اخرسریال به پدرش برسد

ینده خدا یکشنبه 29 دی 1392

بانام و یاد خدا
خسته نباشید عرض میکنم خدمت تمامی دستاندر کاران سریال آوای باران و همچنین شما دوست عزیزی که این مطلب را تهیه کردید
متشکرم و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) را تهنیت عرض میکنم .

روژان یکشنبه 29 دی 1392

خیلی دوست دارم باران جون

بهار یکشنبه 29 دی 1392

من فکر کنم اخر سریال باران کیانوش میمیره و باران و فرید به هم میرسن و شکیب میره زندان و باران بالاخره به پدرش میرسه.این سریال واقعا جذابه مخصوصا با اون آهنگ اخرش.

یاسر .ب.ب شنبه 28 دی 1392

مرسی از این همه احساس . امیدوارم همیشه موفق باشید . ارزوی سلامتی برای لحظه های زندگیت

عشق باران شنبه 28 دی 1392

عاشقتم باران.البته شخصیتت تو فیلم .

مهدیس شنبه 28 دی 1392

باران جا خیلی خوب بود واقعا ازت خوشم اومد

من شنبه 28 دی 1392

خیلی جالب بود
دروغ گفتم اصن نخوندم

خوشگله شنبه 28 دی 1392

خیلی ممنون اگر می شود خلاصه سریال آوای باران را هم بگذارید.

شکیبا شنبه 28 دی 1392

عزیزم خیلی بازیتو و خودتو دوست دارم ازاده جون امیدوارم از نزدیک ببینمت

رویا شنبه 28 دی 1392

ازاده جون واقعا عاشقتم. خیلی جالب اجرا میکنی. دووووووووووووست دارم

امیرعلی شنبه 28 دی 1392

عقشمییییییییییییییییییییییییییی

امیرعلی شنبه 28 دی 1392

چندتا فیلم بازی کردی
باز بازی کن لات بازی هات عالیه

امیرعلی شنبه 28 دی 1392

عالیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ازاده جوننننننننننننننننننننننننننننننننن

امیرعلی شنبه 28 دی 1392

عالی است ممنون ازبرنامه خوبتون

احمد شنبه 28 دی 1392

عزیزم اخرش تموم میشه نمدونسی

14سالهhamideh شنبه 28 دی 1392

ازاده جون واقعادمت گرم عالی بازی کردی عاشق لات بازی هات هستم جیگرییییییییی

ساره شنبه 28 دی 1392

ازاده جووووووون از لات بازیات خیلی خیلی خوشم میاد
دوستت دارم بازم فیلم بازی کن جوجو………………………..

F شنبه 28 دی 1392

عاشق بازی ات آزاده جون ،آفرین عشقم

اميد شنبه 28 دی 1392

واقعا هنرمندی خیلی دوست دارم ودوست دارم ازنزدیک ببینمت بیااصفهان

سبا شنبه 28 دی 1392

اخرشو خراب نکنید

سبا شنبه 28 دی 1392

لطفا اخر سریال خراب نکنید بذارید باران بعد از بیست سال به پدرش برسه

روژین جمعه 27 دی 1392

آزاده جون عاشقتم من تا عمرم این جوری دختر با حالی دیده نبودم کاش میشد با هات روبرویی حرف می زدم جیگرمی خدا حافظ

ali جمعه 27 دی 1392

باران عاشقتم

هری استایلز جمعه 27 دی 1392

ممنون

عاشق تنها جمعه 27 دی 1392

دمت جیرجیزجیزبااین فیلم

مبینا ف جمعه 27 دی 1392

ازاده عاشقتم دیشب گریم در اومد

الو جمعه 27 دی 1392

ماچاکریم باباجونم

سارا و نیلوفر جمعه 27 دی 1392

سلام باران جونم،دمت گرم.ایول داری.خیلی دوستت داریم اجرات واقعا قشنگه حتما با فرید ازدواج کن.بووووووووووووووووووووووووووووووووووس

میثم دوشنبه 30 دی 1392

نه دروغ میگه با فرید ازدواج نکن یه کم بخندیم!

شیدا جمعه 27 دی 1392

خیلی از لات بازی هات خوشم میاد

عسل جمعه 27 دی 1392

آزاده جون خیلی دوست دارم فداتشم♥

مریم جون جمعه 27 دی 1392

دوست دارم باران. بوووووووووووووس.

مریم از تهران جمعه 27 دی 1392

باران جون دوست دارم. مرسی.

امیر جمعه 27 دی 1392

دوست دارم باران جون دمدگرم

m جمعه 27 دی 1392

ilike baran

Ronika جمعه 27 دی 1392

عشقمیییییی عزیزممممممم

مریم طاهر جمعه 27 دی 1392

ازاده جون نفسمی تو نباشی منم نیستم عاشق اون چشاتم بابا چه جوری بگم دوستت دارم تا باور کنی عشقم

فاطمه جمعه 27 دی 1392

سلام
واقعا مجموعه قشنگ و عبرت انگیزی ست همچنین بازی ازاده زارعی تک ونمونه ست با این که برای اولین بار بازیش رو دیدم ولی خیلی عالی و قشنگ تونست خودش رو توی دل ببیندگان بذاره مرحبا به این کارت
انشا موفق باشی…………………………………….

سحر جمعه 27 دی 1392

آزاده خیلی خوشحالم پدرت بعد از ۲۰سال پیدا کردی

الی جمعه 27 دی 1392

آزاده جون بازی شما تکه خصوصآ لحظه دیدار با پدرتون،اشک تو چشام جم شد،با همون زبون بچگی باران دیالوگ رو گفتی:باباییییی… بابا جوووونم.

عالیه از بانه پنج شنبه 26 دی 1392

آزاده جون بازیت حرف نداره
خوشم میاد از شخصیت بارانت……

hadise پنج شنبه 26 دی 1392

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قشنگ بازی میکنه واقعا.خیییییییییییییییییییییلی دووووووووووووستش دارم

hadise چهارشنبه 25 دی 1392

دووووووووووسش دارمممم خییییییییییییییلی

hadise چهارشنبه 25 دی 1392

تولدش مبارک.انشاالله ۱۰۰ساله بشن

سارا ازاهواز جمعه 27 دی 1392

اولین باره فیلمی گریه ی من رو میندازه عاشقتم باران

روژین جمعه 27 دی 1392

منم با هات موافقم منم همش گریه می کنم دوست عزیز.

اعظم چهارشنبه 25 دی 1392

باران جان واقعا گل کاشتی .بازیگر ماهری هستی مخصوصا قاطع حرف میزنی خیلی خوشم میاد

مزده امین چهارشنبه 25 دی 1392

ازاده بازیت مثه دوران هنرستان واقعا عالیه

zhre چهارشنبه 25 دی 1392

خیلی دوسش دارم

سحر چهارشنبه 25 دی 1392

ازاده جون خیلی با حال حرف می زنی عا ششششششششششششقتم

نانا چهارشنبه 25 دی 1392

ازاده جون یه دونه ای فقط واسه نمونه ای.

شکیب چهارشنبه 25 دی 1392

بسیار تحت تاثیر مضمون فیلم قرار گرفتم
تکان دهندست

شکیب چهارشنبه 25 دی 1392

خانم زارعی براتون ارزوی موفقیت می کنم

نیما سه شنبه 24 دی 1392

عاشقتم آزاده جون

طرفدار سید سه شنبه 24 دی 1392

ینی عاشقشم۳>

غزال سه شنبه 24 دی 1392

دیالوگ هاش خیلی با حاله

مهسا دوشنبه 23 دی 1392

باران واقعا قشنگ بازی میکنه از نوع حرف زدنش خوشم میاد

محدثه 200 دوشنبه 23 دی 1392

واقعا خوب داخل اوای باران ازاده زن سیاوش بشه

رزا دوشنبه 23 دی 1392

با سلام ممنون که متن مصاحبه رو گذاشتید.خیلی خانومه زارعی قشنگ بازی می کنند.

hani دوشنبه 23 دی 1392

ازاده جون تکی!!

نسترن دوشنبه 23 دی 1392

از بازیش خیلی خوشم میاد

ley_foro دوشنبه 23 دی 1392

خیلی باحال بازی می کنه***

رها جون دوشنبه 23 دی 1392

دوسش دارم

مریم طاهر از خوی جمعه 27 دی 1392

من که عاشق اش هستم کا شکی این سریال طولانی بود نمی دانم چه جوری بگم که دوسش دارم تا باورش بشه

فاطمه جون جمعه 27 دی 1392

ازاده جون چنان کاری دلت با قلب من کرد که موج زلزله با ارگ بم کرد. دوستت دارم در ضمن حالم از شکیب به هم می خوره با اون دستمالش

مریم جون جمعه 27 دی 1392

حتی از اون چشماش

مریم طاهر از خوی شنبه 28 دی 1392

وقتی اون سریال رو تماشا میکنم چشام غرفق خون میشه