دانلود سریال گلشیفته خرید بلیط فیلم مصادره سینما تیکت
پست ثابت

موضوع :بیوگرافی هنرمندان ، عکسهای حسین مهری

تماشا: حسین مهری بازیگر جوان این شب ها با بازی در نقش «سینا» در سریال «زمانه» توجه های بسیاری را به خودش جلب کرده اما شیرینی این موفقیت با شیرینی نامزدی و روزهای فراموش نشدنی آن در زندگی خصوصی این بازیگر جوان همراه شده.

حسین مهری

مهری که آدم درون گرایی است و چندان تمایل ندارد از زندگی خصوصی اش صحبت کند در گفت و گوی صمیمانه ای با تماشا از این اتفاق فرخنده و خوب صحبت کرد.

ما هم برای او همسرش آرزوی موفقیت می کنیم و به شما توصیه می کنیم اگر بیشتر می خواهید از او و نقشش در «زمانه» بدانید با این گفت و گو همراه شوید:

به نظر می رسد بیشتر علاقه تان به سریال است تا فیلم. سال گذشته هم سریال موفق «تا ثریا» و امسال هم که «زمانه» را داشتید.

– نسبت به پیشنهادهایی که داشتم این کارها را قبول کردم. اگر نه تئاتر، سینما و تلویزیونبرای من فرقی نمی کند. من دنبال تجربه های خوب هستم و مدیوم برایم اولویت و ملاک انتخاب نیست.

برنامه تان برای آینده کاری تان چیست؟

– باشکوه ترین کاخ ها و عمارت هایی که ما الان در دنیا می بینیم زیربنای به شدت قوی دارند و این خیلی مهم است. می توان آجرها را همینطوری روی هم چید و بالا رفت اما تا چند متر می تواند ادامه پیدا کند؟! برج های عظیم و کاخ های باشکوه در وسعت زیاد صدها متر ارتفاع دارند و همیشه هم ماندگار هستند. بازیگر هم باید ریشه های خودش را قوی کند. من هم عجله ای ندارم و هر وقت احساس کنم جایی اتفاق خوبی امکان دارد برایم بیفتد و دست خودم باشم سعی می کنم آن اتفاق بیفتد و عجله ای برای اینکه بخواهم ره صد ساله را یک شبه بروم ندارم.

ملاک هایتان برای انتخاب چیست؟

– من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است؛ کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش. ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد. یک وقت هایی هم شد با کارگردان هایی کار کردم که نمی شده به آنها تکیه کرد ولی به هر حال شرایط طوری بود که چاره ای نداشتم. چیدمان کاری ما شرایط خاصی دارد. ما شرایط استاندارد و با ثبات کاری نداریم و همه چیز خیلی متزلزل است.

مگر چند تا کار خوب در سال ساخته می شود؟ من خدا را شکر می کنم که در 2، 3 سال گذشته در 5 تا از بهترین سریال های این دوره تلویزیون کار کردم. من «زیر هشت»، «نابرده رنج»، «تا ثریا»، «پایتخت» و «زمانه» را در این سال ها داشتم. بنابراین تازه من در این شرایط جزو آدم های خوش شانسی بودم که کارهای قابل قبولی با کارگردان هایی انجام دادم که به دانش و مهارتم اضافه کردند.

در فاصله بین «تا ثریا» و «زمانه» کار دیگری هم انجام دادید؟

– قبل از «زمانه» یک سریال به نام «بال های خیس» با آقای رنجبر کار کردم که نقش اصلی هم بودم. البته دوست داشتم قبل از این کار پخش شود ولی متاسفانه پخش آن به بعد از «زمانه» افتاده. سطح کلی کار «بال های خیس» در مرتبه «زمانه» نیست و دوست نداشتم بعد از «زمانه» که یک کار خوب است و یک خاطره خوب هم دارد، کاری از من پخش شود که از آن بهتر نیست. البته ظاهرا در مونتاژ این مجموعه هم دارند کارهایی می کنند که با نتیجه بهتری روبرو شویم.

حسین مهری عکسهای جدید حسین مهری بازیگر ایرانی اسفند 91

اولین تجربه همکاریتان با کارگردان سرشناسی مثل حسن فتحی چطور شکل گرفت؟

– آقای خادم زاده، دستیار ایشان، از قبل با من دوستی داشتند و لطف کردند من را به آقای فتحی معرفی کردند و ایشان هم با من تماس گرفتند که بروم و در مورد کار صحبت کنیم. من هم خدمت شان رسیدم. فیلمنامه هنوز آماده نبود من صحبت کوتاهی با آقای فتحی داشتم و از ایشان پرسیدم آیا فکر می کنید این نقش، نقشی می شود که من بتوانم خودم را با آن نشان دهم و آقای فتحی هم گفتند حتما اینطور خواهد شد.

این اعتماد متقابلی که بین ما وجود داشت مهمترین فاکتور همکاری مان بود. به من گفتند تو باید نقش یک پسر معتاد موزیسین را بازی کنی، همین خود همین معتاد موزیسین کلی بار مثبت برای من به عنوان بازیگر داشت که بتوانم توانایی های خودم را نشان دهم. حالا نوع پرداخت آن در فیلمنامه و نوع دید کارگردان و نوع اجرای بازیگر می تواند نقشی را شاخص کند یا نکند. خب من هم مثل همه، کارهای آقای فتحی را دیده بودم و خیلی دوست داشتم و می دانستم که می توانم کاملا به او اعتماد کنم.

نقش معتاد برای هر بازیگری همیشه هم امکانی است که توانایی های خودش را نشان دهد و نقش متفاوت چالشی است و هم خطر به دام کلیشه و تکرار افتادن دارد. شما چه کردید که در این دام نیفتادید و توانستید شخصیتی جدید خلق کنید؟

– نه تنها نقش ها بلکه همه قصه ها و ایده ها در ادبیات دنیا تکراری است و استفاده شده و فقط هر بار آنها از یک زاویه دید جدید تعریف می شوند. در مورد نقش ها هم همین است. هر آدمی شغلی دارد؛ یک نفر نانوا است، یک نفر در آژانس هواپیمایی کار می کند و هزاران شغل دیگر. همینطور هر کسی یکسری عادت ها دارد که اعتیاد یکی از آن عادت های مخرب و ناسالم برای فرد و اجتماع است. بارها هم از قدیم این نقش ها بازی شده. نقش معتاد را از بهروز وثوقی در «گوزن ها» تا تقی «آینه عبرت» بازی کرده اند.

حتی معتاد موزیسین هم بارها داشته ایم مثل علی سنتوری فیلم «سنتوری». زمانی که الگویی در یک چارت کلی خلق می شود مثلا «گوزن ها»ی آقای وثوقی طبیعتا بعضی بازیگرها برای اجرای نقش معتاد از آن الگوبرداری می کنند که طبیعتا مثل هر کار کپی در بهترین حالت باز هم کپی است و اصل نیست اما «سینا»ی داستان ما شخصیت مستقل خودش را دارد.

همانطور که شما اگر مثلا صد هزارتا معتاد را از همه جای دنیا کنار هم جمع کنید می بینید که شاید عادت های شبیه هم داشته باشند اما هر کدام، شخصیت و ویژگی های مستقل خودشان را دارند. من سعی کردم سینا را هر چه واقعی تر و طبیعی تر بازی کنم چون اینجور نقش ها این ایراد را دارد که اگر بازیگر یک ذره حواسش نباشد وسوسه می شود بخواهد بازیش را به رخ بکشد و آن وقت هی می خواهد اضافه بازی کند و حرکت و رفتارهای گل درشتی می کند که به چشم بیننده بیاید اما همین مسئله بیننده را آزار می دهد و هر چقدر این اضافت بازی کمتر باشد، بازی بازیگر حتی بیشتر دیده می شود و به دل بیننده می نشیند چون هم بیننده با هوش است و هم دوربین صادق.

در مورد فیلمنامه با آقای فتحی صحبت می کردید؟

– من قبل از اینکه سر کار بیایم درباره کارگردان و سبک کارش تحقیق می کنم. قبلاز این کار هم با دوستانی که با آقای فتحی سابقه همکاری داشتند تماس گرفتم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و سهیل بیرقی، من را راهنمایی های خوبی کردند و همه آنها به من گفتند حسن آقای فتحی به شدت پیشنهاد و نظر را دوست دارد و استقبال می کند، یک وقت فکر نکنی باید ساکت باشی و نظرت را نگویی. سر صحنه هم خیلی صحبت و بحث می کردیم و در همین صحبت ها و بحث ها و نظرها و پیشنهادهاست که یک شخصیت می جوشد و بیرون می زند و می شود سینا.

شما برای کیفیت کارتان چه می کنید؟

– سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم. این به روز بودن از راه های متفاوت و البته مرسومی شکل می گیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند. وقتی شما رمان می خوانید، کاراکترها و ماجراهایشان را در ذهن تان تصویرسازی می کنید. همینطور مشاهده آدم ها و رفتار و واکنش های آنها می تواند خیلی کمک کند و تئاتر که متاسفانه من مدتی است از آن دور شده ام و خیلی دوست دارم یک کار خوب تئاتر انجام دهم.

مهمترین دغدغه شما این روزها چیست؟

– همیشه بخش عمده ای از ذهن من مشغول زندگی خصوصی ام است و اینطور ونیست که همیشه صادرصد ذهنم درگیر کار و بازی باشد. هر کسی به هر حال دل مشغولی ها و چیزهای دوست داشتنی غیر از کار در زندگی اش دارد که آنها شاید مهمترین دغدغه هایش هستند. طبیعتا برای من که تازه نامزد کرده ام این اتفاق دوست داشتنی بخش مهم و اصلی فکر و زندگی این روزهای من است. فکر کردن به کسی که دوستش داری و دوستت دارد حس خوبی است و خدا را بابت این روزهای خوب شکر می کنم

سینای دوست داشتنی

برای رسیدن به این نقش چه کردید؟

– روال من این نیست که بروم تحقیق کنم و مثلا یک آدمی را پیدا کنم و عین او را اجرا کنم. بازیگر باید چیزهایی که از دیده هایش برداشت می کند را مونتاژ کند. من شاید نگاه یک معتاد را از یک جا برداشته باشم، عصبی بودن یک جوان را از یک جای دیگر برداشته باشم و همه اینها در کنار برداشتی که خودم از فیلمنامه داشتم قرار می گیرد و فراهنمایی و تلاش آقای فتحی هم خیلی به من کمک کرد. من تلاش زیادی کردم که سینا هر چند که دارد کارهای غلطی می کند و مسیر اشتباهی را آمده است اما دوست داشتنی باشد. من احساس می کنم مردم هم با اینکه می دانند سینا کم خطا کرده اما از او بدشان نمی آید و او را دوست دارند.

حسین مهری: سه ماه است ازدواج کرده ام

شاه داماد

در بین بازیگران با چه کسانی بیشتر رفاقت دارید و معاشرت می کنید؟

– البته خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

چند وقت است ازدواج کردید؟

– من به تازگی ازدواج کرده ام، تقریبا 3 ماه است. البته نامزد کرده ایم و هنوز عروسی نگرفته ایم.

همسرتان هم کار سینمایی می کنند؟

– نه، اصلا در این حرفه نیستند.

شما چند سالتان است؟

– 28 سال.

شما به جز کار بازیگری شغل دیگری هم دارید؟

– به هیچ وجه. تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی می کنم.


78,608 بازدید

نظرات کاربران

۸۱
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

vidaaa یکشنبه 3 بهمن 1395

سلام اقای مهری شما تنها بازیگر مورد علاقه من هستی.خیلی هم طبیعی بازی میکنی خیلی جذاب وباحالی.دمت گرم

ناشناس یکشنبه 3 بهمن 1395

سلام اقای مهری شما تنها بازیگر مورد علاقه منی خیلی خیلی جذاب و بحالی.دمت گرم

ثنا سه شنبه 30 آذر 1395

من هم سلام عرض میکنمب اقای مهری .. و ب بازیگری مثل شما در ایران افتخار میکنم

زری جون شنبه 10 مهر 1395

سلام اقای مهری خیلی خیلی خیلی دوستون دا م بازیتون عالیه خودتم عالی هستی عاشقنم موفق باشی.

محدثه یکشنبه 14 شهریور 1395

سلام اقای مهری خییییییییلللیییییییی دوست دااااارمممم عااااشقم
امیدوارم ک خوشبخت بشین بوووووس

فاطمه چهارشنبه 13 مرداد 1395

عالی هستییزنت کو ؟؟چراعکسش نیست

عارفه چهارشنبه 9 تیر 1395

حسین‌عزیزمنحسین‌عزیزمن‌توروخیلی‌دوس‌دارم‌ووقتی‌ک‌توسریالاگریه‌میکنی‌منم‌گریم‌میگره…

حسن جمعه 3 اردیبهشت 1395

نام همسر اقای مهری چیست؟

رها یکشنبه 2 خرداد 1395

ویدا جوان

طنین دوشنبه 10 خرداد 1395

رها جان مثل اینکه تمام متن هارو نخوندی
ویدا جوان بازیگر هستند ولی آقای مهری گفتند همسرشون تو این حرفه نیستند

مریم شنبه 8 اسفند 1394

خیلی دوستت دارم البته همسر عزیزتان را هم همین طور عشققققققققققققققققققققققققققققق

ستاره سه شنبه 9 شهریور 1395

من خیلی دوست دارم اقای حسین مهری را ببینم و همسر شو نو

راضیه یکشنبه 25 بهمن 1394

دددوووست دارممممم

ویدا پنج شنبه 15 بهمن 1394

سلام.واقعا هنرپیشه بسیاربسیارخوبی هستی اصلاخداشماروآفریده که تافقط بازیگر بشی.خیلی خیلی ماهییییی

تسا دوشنبه 16 آذر 1394

واقعا فوق العاده ای ولی حیف شد ازدواج کردییییییییییییییییییییییییییی مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

فاطمه سه شنبه 24 شهریور 1394

اقای مهری خیلی دوستون دارم عاشقتونم فقط میخوام بدونم همسرتون کیه

مهديه سه شنبه 7 مرداد 1393

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوسش دارم عاشقشم

attttttttttttieh جمعه 11 اسفند 1391

مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککککککه

آیسا جمعه 11 اسفند 1391

حسین جون هم خودتو دوس دارم هم بازیتو
بابام هم خیلی دوست داره
ایشالله که خوشبخت شین

مطهره آتشی جمعه 11 اسفند 1391

آقای مهری خسته نباشیدکارخیلی خوبی ارائه دادید ازدواجتون هم مبارک براتون آرزوی خوشبختی می کنم

غزال پنج شنبه 10 اسفند 1391

باید بگم اقای مهری ازبازیگران بی نظیروخوش تیپ سینمای ایران هستن وایشالا در کنار همسرشون خوشبخت بشن

زهرا جمعه 20 آذر 1394

اره راست میگین ای کاش همسرشو میدیدیم

م.ن پنج شنبه 10 اسفند 1391

خیلی زیبا وجذاب بازی میکند مخصوصا درسریال تاثریا……………..

نازی جمعه 15 مرداد 1395

منم موافقم

م.ن پنج شنبه 10 اسفند 1391

خیلی خوب بازی میکند آدم باهاش حس میگیره .

پریسا چهارشنبه 9 اسفند 1391

مرسی ولی اصلا به حسین مهری نمیاد که ۲۸ سالشون باشه……..

فهیمه چهارشنبه 9 اسفند 1391

خیییییلی قشنگ بازی کردید. ازدواجتونم مبارک باشه خوشبخت بشین

yalda سه شنبه 8 اسفند 1391

بازیتون فوق العادست خیلی طبیعی نقشتنو اجرا میکنین مبارک باشه!!!!!!

maryam سه شنبه 8 اسفند 1391

عچب تیکه ای !!!!!!!!!!!!!! my hanny ………..

koooooooooalllla سه شنبه 8 اسفند 1391

اقای مهری ایشالا که در کنار همسرتون خوشبخت بشین!!!!!!!!!!

لیلی سه شنبه 8 اسفند 1391

بنظر من شما زیبا ترین مرد بازیگرهستین در ضمن ازدواجتون مبارک

.

یلدا دوشنبه 7 اسفند 1391

ممنون اقا حسین خوشبخت شین با نگار فروزان فر چی کار کردین

february دوشنبه 7 اسفند 1391

مبارک باشه عزیزم !!!!!!!!!!!!
ایشاله خوشبخت بشی پسر خوب!!!!!!۱

maryam یکشنبه 6 اسفند 1391

یکم شبیه مهرداد صدیقیان ………… اندازه مورچه !!!!! ممنون دوستتون دارم

دانیال سه شنبه 8 اسفند 1391

ممنون رها

مهزاد شانیان جمعه 4 اسفند 1391

بادا بادا مبارکککککککککک بادا ایشالا مبارککککککککککککککککک بادا

مرضیه جمعه 4 اسفند 1391

سلام واقعا باشنیدن خبر ازدواج اقای مهری خوشحال شدم مبارکتون باشه براتون ارزوی خوشبختی میکنم.

دریا یکشنبه 6 اسفند 1391

من هم بهتون تبریک میگم . واستون ارزوی خوشبختی میکنم!!!!!!!!!

رها جمعه 4 اسفند 1391

عاشق بازی شما هستم همیشه همه ی کارهاتونو دنبال می کنم ..
مبـــارکـــــــه

امیرمحمد جمعه 4 اسفند 1391

آقای مهری از بازی خوب شما در سریال زمانه بسیارخوش حال هستم ونامزدی شما را با همسر گرامیتان تبریک می گویم .

ملینا جمعه 4 اسفند 1391

خوشحال شدم از این بابت ایشاالله درکنارهم یه زندگیه خوبی داشته باشین

دخترکبریت فروش پنج شنبه 3 اسفند 1391

حسین جون نشد که بشه سریال جدیدتو ببینم ولی عاشق بازی فوق العادت توی سریال پنجرتم..ازت تشکرمیکنم اگه این مطلبو میخونی.امیدوارم همیشه شاد باشی.وبهت ۲تا تبریک میگم.

تنها پنج شنبه 3 اسفند 1391

خیلی دوستش دارم بازیشم عالی هست ازدواجشم مبارکه

Sahar پنج شنبه 3 اسفند 1391

با سلام آقای مهری واقعا عالی بازی میکنن! تبریک بابت ازدواجشون

کوتا کاری کوری پنج شنبه 3 اسفند 1391

خدایی تو زمانه گل کاشت…راستی تبریک…

niloofar پنج شنبه 3 اسفند 1391

مبارکه خیلی دوستون داریم

sahar پنج شنبه 3 اسفند 1391

اذدواجتون مبارک

ليلا پنج شنبه 3 اسفند 1391

مبارک باشه لطفا عکس هاتو زیاد کن مرسیییی

گل پری پنج شنبه 3 اسفند 1391

تو کارشون که خیلی موفق نبودن امیدوارم تو زندگیشون موفق باشن…

Kosar چهارشنبه 20 آبان 1394

شما صلیقه نداشتین وگرنه آقای مهری هم خودشون عالین هم بازیشون

سحر شنبه 7 آذر 1394

بععععععععععله بعضی ها سلیقه ندارند اتفاقا اقی مهری در همهی مراحل عالیند

معصومه پنج شنبه 3 اسفند 1391

سلام مرسی از بازی خوبتون اقا حسین نامزدیتونم مبارکتون باشه براتون ارزوی خوشبختی میکنم.

رستاک پنج شنبه 3 اسفند 1391

سلام مرسی از به روز بودن مطالب و تبریک بسیار زیاد به آقای مهری آرزوی خوشبختی

Love پنج شنبه 3 اسفند 1391

خوشبخت شین ان شالله مبارکه

سارا چهارشنبه 2 اسفند 1391

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عاشقتم عاشق میمیرم واست

ناشناس پنج شنبه 3 اسفند 1391

ممنون عزیزم

پریا چهارشنبه 2 اسفند 1391

به به به سلامتی…وقعا خیلی خوشحال شدم…مبارک باشه….

پریا چهارشنبه 2 اسفند 1391

به به مبارکا باشه….ایشاالله به سلامتی آرزوی خوشبختی واستون دارم….خیلی هم طبیعی بازی میکنید…

زهرا چهارشنبه 2 اسفند 1391

خیلی باحاله ولی زیادم خوشگل نیست معمولیه

فاطمه سه شنبه 24 شهریور 1394

هی اقای مهری خیلی هم خوشگله

n جمعه 2 بهمن 1394

مبارک باشه اقایی حسین مهری دوستون دارم

گیسو چهارشنبه 2 اسفند 1391

مبارک باشه ایشالا…….. به پای هم پیر شید

ns چهارشنبه 2 اسفند 1391

با ارزوی خوشبختی برای حسین مهری

مائده چهارشنبه 2 اسفند 1391

خوبه که خیلی در مورد زندگیش حرف نمیزنه .خوشبخت باشه.

ناشناس چهارشنبه 2 اسفند 1391

به به مبارکا باشه…

بازی اقای مهری خییییییییییییییییلی خوبه من واقعا از بازیشون تو سریال زمانه لذت بردم…ایشالا همیشه موفق باشن…

مریم میگه چهارشنبه 2 اسفند 1391

مبارک باشه انشا الله خوشبخت بشین.بازیتون عالیه حرف نداره

غوغا چهارشنبه 2 اسفند 1391

خیلی کلیشه ای بازی میکنه. اصلا بهش نمیاد ۲۸ سالش باشه چه خوب مونده .ازدواجتم مبارک باشه ایشاا… .

mona چهارشنبه 2 اسفند 1391

خوشبخت شن مبارکهههههههههههههههههههههههههههههه

h چهارشنبه 2 اسفند 1391

ممنون

Eliza چهارشنبه 2 اسفند 1391

سلام. مرسی از سایت بسیار خوبتون. آقای مهری خیلی ادم با شخصیتی هستن با تمام احساسش بازی میکنه درضمن خیلی هم خوشگل! امیدوارم خوشبخت بشه

مینا پنج شنبه 3 اسفند 1391

واقعا قشنگ بازی می کنین……….عروسیتون مبارک… ان شاله به پای هم پیرشن

فاطمه سه شنبه 24 شهریور 1394

همسرش کیه

تنها چهارشنبه 2 اسفند 1391

مبارکه….

بنفشه سه شنبه 1 اسفند 1391

بازیشودوست دارم ازدواجشم مبارک باشه

الى سه شنبه 1 اسفند 1391

بازیکر خوبیه،قشنک هم بازى میکنه،کاش از همسرشم عکس میزاشتین
خوشبخت و بیروز باشن

نگار خان زاده سه شنبه 1 اسفند 1391

مبارکت باشه آقا حسین الهی خوشبخت بشی خداییش بازیت ۲۰

مطهره سه شنبه 3 آذر 1394

ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻮﺑﻰ ﺍﻗﺎﻯ ﻣﻬﺮﻯ ﻣﺒﺎﺭﻙ باش

راضیه یکشنبه 25 بهمن 1394

من خیلی دوستون دارم عععععععععععععاااااااااااااااااااااااششششششششششششششققققققققتتتتتتتممممممممممممم حسین جون حاظرم جونمو بدم به خاطرت

ارزو چهارشنبه 19 خرداد 1395

اسم خانم اقای مهری چیه هرکی میدونه بگه ممنون میشم

ایلار پنج شنبه 17 تیر 1395

اسمش ویدا جوان هس

مینو سه شنبه 5 مرداد 1395

چرا شماها نمی فهمین آقای مهری گفتن همسزشون بازیگر نیست.